Diskusní fórum akcie a burza

Jakékoliv povídání

Investor - 27-3-2012 v 05:45

Daytrader.jpg - 77kB

Doufám, žže se nikdo nebude zlobit, žže sem psal dva roky příspěvky, zcela zadarmo, ztratil s tim hodiny času a peníze za elektriku a třeba i za minutový tarif na internet a ted' jsou ty příspěvky vymazány. Při odstraňování viru, který hlásil antivir Avast, se nešštastnou náhodou odstranilo i celé forum. A tak se začíná dnes zase znova.
Však bylo to fórum nejlepší na světě a nyní bude ještě lepší.
Akorát se zde vyprázdnila popelnice s počmáranými papíry. :yes:

Stanislav - 27-3-2012 v 14:51

Zakládat 4. fórum během pár let, to je úplně jiné kafe, než u nemluvnjat na investicniweb jít na kafe! Jestli to bude pokračovat tímto tempem, tak se má Hýsek na co těšit! :lol:

Adam - 28-3-2012 v 04:14

Bonanza.bmp - 186kB
Foto : serie - Bonanza : Adam Cartwright , Little Joe , Hoss Cartwright , Ben Cartwright

s04_carf23.jpg - 25kB
Ponderosa - Virginia City - Carson Citi - photo

Lake Tahoe - Nevada + Kalifornie - picture
72447.jpg - 38kB

pinokio - 28-3-2012 v 08:20

Ten spuchlej a hnusnej vir doufám že chcípl hanebnou smrtí.Velmi často jsem se vracel ve fóru do minulosti pro poučné příspěvky.Tak ať se novému fóru daří ještě lépe jak předešlému.

Ladislav - 30-3-2012 v 11:37

:) :smilegrin: :lol: :cool: :no: :yes: :kiss: :love: :rolleyes: :spin: :fake_sniffle: :starhit: ;) :crazy: :bigsmile: :blush: :dork: :punk:
Ve 12.05 hodin jsem se probudil a za minutu vylezl z postele.
Hned jsem si vzpomenul, že mám dnes 58. narozeniny.
Tedy jsem dal do kafeutomatu vodu a mleté kafe a došel do protějšího domu - 50 metrů do pekárny pro kus dortu s malinami.
Včera mi přála dopisem k narozeninám Targobank. Dnes nějaké dvě neznámé firmy a muj šéf. Myslím však, že i Brokerjet posílává přání k narozeninám.

Lubos - 30-3-2012 v 11:52

Tak vetko najlepsie k narodeninam a to kde pracujes ked mozes stavat o 12:05:) Aj aj si najdem taku robotu.

witsarah - 30-3-2012 v 12:39

Toz Happy Birthday, a at se dari :)

Stanislav - 30-3-2012 v 13:23

Také gratuluji a hlavně ať nám začnou růst akcie, abychom se mohli v důchodu těšit z pořádných dividend!

Aja - 30-3-2012 v 15:52

Vše nej! A at akcie a dividendy jen rostou a forum neznici zadny dalsi vir!

Josef - 30-3-2012 v 16:18

Také přeji Vše nejlepší pane domácí.

Matej1992 - 30-3-2012 v 17:20

Všetko Najlepšie a vďaka ti za fórum a stránky :)

Reinvestor - 30-3-2012 v 17:27

Fio zase kazdy rok posila prani k Vanocum:)

Investor - 30-3-2012 v 23:43

ComputerBaba.jpg - 26kB

Nesmysl, že investoři jsou nervózní a trhy jsou nervózní

V televizi, v novinách a v internetu se často opakují staré nesmyslné okoukané fráze, že trhy jsou nervózní, investoři jsou nervózní, burziáni jsou nervózní. Tento nesmysl je mi silně protivný. Trhy nejsou nikdy nervózní. Trhy prodávají někde na náměstí zeleninu, ovoce nebo květiny a nemohou být nikdy nervózní, protože trhy jsou věci. Akcie trhy neprodávají, na akcie jsou burzy. Ani burzy nejsou nervózní, protože věci nemají nervy. Ani burziáni nejsou nervózní. Burziáni jsou zaměstnanci banky sedící na burze, vykonávají každý den svoji stejnou práci na burze s cizími penězi a nemají nikdy důvod být nervózní. Ani investoři nejsou nervózní. Akcionáři nejsou nervózní, protože oni kupují akcie, kdykoliv jsou levné a nechají si akcie několik let a nereagují na každodenní zprávy v rádiu, televizi, v novinách nebo na webstránkách. Rozumní investoři nikdy neukončí investice se ztrátou, pouze desinvestoři. Investoři mají čas léta čekat na výnos z akcií. Pouze daytraders jsou nervózní, protože musí rychle ukončit spekulaci se ztrátou nebo s výnosem pár procent kvůli každé nové zprávě. Daytraders a automatické computerové systémy fondů a bank každý den prodávají nebo nakupují rychle akcie, indexy, komodity nebo měnové páry EUR/USD kvůli každé nové zprávě v rádiu, televizi, v novinách nebo na webstránkách. Spekulanti s pákou 1:10 už mají při poklesu
-1 % ztrátu -10 % a ti jsou nervózní při nevhodném pohybu akciového indexu, měnového páru EUR/USD nebo ceny surovin o 1 % a musí rychle spekulace ukončit. Jestli tedy nějaký den klesne akciový index o 1 %, neměli by v televizi opakovat starý nesmysl "investoři jsou nervózní", vždyť 60 % obchodů s akciemi a s indexy na burze vykonávají dnes automaty samy bez lidí. Tedy jakmile akciový index nějaký den o 1 % klesá, chtěl bych slyšet v televizi "DAX ztrácí nyní 1 %, hloupé automaty prodávají akcie a indexy, moudří investoři od nich nakupují, obchodů je však více od automatů."

kuki - 31-3-2012 v 17:12

Ladislave, tedy opožděně vše nejlepší k narozeninám.

Hlavně ať se již nesesype fórum.
Měla jsem nick Danda, ale nešla mi nová registrace, tak mám nyní nový nick- kuki.

Líbí se mi toto nové fórum i když mi chybí staré příspěvky.

Ladislav - 31-3-2012 v 18:51

Stačí mi napsat e-mail a pak bych registroval třeba i jméno Danda.

Ladislav - 3-4-2012 v 14:03

Nejhezčí písnička všech dob z Peru na video = Maicito = Kukuřička
Té se písničky z Čech nemohou rovnat.
Pata Amarilla + Pelo de Ambrosio : Maicito
http://www.youtube.com/watch?v=NTofKu-Sw0k

PeloDeAmbrosio.jpg - 54kB

Foto : Sergio Pelo de Ambrosio Robles : photo

Ondřej - 4-4-2012 v 14:39

A je to tady. Včera mi přišel email od BrokerjetCZ, že se mění sazebník. Podstatná věc co je v něm nová je, že se bude platit vedení účtu CP:lol: podle sazebníku 0,03% z hodnoty majetku každě čtvrtletí.

Stanislav - 4-4-2012 v 15:25

To je z 1 milionu korun 300 Kč p.a. Snad jim to pomůže, aby prosperovali? :lol:

Reinvestor - 4-4-2012 v 16:13

Pekne me ten Brokerjet stve,misto aby poplatky snizoval,zavadi nove.:exclamation: 0,03% neni moc,ale jak byva u nas zvykem,pristi rok to muze byt take 0,06%,ale kazdy kvartal,a toho si malokdo vsimne.

Ondřej - 4-4-2012 v 19:02

No jo hlavně nenápadně:lol:

Stanislav - 5-4-2012 v 12:40

Tomáš Sedláček ve své knize ,,Soumrak Homo Economicus,, odpovídá na současný stav ekonomiky úryvky z knihy Genesis. Jeho zpovědce Chlupatý Roman zase počítá podvodníka a šarlatána Roubiniho za poloboha. To musí být úchvatná kniha jako předkrm k obědu! :lol:

Investor - 5-4-2012 v 13:37

Tomáš Sedláček v jeho knize "Ekonomie dobra a zla" dal dohromady tisíc výroků od starých židů a starých Řeků a Římanů a doplnil to vlastními slovy, že honba každý den za větším a větším bohatstvím lidem žádné opravdové štěstí nikdy nepřinese. Jeho kniha vyšla i německy, rakousky :) anglicky, americky :) a židovsky.
Jenže sbírka výroků od starých židů a starých Řeků a Římanů asi bude pro většinu z nás dosti nezajímavá. To už je mnohem zajímavější, jaká bude v sobotu teplota a zda nebude pršet.

Adam - 6-4-2012 v 19:42

Investicniweb.cz a Petr Novotný zase tento týden tak jako už ode dne založení té pokakané webstránky před lety publikují několik článků, jako že akcie jsou nyní na počátku velikého a dlouhého propadu.
My si musíme stále uvědomovat, že pravdu dostaneme na investicnim webu, když všechno tam psané obrátíme naruby. Akcie však nejsou dnes na počátku dlouhého růstu, ale už uprostřed dlouhého růstu. Akcie mají ještě několik let růstu před sebou, ten růst akcií možná bude u konce až u nějakého nebezpečného předražení, jaké nastalo naposledy roku 2000.
Co vede Petra Novotného k tomu, už léta lidi obelhávat každý den, že akcie budou stále klesat? Nějakou nevysvětlitelnou záhadou chce být Petr Novotný jeden ze dvou nejznámějších českých proroků krachu akcií a krize hospodářství. Zakončit by mohl Petr Novotný tuto hloupou a ošklivou karieru napsáním knihy o chystané další krizi a krachu, jiná možnost je blázinec nebo sebevražda.
Petr Novotný je také velký přítel Izraeli tak jak Pavel Kohout - bratr Petra Kellnera. Mohl by se přejmenovat na Petr Israel Novotný. Možná, že je Petr Novotný žid. Když je pod neutrálním jménem Franta Kafka žid, může být i pod neutrálním jménem Petr Novotný, Pavel Kohout, Petr Kellner a Jan Dvořák uschován nějaký žid. Židi se nemusí vždy jmenovat Golda Diamant nebo David Rubinstein. Tedy hoši Novotný, Dvořák, Prechter, Leuschel a Roubini nakupovat zlato, stříbro a diamanty a obelhávat lidi, že akcie budou už jen klesat těch příštích 77 let.

Blbina.jpg - 29kB

Stanislav - 7-4-2012 v 17:10

Petr Novotný na lovu klientů ve IV. cenové skupině. Značně podnapilý klient se dušuje, že přestane chlastat a kouřit a všechny peníze které ušetří z prostopášností, vloží do investic, které mu Petr doporučí! Místo rumu si koupí AAA, za ušetřené Sparty koupí ORCO a z piva mu zbyde i na NWR. Blahopřejeme! :lol:

1-09b_28.jpg - 21kB

Ladislav - 8-4-2012 v 02:16

K tanci ta nejlepší hudba z jižní a střední Ameriky v midi přes Windows media player

http://nr1a.com/music/___MiCafetal.mid - Contestacion a mi cafetal
http://nr1a.com/music/___Cienaguera.mid - Cumbia Cienaguera
http://nr1a.com/music/___CielitoLindo.wav - Ay ay ay cielito lindo
http://nr1a.com/music/___MyBonnie.mid - My Bonnie

K poslechu ta nejlepší hudba z jižní a střední Ameriky v midi přes Windows media player

http://nr1a.com/music/___SaliDeCuba.mid - Cuando sali de Cuba
http://nr1a.com/music/___CubaHymn.mid - Hymna Kuby
http://nr1a.com/music/___3birds.mid - Three little birds - reggae
http://nr1a.com/music/___Bolivia.mid - Bolivia - musica de los Andes
http://nr1a.com/music/___inca.mid - Inca - musica andina

http://nr1a.com/music/___Chimo.mid - Chimo - pochod Maurů arabských ze Španělska

Stanislav - 9-4-2012 v 07:28

Urbi et orbi!

Ať vám všem krásně rostou akcie, v tomto Bohem požehnaném svátku!

pope_benedict_451.jpg - 50kB

Děkujeme Svaté stolici (Heilige Scheisse), ale ony porostou i bez Vašeho požehnání jeho velebnosti! :lol:

lukyaw - 9-4-2012 v 09:53

Výběr dividendových akcií na základy fund. analýzy a držet je pár let, příp. do konce života je hezká věc. Ale je opravdu teď na to vhodná doba? Nikdo nemá křišťálovou kouli, nikdo neví co bude za rok natož za 5 let, ale co si myslíte o krachu po roce 2016, až začne do důchodu odcházet přes 75 miliónu lidí z povaléčné éry a začne nuceně prodávat své akcie?

Ladislav - 9-4-2012 v 12:04

Dobrá doba na nákup akcií je ten den, když je na kontě aspoň 25.000 korun, pokud jsou akcie fundamentálně levné a podnik nebo banka nečeká pokles zisku. Předpověd od kohokoliv pro budoucnost nemá žádnou platnost. Akcie se musí kupovat každý měsíc a každý rok, pokud jsou levné. Akcie se tedy musely kupovat 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. Jen roku 2000 bylo těžké najít levné akcie. Ale 2000 byly snad ty české akcie levné, když ne západní akcie.
Čím dříve bude mít člověk akcie nakoupeny, tím dříve si může za ně koupit byt nebo přestat pracovat. Škoda, že člověk nezačal kupovat akcie za všechny peníze už 1990, už mohl být dnes dávno ve vlastním bytu a v důchodu z dividend.
Jakmile bude mít člověk každý měsíc dostatek dividend z akcií, může hned přestat pracovat a žít z dividend. Některé dividendové akcie neni nutno prodávat ani při předražení jak 2000, pokud člověk potřebuje nutně jejich dividendy každý měsíc. Sice pak klesnou ty předražené akcie na 1/2 až 1/3, ale za další 4 roky po krachu budou zas na maximech. Jediná vyjímka jsou akcie bank v té největší krizi posledních 80 let, roku 2008. Ty akcie bank se dostanou na kurzy z roku 2007 později než za 4 roky a ty akcie se musely většinou levně přikoupit od 2008 do 2012, aby dosáhly brzy ty kurzy z roku 2007 zas.

lukyaw - 9-4-2012 v 12:53

Taky jsem si nejdřív myslel, že by bylo fajn mít třeba 80% prostředků v dividendových akciích a pak z toho žít. Ale pokud nepočítám, že je potřeba MINIMÁLNĚ 5.000.000 Kč v akciích (při průměrném ročním výnosu z dividend 3% hrubého, aby to dalo alespoň přes 10.000 Kč/měsíc), tak mnohem větší problém je inflace, která může dosáhnout hlavně v budoucnosti daleko větších hodnot než jsou 3%, resp. 2.55%.

Jestli nastane burzovní krach, tak to bude dost hustý a je otázka, jestli se to spraví třeba za 4 roky, jestli vůbec budou lidi akciím důvěřovat, až přijdou o většinu svých úspor. Máte nějakou backup strategii nebo se spoléháte vyloženě na akcie?

Jinak "Ladislav" = "Investor"?

Ladislav - 9-4-2012 v 16:19

Akcie jsou to nejlepší, nejvýhodnější, nejvíce bezpečné, nejvýnosnější důchodové pojištění světa a tvoji potomci možná nebudou už muset nikdy pracovat, postačí jim dividendy zděděné po tobě.
Ne všechny akcie, ale ty moje 20 akcie na důchod.
Byla by to krása, kdybych zdědil po otci třeba 100.000 euro v dividendových ackiích. Ale dědit to může jen každý můj potomek.
U těch akcií na stálo neni nutné, aby byly za 4 roky v plus, protože se budou držet stále a pak je zdědí potomci. Důležité je jen sledovat, zda u těch firem od 1990 do 2007 rostl dostatečně zisk, tržba, cash flow, účetní hodnota a dividenda. Aby pak neměly ty akcie problém z propadu jak 2002 nebo 2009 dostat se zas zpátky na vrchol, i když nebudou prodány nikdy.
Dlouhodobý průměrný růst kurzů a dividend 10% ročně je možný u těch 20 mých akcií, tedy inflace 2% ani 3% jim neublíží a dividendy se mohou i nadále každých 7 let nebo 10 let zdvojnásobit. Když se započte krize 2008, třeba se zdvojnásobí dividendy z 2007 i později než za 10 let - roku 2017.
Já však musim nejprve jednou polovinu kusů každé ze 20 akcií prodat, abych za ty peníze koupil vlastní byt.

lukyaw - 9-4-2012 v 16:40

Koupit byt, počítám ve Španělsku, mohu vědět, kolik takový byt stojí (teda jestli to není moc osobní otázka)?

Ladislav - 9-4-2012 v 17:23

ca1a.jpg - 53kB Calpe - http://nr1a.com/BENIDORM

Kolik stojí byt ve Španělsku neni jednoduché odpovědět.
Záleží na tom, jesli je to normální cena od firmy makléřů nemovitostí a přímo na pláži, nebo 200 km daleko od moře, nebo bankou zabavený byt ve dražbě za poloviční cenu. A pak poslední 4 roky každý rok cena asi o 10% klesá a asi bude klesat dál. A pak jsou ruiny domy někde v opuštěných vesnicích zadarmo.
Snad by stačilo 100.000 euro na byt 100m2 velký 2 km daleko od moře severně od Alicante = Costa Blanca = Altea, Calpe, Benidorm, Villajoyosa.

Matej1992 - 9-4-2012 v 21:20

K tomu krachu v roku 2016:
Podla mna moze dojst k nemu ale aj nemusi. Problem bude medzi statmi ako takymi, ktore musia vyplacat dochodky a tie budeme musiet "my" mladi utiahnut z dani, resp. odvodov. Ale zase aj ked tato generacia bude odchadzat do dochodku, tak nebude malo zamestnancov, ved medzi mladymi je dnes 25-35-50% nezamestnanost. Dalej k tomu vypredaju akcii kvoli zabezpecovaniu si dochodku. Ak k nemu pride budem ja osobne len rad, budu lacnejsie akcie a teda vyhodnejsie kupy :lol:
Utility - elektrina,voda,plyn...bude treba vzdy, teda pri najhorsom stagnacia;
Potraviny to iste;
Zdravotnictvo-healthcare bude podla mna vitaz alebo na poprednych prieckach, pretoze stary clovek = lieky, ci sa nam to paci alebo nie (cest vynimkam)
Taktiez je tu oblast technologii, ktore budu s oblastou zdravotnictva podla mna jedine mozne oblasti ktore mozu nastartovat novu globalnu eru rastu a prosperity ludstva.
Jedine co mi vrta hlavou je to, ze najvacsie pokroky v ludskom vyvoji zazilo ludstvo pod tlakom - vojny...:(

lukyaw - 10-4-2012 v 09:15

Jasně, že k němu dojít nemusí, ale je to dost pravděpodobné a nemusí to být nutně jen kvůli tomu. Pokud bych byl sobec, tak říkám, že mi to také nevadí, přesně jak píšeš, akcie budou levnější. Amerika bude mít ale problém, hodně velký problém, Řecko je oproti tomu nic a my, jako ČR na tom jsme ještě hodně dobře. Mě osobně to trošku trápí z toho důvodu, že mám velkou část příjmu v dolarech, tudíž se bojím a myslím opravněně, že dolar půjde asi ještě dolů. Teď ale nedokážu odhadnout jak moc hrozí kolaps dolaru úplně.

Jen mi jde o to, jestli stále nakupovat i když fundamentálně levné akcie nebo jestli vložit prostředky do něčeho jiného, drahé kovy, nemovitosti...Ono se taky může stát ty dnes levné akcie klesnou na třetinu a pak může trvat 10 let a více let, než se to vrátí zpátky. Možná ale zbytečně myslím dopředu. Jak píše Matej, utility, food, healthcare bude třeba vždy.

Ladislav - 10-4-2012 v 12:39

Nenechte se strašit od slavných zahraničních ani od českých proroků krachu a krize.
Toto strašení lidí a manipulace věřících trvá déle než 2000 let.
At už je ten lump Nostradamus, Prechter, Faber, Leuschel nebo Dvořák, člověk se nesmí bát krachu ani krize a využívat stále strachu ostatních lidí k levnému nákupu akcií největších a nejstarších firem a bank, které nemají v úmyslu během několik let zkrachovat.

Adam - 11-4-2012 v 11:12

MapaZemetreseni.jpg - 67kB Obraz : Mapa zemětřesení

Mapa světa s místy častého zemětřesení. To jsou ta červená místa na mapě, kde se dvě zemské desky pohybují proti sobě, podle sebe nebo od sebe. Bohužel se blíží i Afrika k Evropě každý rok několik centimetrů, takže naše děti už nebudou mít žádné Středozemní moře za miliardu let.

Silné zemětřesení o síle 8,9 stupně Richterovy škály se objevilo dnes ve středu 11.4.2012 před západním pobřežím Sumatry s epicentrem v hloubce 33 km.

Investor - 11-4-2012 v 15:26

basket-building_2159763k.jpg - 94kB Košíková budova neni v Košicích
The Longaberger Basket Company building in Newark, Ohio. Opened in 1997.

Basket.jpg - 24kB Foto : Longaberger Basket Building : photo

Adam - 12-4-2012 v 02:09

Píše se poslední dny v tisku, že bolševík Klaus nebude prezident až do smrti, tak jako vrah novinářek Putin, ale že na místo prezidenta přide brzy zas jiný bolševík nebo žid. Kdyby se dožil dědek Klaus tedy důchodu, měl by být jeho důchod jen 50.000 korun měsíčně. A proto podle novin chce ruský žid Kellner dědkovi přidat každý měsíc několik tisíc rublů, aby si mohl chudý dědek Klaus v důchodu koupit taky něco pořádného k jídlu a nejen furt chleba se sejrem každý den.
On mu bude platit žid dodatečně úplatky za to, že mu bolševik dovolil beztrestně s podvody ukrást českou pojištovnu v 90. letech.
Jakmile budou ministři a prezidenti v důchodu, pak budou dostávat od miliardových podvodníků úplatky už zcela beztrestně. Pouze ve funkci ve vládě jsou úplatky trestné, ale ne v důchodu.
O vrahovi Putinovi se zas vypráví, že teroristické útoky v Moskvě, při kterých zemřelo vždy více lidí, byly organizovány od Putina a jeho bandy vrahů z tajné policie, aby mohli napadnout ruští vojáci Čečensko. Tak jako ti američtí lumpi nechali zbourat 2001 WTC v New Yorku a svedli to na teroristy, aby mohli lumpi z vlády vysvětlit hloupému americkému lidu, že musí američtí vojáci z vůle boží jít do Afghanistánu a Iráku bojovat za svobodu USA.

Stanislav - 12-4-2012 v 04:54

V roce 2023 vyhraje prezidentské volby v ČR společný utajený potomek. Kdo by mohl být údajný otec a matka, nedá však věčným pochybovačům a pošklebovačům spát? :lol:

germany-klaus-fischer-157-panini-1994-world-cup-story-sonric-s-football-sticker-45563-p.jpg - 30kB

Adam - 12-4-2012 v 15:36

Teplí v Iránu mohou být potrestáni trestem smrti. A proto se v Iránu už 150.000 teplých pánů nechalo přeoperovat na paní. Mnoho těch neskutečných paní by se chtělo taky vdávat s nějakým pánem. Však jakmile se to rodiče doví, že jejich syn se chce ženit s neskutečnou slečnou, tak tu svatbu nedovolí.
Ta operace, která změní dole i nahoře pána v dámu stojí v Iránu 8.000 euro, ale velkou část toho zaplatí pacientům stát.

Ve španělské obci Rasquera se chtějí dostat z hospodářské krize tim, že budou pěstovat a prodávat marihuanu - la Maria. Většina z 600 obyvatel té obce s tim souhlasí. Nyní je však třeba povolení od státu a od Evropské komise. Také Řecko by mohlo bojovat proti krizi pěstováním marihuany, nebot proti jedu ve volném čase nelze nic namítat, at je to alkohol nebo marihuana. Jen v dopravě a v zaměstnáni neni alkohol ani marihuana na místě.

Stanislav - 13-4-2012 v 19:10

JAN TRAXLER - NERUDA: EMILOVA MÍSA

Na burze to praská, dědek každou chvíli
svadlé ruce sobě zahřívá,
dláto vrčí, syn si s prací pílí,
graf si z dřeva vyrývá.

Grafy z PC si divnou píseň šumí,
vnoučeti se očka kmitají -
"Hele, co náš táta všecko umí,
jak mu tříšťky z rukou létají!

Dřevo ukradl jsi v panském lese -
komu děláš z něho graf?
"Dědovi; - již se mu ruka třese,
Alzheimerem už všechno rozbito!"

"Nauč mne to!" - "Vida toho kluka,
nač by tvá to ruka uměla?!"
"Až se tobě třásti bude ruka,
graf ti synek udělá!"

Graf mu opět praská, dědek shrben pláče,
svadlé ruce syn mu zulíbá,
PX burza mlčí, vnouče kolem skáče -
"Táto, proč se PX burza nehýbá?"

Stanislav - 15-4-2012 v 10:11

Rusko-anglicky rychle a účinně!

Yellow Blue Bus = "я люблю Вас"
Horror Show = "хорошо"
Near Bird = "не е#ёт"
My оn Ass = "Майонез"
Chess Knock = "Чеснок"
True Bar = "Труба"
Our device is Korea = "Одевайся скорее"
Pale Man = "Пельмень"
Blue Water = "Блевота"
Tall chalk = "толчок"
Peace Duke = "Пи#дюк"
Peace Death = "пи#дец".
Chop is dish - "Чо пи#дишь

Stanislav - 15-4-2012 v 15:27

:lol: Koho zlobí děti a neví si s nimi vůbec rady, tak tady je adresa na jednoho dědka! :lol:

DOWER - D, Эмил Дочкал -
specialista na strašení malých děcek
Provozuji strkání do pytle, chrastění řetězy, tahání za uši a za vlasy
IČO: 13434446

sídlo: Trávník 28, Přerov,
Česká republika
pošta: P.O.Box 65, 750 11 Přerov 2,
Česká republika
tel/zázn: 581 201088

Volejte ve dne v noci! Vaše děti postraším tak, že už vás nikdy nebudou zlobit! Zaručuji 100% spolehlivost a kvalitu! Jsem nejlepší odborník na strašení v regionu severní Morava, část Slovenska a západní Haliče.

Stanislav - 16-4-2012 v 18:34

Kdo chce za lacino do Afriky? Mladý naivně věřící Tomáš Novotný, který by měl být spíše nevěřící a zůstat pevně nohami na zemi! :dork:

http://www.youtube.com/watch?v=7sIVBfu2jlM&feature=plcp&...

Stanislav - 18-4-2012 v 19:55

V roce 2005 v Německu kulminovaly příjmy v telekomunikacích na úrovni 69 mld. euro. O pět let později v roce 2010 už to bylo pouhých 61 mld. euro. Asociace poskytovatelů telekomunikačních služeb - VATM vznikla jako společenství nezávislých poskytovatelů telekomuničních služeb a vše, co je s tím spojené. Je jich tu sdruženo celých 80% a mají za cíl soutěžit s ex-monopolem Deutsche Telekom v pomyslném telekomunikačním ringu, ohledně modernizace. Šéfem tohoto společenství je Gerd Eickers, který je zároveň zakladatel a spolumajitel QSC, kterou vlastním. Domnívám se, že pod jeho rukou to bude lépe prosperovat, protože ta firma není žádný moloch, který žere jenom peníze a odvede za to málo práce. Modernější optické rozvody jsou spíše na východ od jejich hranic a ty promarněné a prožrané miliardy už nikdo nikdy nevrátí zpátky! Stejné klima panuje bohužel i u nás a je otázkou času, kdy někdo rozumný shora do toho už konečně šlápne! :yes:

Adam - 24-4-2012 v 15:08

Od roku 2002 má Německo velice mírný zákon o prostituci.
Bordel nebo klub s prostitutkami může otevřít každý, i člověk trestaný.
Většinou jsou v německých klubech prostitutky z Rumunska.
Policie kontroluje jen, zda nejsou prostitutky nezletilé, nebo nejsou v klubech drženy proti jejich vůli.

Stanislav - 4-5-2012 v 17:31

Mazanice od Muncha - blázen s maniodepresivní psychózou.

mf-4047981-munch-vykrik-repro-sothebys-com.jpg - 40kB

Prodáno za 120 mil. dolarů! :spin:

Ladislav - 13-5-2012 v 16:59

spisskyhrad1.jpg - 22kB Slovenská trasa hradů

Na východním Slovensku se buduje dnes turistická trasa hradů. Je pro ni nutno z několika zřícenin postavit hrady. Na zřícenině Šariš u Prešova se už postavila celá hlavní věž. Také ze zříceniny Kapušany u Prešova se staví hrad. Evropská komise na tu zříceninu Kapušany přispěla se 40.000 euro. Nyní je nutno spadlé, zasypané a zarostlé kameny vykopat a zastavět zase do zdí, jak byly před 300-500 lety. Do práce na stavbu hradu Kapušany se hlásilo 90 lidí, však jen 20 lidí bylo na hradu zaměstnáno. Každý ze stavitelů vydělá 400 euro za měsíc a to je mnohem víc, než byla jeho podpora nezaměstnaných.

Ladislav - 14-5-2012 v 13:28

Tak jsem se probudil dnes až ve 13.30 hodin.
Vzbudily mne akcie, když spadly na podlahu.
I když v 10 hodin už jsem objednával termin na zitra u advokáta zadarmo - jako člen spolku nájemníků, protože majitelka mého bytu chce s pomocí jejího advokáta 169 euro plus poplatky advokáta 46 za opravu okna = 215 euro. A muj advokát si myslí, že majitelka bytu opravu okna platí.

Stanislav - 14-5-2012 v 17:38

Kolik dovedou ušetřit poslanci v době krize. Hóódně málo, spíše h.vno! :dork:

http://nwoo.org/nahrady.htm

Stanislav - 15-5-2012 v 18:17

Masopust s bramborovými plackami a se zvířecím miláčkem. :lol:

578633_3758556092133_1523440020_33162233_715213762_n.jpg - 46kB Potato Halloween

Stanislav - 15-5-2012 v 19:11

Buranovskie babushki vystoupí v Baku 21.5.2012 v hlavním městě Azerbajdžánu. Žerou suché pelmeně a pijí pouze zelený čaj, aby se asi zřejmě vešly na pódium? Kavkazská ostrá muslimská kuchyň jim totiž asi nejede! :lol:

Adam - 16-5-2012 v 15:54

Když někam něco napíšeme a ozvou se v názorech lidi, že je autor antisemit nebo věřitel spiklenecké teorie, pak může ten autor textu mít z několika důvodů radost. Byl pochválen, dostal se na pravdu, odhalil ty kritiky jako hlupáky. Jestli vás tedy například prodavač pojištění Pavel Kohout junior nazve antisemity nebo věřiteli spiklenecké teorie, pak jste právě odhalili, že prodavač pojištění Pavel Kohout junior je hlupák. A současně jste objevili pravdu. A jste za ten text pochváleni od těch hlupáků nevědomě, když oni se vám pokoušeli ublížit a ve skutečnosti vám pomohli pochvalou a slávou.

Stanislav - 16-5-2012 v 16:58

Speciálně upravené Pendolino od společnosti Winton Rail Company je přistaveno touto dobou snad u pankrácké věznice, aby toho indiána Davida Ratha odvezlo někam hóódně daleko do bezpečí, aby nemohl už nikomu škodit! :lol:

clanok_foto_244.jpg - 15kB

Adam - 17-5-2012 v 01:43

Cestovatel Čenda Buráček
Jistě měl pan Benda Č.....k veliké problémy ve škole i na pracovišti, protože děti i dospělí stále v jeho jméně přehazovali písmena B a Č. Ale mohl se vrták už dávno nechat přejmenoval na Čeněk Arašída.

Bolševická Grada
Furt se povídá, že korupce je v Čechách všude. Jistě veliká je taky korupce v nakladatelství knih. Takové nakladatelství Grada asi nevydělá ani tolik prodejem knih, když tiskne samý nepotřebný a nečtitelný hnuj, jako s úplatky nebo s výrobou knih od autorů zaplacených. Ovšem autor by byl hlupák, aby výrobu jeho knihy ze 100% zaplatil u bolševického nakladatelsví Grada, nebo platil Gradě tisíce korun úplatky, jen kvůli lektorům a nevkusným grafikům, když může za výtisk jeho knihy platit 10x méně nějaké tiskárně bez lektorů a bez grafiků a bez úplatků. Neboť ty obrazy od grafiků na obálkách knih tištěných v nakladatelství Grada jsou k blití.
Nyní tedy 13 českých prodavačů pojištění zaplatilo bolševickému nakladatelství Grada asi úplatky vysoké jako bejk a tak vyšla letos nová kniha:
:( Investujte s českými experty - Doporučení předních českých investorů :(
kde prodavači pojištění, kteří po Základní devítileté škole absolvovali za týden Vysoké učeni prodavačů pojištění, nyní v této knize zralé pro popelnici publikují svoje domněnky o investování, asi investování do pojištění. Na výrobu této bezcenné knihy jistě taky přispěla několika tisíci korun sběrna starého papíru nebo papírna, neboť pro knihu neni jiné využití, než koupit a odnést do sběru a udělat z ní čistý papír, snad měkký papír pro záchody.

Ladislav - 19-5-2012 v 12:53

Slováci mne dnes pochválili v diskusi za moje příspěvky.
Tedy sem dám tento text, který by mi mohli u nich bolševíci vymazat.

BOLŠEVICKÉ SLOVENSKÉ DISKUSNÍ FÓRUM s CENZUROU z IZRAELU
www.ako-investovat.shit = placená REKLAMA

"Taky by se sem mohl dát z nějaké židovské stránky kopírovaný seznam nejbohatších židů.
Taky by zde mohl být počet izraelských osad v Palestině, které mají zabránit, aby byla Palestina svobodný stát.
Taky by zde mohl být seznam potrestaných prominentních Izraelců, jako ten prezident byl trestán za znásilnění.
Taky by zde mohl být seznam židovských bank, které 1913-1914 založily centrální banku FED, aby ovládly svět."

Však ten, kdo sympatizuje s Izraelem a se židy a nemá rád Araby, ten chválí všechny kritiky slovem "antisemit" nebo "věřitel spiklenecké teorie". A pak ten kritizovaný autor může být 3x rád: že byl pochválen slovem antisemit, že narazil na pravdu, že odhalil hlupáky. Nejen židi smí mluvit o židech a kritizovat židy. Nejen Izraelci smí mluvit o Izraeli a kritizovat Izrael. Ale i všichni ostatní lidé na světě to smí, pokud se neukazují na veřejnosti v Německu. Jen journalisti a politici v Německu jsou na konci s karierou, pokud vysloví něco, co maji jen židi nebo Izraelci právo vyslovit.
A je to k smíchu s omezeností lidskou, že dovolí kritizovat Poláky, Maďary i Rumuny a jejich země, ale zakazují kritizovat Židy a Izrael. Ale proč je to tak? Protože židi to lidem zakazují a Poláci, Maďaři a Rumuni to dovolí.
A proč Slováci začali dnes psát do internetu hlouposti? Jen proto, že jsem nazval Fejsbuk židovské diskusní fórum. :lol: A taky bych nazval Teva židovská akcie. :smilegrin: A mnozí z účastníků slovenské diskuse by tam rádi měli jen samé příspěvky verbující lidi na pojištění, zlato a Forex. A žádná propagace rozumné dlouhodobé investice do akcií tam neni vítána, neboť ta poškozuje prodavače pojištění, prodavače zlata a brokery radící koupit a prodat na burze něco každý den, aby broker vydělal s poplatky a prodavači pojištění vydělali s provizemi.

Stanislav - 20-5-2012 v 10:53

Manželé Obamovi mají 8,2 mil. dolarů v hotovosti u starého dobráka Dimuna z JPM v jeho bance. Nějaké dluhopisy a o akciích ani ťuk! To je nerozum mít peníze pouze v hotovosti a v dluhopisech! Doufejme, že už nevyhraje tyto volby? On, který neví co s penězi, tak je i špatný hospodář!

Ladislav - 20-5-2012 v 13:08

Doufám, že vyhraje Obama volby.
Druhá možnost by byla jen 4 roky obelhávání americké veřejnosti od republikánů, že z vůle boží musí jít chlapci do Iránu bojovat za svobodu USA. A pomstít se za novou bouračku právě 2012 nově vystavěných mrakodrapů WTC v New Yorku. Bouračku organizovanou zas jak 2001 od tajné služby americké.

Adam - 21-5-2012 v 15:31

CukrChan.jpg - 75kB Foto : svatba Priscilla Chan + Mark Cukrberg
Photo : wedding Priscilla Chan + Mark Zuckerberg

Mark Cukrberg měl po chodu na burzu v pátek, v sobotu 19.05.2012 svatbu s Číňankou - Priscilla Chan.
Mne by zajímalo, na kdy je plánován rozvod a kolik milionů si nechá Priscilla za tu prostituci zaplatit.

Stanislav - 21-5-2012 v 16:21

Zde je první známé foto vynálezce celosvětového významu, který vymyslel Fejsbůk. Zde mladý Mark připravuje převratný objev pro všechny indiány na celé planetě a snad i ve vesmíru? Poté co vymyslel ten objev, tak byl řádně přebalen, protože se z toho pěkně p*[Cenzura]!

mark-zuckerberg-baby-hollywoodgrind-54.jpg - 26kB Mark Cukroušberg

Investor - 22-5-2012 v 02:06

Dnes byl v televizi zcela normálně vypadající člověk, asi 40 let a ten měl doma plastickou nafukovací nahou holku, s hnusnou otevřenou držkou. Povídal, že kdyby to zákon dovolil, tak by se s tou nafukovací figurou oženil. To se může ženit sám a bez certifikátu a zaplatit nějakému idiotovi z kostela tolik peněz, až by souhlasil. Lidi by na svatbu pozvat nemohl, protože by se celou svatbu chechtali a uchechtali se k smrti. A přitom je svatba tak jednoduchá pro každého neschopného stydlivého blázna s živou dobře vypadající osobou někde na Filipínách.

Stanislav - 24-5-2012 v 05:20

Sousední Bavorsko by potřebovalo 5-6 plynových elektráren za náhradu jaderných, ale kde vzít prachy? Nikdo nechce investovat, protože se bojí o svou investici. To by mne tedy zajímalo, proč ty banky neprodají všechny energetické akcie a nakoupí si za to radši zlato na Karláku a v zimě si tam místo ohřívání u topení můžou klidně zpívat vánoční koledy, pokud jim slova neumrznou v hubě! Seehofer chce prý stavět elektrárny na bioplyn v celém Bavorsku, ale kde seberou k tomu tu hmotu, z které by se ten plyn vyráběl, už radši mlčí! U nás na hradě jedou ve žlutém benzínu a v Bavorsku se zase baví o bioplynu z ničeho! Lidí je všude dost a byl by to asi nejlepší vývozní artikl? :rolleyes:

Jahys - 24-5-2012 v 10:21

Bioplyn se dela z hoven Váňo,.. z hoven. A ty tecou porad. od nas, od krav, od prasatek a vseho ziveho. Nakonec by mohli bioenergetici platit lidem za jejich hovinka. Ale nebyl by to poradny byznys na kterem se da trhnout majlant tak to asi neprojde. Preci nepujdou papalasi na ruku lidem ne?

Stanislav - 24-5-2012 v 15:39

Odborňýcy ze Sytygrupu tvrdí, že dojde k Grexitu k 1.1.2013 na více jak 50%. Uvyďýme, necháme se pžekvapit? :lol:

Stanislav - 24-5-2012 v 15:55

Ta indiánská podsvinčata MADE IN CSOB mi poslala dnes na účet 17 slabomyslných zpráv s datem i z loňska. Úrok 0,01% a ještě mi stačí zavšivit účet. :rolleyes:

Zprávy z banky

Vylepšené pojištění platebních karet proti ztrátě a krádeži (24.11.2011)
Informace k pojištění Maxkaret (20.02.2012)
Era smartbanking – novinka pro obsluhu vašich financí přes chytrý telefon nebo tablet (09.01.2012)
Změny ročních úrokových sazeb k 1. dubnu 2012 (08.03.2012)
Era osobní účet má teď novou výhodu pro mladé do 26 let - a nezáleží na tom, zda studujete nebo již pracujete (06.02.2012)
Web Poštovní spořitelny bude mít novou adresu www.erasvet.cz (14.02.2012)
Platit kartou na internetu budeme pouze se zabezpečenými platbami (02.05.2012)
Změna Sazebníku poplatků Poštovní spořitelny a podmínek produktů (02.03.2012)
Era klub - s výhodami, soutěžemi a zábavou pro všechny do 18 let (14.03.2012)
Era půjčka nyní s bonusem (04.04.2012)
Era osobní účet soutěží o letošní Zlatou korunu (19.04.2012)
Nová chytrá SMS, díky které budete mít vždy přehled (19.04.2012)
Era smartbanking byl nominován na aplikaci roku 2012 (30.04.2012)
Faktury od T-Mobile zaplatíte rychleji (30.04.2012)
Měníme názvy služeb Elektronického bankovnictví (30.04.2012)
Služby TV banky budou ukončeny k 1. 7. 2012 (18.05.2012)
Změna sazebníku poplatků, produktových podmínek a reklamačního řádu Poštovní spořitelny (30.04.2012

Investor - 25-5-2012 v 11:42

1.jpg - 103kB Foto : Buranovskie Babušky

Buranovskie Babušky na Grand Prix Eurovision sobota 26.5.2012 zpívají píseň Come on and dance.

Video http://www.youtube.com/watch?v=h0vQ9_BhU1M&feature=playe...

Gejza - 26-5-2012 v 11:36

Zdravím z Řecka
Krize nekrize, hospody v centru Soluně jsou plné.

Stanislav - 26-5-2012 v 12:29

Gejza,
nechci být žádný Augustín Moráles, ale bylo by dobré opustit zemi, která poškozuje naše investice, pokud také patříš mezi euro investory? Bratři Němci odřekli o 30% zájezdů méně, oproti minulému roku, aby nekrmili tu bolševickou svoloč!

0687894709_85405881_o2.png - 266kB

Mimochodem, dnes mi ty dementní zprávy z účtu zmizely, což značí, že sem dochází nějaký Brettschneider nebo alespoň jeho vzdálený bratranec. :punk:

Ladislav - 26-5-2012 v 16:18

:question: Jaké dementní zprávy z jakého účtu :question:

Stanislav - 27-5-2012 v 08:21

To je těch 17 zpráv viz nahoře, které mi poslali a sami pak vymazali z mého účtu. To je velice příjemný pocit, když mi ty svině lezou do účtu! :grind:

Adam - 27-5-2012 v 12:00

__ANI12.gif - 30kB

Situace na Trávníku v Přerově na Moravě se stále zhoršuje. Každý den je situace horší a horší a nyní se přidala ještě tropická vedra k tomu. Chystaný výstup Řecka z eurozony, ale i další udržování Řecka na živu penězi z Přerova způsobují, že Trávník 28, 750 11 Přerov 2 nemá nyní co jíst. Jen samé gyros, tsatsiki a brambory mají každý den. Utrpení zkončí teprve pak, až se Trávník - Přerov přestane starat o peníze, akcie, hospodářství a politiku a odejde do důchodu. Vždyť by se mohl Trávník 28, 750 11 Přerov zabývat v důchodu fotbalem. A mohl by představovat dětem každý týden na webstránce dower.cz nějakou pohádku o králi, královně, princi, princezně, o chudém lidu a o zlém draku, který sežere hloupého Honzu.

Stanislav - 27-5-2012 v 14:07

Dnes 27.5.2012 zemřela v nedožitých 100 letech poslední prvorepubliková herečka Zita Kabátová.

zita-kabatova.jpg - 29kB

Gejza - 27-5-2012 v 17:32

Standa: Nejsem tu na dovolené. Jsem zaměstnán u firmy co tu dělá jeden projekt. Naštěstí už chybí zaplatit jen 25% z ceny a vlastně my to nedodáváme přímo řekům, tak o prachy snad nepříjdeme.

Stanislav - 29-5-2012 v 18:54

Burza zase krásně roste správným směrem do strany - nahoru, tak je dobrá nálada. Ještě by měli začít vyplácet solidní dividendy jako v minulosti a ne si nacpávat kapsy bonusy a vzlykat, že na akcionáře už prostě nezbylo! Jinak na ně pošleme hromy a blesky od Rübezahla, aby nám něco taky zazahlovali! :dork:

2403626,4qFkUfNz9meg0vzrwL2CJOow3C6cHlosDt7M3Beurtx4yH5dzGfraQSztuop7g8E2nGELzdyrhtIXcIJJUmZxQ==.jpg - 40kB

Investor - 30-5-2012 v 00:55

Ten vypadá jak Rasputin.
Nebo tyrolský revolucionář Andreas Hofer.

Stanislav - 2-6-2012 v 20:02

Bezva adidasky za dobrou cenu i s dobrým obchodním názvem. Ty se budou prodávat samy! :lol:

http://www.bezvasport.cz/produkt/adidas-kundo-mens-113010/11...

Investor - 8-6-2012 v 17:55

" "Nejhorší je, že i servírka v hospodě Na Růžku je agentkou Mossadu. Člověk se ani nemůže jít v klidu vyčůrat. " " Neznámý autor

Stanislav - 9-6-2012 v 12:43

daca-restaurace-na-ruzku.jpg - 78kB

:lol: Oblíbená hospůdka pro agenty 007 a jiná bolševická stvoření! :lol:

Investor - 10-6-2012 v 16:27

Borelióza od klíštěte a zánět mozkových blan

Borelióza = červené až modré fleky a bolesti v končetinách po štípnutí klíštěte jsou snadno a rychle léčitelné tou správnou medicínou. Jen hodně zanedbaná léčba může přinást trvalé následky na mozku.
Internet je prý plný hrozných článků o vážnosti a neléčitelnosti boreliozy. Někteří pacienti - boreliánci a doktoři boreliánci prý nosí dokonce odznak s B. Prý mají i klub pro boreliánce, boreliánský klub. To je prý všechno podvod, který má způsobit, aby doktoři byli navštěvováni a psali nevhodnou medicínu celý rok pacientovi. A tak jsou obelhaní pacienti léčeni rok, i když by mohli být už snad za měsíc zdraví.
Jen nevim, zda zánět mozkových blan je jiná nemoc, nebo může být automatický následek boreliozy. Ale necháme to doktorovi, ten má větší hlavu.

kapr661 - 12-6-2012 v 09:48

Máte nějaké zkušenosti s půjčkami? Především u nebankovních společností. Líbí se mi, že jsou rychlé, ale zase nerozumím tomu kolik bych přeplatila. Máte nějaké typy jak dostat celkem výhodnou krátkodobou půjčku?

bigusdykus - 12-6-2012 v 11:07

Dost debilní pokus o reklamu s pokusem o prolinkování odkazů.

Ale abych byl konstruktivní -

Příběh klienta
Martina L. (56 let)
Dcera nám nedávno oznámila, že čeká dítě. Sice jsme z toho byli nadšeni, ale pak nám došlo, že dítě také něco stojí. Abychom našemu vnoučeti mohli koupit pěkný nový kočárek, potřebovali jsme si půjčit. Home Credit naštěstí dokázal okamžitě nabídnout dostatečnou hotovost na nový kočárek. Dceři se narodil nádherný syn a celá rodina z něj má radost.

bigusdykus - 12-6-2012 v 11:34

Matematickej dotaz - pokud má výše zmíněná firma uvedené toto:

Výše půjčky 50 000 Kč
Týdenní splátka 1 530 Kč
Celkem splátek 60
RPSN 63,91 %

Jak dospěli k těm 63,91%?
Podle mě se při půjčce 50tis zaplatí 91,8tis, což je celkové navýšení 84%.
Pokud to propočtu na rok, tak za rok se zaplatí 79tis, což mi vychází na necelých 60% navýšení (pokud má rok 52 týdnů)

Mám pocit že kdysi nějakým televizním pořadu mluvili o tom, že v tom RPSN je nějaká finta.

Ladislav - 12-6-2012 v 11:37

Jen nech lidi dělat si tu reklamy :) na zlato, stříbro, kredit a na svobodnou Palestinu.
Já mám radost, že je zde zas o jednu registraci víc a nenabízí příspěvek anglicky viagru.

Nějaké zkušenosti s půjčkami?
Mám zkušenosti jen s přetahováním konta u Brokerjetu o 20.000 euro kvůli nákupu akcii.
Je to pohoda, nic se nemusí žádat, jen se kupují akcie tak douho, až na kontě 20.000 euro chybí. Ale zvýšili letos úrok z 5% na 7% za rok z dluhu. Tak se budu snažit snížit proto přetaženi z 20.000 euro na 15.000 euro a pak na nulu, jestli mi moje kniha "Akcie a burza" v německé a anglické verzi vynese ty peníze v Německu a USA.
Kdysi dávno mi Citibank nabízela furt v dopisech kredity, ale když sem přišel do Citibank, tak mi žádný kredit nedala, protože jsem jí nemohl prokázat písemně, že vydělávám tolik, kolik vydělávám.

Ladislav - 13-6-2012 v 16:17

V září 2011 přivedla jedna makléřka do bytu, který ve velkoměstě najímám od roku 1984 asi 15 lidí a jedna osoba z nich Karin B. z maloměsta ten byt koupila za 209.000 euro - 52 m2 od minulé majitelky Sylvia Z. Já vůbec nevim, jak ta Karin B. vypadá a ona se se mnou nebaví, jen mi píšou od ní advokáti. Já platim 65 euro roční příspěvek na spolek nájemníků a proto mám od spolku advokáty zadarmo. A protože minulý muj advokát nemá často termín volný do týdne, tak dostanu pokaždé jiného advokáta. Dnes jsem byl už u 3. advokáta. Přitom majitelka bytu a nájemník by se měli dohodnout v hospodě u piva a nenechat dopisovat advokáty kvůli 160 euro.
Já platim nájemné 619 euro z bytu a nová majitelka chtěla přehnaně moc 740 euro, aby se jí ta předražená investice po letech vyplatila. Ale nevyplatí, nebot netto rentabilita je prý asi 2% ročně. Však s pomocí advokátů nakonec nenažraná Karin B. od zvýšení nájemného odstoupila a platim dál 619 euro. Tak šetřim 1.450 euro ročně a mohl bych zaplatit opravu zavírání okna za 160 euro. Však advokát mi dnes povídal, že se budeme hádat dál o 120 euro. Nebot minulý advokát napsal advokátovi majitelky bytu, že ze 160 euro za opravu okna zvýšených o náklady na vymáhání na 240 euro, jsem ochoten platit 120 euro. Totiž ono platí, že kdo řemeslníka na opravu objednal, ten by ho měl zaplatit. A toho řemeslníka objednala majitelka bytu. Adokát si myslí, že se to může vyřídit i bez soudu.

Ladislav - 16-6-2012 v 21:23

:) To je k smíchu Češi vyhráli fotbal 1:0 s Poláky
a Řekové vyhráli 1:0 s Rusy. :lol:

Ladislav - 18-6-2012 v 01:53

Tak jsem viděl v televizi, jaké jsou hezké holky v Madridu a Barceloně
a nemaji práci, musí jít hledat práci do Londýna, aniž by tam měly něco zamluveno.
Já bych měl nějakou Španělku zachránit z té krize.
Jen nevim, na jaké webstránce je ta největší španělská seznamka.
Budu muset hledat s Google španělské seznamky.
Nejprve by mi pomohla Španělka s mojí španělskou knihou za 1.000 euro,
pak by si mohla najít jinou práci za peníze v mojem městě
a pak by mi mohla dát dvě děti.

Lubos - 18-6-2012 v 06:37

Dnes bude rally.

Ladislav - 18-6-2012 v 11:20

SurfingDog.jpg - 352kB

Foto - surfující pes - surfing dog - Hund beim Surfen - photo surf

Matej1992 - 18-6-2012 v 13:16

Lubos tiez som si myslel ale ako pozeram na onviste tak ziadny extra pohyb, popravde nevidim dovod aby trhy extra rastli alebo padali.
Zober si ze teraz ked greci si zvolili proeuropsku stranu tak vsetko ostalo po starom a ak by zvolili Syryzu tak by zacali centralne banky tlacit peniaze takze zase by to skorigovalo...
Je to jeden zacarovany kruh.

bigusdykus - 18-6-2012 v 14:18

http://www.financninoviny.cz/investice/zpravy/evropske-akcie...

Matej1992 - 18-6-2012 v 14:59

A presne o tomto burza je.
Vacsina z nas mala nazor ze akcie pojdu hore a zrazu spanieli maju vysoke uroky a burza strmhlav dole. Aj preto je burza nevyspytatelna a 90 -95% ludi je v strate...

Ladislav - 18-6-2012 v 15:28

Hlavně že nám chodí každý rok několik tisíc euro nebo korun jako dividendy z akcií. Plus nebo mínus neni důležité, když se akcie nemusí prodávat tak rychle. Jednou se přestanou publikovat negativní zprávy a na burze bude jen nadšení jako v lednu 2000 a pak budou zas akcie extémně předražené a pak budou všechny akcie v plus a některé z nich (nebo všechny) budou prodány.

bigusdykus - 22-6-2012 v 11:54

Pěknej článek

http://byznys.ihned.cz/analyzy-a-komentare/c1-56260450-trade...

Investor - 22-6-2012 v 14:07

lake-paron.jpg - 236kB Lake Paron - Peru

Una musica de Peru en video
http://youtu.be/tmyapLIOPBo
http://youtu.be/ZExh4-X6LAA
http://youtu.be/67ZGxpoup9Y
http://www.youtube.com/watch?v=vdk4hGZqFhE

Una musica de Bolivia en video
http://youtu.be/1I5dmRrAa6Q

Una musica de Ecuador en video
http://youtu.be/-dmSmnM6zAc

Ladislav - 22-6-2012 v 15:58

Trader Martin Opatrný z Prčic http://byznys.ihned.cz/analyzy-a-komentare/c1-56260450-trade...
ale vůbec neni trader, ale investor. Jen asi 5x do roka si koupí levné akcie jako ČEZ a nechá si je několik týdnů. Nekoupil by akcie Apple, protože jsou drahé. Vypadá to, že je to value investor, neboť dbá na cash flow firmy a nízký dluh a firma má být desítky let stará, aby koupil její akcie. Na druhé straně používá technickou analýzu a stop loss orders, tedy může ztratit akcie s malou ztrátou, když by mohly vynést 100% za rok, jestli se náhodou po krásném "signálu koupit" vyvíjejí hned do mínus. To je zcela normální, že akcie s hezkým "signálem koupit" z technické analýzy po nákupu nerostou, ale jdou dolu 30% do mínus a pak se za měsíc vrátí a udělaji přece jen +100% za rok.
trader.jpg - 51kB Tato fotografie neni vubec trader Martin Opatrný, to je kradené foto od Reuters, kde je nějaký zběsilý daytrader Giacomo Pacelli z New Yorku.
Tedy ta webstránka, redaktor a Martin Opatrný nás podvádí, on neni trader, ale investor. Že jde do obchodu a uzavře obchod, to jsou nevhodné pojmy. On investuje nebo nakoupí 5x za rok akcie a nechá je dny pracovat bez dohledu, ale se stop loss order. On nedělá obchody na burze.

Stanislav - 26-6-2012 v 20:06

Škoda jen, že křesťani neprovozují islám? Ti dva bolševici by si džihád zasloužili plným právem a mohli by je rozsekat do karbanátků a nakrmit s nimi hladové vzteklé psy. Tohle vylepil bolševik Zelený na svém zvráceném bolševickém webu - kolega a spolužák Mause ze studií u starého vopičáka pseudoekonoma Šika a zakladatele Pornografického ústavu pro prokádrované ultrabolševiky a ekonomické devianty. Můj kamarád vedle té vopice bydlel v Basileji koncem 60. let skoro 2 roky. Jemu zbyly jen sedřené ruce a důchod, s kterým se dá přejít tak jedině přes Karlův most tam a zpátky, zatímco oni mají přeteklá konta eury, dolary a šv.franky ve Švýcarsku a i jinde, které nakradli právě na těchto obyčejných lidech. Hnus na blití! Kdo by si v té době jen pomyslel, že bude duchovním otcem tohoto zločineckého marasmu u nás v republice? Ten Ježíšek, co ho mačká agent KGB je jen pokračovatelem učení velkého vopičáka Šika. Blízká budoucnost mi dá jistě za pravdu, že to byl pouze špatný sen! :dork::punk::grind:

20090106-Ikona.jpg - 231kB Jen bolševičtí ekonomičtí devianti se mohou hraně napadat na veřejnosti, aby se náhodou někdo mezi ně nevetřel! :dork:

Adam - 27-6-2012 v 15:45

Slevy.jpg - 58kB
Jestli dostanu tuhle šlapku se slevou 70%,
třeba pak bude stále ještě moc drahá.
:lol:

Ladislav - 30-6-2012 v 16:32

33 stupňů ve stínu tady maji dneska. Vedro jako prase.
Kdybych to byl věděl, tak bych sem nechodil.

Stanislav - 1-7-2012 v 20:06

Ačkoliv jsem přímý potomek (jako většina šlechty) proroka Mohameda, židovského krále Davida a i jiných nábožensky smýšlejících křesťansko-pravoslavně-evangelických potentátů, tak tohle jsem ještě nešlukoval! :rolleyes:

Příloha: kosher-certifikat.pdf (823kB)
Tato příloha byla stažena 312 krát

Je to běžná chemická surovina, s kterou pravidelně dělám při výkonu svého zaměstnání, ale nikdy jsem si bohužel neuvědomil, s jakým náboženským nábojem je nabita! Jsem ,,díkybohu,, náboženský asketa - ateista! Domnívám se, že ta kosher smetana plave do úplně jiné kapsy, než by si jen obyčejný člověk snad ,,božského,, původu i ve špatném snu i pomyslel! :lol:

bigusdykus - 2-7-2012 v 09:20

:)
ještě chybí košér yperit