Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  75    77
Autor: Předmět: Akcie na stálo pro dividendy
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 31-7-2023 v 14:14


Akcie Walgreens Boots Alliance klesala 8 let.
Já myslím, že 8 let propad kurzu je maximum, když byla dividendová akcie stále levná a firmě nehrozil bankrot.
Akcie by neměla klesat 9 let.
Walgreens je dokonce dividendový aristokrat a prý zvyšuje dividendu každý rok, už 30 let
Akcie má dnes: dividendový výnos 6,5 % , P/B 1,22 , P/S 0,19.



WBA.jpg - 56kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
kubis35
Junior Member
**




Příspěvků: 50
Registrován: 24-11-2020
Offline


[*] Zasláno 31-7-2023 v 17:28


taky si myslim jsem dokupoval nedavno jak to [Censored]lo po vysledkach o 10 procent
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 31-7-2023 v 18:20


Nejvíce v mínus mohou mít lidé dnes americkou telekom akcii AT&T. On se očekává totiž 2023 negativní čistý zisk.
Jenže tržba asi poroste i letos trochu a také 2024 a 2025. A 2024 a 2025 bude asi už čistý zisk pozitivní a slušně vysoký.

Já bych nepřikupoval akcii AT&T, protože je nejvíc v mínus. Asi se za pár let vrátí sama do plus,
když je dnes extrémně levná s P/B 1 a P/S 0,9.

Já bych raději 2x zvětšil během 5 let investici do mých 7 nových akcií, protože mám teprve polovinu kusů u každé z nich.
Bank of Nova Scotia, Enbridge Inc., Takeda Pharmaceutical, BNP Paribas, Mitsubishi Corp., Walgreens Boots Alliance, Fortescue Metals.

:cool: Bank of Nova Scotia : P/S 2,5 , P/B 1,2 , dividenda 6,4 %
:cool: Enbridge : P/S 1,9 , P/B 1,8 , dividenda 7,1 %
:cool: Takeda Pharma. : P/S 1,6 , P/B 1,0 , dividenda 4,4 %
:cool: BNP Paribas : P/S 1,2 , P/B 0,6 , dividenda 6,7 %
:cool: Mitsubishi Corp. : P/S 0,5 , P/B 1,2 , dividenda 3,0 %
:cool: Walgreens B.A. : P/S 0,2 , P/B 1,2 , dividenda 6,5 %
:cool: Fortescue Metals : P/S 2,6 , P/B 2,6 , dividenda 8,8 %

:punk: Nestarám se o poměr P/E, protože mnoho lidí se mýlí, že je akcie drahá s P/E 1000, P/S 1, P/B 1. A akcie levná s P/E 9, P/S 6, P/B 6. Ale je to obráceně. Akcie je levná s P/S a P/B pod 3. Poměr P/E není důležitý, protože je krátkodobě vysoký nebo negativní jen kvůli velkým výdajům nebo krátké krizi v jednom roce. :punk:

Buffett-21-bh.jpg - 78kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 23-8-2023 v 05:33


Dnes má Walgreens 2x vyšší tržbu ''sales per sh'' než před 10 lety, to je růst tržby 7 % ročně a normál u dividendového aristokrata.
Tržba tedy neklesala, ani nebyl růst tržby nulový za 10 let. Já myslím, že Walgreens nikdy nezkrachuje, a propad akcie se brzy zastaví.
Kleslá akcie má tu výhodu, že se může levně koupit. 8-letý propad akcie by měl být u konce.
Také akcie ČEZ klesala 8 let a pak se propad zastavil.
Akcii WBA bych nepřikupoval často, ale jen jednou za 2 roky.
PDF tržby a zisk 2007-2024 :punk: https://research.valueline.com/api/report?documentID=2185-VL... :punk:

WBA_2007_2024.jpg - 147kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 7-9-2023 v 08:06


Lidé opouští Facebook skupiny pro value investing a dividendy, protože tam jsou jen levné akcie pro dividendy. Value akcie hezky rostly 2022, ale nerostou 2023. Letos hezky rostou předražené akcie, ale stále mají před sebou velký krach od 2023 do 2030, protože jejich extrémní předražení nemůže vydržet 10 let, když dvouleté státní dluhopisy nabízí 5 % ročně bez rizika.
Value investoři mají dnes radost z dividendy Pfizer. A doufají, že extrémně levná akcie Walgreens WBA přestane klesat, když klesala bez důvodu 8 let.

Strong-stocks.jpg - 517kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 9-9-2023 v 06:28


Enbridge - jedna ze dvou nejlepších akcií z Kanady pro dividendy na stálo.
Na graf akcie jsem se nekoukal. Nezajímá mne graf, když nikdy nechci akcii prodat.
A jiná akcie z Kanady pro dividendy na stálo je Bank of Nova Scotia.
České video 9 minut :punk: https://youtu.be/McrLNSw6tZk :punk:

enb.jpeg - 26kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 9-9-2023 v 13:53


2024 očekává Walgreens pozitivní zisk. Tržba může růst o 4 %.
2023 očekává Walgreens negativní zisk, nebo menší než 2022. Tržba může růst o 4 %.
8. září 2023. Walgreens souhlasí, že zaplatí 44 milionů dolarů zákazníkům testujících krev s Theranos.
4. září 2023. Generální ředitelka Walgreens Rosalind Brewer opustila společnost. Cena akcií Walgreens po zprávě klesla 7%.
V lednu 2022 soud v Kalifornii usvědčil zakladatelku Theranos Elisabeth Holmes z nepravdivých tvrzení o zařízeních, které umožní odhalit stovky nemocí jen pomocí pár kapek krve. Elis zůstane ve vězení do 29. prosince 2032.
2016 Walgreens zažaloval Theranos o 140 milionů dolarů. Společnost Theranos je mrtvá.
Kdy koupit akcie Walgreens Boots Alliance? Pomoci by mohla technická analýza, nebo v lednu 2024.
https://research.valueline.com/api/report?documentID=2185-VL...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 11-9-2023 v 00:58


Tjeho zajímá ze všech pojišťoven světa jen Allianz a Munich Re, jen pro dividendy až do konce života.
Tje by chtěl držet až do konce života také firmu BASF jen pro dividendy.
Tje se nedívá na nulovou performanci za mnoho let.
Tje prostě vlastní pojišťovny, banky a podniky z celého světa jen pro dividendy.
Zde je nutné si uvědomit, když někdo koupí papíry nebo tickery, nesmí mít žádné dividendy, protože každá vyplacená dividenda sníží kurz akcie. A kdo koupil papíry nebo tickery, chce je všechny brzy prodat s výdělkem.
Jiní lidé zas nekupují papíry a tickery, ale podniky, banky a pojišťovny a mají radost z jejich vlastnictví a z dividend
až do konce světa.
Jeden člověk by chtěl dostávat 1.000 € důchod a také v průměru 1.000 € měsíčně dividendy.
Lepší je vlastnit malinké části od 30 firem, než vlastnit jednu firmu celou, protože když ta jedna firma zkrachuje,
majitel ztratí téměř všechno.
Kdo vlastní zlomky od 30 firem, ztratí jen 1/30, když jedna firma zkrachuje.
Tedy se nezlobte, že mi nepatří firma celá, ale jen její miliontina nebo miliardtina a tak malé zlomky ze 30 firem.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 16-9-2023 v 08:58


Myslím, že levně nakupuje akcie value investor Richard Pzena. Jeho fond ''Pzena Investment Management'' má hodnotu asi 50 miliard dolarů. Nelituje, že nemá akcie Apple a Microsoft. On povídá, že kdyby koupil před 25 lety akcie s P/S nad 10, byl by dnes v mínus, ale on drží akcie průměrně 4 roky. Má dnes asi akcie Wells Fargo, Shell, Pfizer, Exxon Mobil, HSBC, NatWest.
Problém je v tom, že plešatému člověku nemůžeme důvěřovat.
Richard Pzena povídal, že má akcie BASF a VW, ale já je v jeho portfoliu nevidím. Tak snad je koupil před týdnem a to se dozvíme až 15. listopadu.

Pzena.jpg - 64kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
akcionarek
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 18-2-2021
Offline


[*] Zasláno 19-9-2023 v 18:15
Telekomunikace na stálo


V Září jsem přikupoval zřejmě naposledy akcie Vodafone, tuto akcii už přikupovat nehodlám a nechám ji v PTF na dlouhá léta hnít (pro dividendy), doufám že se trend už konečně otáčí a bude alespon nějak růst :) Nákupy jsou na Xetra


VODI (2).png - 74kB
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 20-9-2023 v 07:42


Chce to, mít vymyšleno 20-30 akcií na stálo pro důchod z dividend
a rozdělovat na ně peníze přikoupením každý rok rovnoměrně.
Nepřikupovat akcie v mínus tak silně, že by za ně bylo zaplaceno 2x víc peněz než za akcie v plus.
Kdybych dal na akcie 6, 6, 6, 6, 4, 4, 4, 4 a jedna z těch koupených za 6 byla 40 % v mínus,
nepřikupoval bych ji tak silně, že bych na ni dal celkem 8 až 12.
Raději zvýším investici na 6 u těch nových výmyslů, na které jsem dal zatím jen 4.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 3-10-2023 v 09:09


7 levných dividendových akcií

FA7.jpg - 128kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 3-10-2023 v 14:52


Při otevření burzy Toronto v 15:30 evropského času propad kurzů 4 kanadských bank pokračuje.
Kliknout na symboly = tickery: RY, TD, BMO, BNS.
:( https://money.tmx.com/en/quote/%5ETX60 :(

Canad-stocks.png - 15kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-10-2023 v 09:17


Krach techno akcií 2021-2031 a krach starých dluhopisů
Řekl bych to takto: Cena starších US-dluhopisů se propadla na 1/2, protože mají úrok asi 2 %. Zájem je o nové US-dluhopisy, protože mají úrok asi 5 %. Drahé techno-akcie by se mohly propadnout na 1/3 (Apple, Microsoft, Nvidia, Tesla, Visa). Zájem by měl vzniknout o levné akcie s dividendou nad 5 %, např. Bank of Nova Scotia. Tato banka platí slušnou dividendu každý rok od 1833 a také ve velké finanční krizi 2007-2010 = https://www.morningstar.com/stocks/xnys/BNS/valuation
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 26-10-2023 v 23:21


Každých 7 až 20 let vznikne takové předražení akcií, že už dále růst nemohou a pak přijde velký krach, kdy normální akcie a index klesnou na 1/2, ale nejvíce předražené akcie klesnou na 1/3 až 1/10. To bylo 1929-1932 a 2000-2003. Dnešní velký krach akcií začal na podzim 2021.
Dnešní velký krach je vyjímka v tom, že se skládá z několika korekcí a bude trvat déle než běžné 3 roky. Já to nazývám ''velký krach akcií 2021-2031''. Ale až se to vyřídí, pak ten název budu muset opravit. Třeba na ''velký krach 2021-2029''. To se dnes neví.
Největší propad kurzů mají před sebou tyto 3x až 6x předražené akcie, i když firmy hezky zvyšují tržby a zisky. Ten propad na 1/3 až 1/6 vznikne jen proto, že se stále střídá podcenění a předražení akcií. A vyvolá to manipulace v internetu od bank a fondů a hlavně snižování a zvyšování úroku od centrální banky FED:
:( Silně předražené + mají propad před sebou: Adobe, Airbnb, Apple, Coca Cola, Hermes int., Intuit, Intuitive Surgical, Mastercard, Microsoft, Moody's, Novo Nordisk, Nvidia, ServiceNow, Snowflake, Tesla, Visa. :(

Také jsem měl před 23 lety pár fondů půl roku, ale jak jejich kurz klesal a nebyly dividendy, fondy jsem prodal.
Pak jsem zkoušel spekulovat podle technické analýzy.
:info: Nakonec jsem se stal majitel 30 podniků, bank a pojišťoven na doživotí a když každý z nich posílá dividendy, celkem asi 85x ročně, netrápí mne, jestli je 1/5 těch akcií dnes v mínus. Kdo chce vlastnit podniky až do konce života kvůli dividendám, neprodávat s výdělkem, ale nechat syny všechno dědit, ten se nemůže trápit, když je 6 akcií ze 30 akcií v mínus. Protože nebudou asi nikdy prodány, pokud jim nebude hrozit bankrot.
Mně nevadí moc ani snížení dividendy BMW, Shell a Wells Fargo. Já je neprodám kvůli snížení dividendy.
:) Mně vadí jen snížení dividendy AB InBev. Koupil jsem před lety s dividendou asi 4 % a dnes je dividenda jen asi 0,5 %. Ale patří mi pivovary po celém světě a to je dobrý pocit. A silně snížená dividenda může silně růst, jestli fima změní šéfa a ten na to přijde, že akcionáři chtějí dividendu 5 % a nejen 0,5 %.

:info: S ETF jsi půjčil peníze jedné investiční společnosti a žádný podnik ti nepatří.
Já bych nepůjčil milion korun, nebo cokoliv, na 20 let, nějaké investiční společnosti.
Kdybych měl milion korun, koupil bych různé akcie s dividendou nad 5 %.
Nechci překonat index, ale 2022 jsem ho překonal. Americký index klesl -19 % roku 2022, ale moje portfolio rostlo asi +4 % a kdybych do toho vrazil všechny dividendy a platby spin-off, bylo by to asi +6 %. Já ale nepotřebuju růst. Chci vlastnit 30 firem doživotně kvůli dividendám.

2022-2024 bych koupil levně na stálo s dividendou nad 5 %.
Allianz, BASF, BMW, Bank of Nova Scotia, Enbridge, British American Tobacco, HSBC, BNP Paribas, Fortescue Metals,
Rio Tinto, AT&T, Walgreens Boots Alliance.
Tam nečekám růst kurzu, ani propad kurzu. Čekám tam dividendu nad 5 %. :info:

RiesserSee.jpg - 214kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 27-10-2023 v 18:00


Akcie největší francouzské farmácie Sanofi klesla dnes -18 %. Já myslím, že je to štěstí, když se může koupit akcie levněji než včera. Prý se Sanofi chce stát za rok biotech firma a oddělit výrobu běžných léčiv, konzumní léčiva. Že prý to učinily také firmy GSK, Novartis, Pfizer a Johnson & Johnson. Já myslím, že je to lež. Ty firmy přece vyrábí všechny možné léčiva a nejen biotech.
:info: https://www.morningstar.com/stocks/pinx/SNYNF/valuation :info:
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 3-11-2023 v 21:25


Největší telekom Evropy = Deutsche Telekom zvyšuje dividendu o 10 %, z 0,70 € na 0,77 € a dividenda bude nezdaněná, když se akcie nikdy neprodají. Mám v úmyslu nikdy neprodat. Kdyby se akcie prodaly, pak by se musely platit daně z dividend najednou za všechny minulá léta. Deutsche Telekom koupí také vlastní akcie za 2 miliardy euro a zlikviduje je, aby se zvýšila hodnota akcie. Budoucí dividendový výnos je asi 4,0 % z dnešního kurzu, brutto i netto. Platba v polovině dubna.
:info: https://www.comdirect.de/inf/aktien/DE0005557508?ID_NOTATION... :info:
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 18-11-2023 v 16:24


Chci přikoupit 2024 nejprve Fortescue Metals a pak Mitsubishi Corp., Takeda Pharma., Enbridge.
A 2025 přikoupím: BNP Paribas, Walgreens, Bank of Nova Scotia. Na nákupy a přikupování mám jen 7 akcií.
Každé jedno přikoupení akcií za 1.000 €.

Hezky v mínus mám 5 akcií = Walgreens, AT&T, Kraft Heinz, BASF, Tesco.
Ale já je nikdy neprodám a sčítám jen jejich dividendy.
Co se nejvíce propadlo, to nejvíce poroste, když nepřijde bankrot:

Známou slovenskou webstránku: ''Papučový investor'' bych přejmenoval na ''Čaputový investor''.
A jeden ze dvou herců by měl odstranit jeho drdol. Pánský drdol, to je vždy hnus. Jako tetování u paní a uměle oteklé pysky.
.
plus.jpg - 148kB To je plus a žádné mínus. Mě ale zajímají jen dividendy a chci 12.000 € ročně čistého z dividend.

Hluboký propad kurzů čekám u extrémně předražených akcií: Adobe, Airbnb, Apple, Coca Cola, Hermes int., Intuit, Intuitive Surgical, Mastercard, Microsoft, Moody's, Novo Nordisk, Nvidia, ServiceNow, Snowflake, Tesla, Visa.

Crazy-Lipps .jpg - 19kB diese Frau ist ein Idiot oder Idiotin
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 11-1-2024 v 08:20


A tak jsem dnes v 8 hodin ráno na Tradegate přikoupil akcie Deutsche Telekom, Takeda Pharmaceutical a Mitsubishi Corp.

Jakmile mi přestěhují chybně uložené a neprodejné akcie BHP Group do Austrálie, tak je všechny prodám a koupím jich 1/3 zas na Tradegate Berlin. Dnes mám BHP Group akcie nešťastnou náhodou uloženy tak, že je nesmím nikde na světě prodat. Tedy musím žádat přestěhování do Austrálie, pak bude prodej dovolen asi jen na burze Sydney. A pak koupím 1/3 těch prodaných akcií zas na Tradegate Berlin a budou už prodejné i přikupovatelné stále.

:info: Za získané peníze z 2/3 prodaných akcií BHP přikoupím akcie Iberdrola.
Později přikoupím: Pfizer, Sanofi, Shell, Wells Fargo, AB InBev.
:info:
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 22-2-2024 v 17:45


Nesnaž se překonat index, aby ti portfolio rostlo víc než index roku 2023
a dosáhl si 2022 větší ztrátu než těch -20% u indexu roku 2022.
Překonat index znamená větší propad portfolia než těch -20%, které ztratil index roku 2022.
Tedy buď spokojen, že jsi dosáhl malé plus 2022, když index ztratil -20% a že jsi dosáhl 4x menší růst než index roku 2023.
Štěstí s akciemi spočívá v tom, že vlastníš 30 podniků, které ti jsou sympatické, platí dividendy a málo se předraží a v krachu se málo propadnou.
:) Statistiky ukazují, že za 30 let levné akcie přinesly více peněz než drahé akcie. :)
Kdyby ta statistika nebyla zfalšovaná, tak během 30 let bude lepší výnos u levných akcií AT-T, Pfizer, Walgreens,
než u drahých akcií Apple, Microsoft, Nvidia, Tesla, Visa. Tedy u těch drahých musíme čekat brzy hluboký propad, aby během 30 let byly slabší než AT-T, Pfizer, Walgreens.
Ale asi je ta statistika zfalšovaná. :) České Video 14 minut https://www.youtube.com/watch?v=xZMs42goBzg :)
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 15-4-2024 v 08:22


V jakém poměru rozděluješ peníze na všechny tvoje akcie? Asi bychom měli dát do každé ze 30 akcií stejně peněz = 1:1:1:1:1:1. Já jsem chtěl kupovat akcie za 7:7:7 . . . 6:6:6 = do akcie s dividendou nad 5% jsem chtěl dát víc peněz než do akcie s dividendou 3% až 4,9%. Po velkém prodeji akcií a nákupu vlastního bytu, bych chtěl dát do každé akcie stejně peněz = 2:2:2:2:2:2. Ale akcie Johnson & Johnson, Procter & Gamble a Cisco Systems jsou předražené s P/S 3,5 až 4,5. Snad budu mít za 5 let koupeno mých 30 akcií za 1:1:1 . . . 2:2:2 . . . 3:3:3. V těch 3 drahých akciích nechám jen 1, ale ony jsou víc než 100% v plus. V těch levných akciích s dividendou 3% až 4,9% nechám 2. A zvýším investici na 3 u akcií s dividendou nad 5%. Po nákupu bytu mě zajímají jen akcie s dividendou nad 5%, ve věku 70 až 86 let. A vy byste ve věku 70 let chtěli začít cestovat na Rio, New York, Tokyo a nenechat své syny dědit žádné akcie? Já jsem cestoval po světě už 1984-1999. A v důchodu jezdím maximálně 400 km daleko = vlakem do Frankfurtu.
:info: Ale asi jednou, po letech pojedu zas na setkání rozumných akcionářů do Prahy, kam to mám 470 km daleko. Toto setkání se uskutečňuje několikrát ročně a termíny se oznamují asi 2 fora pro akcie. :info:

Furt se radí použít nějaký filtr. Ale vyzkoušej jich 10 a budeš vidět že Žádný screener neexistuje na nelezení všech firem nad 30 miliard euro, z celého světa, s dividendou nad 5%, s P/S pod 3 a P/B pod 3. Já budu následující léta přikupovat asi už jen akcie s dividendou nad 5% a tu slibují dnes z mých 30 firem: HSBC, B.A.Tobacco, Walgreens, Enbridge, BNP Paribas, AT&T, BASF, Scotiabank, Pfizer, Iberdrola, Allianz, Fortescue, BMW, Shell.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 17-4-2024 v 17:17


Petr Ulrych koupil akcie největší banky Evropy = HSBC Holdings.
Z mých akcií má také B.A.Tobacco a Pfizer.
Zdá se, že je má jen pro dividendy.
České video 3 minuty = https://youtu.be/LJ6RvivPjSk
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  75    77

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 8.8% - SQL: 91.2%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: