Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  33    35    37  38
Autor: Předmět: Zajímavé zprávy
TomasV
Member
***




Příspěvků: 317
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 14-8-2020 v 23:39


Berkshire Hathaway snižuje podíly v bankách a nakupuje zlato...

https://seekingalpha.com/news/3605939-berkshire-hathaway-tri...





Investiční strategie:B&H
Portfolio:
ABBV,BAS,BIL,BMT,BMW,CSCO,D,IBE,MMM,MO,MUV2,PEP,PM,PPL,RDSB,T,WFC,XOM,IBM,UL,DIS,SBUX,MSFT,HD,BMY,KHC,PFE,WBD,INTC.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 15-8-2020 v 10:01


Nuže, Buffett nebo jeho mladí spolupracovníci dělají stále více věcí opačně, než Buffett kdysi kázal.
Nekupovat zlato, nekupovat aerolinie, neztrácet peníze!
A proto by akcionáři BRK.A a BRK.B měli konečně už zmoudřit a prodat tyto akcie a dělat si vlastní holding ze 30 akcií.




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 16-8-2020 v 14:57


Dnes jsem měl návštěvu z USA a dozvěděl jsem se jednu neuvěřitelnou věc. Známá mé nevlastní matky prodělala už vloni vleklou a podivnou 3 týdny trvající chřipku s horečkami v ČR. Nedávno šla na testy a zjistili, že má protilátky na covid 19!!! Úplně se mi pozastavuje rozum nad tím, že se tady takové věci tají. Něco obdobného se stalo letos v lednu v Dakaru, kde pan Koloc vyprávěl v rádiu, že tam prodělalo ze 3000 účastníků podobné symptomy jako covid 19 okolo 1000 účastníků a ačkoliv pár z nich bylo na plicní podpoře, tak kupodivu nikdo nezemřel?



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 16-8-2020 v 15:13


Já měl kovid už v polovině února. Maximálně 38,5°C horečku.
Čtyři dny jsem se v noci silně potil = 2 dny s tabletami proti bolesti a horečce
a pak 2 dny bez tablet a kovid odešel.
Asi se kovid přestěhoval ode mne na někoho jiného v supermarktu, drogérii nebo v knihovně.




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 16-8-2020 v 17:22


To nebylo horečnaté blouznění z covid 19, ale spíše neuskutečněná nákupní toužebná reakce na fundamentálně podhodnocenou akcii Microsoft, která má nestydatě přepálené fundamenty.
Teď peču štrůdl, protože jsem od kolegy z práce dostal letní jablka, tak by bylo velká škoda, aby shnily, když jsou v bio kvalitě. Moje teplota je mnohonásobně vyšší, tak to chladím spolehlivě vyzkoušeným pivním chladičem. Včera jsem pekl snad 3 hodiny maso, abych pohostil dnešní návštěvu a teplota se vyškrábala na 30°C. Musím ještě vydržet 14 dní, než ty zasr@ná vedra skončí. Já mám raději zimu a vůbec nechápu lidi, že se v tom rochní a ještě jsou schopní za to utrácet peníze, aby se upekli jako špekáčci na klacku nad ohněm. V jejích očích jsem pouhý nepřejícník a nepřítel dovolenkářů.




AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Honz4
Junior Member
**




Příspěvků: 22
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 17-8-2020 v 06:38


Citace: Původně zaslal: TomasV  
Berkshire Hathaway snižuje podíly v bankách a nakupuje zlato...

https://seekingalpha.com/news/3605939-berkshire-hathaway-tri...



Pozor Buffett nekupuje zlato, kupuje těžaře zlata a to je velkej rozdíl...naštěstí si vybral zrovna toho z mojí stáje, tak třeba si spolu na valný dáme placáka :lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 17-8-2020 v 08:39


Berkšír v červnu nebo ve 2. kvartále koupil, přikoupil, nebo prodal, zmenšil investici:
Berkshire Hathaway zmenšil na polovinu počet koupených akcií JPMorgan Chase - JPM
Zmenšil o 1/4 počet koupených akcií Wells Fargo - WFC
Prodal všechny akcie Goldman Sachs - GS
Přikoupil akcie Barrick Gold - GOLD.
My nebudeme investovat tak hloupě jak Berkšír kvůli krátkodobé zlaté horečce do dolů na zlato Barrick Gold s dividendovým výnosem 1% :( , ale koupíme mnoho různých dolů v jedné akcii = BHP.
Namísto investice do zlata nebo do zlatých dolů koupíme nebo přikoupíme nebo držíme už dlouho akcie největšího hornického koncernu světa,
který vlastní mimo jiných dolů také doly na zlato a posílá nám nezdaněné dividendy 5% z kurzu akcie.
= BHP Group = http://www.comdirect.de/inf/aktien/detail/uebersicht.html?ID...
:cool: Akcie banky Wells Fargo by se měly levně přikoupit a držet stále pro dividendy jako důchod.




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 24-8-2020 v 08:56


Severokorejský diktátor Kim je prý v koma po nešikovné operaci srdce.
Lidé by však měli větší radost, kdyby ruský diktátor Vladimír byl v koma.

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/kim-cong-un-je...

Kim-in-NY.Jpeg - 127kB




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 25-8-2020 v 20:34


Jaky mate nazor na vodikove akcie?

https://www.lynxbroker.cz/vzdelavani/nejlepsi-vodikove-akcie...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 26-8-2020 v 08:25


Možná, že jsou s P/S a P/B předražené, nebo ne?

Mládež nevědící co s penězi, může spekulovat s vodíkovými akciemi a s čímkoliv.

Důchodci s dluhem na kontě musí budoucí dividendy vložit do dalších dividendových akcií,
aby na jaře 2021 ty dividendy dluh na kontě vyrovnaly.




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
zanek
Junior Member
**




Příspěvků: 84
Registrován: 27-6-2019
Offline


[*] Zasláno 26-8-2020 v 08:58


Citace: Původně zaslal: arkyn  
Jaky mate nazor na vodikove akcie?

https://www.lynxbroker.cz/vzdelavani/nejlepsi-vodikove-akcie...


Problem je ze vetsina firem zatim nevydelava, takze je to hodne rizikova investice. I presto jsem asi pred mesicem koupil PLUG a zatim si nemuzu stezovat. Je tam ale sance, ze jak to slo 50% nahoru, tak to pujde zase dolu. Uvazuju i o nejakem ETFku, jenom vodikove jsem nenasel, vsechny jsou spojene s dalsimi alternativnimi zdroji energie.
Jinak ted pozoruju, ze jsme v nejake vodikove bubline, docela dost se o tom pise. Je urcite z casti umela a az cas ukaze jestli to ma relane zaklady. Nicmene proc se na te bubline nesvezt ze?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 26-8-2020 v 09:40


Uvazuju i o nejakem ETFku, jenom vodikove jsem nenasel, vsechny jsou spojene s dalsimi alternativnimi zdroji energie.

ETF na vodíkové akcie jsem rovněž nenašel, ale nakonec jsem koupil ETFko
iShares Global Clean Energy UCITS ETF - USD DIS ETF ( ISIN: IE00B1XNHC34), kde je např. Plug Power Inc obsažen 4,69%.
https://www.comdirect.de/inf/etfs/detail/uebersicht.html?SEA...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 27-8-2020 v 08:05


Operace Rubikon - CIA, BND, KGB - 2020/2-8
Desetitisícům zabitých nevinných lidí mohly evropské a americké vlády zabránit, jestli tajné služby CIA a BND (KGB) spolupracují s vládou a nenechají si tajemství pro sebe.
Od konce února 2020 do dnes vychází pomalu na světlo, že v 70. letech a později švýcarská firma Crypto AG prodala během let za miliardu zašifrovávající zařízení telefonátů 100 státům světa a spolupracovala s americkou tajnou službou CIA, s německou službou BND, později rozluštila kód i ruská služba KGB. Pak byla firma Crypto AG od CIA koupena.
100 států světa zaplatilo každý miliony za zašifrovávající zařízení telefonátů švýcarské firmě Crypto AG, netušíce, že CIA, BND i KGB umí odposlouchávat telefony vlád celého světa i nadále.
Arabská vláda se tak rozlobila, že zaplatila miliony firmě Crypto AG a je přesto odposlouchávána od CIA, BND, KGB a nechala vedoucího pracovníka od Crypto AG zavraždit.
A tak USA, Německo a jiné státy věděly, že argentinská diktatura v 70. letech vylétla postupně s 30.000 Argentinci s letadly nad moře a ti lidé byli zabiti vyhozením z letadel do moře. A přesto se argentinské diktatuře prodávaly zbraně a letadla. V Argentině se postrádá 30.000 lidí a byli asi všichni vyhozeni v 70. letech z letadel do moře.
Podobně se chovala diktatura v Chile, byla odposlouchávána od CIA, BND, KGB a přesto Amerika a západní Evropa s diktaturou spolupracovala.
Vědělo se o mnoha jiných vraždách po celém světě a nezabránilo se jim a s diktaturami se spolupracovalo dál.
Také se vědělo předem o chystané bouračce mrakodrapů WTC v New Yorku 2001, aniž by se tomu zabránilo. Detaily snad budou sděleny 2026.
:( Česky o tom :( https://prima.iprima.cz/komentare/komentar-jana-vitka-spiona...
Německá Wikipedia prozradí dost věcí o té státní lumpárně :( https://de.wikipedia.org/wiki/Operation_Rubikon
:( Americká vláda nebo CIA nedovolí, aby Wikipedia publikovala mnoho slov :( https://en.wikipedia.org/wiki/Crypto_AG




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 27-8-2020 v 19:26


Citace: Původně zaslal: Wiki  
Uvazuju i o nejakem ETFku, jenom vodikove jsem nenasel, vsechny jsou spojene s dalsimi alternativnimi zdroji energie.

ETF na vodíkové akcie jsem rovněž nenašel, ale nakonec jsem koupil ETFko
iShares Global Clean Energy UCITS ETF - USD DIS ETF ( ISIN: IE00B1XNHC34), kde je např. Plug Power Inc obsažen 4,69%.
https://www.comdirect.de/inf/etfs/detail/uebersicht.html?SEA...


Díky, dobrý nápad nekupovat jen jednu nebo dvě, když je ta technologie na začátku.
Našel jsem (snad stejný?) index v USA, má ještě vyšší zastoupení PLUG:
https://www.etf.com/ICLN#overview
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-8-2020 v 21:24


Pro info, ten účet dlouhodobých investic by mohl být zajímavý, pro získávání zvýhodněných výnosů. Záleží ale co bude umožněno a jak to kdo pojme.
https://www.mfcr.cz/cs/aktualne/tiskove-zpravy/2020/vlada-sc...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel2000
Junior Member
**




Příspěvků: 6
Registrován: 16-7-2020
Offline


[*] Zasláno 31-8-2020 v 07:35


Warren Buffet (nebo spíše Berkshire H.) nakoupil 5% akcií Mitsubishi Corp. a dalších čtyř Japonských firem na dlouhodobé držení.

https://www.cnbc.com/2020/08/30/warren-buffetts-berkshire-ha...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 31-8-2020 v 08:27


:( Tak se Warren Buffett zase opičí po mně a kupuje od léta 2020 akcie,
které já jsem si vymyslel 28.11.2019 a začal kupovat 2.12.2019 = obchodní společnost Mitsubishi Corp.
Během několika let zvýším investici z 3.000 € na 7.000 €.
Aug. 30, 2020: Warren Buffett’s Berkshire Hathaway has acquired 5% stake in each of the 5 leading Japanese trading companies: Itochu Corp., Marubeni Corp., Mitsubishi Corp., Mitsui & Co. and Sumitomo Corp. Berkshire says, it intends to hold the investments for the long term and that it may increase its holdings in any of the companies up to a maximum of 9.9%. :(
https://www.cnbc.com/2020/08/30/warren-buffetts-berkshire-ha...
Mitsubishi Corp. :post: 10-letý růst tržby, zisku a dividendy: http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=MSBHF&...




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Cyberguy
Junior Member
**




Příspěvků: 86
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 31-8-2020 v 09:11


Citace: Původně zaslal: arkyn  
Pro info, ten účet dlouhodobých investic by mohl být zajímavý, pro získávání zvýhodněných výnosů. Záleží ale co bude umožněno a jak to kdo pojme.
https://www.mfcr.cz/cs/aktualne/tiskove-zpravy/2020/vlada-sc...


Už jsem nad tím Arkyne také přemýšlel. Ale zdá se, že to bude mít jistá významná omezení:

- zřejmě tam bude pravidlo 60 měs./60 let (min. doba pro daňovou výhodu). To určitou část lidí ve věku okolo 54 a více let vyřazuje.
- pak to vypadá, že to bude využitelné výhradně pro české tituly. Přemýšlím, který z nich by pro mne byl tolik lákavý, ... komu bych bezvýhradně věřil, že mng firmy pracuje v zájmu drobných akcionářů. Věřím, že pár takových je a mám je. Ale že bychom se všichni chtěli "nacpat" jen do těch několika málo firem?
- a bude to také znamenat, že ČR a EU přestanou legislativně a doporučeními ovlivňovat tyto firmy? ... třeba doporučeními o nevyplácení divi? Bankovní daně? nezvyšování spotřební daně na kuřivo (mimochodem, tady se nedaří naplnit zamezení dvojího zdanění, neb ze spotřební daně se myslím platí DPH - tedy daň z daně :thumbdown: )?
- zda dohled např. ČNB bude takový mocný/vlivný/nestranný/schopný orgán, aby si žádná firma nedovolila nějakou "levárnu"?

Myslím že je tam tolik otazníků zásadní povahy, že mne to zatím vůbec neláká.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
minarjo
Member
***




Příspěvků: 124
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 6-9-2020 v 03:26


K tomu ÚDI:
Jen pro české tituly, to je z principu nesmysl. Už dnes se snažím naplno využívat daňových slev celých 48k, tedy 24k ročně na penzijko (DPS) + 24k investiční životní pojištění (IŽP) a obojí v zhodnocuje přes zahraniční akciové podílové fondy, které tyto instituce využívají (a já si je vybírám). V tom to těžko může být u ÚDI jiné, když českých správců fondů (natož jednotlivých akciových titulů) je jak šafránu. I "české" (ve skutečnosti vlastně také už zahraniční) banky už dnes využívají podílové fondy buď svých matek, případně celosvětově či minimálně celoevropsky působících správců (Fidelity, Franklin Templeton, Erste AM, KBC...), a to zaměřené v případě akciových na svět, USA, Evropu, jednotlivé sektory... dost možností dle gusta. Tedy světového dosahu bych se nebál, bude záležet na jednotlivých bankách coby správcích ÚDI (které budou obdobou dnešních MUIN neboli Majetkových účtů investičních nástrojů, navíc s omezením výběru 60/60, jako u dnešních IŽP/DPS).
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 15-9-2020 v 16:30


Satan Hamáček a také pán temnot a beznaděje nabízí roušky, které přináší důchodcům jistou smrt. :lol:

https://magazin.aktualne.cz/lide-se-bavi-chybou-ve-vysilani-...




AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
TomasV
Member
***




Příspěvků: 317
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 16-11-2020 v 22:47




Warren Buffett's Berkshire Hathaway (NYSE:BRK.B) (NYSE:BRK.A) adds onto its pharmaceutical holdings with fresh positions in AbbVie (NYSE:ABBV), 21.2M shares, Merck (NYSE:MRK), 22.4M shares, Bristol Myers (NYSE:BMY), ~30M shares, Pfizer (NYSE:PFE), 3.71M shares, during Q3, according to Berkshire's 13F filing.

Also adds Snowflake (NYSE:SNOW), ~6.13M shares, and T-Mobile US (NASDAQ:TMUS), ~2.41M shares.

Exits Costco (NASDAQ:COST) holding.

Reduces stakes in Wells Fargo (NYSE:WFC), JPMorgan Chase (NYSE:JPM), PNC Financial (NYSE:PNC), and M&T Bank (NYSE:MTB).




Investiční strategie:B&H
Portfolio:
ABBV,BAS,BIL,BMT,BMW,CSCO,D,IBE,MMM,MO,MUV2,PEP,PM,PPL,RDSB,T,WFC,XOM,IBM,UL,DIS,SBUX,MSFT,HD,BMY,KHC,PFE,WBD,INTC.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Denny
Junior Member
**




Příspěvků: 53
Registrován: 22-11-2020
Offline


[*] Zasláno 22-11-2020 v 08:57


Krásnou mrazivou neděli....

.....všechny v diskuzi zdravím, zvláště pana domácího a děkuji za vaše zkušenosti a informace.....toto je můj první příspěvek....jsem buy&hold....
.....přehledná tabulka, jak se mění v průběhu nálada a opět se vrací.....
https://www.visualcapitalist.com/historical-returns-by-asset...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 22-11-2020 v 10:56


Citace: Původně zaslal: Denny  
Krásnou mrazivou neděli....

.....všechny v diskuzi zdravím, zvláště pana domácího a děkuji za vaše zkušenosti a informace.....toto je můj první příspěvek....jsem buy&hold....
.....přehledná tabulka, jak se mění v průběhu nálada a opět se vrací.....
https://www.visualcapitalist.com/historical-returns-by-asset...


Pekny obrazek, diky. Interpretace je na kazdem ctenari.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
TomasV
Member
***




Příspěvků: 317
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 24-11-2020 v 17:51


Otevíráme šampanské DOW dneska pokořil 30k,kdo by to v březnu řekl:lol:



Investiční strategie:B&H
Portfolio:
ABBV,BAS,BIL,BMT,BMW,CSCO,D,IBE,MMM,MO,MUV2,PEP,PM,PPL,RDSB,T,WFC,XOM,IBM,UL,DIS,SBUX,MSFT,HD,BMY,KHC,PFE,WBD,INTC.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
NevericiTomas
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 22
Registrován: 1-11-2019
Offline


[*] Zasláno 25-11-2020 v 14:08


"Piráti prosadili minulý týden v rámci daňového balíčku pozměňovací návrh o zdanění akcií a dalších cenných papírů nad 20 milionů korun. Doposud byly všechny příjmy z jejich prodeje od daně osvobozeny, nově mají být zdaněni progresivní sazbou ve výši 15 až 23 procent.

Podle Pirátů změna míří na „superboháče”, ale dle kritiků bude mít za následek odliv investic z České republiky, neboť daňová výjimka funguje jako investiční pobídka také v okolních zemích Evropy. Spolu s Piráty návrh podpořilo také hnutí ANO, ČSSD a KSČM."

Reknete si....20 milionu to je moc. Jenze tohle muze byt prvni krucek. Snizeni z 20 na 10,5,3,2 je pak jen otazkou casu a bude o to jednodussi.

Tak jeste chybi zdanit dividendy nejakou peknejsi srazkovou dani nez 15% a muzeme to tu zavrit
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  33    35    37  38

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 7.5% - SQL: 92.5%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: