Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  2
Autor: Předmět: Experti investoři
Vosa
Junior Member
**

[*] Zasláno 11-8-2019 v 16:52

Já pořád nikde nenašel spojitost mezi Ben B. Doanbreak a profilem Buyandhold 2012. Leda podle podobnosti obliceje z fotky za mlada na profilu Buyandhold 2012 na Seekingalpha a tou aktualni fotkou na twitteru a na LinkedIn. Kde jste přišli na to, že je to on a v čem mám hledat tu souvislost?
Můžete mi to někdo vysvětlit?

Portfolio (Zoo navždy): Altria Group, AT&T Inc, Bayerische Motoren Werke AG, Caterpillar, Cisco Systems, Exxon Mobil Corp., Facebook, Iberdrola SA, J P Morgan Chase & Co, Johnson & Johnson, Molson Coors Brewing Company, Moneta Money Bank AS, Main Street Capital Corporation, Manhattan Bridge Capital, McDonald's Corporation, Microsoft Corp, New Residential Investment Co, PepsiCo, Procter & Gamble Company, Royal Dutch Shell-B, Sotherly Hotels, Vodafone Group PLC, Wells Fargo & Company
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin

[*] Zasláno 11-8-2019 v 19:32

Je nutno hledat s Guglem: Buyandhold Doanbreak
Je nutno hledat s Guglem: "Bryan Berg" Doanbreak
Nebo: "Bryan Berg" Buyandhold
A najdeme vždy jednu nebo více stránek, kde jsou obě jména vedle sebe, tak že se jedná o jednu osobu.

:post: https://benbdoanbreak.wordpress.com/2016/04/30/buyandhold-20...
''''Buyandhold 2012 profile holdings
Posted by Ben B Doanbreak in Articles on assorted Ben B Doanbreak holdings and misc investment articles.
This is a Ben B Doanbreak prototypical investor!!!
A frequent contributor on Seeking Alpha-Buyandhold 2012. His profile and holdings.
Buyandhold 2012
Dividend growth investing, long only
Member Since 2012
I am a buy and hold common stock investor. Warren Buffett is definitely my guru. He makes the most sense to me. I began investing in the stock market at age 14 in 1970.''''

:post: https://www.linkedin.com/in/bryan-berg-895385152/
''''Bryan Berg
S & B Berg Investments
Minneapolis-St. Paul
Real Estate Investor-Equity Investor-Automobile Dealer
Ben B Doanbreak-Passive Income-Dividend Growth Investor-Consistant stream of income, working, growing, compounding.
Augsburg University''''
:rolleyes: Zdá se, že byl na univerzitě v Augšpurku, nevím jak dlouho a proč.

:rolleyes: A současně klame lidi s nějakou Brown University, B. A., 1978. Asi tam strávil několik minut, aby odtamtud napsal ten text, který 20 let později dal do internetu.
:post: https://seekingalpha.com/user/1677741/stocktalks#

Škoda, že jsem nechodil koncem 70. let několik dní na Univerzitu Karlovu v Praze. Ale chodil jsem několik odpolední, půl roku na České vysoké učení technické, ČVUT na Karlově náměstí, a uspěl jsem po půlroce ve zkoušce ze strojnictví a neuspěl ve zkoušce z matematiky. Ale nepatřím k těm debilům, kteří se vychloubají s návštěvou vysoké školy nebo univerzity a zatají, že za půl roku to vzdali. Já nechtěl být inženýr ale cestovatel. A stal jsem se cestovatel o dovolené přestěhováním do Německa roku 1981.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin

[*] Zasláno 11-8-2019 v 20:03

:) Bohužel nenajdeme v Americe ani v Evropě a na :post: www.gurufocus.com žádného akcionáře,
ze kterého portfolia bychom mohli koupit všechny akcie.
Ať už znáte jakéhokoliv experta z USA nebo odjinud, jen 10% z jeho akcií bychom chtěli vlastnit také.

Já jsem vyjímka. Z mého portfolia bych koupil všechny akcie, 100% mých akcií bych chtěl mít a vy byste je mohli koupit také. To je výhoda pro vás, že můžete koupit mnohem více mých akcií než akcií Warrena Buffetta. Ale já neznám nikoho jiného, od koho bych akcie odkoukal. Ať už jmenujete jakéhokoliv amerického žida, mně se jeho akcie z 90% nelíbí.
A 5 let později se vyjasní, zda držet akcie Tesco, Bank of America, Lloyds Banking Group. Nebo koupit Royal Bank of Scotland a prodat Lloyds, Bank America, Tesco. :)

Tento žid má možná dobré akcie. Bohužel neznáme jeho jméno a jeho portfolio.
jew-1.jpg - 38kB
Vosa
Junior Member
**

[*] Zasláno 11-8-2019 v 20:08

Tuhle stránku jsem našel taky, ale z té pořád není evidentní spojitost. Jenom že Ben B Doanbreak píše o člověku Buyandhold ze seekingalpha. Evidentní je tedy pouze to, že Bryan Berg je Ben B Doanbreak.
A spojitost Berg=Buyandhold je pouze foto, které ho prozradilo?
Já se ho dnes zeptal co dělal před důchodem. A odpověděl

All of my jobs were related to writing.

I was an English major.

So I was an editor.

And I was also a freelance writer.

Tak potom kdo ví, jestli vůbec existuje jeho matka, která mu prý vždy radí, které akcie má koupit. Třeba ji má jen jako výplod fantazie a je to blázen jako Norman Bates z filmu Psycho ? S tím rozdílem že ho matka neposílá zabíjet lidi v motelu, ale posílá ho do kanceláře k makléři aby koupil akcie ? :smilegrin:
https://www.youtube.com/watch?v=xWHYmNrAFlI

Portfolio (Zoo navždy): Altria Group, AT&T Inc, Bayerische Motoren Werke AG, Caterpillar, Cisco Systems, Exxon Mobil Corp., Facebook, Iberdrola SA, J P Morgan Chase & Co, Johnson & Johnson, Molson Coors Brewing Company, Moneta Money Bank AS, Main Street Capital Corporation, Manhattan Bridge Capital, McDonald's Corporation, Microsoft Corp, New Residential Investment Co, PepsiCo, Procter & Gamble Company, Royal Dutch Shell-B, Sotherly Hotels, Vodafone Group PLC, Wells Fargo & Company
Ladislav
Admin

[*] Zasláno 11-8-2019 v 20:41

:) Nesmíme dětem zprotivit jejich idol ''''Buyandhold 2012'''' a nesmíme toho člověka urážet a usvědčovat ze lži a podvodu. Vždyť on nikomu z nás neublížil. On používá alespoň 3 různá jména v internetu a to může každý z nás. To neni podvod, ale pseudonym. Nehezká věc je dávat k jeho jménám dvě univerzity, aniž bychom věděli, zda tam chodil jeden měsíc nebo byl vrátný či domovník několik let.
Ale zprotivit můžeme dětem jejich oblíbenou debilní webstránku Seekingalpha. :(

Mnohem víc poučení plyne pro českou a jinou mládež, od 15 do 50 let, z popisu investování jednoduchých starých amerických milionářů, kteří to dotáhli až k pohřbu s 1 až 5 miliony dolarů a najdeme v internetu jejich oblíbené P/E a výnos dividendy. Tedy jejich milion až 5 milionů nevznikly jen z držení akcií 50 let, ale také z výhodného ocenění akcií při nákupu a z hezkých dividend.
A to je zde ve fóru pod téma :post: BLOG :post: http://forum.nr1a.com/viewthread.php?tid=14
:cool: Sympatický je především, jednoduchý milionář Zajac, protože zjistíme také jeho strategii s čísly P/E pod 16, dividenda nad 2%. :cool:
Edward Zajac (*1916) z města Henderson, Nevada, USA koupil poprvé akcie roku 1937, když mu bylo 21 let a vydělal s akciemi 2,5 milionů dolarů za 73 let.
Jeho pravidla jsou:
Investuj jen do firem s atraktivnímu výrobky!
Kupuj jen akcie firem, které jsou aspoň z 25 % ve vlastnictví fondů a institucí!
Nekupuj akcie blízko dvouletého maxima!
P/E musí být pod 16.
Dividenda musí být nad 2 % z kurzu akcie a musí být placená nepřetržitě už aspoň 10 let.
Nekupuj akcie na dluh!
Vyhýbej se puts, calls, futures a moderním produktům bank!
Nehraj si s ničím, kde je větší šance proti tobě než pro tebe!
Vosa
Junior Member
**

[*] Zasláno 11-8-2019 v 21:06

To tedy dokazuje, že 50% textu na internetu je lež, nicht wahr? :ninja:
Stanislav by za záslužnou investigativní činnost měl obdržet alespoň imaginární Řád Bílého lva IV. třídy.
Doufejme, že se na setkání nebude dožadovat opakování ceremoniálu. :dork:

rad bileho lva.jpg - 400kB

Stanislav
Member

[*] Zasláno 12-8-2019 v 08:49

Voso, jako bych to tušil, že mě postihne trest boží! Ráno vstanu a neslyším na levé ucho. Stalo se to zřejmě pod vlivem mega pomluv příznivců satanistické sekty Buyandholda2012? Tak jsem skočil do lékárny a koupil si stříkačku na proplach teplou vodou. Měli akorát jeden rozměr - malej panák - 20 ml, ale bylo to dostačující. Už jsem se viděl, jak někde lítám a sháním! Ta kráva v lékárně mi nebyla schopná říct, kde se to dá na tuty sehnat! Naštěstí se mi to stalo už podruhé, takže si vím rady. Poprvé jsem byl z toho pěkně vedle, protože jsem netušil, co se to děje? Můžou za to ty podělaná štouradla do ucha, která to tam pěkně zabetonují. Léta jsem to nedělal, ale jak jsem šel na pohovor, tak jsem to musel podstoupit, abych nevypadal jak šmudla. Tudíž jsem už obdržel medaili, ale od samotného pána Boha a další už tedy nebudu vyžadovat! :lol:

Nemusíte kvůli tomu moc truchlit, protože investování není žádná věda a i zcela průměrný člověk může dosahovat lepších výsledků, než nějaký namyšlený profesionální idiot. Včera jsem poslouchal chvíli diskusi, kde byli převážně historici a režisér Jiří Strach. Ten chlapec má veliký rozhled a je i skromný. Velice ho rád poslouchám a docela by mě potěšilo, kdyby se třeba za 5 - 10 let ucházel o prezidentskou funkci, ale jeho skromnost by mu to nedovolila. Tvrdil, že i obyčejní lidi významně zasáhli výrazně do dějin, a že to není výsadou pouze vzdělaných lidí. Historie by se měla prezentovat jedině pravdivě bez jakéhokoliv politického nebo náboženského vlivu, protože musí být pouze jeden pravdivý výklad. To samé se dá aplikovat i na investování. Nejde účelově měnit strategie a lživě se chvástat ptf, které není reálné.

P.S. Upřímně vám řeknu, že to musí být hrozné pro lidi, co vůbec neslyší. Když jsem dělal mezi invalidy, tak měli jednu společnou zvláštnost, že zpravidla nezavírali po sobě dveře. Výtka by byla zbytečná, protože by mě stejně neslyšeli. Na Kladně jsem by v jedné takové rodině a místo zvonku měli světlo. Ještě dodnes po tolika letech si pamatuji, když říkal dobrý a měl rozkmitanej jazyk tak, až to vyznělo jako dobrrlýýý!
 Stran:  1  2