Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  2
Autor: Předmět: Sraz jaro 2018 Praha nové
Alvarez
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 1-2-2018 v 18:33

Cece Milane, asi doslo k nejake tiskove chybe, ja na sraz urcite nedorazim (v danem terminu budu navic pracovne mimo CR) a ani jsem predevsim nikde svoji ucast neoznamoval a nepotvrzoval. Jinak to zni docela vypecene a chvalim za super organizaci.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 1-2-2018 v 18:42

Citace: Původně zaslal: Alvarez  
Cece Milane, asi doslo k nejake tiskove chybe, ja na sraz urcite nedorazim (v danem terminu budu navic pracovne mimo CR) a ani jsem predevsim nikde svoji ucast neoznamoval a nepotvrzoval. Jinak to zni docela vypecene a chvalim za super organizaci.

Proto jsem uvažoval a pak nakonec vzdal ověřování přes soukromé zprávy. On mohl někdo jen využít Nicku tvého a hlasovat tvým jménem. Tomu nešlo předejít a doufal jsem v solidnost. Ačkoliv Análník mne přesvědčil, že tomu tak vždy není.

Proto ta druhá anketa, která je již vázaná na přihlášeného člena.

Jinak za tebe někdo hlasoval (já jsem si to průběžně ukládal)
Mon 12 Tue 13 Wed 14 Thu 15 Fri 16 Sat 17 Mon 19 Tue 20 Wed 21 Thu 22 Fri 23 Sat 24
Alvarez OK OK OK

MA, MU, JPM, MSFT, AAPL, CAT, BA, UNH, HD, NEE, MCD
Ondřej
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 1-2-2018 v 19:53

Bohužel jak jsem psal Lenimu se opět neuvidíme. Nedostatek pracovníků a směnný provoz je opět proti mě. Dejte si pivko i na mě:-D Já jich na Vás už vypil:-D Proto teď držím jako další šílenci Suchý Únor. ( kecám jen jsem o tom slyšel v rádiu a alkohol i tak nepiji)

Ministerstvo zdravotnictví varuje!!! Na investování může vzniknout závislost!!!
Spolumajitel:
Banco Santander; Royal Dutch Shell; AT&T; Veolia Environnement; Omega Healthcare Investors; Altria Group Inc;PepsiCo;Johnson&Johnson;Southern Co;Pfizer;Realty Income;Target;Dominion Energy;

https://www.investicnigramotnost.cz ; https://www.facebook.com/investicnigramotnost/
Cyberguy
Member

Nálada:

[*] Zasláno 1-2-2018 v 21:12

MilaneV, já jsem na tom podobně asi jako Alvarez. U sebe z počátku jsem s překvapením viděl termíny kdy jsem určitě na cestách v zahraničí. Nějak jsem to opravil. A jediný termín byl ... teď už se tam nedá podívat ... nějaká sobota. A teď čtu že jsem přihlášený na čtvrtek. To fakt nedám. Omlouvám se ale já také nebudu.

Jinak oceňuji kus práce který jsi odvedl. Je mi líto že u toho nebudu. Vždy jsem hledal sobě podobně smýšlející a jsem rád, že tohle forum existuje. I proto mne to mrzí.
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 1-2-2018 v 21:39

Citace: Původně zaslal: Cyberguy  
MilaneV, já jsem na tom podobně asi jako Alvarez. U sebe z počátku jsem s překvapením viděl termíny kdy jsem určitě na cestách v zahraničí. Nějak jsem to opravil. A jediný termín byl ... teď už se tam nedá podívat ... nějaká sobota. A teď čtu že jsem přihlášený na čtvrtek. To fakt nedám. Omlouvám se ale já také nebudu.

Jinak oceňuji kus práce který jsi odvedl. Je mi líto že u toho nebudu. Vždy jsem hledal sobě podobně smýšlející a jsem rád, že tohle forum existuje. I proto mne to mrzí.

žel si někdo s anketou blbě hrál. Ach jo. Příště to udělám úplně jinak. Každý mi pošle termíny a já to hodím do tabulky. Takhle jsem čekal, že si každý zkontroluje, zda nějaký neřád se nevydává za něj či cizí needituje jeho volbu. Proto jsem dva dni před uzávěrkou dal upozornění. Nechtělo se mi tam rovnou psát, aby jste si kontrolovali volbu neboť jsem se bál, že by to bylo vnuknutí

Pavel
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 2-2-2018 v 08:28

Ale i tak dobrá práce!
Neználek
Senior Member

Nálada: výborná

[*] Zasláno 2-2-2018 v 11:37

Jak to tedy je, můžu sebou vzít na výlet i svojí mladou? Když už jedeme do tý Pražský Kavárny?
michal.holik
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 2-2-2018 v 11:46

Citace: Původně zaslal: Neználek  
Jak to tedy je, můžu sebou vzít na výlet i svojí mladou? Když už jedeme do tý Pražský Kavárny?

Na vejlet ji klidně vem :D
ale jak říká nepsané pravidlo tak partneři se na skupinové srazy (třídní srazy, atd.) neberou.
Jedině že by též ovládala akciový trh jako ty ;-)

Dělám si se vším srandu. Tohle ať řeší Milan ;-)

<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO USA /// YOC celého ptf = 3,93 % /// 1y DGR celého ptf = 6,42 % >>>
Energy ________________ XOM
Industrials ___________ EMR, HON
CyclicalConsGoods _____ MCD, HD
NonCyclicalConsGoods __ KO, PEP, PG
Tobacco _______________ MO, PM, VGR
Financials ____________ MA
BDCs __________________ MAIN, ARCC
mREITs ________________ NRZ, ARI
Healthcare ____________ JNJ, PFE, ABBV
Technology ____________ CSCO, QCOM, MU, MSFT
Telecommunications ____ T, VZ
Utilities _____________ SO, DUK, D, NEE
eREITs ________________ O, WPC, STOR, NNN, OHI, VTR

<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO EVROPA /// YOC celého ptf = 3,9 % /// 1y DGR celého ptf = X,XX % >>>
Unilever, British American Tobacco, Royal Dutch Shell
Neználek
Senior Member

Nálada: výborná

[*] Zasláno 2-2-2018 v 12:11

No mě to napadlo, když bylo psáno, ať vezme Ladislav paní, ta tu taky nediskutuje. Moje paní se snaží ovládnout spíše realitní trh, teď ve fázi kumulace vlastních zdrojů a hledání vhodné nemovitosti, už jsme jich viděli asi 5 :). Také to jako cizinec nemá lehké, stejně jako u Konečných :D
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 2-2-2018 v 12:22

Mary-Ann-66b.jpg - 32kB Larawan: Mary Ann ng Tarragona, Mindanao

Mary Ann má už 5 akcií a ještě letos koupí 4, aby měla portfolio z devíti akcií :info: http://nr1a.com/Mary-Ann-shares.htm
Ovšem nevim, zda za několik měsíců nebude BASF akcie už příliš drahá. Pak by měla jen 8 akcií a začla by přikupovat ty samé po tisíci euro každých 60-90 dní.
Ale víc starou belu o akciích, protože moji anglickou knihu ''Stock and Exchange'' asi nečetla celou.
A kdyby věděla víc než starou belu, řekla by to anglicky.

Akcie a burza, jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/akcie Narozen 1954
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 2-2-2018 v 13:26

Citace: Původně zaslal: michal.holik  
Citace: Původně zaslal: Neználek  

Na vejlet ji klidně vem :D
ale jak říká nepsané pravidlo tak partneři se na skupinové srazy (třídní srazy, atd.) neberou.
Jedině že by též ovládala akciový trh jako ty ;-)

Dělám si se vším srandu. Tohle ať řeší Milan ;-)

Nemám sice mandát na rozhodování, ale navrhl jsem, že účastníci mohou být jen členové tohoto fóra. Což nikdo nerozporoval a tak mlčení bylo souhlasem.

Takže prosím bez partnerů a partnerek.

Případ paní Mary Ann je jiný neb ač neumí česky, tak díky Ladislavovi má tu mraky příspěvků a o jejím ptf víme dlouhodobě mnoho. Neuvědomuji si, že by někdo jiný zde popisoval správu ptf svého partnera. Jediné případy byly nákupy akcíí dětí. Proto můj návrh dětského koutku :-)

Cyberguy
Member

Nálada:

[*] Zasláno 2-2-2018 v 13:56

... no moje žena také má své portfolio. Akciové. Jenom to tu nějak nevětrám a také není členkou fóra. Ale spravuji jí to celé já. Vždy říká, že když je třeba osobně vyřídit nějakou písemnost osobně u brokera, cítí se jako cvičená opička. Protože ji vedu podobně jako loutku. Její účet jsem založil abych lépe rozložil riziko s ohledem na pojištění účtu kde u mne již přelezlo pojištěnou hodnotu. Občas se mne z legrace ptá, zda musí zítra do práce a vždy se dočká stejné odpovědi. Občas jí ukážu jak si její družinka vede a je spokojená.

Neříkám to proto, že bych loboval za její přítomnost na setkání. Jí by to moc nezajímalo a navíc bude spolu se mnou na cestě.
VSbrok
Junior Member
**

Nálada: radsi se neptejte

[*] Zasláno 2-2-2018 v 14:03

Cyberguy: jo mam to temer podobne. Tez vedu ptf pro manzelku (byvaly ucet Leni). Jen to furt moje draha polovika bera jako vyhozeny penize :(

Fio: CEZ / Moneta / PMCR
Lynx: MO,VGR / ABBV,JNJ,PFE,OMI / ARCC,GAIN,MAIN,ORI / O,OHI,MPW,NNN,STAG / CSCO,QCOM / T,VZ / D,SO
Wiki
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 2-2-2018 v 14:06

Milane V, omlouvám se za pozdní reakci, protože jsem toto vlákno moc nesledoval. Pokud jsem tam viděl svůj Nick, tak jsem se nepřihlašoval já. Účastníkům samozřejmě přeji příjemný sraz.
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 2-2-2018 v 14:09

Citace: Původně zaslal: Wiki  
Milane V, omlouvám se za pozdní reakci, protože jsem toto vlákno moc nesledoval. Pokud jsem tam viděl svůj Nick, tak jsem se nepřihlašoval já. Účastníkům samozřejmě přeji příjemný sraz.

takže si někdo pěkně zahrál s námi. No nic. Termín nebudeme měnit. Otevřel jsem anketu, která je odolnější a budu vyžadovat soukromé zprávy jako potvrzení

Jack N.
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-2-2018 v 09:09

Milane, u mě máš chybu, hlasoval jsem pro jediný termín, a to sobotu 24.3.
Ve čtvrtek 22.3. se setkání určitě nezúčastním.

roberto marconi
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-2-2018 v 10:18

MilanV : mne to pripomina okridlene : "Chlapi, rekli jsme bez bab" a pak: "Irmo, treba Te to opravdu protahne" ...
 Stran:  1  2