Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  3    5    7  ..  12
Autor: Předmět: Fundamentální analýza
jára
Junior Member
**




Příspěvků: 21
Registrován: 21-3-2020
Offline


[*] Zasláno 5-4-2020 v 20:45


Co si myslite pane Ladislave o Carnival Corp. (CCL) nyní?
Přežije to ta firma, když 2 až 6 měsíců lodě nevyplují na moře?
Ta cena je nezkutečně lákava, ale to rizikoje obrsovské..
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 5-4-2020 v 22:46


To nemá smysl se ptát pana Ladislava. O akcii se nezajímá.

Ale pokud máš o ní zájem, kup opci s právem koupit tu akcii za dva roky. Strike třeba 65, expirace 21.1.2022. Pokud se ta akcie pohne nahoru, tak opce se bude chovat stejně jako kdybys měl nakoupenou akcii.

Koupit 100 akcii tě vyjde nyní na 100 x 8,49. Nákup výše uvedené opce tě vyjde na 100 x 0,33. Takže pokud by společnost zkrachovala, přijdeš při 100 akcií jen o 33 USD. Pokud ovšem akcie vyleze na třeba 30 USD, vyděláš na zhodnocení té opce stejně, jako bys měl 100 akcií společnosti. Máš totiž právo koupit tu akcii za 65 USD, resp. ta opce půjde do peněz, pokud se cena odlepí od ceny 8,49 USD. Ale musí ti být jasno, co je nákupní opce a jak ta se chová, když aktivum leze k ceně té opce. Snad to pochopíš, jak to myslím.

Koupit long call opci.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Opce_(finance)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 5-4-2020 v 23:11


V minulosti. CCL jsem před časem koupil asi na dvakrát, pobral nějakou tu divi, pak přišel tržní propad. Vyskočil jsem z pozice zdánlivě nevýhodně, silně pod mojí nákupní cenou. Naštěstí jsem měl jak známo koupeny vzálené put opce, větší množství. Díky propadu mne to velmi mile (velmi mile) ochránilo. Nic se nestalo, naopak slušně jsem na tom vydělal - byl jsem rád, že se odehrál sešup.
V současnosti.S klidem jsem si pořídil CCL a zároveň opět koupil vzdálené put opce. Nic špatného by se nemělo stát. Když to půjde ještě víc dolů budu mít radost (a větší než když to půjde nahoru), když to půjde nahoru - mám akcie, divi atd.


Takže to shrnu. Koupím kdykoliv jakékoliv akcie (fundament mne dnes už vůbec nezajímá) - pokud jsem schopen proti nim koupit levně velké množství put opcí (!) tak na rok vzdálenou expiraci. Bez této uvedené kombinace nákupu do nákupu nejdu i kdyby čert na koze jezdil a trh mne lákal. Je to jen takhle jednoduchý. Bohužel se to myslím neslučuje s dividendovým investováním. Snažím se spíš vydělávat stabilně a bezpečně za jakékoliv situace na trhu, navyšovat účet, zvětšovat pozice, neriskovat. Nebejt zajištěn mi přijde riskantní, asi jako nepojištěná nemovitost. Mám to prostě takhle, osvědčuje se mi to.

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 5-4-2020 v 23:19


Zkus prosím tě rozepsat ten obchod do vlákna opce.

Kolik jsi koupil akcii CCL, za jakou cenu a kolik máš long put opcí a za jako cenu. Mne to zajímá.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
jára
Junior Member
**




Příspěvků: 21
Registrován: 21-3-2020
Offline


[*] Zasláno 6-4-2020 v 11:09


Já to vzal z pohledu, že to má pan domáci mezi
Výhodně oceněné akcie
Tak jsem myslel, že se o ni yajímá.


Citace: Původně zaslal: Vasek  
To nemá smysl se ptát pana Ladislava. O akcii se nezajímá.

Ale pokud máš o ní zájem, kup opci s právem koupit tu akcii za dva roky. Strike třeba 65, expirace 21.1.2022. Pokud se ta akcie pohne nahoru, tak opce se bude chovat stejně jako kdybys měl nakoupenou akcii.

Koupit 100 akcii tě vyjde nyní na 100 x 8,49. Nákup výše uvedené opce tě vyjde na 100 x 0,33. Takže pokud by společnost zkrachovala, přijdeš při 100 akcií jen o 33 USD. Pokud ovšem akcie vyleze na třeba 30 USD, vyděláš na zhodnocení té opce stejně, jako bys měl 100 akcií společnosti. Máš totiž právo koupit tu akcii za 65 USD, resp. ta opce půjde do peněz, pokud se cena odlepí od ceny 8,49 USD. Ale musí ti být jasno, co je nákupní opce a jak ta se chová, když aktivum leze k ceně té opce. Snad to pochopíš, jak to myslím.

Koupit long call opci.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Opce_(finance)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-4-2020 v 11:32


Akcie Carnival Corp. (CCL) nyní bych nekupoval.
I když pro krátkodobého spekulanta se může akcie vyplatit, když bude krach na konci, koronavirus zmizí a firma nebude dosud bankrot.
Nyní má ale spekulant asi ještě několik týdnů čas se sázkou na výdělek nebo bankrot.

Já bych dnes koupil, kdybych měl peníze: Allianz, BASF, BMW, Munich Re, BHP Group, British American Tobacco, HSBC Holdings, Royal Dutch Shell, Banco Santander, Iberdrola, AT&T, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, Enbridge Inc., Bank of Nova Scotia, Mitsubishi Corp.
A tyto akcie bych držel jen pro dividendy až do smrti, v dobách dobrých i zlých.
I když banky budou dividendy posouvat na příští rok kvůli koronaviru.




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 6-4-2020 v 12:38


To, že banky či jiné společnosti budou posouvat výplatu dividend do budoucna, bych viděl jako plus. Protože tím pádem ceny akcií budou i nadále níž, než by asi jinak byly. Viz. HSBC. Akcie se plácá díky tomu velmi nízko a může se levně nakupovat. Otázka jak dlouho. Viz. Shell. Byl i za 10,60 EUR a dnes je kolem 17,50. Takže kdo chce HSBC, měl by kupovat. Aby zase za měsíc náhodou nebyla akcie podstatně výš, než dnes.

To je zase můj tip na nákup akcie, která je dle mne hooooodně nízko.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
StanikKolarik
Junior Member
**




Příspěvků: 16
Registrován: 7-7-2019
Offline


[*] Zasláno 6-4-2020 v 17:51


Citace: Původně zaslal: Ladislav  

Já bych dnes koupil, kdybych měl peníze: Allianz, BASF, BMW, Munich Re, BHP Group, British American Tobacco, HSBC Holdings, Royal Dutch Shell, Banco Santander, Iberdrola, AT&T, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, Enbridge Inc., Bank of Nova Scotia, Mitsubishi Corp.
A tyto akcie bych držel jen pro dividendy až do smrti, v dobách dobrých i zlých.
I když banky budou dividendy posouvat na příští rok kvůli koronaviru.
s většinou z nich souhlasím, ale bylo by dobré uvést třeba to, že Scotiabank má 25% daně



Portfolio: ADM, ANH, APLE, BP, BTQ, BTI, CCL, F, GILD, GT, KOFOLA, LYB, MAIN, NIO, NRZ, NUE, NWL, OHI, PFE, PRU, RDS.A, SAN, T, UBER, UL, WRK, Zonky, Mintos, Portu, Invester, Estateguru, ETF, mince.
FB: Investice a pasivní příjem | InvestLOG
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 6-4-2020 v 17:57


Má a nemá. Už se to zde rozebíralo, že pokud jí koupíš na NYSE, tak může být daněna 15% a nikoli 25%, protože USA mají nějakou dohodu s Kanadou. To ti ale spíše vysvětlí ti, kdo tu akcii mají. Nějaký broker to umí, nějaký ne. Já jí nemám, tak se spíše tady zeptej.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-4-2020 v 20:13


HSBC se stěhuje kvůli brexitu a koronaviru z města London do města Hungkung.
A je to největší banka Evropy.
HSBC znamená, jak víte ze školy: Hongkong & Shanghai Banking Corporation.




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
kraken
Member
***




Příspěvků: 137
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 6-4-2020 v 20:38


Boris je na JIP, nějak se u to promořování vymklo. Ještě uvidíme, cesta bude delší než se zdá
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 6-4-2020 v 21:00


Mám z toho pěkně blbý pocit a nerozumím tomu.

https://echo24.cz/a/SFgPD/ctvrtina-prijatych-v-new-yorku-umi...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Marekkoc
Junior Member
**




Příspěvků: 67
Registrován: 10-3-2020
Offline


[*] Zasláno 7-4-2020 v 17:51


Příští týden začíná výsledková sezona za první kvartál. Odhaduje se, že firmy budou v červených číslech, což bude mít dopady na ceny akcií a navíc k tomu zprávy z trhu práce atd.Nevím,zda by za této situace nebylo lepší sedět na rukou a čekat....
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
TomasV
Member
***




Příspěvků: 317
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 7-4-2020 v 18:16


Otázka ,zda není vše již započítáno v ceně, každopádně SP500 je plus 20% za poslední měsíc...



Investiční strategie:B&H
Portfolio:
ABBV,BAS,BIL,BMT,BMW,CSCO,D,IBE,MMM,MO,MUV2,PEP,PM,PPL,RDSB,T,WFC,XOM,IBM,UL,DIS,SBUX,MSFT,HD,BMY,KHC,PFE,WBD,INTC.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 7-4-2020 v 18:17


Citace: Původně zaslal: Marekkoc  
Příští týden začíná výsledková sezona za první kvartál. Odhaduje se, že firmy budou v červených číslech, což bude mít dopady na ceny akcií a navíc k tomu zprávy z trhu práce atd.Nevím,zda by za této situace nebylo lepší sedět na rukou a čekat....


Myslim ze vysledky za 1Q nemusi byt az tolik postizene virem, do USA to prislo v plne sile pozdeji nez do EU.

Mnohem vice nez 1Q budu sledovat upravovane vyhledy na cely rok 2020. Jestli se manageri budou chtit ujistit, aby nedavali nasledne profit warningy, tak by meli dat spise nizsi odhady, a to by mohlo snizit ceny.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Marekkoc
Junior Member
**




Příspěvků: 67
Registrován: 10-3-2020
Offline


[*] Zasláno 7-4-2020 v 20:15


Myslím jsi, že trh teď čeká na nějakou akci, pravděpodobně jednání OPEC plus, popřípadě nějaké oznámení Trumpa. Trh se relativně pohybuje do strany.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
minarjo
Member
***




Příspěvků: 124
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 7-4-2020 v 20:45


K těm kanadským akciím koupeným na NYSE za USD a následné dani z dividend (třeba Enbridge, bank of Nova Scotia):
ano, standartní kanadská daň pro nerezidenty je sice 25%, ale kdo má u brokera vyplněné prohlášení o daňové rezidenci i pro KANADU (nejen pro USA), ten má při koupi CA akcie na US trhu daň 15%. Broker Lynx díky systému IB toto třeba umí, tam ty daňové elektronické tiskopisy v admin části platformy jsou jak pro země obecně (formulář CRS či jak se to jmenuje, už nevím z hlavy), pro USA (W-8BEN) i pro Kanadu a Austrálii (v jednom z navazujících formulářů v tom průvodci Tax forms, které se periodicky objeví, nebo je lze vyvolat přes čudl Update Tax forms, dole pod osobními detaily o svém účtu - modré I vedle jména). Ten průvodce Tax forms na sebe navazuje tak, že si to mnozí ani neuvědomili, že tam prohlašují CZ daňovou rezidenci i pro Evropu, Kanadu či Austrálii, nejen pro USA. Takže protože u Lynx tuto daňovou rezidenci lze prohlásit i pro Kanadu, je to za 15%, Degiro takové tiskopisy nemá (má jen základní W-8BEN pro USA), má tedy kanadské akcie s daní 25%. A Fio to prý také předává i pro CA akcie, tam tedy snad také stále 15% pro CA akcie koupené v USA (nemám ověřeno, info od jiných, třeba od Jacka.N).
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mufimufin
Member
***




Příspěvků: 151
Registrován: 13-3-2020
Offline


[*] Zasláno 28-4-2020 v 23:06


Přizobávali jste někdo nakonec to zde diskutované HSBC i bez dividendy?
https://www.fool.com/investing/2020/04/28/hsbc-sees-profits-...




AAPL, AGFY, AZN, BABA, CAH, CSCO, DG, FB, JNJ, JPM, LMT, MRK, MSFT, PEP, PFE, PLTR, RXT, SPG, V, VZ, WMT
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 30-4-2020 v 11:01


ATaT.jpg - 4kB
Krátká americká analýza společnosti AT&T.
Tu akcii by měl držet každý beze strachu až do konce života jen kvůli dividendám jako důchod.
:post: http://dividendvaluebuilder.com/att-t-stock-analysis/




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 3-5-2020 v 11:14


A už je to tady.
Fundamenty akcií z celého světa na 9 stranách PDF. Stav 20.4.2020.
Vytiskněte si na 9 papírů a zaškrtejte nízké KUV (=P/S), KBV (=P/B), KGV (=P/E) a dobrý výnos dividendy (Div.-Rend. %)!


Příloha: Akcie-20-4-2020.pdf (308kB)
Tato příloha byla stažena 889 krát

:) Ale jsou tam chyby: dividenda Raytheon, Shell a britských bank. Ty snad budou opraveny v květnovém exempláři magazínu Börse Online. :)




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 3-5-2020 v 12:03


A už je to tady
Fundamenty akcií z celého světa na 9 stranách PDF. Stav 20.4.2020.
Vytiskněte si na 9 papírů a zaškrtejte nízké KUV (=P/S), KBV (=P/B), KGV (=P/E) a dobrý výnos dividendy (Div.-Rend. %)!

Příloha: Akcie-20-4-2020.pdf (308kB)
Tato příloha byla stažena 454 krát

:) Ale jsou tam chyby: dividenda Raytheon, Shell a britských bank. Ty snad budou opraveny v květnovém exempláři magazínu Börse Online. :)




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 10-5-2020 v 09:58


Cow-boy.jpg - 34kB The wild west Mr. Andy Bake

Abák, Andy Bake několikrát oznamoval, že koupil akcie jako Visa, Adobe a jiné.
Nevím, zda to byla pravda nebo vtip a dělá si z nás srandu.
Vypadá to, že Abák kupuje ty akcie, které minulý rok nejvíce rostly.
Jenže akcie Visa měla při Abákově žertu P/S 14 a P/B 11.
A takové předražené akcie kupuje jen začátečník, který se zabývá akciemi první týden v životě
a dosud nečetl žádnou inteligentní knihu o ocenění akcií s P/S, P/B, P/E.

Abák, Andy Bake snad kupuje akcie už 10-20 let. Bylo by neuvěřitelné, kdyby opravdu koupil akcie s P/S 14 a P/B 11.
Asi to není pravda a jeho slova jsou jen žert. On nás jen zkouší, zdali tomu žertu budeme věřit.

Mnohé knihy píšou jen nějakou hloupost o výšce poměru P/E. O P/B a P/S tam není nic.
A tak si začátečníci myslí, že P/S a P/B je asi něco podobného jako P/E, a měly by se koupit akcie, když jsou všechny poměry
nižší než 15. :no: To je veliký omyl. Hodnoty P/S a P/B by měly být 5x nižší než P/E.
Tedy měli bychom kupovat akcie s P/S pod 3, P/B pod 3, ale P/E pod 15,
ať už Visa nebo Mastercard, Coca Cola
nebo Microsoft, Allianz nebo BASF, ATaT nebo BHP,
vždycky kupovat jen akcie s P/S pod 3, P/B pod 3, P/E pod 15, a s výnosem dividendy víc než 3%.
VISA :post: https://finance.yahoo.com/quote/V/key-statistics
Dnes jsou akcie Visa dražší: P/S 17 a P/B 13 a akcie Mastercard ještě dražší, přesto se děti na ně lákají
na všech hloupých dětských Facebook skupinách.

Když místo P/S pod 3 má akcie Visa dnes P/S 17, je tedy akcie 6x předražená a vidíme,
jakou chybu děti dělají, když akcie Visa a Mastercard koupí a svádí k nákupu i další děti v internetu.




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 10-5-2020 v 12:44


Malá americká analýza Raytheon Technologies - RTX
http://dividendvaluebuilder.com/raytheon-technologies-rtx-st...




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 17-5-2020 v 18:21


:punk: Výhodně oceněné akcie z USA
AT&T Inc. (T) P/S 1.2, P/B 1.2, P/E 12, dividenda 7%
Bank of America (BAC) P/S 1.8, P/B 0.8, P/E 14, dividenda 3.2%
Citigroup (C) P/S 0.9, P/B 1.3, P/E 13, dividenda 4.6%
Exxon Mobil (XOM) P/S 0.7, P/B 0.9, P/E 12, dividenda 8%
Kraft Heinz (KHC) P/S 1.4, P/B 0.7, P/E 12, dividenda 3.6%
Paccar Inc. (PCAR) P/S 0.9, P/B 2.4, P/E 20, dividenda 5.2%
Prudential Financial Inc. (PRU) P/S 0.3, P/B 0.3, P/E 7, dividenda 7.6%
Raytheon Technologies (RTX) P/S 1.2, P/B 2.3, P/E 16, dividenda 3.4%
Southern Comp. (SO) P/S 2.8, P/B 2.3, P/E 18, dividenda 4.4%
Walgreens Boots Alliance (WBA) P/S 0.3, P/B 1.6, P/E 10, dividenda 4.2%
Wells Fargo (WFC) P/S 1.2, P/B 0.7, P/E 17, dividenda 7.4%

:punk: Výhodně oceněné akcie z Británie
BHP Group P/S 1.9, P/B 1.7, P/E 11, dividenda 6%
BP PLC P/S 0.3, P/B 0.8, P/E 20, dividenda 7%
British American Tobacco P/S 2.6, P/B 1.1, P/E 10, dividenda 7%
HSBC Holdings P/S 0.6, P/B 2.3, P/E 10, dividenda 0%
National Grid P/S 2.1, P/B 1.7, P/E 16, dividenda 5.2%
Prudential PLC P/S 0.8, P/B 1.1, P/E 8, dividenda 3.5%
Rio Tinto P/S 1.8, P/B 1.9, P/E 10, dividenda 8%
Natwest = Royal Bank of Scotland P/S 0.7, P/B 0.3, P/E NA, dividenda 0%
Royal Dutch Shell P/S 0.4, P/B 0.7, P/E 19, dividenda 4.5%
Tesco P/S 0.4, P/B 1.7, P/E 13, dividenda 3.8%
Vodafone Gr. P/S 0.8, P/B 0.6, P/E 12, dividenda 6.6%

:punk: Výhodně oceněné akcie z indexu DAX
Allianz P/S 0.8, P/B 0.9, P/E 9, dividenda 6%
BASF P/S 0.7, P/B 1.1, P/E 15, dividenda 7.0%
BMW P/S 0.3, P/B 0.6, P/E 12, dividenda 3.5%
Continental P/S 0.3, P/B 1.0, P/E 18, dividenda 1.4%
Covestro P/S 0.4, P/B 1.1, P/E NA, dividenda 3.8%
Daimler P/S 0.2, P/B 0.5, P/E 15, dividenda 0.9%
Deutsche Bank P/S 0.5, P/B 0.2, P/E NA, dividenda 0%
Deutsche Post P/S 0.5, P/B 2.6, P/E 12, dividenda 4.7%
Deutsche Telekom P/S 0.8, P/B 2.2, P/E 12, dividenda 4.6%
HeidelbergCement P/S 0.4, P/B 0.5, P/E 11, dividenda 4.2%
Munich Re P/S 0.6, P/B 1.0, P/E 13, dividenda 4.7%
Siemens P/S 0.8, P/B 1.5, P/E 15, dividenda 4.6%
Volkswagen P/S 0.2, P/B 0.5, P/E 10, dividenda 2.3%

:punk: Výhodně oceněné akcie ze Španělska
Banco Bilbao P/S 0.4, P/B 0.3, P/E 8, dividenda 0%
Banco Santander P/S 0.4, P/B 0.3, P/E 8, dividenda 0%
Iberdrola P/S 1.6, P/B 1.4, P/E 15, dividenda 4.5%

:post: Já chci až do konce roku 2020 koupit za 2.000 € Raytheon a za 1.000 € Walgreens.

:post: Roku 2021 chci koupit za 3.000 € Raytheon, protože tam by růstem kurzu mohl výnos dividendy klesnout pod 3% a akcie s výnosem dividendy pod 3% nechci kupovat. Koncem roku 2021 chci mít Raytheon koupen za 6.000 €.
Od května 2021 do srpna koupím za 500 € první akcie v životě pro 6-letého syna, asi British American Tobacco.

:post: V letech 2022-2024 chci zvýšit investici u Walgreens ze 3.000 € na 6.000 €. Dnes výnos je dividendy nad 4%.
U Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp. chci zvýšit investici ze 3.000 € na 7.000 €. Dnes je výnos dividendy nad 5%.




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ilcajou
Junior Member
**




Příspěvků: 26
Registrován: 26-3-2020
Offline


[*] Zasláno 17-5-2020 v 20:31


Co děláte když akcii klesne dividenda pod 3% a vy máte nakoupeno za 6000€ ?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  3    5    7  ..  12

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 31.2% - SQL: 68.8%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: