Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  9    11    13  ..  44
Autor: Předmět: Dividendy
bigusdykus
Member
***


Avatar


Příspěvků: 279
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-11-2019 v 16:42


Díky za vysvětlení!



Prolhaný agent placený od hedgefondu.
ČEZ, AAPL, ABBV, AT&T, CEPU, 3M, GSK, BASF, Allianz, Intel, Lufthansa, Kraft Keinz, RDS-B, BMW, Banco Santander, WBA, JNJ, MCD, BHP/BIL, Cisco, Moneta, Enbridge
Špekulace: ABNB, CRSR
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-11-2019 v 17:12


Citace: Původně zaslal: mr.stepka  
Shell (Lynx): Zobrazila se někomu z vás volba na korporátní akci výplaty dividendy v akciích? Měl jsem s tím problém už minule.


Jaké konkrétní akcie Shellu máš na mysli? Který klon? Nebo ADR?

Já mám ADR na britský klon (vyplácí dividendu v dolarech a bez stržení daně) a žádnou takovou volbu jsem tam neviděl.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-11-2019 v 19:19


Dnes dorazila dividenda od BTI. Je to moje největší pozice. Ještě přiletí od Citigroup dividenda, a pak se teprve uvidí, jestli se urodí Exxon Mobil za solidní cenu?



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
mr.stepka
Junior Member
**




Příspěvků: 48
Registrován: 14-7-2019
Offline


[*] Zasláno 21-11-2019 v 10:11


Citace: Původně zaslal: Pavel  
Jaké konkrétní akcie Shellu máš na mysli? Který klon? Nebo ADR?

Mám ticker RDS.B koupený v Londýně. Shell by měl nabízet možnost výplaty dividendy v akciích, takže jsem počítal, že se to bude chovat jako ostatní firmy. Např. u Iberdroly nebo BHP se mi zobrazila "korporátní akce", kdy jsem měl možnost si zvolit, jestli chci peníze nebo akcie.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
pigzor
Junior Member
**




Příspěvků: 68
Registrován: 11-7-2019
Offline


[*] Zasláno 21-11-2019 v 12:06


Stando, na kolika by sis predstavoval vstup do Exxonu? Zacinam po nem taky pokukovat, ale vic by se mi to libilo, kdyby to sjelo k 60.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 21-11-2019 v 18:34


Pigzore, domnívám se, že nákup pod 65 USD by měl být dostačující. Dividenda přes 5% je zaručeně super. Zřejmě počkám až do příštího roku, kdy prodám zbytek BAC a nakoupím i s dalšími penězi jenom Exxon Mobil. Exxon má prý exkluzivní patent na výrobu vodíku, takže při změně pohonu z benzínu a nafty na vodík dojde zaručeně k monopolizaci výroby a to by mohl být velký trumf mezi těžaři. To samé si myslím i o BASF a Linde, ale těžko hodnotit, která technologie zvítězí? Zaručeně se stanou nejhodnotnějšími firmami světa, protože budou hrát prim v automobilovém průmyslu. Pokud by Exxon Mobil dlabal jenom plyn a ropu ze země, tak by to byla pro mne nezajímavá akcie.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 22-11-2019 v 09:03


Stanley,
především bys měl hned po vánoční rally, 27.12. prodat akcie Citigroup, CenturyLink, PPL, Macy's,
abys měl peníze na akcie:
Allianz, BASF, BMW, Munich Re, BHP Group, Iberdrola, Wells Fargo.
Mezi Allianz a Munich Re si vyber jen jednu!
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 22-11-2019 v 10:06


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Mezi Allianz a Munich Re si vyber jen jednu!


Proč?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 22-11-2019 v 10:51



Protože v portfoliu Stanislava z budoucích 9 akcií nemohou být dvě pojišťovny.
To by měl hloupou diverzifikaci jak Warren Buffett,
když portfolio Berkshire Hathaway Holdingu tvoří ze 40% finanční akcie a z 26% akcie Apple.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 22-11-2019 v 10:56


Dnes přišly na konto belgické dividendy AB InBev.
Snížená dividenda největšího pivního koncernu světa dělá dnes asi jen 2,5% z kurzu akcie.
Pak mi srazili 30% daň v Belgii a 10% daň v Německu. Čistý výnos dividendy dělá u mne jen 1,5%.
Ale to je lepší, než kdybych měl od nějaké akcie nezdaněné dividendy s výnosem 1%.

Prolhaná Onvista.de oznamuje čistou dividendu, tedy po zdanění 30% minulý rok 2,81 €
a letošní rok 1,62 €. A 2 roky předtím 3,56 €.
A budoucí léta má dividenda pomalu stoupat, aby po letech překonala dávných 3,56 € netto.
https://www.onvista.de/aktien/fundamental/ANHEUSER-BUSCH-INB...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Member
***




Příspěvků: 229
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 22-11-2019 v 11:01


Citace: Původně zaslal: Pavel  

Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Mezi Allianz a Munich Re si vyber jen jednu!
Proč?


Protože, jak psal pan domácí " A já mám právo radit, protože jsem byl v Rusku :) , v Americe 10x a mám 65 let."




ptf dle hodnoty
rustove: MA,MSFT,ADBE,NVDA,ABT,ADSK,ATVI,LKQ,HD,UNH,NKE,DHI,BRK-B,ADP,AAPL,ASML,AMAT,FB,RTX,BLK,UNP
na stalo: NRZ,MAIN,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 22-11-2019 v 14:05


Tak to už chápu:-) Mně totiž ještě není 65:cool:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 22-11-2019 v 20:07


Žid ti nepomůže, ale dá ti radu. Každá rada je moc drahá! Kdyby rady měly nějakou cenu, tak by jimi lidé skrblili. Komu není shůry dáno, tomu není pomoci. Mystifikujte a denuncujte, stejně se mi na mojí investiční kobylku nedostanete! Každý svéprávný člověk si jede za svoje a úspěchy a neúspěchy si vyžere pak sám v úplné dosytosti a ve své samotě (popřípadě se ženou a s věčně hladovými dětmi). Jak jsem vysledoval na setkáních, tak jsme tak trochu všichni blázni. Ostatně tento punc nesu i ve své rodině a všichni si dodnes myslí, že si vymýšlím! Někdo kopíruje a druhý zase jede za svoje. Vůbec mi to nevadí, spíše naopak, protože mně dělá velice dobře, že lidi vůbec investují a nespoléhají se na bolševickou vládnoucí marnotratnou garnituru. Největší radost mám z mladých lidí a velice mě mrzí, že ve své rodině nemám žádnou odezvu. Pokud by to začalo dělat alespoň 50% populace, tak se staneme za jednu generaci nejbohatším státem na světě. Estonsko a ČR jsou nejčipernější státy v Evropě z bývalého východního bloku. Na pozadí současné bolševické vlády a komunistického prezidenta to je impozantní dílo!



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 22-11-2019 v 20:19



Někteří akcionáři se chlubí, že při snížení dividend každou akcii prodají.
Jiní akcionáři se chlubí, že většinu akcií od nákupu 1970-1995 až do dnes stále drží.
Ti akcionáři věčně držící akcie jsou více k závidění, že?
Ti kdo prodávají akcie kvůli snížení dividend jsou spíše spekulanti, že?
To by byla nádhera, kdybychom měli solidní dividendové akcie od roku 1970 do dnes, a třeba jen akcie zděděné po dědovi.

I když starej Ben Graham by taky rád prodal akcie při snížení dividend, jenže on investoval pro klienty
a chtěl by prodat akcie také při překročení vnitřní hodnoty, nebo za 2 roky.
Tedy převezmeme od Grahama zájem o akcie s P/B pod 1,5 a P/E pod 15, ale na dobu držení se mu vykašleme.
Neboť chceme důchod z dividend.
Ale i v roce 2000 bylo obtížné ve střední Evropě zjistit, jaké akcie obsahuje index Dow Jones, DAX, Eurostoxx50, Stoxx50 a jak jsou oceněné s P/E P/B P/S.
Nevadí. My jsme to nastudovali 2005 a předáme znalosti našim dětem doma a cizím lidem v internetu. Že tyto indexy existují a jaké akcie by se z nich měly koupit a držet na stálo jen kvůli dividendám, a jak jsou ty naše favoritní akcie dnes oceněny s P/E P/B P/S.

Allianz, BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, Anheuser Busch InBev, AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz, Pfizer, Procter & Gamble, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, Banco Bilbao, Banco Santander, Iberdrola, BHP Group, British American Tobacco, HSBC, Royal Dutch Shell, Sanofi.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Member
***




Příspěvků: 229
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 23-11-2019 v 09:28


To Stanislav A proto také pořádáme srazy, abychom potkali "svůj kmen" a chvíli se necítili jako blázni



ptf dle hodnoty
rustove: MA,MSFT,ADBE,NVDA,ABT,ADSK,ATVI,LKQ,HD,UNH,NKE,DHI,BRK-B,ADP,AAPL,ASML,AMAT,FB,RTX,BLK,UNP
na stalo: NRZ,MAIN,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 23-11-2019 v 10:59


Já mám Milane největší strach z demografických změn v Evropě. Populace velice rychle stárne a to může v budoucnu podrazit nohy kdejaké zavedené firmě. Mě už se to snad nebude týkat, ale kdo je mladší ode mne o generaci nebo i více, tak tam bych se toho velice bál. Po roce 2030 budou scházet trvale v rozpočtu peníze na důchody a zdravotní péče nenechá na sebe moc čekat. To může ve finále ohrozit finance nám všem, pokud začne člověk nějak vlekle marodit. Stáří a umírání je obrovský hnus v etapě lidského života. Já jsem se mylně domníval, že mi budou scházet lidi kolem mne, ale když jsem byl teď 9 měsíců doma, tak jsem zjistil, že jsem vlastně vlk samotář a náramně mi to vyhovuje. Hrozně rychle doma plynul čas a já už budu mít příští týden 1 rok, co jsem odešel z předchozího zaměstnání. Současná práce je nezáživná a schází mi vzdělaní lidi na pokec. Měl jsem velké štěstí, že pracuji zrovna s holkami, které jsou to kvalitnější, co se tam v budově vůbec nachází. Nějak se nemohu srovnat s tím, že ty firmy nepatří do mého ranku, takže se mi zdá moje práce víceméně zbytečná. Pokud bych měl v ruce dokument s firmou kotovanou v nějakém významném indexu, tak by mne to daleko více uspokojovalo. Problém vidím v tom, že nikdo pořádně neví, jak to tam celé vlastně funguje, takže na jedné straně se lidi honí jako blbci a na druhé straně se zase flákají. To, že je dovoleno zde podnikat občanům, které v jejich domovině pro nás nelze za stejných podmínek, tak to považuji za velké svinstvo! Týká se to hlavně občanů Ukrajiny, Ruska a Číny. Udělal bych plošný zákaz po celé EU a vyvíjel bych politický nátlak na tyto země, aby se jejich zákony přiblížily evropským demokratickým státům. To znamená především vlastnit půdu a nemovitost na území těchto států, které by měly být nezcizitelné. Rozhodovat svobodně o své firmě a nenechat se kriminálně vytlačit samozvanci s podporou státu, což se hlavně týká Ruska. Vymahatelnost práva, podpora justice v daném státě, ochrana majetku a kapitálu a trvalé neměnné daně.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 26-11-2019 v 09:30


Má někdo akcie HSBC?

Dnes 26.11. přišly dividendy HSBC stejné jako 11.10.
Tak nevím, jestli nedošlo k omylu a jestli mi zas jedny nevezmou.
Snad se jen opozdila ta dividenda ze září a dostal jsem ji až 11.10.
https://www.hsbc.com/investors/shareholder-information/divid...

A přišly dnes i dividendy Tesco.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Logen
Junior Member
**




Příspěvků: 19
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 26-11-2019 v 11:15


Také mi dnes u FIO připsali dividendy HSBC.

V porovnání s předešlou dividendou z 30.9.2019 je u dnešní navýšení o 70 procent.

Dividenda se ale co čtvrtletí mění, nahoru i dolů. Když se kouknu nazpět,
tak za poslední čtyři roky byla stejná jen dvě čtvrtletí po sobě v roce 2016.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vosa
Member
***


Avatar


Příspěvků: 205
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 26-11-2019 v 16:53


HSBC nemám, ale podle všeho to vypadá, že je to stejné jako každý rok. Příští výplata bude zase až v dubnu.
To co ti přišlo 11.10. bylo asi zpožděně (paydate 26. září).

Přibližné datumy výplaty HSBC
14. dubna 2020, 5. července, 26. září, 20. listopadu




Portfolio: 3M, AbbVie, Alphabet, Altria, Apple, ABR, AT&T, Antero Midstream, Boeing, Br.Am.Tobacco, Broadcom, Canadian National Railway, Carrier, Caterpillar, Chevron, Cisco, Citigroup, Coca Cola, Deutsche Telekom, Duke Energy, Electronic Arts, Enbridge, Exxon, General Mills, Hewlett Packard, Home Depot, Iberdrola, IBM, Intel, JPMorgan, Johnson&Johnson, Kinder Morgan, MAIN, McDonald's, Microsoft, Next Era Energy, Omega Healthcare, Pembina Pipeline, PepsiCo, Pfizer, Philip Morris ČR, Procter&Gamble, Realty Income, Rio Tinto, RITM, Stanley Black&Decker, Texas Instruments, Viatris, Vodafone, Whirlpool, Williams
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Member
***




Příspěvků: 229
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-12-2019 v 18:48


Mastercard (MA) anoncoval zvýšení dividendy z 0,33USD na 0,38USD což je o 15%. Ač ji mám jako růstovou (pro kapitálový růst) časem i ten dividendový nebude špatný vzhledem k pořizovací ceně ač meziroční růst dividendy je cca poloviční oproti růstu ceny.



ptf dle hodnoty
rustove: MA,MSFT,ADBE,NVDA,ABT,ADSK,ATVI,LKQ,HD,UNH,NKE,DHI,BRK-B,ADP,AAPL,ASML,AMAT,FB,RTX,BLK,UNP
na stalo: NRZ,MAIN,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-12-2019 v 20:01


Citace: Původně zaslal: MilanV  
Mastercard (MA) anoncoval zvýšení dividendy z 0,33USD na 0,38USD což je o 15%. Ač ji mám jako růstovou (pro kapitálový růst) časem i ten dividendový nebude špatný vzhledem k pořizovací ceně ač meziroční růst dividendy je cca poloviční oproti růstu ceny.


Jen se pochlub! Tiše a nenápadně ti závidím, protože to je dobrá investice/spekulace a sám jsem ji takto před lety nevyhodnotil.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 2-12-2019 v 06:57


Akcie Mastercard je extrémně předražená akcie a čeká ji velký krach na 1/5. Mysli na krach 1929-1932, 2000-2003 !!
Dnes má akcie PS 18, PB 59, PE 43, výnos dividendy 0.45%, kurz 292 USD
https://finance.yahoo.com/quote/MA/key-statistics?p=MA&....
Přesto se najdou hloupé německé děti, které dávají přes svou banku automaticky spořícím plánem měsíčně 20-100 euro = ''stupid German money'' na zlomek akcie a také na 10 zlomků jiných akcií. Protože některé banky nebo brokeři umožňují koupit zlomek akcie.
Více o této dětské hlouposti píšou děti denně na veliké německé Fejsbuk skupině ''Dividendenstrategie''.
Mě z té skupiny vymazali, protože ti nezletilí hlupáci chtěli vypadat chytře se svými hloupostmi a nesnesou poučení od dospělých lidí o předražení akcií a o nesmyslu kupovat pravidelně ''cost averaging'' měsíčně zlomky deseti akcií.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Member
***




Příspěvků: 229
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 2-12-2019 v 07:30


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Akcie Mastercard je extrémně předražená akcie a čeká ji velký krach na 1/5. Mysli na krach 1929-1932, 2000-2003 !!
Dnes má akcie PS 18, PB 59, PE 43, výnos dividendy 0.45%, kurz 292 USD
https://finance.yahoo.com/quote/MA/key-statistics?p=MA&....
Přesto se najdou hloupé německé děti, které dávají přes svou banku automaticky spořícím plánem měsíčně 20-100 euro = ''stupid German money'' na zlomek akcie a také na 10 zlomků jiných akcií. Protože některé banky nebo brokeři umožňují koupit zlomek akcie.
Více o této dětské hlouposti píšou děti denně na veliké německé Fejsbuk skupině ''Dividendenstrategie''.
Mě z té skupiny vymazali, protože ti nezletilí hlupáci chtěli vypadat chytře se svými hloupostmi a nesnesou poučení od dospělých lidí o předražení akcií a o nesmyslu kupovat pravidelně ''cost averaging'' měsíčně zlomky deseti akcií.


To samé jsi tvrdil o Microsoftu a Ježíšek ji Ti nadělil pod stromeček. Třeba příští rok se budeš moci těšit i z Mastercard.

Jinak souhlasím, že je předražená neboť v ní je započtený exponenciální a trvalý růst. Například růst EPS přes 15%, ROE 134%. pokud ji kupuji na delší držení, pak za pár let to budu vidět jinak. Můj první nákup před víc jak třemi lety byl za 106. Dnes je na trojnásobku pak PE nemusí být z pohledu investice 43, ale něco kolem 12




ptf dle hodnoty
rustove: MA,MSFT,ADBE,NVDA,ABT,ADSK,ATVI,LKQ,HD,UNH,NKE,DHI,BRK-B,ADP,AAPL,ASML,AMAT,FB,RTX,BLK,UNP
na stalo: NRZ,MAIN,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 2-12-2019 v 07:34


Ne ne. Extrémně předražené akcie nekupuju od roku 2005.
Protože jsem měl několik předražených akcií během krachu 2000-2003 a poučil jsem se =
= Nokia :) Ericsson, EMC, Sun Microsystems, Micron Technology, Corning.
Mastercard nikdy nekoupím, asi hloupé děti kvůli velikému zájmu o akcii nenechají akcii nikdy klesnout na
PS pod 3, PB pod 3, PE pod 15, výnos dividendy nad 3% a to platí i pro akcii Visa.
Od Microsoft chci koupit 23.12. jako dárek pod stromeček jen jednu předraženou akcii. Protože jsem ještě nikdy nedostal k Vánocím akcie.
Jen jednu akcii za 140 euro, protože po krachu nechci zlevňovat průměrný nákupní kurz. Prostě když koupím 23.12. akcii za 140 euro a po velkém krachu přidám 6.000 euro na levné akcie, tak se těch 140 euro za drahou akcii může zapomenout.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 3-12-2019 v 17:31


Včera byly připsány dividendy Intel a Pfizer. V obou případech počtvrté ve stejné výši (Intel 31,5 centů a Pfizer 36 centů), můžeme se tedy těšit na příští dividendu, která bude s největší pravděpodobností zvýšená.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  9    11    13  ..  44

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 7.3% - SQL: 92.7%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: