Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  33    35    37  ..  44
Autor: Předmět: Dividendy
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 29-6-2021 v 08:45


Dnes přišly dividendy:
Mitsubishi Corp., Bank of America, Kraft Heinz
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 1-7-2021 v 06:50



Dnes přišly dividendy Royal Dutch Shell.

V první polovině roku 2021 mi přišly dividendy 42x a celkem 4.534 € čistého.
Ale bude to mnohem méně než 2x 4.534 = 9.068 € během roku, protože nejvíc dividend chodí na jaře.

Vloni, v první polovině roku 2020 mi přišly dividendy celkem 3.883 € čistého.

Já potřebuju ale 6.000 € za půl roku a 12.000 € během roku dividendy po dani.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


cool.gif Zasláno 1-7-2021 v 20:55


Moje dividendy v červnu:

Kraft-Heinz
Mitsubishi
LEG Immobilien
Blackrock
BP
Realty Income
Shell
Waste Management
Ebay
Itochu
Linde
Mainstreet Capital
Nextera Energy
Mc Donald's
Reckitt Benckiser
3M
Unilver
Microsoft
Exxon
Amgen
Johnson&Johnson
Pfizer
Church&Dwight
Visa
Intel
Gladstone Commercial




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 3-7-2021 v 18:25


Jeden z nás vlastní 100 různých podniků

Není rozumné vlastnit 100 podniků a dostávat od každého 10 € dividendu ročně, celkem 1.000 € dividend za rok.
Banky takového klienta nenávidí, když mu píší na konto 300x ročně malinké peníze a 300x ročně z toho strhávají daně z dividend a posílají mu 300 PDFs o dividendě a dalších 300 PDFs o dani ročně.
Rozumné je vlastnit jen 10 až 20 podniků a dostávat z nich celkem 12.000 € ročně dividendy.
Když má člověk většinou šrot podniky, hloupé podniky, zločinné podniky, komunistické podniky nebo extrémně předražené akcie, je to zkrácení ze 100 podniků na 20 podniků velice jednoduché a za získané peníze se přikoupí zbylé akcie.

Es ist unvernünftig, 100 Unternehmen zu besitzen und von jedem Dividende 10 € pro Jahr zu erhalten, insgesamt 1.000 € Dividenden pro Jahr.
Banken hassen einen solchen Kunden, dem sie 300x im Jahr winziges Geld auf sein Konto schreiben und 300x im Jahr Dividendensteuern davon abziehen und senden ihm 300 PDFs über Dividende und weitere 300 PDFs über Steuer jährlich.
Es ist vernünftig, nur 10 bis 20 Unternehmen zu besitzen und insgesamt 12.000 € Dividenden pro Jahr zu erhalten.
Wenn man meistens Schrottfirmen, dumme Firmen, kriminelle Firmen, kommunistische Firmen oder extrem überteuerte Aktien hat, ist es sehr einfach, die 100 Firmen auf 20 Firmen zu reduzieren und für das erhaltene Geld die restlichen Aktien zukaufen.

To šílené portolio:
3M, Abbvie, Altria, Amgen, Apple, AT&T, Blackrock, Bristol-Myers-Squbb, Church&Dwight, Cisco Systems, Coca Cola, Colgate Palmolive, Ebay, Exxon, Fastenal, General Mills, Gilead Sciences, Gladstone Commercial, Hormel Foods, Intel, Johnson & Johnson, Kimberly Clark, KraftHeinz, MainStreetCapital, McDonalds, Merck, Microsoft, Mondelez, NextEra, Omega Healthcare, PepsiCo, Pfizer, Philip Morris, Procter&Gamble, Realty Income, Sabra Health Care, Texas Instruments, Union Pacific, Visa, WP Carey, Waste Management
Allianz, BASF, Bayer, Baywa, BMW, Deutsche Telekom, Dic Asset, Henkel, LEG Immobilien, Linde, Munich RE, SAP, Schaeffler, Siemens, TAG, Talanx, Vonovia
BAT, BP, Diageo, GlaxoSmithKline, Imperial Brands, National Grid, Reckitt Benckiser, Rio Tinto, SSE, Unilever, Vodafone, Royal Dutch Shell
Anheuser Busch InBev, ABB, Nestle, Novartis, Novo Nordisk, Roche, Red Eléctrica,
Air Liquide, AXA, Danone, LVMH, Pernod Ricard, Total
Canadian National Railway, Royal Bank of Canada
Itochu, Japan Tobacco, Mitsubishi Corp., Softbank, Sumitomo Corp.
BHP Group, Commonwealth Bank of Australia, Wesfamers
Gazprom, China Construction Bank, Ping An Insurance, Jardine Matheson

Jakob-Knab-Eco-8.jpg - 38kB Chaos akcionář Jakob Knab Eco
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 5-7-2021 v 20:33
Facebook


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Jeden z nás vlastní 100 různých podniků


Pan Ladislav zveřejnil svůj příspěvek v několika jazycích na Facebooku. Nejvíce ohlasů získal ve své německé skupině na Facebooku. Tam lidé píší:

"Beate Sanderová měla také přes 100 akcií, že? Tomu příspěvku moc nerozumím."

"Mít mnoho akcií má smysl z hlediska diverzifikace rizika - vždy se může objevit nějaký neúspěch nebo propadák, Enron, Wirecard, Bayer, se kterým se snáze vyrovnáte, pokud máte v daném sektoru několik akcií."

"Přesto můžete jít cestou kvality se 100 akciemi. Koneckonců existuje asi 8000 obchodovatelných akcií. Najít 100 dobrých akcií by mělo být napůl možné. Vybrat 10 nejlepších i do budoucna je podle mě mnohem těžší. Také se nepodíval na možnou jinou velikost pozice. Způsob, jakým je příspěvek napsán, vyznívá jen jako odsuzování a ne jako vhodná argumentace."

"velmi dobré portfolio. Pokud je správná i pořizovací cena, můžete depo téměř doporučit. A tím téměř myslím, že je v něm několik akcií, o kterých nevím. Ano, a kdysi, když byly náklady na akcie vysoké, jste se museli omezit jen na několik akcií."

"Kdo jsi, abys hodnotil portfolio někoho jiného?"

"Nemyslím si, že by ty firmy byly tak špatné..."





Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-7-2021 v 00:25


''Jeden z nás vlastní 100 různých podniků.''
To byl jeden z nejvíce úspěšných komentářů v té ''německé FB skupině číslo 1 pro value investing a dividendy.''
Několik lidí pak tu Facebook skupinu opustilo, protože nechtějí mít s value investingem nic společného a nadále chtějí kupovat ty akcie s nejlepší performancí minulé 3 roky, protože během krachu 2000-2003 žádné akcie neměli
a nestarají se o to, zda kupují akcii s P/B 2 nebo P/B 20, P/S 2 nebo P/S 20.
Value investing získává už 90 let nové zájemce a nové studenty po velkém krachu na burze. Když je krach daleko, začátečníci se nestarají o ocenění akcií.
Začátečníci kupují silné akcie i s P/B 20, P/S 20, P/E 200 a bez dividend, letošní rok tak jak na jaře roku 2000.


Corning.jpg - 72kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-7-2021 v 08:10


Moje dividendy v červnu:
Enbridge, Wells Fargo, Pfizer, Johnson & Johnson, Walgreens Boots Alliance,
Raytheon Technologies, Mitsubishi Corp., Kraft Heinz, Bank of America.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 6-7-2021 v 11:28


Tato levná ( P/E pod 10) „růstová“ akcie (níže je uvedený 3-měsíční graf) má Ex Dividend Date 14.7.2021.
(ISIN: RU0007661625 nebo US3682872078)


31 procent.png - 443B
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-7-2021 v 15:54


Dnes přišly dividendy Tesco.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
danno
Junior Member
**




Příspěvků: 16
Registrován: 18-4-2020
Offline


[*] Zasláno 6-7-2021 v 22:39


Dnes pozeram svoj ucet u lynx. Mam kupenu PHILIP MORRIS CR AS (CS0008418869) za €..a zdanenie bolo nechutnych 35%...ved cz dan je 15% kde je chyba?




RDSB, BAS, RTX, ALV, SOBA
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 7-7-2021 v 06:20


:( Lynx zřejmě neumí vytvořit českou daň z českých dividend pro akcionáře z Čech a ze Slovenska.
České akcie by měli mít lidé z Čech u Fio.cz, lidé za Slovenska u Fio.sk

A vůbec by nemusel mít nikdo z Čech a ze Slovenska stále problémy s daněmi, s převody měn, s reklamacemi a s otázkami, kdyby opustil levné brokery Lynx, Degiro, Etoro, XTB, StB, Republic, Robinhood, Interactive Brokers atd. a měl všechny tuzemské i zahraniční akcie u Fio.cz, i když pak nemá nákupní poplatek pro akcie 1 € ale 10 €. Pak by lidé nekupovali akcie každý měsíc za 100 €, ale šetřili peníze a koupili akcie za několik měsíců za 1.000 €.

Já jsem nekoupil žádné akcie od prosince do dnes a 4.7. jsem požádal na webstránce banky DKB o automatické stěhování všech 30 akcií od Targobank.de na DKB.de, během 7 až 21 dní.

Lidé ušetří u nákupních poplatků a pak je levní zahraniční brokeři okradou u daně z dividend, protože levní zahraniční brokeři dividendy neumí. :)

DKB-BLB.jpg - 77kB DKB Bank in Minga
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jiri11
Junior Member
**




Příspěvků: 8
Registrován: 5-12-2019
Offline


[*] Zasláno 8-7-2021 v 08:18


Přišlo oznámení že bude vyplacena div. dne 2.8.21 ATT . . 0,52 US na akcii, ale daň -0,1562 US na akcii !!. Broker DEGIRO. Srážky jsou víc než bych si přál. Neuvěřitelně nízké poplatky, nejsou vždy nízké poplatky.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pomah
Junior Member
**




Příspěvků: 19
Registrován: 30-12-2019
Offline


[*] Zasláno 8-7-2021 v 08:29


Asi tam je jen chyba, já to mám v pořádku: Daň z dividendy -0.0780. Počkal bych...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vosa
Member
***


Avatar


Příspěvků: 205
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 8-7-2021 v 20:57


Citace: Původně zaslal: Jiri11  
Přišlo oznámení že bude vyplacena div. dne 2.8.21 ATT . . 0,52 US na akcii, ale daň -0,1562 US na akcii !!. Broker DEGIRO. Srážky jsou víc než bych si přál. Neuvěřitelně nízké poplatky, nejsou vždy nízké poplatky.


Neboj se a nešiř paniku. Chybu vždy sami opraví.




Portfolio: 3M, AbbVie, Alphabet, Altria, Apple, ABR, AT&T, Antero Midstream, Boeing, Br.Am.Tobacco, Broadcom, Canadian National Railway, Carrier, Caterpillar, Chevron, Cisco, Citigroup, Coca Cola, Deutsche Telekom, Duke Energy, Electronic Arts, Enbridge, Exxon, General Mills, Hewlett Packard, Home Depot, Iberdrola, IBM, Intel, JPMorgan, Johnson&Johnson, Kinder Morgan, MAIN, McDonald's, Microsoft, Next Era Energy, Omega Healthcare, Pembina Pipeline, PepsiCo, Pfizer, Philip Morris ČR, Procter&Gamble, Realty Income, Rio Tinto, RITM, Stanley Black&Decker, Texas Instruments, Viatris, Vodafone, Whirlpool, Williams
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 14-7-2021 v 10:33


Iberdrola
Dnes se objevily na kontě práva na akcie místo dividend.
Scrip Dividend
Za několik dní se ta práva změní v akcie, které budou přičteny k akciím na kontě.
Tato dnes přibylá hodnota u mne dělá asi 340 €. V únoru ten samý špás Iberdroly mi přinesl 220 €.
Možná že mi banka strhne 20 € poplatek za nákup nových akcií na burze Madrid, které nahradí dividendu v penězích.
Jakmile se mi za několik dní ty nové akcie objeví na kontě, ihned je prodám na trhu Tradegate Berlin, protože mi stačí akcie Iberdoly koupené za 7.000 €.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
akcionarek
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 18-2-2021
Offline


[*] Zasláno 14-7-2021 v 12:03


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Iberdrola
Dnes se objevily na kontě práva na akcie místo dividend.
Scrip Dividend
Za několik dní se ta práva změní v akcie, které budou přičteny k akciím na kontě.
Tato dnes přibylá hodnota u mne dělá asi 340 €. V únoru ten samý špás Iberdroly mi přinesl 220 €.
Možná že mi banka strhne 20 € poplatek za nákup nových akcií na burze Madrid, které nahradí dividendu v penězích.
Jakmile se mi za několik dní ty nové akcie objeví na kontě, ihned je prodám na trhu Tradegate Berlin, protože mi stačí akcie Iberdoly koupené za 7.000 €.


Já jsem se na tu Iberdrolu ptal ve fio servisu a pokud-li nebudu nic dělat (práva neproměním za akcie) tak mi to bude vyplaceno v eurech. Jen nevím kolik těch eur vlastně dostanu. Ty práva před 4mi dny měli hodnotu 57eur cca 0,27eu a dnes 52,35 kurz 0,2481/ks x211 ks IBE1.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 14-7-2021 v 15:45


iberdrola.jpg - 70kB

:( https://www.iberdrola.com/shareholders-investors/shareholder...

"IBERDROLA RETRIBUCIÓN FLEXIBLE" CALENDAR
The estimated timetable for the implementation of this edition of the "Iberdrola Retribución Flexible" system will be as follows:

During June 2021:

7 July 2021
Last trading date on which the shares of Iberdrola are traded with the right to participate in the "Iberdrola Retribución Flexible" system.

8 July 2021
:( Ex-date from which the shares of Iberdrola are traded without the right to participate in the "Iberdrola Retribución Flexible" system.
Commencement of the Common Election Period and of the trading period for the free allocation rights.

9 July 2021
Record date to determine the shareholders with the right to participate in the "Iberdrola Retribución Flexible" system.

21 July 2021
End of the Common Election Period and of the trading period for the free allocation rights.

29 July 2021
Payment of the Supplementary Dividend to those shareholders who have elected to receive cash through this option.
Expected date for the registration of the newly-issued shares.
:( 29.7.2021, bude poslána 19% zdaněná dividenda v penězích akcionářům, kteří chtěli dividendu v penězích

30 July 2021
Expected date for the trading of the new shares.
:( V pátek 30.7.2021, budou koupeny akcie na burze Madrid akcionářům, kteří se neozvali u své banky. Tím se získá dividenda asi nezdaněná.
A jestli se objeví na kontech akcionářů akcie v pondělí 2.8.2021 nebo později, budou se moci ihned prodat na Xetra Frankfurt, nebo Tradegate Berlin. :( Tím bude dividenda v penězích asi nezdaněná, díky prodeji nově připsaných akcií.

Dividenda byla odečtena z kurzu akcie 7.7. večer nebo 8.7. ráno během zavřené burzy Madrid.
Iberdrola nezvyšuje počet akcií, ale kupuje akcie na burze Madrid, aby je darovala akcionářům jako dividendy.


IBE.png - 12kB the super stock of Iberdrola
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Cyberguy
Junior Member
**




Příspěvků: 86
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 22-7-2021 v 05:59


Bank of America announces dates of previously announced $0.21 dividend
Jul. 21, 2021 4:52 PM ET
Bank of America (NYSE:BAC) declares $0.21/share quarterly dividend, 17% increase from prior dividend of $0.18.
Forward yield 2.18%
Payable Sept. 24; for shareholders of record Sept. 3; ex-div Sept. 2.

17% zvýšení! Paráda.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pehara
Junior Member
**




Příspěvků: 31
Registrován: 8-3-2021
Offline


[*] Zasláno 28-7-2021 v 22:36


Dividendy ČEZ a.s. vyplácí Česká spořitelna - posílá akcionářům dopis, kde se píše :
"Výplata dividend bude realizována od 2.8.2021 do 31.7.2025 (sic!)
Upřednostněte prosím výplatu bezhotovostním převodem "
a počkejte si čtyři roky, než se uráčíme vám vaše peníze vyplatit ? (loňská divi ještě nedorazila)
Tak nevim, ale Apríla už bylo !
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 29-7-2021 v 05:09


Já bych byl rád, kdyby za několik minut přišly na konto dividendy
Cisco Systems a Bank of Nova Scotia.
Výplatní den je 28.7.2021

Balkon-2a.jpg - 281kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Aries
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 82
Registrován: 25-6-2019
Bydliště: ČESKÁ REPUBLIKA
Offline

Nálada: Yes!

[*] Zasláno 29-7-2021 v 07:44


Citace: Původně zaslal: Pehara  
Dividendy ČEZ a.s. vyplácí Česká spořitelna - posílá akcionářům dopis, kde se píše :
"Výplata dividend bude realizována od 2.8.2021 do 31.7.2025 (sic!)
Upřednostněte prosím výplatu bezhotovostním převodem "
a počkejte si čtyři roky, než se uráčíme vám vaše peníze vyplatit ? (loňská divi ještě nedorazila)
Tak nevim, ale Apríla už bylo !


Nedorazila ? Já ji měl na účtě hned :-)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Aries
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 82
Registrován: 25-6-2019
Bydliště: ČESKÁ REPUBLIKA
Offline

Nálada: Yes!

[*] Zasláno 29-7-2021 v 07:45


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Já bych byl rád, kdyby za několik minut přišly na konto dividendy
Cisco Systems a Bank of Nova Scotia.
Výplatní den je 28.7.2021


Cisco :-) děkuji za připomenutí, málem bych zapomněl :D
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pehara
Junior Member
**




Příspěvků: 31
Registrován: 8-3-2021
Offline


[*] Zasláno 29-7-2021 v 09:53


Citace: Původně zaslal: Aries  
Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Já bych byl rád, kdyby za několik minut přišly na konto dividendy
Cisco Systems a Bank of Nova Scotia.
Výplatní den je 28.7.2021


Cisco :-) děkuji za připomenutí, málem bych zapomněl :D
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pehara
Junior Member
**




Příspěvků: 31
Registrován: 8-3-2021
Offline


[*] Zasláno 29-7-2021 v 09:54


Cisco přišlo dnes
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 30-7-2021 v 07:16


Dnes 30.7. přišly dividendy Cisco Systems a Bank Nova Scotia
na moje konto u Targobank, i když mám všechny akcie od 9.7. u DKB.

Jestli kolem 6.8. přijdou dividendy ATaT na konto u Targobank,
budu si muset stěžovat, že nepřišly na DKB.
Protože v září bych mohl konto u Targobank zavřít, když na něj nebudou chodit dividendy.

:) Také práva mi poslala kráva :) na akcie Iberdrola místo dividend v penězích
na konto Targobank, i když byly akcie už u DKB.
A příští týden těch darovaných 35 akcií Iberdrola prodám na Tradegate Berlin,
čímž vznikne na kontě Targobank přibližně 350 €, které nahradí půlroční dividendu od Iberdroly.

Četl jsem diskusi, jak trvá několika lidem stěhování akcií mezi dvěma konty 2 měsíce.
A já jsem požádal DKB bez papíru online o automatické stěhování z Targobank na DKB
počátkem července a za pouhých 7 dní se akcie objevily na kontě u DKB.

dividend-cow.jpg - 21kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  33    35    37  ..  44

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 5.8% - SQL: 94.2%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: