Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  3    5    7  ..  9
Autor: Předmět: Webstránky a video
danno
Junior Member
**




Příspěvků: 16
Registrován: 18-4-2020
Offline


[*] Zasláno 16-11-2021 v 21:44


Pan domaci aky je vas vynos po 15 rocnej praxe? Vase akcie v pluse som videl, ale prekonavaju tie akcie v minuse??




RDSB, BAS, RTX, ALV, SOBA
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 17-11-2021 v 06:21


Ročný výnos portfólia nie som schopný spočítať, pretože nie som schopný odpočítať pridané peniaze od rastov kurzov a neviem, ktorý rok som aké akcie kúpil. Budeme si pamätať, keď neviem ja spočítať moju performanciu, nevie ju spočítať ani ten slovenský daytrader, ktorý moju falošnú performanciu každý rok niekoľkokrát oznamuje na jednom slovenskom diskusnom fóre pre daytraderov.
Mojich akcií v mínus je len malá časť z mojich 30 akcií.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 20-11-2021 v 09:50


30-letá Michaela ze Slovenska nebo z Paříže kupuje akcie teprve 2 roky. Má portfolio z 15 dividendových akcií
a portfolio ze 14 růstových akcií. A malinký zlomek jednoho bitcoinu.
Michaela má 18.11.2021 dividendové akcie (nehledám jména podniků): T , ABBV , VICI , O , JPM , NKE , MO , HD , LTC , WBA , INTC , DIS , DLR , NLY , STOR
Michaela má 18.11.2021 růstové akcie (nehledám jména podniků): CRM , CRWD , AAPL , BABA , AMZN , MSFT , PINS , GOOGL , FB , PTON , SPCE , PYPL , SFIX , NVCR , BTC-EUR
:) https://www.youtube.com/watch?v=0kx-9z_f93I :)

V prvním roce se kupují jen ETFs a akcie, které minulý rok nebo 3 roky nejvíce rostly. V dalším roce se kupují a prodávají akcie podle signálů technické analýzy. Další rok přijde velký tříletý krach předražených akcií a po něm se začne studovat value investing a rozumné poměry P/E, P/B, P/S. Za dalších pár let už dospělý investor kupuje jen akcie, které je ochoten kvůli dividendám držet až do konce života, i když prodej nějaké akcie za několik let není vyloučen, když se člověku firma zprotiví.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 23-11-2021 v 09:55


SLOŽENÉ ÚROČENÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY
Základy investování, dividendy, akcie
Video 8 minut - mluví Frencis
https://www.youtube.com/watch?v=tynZ-HG4Rmw

:) Další video bude vyprávět, jak Jeníček a Mařenka našli perníkovou chaloupku :)

:info: Frencis = https://www.facebook.com/onlineucitel/ :info:

Urok.bmp - 567kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


cool.gif Zasláno 24-11-2021 v 19:51
Gespräch zwischen Experten


Rozhovor dvou německých burzovních expertů = Helmut Jonen + Christian Röhl:

https://www.instagram.com/p/CWbWmPoo3-i/




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 25-11-2021 v 06:08


Co Rohl umí, je reklama na jeho knihu. A proto prodal 2x víc jeho knihy než já.

Rohl = Rohlík. Röhl = Rehlík.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 25-11-2021 v 17:38


André Kostolany povídal (německy)1998 v TV, že německý nový trh je podvod a manipulace,
protože akcie byly extrémně předražené. A nezkušení lidé se mu smáli.
Video 11 minut :punk: https://www.youtube.com/watch?v=9I9dV2yPq3c :punk:


Kostolany.jpg - 29kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 8-12-2021 v 16:03


Vůbec mě to nemrzí, že jsem byl takový drzý a změnil obraz největší americké FB skupině pro value investing. Oni tam totiž měli jména jako Trump, Musk, Bezos, McCartney a tito lidé nemají s value investingem nic společného. A já jsem ta jména vymazal a napsal k obrazu Buffetta 5 jeho výroků. A jakto, že to smím dělat? Oni mne darem k vánocím udělali administrátorem jejich FB skupiny, protože když oni spí v Americe, tak já jim mažu nežádané odpadky v jejich skupině.
:post: https://www.facebook.com/groups/53286054621

Buffett-val-inv-old.jpg - 162kB Jejich starý obraz

Buffett-FB-best.jpg - 147kB Dnes nový obraz ode mne
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


exclamation.gif Zasláno 8-12-2021 v 18:05


Chybí fotografie a moudra od Grahama a pana Ladislava.

Zde je několik moudrých slov pana Ladislava:

Akcie za 100 eur je často levnější než akcie za 1 euro.
Každou velkou chybu musíte udělat jednou. Předčasný prodej rostoucích akcií. Nákup drahých akcií s poměrem P/E 100. Pokud nás to bude mrzet mnoho let, budeme si to pamatovat a budeme vědět, jak tuto chybu znovu zopakovat.
Krize a krach znamenají ztrátu pouze pro ty, kteří prodávají akcie a fondy se ztrátou. Znamenají však také zisk pro ty, kdo nakupují levné akcie.
největšími nepřáteli investorů jsou pesimisté, američtí ekonomové, analytici a proroci krachu. Nikdy neposlouchejte jejich slova!





Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 8-12-2021 v 19:24


Jo Ladislav byl velký akcionář
Ještě před týdnem mi whisky poručil
Pak mi vyprávěl, já poslouchal a pil

A taky mně má Mary utekla
S naším pošťákem mně vypekla
A já si říkám, život není zlej
Vždyť dokud ještě žijem, je všechno oukej

Fešáci - Všechno je OK - Fešáci v Lucerně 35 let
https://www.youtube.com/watch?v=G8dTCY82IN8
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
akcionarek
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 18-2-2021
Offline


[*] Zasláno 10-12-2021 v 14:50


Investiční společnost Mundoval Funds (Aktuální portfolio) kupuje Lockheed Martin Corp, Organon, Tyson Foods Inc, British American Tobacco PLC, Anheuser-Busch InBev SA / NV, prodává Citigroup Inc během 3 měsíců končících 2021Q3

přeloženo z yah..

Já si říkal, že nějak moc rostou dnes akcie British American Tobacco PLC které mě zajímají. Začíná se vyskytovat nebezpečný precedens pro tabákový byznis, viz. Nový zéland tak snad to bude dobré, v PTF mám zastoupení cigaret cca 14%
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 16-12-2021 v 22:58


Provize od Amazonu. Někdo vydělává 1.000 € měsíčně.

Před 20 lety, roku 2001 mi Amazon neposlal ani cent, když jsem dal link k Amazonu s mým kódem na moji webstránku.
Dnes, 16.12.2021 jsem si zase zažádal o ID u německého, španělského a amerického Amazonu. Když to vynese peníze, požádám i britský Amazon.
Asi nelze používat jedno ID číslo pro Amazon v různých zemích. Tedy žádat zvlášť německý, španělský a americký Amazon o kód = ID číslo.
Samozřejmě mě napadlo linkovat z mojí webstránky a z mojí Facebook skupiny na moji knihu.
:( Ale pár hodin později mne napadlo s mým ID číslem linkovat z mých Facebook skupin na nejvíce prodávanou knihu pro akcie v Německu, Španělsku a v USA. Myslím, že je to geniální nápad. Když se nejvíce prodávaná kniha prodává 1000x víc než moje kniha, dostanu asi 1000x lepší provizi z prodeje cizí knihy na Amazonu než z prodeje mojí knihy. :(
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 26-12-2021 v 12:51


Dnešní Shillerovo P/E 39 pro index S&P 500 slibuje roční výnos -5% až +3% s ETF na S&P 500,
budoucích 10 let.
České Video 19 minut :post: https://www.youtube.com/watch?v=bFsaLNnyBnQ = Martin
Já bych koupil akcie s P/B pod 3, P/S pod 3, dividendou nad 3% a P/E bych ignoroval.
Dividendu nad 5%, P/B < 3, P/S < 3 nabízí: Allianz, BASF, BHP Group, BNP Paribas,
British American Tobacco, Enbridge.
Shiller PE: 39.3
Shiller PE is 52.3% higher than the recent 20-year average of 25.8
Implied future annual return: -5.1% :(
Recent 20-year low: 13.3
Recent 20-year high: 39.3
Regular PE: 29.8 (Recent 20-year average: 25.6)
From this we will estimate that at the Shiller PE's current level, the future market return will be around -5.1% a year.

ShillerPE.jpg - 74kB

Normální P/E indexu:

SaP500.jpg - 60kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 28-12-2021 v 19:55


Spící pes se 23.12.2021 probudil a začal publikovat na Youtube videa na téma akcie. 28.12.2021 už má 3. video.
A vypadá to zajímavě. Nekupuje ETF, protože je v nich mnoho předražených akciích.
Tak snad kupuje jen levné a sympatické akcie. Doufám, že se vyhýbá Rusku a Číně.
:) https://www.youtube.com/channel/UCk-aotmQeYgIkLoXn2uXPYQ :)

Pes.jpg - 41kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 28-12-2021 v 20:33


Video 25 minut
Kapitalista začal dělat videa na téme akcie koncem listopadu 2021 a už má dnes 9. video.
:) https://www.youtube.com/watch?v=N45nQjx8XJI :)

Kapitalista.jpg - 26kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 29-12-2021 v 06:37


Video 14 minut - české video RB Investor
JAK SE VYZNAT VE FINANCÍCH A VYBRAT TY SPRÁVNÉ AKCIE
:( https://www.youtube.com/watch?v=LnxCEW9sOys :(

video.jpg - 47kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 29-12-2021 v 06:57


Nekupuj akcie Coca Coly! Dobré slovenské video 17 minut.
:( https://www.youtube.com/watch?v=2m2zMUd2Sbc :(

Cola.jpg - 52kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 5-1-2022 v 12:44


Největší americké diskusní fórum pro akcie: :( https://www.reddit.com/r/ValueInvesting/
Kdo má málo karma bodů, smí odpovídat jen pod cizím téma diskuse.
Když publikuješ každý měsíc komentář pod cizími tématy, dostaneš karma body, když někdo klikne u tvého komentáře
šipku nahoru a když máš po roce víc jak 10 nebo 100 karma bodů, můžeš založit vlastní téma diskuse.

Já mám 2 karma body a nesmím založit vlastní téma diskuse. Tedy se nemusíte toho fóra bát.
Za dlouhého zimního večera se můžete registrovat a pak tropit neplechu ve fóru. :)

WallstreetNYSE.jpg - 109kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 13-1-2022 v 10:20


Chytré investování - Jan Moštěk - video 17 minut
Jak já vybírám akcie do portfolia
https://www.youtube.com/watch?v=KjzipvfbeGw

Video-Jan-Mostek.jpg - 75kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 14-1-2022 v 18:44


Rychlá analýza předražených společností Apple a Microsoft.
Žádný value investing. Spíš začíná krach akcií.
Video 11 minut.
Spící Pes: https://www.youtube.com/watch?v=Nsp1iR8_Jxg

sleeping-dog.jpg - 53kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 26-1-2022 v 10:36


Krach nebo korekce. Dámské slovenské video 14 minut.
.
:) https://www.youtube.com/watch?v=rI7-YMswN8U :)
.
krach.jpg - 59kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 30-1-2022 v 09:44


Fungl nové české video 24 minut. Jak FED zase zorganizoval velký krach,
kde americké indexy zase klesnou na polovinu.
Předražené MEME akcie mohou klesnout na 1/4 = Adobe, Airbnb, Intuit, Mastercard,
Microsoft, Moody's, Nvidia, Palantir, ServiceNow, Snap, Snowflake, Tesla, Visa.
:( https://www.youtube.com/watch?v=8OKOjQKwHPc :(

FED organizuje silný růst akcií a pak velký krach akcií, protože vedoucí pracovníci jsou za tu zločinnou manipulaci zaplaceni miliony dolarů od neslušných bank, které vlastní FED pomocí neveřejných akcií. Citigroup má asi 43% akcií FED, JP Morgan 29%, HSBC 6%, Goldman Sachs 4%. Tyto banky spekulují na růst akcií, pak akcie prodají a spekulují na pokles akcií a FED jim to zařídí.
Lidem bez akcií FED a ECB zle ubližují a někdy je ruinují.
Lidé s akciemi nebudou od FED a ECB poškozeni, když nekoupí nemovitost na úvěr s proměnlivým úrokem. A když prodají všechny extrémně předražené akcie na počátku krachu. Tedy hlavně:
Adobe, Airbnb, Intuit, Mastercard,
Microsoft, Moody's, Nvidia, Palantir, ServiceNow, Snap, Snowflake, Tesla, Visa.

Grant.jpg - 44kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 3-2-2022 v 10:06


:) Nejhloupější česká videa pro akcie mají nejvíce diváků :)
Autor videa dostane asi 1.000 € = 25.000 korun měsíčně od Youtube nebo mnohem víc peněz.
Během pár týdnů má to nejhloupější české video o akciích 30.000 až 60.000 diváků.
Hlavně když titulek lže ''Prodal jsem všechny akcie'' nebo mluví pravdu ''Začíná krach na burze''

Tito páni provozující jen Unfuk = Unfug na Youtube: 1) Erik Meldik a 2) Ondřej Koběrský
dostávají za reklamu od Youtube 1.000 € = 25.000 korun měsíčně, nebo mnohem víc a nemusí vůbec chodit do práce.
A stačí jim vyrobit a publikovat :( jen 1 video asi 10-25 minut dlouhé na Youtube 1x týdně. :(
A ve volném čase pak mohou šířit Omikron v Čechách nebo ve Španělsku, snad i na Floridě nebo v Austrálii.

Erik.bmp - 301kB Erik Meldik
''Erik Meldik spolu s Čeňkem Stýblem z dua Viral Brothers jsou hvězdy v internetu už léta. 2013 začali natáčet videa s názvem ''Debilní Kecy''. Později si začali dělat legraci jeden z druhého a nakonec do toho zamotali i své přítelkyně.'' :( našel Gugel
Některé jejich anglicky mluvené video, představující nějaký žert, mělo pod značkou ViralBrothers přes milion diváků z celého světa. Tehdy jim platil Youtube asi 10.000 € = 250.000 korun měsíčně.
Bohužel, dnes si dělá Erik Meldik srandu z české mádeže s akciemi Tesla a Palantir a česká mládež neví, že je to jen ''Sranda'' a ''Debilní Kecy'', se kterými Erik původně začal roku 2013.


kobersky.bmp - 291kB Ondřej Koběrský
Ta videa ale začínají být škodlivá pro diváky. Lidé bez znalosti kupují extrémně předražené akcie Tesla, Palantir, Nio, Cola, Apple, Microsoft, AMD, jen proto, že Erik Meldik a Ondřej Koběrský o těchto akciích mluví a jestli dnes začíná tříletý krach drahých akcií, jako byl ten krach 2000-2003, tak se videem ovlivněným lidem propadnou tyto jmenované akcie hluboko do mínus a mohou se propadat celé 3 roky, díky rostoucímu úroku FED. Protože páni Erik Meldik a Ondřej Koběrský vůbec neví, že akcie mají nějaké poměry ''kurz/tržba'', ''kurz/účetní hodnota'' a že jsou tyto poměry u mnoha akcií příliš vysoké a ty akcie se nesmí dnes kupovat, protože se během 2-3 let mohou propadnut na 1/3 až 1/10.

Viral.jpg - 228kB Erik Meldik vpravo, dělá si srandu z lidí s akciemi
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 7-2-2022 v 08:52



Jediná sympatická Česká Facebook skupina
Ale čitelná jen pro členy

:) https://www.facebook.com/groups/2660933057270038
Tato skupina je pro AKCIE, dividendy, VALUE INVESTING, analýzy, zprávy, tipy, otázky, rady. Levné akcie zdravých velkých podniků západní Evropy, severní Ameriky a Japonska s dividendou. Western blue chips + value investing + dividends. NEVYDRŽÍ zde déle jak 24 hodin komentáře na téma: předražené akcie, ruské akcie, čínské akcie, daytrading, kryptoměny, penny stocks, opce, forex, komodity a nabídky pomoci vydělávat velké peníze. Zajímavé jsou akcie s P/B < 3, P/S < 3, s dividendou > 3%.

FB-NYSE.jpg - 64kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3580
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 10-2-2022 v 22:14


Velký krach na burze 1929-1932 - Film 43 minut německy z videotéky ZDF-info
https://www.zdf.de/dokumentation/zdfinfo-doku/1929-der-gross...

Crash-wall-str-29.jpg - 175kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  3    5    7  ..  9

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 43.7% - SQL: 56.3%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: