Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  38    40  41
Autor: Předmět: Kabaret sranda podvod finanční poradce
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 2-9-2017 v 07:55

Arkyne, tobě nestačí, že bohaté arabské státy dělají to samé s akciemi jako my? Prostě je nakupují a dlouhodobě je drží v ptf. Matematika je arabský výmysl. V našem státě žije zhruba 450.000 mužů turkického haplotypu J2. Nejsou jen muslimové z toho důvodu, že žijí v jiném prostředí, tak jsou spíše křesťani nebo židi. V Izraeli je porce tohoto haplotypu nejvyšší a jsou to naopak židi. V Turecku tento haplotyp tvoří plných 50% mužské poulace a jsou to zase muslimové. Někdy si laskavě položte všichni otázku, čemu vlastně vděčíte za to, kde jste vůbec narodili a proč zrovna zde? Arabský haplotyp J1 je vlastně bratr tureckého haplotypu J2 a oba patří do europoidní skupiny. Je docela zvláštní, že Evropa je zmítána pravidelnými teroristickými útoky a USA se to jaksi vyhýbá. Není vám to divné? Z mého pohledu byl masakr nevinných dětí v Beslanu dopředu připravená akce, za kterou stál Putin, aby se zviditelnil. Údajní teroristi byli totiž téhož roku v květnu předčasně propuštěni z vězení(zřejmě za dobré chování), aby začátkem září roku 2004 mohli okupovat školu. Určitě je nevyzbrojil žádný Alláh, ale nějaký gauner, který dostal od Putina nebo Kadyrova dobře zaplaceno. Při invazi ruských vojsk do Jižní Osetie byli opět přítomní Čečenci a bolševický gauner Zaorálek se vezl na jednom z okupačních tanků. To nemá s náboženstvím nic společného, ale je to rozsévání akorát zla a destabilizace pokojných poměrů v dané zemi. Dnes se tomu sice říká populárně hybridní válka, ale je to akorát hrubé porušování lidských práv a nastolení nelidských kriminálních pořádků.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 2-9-2017 v 09:08

Foto : Haplotyp A1, haplotyp B2 a haplotyp C3.

__ANI1.gif - 14kB __ANI2.gif - 14kB __ANI3.gif - 17kB

Akcie a burza, jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/akcie Narozen 1954
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Arkyn
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 2-9-2017 v 13:26

Stando, data jsi neuvedl o srovnani inteligenci zadna a o ekonomice velice slaba.

Bohate arabske staty jsou vyhnane jen na rope, a posledni 2-3 roky jsou ve velkych deficitech, coz je verejne dohledatelne a jelikoz se za desitky let nedokazaly zbavit zavislosti na rope, vnimam to spise jako velice nerozumne ekonomicke chovani, drzet tuto zavislost. Nektere se o to snazi, nektere zacaly az loni. O ekonomickem zazraku nemuze byt rec, takoveho uspechu by dosahl kdokoliv, kdo by ropu nasel. Mimochodem, v arabii jsem byl, videl jsem na miste napr. v muzeu v dubaji jaka to byla vesnice a jasne tam bylo popsano, ze za veskery rozkvet se vdeci rope, naprosto priznane, nevidi duvod proc to schovavat. Jedl jsem v pousti tak jako to porad dela nekolik kmenu a jak jedli vsichni pred nedlouhou dobou. Videl jsem take na co ma nyni narok mistni rodak (dum, nulove dane, prispevky, zamestnani apod.) vs. pristehovalci (prakticky nic). Za me nikoliv intelektualni a ekonomicky zazrak, ale komoditni, a to se vsim respektem.

Holt kazda etapa historie ma svoje, kdysi byla nejdale cina, ale poslednich 200 let zcela na dne, ted roste.
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 2-9-2017 v 14:32

Arkyne, ve Venezuele je obdobně ropy jako v arabských zemích a nezdá se mi, že by se tam lidi měli stejně kvalitně? Oproti tomu někteří oligarchističtí ruští židi vyrážejí na pesah na 4 dny do pouště bez mobilu, stresu, oblečení jako beduíni s půjčenými velbloudy, aby načerpali nových sil na okrádání jinověrníků. Je to očista za jejich nelidské nábožensky - retardované obchodní jednání. Bohatství v arabských státech začalo vznikat až koncem 20.let 20.století. Umíš si vůbec představit, že by nechtěli svoji zemi pokojně kolonizovat? Všechno by tam rozsekali a ještě by ani Hitler nevystrčil růžky z Evropy!

IQ je snad dané úrovní obyvatelstva nebo si snad myslíš, že debilové si žijí nad poměry?
Arkyn
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 2-9-2017 v 18:50

Stando, opravdu si myslíš, že je pevná závislost mezi IQ (jako jeden z ukazatelů inteligence) a ekonomikou daného státu ? já si to nemyslím, těch faktorů je mnohem více. Myslím, že data mě dávají za pravdu.

Sám si data si nedal. Dal jsem si tedy tu práci, a věnoval 60 sec panu google, a zde jsou. Některé postřehy:
1) IQ Portugalska, Řecka i Venezuely je vyšší než IQ arabských států.
2) IQ evropských států je o 10-20% vyšší než IQ arabských států. Obvykle 95-102 vs 80-85. Přesto se momentálně na venek jeví arabské státy jako bohatší (jen díky ropě)
3) IQ zadlužené Itálie je ještě vyšší než u uvedených států v bodě 1, a dokonce stejné nebo vyšší jako Německa. Produkuje také stejně v průměru na hlavu jako Německo, ale je mnohonásobně více zadlužená než Německo, což je dost podstatný rozdíl, a je evidentní že s IQ to nesouvisí.
4) IQ USA je stejné jako IQ ČR, přesto obě ekonomiky v přepočtu na obyvatele jsou zcela rozdílné, stejně tak v přepočtu dluhu na obyvatele. Opět tedy IQ to asi nebude.
5) IQ Severní koreje je jedno z nejvyšších, a jak se má tamní ekonomika, včetně hladomoru, to asi víme všichni

Zdroj:
https://cs.wikipedia.org/wiki/IQ_and_Global_Inequality

Prosím, při svých krocích, vycházejme z dat a ne z pocitů, stejně jako u hodnocení akcií to bude mít lepší výsledky.
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-9-2017 v 07:10

Wikipedia je dokonale zaručený zdroj informací, jak Arkyne zde uvádíš. Já jsem četl studii od jednoho profesora z Belfastu a ten píše úplně něco jiného. Nejvyšší IQ v Evropě bylo zaznamenáno u Němců a Holanďanů a to shodně 107. Jsou to nejprůmyslovější země Evropy, takže to hodnocení by mohlo být tedy i oprávněné. Podle jeho studie patří právě Portugalci a Řekové k největším primitivům v Evropě a četné zastoupení negroidního haplotypu v populaci by tomu i napovídalo.
Arkyn
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-9-2017 v 08:14

Ten odkaz na Wikipedii pouze uveřejňuje data ze světové knihy a studie v roce 2002 a 2006, jak ses jistě dočetl, tj. není to lidová tvořivost.

Jak jsem napsal několikrát, budu rád, když data uvedeš, zatím neuvádíš žádná anebo vždy jen fragmenty nenavazující na tvá předchozí tvrzení. Diskutoval jsi, že arabové jsou na tom ekonomicky lépe, protože jsou více inteligentní než Portugalci, Řekové a lidé ve Venezuele - uvedl jsem data, která to vyvrací, jestli si to přiznáš nebo ne, to je tvoje věc. Další diskuze tedy nemá z mého pohledu smysl, to je celé.

Mimochodem, tvrzení "primitivové v Evropě" vypadá hodně špatně, v rámci Evropy. Ale zároveň je to stále více než o 10% vyšší IQ než v arabských zemích, o kterých diskuze začala, na to nezapomínej.
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 3-9-2017 v 09:11

Zřejmě se v Německu vyskytují velicí chytráci i velicí hlupáci.
Ti největší hlupáci jsou schopni obrátit auto na dálnici a jeti kilometry v protisměru, až ke zlé nehodě nebo k opuštění dálnice. Druzí největší hlupáci v Německu parkují auto mezi značkami zákaz zastavení, třeba i před policejní inšpekcí. Takže policajt se musí chechtat nad tou hloupostí, když vyjde z domu a objedná odtažení auta za 200 euro.

Akcie a burza, jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/akcie Narozen 1954
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-9-2017 v 09:55

Citace: Původně zaslal: Arkyn  
Ten odkaz na Wikipedii pouze uveřejňuje data ze světové knihy a studie v roce 2002 a 2006, jak ses jistě dočetl, tj. není to lidová tvořivost.

Jak jsem napsal několikrát, budu rád, když data uvedeš, zatím neuvádíš žádná anebo vždy jen fragmenty nenavazující na tvá předchozí tvrzení. Diskutoval jsi, že arabové jsou na tom ekonomicky lépe, protože jsou více inteligentní než Portugalci, Řekové a lidé ve Venezuele - uvedl jsem data, která to vyvrací, jestli si to přiznáš nebo ne, to je tvoje věc. Další diskuze tedy nemá z mého pohledu smysl, to je celé.

Mimochodem, tvrzení "primitivové v Evropě" vypadá hodně špatně, v rámci Evropy. Ale zároveň je to stále více než o 10% vyšší IQ než v arabských zemích, o kterých diskuze začala, na to nezapomínej.

Ono je problém, že Ministerstvo pravdy z knihy Velký bratr od George Orwella pracuje na plné obrátky. Díky internetu se nemusí měnit knihy, ale stránky
Například v Lidlu už mění řecké kostely. Jak snadné nám vecpat pravdu.

Tato skupina si tu píše proto, že Finanční poradci nám cpou své pravdy a my hledáme realitu. Fundamentální analýzu.
Škoda, že se nedá použít na dnešní migrační situaci. Možná ano, ale to se ani mne nechce slyšet.
Třeba mi zkuste vysvětlit, proč velká skupina Arabů čeká u tunelu do Anglie a žije ve stanovém táboře. Kdyby utíkali před válkou, pak by Francie jim byla dobrá. Kdyby to byli ekonomičtí migranti, pak sociální dávky v Německu či Franci by také naplnily jejich touhy. A oni přesto musí naskakovat na kamióny a snažit se dostat do místa cílového zadání.

EU: RDSA / EU-BREXIT: BATS / USA: MA, MU, JPM, FB CAT, HON, AAPL, MCD, QCOM, MGM,
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-9-2017 v 09:57

Ta Itálie mě taktéž hodně pobavila, protože na jihu Itálie žije 10% negramotů. Jednomu křižákovi z práce jsem pak říkal, proto jsou na jihu tak lidé pověrčiví a věří na Boha, protože neumí číst ani psát. Podklad o tom nemám, protože jsem to četl před dlouhou dobou, ale s tou Severní Koreou to bude jistě vtip, a proto si myslím a věřím i tomu, že je to nějaký hloupý podvrh. Wikipedii tvoří banda idiotů, kde vložené informace mnohdy neodpovídají skutečné realitě.

Richard Lynn píše: V roce 1991 jsem rozšířil svou práci na rasové rozdíly ve zpravodajství na další závody. Že průměrný IQ černochů v subsaharské Africe je přibližně 70. Již dlouho je známo, že průměrný IQ černochů ve Spojených státech je přibližně 85. Vysvětlení pro vyšší IQ amerických černochů je, že mají asi 25 procent kavkazských genů a lepší prostředí. Aškenázští židi prý mají IQ až 115, takže černoši jsou namícháni s touto skvělou rasou, protože ti inteligenti odtamtud převážně pocházejí, jelikož ze 70% jsou židi armenoidi. V Izraeli je ale výrazně nižší IQ, i když populaci tvoří více jak 90% Aškenáziů. Je to tím, že mají horší podmínky k žití než černoši v USA, protože svět jim tam neposílá peníze v potřebné míře, aby mohli přežít v nehostinné přírodě obklopené nepřátelskými arabskými kmeny. Pan profesor Richard Lynn se vožere, a pak napíše nějakou významnou studii za jidášský peníz, která se vylepí na internet a všichni oslové tomu pak slepě věří.
abak
Member

Nálada: Neutrální

[*] Zasláno 3-9-2017 v 11:18

Pánové, přiznejte se, kdo z vás je Paroubek?

Je Paroubek jen chudý důchodce?
Jiří Paroubek se opakovaně vyjádřil, že je dnes už jen chudý důchodce a přivydělává si úspěšnými spekulacemi na burze. Měsíčně si prý přijde v průměru na 35 tisíc.

„Manželka požaduje výlučnou péči a měsíční výživné 140 tisíc korun. Petřiny požadavky trojnásobně převyšují můj měsíční příjem. Padesát chce pro sebe a devadesát tisíc na dítě.“ tvrdí dále Paroubek...

zdroj: https://www.expres.cz/jiri-paroubek-penize-rozvod-petra-paro...
Arkyn
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-9-2017 v 11:49

Citace: Původně zaslal: MilanV  

Ono je problém, že Ministerstvo pravdy z knihy Velký bratr od George Orwella pracuje na plné obrátky. Díky internetu se nemusí měnit knihy, ale stránky
Například v Lidlu už mění řecké kostely. Jak snadné nám vecpat pravdu.

Tato skupina si tu píše proto, že Finanční poradci nám cpou své pravdy a my hledáme realitu. Fundamentální analýzu.
Škoda, že se nedá použít na dnešní migrační situaci. Možná ano, ale to se ani mne nechce slyšet.
Třeba mi zkuste vysvětlit, proč velká skupina Arabů čeká u tunelu do Anglie a žije ve stanovém táboře. Kdyby utíkali před válkou, pak by Francie jim byla dobrá. Kdyby to byli ekonomičtí migranti, pak sociální dávky v Německu či Franci by také naplnily jejich touhy. A oni přesto musí naskakovat na kamióny a snažit se dostat do místa cílového zadání.

Já s tebou souhlasím. Fundamentální analýza je také a hlavně o datech a číslech. Hledáme je všude možně, porovnáváme apod. Každopádně pak se na základě dat rozhodujeme, pocity jsou taky důležité, ale emoce je špatný rádce. Proto se snažím ze Standy vylomit data a ne nějaké povšechné řeči jako v hospodě. Naopak jsem našel data, která podporují opačné teze než co tu bylo napsáno v rovině "pocitů".
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-9-2017 v 13:24

Doporučuji si přečíst knihu "Velký Bratr" dokud ještě není zakázaná. Zmíněná Wiki již toto dílo od autora vymazala. viz https://cs.wikipedia.org/wiki/George_Orwell

EU: RDSA / EU-BREXIT: BATS / USA: MA, MU, JPM, FB CAT, HON, AAPL, MCD, QCOM, MGM,
Arkyn
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-9-2017 v 15:17

Citace: Původně zaslal: MilanV  

Doporučuji si přečíst knihu "Velký Bratr" dokud ještě není zakázaná. Zmíněná Wiki již toto dílo od autora vymazala. viz https://cs.wikipedia.org/wiki/George_Orwell

Ta kniha se jmenuje 1984 a je v tvem uvedenem odkaze obsazena. Podivej se poradne, smazana neni.
Velky bratr je postava z knihy 1984. Cetl jsem, videl jsem i filmove zpracovani. Velmi dobra kniha a realita dneska se k ni hodne blizi.

Pro uplnost take zde:
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/1984_(rom%C3%A1n)
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Velk%C3%BD_bratr

Jinak souhlasim s tim ze mazat a manipulovat se nema. Stejne tak by se nemely vynaset soudy bez znalosti veci. V diskuzi vyse jsem se nekolikrat ptal po datech, neni to tak ze automaticky povazuji wiki za vsespasnou, nicmene za situace kdy jine info nejsou....
To je stejne jako ze nekterych webu o akciich a info na nich si vazim vice a nekterych mene.
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-9-2017 v 15:47

to Arkyn

mas pravdu. Omlouvam se vsem za neznalost nebot jsem knizku cetl tak pred tremi roky.
Nicmene ji doporucuji precist

Arkyn
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-9-2017 v 17:46

to MilanV,
v pohodě, to se stane, lépe se to pamatuje než 1984. Ano, měla by to být povinná četba.
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 11-9-2017 v 14:56

Learn.jpg - 42kB Co by pán paní měl naučit.

Ondřej
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 11-9-2017 v 17:22

Ukázal jsem to ženě a moc se netvářila. Ale asi si to vytisknu a hodím doma na zeď.

Ministerstvo zdravotnictví varuje!!! Na investování může vzniknout závislost!!!
Spolumajitel:
Banco Santander; Royal Dutch Shell; ArcelorMittal; AT&T; Veolia Environnement; Omega Healthcare Investors; Altria Group Inc;PepsiCO;Johnson&Johnson;Southern Co;
Dolarové investice: 4,05% YOC
Eurové investice: 2,80% YOC
2016 yield: 4%

https://www.investicnigramotnost.cz ; https://www.facebook.com/investicnigramotnost/
CUTTY
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 12-9-2017 v 15:58

V roku 1957 zaviedlo americké Národné stredisko pre hurikány (NHC) zoznam mien pre tropické búrky v Atlantiku, ktorý ale až do roku 1978 obsahoval iba ženské mená. Až v roku 1979, v dobe narastajúceho feminizmu, zrejme kvôli genderovej vyváženosti, bolo zavedené striedanie ženských a mužských mien pre názvy tropických búrok. Mimochodom, tri roky stará štúdia Ilinoiskej univerzity priniesla zaujímavý záver, že hurikány s ženskými menami zabili viac ľudí než tie s mužskými. Informoval o tom server BBC.

A prečo sa hurikány volajú ženskými menami? Hurikán je ako žena, keď k mužovi prichádza je vlhká a mokrá, a keď od muža odchádza berie mu dom aj auto! :):smilegrin::lol:
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 12-9-2017 v 16:56

Hurikán na pracovišti.:lol:

WAG6c78ea_kli.jpg - 38kB
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 16-9-2017 v 20:00

Trump-Kim.jpg - 208kB Kim Jong Un šlape Trumpovi na kravatu

Neználek
Senior Member

Nálada: výborná

[*] Zasláno 28-9-2017 v 18:13

Patří tenhle obrázek sem anebo do vlákna zlato a komodity? :D

masloooo.jpg - 219kB
Martinski
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 16-10-2017 v 20:26

http://zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/z-investi...

se mi nechce verit :no::no::no:
Pavel
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 16-10-2017 v 21:28

Citace: Původně zaslal: Martinski  
http://zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/z-investi...

se mi nechce verit :no::no::no:

Klasika, lumpové se ani neobtěžovali mít povolení od ČNB.
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 29-10-2017 v 17:28

:kiss::love:Dower-D حبي:love::kiss:

:fake_sniffle:Kra ještě není vidět, ale někde v mlze už na Titanik číhá!:fake_sniffle:
 Stran:  1  ..  38    40  41