Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  8    10  
Autor: Předmět: Problém forum computer telefon život
Jezdec
Junior Member
**




Příspěvků: 36
Registrován: 2-4-2020
Offline


[*] Zasláno 12-3-2021 v 04:18


Tato píseň je vhodnější jako vyzváněcí tón:
https://www.youtube.com/watch?v=QPKmEbdnZZA


Ein Kessel Buntes ? :lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 12-3-2021 v 08:03


To jsou spíš dlouhovlasí důchodci z Vídně na dovolené na Mallorce :thumbdown: https://www.youtube.com/watch?v=QPKmEbdnZZA
-
-
Další poznatek: Na vyzváněcí tón lze použít i midi hudbu :post: http://nr1a.com/Midi-cz :punk:
Z midi hudby ale nějaké tóny zmiznou a nejsou při zvonění handy slyšet.
:post: Proto je lepší používat na vyzváněcí tón jen mp3 hudbu.
Hudba z filmů Laurel a Hardy :post: http://nr1a.com/LAUREL-HARDY
13x Hudba z Tahiti v MP3 :post: http://nr1a.com/Tahiti-MP3

____LH43b.jpg - 31kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 12-3-2021 v 09:58


Schuttberg.jpg - 263kB

Představte si, představte si, co jsem měl dnes k obědu

Včera odpoledne jsem vyšel na kopec Schuttberg, odkud jsou vidět Alpy a zjistil jsem tam, že normální málo zatížená webstránka se objeví celá v mém smartfounu až za 10 minut. To není k vydržení.
Dnes jsem zjistil, že moje smlouva 1&1 All Net Flat mi poskytuje jen 2 GB data měsíčně s rychlostí 11 MBit/s v nějaké staré pomalé síti. A ty 2 GB jsem měl spotřebované. A další internet měl pomalost jen 64 kBit/s.
Po těch spotřebovaných 2 GB už mám další internet s neakceptovatelnou pomalostí 64 kBit/s, když dobré by bylo 7 MBit/s, tedy 10x rychleji.
Dnes jsem se dozvěděl v telefonu, že moje smlouva lze během 7-14 dní změnit a dostanu za stejnou měsíční cenu (od 7. měsíce 20 € měsíčně, nejprve 10 € měsíčně) moderní rychlou síť pro internet a 10 GB měsíčně, s rychlostí 225 MBit/s.
Tak jsem smlouvu v telefonu změnil. A přestože jsem dostal nynější SIM kartu od 1&1 v dopise včera, za 14 dní dostanu zase jinou SIM kartu od 1&1 v dopise.
A pak budu mít snad konečně rychlý internet ve smartfounu i v zahradní restauraci, až do 10 GB měsíčně. I když bude lepší, nedívat se venku na video z youtube, aby mi ty Gigabaity moc neubývaly.
1u1-Flat-1-4-21.jpg - 14kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pehara
Junior Member
**




Příspěvků: 31
Registrován: 8-3-2021
Offline


[*] Zasláno 12-3-2021 v 14:26


"Po těch spotřebovaných 2 GB už mám další internet s neakceptovatelnou pomalostí 64 kBit/s, když dobré by bylo 7 MBit/s, tedy 100x rychleji."
Nechci být hnidopich, ale bylo by to 1000x rychleji. Jinak 11Mb není špatné, s tím se dá slušně fungovat, horší je ten limit.
Ty otevřené restaurace vám tady v Čechách závidíme.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pehara
Junior Member
**




Příspěvků: 31
Registrován: 8-3-2021
Offline


[*] Zasláno 12-3-2021 v 14:30


To jsem napsal pěknou hloupost, že bylo by to 1000x rychleji.
Samozřejmě 100x
Pardon :)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pampel
Junior Member
**




Příspěvků: 33
Registrován: 11-10-2020
Offline


[*] Zasláno 12-3-2021 v 18:55


V zahradní restauraci by měli mít wifi zdarma.
Pokud je v mobilu zapnuté LTE, tak je limit vyčerpaný raz dva. 3G nemají takovou spotřebu. Ovšem s rozšířením 5G nám 3G úplně vypnou.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
r626
Member
***




Příspěvků: 161
Registrován: 4-12-2019
Offline


[*] Zasláno 13-3-2021 v 12:30


Citace: Původně zaslal: Pampel  
V zahradní restauraci by měli mít wifi zdarma.
Pokud je v mobilu zapnuté LTE, tak je limit vyčerpaný raz dva. 3G nemají takovou spotřebu. Ovšem s rozšířením 5G nám 3G úplně vypnou.


rychlost pripojení prece nema s objemem dat co delat.. navic telefon bere data pouze z aplikaci které mu dovolim..
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 14-3-2021 v 10:55


''''Rychlost pripojení prece nema s objemem dat co delat''''

A má, a má, a má!
Aby měl poskytovatel internetu ve smartfounu úspěch, vymysel si každý provider několik různých tarifů, od 7 € měsíčně až do 40 € měsíčně.

S tím nejlevnějším tarifem za 7 € až 10 €, který poskytuje provider stále nebo jen ve zvláštní nabídce pouhých 14 dní, chce provider nalákat nové klienty.
Jenže poskytne se jen přenos dat (ze zobrazení webů, přesunu emailů, fotos, videos, hudby) až do 1 GB - 2 GB měsíčně. Buď to klientovi bude stačit, nebo zjistí, že to spotřeboval už za týden.

Po přesunu dat 1 GB - 2 GB, funguje telefon furt dál ve smartfounu, ale internet začne být providerem brzděn na nesnesitelnou pomalost = webstránka uložená ve vlasti nedaleko od klienta a normálně zatížená, se zobrazí celá až za 10 minut.
Klient byl získán levnou cenou a pak vidí, že mu 1 GB - 2 GB za měsíc nestačí. Rychle musí naládovat na prepaid kartu další 10 - 15 €, nebo zvýšit pevný měsíční tarif na 20-30 € měsíčně, aby měl rychlý internet na data 6 GB - 10 GB měsíčně.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
r626
Member
***




Příspěvků: 161
Registrován: 4-12-2019
Offline


[*] Zasláno 14-3-2021 v 21:33


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
''''Rychlost pripojení prece nema s objemem dat co delat''''

A má, a má, a má!
Aby měl poskytovatel internetu ve smartfounu úspěch, vymysel si každý provider několik různých tarifů, od 7 € měsíčně až do 40 € měsíčně.

S tím nejlevnějším tarifem za 7 € až 10 €, který poskytuje provider stále nebo jen ve zvláštní nabídce pouhých 14 dní, chce provider nalákat nové klienty.
Jenže poskytne se jen přenos dat (ze zobrazení webů, přesunu emailů, fotos, videos, hudby) až do 1 GB - 2 GB měsíčně. Buď to klientovi bude stačit, nebo zjistí, že to spotřeboval už za týden.

Po přesunu dat 1 GB - 2 GB, funguje telefon furt dál ve smartfounu, ale internet začne být providerem brzděn na nesnesitelnou pomalost = webstránka uložená ve vlasti nedaleko od klienta a normálně zatížená, se zobrazí celá až za 10 minut.
Klient byl získán levnou cenou a pak vidí, že mu 1 GB - 2 GB za měsíc nestačí. Rychle musí naládovat na prepaid kartu další 10 - 15 €, nebo zvýšit pevný měsíční tarif na 20-30 € měsíčně, aby měl rychlý internet na data 6 GB - 10 GB měsíčně.



Reagoval jsem na tohle:

Pokud je v mobilu zapnuté LTE, tak je limit vyčerpaný raz dva. 3G nemají takovou spotřebu.

NEMÁÁÁÁÁÁ TO VLIV. POKUD JE LIMIT ZA MĚSÍC 100Gb A STAHUJE SE TO V LTE SÍTI NEBO VE 3G PORÁD SE STAHUJE STRÁNKA STEJNĚ. POKDU MÁ OBRÁZEK 5MB, TAK MÁ STEJNĚ JAK V LTE SÍTI TAK VE 3G.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pampel
Junior Member
**




Příspěvků: 33
Registrován: 11-10-2020
Offline


[*] Zasláno 15-3-2021 v 18:24


E-e. Pro stahování to platí, ale ne pro načítání stránek, fotek... LTE si je načítá mnohem častěji, takže se zapnutým LTE je člověk za chvíli na nule. Odzkoušeno nejen mnou.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 16-3-2021 v 06:00


Co je to LTE
Místo abych se hloupě ptal, co znamená LTE a jestli je možné se tomu vyhnout, hledal jsem s Guglem.
Long Term Evolution = LTE = 3.9G
Zdá se, že LTE je normální stupeň ve vývoji přenosu dat a hovorů v mobilním telefonování,
kdy je všechno čím dál tím lepší a rychlejší. A pokud jde vyhnout se, nikdo by se LTE neměl vyhýbat.
''Síť A'' je zastaralá a pomalá. ''Síť 5G'' je nejmodernější a nejrychlejší. Síť LTE je blízko 5G a brzy se změní v 5G.

LTE.png - 3kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 16-3-2021 v 09:04


Vlak vyjíždějící z Mnichova v 9:24 je v Plzni ve 14:24
a zpáteční jízdenka stojí jen 28 € = zvláštní nabídka Bayern-Böhmen Ticket.
Nyní potřebuju jen očkování od firmy Johnson & Johnson zadarmo a negativní test na koronavirus zadarmo.
Nerad bych se nakazil koronavirem kvůli cestě vlakem do Plzně, jen za účelem změny telefonního čísla pro SMS TAN pro internet banking u Fio. A bez negativního testu na koronavirus by mne možná nepustili přes hranici tam nebo zpátky,
i když budu v Čechách jen 4 hodiny. Incidence v Mnichově hezky stoupá z 51 na 69 posledních 14 dní.
Vakcína od firmy Astra Zeneca byla v Německu už několikrát zakázána a zase dovolena, několika lidem bylo potom zle, několik lidí zemřelo pro srazení krve.
München Hbf 09:24 => Plzen hl.n. 14:19 = Sparangebot 28,00 EUR
https://reiseauskunft.bahn.de/bin/query.exe/dn?revia=yes&...

Vlak.jpg - 80kB The train: Minga - Durango - Silverton - Pilsen
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 16-3-2021 v 11:07


Možná, že by šlo, na Německé úřadě sepsat zmocnění pro osobu v Plzni nebo v Praze či Trutnově, na úkon změny tel. čísla u Fio. U nás v Rudníku to jde na Obecním úřadě. Zmocnění musí mít právní náležitosti. Tímto se nemusíme bát, že k nám přivezeš německej zmutovanej vir a z ČR si odvezeš to samé. Místo toho můžeš vyrazit s malými akcionaři na celodenní výlet a učit je zákady trampingu.



AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 15-4-2021 v 19:04


Se smartfounem vyfotografované foto se ihned automaticky najde v computeru.

Kdysi jsem myslel, a vy jste mne v tom nechali, že fotografie ze smartfounu dostanu do computeru přes USB kabel, nebo je pošlu v e-mailu.
Jeden týden mi posílal smartfoun fotos jen na nr1@seznam.cz a druhý týden jen na nr1a.com@gmail.com a na nr1@seznam.cz se už nikdy více fotos nechtějí doručit. Nevim proč.

Dnes v 19.45 jsem objevil velikou věc.
Když vyfotografuju foto se smartfounem, ihned se foto objeví samo sebou v computeru bez jakéhokoliv posílání.
Stačí jen být registrován v PC na mail.google.com a kliknout v pravém horním rohu na 9 teček ve čtverečku, pak kliknout na barevný větrník se jménem Fotos. A tam hned najdu fotos ze smartfounu, které jsem si vůbec do computeru neposlal a přesto v něm jsou.
Tedy fotos ze smartfounu jsou na email-kontě Google = Gmail a musí se v computeru pravou stranou myši na každé foto kliknout, pak zvolit ''Obrázek uložit jako'', vyplnit nějaké jméno obrázku a uložit ho v computeru.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 27-4-2021 v 17:12


Selena.jpg - 32kB

Kdo je rodák z jižního Texasu, nebo sympatizuje s tex-mex hudbou,
mohl by si zařídit alespoň na několik dní vyzváněcí tón smartfounu z písničky

Como La Flor - zpívá Selena Quintanilla Pérez
Narozena 16.4.1971 in Lake Jackson, Texas
Zabita 31.3.1995 in Corpus Christi, Texas, od paní vedoucí fan-klubu Seleny

Příloha: Selena-Como-La-Flor.mp3 (4.2MB)
Tato příloha byla stažena 249 krát


Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 2-8-2021 v 23:36


V New Yorku se opravdu staví letos extrémně tenké a extrémně vysoké domy.
To není fotomontáž a žert, jak se kdekdo domnívá.
To je pravda. A je to hnus - tyhle nové tenké vysoké mrakodrapy.
Ale snad šlo podnikatelům a spekulantům jen o to, vydělat peníze prodejem bytů a kanceláří hlupákům
a za 10-30 let se tyto tenké a vysoké mrakodrapy zase zbourají, nebo se zřítí samy.
:( Video 22 minut, německý akcionář Tim Schäfer in New York: https://www.youtube.com/watch?v=YiXDlYpWdiI

New-York-13-7-2021.png - 362kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 3-8-2021 v 11:00


Lumpi od pumpy
Před 2,5 roky jsem byl nalákán telefonem na každodenního dodavatele plynu a proudu pro domácnost,
který chtěl být levnější než ten městský.
Smlouva na plyn a proud trvala 2 roky a 6 týdnů před koncem bylo možno smlouvu vypovědět.

Já jsem vypověděl smlouvu 6 měsíců před koncem a dodávka proudu opravdu 31.7.2021 skončila,
ale plyn mi chtějí dodávat další 2 roky, až do 31.7.2023.
Nyní jsem zakázal lumpům, aby mi směli sami brát peníze z konta a jestli neskončí ihned smlouvu na plyn
a nevrátí mi peníze placené navíc, půjde to asi k soudu a nevím proč bych to měl u soudu prohrát.
Protože když jsem vypověděl smlouvy na plyn a proud 22.1.2021 a proud byl bez problému ukončen 31.7.2021,
tak měl být i plyn ukončen.

Oni lumpi z pumpy chtějí ode mne platit 77 € měsíčně za plyn, i když vlétě spotřebuju jen 6 m3 = 62 kwh plyn.
Tak by mi měli dát peníze v srpnu zpátky.

Teď žádám zadarmo o pomoc Spotřebitelskou centrálu a pak snad i Spolek nájemníků, ale nechci platit za advokáta.
U spolku nájemníků bych měl advokáta zdarma, protože jsem člen.
Ale Spolek nájemníků má na starosti jen nájemné bytu a žádný plyn ani proud do bytu.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 3-8-2021 v 19:45


Našel jsem další 3 možnosti, jak se zbavit nežádoucího dodavatele plynu.
1) Když začala smlouva, je možnost do 14 dní poslat poštou nebo emailem dodavateli odvolání smlouvy, když se vytiskne A4 strana z PDF, kde je i znak spotřebitelské centrály a čísla paragrafů.
2) Další papír nebo e-mail se nazve Stížnost a pošle se také dodavateli plynu v dopise nebo v emailu.
3) Žádá se online ZADARMO o pomoc Místo pro smíření = Schlichtungstelle Berlin, které bylo zařízeno od ministerstva a pomáhá spotřebitelům s problémy s dodavateli plynu a proudu.
Tam se chce, aby spotřebitel nejprve poslal stížnost dodavateli plynu a pak čekal jen 4 týdny na odpověď od dodavatele plynu a pak se obrátil na Místo pro smíření, jen jestliže dodavatel plynu smlouvu nezrušil.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 9-10-2021 v 14:25


:question: Nepoužíváš žádný popup-blocker a zobrazovala se ti dosud 3x reklama na tomto fóru = nahoře, uprostřed a dole? :question:
Snad se ti od této minuty zobrazuje už jen jedna reklama nahoře. Pravda?

Mě ta reklama také obtěžovala a nevěděl jsem, jak tu prostřední reklamu a dolní reklamu odstranit.
Dnes v 15 hodin snad se mi to podařilo změnit a reklama se zobrazuje bez popup-blockeru už jen nahoře. Pravda? :question:

Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 20-10-2021 v 00:34


FB.jpg - 179kB :) Správně

Dnes vnoci vidím profilové foto Facebook skupin zase nahoře a široké.
Před tím jsem viděl pár týdnů foto FB skupin malinké na levém okraji obrazovky.
Zřejmě zlobil Facebook. Protože když jsem se minulé dny registroval jménem syna, viděl jsem celý čas foto nahoře a široké. Jen s registrací ''Lad Konecny'' jsem viděl minulé týdny foto skupin malé vlevo.


FB-Gruppe-Foto-falsch.jpg - 48kB :( Chybně
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Investor
Super Admin
*********


Avatar


Příspěvků: 34
Registrován: 24-4-2018
Offline


[*] Zasláno 9-11-2021 v 01:26


Forum-1.bmp - 741kB

Nemá význam zabývat se otázkou a domněnkami, proč silně ubyly příspěvky od tisíce členů tohoto fóra.
Ale přesto zde vyslovím několik domněnek:
Toto fórum se schovávalo půl roku za reklamu, která se musela klikem odstranit.
Lidé se přestěhovali na jiné fórum.
Lidé se přestěhovali do skupin na Facebook.
Lidé nechodí do internetu kvůli strachu z korona viru.
Lidé už ví, jaké akcie koupit.
Lidé nechtějí kupovat a držet levné západní akcie kvůli dividendám. Raději koupí předražené americké akcie, protože minulých 5 let rostly stovky procent. Nebo koupí levné akcie z Ruska a Číny a toto fórum od komunistických akcií odrazuje.
Lidé nechtějí celému světu v internetu prozradit, jaké mají akcie a kolik peněz mají v akciích.
Lidé nemají rádi zakladatele tohoto fóra a myslí, že je jejich nepřítel.
:post: https://www.theapricity.com/forum/showthread.php?53850-Inter...

Forum-2.bmp - 744kB
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Cyberguy
Junior Member
**




Příspěvků: 86
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 9-11-2021 v 20:27


Ať už je důvod změny aktivity členů/čtenářů fóra jakýkoliv, já sem stále "chodím" rád. Mnohé jsem se tu dozvěděl. A také oceňuji, že nás toto místo spojilo v našem společném zájmu. Považuji to za velmi důležitý moment pro mne a snad i pro mnohé další.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 10-1-2022 v 18:43


Dostal jsem dnes třetí dávku Moderna a na jednom papíru stojí Spikevax a na druhém papíru Moderna.
A píchatel mi povídal, že je to Moderna.
Tak buď nedávno každá vakcína Moderna změnila jméno,
nebo třetí dávka Moderny je trochu jiná než 1. a 2. dávka a má jen 3. dávka jméno Spikevax.

Asi televize často lže. Ale povídali v televizi, že většina pacientů na JIP = jednotka intenzivní péče na Covid zemře. :punk:
Menšina pacientů na JIP se zachrání a pak trpí půlroku na long-covid = unavenost a nevnímání chuti a teploty.


:( Ono se píše všude už přes rok, že někam smí vstoupit jen lidé očkovaní nebo uzdravení. A tak se plno odpůrců očkování chce nechat nakazit a uzdravit a zaplatí i peníze někomu, kdo je nakazí korona virem. Jenže často se ta nákaza nepovede snadno odstranit a odpůrci očkování zemřou. :(

Omicron-Delta.jpg - 74kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Cyberguy
Junior Member
**




Příspěvků: 86
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 10-1-2022 v 21:14


Citace: Původně zaslal: Ladislav  

Tak buď nedávno každá vakcína Moderna změnila jméno,
nebo třetí dávka Moderny je trochu jiná než 1. a 2. dávka a má jen 3. dávka jméno Spikevax.


23. 6. 2021,
Vakcína proti onemocnění covid-19 od společnosti Moderna bude nově používat název Spikevax. Změnu schválila Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA).
Dosavadní oficiální název zněl COVID-19 Vaccine Moderna (vakcína proti covidu-19 od Moderny).

Takže tak. :-)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jezdec
Junior Member
**




Příspěvků: 36
Registrován: 2-4-2020
Offline


[*] Zasláno 12-1-2022 v 18:30


Dostal jsem dnes třetí dávku Moderna a na jednom papíru stojí Spikevax a na druhém papíru Moderna.
A píchatel mi povídal, že je to Moderna.
Tak buď nedávno každá vakcína Moderna změnila jméno,
nebo třetí dávka Moderny je trochu jiná než 1. a 2. dávka a má jen 3. dávka jméno Spikevax.

V USA 3. dávka šmakulády se jmenuje Moderna a píchají jenom půlku obsahu i dospělým, nikoliv celou jako Pfizer.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  8    10  

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 43.1% - SQL: 56.9%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: