Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  2    4    6  ..  13
Autor: Předmět: Naše portfolio
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-12-2019 v 19:59


7 bank ze 30 akcií?

Mitsubishi Corp.?

Mnohokrát pomlouvaný Siemens?

Je toho víc, nad čím bych váhal a portfolio se mi nelíbí a ani nezačne líbit. Mé preference jsou jiné.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 2-12-2019 v 07:30


Pavle,
přiznej se, jak se jmenují všechny tvoje akcie jmény a ne s tickery!
Jak vypadá tvoje portfolio a které akcie chceš držet kvůli dividendám v důchodu?
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 2-12-2019 v 09:36


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Pavle,
přiznej se, jak se jmenují všechny tvoje akcie jmény a ne s tickery!
Jak vypadá tvoje portfolio a které akcie chceš držet kvůli dividendám v důchodu?


Už jsem to uváděl, není to tajemství. Neříkám ale, že všechny akcie budu tak dlouho držet, portfolio se neustále mírně vyvíjí.

1 akcie z českého rybníčku: Philip Morris (dříve Tabák)

1 akcie z Reichu: Allianz

1 akcie z Británie: Shell

11 akcií z indexu DJ30: IBM, Verizon, Dow, Pfizer, MMM, Cisco, Johnson&Johnson, Merck, Procter&Gamble, Intel, Apple

8 akcií ze S&P500: General Dynamics, HPQ, HPE, DXC (po rozdělení Hewlett Packard), ATT, AbbVie, Philip Morris Int., Altria, Target,

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jack N.
Member
***




Příspěvků: 121
Registrován: 2-7-2019
Offline


[*] Zasláno 2-12-2019 v 11:59


Pavle, akcie General Dynamics máš u Patrie nebo Lynx ?
Pokud u Lynx, neprudí s tím, že se jedná o zbrojaře ?

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 2-12-2019 v 14:07


U Lynx - prudili jen jednou mailem a už další nemůžu nakoupit. Ale na telefonní dotaz přiznali, že mě nebudou dál prudit s prodejem, asi splnili co jim někdo přikázal a tak to (zatím) stačí. Mám to jako takový relikt...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Member
***




Příspěvků: 229
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 2-12-2019 v 15:08


Časy přituhují. Teď jsou to zbrojaři a , jak se psalo už jinde, časem i málo zelené firmy. No a pak už jen krok od toho, aby nám nevhodné firmy, v lepším případě, nuceně prodali či rovnou zdemokratizovali (pro starší ročníky) znárodnili



ptf dle hodnoty
rustove: MA,MSFT,ADBE,NVDA,ABT,ADSK,ATVI,LKQ,HD,UNH,NKE,DHI,BRK-B,ADP,AAPL,ASML,AMAT,FB,RTX,BLK,UNP
na stalo: NRZ,MAIN,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
mar.hladik
Junior Member
**




Příspěvků: 36
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 4-1-2020 v 10:52


Dal jsem dohromady následující přehled vážení jednot. dividendových akcií v portoliu, celkem se mi líbí ta metoda - sektorová tržní kapitalizace se zaměřením na akcie s vyšším DY, kdyžtak písněte, jak byste to vylepšili:

Metody vážení jednotlivých dividendových akcií v portfoliu:
1. Na základě tržní kapitalizace – první metodou je vážení portfolií na základě tržní kapitalizace a poté úprava vah na základě volných pohybů. Logika je taková, že jak se společnost stává cennější, měla by mít větší váhu v portfoliu, zatímco společnost, která je méně prosperující, by měla mít nižší váhy, protože její kapitalizace je nižší.
2. Na základě rovnoměrné výše investice do jednotlivých akcií – investor do každé akcie investuje stejnou částku peněz.
3. Na základě rostoucího dividendového výnosu – společnosti s vyšším dividendovým výnosem mají v portfoliu vyšší váhy. Bohužel to také zvyšuje riziko, že rizikovější společnosti s neudržitelnými vysokými dividendami mají vyšší váhu.
4. Na základě sektorové tržní kapitalizace – preferujeme společnosti s rostoucími cenami akcií v jednotlivých sektorech. Opět platí, že jak je společnost cennější, tak její váha v portfoliu narůstá.
Max. velikost pozice jedné nakoupené akcie je 10 %.

Jak vypočítat váhy jednotlivých dividendových titulů v portfoliu:
Výpočet váhy akcií, které vlastníte, může být užitečný pro vaši investiční strategii.
Pro stanovení váhy každé z vašich akcií budete potřebovat dvě informace – tržní ceny jednotlivých akcií, u kterých chcete zjistit jejich váhu v portfoliu. Budete také potřebovat celkovou hodnotu svého portfolia. Pokud chcete určit váhy vašeho akciového portfolia, jednoduše sčítejte peněžní hodnotu všech svých akciových pozic. Pokud chcete vypočítat váhu svých akcií jako část celého vašeho portfolia, vezměte si hodnotu celého účtu – včetně akcií, dluhopisů, hotovosti a jakýchkoli dalších investic. Jednoduše vydělte každou vaší akciovou pozici celkovou hodnotou vašeho portfolia a poté vynásobte 100.

Hodnota akciového titulu celkem (počet akcií x tržní cena akcie)
Váha v % = ----------------------------------------------------------------------------- x 100
Hodnota portfolia celkem

Hodnota portfolia celkem = (p1 x A1) + (p2 x A2) + (pN x AN) + hotovost

p1…N = počet akcií, A1…..N = tržní cena jednotlivých akcií

Tyto váhy vám říkají, jak je výkon vašeho portfolia závislý na každé z vašich individuálních akcií. Např. každodenní fluktuace vašeho portfolia budou mnohem více záviset na akciích, které tvoří 20 % z celkového počtu než těch, které tvoří pouze 5 %.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 10-3-2020 v 08:15


''''Propad mého ptf pokračuje a už jsem -24%'''' napsal Stanislav

Jestli dnes trochu trpíš při poklesu akcií a poklesu portfolia 24% do mínus,
to je tím, že jsi chtěl vydělat na růstu chcíplotin:
Citigroup, Century Link, PPL a Macy's a prodat je za rok s výdělkem.
Máš ty spekulace konečně vzdát a kupovat jen akcie, které jsi ochoten držet kvůli dividendám až do smrti
a slíbit si, že na plus a mínus u každé akcie a celého portfolia se podíváš jen na Silvestra.
Já dnes nevím, jak moc je mých 29 akcií v plus nebo v mínus a chci se na to podívat na Silvestra.


Circle-us-eu.jpg - 171kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 18:19


Já netrpím vůbec a čekám, že to může klesnout až k 15.000 bodům, což je zhruba polovina. Kéž by byla možnost za tak skvělé ceny nakupovat alespoň 2 roky! Moc jsem se na Olympu bohatých lidí neohřál a šup se mnou do podzámčí mezi chudinu.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
abak
Member
***


Avatar


Příspěvků: 250
Registrován: 1-7-2019
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 18:56


Čekám na razantnější prorazení S&P 500 pod 2750 USD, následně vidím prostor pro pokles o dalších 10 %, pokud se S&P 500 dostane na 2500 USD, pravděpodobně zvýším portfoliovou alokaci v akciích na 100 %, kvalitní tituly budou v takovém případě poskytovat už velmi zajímavé výnosy vzhledem k úrokovým sazbám i podstupovanému riziku.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 19:00


Spíš než hlídání akcii, financujte štědře svou paní, aby vám náhodou zase neutekla a pak by doslova vyplnila vaše věta, že nevíte, jak moc jsou vaše akcie v plusu nebo minusu, neb žádné mít nebudete, protože budete muset platit alimenty vaší paní, která si bude královsky žít z vašich peněz z prodaných akcií na Filipínách a bude vás skrze přísný německý stát držet pod krkem a místo sypání dividend do vašich kapes, se naopak budou sypat peníze do kapes vaší paní.

Pak pan Stanislav bude moci napsat, že je lepší mít chcíplotiny, než mladou vdovu chtivou peněž starého pána.



Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 21:58


Citace: Původně zaslal: abak  
Čekám na razantnější prorazení S&P 500 pod 2750 USD, následně vidím prostor pro pokles o dalších 10 %, pokud se S&P 500 dostane na 2500 USD, pravděpodobně zvýším portfoliovou alokaci v akciích na 100 %, kvalitní tituly budou v takovém případě poskytovat už velmi zajímavé výnosy vzhledem k úrokovým sazbám i podstupovanému riziku.


Goldmani od tebe opisuji:
https://www.kurzy.cz/zpravy/534137-goldmani-11lety-byci-tren...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
abak
Member
***


Avatar


Příspěvků: 250
Registrován: 1-7-2019
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 22:12


Citace: Původně zaslal: arkyn  
Citace: Původně zaslal: abak  
Čekám na razantnější prorazení S&P 500 pod 2750 USD, následně vidím prostor pro pokles o dalších 10 %, pokud se S&P 500 dostane na 2500 USD, pravděpodobně zvýším portfoliovou alokaci v akciích na 100 %, kvalitní tituly budou v takovém případě poskytovat už velmi zajímavé výnosy vzhledem k úrokovým sazbám i podstupovanému riziku.


Goldmani od tebe opisuji:
https://www.kurzy.cz/zpravy/534137-goldmani-11lety-byci-tren...


To je pozitivní zpráva, zvlášť ten predikovaný růst S&P 500 k 3200 ve druhé polovině letošního roku, ne že by měl někdo kříšťálovou kouli, ale déletrvající stagnace (rok a více) prozatím skutečně není makroekonomicky "v kartách". Ale kdo ví, co přinesou příští týdny, v každém případě očekávám, že akciový trh bude již velmi brzy reagovat (dalším poklesem) s očekáváním nejhoršího možného scénáře a při jakékoliv pozitivní známce obnovy ekonomické aktivity a oslabení vlivu pandemie bude skokově posilovat.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 22:14


Jojo, opisují od něj.

A taky píší, že v druhé polovině roku bude SP kolem 3200. Tedy v období voleb. Takže poklesy asi budou dále pokračovat. Dnes se pohnulo dolů i AT&T Inc. A to je co říci. To zatím sedělo jako přibité.

Kolem 28 by mne začalo zajímat.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
TomasV
Member
***




Příspěvků: 317
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 09:34


Vypadá to ,že nám medvěd tuká na dveře,na tuhle situaci jsem čekal hrozně dlouho,mám připravenou hotovost něco přes 1mil,teď jenom dobře vybírat:bigsmile:



Investiční strategie:B&H
Portfolio:
ABBV,BAS,BIL,BMT,BMW,CSCO,D,IBE,MMM,MO,MUV2,PEP,PM,PPL,RDSB,T,WFC,XOM,IBM,UL,DIS,SBUX,MSFT,HD,BMY,KHC,PFE,WBD,INTC.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel_Pavel
Junior Member
**




Příspěvků: 5
Registrován: 26-6-2019
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 09:47


přes 1 mil .huh--:crazy: jsem troškař :-) Těch akcií co začínají být za slušné ceny je mraky, na jaké se budete soustředit... tech ? nebo levně ropa... případně od všeho co máte v portfóliu trochu ? děkuji a hodně štěstí Vám i všem ostatním.. P_P
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
viky
Junior Member
**




Příspěvků: 54
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 09:52


Citace: Původně zaslal: TomasV  
Vypadá to ,že nám medvěd tuká na dveře,na tuhle situaci jsem čekal hrozně dlouho,mám připravenou hotovost něco přes 1mil,teď jenom dobře vybírat:bigsmile:


Taktez pripravuji, cast odprodeji, cast odjinud, jenom se rozumne trefit.

Karanteny brzy zaberou, tak do 7-14 dnu, takze to by mohlo byt prvni dno.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 11:55


Osobně na tuto chvílí čekám již pár let, samozřejmě jsem sem tam něco zobl, abych podpořil teorii o nesmyslnosti časování :) a některé pozice mám již na polovině uvažované celkové pozice. Co mě těší, konečně se ledy pohnuly a klesá hromadně volným pádem i kvalita, kde vidím valuace stále vysoko. Vyčkávám až se virus více rozšíří i v Americe a ta začne přitvrzovat v protinákazových opatřeních a to by mohlo být pomyslné krátkodobé dno, kdy bude panika ohledně covid na vrcholu, nicméně křišťálovou kouli nemám.
Co mě netěší, dolar zase vystřelil nad 23, pokud budu předpokládat proklamované posilování koruny, mohou současné mohutné nákupy znehodnotit naše nové pozice v krátkodobém horizontu o 10 i více %. Nicméně se objevují i zvěsti o opětovném oslabení koruny, takže čert vem spekulace a jde se nakupovat :lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 16:50


Přesně tak Viky, to je moje řeč. Než to plašanům dojde, tak bude po výhodných nákupech. Dnes hlásili, že Codogno se zotavuje, což je velice pozitivní zpráva. Po negativních zprávách budou samozřejmě chodit i pozitivní zprávy. Kdyby byla smrtnost 10%, tak by to byl jiný mazec a to bych si ani neodvážil udělat nějakou predikci. Je to až neuvěřitelné, jak pár tisíců mrtvých dovede zahýbat trhy?



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 17:17


Spis se nabizi otazka co koupit.

Bluechips, technologie, olejare anebo ruzne jine podniky kde je az neskutecny vynos nyni. Tot otazka.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
abak
Member
***


Avatar


Příspěvků: 250
Registrován: 1-7-2019
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 17:33


Osobně mířím na kvalitu a růstový potenciál, a to v technologiích, consumer staples a anticyklických odvětvích.

Přesto bych počkal na vyhlášení nouzového stavu v USA a máme tady pokles o dalších 5 až 10 %, zatím to na něj nevypadá, ale Trump musí restrikce dávkovat postupně, v každém případě bych už dnes pár titulů přikoupil (VIX ~ 70, pokud nepříjde špatná zpráva, zítra bude značná korekce nahoru). Valuace těch vyjímečně kvalitních titullů jsou ale v komparaci z oceněním v průběhu finanční krize stále vysoko, v některých případech i dvakrát výš, než bych si ideálně představoval.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 17:55


aa67fc286bb946c1b9b8ab8cd5b73de80da2edfd.jpg - 44kB Když dostanu hlad, tak si hned běžím koupit pořádného buřta do řeznictví na rohu, abych se zasytil. Value investor by měl udělat to samé, ale místo buřtů by si měl koupit akcie. :yes:



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
zanek
Junior Member
**




Příspěvků: 84
Registrován: 27-6-2019
Offline


[*] Zasláno 13-3-2020 v 08:17


Myslim ze jeste pujdeme niz a tak stale cekam. Rusi se akce, omezuje oteviraci doba, lidi prestavaji utracet a sedi doma. Hotely zacali propoustet, cestovky rusi zajezdy. Napr. Dansko se v podstate na 14 dni zavrelo. Jsou tam zavrene nektere obchody. Po silnice skoro nejezdi auta. Toto vsechno bude mit dalekosahle nasledky a ekonomika se z toho bude vzpamatovavat roky. Dno bude jen chvili to je jasne, ale za lepsi ceny budeme nakupovat dlouho.

Zaroven se dockame divi cutu, bohuzel jsem vcas neprodal MAIN a GAIN, ti pujdou v prvni rade, celkove BDCs budou trpet. Tech titulu co jsem mel prodat je vic. Neodhadl jsem ze to bude az tak zle, je to pro me lesson learnt do budoucna jak prase.

Jinak Trump zrejme coronavirus totalne podcenil, nemel v planu ani distribuovat rousky. Az naplno propukne v Americe, tak se teprve budou dit veci.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 13-3-2020 v 08:35


Borci, jak to rika o par postu vyse abak: soustredit se na kvalitu, jestli to pujdo dolu nahoru nebo do strany se uvidi, vyhlizim solidni ceny u SBUX, PG, MCD kdyz ropaky , takt y nejkvalitnejsi.
Ted uz zas sedim na prackach a pockam na obrat trendu nebo alespon na signal, ze padajici kudla brzdi.
Secteno podtrzeno at kupujeme za jakekoli ceny, kupujeme solidni yieldy na roky dopredu, samo ze u firme jejichz vyrobky a sluzby jsou kazdodenne potreba a prilis jim neskodi konkurence. Par kvartalu bude spatne, zanek to tu nastrelil.
Dulezite je, aby domacnosti utraceli jako o zvot, coz se nedeje a nejaky cas dit nebude. Cele je to ocistny process pro ekonomiku a jednou za 10 let se to deje, duvod je nepodstatny.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
NevericiTomas
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 22
Registrován: 1-11-2019
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 23:16
PORTFOLIO


Dobrý večer,

i já se podělím o své portfolio, které postupně buduji cca 6 let. Začínal jsem jednoduše nákupem ETF (v USD), poté jsem přidal i ETF (v EUR, akumulační) - tato etapa trvala 2-3 roky.

Postupně jsem ovšem myšlenku investic do ETF opustil a začal přikupovat jednotlivé, zejména americké akcie, viz níže. Klíčem k výběru byla vždy fundamentální analýza, pro inspiraci jsem si chodil i na tyto stránky. Často jsem dokupoval stejné tituly a průměroval tak svou nákupní cenu (většinou směrem dolů). Zatím jsem nic neprodal a ani to nemám v plánu, z akcií čerpám dividendy, které 100% reinvestuji a na prodej ETF nepřišla zatím řada.


Kód:
NAZEV NAKUPNI CENA %PORTFOLIA =USD= ABBVIE INC (ABBV) 85,88 6,47% GILEAD SCIENCES INC (GILD) 75,47 5,73% ALTRIA GROUP INC (MO) 46,33 9,26% AT&T INC (T) 35,09 9,05% VANGUARD TOT WORLD STK ETF (VT) 59,67 23,74% VANGUARD TOTAL STOCK MKT ETF (VTI) 97,80 2,93% WELLS FARGO & CO (WFC) 42,84 6,59% EXXON MOBIL CORP (XOM) 47,46 15,75% =EUR= ROYAL DUTCH SHELL (RDS.B) 26,35 4,48% ISHARES MSCI WORLD ETF (SWDA) 35,91 16,00%


Současný vývoj na trzích považuji za jedinečnou příležitost, která se nebude dalších 10? let opakovat. Bohužel pro mne, jakožto pravidelného a poctivého investora, který nakupoval za všechny dostupné peníze - nemám dostatek volného kapitálu na to abych současnou situaci náležitě využil.
Nabízí se tedy otázka co mám dělat, abych byl schopen vytěžit z propadu trhu co nejvíce?

Napadají mne 3 možnosti:

  • nedělat nic
  • prodat ETF a nakoupit výhodně oceněné akcie
  • vzít si úvěr na nákup dividendových akcií, kde úrok < dividenda - za normálních okolností bych toto vůbec neuvažoval, ale pokud se s úvěrem dá dostat na 2,99% a dividendy slušných podniků jsou aktuálně 6% a výše, beru to jako možnost

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  2    4    6  ..  13

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 42.4% - SQL: 57.6%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: