Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  18    20    22  ..  52
Autor: Předmět: Podniky, akcie, REITs
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 3-1-2020 v 15:43


Citace: Původně zaslal: bigusdykus  
Já tyhle cestovní firmy beru jako extrémně cyklické, snad se LHA nedostane do takových potíží, že by jí Němci nechali padnout.


Padnout ji nenechají, ale její zisk se klidně může dramaticky propadnout i na delší dobu.

V téhle souvislosti je zajímavý přístup nové rakouské vlády, kde kombinují snížení daní firmám i občanům se zavedením nových daní ("uhlíkových") například na krátké a střední lety letadly. To je opatření, které by veřejnost mohla i přivítat (záleží třeba na souhrnné bilanci, zda se celkové daňové zatížení nezhorší) a určitě airlinkám nepomůže.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 3-1-2020 v 18:53


CoreCivic in, cena dobra, divi pokryta a ex divi day 6.1.VZhledem k tomu, ze uz mam hromadku za 24,- neni co resit.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vyky
Junior Member
**




Příspěvků: 24
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 4-1-2020 v 00:50


Roberto, asi tě zklamu, ale ex-date byl včera tedy 3.1. :-(
https://www.nasdaq.com/market-activity/stocks/cxw
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Tondrisek
Junior Member
**




Příspěvků: 9
Registrován: 22-8-2019
Offline


[*] Zasláno 4-1-2020 v 20:07
MMM


Ahojte,

rád bych zkušenější kolegy požádal o názor na případný vstup do:
3M (MMM): P/B-2,9, P/S-1,28, P/E-14,94, Divi-3,86%, Payout ratio 60%, revenue growth 5%, EBITDA/Revenue 15%, Total liabilities 74%.

Totéž Pfitzer (PFE): P/B-3,3, P/S-4,13, P/E-13,77, Divi-3,9%, Payout ratio 51%, revenue growth 3%?%, EBITDA/Revenue 42%, Total liabilities 61%. Jak to vidíte vy, zkušenější?

Asi od pana domácího uslyším, že je to vše hodně předražené.

Vidíte někdo v současné době nějakou jinou zajímavou příležitost?

Díky za Vaše názory.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 4-1-2020 v 20:31


Jo Viky, je to tak, jine zdroje uvadely 6.1., moje halucinace zpusobila, ze pockam 3 mesice. Diky za info.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 4-1-2020 v 21:08


Citace: Původně zaslal: Tondrisek  
Ahojte,

rád bych zkušenější kolegy požádal o názor na případný vstup do:
3M (MMM): P/B-2,9, P/S-1,28, P/E-14,94, Divi-3,86%, Payout ratio 60%, revenue growth 5%, EBITDA/Revenue 15%, Total liabilities 74%.

Totéž Pfitzer (PFE): P/B-3,3, P/S-4,13, P/E-13,77, Divi-3,9%, Payout ratio 51%, revenue growth 3%?%, EBITDA/Revenue 42%, Total liabilities 61%. Jak to vidíte vy, zkušenější?



Obě ty společnosti jsou skvělé a jejich aktuálně nižší cena je dána drobným mráčkem na obloze (podobně jako u AbbVie). Pokud ti ten mráček nevadí, kup.

U MMM je ten mráček nedávné zhoršení outlooku (pohledej v kvartálních zprávách na jejich stránkách). Proto je výnosově výhodnější než třeba PG nebo JNJ, ačkoli je to taková elitní svatá trojice dividendových aristokratů.

U PFE je tím mráčkem plánované oddělení části firmy (Upjohn) a její sloučení s Mylanem. Opět se o tom snadno dočteš, a nejen na webu firmy. Tedy mráčkem je nejistota umocněná tím že Mylanovi (na rozdíl od MilanaV) se zrovna dvakrát nedaří.

Co skvělého koupit? - Máš už AbbVie, Shell, Altrii nebo ATT?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Tondrisek
Junior Member
**




Příspěvků: 9
Registrován: 22-8-2019
Offline


[*] Zasláno 4-1-2020 v 21:56


Díky za reakci. Shell jsem dokoupil před cca 14 dny - celkem slušný objem.
Altrii nemám, mám hodně BTI. Víc tabáku asi moc nechci.
ATT - domnívám se, že jde o AT&T (T). Mám hromadu :-).
O Abbvie nevím, co si myslet a zda do něj jít. Je fakt, že v létě jsem nenastoupil a teď se mi zdá kapku vysoko. Jenže v létě nebylo za co ...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 4-1-2020 v 22:29


Tak si dobře prostuduj posledních několik kvartálních zpráv AbbVie, zaměř se na prodeje Humiry a ostatních podstatných léků. Mráček je v tom, že se investoři bojí, že AbbVie nepokryje budoucí zisky jinými léky (nepokryje postupný pokles Humiry). Když budeš firmě věřit a dopadne to dobře, kupuješ dnes velmi lacino.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vitusus
Member
***




Příspěvků: 133
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 5-1-2020 v 11:18


Citace: Původně zaslal: Pavel  
Citace: Původně zaslal: Tondrisek  
Ahojte,

rád bych zkušenější kolegy požádal o názor na případný vstup do:
3M (MMM): P/B-2,9, P/S-1,28, P/E-14,94, Divi-3,86%, Payout ratio 60%, revenue growth 5%, EBITDA/Revenue 15%, Total liabilities 74%.

Totéž Pfitzer (PFE): P/B-3,3, P/S-4,13, P/E-13,77, Divi-3,9%, Payout ratio 51%, revenue growth 3%?%, EBITDA/Revenue 42%, Total liabilities 61%. Jak to vidíte vy, zkušenější?



Obě ty společnosti jsou skvělé a jejich aktuálně nižší cena je dána drobným mráčkem na obloze (podobně jako u AbbVie). Pokud ti ten mráček nevadí, kup.

U MMM je ten mráček nedávné zhoršení outlooku (pohledej v kvartálních zprávách na jejich stránkách). Proto je výnosově výhodnější než třeba PG nebo JNJ, ačkoli je to taková elitní svatá trojice dividendových aristokratů.

U PFE je tím mráčkem plánované oddělení části firmy (Upjohn) a její sloučení s Mylanem. Opět se o tom snadno dočteš, a nejen na webu firmy. Tedy mráčkem je nejistota umocněná tím že Mylanovi (na rozdíl od MilanaV) se zrovna dvakrát nedaří.

Co skvělého koupit? - Máš už AbbVie, Shell, Altrii nebo ATT?



Tohle je strašně složité, na mém wishlistu už zbyly pouze tři společnosti, které mi chybí do obsazení posledních tří sektorů:

Pfizer (PFE), Eaton (ETN) a Rio Tinto (RIO). AbbVie a MMM jsou rozhodně společnosti, na které se ale před nákupem těch prvních dvou jmenovaných chci podívat podrobněji, protože určitě můžou představovat zajímavou alternativu k mým vybraným (podotýkám, že ten wishlist jsem vyrobil už skoro před dvěma lety, pánové si na něj určitě ze srazu pamatují :) ), no uvidíme, už se to pomalu blíží, březen je za dveřmi :)





BBL - @ 36.60 USD_________________OHI - @ 34.00 USD_______________WFC - @ 50.00 USD
CSCO - @ 31.25 USD________________PG - @ 61.30 USD________________WHR - @ 154.75 USD
CVX - @ 93.80 USD_________________PPL - @ 27.75 USD________________WMT - @ 72.96 USD
IBM - @ 131.00 USD_________________SO - @ 49.18 USD________________XOM - @ 54.69 USD
JNJ - @ 58.80 USD__________________T - @ 33.82 USD________________RIO - @ 53.20 USD
JPM - @ 59.00 USD_________________RTX - @ 102.50 USD________________OTIS - @ 0.00 USD
MCD - @ 95.00 USD_________________VZ - @ 47.50 USD________________CARR - @ 0.00 USD
O - @ 57.50 USD________________PFE - @ 35.00 USD________________MMM - @ 159.00 USD
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 5-1-2020 v 11:49


Vitusus: nedíval ses někdy na ADP (Automatic Data Processing)? Začíná se mi líbil čím dál víc, ale je to na delší diskuzi (14.1.?)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 5-1-2020 v 14:08


3M má P/B přes 9, což je jednoznačně předražená akcie jako prase. Výhled zisku na 5 let je mizerný, což nepokryje ani inflaci. U PFE bych váhal, a i když je tam vyšší dividenda, tak výhled růstu není nikterak závratný. Tam by musela být tržní cena o 15% - 20% nižší, aby ta akcie měla také nějaký růst. ADP má P/B přes 13, takže se mi nelíbí, i když by měla solidně růst v dalších 5 letech. Velice slabá dividenda. RIO má tragický ziskový výhled na dalších 5 let. Eaton je zaručeně jediná dobrá volba. Pro mě jsou fundamenty prostě posvátné. Další solidní akcie je Enbridge, ale je tam bohužel vyšší srážková daň.

Jinak jsem Pavle psal o Humiře před více jak 1 rokem, že prodej tohoto léku tvořil 2/3 celkových prodejů a to jsem považoval za špatné. Nový lék se vyvíjí cca. 10 let. Abyste pak nebyli všichni zklamaní, kdo držíte ABBV, pokud firma nebude moct nabídnout obdobnou ziskovou alternativu.




AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 5-1-2020 v 15:07


Citace: Původně zaslal: Stanislav  
3M má P/B přes 9, což je jednoznačně předražená akcie jako prase. Výhled zisku na 5 let je mizerný, což nepokryje ani inflaci. U PFE bych váhal, a i když je tam vyšší dividenda, tak výhled růstu není nikterak závratný. Tam by musela být tržní cena o 15% - 20% nižší, aby ta akcie měla také nějaký růst. ADP má P/B přes 13, takže se mi nelíbí, i když by měla solidně růst v dalších 5 letech. Velice slabá dividenda. RIO má tragický ziskový výhled na dalších 5 let. Eaton je zaručeně jediná dobrá volba. Pro mě jsou fundamenty prostě posvátné. Další solidní akcie je Enbridge, ale je tam bohužel vyšší srážková daň.

Jinak jsem Pavle psal o Humiře před více jak 1 rokem, že prodej tohoto léku tvořil 2/3 celkových prodejů a to jsem považoval za špatné. Nový lék se vyvíjí cca. 10 let. Abyste pak nebyli všichni zklamaní, kdo držíte ABBV, pokud firma nebude moct nabídnout obdobnou ziskovou alternativu.


ADP má takový typ podnikání, kde P/B nelze posuzovat optikou starého Benjamina nebo Warrena.

O Humiře samozřejmě víme více než 2 roky (nebo ještě déle?) a jisté riziko tam samozřejmě je. Kdyby nebylo, stála by akcie 150 dolarů. Až přechod od Humiry zvládnou, vzpomeň si Stando na tuhle moji cenovou predikci:-) Do té doby se holt musíme spokojit jen s nadstandardní dividendou.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 5-1-2020 v 15:28


Já jsem asi stará struktura, která se drží pouze zavedených mantinelů. Já prostě ze svých pozic neuhnu ani o píď! V oceňování akcií přece musí být nějaký řád, aby se dalo výhodně nakoupit? Pokud tomu tak nebude, tak se bude kupovat cokoliv a bude v tom bramboračka. Někdy i fundamentální analýza je k ničemu, když v minulosti měla firma uspokojivý růst a nyní tomu tak není. V současné době je akcie fundamentálně laciná a její příběh se začíná bortit. Pokud člověk není znalec přímo v tom odvětví, tak asi těžko odhadne, jestli má firma jen krátkodobé problémy nebo se řítí k zániku? Právě tento správný odhad vydělává solidní peníze v budoucnosti.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
r626
Member
***




Příspěvků: 161
Registrován: 4-12-2019
Offline


[*] Zasláno 5-1-2020 v 15:30


Teď v souvislosti se současnou politickou situací hned v pondělí nakoupím pár kousků General Dynamics Corporation
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
kraken
Member
***




Příspěvků: 137
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 7-1-2020 v 19:24


micron jsem koupil bohužel až 12/1027- tedy abych nedanil a splnil daňový test,nezbývá mi, než počkat na prodej dalšího silvestra 12/20, zlaté časy, kdy to bylo 6 měsíců, a tuším že kalousek to zvýšil na 3 roky, aby investory chránil před spekulantskýn chtíčem jsou pryč. zajíavé, že nad myšlnkou zrušit 2x daněných dividend se zavřela voda. Jak to pan ladislav vidí se snížením daně za sjenocení nemecka? ochota sociallistů bude všude stejná
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jack N.
Member
***




Příspěvků: 121
Registrován: 2-7-2019
Offline


[*] Zasláno 8-1-2020 v 13:31


Pfitzer (PFE) je dle mého soudu ještě ke koupi.

Pokud se jim podaří zdárně vyřešit situaci okolo Upjohn / Mylan a trochu zlepšit růst, nevidím důvod proč by neměl mít ohodnocení jako Johnson & Johnson nebo Merck.



Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Member
***




Příspěvků: 229
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 8-1-2020 v 20:51


Tak jsem rozšířil zahrádku růstových akcií o další plantáž. Tentokrát D.R. Horton, Inc. (DHI) 
Zajímavé fundamenty PE 12 a budoucí 10, dluhy 0,34, EPS next 5Y 15.30%, ...https://finviz.com/quote.ashx?t=DHI. Zatím jen zkušební nákup




ptf dle hodnoty
rustove: MA,MSFT,ADBE,NVDA,ABT,ADSK,ATVI,LKQ,HD,UNH,NKE,DHI,BRK-B,ADP,AAPL,ASML,AMAT,FB,RTX,BLK,UNP
na stalo: NRZ,MAIN,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Tondrisek
Junior Member
**




Příspěvků: 9
Registrován: 22-8-2019
Offline


[*] Zasláno 9-1-2020 v 07:02


Walgreens Boots Alliance včera 6% výplach na základě čtvrtletní zprávy. Myslím, že se investoři kapku bojí budoucnosti této firmy. Navíc ten superstarý management ... Mám je taky, ale stále mě vrtá hlavou, zda mají budoucnost. Jak to vidí ostatní?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 9-1-2020 v 13:09


Koupit Walgreens Boots Alliance!
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
kraken
Member
***




Příspěvků: 137
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 9-1-2020 v 16:16


zakolik?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
kraken
Member
***




Příspěvků: 137
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 10-1-2020 v 17:31


viděl bych to 45+- 5%, když budou elementálové příznivě nakloněni, tedy vyčkat.. podobná situace byla u BMY před 6 měsíci
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
michal.holik
Member
***




Příspěvků: 122
Registrován: 17-7-2019
Offline


[*] Zasláno 13-1-2020 v 20:10


Citace: Původně zaslal: michal.holik  
Ohlašuji vstup do DLR - Digital Realty. Datová centra a vysílací věže byly dvě oblasti ve kterých jsem se rozhodoval a nakonec jsem zahájil pozici v DLR se zkušebním vzorkem 7 ks (~ $800).

Růst dividendy 14 let (= nesnížili 2007-2009).
Pokles ceny během posledních 2 měsíců z toho dělá zajímavou příležitost.
Brad Thomas doporučuje v několika svých posledních článcích.
Výplatní poměr krásných cca 65 %.
Mají za sebou akvizici velkého konkurenta.


Ohlašuji vstup do CONE - CyrusOne. Datová centra, stejně jako DLR. Dnes pokles díky špatné reakci automatů. Nestihnul jsem dno, ale i tak zajímavá nákupní cena.
Výplatní poměr kolem 55 %. Odhad růstu zisků do roku 2024 kolem 10 %, viz obrázek (zdroj: SA)
Během pár dní mi vyprší časový trest u jednoho předraženého titulu, prodám jej a za volné prostředky koupím AMT - telekomunikační věže.

BTW od nákupu DLR jsem +6% ;-) (což smaže jeden obchodní den jak nic...)

47904412_15787650122436_rId17.png - 10kB




<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO /// YOC celého ptf cca 4,5 % /// 1y DGR celého ptf cca 8,5 % >>>
Energy ________________ ---aktuálně nic---
Industrials ___________ MMM, RTX
CyclicalConsGoods _____ MCD
NonCyclicalConsGoods __ PEP, PG
Tobacco _______________ MO, PM
Financials ____________ MA, V
BDCs __________________ MAIN, ARCC, CSWC, GAIN
mREITs ________________ NRZ, ABR
Healthcare ____________ JNJ, PFE, ABBV
Technology ____________ MSFT, CSCO, INTC, AAPL
Telecommunications ____ T
Utilities _____________ NEE, DUK
eREITs ________________ O, OHI, WPC, NNN, STOR, AMT
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 13-1-2020 v 21:08


Co byste řekli na tuto akcii The Interpublic Group of Companies, Inc. (IPG)?



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mamut
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 30
Registrován: 29-8-2019
Bydliště: Brno
Offline


[*] Zasláno 13-1-2020 v 21:11


Citace: Původně zaslal: michal.holik  

Ohlašuji vstup do CONE - CyrusOne. Datová centra, stejně jako DLR. Dnes pokles díky špatné reakci automatů. Nestihnul jsem dno, ale i tak zajímavá nákupní cena.

Za poklesem ceny bude asi toto:
https://www.zdnet.com/google-amp/article/ransomware-attack-h...
Každopádně do budoucna mají tyhle REITy potenciál.




Spekulace: DAL
Trvalé ZOO: COP, MSFT, RIO, WBA, T, JNJ, MO, BMW, NRZ, PFE, BBVA, CGBD, WFC, RDSB, DOW, HPQ, BASF, ALV, PPL,CVX, ABBV, GAIN, CSCO, D, IBE, RTX
Reit: NRZ, VICI, MPW, IIPR, IRM, STOR

Start investování 25.7.2019
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
michal.holik
Member
***




Příspěvků: 122
Registrován: 17-7-2019
Offline


[*] Zasláno 14-1-2020 v 06:47


Citace: Původně zaslal: Mamut  
Citace: Původně zaslal: michal.holik  

Ohlašuji vstup do CONE - CyrusOne. Datová centra, stejně jako DLR. Dnes pokles díky špatné reakci automatů. Nestihnul jsem dno, ale i tak zajímavá nákupní cena.

Za poklesem ceny bude asi toto:
https://www.zdnet.com/google-amp/article/ransomware-attack-h...
Každopádně do budoucna mají tyhle REITy potenciál.


Hledal jsi na dobrém místě ale špatně. Včerejší pokles je toto: https://seekingalpha.com/news/3531283-cyrusone-cuts-costs-in...




<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO /// YOC celého ptf cca 4,5 % /// 1y DGR celého ptf cca 8,5 % >>>
Energy ________________ ---aktuálně nic---
Industrials ___________ MMM, RTX
CyclicalConsGoods _____ MCD
NonCyclicalConsGoods __ PEP, PG
Tobacco _______________ MO, PM
Financials ____________ MA, V
BDCs __________________ MAIN, ARCC, CSWC, GAIN
mREITs ________________ NRZ, ABR
Healthcare ____________ JNJ, PFE, ABBV
Technology ____________ MSFT, CSCO, INTC, AAPL
Telecommunications ____ T
Utilities _____________ NEE, DUK
eREITs ________________ O, OHI, WPC, NNN, STOR, AMT
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  18    20    22  ..  52

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 52.9% - SQL: 47.1%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: