Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  37    39    41  ..  52
Autor: Předmět: Podniky, akcie, REITs
jára
Junior Member
**




Příspěvků: 21
Registrován: 21-3-2020
Offline


[*] Zasláno 28-2-2021 v 00:23


Tady je docela zajimavý článek..

https://burzovnisvet.cz/2021/02/26/nejlepsi-akcie-tezaru-zla...

Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Caledonia Mining Corporation Plc CMCL
Malinká firma (183 milionů dolarů) těžící zlato v Zimbabwe je riziko. Akcie je levná s PE PB PS.
https://finance.yahoo.com/quote/CMCL/key-statistics?p=CMCL
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 9-3-2021 v 21:53


Kdo nezažil velký krach 2000-2003, nebo nestudoval ocenění akcií, nebo si dělá srandu,
nebo chce lidi na něco nalákat, nebo se snaží manipulovat kurzy nahoru - ale bohužel v malinkém diskusním foru,
ten samozřejmě musí trvrdit, že velký krach už nikdy víc nepřijde a že ceny akcií a kryptoměn porostou do nebe.
Jenže kurzy se nechají manipulovat jen v tom největším diskusním fóru světa, kde je víc jak 100.000 členů.

Corning.png - 13kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 17-3-2021 v 17:30


Po příštím velkém krachu, co koupit?
Velké dvouleté krachy se asi budou opakovat častěji.
Nebude už mezera 70 let (1929-2000) mezi velkými krachy.
Brzy tedy krachnou předražené akcie na 1/5 až 1/10.
A co na konci velkého krachu levně koupit?
Akcie Coca-Cola, PepsiCo, Mastercard, Tesla, Adobe, Nvidia budou asi i po velkém krachu předražené.
Akcie FAANG mi zůstanou stále nesympatické.
Ale jestli po velkém krachu dosáhnou P/B < 3, P/S < 3, dividendový výnos > 3%, mohl bych koupit akcie Microsoft a Visa.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 17-3-2021 v 17:39


Citace: Původně zaslal: Ladislav  

Ale jestli po velkém krachu dosáhnou P/B < 3, P/S < 3, dividendový výnos > 3%, mohl bych koupit akcie Microsoft a Visa.


Pak si nyní můžete koupit podíl společnosti Western Union namísto "Visa".




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
TomasV
Member
***




Příspěvků: 317
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 18-3-2021 v 09:28




National Grid koupí PPL WPD Investments za EV 7,8 mld. GBP a zároveň prodá The Narragansett Electric Company jiné společnosti ze skupiny PPL za EV 3,8 mld. USD (Bloomberg)


Financial highlights

PPL intends to use the net cash proceeds from the transactions to further strengthen its balance sheet and enhance opportunities for strategic growth. The company will continue to evaluate the best use of the remaining proceeds to maximize shareowner value. This includes potentially investing incremental capital at PPL's utilities or in renewables, and repurchasing shares.

Following the transactions, PPL expects to achieve competitive earnings per share growth supported by enhanced rate base growth and the company's proven track record of delivering operational efficiencies. In addition, stable earnings from the company's rate-regulated U.S. utility footprint are expected to support a strong dividend for the repositioned company. PPL expects to target a dividend payout ratio of 60%-65% upon completion of both transactions, with future dividend growth in line with earnings per share growth. The company does not expect a change in its quarterly dividend payments prior to the closing of the Narragansett Electric acquisition.




Investiční strategie:B&H
Portfolio:
ABBV,BAS,BIL,BMT,BMW,CSCO,D,IBE,MMM,MO,MUV2,PEP,PM,PPL,RDSB,T,WFC,XOM,IBM,UL,DIS,SBUX,MSFT,HD,BMY,KHC,PFE,WBD,INTC.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 25-3-2021 v 19:45


Indiáni z Indie předpovídají potenciál růstu pro 50 předražených akcií z celého světa a také potenciál pro levnou dividendovou akcii Royal Dutch Shell, která asi jako jediná akcie opravňuje ten jejich nápad publikovat ve fóru pro value investing a dividendy.
:post: :( https://www.wallstrank.com/

Indiani.jpg - 733kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 31-3-2021 v 12:01


BioNTech začíná v těchto dnech vyrábět vakcínu v 5 německých závodech najednou.
Do Silvestra vyrobí snad 2 miliardy ampulek, ze kterých zůstane možná miliarda v Evropě.
Nyní mohou všichni odmítnout riskantní vakcínu Astra Zeneca, i Sputnik a očkování z Číny.
BioNTech tedy zvýší letošní rok tržbu a zisk o tisíce procent. Příští rok zase tržbu a zisk silně sníží.
Já ale s akcií BioNTech spekulovat nebudu
https://finance.yahoo.com/quote/BNTX/analysis?p=BNTX
https://finance.yahoo.com/quote/BNTX/key-statistics?p=BNTX

BioNTEch.jpg - 129kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 1-4-2021 v 10:10
BRIM


Chtěl bych mít v portfoliu akcie z Islandu. Co mohou Islanďané dělat? Můžeš rybařit. Která společnost to dělá? Společnost se nazývá BRIM.
BRIM bohužel nevyplácejí dividendy, alespoň ne dobrou dividendu.
Cena akcií si však vedla dobře.

BRIM.jpg - 86kB




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
DavidC
Junior Member
**




Příspěvků: 61
Registrován: 12-6-2020
Offline


[*] Zasláno 5-4-2021 v 11:37


Otázka pro uživatele Lynxu - kupujete někdo ČEZ přes Lynx ? Dočetl jsem se, že prý pražská burza na Lynxu kupovat nejde, každopádně já čez na lynxu normálně najdu a předpokládám, že by měl jít i koupit. Mám případně i Patrii, každopádně bych radši kupoval vše přes Lynx a na patrii už nechám jen to, co tam mam nakoupené. Předem díky za odpověď



Wells Fargo, AT&T, Royal Dutch Shell ADR (RDS.B), Cisco, British American Tobacco ADR, Omega Healthcare, BHP Group ADR, W.P. Carey - vše na NYSE, ČEZ
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 5-4-2021 v 11:44


Citace: Původně zaslal: eco  
Chtěl bych mít v portfoliu akcie z Islandu. Co mohou Islanďané dělat? Můžeš rybařit. Která společnost to dělá? Společnost se nazývá BRIM.
BRIM bohužel nevyplácejí dividendy, alespoň ne dobrou dividendu.
Cena akcií si však vedla dobře.



Další zajímavou akcií z Islandu je společnost Marel.

marel.jpg - 66kB




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 5-4-2021 v 13:04


Pokud není člověk začátečník nebo spekulant nebo Berkshire Hathaway, nezajímají ho akcie, které silně rostly minulých 12 měsíců.
Pokud je člověk rozumný investor, zajímají ho akciové společnosti hodnoty nad 30 miliard euro, když mají akcie P/B pod 3, P/S pod 3, dividendu nad 3% a cizí kapitál není více než 3x vyšší než vlastní kapitál.

Znova a znova se různí blázni snaží vysvětlovat, proč akcie Abbvie nebo Qualcomm není předražená. Jenže já jim nevěřím, protože 50% textů v internetu je lež.
Ben Graham myslel, že akcie jsou výhodné s P/B pod 1,5.
Ale akcie Abbvie má P/B 14.6 a akcie Qualcomm má P/B 21, tedy byla by jistě akcie Abbvie 10x předražená a akcie Qualcomm 14x předražená pro Grahama, že?


Bullshit-indicator.gif - 36kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
minarjo
Member
***




Příspěvků: 124
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 5-4-2021 v 13:38


Citace: Původně zaslal: DavidC  
Otázka pro uživatele Lynxu - kupujete někdo ČEZ přes Lynx ? Dočetl jsem se, že prý pražská burza na Lynxu kupovat nejde, ....

Ano správně, Lynx českou burzu neumí. Akcie ČEZ je nicméně natolik známá, že existuje duální listing její akcie na německé burze Frankfurt, polské burze Varšava a jako ADR certifikát dokonce na OTC Pink sheet trhu v USA (v Lynx jako ticker CEZ a burze FWB2, WSE a jako ticker CEZYY ten ADR na OTC trhu PINK). Tedy lze tam koupit ČEZ za eura či zloté či certifikát na něj za dolary, ale moc to nedoporučuji, mohl by být problém například se sazbou daně z dividend. Na české akcie mám Fio a tam je to snad nejlepší, nejen kvůli poplatkům, ale i kvůli možnosti vybrat si z obou českých burz (BCPP i RMS), přičemž RM systém je přímo ve vlastnictví Fio. Mnohdy je na jedné lepší kurz než na druhé, z hlediska držení je pak u českých firem jedno, na které je nakoupeno.

Navíc, pokud to myslíš s akciemi vážně (dlouhodobé držení, na rentu ve stáří,...), tak zapomeň na to, že ti výhledově bude stačit jediný broker, kvůli nízké pojistné ochraně jen 20 tisíc euro v celé EU a tedy i kvůli bezpečnosti budeš časem stejně nucen mít brokerů víc. Já mám proto už čtyři: na CZ Fio, v LYNX zcela a v Degiro zčásti mám USA, Evropu+zbytek světa pak Degiro a nově ještě XTB. Limit 4x20 tisíc euro přece jen hned tak nevyčerpám, i když třeba v Lynx se mu už blížím, právě proto jsem vytvořil broker účtů víc. Není důvod v tom hledat složitosti, víc brokerů nijak nevadí. Tak jako když má někdo víc různých finančních produktů či pojistek, tak to také nemá v jediném subjektu, ale každý produkt tam kde je to nejvýhodnější, nebo kvůli diverzifikaci rizik bezpečnější, no ne?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
DavidC
Junior Member
**




Příspěvků: 61
Registrován: 12-6-2020
Offline


[*] Zasláno 5-4-2021 v 15:25


Citace: Původně zaslal: minarjo  
Citace: Původně zaslal: DavidC  
Otázka pro uživatele Lynxu - kupujete někdo ČEZ přes Lynx ? Dočetl jsem se, že prý pražská burza na Lynxu kupovat nejde, ....

Ano správně, Lynx českou burzu neumí. Akcie ČEZ je nicméně natolik známá, že existuje duální listing její akcie na německé burze Frankfurt, polské burze Varšava a jako ADR certifikát dokonce na OTC Pink sheet trhu v USA (v Lynx jako ticker CEZ a burze FWB2, WSE a jako ticker CEZYY ten ADR na OTC trhu PINK). Tedy lze tam koupit ČEZ za eura či zloté či certifikát na něj za dolary, ale moc to nedoporučuji, mohl by být problém například se sazbou daně z dividend. Na české akcie mám Fio a tam je to snad nejlepší, nejen kvůli poplatkům, ale i kvůli možnosti vybrat si z obou českých burz (BCPP i RMS), přičemž RM systém je přímo ve vlastnictví Fio. Mnohdy je na jedné lepší kurz než na druhé, z hlediska držení je pak u českých firem jedno, na které je nakoupeno.

Navíc, pokud to myslíš s akciemi vážně (dlouhodobé držení, na rentu ve stáří,...), tak zapomeň na to, že ti výhledově bude stačit jediný broker, kvůli nízké pojistné ochraně jen 20 tisíc euro v celé EU a tedy i kvůli bezpečnosti budeš časem stejně nucen mít brokerů víc. Já mám proto už čtyři: na CZ Fio, v LYNX zcela a v Degiro zčásti mám USA, Evropu+zbytek světa pak Degiro a nově ještě XTB. Limit 4x20 tisíc euro přece jen hned tak nevyčerpám, i když třeba v Lynx se mu už blížím, právě proto jsem vytvořil broker účtů víc. Není důvod v tom hledat složitosti, víc brokerů nijak nevadí. Tak jako když má někdo víc různých finančních produktů či pojistek, tak to také nemá v jediném subjektu, ale každý produkt tam kde je to nejvýhodnější, nebo kvůli diverzifikaci rizik bezpečnější, no ne?


Já mám ještě aktivní účet na Patrii, kde mam asi 3 tituly nakoupené. Tudíž ČEZ pořídím přes Patrii a zahraniční tituly nechám na Lynx. Díky za radu




Wells Fargo, AT&T, Royal Dutch Shell ADR (RDS.B), Cisco, British American Tobacco ADR, Omega Healthcare, BHP Group ADR, W.P. Carey - vše na NYSE, ČEZ
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
akcionarek
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 18-2-2021
Offline


[*] Zasláno 5-4-2021 v 15:46


Rad bych se tu chtěl zeptat na podnik pro dividendy a další koupenou akcií zvažuji kvůli exdate 14.4.
z fin.sektoru Legal a General a nebo pak HSBC.

Co bych si vybral já:
asi LGEN.L protože vyplácí vyšší dividendu a blíží se exdate a tedy stíhnout půlroční dividendu, dale jak uváděl admin. někde tu na foru, že je výhodně oceněná?
Snad jedině by mohlo vadit, že firmá má menší tržní kapitalizaci než HSBC, zase lepší návratnost?

Jen se chci zeptat jak je zadlužená ke svým akciím, zisku nebo tržní kap. má ten Legal smysl kupovat na stálo nebo na růst s divi na pár let příp.vůbec?

Dale by mě zajimala firma GSK má cenu jí brát nastálo když někdo tu na diskuzi povidal že se bude firma dělit, jak je na tom účetně? Viděl jsem video na ytube o rohleny o GSK a celkem dobře o ní povídal, tak nevím, ale video je staré cca 4měs.

Děkuji.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 5-4-2021 v 17:41


Pro mne v těchto dnech je jediný rozumný nákup z těch 3 jmenovaných akcií HSBC.
Jestli strana a vláda minulý rok bance zakázala platit dividendu, jistě bude tento rok platit
dividendu hezkou a příští rok ještě víc, možná 5% z dnešního kurzu.
HSBC je jediná firma, která by mi měla zařídit nějaký profit z Číny,
protože banka byla založena 1865 jako Hongkong Shanghai Banking Corporation.
Více čínské společnosti bych nekoupil. Protože je to komunistický podvod registrovaný v Karibiku na Kajmanových ostrovech.

Legál a Generál je pro mne malá a riskantní firma.
Glaxo Smith Klein je akcie 1,5x nebo 2x předražená.

Výhodně oceněná farmacie je Sanofi a některé banky a brouci dokáží zařídit daň z francouzských dividend jen 12,8%.
Výhodně oceněná je i lékárna Walgreens Boots Alliance.
Pfizer je jen 1,5x předražený. JNJ a PG jsou 2x předražené.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
kubis35
Junior Member
**




Příspěvků: 50
Registrován: 24-11-2020
Offline


[*] Zasláno 5-4-2021 v 18:52


doufam ze HSBC se pochlapi uz tenhle mesic a mohly by to i zopakovat víckrat letos

https://www.hsbc.com/investors/shareholder-information/divid...

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
akcionarek
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 18-2-2021
Offline


[*] Zasláno 5-4-2021 v 19:01


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Pro mne v těchto dnech je jediný rozumný nákup z těch 3 jmenovaných akcií HSBC.
Jestli strana a vláda minulý rok bance zakázala platit dividendu, jistě bude tento rok platit
dividendu hezkou a příští rok ještě víc, možná 5% z dnešního kurzu.
HSBC je jediná firma, která by mi měla zařídit nějaký profit z Číny,
protože banka byla založena 1865 jako Hongkong Shanghai Banking Corporation.
Více čínské společnosti bych nekoupil. Protože je to komunistický podvod registrovaný v Karibiku na Kajmanových ostrovech.

Legál a Generál je pro mne malá a riskantní firma.
Glaxo Smith Klein je akcie 1,5x nebo 2x předražená.

Výhodně oceněná farmacie je Sanofi a některé banky a brouci dokáží zařídit daň z francouzských dividend jen 12,8%.
Výhodně oceněná je i lékárna Walgreens Boots Alliance.
Pfizer je jen 1,5x předražený. JNJ a PG jsou 2x předražené.


diky.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
minarjo
Member
***




Příspěvků: 124
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 5-4-2021 v 22:12


(Převážně) životní pojišťovnu Legal & General mám už několik let a jsem spokojený. Životní pojištění (nebo obecně pojištění) není tak závislé na ekonomickém cyklu jako bankovnictví, takže divi je nejen vyšší, ale i stabilnější. Naopak HSBC banku jsem prodal ihned, jakmile oznámila delší zastavení dividendy. K čemu by mě taková akcie do dividendového ptf. byla, když každá krize by toto způsobila? Ladislav banky v portfoliu nadvažuje, tedy jeho trochu až "posedlost" bankovními tituly je právě v krizích jako je covid na škodu.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-4-2021 v 05:17


Britská pojišťovna Legál a Generál stojí dnes 24 miliard dolarů = 20 miliard euro.
To je dost malá firma, kde mají akcionáři strach z bankrotu v každé velké finanční krizi.
Akcie proto klesla ze 166 na 23 pencí = na 1/7 ve finanční krizi.
Bilance 2011-2020 http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=LGGNF&...
Graf https://www.comdirect.de/inf/aktien/GB0005603997?ID_NOTATION...
Legal-General.png - 11kB Legal & General

Banka HSBC je největší banka Evropy a ve finanční krizi klesla akcie jen z 840 na 285 pencí = na 1/3.
Nikdo neměl strach z bankrotu.
Bilance 2011-2020 http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=hbcyf&...
Graf https://www.comdirect.de/inf/aktien/GB0005405286?ID_NOTATION...
HSBC.png - 20kB HSBC Holdings
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 7-4-2021 v 02:54


97 let starý blázen z Kalifornie vrazil 19% svého portfolia do jedné komunistické akcie v 1. kvartále 2021.
A všechny hloupé webstránky světa v těchto dnech publikují detaily této hlouposti.
Naše fórum není hloupá webstránka a proto zde nebudou detaily ale jen kritika a urážka.
97 let starý Američan má jmění 2 miliardy dolarů a neměl spekulovat s komunistickou akcií a neměl by brát úplatky za to,
že akcie koupí a pomůže jim to k růstu a ten platitel úplatku pak akcie prodá.
97 let starý miliardář by se neměl snažit s neetickou, zločinnou, komunistickou akciovou společností registrovanou v Karibiku zvýšit své 2 miliardy dolarů.
Ten miliardář by se měl s ochrannou stráží procházet po Tahiti a vykašlat se na komunistické akcie z Ruska a Číny.

Jde o to že :thumbdown: Charles Munger má 19% soukromého portfolia v akcii Alibaba od 1. kvartálu 2021. :thumbdown:
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
TomasV
Member
***




Příspěvků: 317
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 11-4-2021 v 08:51


Právě jsem dočetl roční zprávu od PFE a bude zajimavé o kolik se bude snižovat dividenda pro rok 2021 viz.text.níže

Let me speak for a moment about our dividend going forward and how it will initially be linked to the Viatris dividend once it is declared. To make it simple, let's start with Pfizer's current annualized dividend rate of $1.56 per share. A Pfizer shareholder owning 100 shares just prior to the spin-off, would now still own their 100 shares of Pfizer and also 12 shares of Viatris, assuming they have continued to hold the Viatris shares. The 100 shares of Pfizer would generate $156 in annual dividend income. And currently, the 12 shares of Viatris do not generate any dividend income. This $156 in annual dividend income is what we will preserve. Once Viatris declares its dividend, we will calculate the annual income generated by the 12 shares of Viatris, and then adjust the Pfizer dividend, so the combined annual income generated from the 100 shares of Pfizer and 12 shares of Viatris, totals at least that $156 in 2021.




Investiční strategie:B&H
Portfolio:
ABBV,BAS,BIL,BMT,BMW,CSCO,D,IBE,MMM,MO,MUV2,PEP,PM,PPL,RDSB,T,WFC,XOM,IBM,UL,DIS,SBUX,MSFT,HD,BMY,KHC,PFE,WBD,INTC.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vosa
Member
***


Avatar


Příspěvků: 205
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 11-4-2021 v 09:53


Citace: Původně zaslal: TomasV  
Právě jsem dočetl roční zprávu od PFE a bude zajimavé o kolik se bude snižovat dividenda pro rok 2021 viz.text.níže

Let me speak for a moment about our dividend going forward and how it will initially be linked to the Viatris dividend once it is declared. To make it simple, let's start with Pfizer's current annualized dividend rate of $1.56 per share. A Pfizer shareholder owning 100 shares just prior to the spin-off, would now still own their 100 shares of Pfizer and also 12 shares of Viatris, assuming they have continued to hold the Viatris shares. The 100 shares of Pfizer would generate $156 in annual dividend income. And currently, the 12 shares of Viatris do not generate any dividend income. This $156 in annual dividend income is what we will preserve. Once Viatris declares its dividend, we will calculate the annual income generated by the 12 shares of Viatris, and then adjust the Pfizer dividend, so the combined annual income generated from the 100 shares of Pfizer and 12 shares of Viatris, totals at least that $156 in 2021.


Kvartální dividenda Viatrisu bude $0,11. Potom vychází kvartální dividenda PFE na cca $0,3768.




Portfolio: 3M, AbbVie, Alphabet, Altria, Apple, ABR, AT&T, Antero Midstream, Boeing, Br.Am.Tobacco, Broadcom, Canadian National Railway, Carrier, Caterpillar, Chevron, Cisco, Citigroup, Coca Cola, Deutsche Telekom, Duke Energy, Electronic Arts, Enbridge, Exxon, General Mills, Hewlett Packard, Home Depot, Iberdrola, IBM, Intel, JPMorgan, Johnson&Johnson, Kinder Morgan, MAIN, McDonald's, Microsoft, Next Era Energy, Omega Healthcare, Pembina Pipeline, PepsiCo, Pfizer, Philip Morris ČR, Procter&Gamble, Realty Income, Rio Tinto, RITM, Stanley Black&Decker, Texas Instruments, Viatris, Vodafone, Whirlpool, Williams
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 11-4-2021 v 21:33


Vosa: ano, přesně tak.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 16-4-2021 v 10:25


Microsoft-USD.png - 11kB Microsoft - USD - 435% / 5 let
https://finance.yahoo.com/quote/MSFT/key-statistics

Nejprve potřebuju 2x očkování od BioNTech.
Pak potřebuju jeti vlakem do Plzně do banky Fio.
S dokumentem o očkování snad není nutné vlak opustit a jeti domů, ani není nutný negativní test na korona virus.
Pak musí zločinecké hnutí ANO zmiznout z české vlády.
Pak musím mít alespoň 6.000 € v každé z mých 5 nových akcií: Bank of Nova Scotia, Enbridge, BNP Paribas, Mitsubishi Corp., Walgreens Boots Alliance.
Pak už velký dvouletý krach na burze bude zakončen a akcie Microsoft, Adobe, Nvidia budou kleslé na 1/5.
Možná že teplý šéf firmy Apple = Timothy Donald Cook bude ženatý se svým čínským milencem Benjamin Ling a opustí Apple, aby se věnoval jeho milionům dolarů a jeho milenci. A pak by bylo možné koupit také akcii Apple po krachu na 1/5.

Nvidia-USD.png - 11kB Nvidia - USD - 1.757% / 5 let
https://finance.yahoo.com/quote/NVDA/key-statistics

Adobe-USD.png - 10kB Adobe - USD - 487% / 5 let
https://finance.yahoo.com/quote/ADBE/key-statistics

Apple-USD.png - 11kB Apple - USD - 533% / 5 let
https://finance.yahoo.com/quote/AAPL/key-statistics

Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 16-4-2021 v 11:12


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Nejprve potřebuju 2x očkování od BioNTech.



Pan Söder vám nabídne pouze Sputnik V.




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  37    39    41  ..  52

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 8.3% - SQL: 91.7%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: