Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Anketa: Kdo přijde na setkání 27.9.2017 v Praze?
Přijdu na setkání ve středu 27.9.2017 v 18 hodin do hospody U Českého lva, Sokolovská 41/7, Praha 8 - Karlín. --- 8 (36.36%)
Rád bych jiný den. Nemám 27.9. čas. --- 5 (22.73%)
Nezájem, mám to do Prahy příliš daleko. --- 8 (36.36%)
Nechci vás vidět. Nemám vás rád. --- 1 (4.55%)

Tisková verze  
 Stran:  1  2  3
Autor: Předmět: Kdo přijde na setkání 27.9.2017 v Praze?
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 4-9-2017 v 10:09

Mělo by se to setkání nebo spiknutí konat tajně, v noci na ostrově ve Vltavě a rozhodlo by se tam o vyházení pánů (prezident a ministři) z oken Pražského hradu.

Akcie a burza, jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/akcie Narozen 1954
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
CUTTY
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 4-9-2017 v 12:44

NóÓó, tak to už elitný klub má pod palcom Prahu a Moravu, posuňte to ešte kúsok na Slovensko a možno pustia do gatí aj páni urodzení veľkomožní, že nech nás už toľko nebičujú alebo nech nám znížia dane! ;):bigsmile::smilegrin::yes:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 4-9-2017 v 16:33

MilanV : sem se fakt nasmal, jak prochlasceme ty nase akcie :thumbup:

Noo, prochlastavaji se divi, na akcije nehrabem, ze jo:cool:

michal.holik: jakepak mytickej, z masa akosti s osezenyma rukama, jak na nic pokudmozno nesaham :info:

Do konce roku bude rachot v rachote, taky bych to videl pozdeji.
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 6-9-2017 v 18:19

Zatím mám potvrzených jen 5nicků. V anketě však zatím hlasovalo 6 lidí, že přijde. Prosím tedy toho, kdo hlasoval, že přijde, aby mi poslal Nick z důvodu vytištění ozančováka, bez kterého nebude puštěn k diskusi a ani k pivu

EU: VOW3, RDSA / EU-BREXIT: BLT, BATS / USA: MA, JPM, CAT, FB, GOOGL, MU, MGM, MCD
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 7-9-2017 v 07:49

Mám tu pár dotazů od účastníků na které zkusím odpovědět

1. Uzávěrku posunuji na neděli 24.9 na 20:00.
2. Zveřejním registrované nicky a informaci ohledně focení ke kontrole. Kdo tam nebude správně uveden, reagujte. PTF nezveřejňuji neb by to bylo nepřehledné. Kdo nechce toto zveřejnění a chce uchovat svou účast v anonymitě - pls soukromou zprávu
3. V pondělí 25.9 tisknu visačky a jdu zkontrolovat rezervaci včetně záložního plánu konání

Nadále prosím o postupnou registraci během víkendu

EU: VOW3, RDSA / EU-BREXIT: BLT, BATS / USA: MA, JPM, CAT, FB, GOOGL, MU, MGM, MCD
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 7-9-2017 v 13:12

Jestli myslíš, že visačka be měla mit fotografii nositele, tak to považuji za hloupost.
Já jsem myslel, že každý by mohl mít na ceduli jméno nebo nick a jeho akcie. Nic víc.

A ty z toho děláš komplikace, že by měl mít každý pod hlavou ještě jednu hlavu na foto a napsat do fora alespoň 3 příspěvky a to může počet návštěvníků snížit. Zřejmě ale chceš raději 5 lidí než 50 lidí.
Ale foto na krku je hloupost. Vždyť má každý vlastní ksicht 30 cm nad kartou. :)
A už vůbec nechceš, aby se vidělo na kartě, jaké kdo má akcie. To se mi nelíbí, že se lidé budou muset ptát lidí, jaké mají akcie.

Akcie a burza, jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/akcie Narozen 1954
michal.holik
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 7-9-2017 v 13:36

Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Jestli myslíš, že visačka be měla mit fotografii nositele, tak to považuji za hloupost.
Já jsem myslel, že každý by mohl mít na ceduli jméno nebo nick a jeho akcie. Nic víc.

A ty z toho děláš komplikace, že by měl mít každý pod hlavou ještě jednu hlavu na foto a napsat do fora alespoň 3 příspěvky a to může počet návštěvníků snížit. Zřejmě ale chceš raději 5 lidí než 50 lidí.
Ale foto na krku je hloupost. Vždyť má každý vlastní ksicht 30 cm nad kartou. :)
A už vůbec nechceš, aby se vidělo na kartě, jaké kdo má akcie. To se mi nelíbí, že se lidé budou muset ptát lidí, jaké mají akcie.

Já si myslím, že spíše než rýpaním, bysme měli Milana potěšit příjemným slovem a poděkovat, že takový sraz zorganizoval. Jakou filosofii tomu dá (fotky, podpisy, atd) je jeho věc. Každý do toho jde dobrovolně. Komu se to nelíbí tak chodit nemusí. Já přijdu se svým xichtem na hlavě a je mi jedno zda budu vedle svého půllitru mít kartičku s obsahem portfolia nebo nikoliv :)

<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO USA /// YOC celého portfolia = 4,4 % /// účty Fio+Lynx >>>
Energy ________________ XOM Exxon Mobil
Industrials ___________ EMR Emerson Electric
CyclicalConsGoods _____ MCD McDonald's
NonCyclicalConsGoods __ KO Coca-Cola, PEP PepsiCo
Tobacco _______________ MO Altria, PM Philip Morris, VGR Vector
Financials ____________ N/A aktuálně nic
BDCs __________________ MAIN Main Street Capital, ARCC Ares Capital Corporation
mREITs ________________ NRZ New Residential Investment Corp
Healthcare ____________ JNJ Johnson & Johnson, PFE Pfizer, ABBV AbbVie
Technology ____________ CSCO Cisco Systems, QCOM Qualcomm
Telecommunications ____ T AT&T, VZ Verizon
Utilities _____________ SO Southern Co, DUK Duke Energy, D Dominion Resources
eREITs ________________ O Realty Income, OHI Omega Healthcare, WPC W.P.Carey, HCN Welltower

<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO EVROPA /// YOC celého portfolia = 3,9 % /// účet Degiro >>>
Unilever, British American Tobacco, Royal Dutch Shell
Michal.I
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 7-9-2017 v 13:45

1) nikdo nemluvil o fotkách
2) ano, chceme 5 lidí spíše než 50
3) nevím proč do toho rejou ti, kteří stejně nechtějí přijít :lol:

Portfolio člověka, kterému to normálně nemyslí, plné šuntů - akcií, které pravděpodobně vlastní i homosexuálové a židé:

Consumer: BMW, DAIM, MO
Technology: T, CSCO, INFY
Financial: OHI, RY, MUV2, BBVA
Industrial: ETN
Materials: RDS, BPL
Healt: NVO, ABBV
Utilities: HNP, NGG, IBE, SBS
Services: GME, LB
Cyberguy
Member

Nálada:

[*] Zasláno 7-9-2017 v 14:10

Já kluci a holky středu 27.9. nedám. Rád bych přišel ale termín v 6/10/2017 byl jediný kdy jsem mohl. Třeba příště.
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 7-9-2017 v 16:20

Citace: Původně zaslal: Ladislav  

Nikdy mne ani nenapadlo chtít fotku a tak fotka určitě nebude. Nechci ani pravé jméno. Stačí jen Nick, informace o fotu a dobrovolně PTF

Chci zachovat maximální anonymitu neboť v Čechách (včetně Moravy a Slovenska) je hrozná závist. Statistika těch, co připouští focení, potvrzuje tento názor. Pro Tebe, co žiješ v Německu je skutečně fuk kdo Tě tu uvidí, ale tady to jinak nelze.

Já budu raději, když přijde 5 a příští rok 50 než aby přišlo teď 50 a příští rok 5. Děláme to na zkoušku.

MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 7-9-2017 v 16:26

Citace: Původně zaslal: MilanV  
Zatím mám potvrzených jen 5nicků. V anketě však zatím hlasovalo 6 lidí, že přijde. Prosím tedy toho, kdo hlasoval, že přijde, aby mi poslal Nick z důvodu vytištění ozančováka, bez kterého nebude puštěn k diskusi a ani k pivu

Teď v anketě je 7 lidí a stále mám jen 5 identifikovaných. Prosím ty dva o zaslání NICKU

Jinak se hlaste další, co budete moci a budete chtíti se s námi setkat.

Leni
Senior Member

Nálada: prace a zase prace

[*] Zasláno 7-9-2017 v 16:35

Hadam ze tu vzniklo trosku nepochopeni ohledne "foto" :exclamation:
MilanV tim fotem myslel, zda clovek co na sraz prijde souhlasi nebo nesouhlasi, aby byl fotografovan na srazu :info: nikoliv aby mel fotku na visacce :info:
Tedy v pripade, ze se nekdo rozhodne na srazu porizovat fotodokumentaci :lol: coz predpokladam asi nebude nutne, protoze to co se tam bude probirat bude urcite "super tajne" :smilegrin: takze ze srazu bude maximalne textovy zapis ve zneni: "sesli jsme se" :lol:

Chcete si založit nový účet u Lynx nebo Degiro a chtěli by jste 50USD nebo 500Kč kredit na poplatky, dejte mi vědět.

Fio: CEZ / Moneta / PMCR
Lynx: MO,VGR / ABBV,JNJ,PFE / ARCC,GAIN,MAIN,ORI / O,OHI,MPW,NNN,STAG / CSCO,QCOM / T,VZ / D,SO
Degiro: TGT / IMB,PM,ULVR / BP,RDS.B / ARI,HSBC,HTGC / CLDT,HCP,HCN,VTR,WPC / CTL / DUK,PPL

Doporucena cetba: http://www.investicnigramotnost.cz/
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 7-9-2017 v 16:41

Citace: Původně zaslal: MilanV  
Mám tu pár dotazů od účastníků na které zkusím odpovědět

1. Uzávěrku posunuji na neděli 24.9 na 20:00.
2. Zveřejním registrované nicky a informaci ohledně focení ke kontrole. Kdo tam nebude správně uveden, reagujte. PTF nezveřejňuji neb by to bylo nepřehledné. Kdo nechce toto zveřejnění a chce uchovat svou účast v anonymitě - pls soukromou zprávu
3. V pondělí 25.9 tisknu visačky a jdu zkontrolovat rezervaci včetně záložního plánu konání

Nadále prosím o postupnou registraci během víkendu

Informace ohledně focení - visačka bude označena tak aby každý pochopil, zda nositel chce či nechce být focen

koma
Member

Nálada:

[*] Zasláno 8-9-2017 v 19:38

Este ma napadlo ze by tam Ladislav mohol rozdavat jeho knihu s podpisom a venovanim :)
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 9-9-2017 v 06:34

To by byla krása nesmírná.

Michal.I
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 9-9-2017 v 12:07

Zadarmo ale! :lol:

Portfolio člověka, kterému to normálně nemyslí, plné šuntů - akcií, které pravděpodobně vlastní i homosexuálové a židé:

Consumer: BMW, DAIM, MO
Technology: T, CSCO, INFY
Financial: OHI, RY, MUV2, BBVA
Industrial: ETN
Materials: RDS, BPL
Healt: NVO, ABBV
Utilities: HNP, NGG, IBE, SBS
Services: GME, LB
roberto marconi
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 10-9-2017 v 08:54

Zvu taky "Buyandholda 2012" zatim je to otevrene, bude v Praglu a Budimpesti.

Musi mit taky tu Vasu vysacku? Sak ho poznate, ne?

Na Morave ve sklepe ji po nem pristi rok nebudeme vyzadovat :yes:
koma
Member

Nálada:

[*] Zasláno 12-9-2017 v 23:35

Citace: Původně zaslal: roberto marconi  
Zvu taky "Buyandholda 2012" zatim je to otevrene, bude v Praglu a Budimpesti.

Musi mit taky tu Vasu vysacku? Sak ho poznate, ne?

Na Morave ve sklepe ji po nem pristi rok nebudeme vyzadovat :yes:

Ale to by bola sranda keby fakt dosiel...
roberto marconi
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 13-9-2017 v 14:25

:-) Koma, ne kdyby, ale bud ano nebo ne.

B&H se chysta do Praglu a Budapesti, ale 27. to uz neda. Sejdu se s nim, jak dorazi.
Ondřej
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 13-9-2017 v 14:26

Závist. I když já bych si sním stejně nepokecal.:-D

Ministerstvo zdravotnictví varuje!!! Na investování může vzniknout závislost!!!
Spolumajitel:
Banco Santander; Royal Dutch Shell; ArcelorMittal; AT&T; Veolia Environnement; Omega Healthcare Investors; Altria Group Inc;PepsiCO;Johnson&Johnson;Southern Co;
Dolarové investice: 4,05% YOC
Eurové investice: 2,80% YOC
2016 yield: 4%

https://www.investicnigramotnost.cz ; https://www.facebook.com/investicnigramotnost/
koma
Member

Nálada:

[*] Zasláno 13-9-2017 v 15:47

Citace: Původně zaslal: roberto marconi  
:-) Koma, ne kdyby, ale bud ano nebo ne.

B&H se chysta do Praglu a Budapesti, ale 27. to uz neda. Sejdu se s nim, jak dorazi.

Prosim ta vyfot sa s nim. :) Kludne staci aj od chrbta on je pre mna strasna legenda. Spytaj sa ho ci este stale jazdi na tej toyote. :cool: Ale vazne boli casy ked som jeho prispevky hltal...
roberto marconi
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 13-9-2017 v 15:52

UFFff, fotky: on bude krasny a ja bestija :-) skareda.

Na Camry beha vzdy do 120 000mil. Ale kdyz to klapne, nechci moc mudrovat o autech, spis mne zajiva ten jeho zivotni pribeh + nazory.

Taky docela lital na bicyklu.
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 14-9-2017 v 11:16

dovolím si znovu upozornit na blížící se sraz. Už jen 13 dní pro ty co nemohou dospat. Prosím o zaslání info o účasti co nejdříve ať je dost piva. Mají tam sice tankovou Plzeň, ale bude po dividendách a tak se neví, zda nezůstane tank prázdný po našem srazu

MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 20-9-2017 v 06:27

Takže už jen 7 dní do srazu. Skoro nemohu dospat :-)

Nicméně se blíží uzávěrka registrací a já mám zatím jen 6 lidí ač v anketě je jich 7. Takže prosím toho nepřihlášeného a i další váhající o registraci.

Omlouvám se za přísné podmínky registrace, ale je to první sraz a je lépe být teď opatrný neb nejsme sběratelé známek, ale investoři ( jedna z vlastností československého (včetně moravského a i slezkého) národa je závist a nepřejícnost).

Protože se nikdo neozval proti zveřejnění nicku registrovaných, pak uvádím ty, co mám registrované včetně info o souhlasu focení na srazu s případnou publikací na sociálních sítích (nikoliv noviny)

NICK Foto

MilanV Ano
Michal.I Ne
michal.holik Ano
Leni Ano
Phoenix Ne
TomOli Ano

MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 22-9-2017 v 07:09

Výzva - kdo ještě chce přijít, nechť se nahlásí do neděle. Má na to poslední tři dni !!!

Neváhajete. Dividendy přicházejí a tak je za co píti plzeňský mok zdaněný srážkovou spotřební daní :-)

Stran:  1  2  3