Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  60    62    64  ..  77
Autor: Předmět: Akcie na stálo pro dividendy
Antoan
Junior Member
**




Příspěvků: 81
Registrován: 25-2-2020
Offline


[*] Zasláno 6-5-2021 v 20:55


Viem čo sú akcie. Predám akcie každej spoločnosti, ktorá prestane vyplácať dividendy po termíne môjho nákupu. A kúpim inú alebo rastovú. :)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 12-5-2021 v 08:55


HV BMW. Dnes 12.5. od 10.00 do 11.00 hodin
možno vidět live shromáždění akcionářů BMW. Bohužel webstránka obtěžuje s cookies.
Ale několik hodin nebo dní později bude asi Hauptversammlung na Youtube bez cookies.
https://www.live.bmwgroup.com/de/live-streaming/text/ORDENTL...

BMW-1-4-21-a.jpg - 722kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 13-5-2021 v 05:47


Tržba, zisk, dividenda klesaly 2020 kvůli Koroně. A přesto nechci vyměnit akcie BMW za Daimler nebo Volkswagen. V příštích 20 letech mohou růst tržby, zisky, dividendy. A já dosáhnu za hodinu pěšky výroční valnou hromadu BMW. Hlavní akcionáři: rodiny Quandt a Klatten by neměly dovolit snížení dividendy v žádném roce. Měly by nutit vedení, aby se BMW stalo dividendovým aristokratem.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 14-5-2021 v 11:16


Na NR1a foru se zřejmě již neobchoduje, tak to tu trochu osvěžím. Jako oslavu za první injekci od Pfizeru ( jako spoluvlastníka firmy mě to potěšilo) , jsem naložil dva vagony DEA, první vagonek INTC a spekulativně čínský gigant BABA ( Doufám, že těch pár blbinek , co jsem ještě narychlo objednal z Číny, abych podpořil svoji novou pozici, dorazí před 1.7. :cool: ) Prodal jsem s pěkným ziskem LEG , pozice byla malá a neuvažoval jsem již o navýšení.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 14-5-2021 v 11:25


Citace: Původně zaslal: Mindoro  
Na NR1a foru se zřejmě již neobchoduje, tak to tu trochu osvěžím. Jako oslavu za první injekci od Pfizeru ( jako spoluvlastníka firmy mě to potěšilo) , jsem naložil dva vagony DEA, první vagonek INTC a spekulativně čínský gigant BABA ( Doufám, že těch pár blbinek , co jsem ještě narychlo objednal z Číny, abych podpořil svoji novou pozici, dorazí před 1.7. :cool: ) Prodal jsem s pěkným ziskem LEG , pozice byla malá a neuvažoval jsem již o navýšení.


Alibaba je pro mě příliš spekulativní.
Taky mám leg immoblien. Ale nikdy neprodám ty akcie. Budu vybírat dividendy celý svůj život.




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 14-5-2021 v 11:47


Citace: Původně zaslal: eco  

Alibaba je pro mě příliš spekulativní.
Taky mám leg immoblien. Ale nikdy neprodám ty akcie. Budu vybírat dividendy celý svůj život.

Své core portfolio také nikdy neprodám a užívám si dividend ( tedy zatím je to užívání ve formě okamžité reinvestice), ale sem tam si udělám radost a spekulativně pořízené firmy s pěkným ziskem odprodávám. Mám pak pocit, že peníze se točí :spin:
Musím poděkovat kolegovi z fora ( tuším Buliňák?) co mi doporučil Portu pro děti, za jeden rok zhodnocení 40% a to jen tak opičácky občas přihodím pár kaček na účet. Můj stockpicking zdaleka nedosahuje takových výsledků, nicméně to je co mě baví a není hezčího pohledu než na krásně poskládané portfolio, nesoucí každý měsíc zlatá vajíčka ;)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 14-5-2021 v 13:03


Citace: Původně zaslal: Mindoro  
Na NR1a foru se zřejmě již neobchoduje, tak to tu trochu osvěžím. Jako oslavu za první injekci od Pfizeru ( jako spoluvlastníka firmy mě to potěšilo) , jsem naložil dva vagony DEA, první vagonek INTC a spekulativně čínský gigant BABA ( Doufám, že těch pár blbinek , co jsem ještě narychlo objednal z Číny, abych podpořil svoji novou pozici, dorazí před 1.7. :cool: ) Prodal jsem s pěkným ziskem LEG , pozice byla malá a neuvažoval jsem již o navýšení.


O Pfizeru jsem silne uvazoval, ale chtěl bych ho za cenu kde je alespon 4% vynos.
INTC - čekáš že navýší dividendu nebo že poroste zpět na přes 60 usd?

Dokupoval jsem MO a XOM cca 2 týdny zpět. A pak nějaké spekulativnější reits nebo etfs. Podle všeho nás čeká několik let konjunktury a vše půjde nahoru, myslím ceny, inflace, zisky...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 14-5-2021 v 15:24


Pfizer jsem kumuloval okolo 32, mohlo být i lépe. Od Intelu čekám obojí, jak navýšení divi tak i růstový potenciál. Když se podívám na tech sektor, tak mi Intel přišel jako nejférověji oceněný, poptávka po elektronice roste, dokonce když jsem si koupil nedávno nový router, překvapilo mě , že má v sobě čipset od Intelu, to mám vždycky pak dobrý pocit :cool: PE 12,3 EPS 4,46 DY 2,57% za mě na tech dobrý, ale raketu nečekám. Přikoupil bych až při dalším případném propadu.
MO mám už plnou stodolu, nicméně měl jsem v dubnu příkaz na 45 , ale nedošlo to tam. XOM nepřikupuji, pokud ještě poroste , asi se ho zbavím. Můžeš se podělit o ty REITy?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 14-5-2021 v 19:20


Intel má kapku problémy s konkurenceschopností, což mě trochu trápí, ale jinak souhlas. Jen ta dividenda kdyby byla aspon 3%. Z technologického sektoru se mě vcelku libí ještě Broadcom (AVGO), vzhledem k dividendě, ale je ted taky moc nahoře.

Četl jsem více analýz že MO bude růst na 60-70usd, z více důvodů. Naposledy jsem přikoupil lehce za tuším 47-48usd. Taky už mám Altrie hodně.

XOM a ostatní olejáři budou růst si myslím. Goldmani předpovídají, že v létě bude ropa kolem 80usd/barel. Ropáci mají velké zisky už když je ropa 50-60usd. Takže bych očekával že v létě a na podzim ohlásí super výsledky. Doufám, že BP a Shell také zvýší dividendu, i vzhledem tomu, že XOM a CVX nesnížili dividendu.

Z REITs jsem loni přikupoval NRZ, OHI, MPW. Na OHI jsem měl políčeno i ted, ale 34usd nepadlo. A ke konci roku jsem tam dal trochu fondů RQI, PCI, který jsem přikoupil i předevčírem po propadu. Bohužel ne vše se daří, těžce prodělávám dřívěji koupených amerických věznicích.

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Marek
Junior Member
**




Příspěvků: 38
Registrován: 24-7-2019
Offline


[*] Zasláno 15-5-2021 v 10:06


Ty komercni lapaky, GEO a CXW, se na vsech moznych ceskych forech v souvislosti s riziky mnohokrat resily. Holt tohle byla silna politicka loterie.

Ja si myslim, ze je nyni vhodny cas na vstup/posileni NRZ, podle posledniho earnings callu. Je tam pravdepodobne velky prostor pro rust dividendy i ceny. V posledni dobe jsem se vsak venoval spise budovani pozice v IRM, cas ukaze, jestli ten krok k dalsi diverzifikaci REIT portfolia byl spravny.
Akcie ma navic takovou placavou tendenci okolo $10 za papir, kterou ne a ne opustit. Casem se ta firma nejspis odlepi od supportu.





Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 15-5-2021 v 13:56


Citace: Původně zaslal: arkyn  
REITs jsem loni přikupoval NRZ, OHI, MPW. Na OHI jsem měl políčeno i ted, ale 34usd nepadlo.


Mám ve skladu REITs:

Omega Healthcare
Sabra Healthcare
Gladstone Commercial
Realty Income
WP Carey

Buy and hold forever!




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
akcionarek
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 18-2-2021
Offline


[*] Zasláno 16-5-2021 v 21:05


A co Reity z US:

OHI, O, LTC, IIPR IIPR rustově dividendový reits? OHI-LTC (zdravotnické reity), O asi vseobecna s rostoucí div a IIPR lehce spekulativní s potenciálním růstem?

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 17-5-2021 v 12:00


Citace: Původně zaslal: arkyn  
Intel má kapku problémy s konkurenceschopností, což mě trochu trápí, ale jinak souhlas. Jen ta dividenda kdyby byla aspon 3%. Z technologického sektoru se mě vcelku libí ještě Broadcom (AVGO), vzhledem k dividendě, ale je ted taky moc nahoře.

Četl jsem více analýz že MO bude růst na 60-70usd, z více důvodů. Naposledy jsem přikoupil lehce za tuším 47-48usd. Taky už mám Altrie hodně.

XOM a ostatní olejáři budou růst si myslím. Goldmani předpovídají, že v létě bude ropa kolem 80usd/barel. Ropáci mají velké zisky už když je ropa 50-60usd. Takže bych očekával že v létě a na podzim ohlásí super výsledky. Doufám, že BP a Shell také zvýší dividendu, i vzhledem tomu, že XOM a CVX nesnížili dividendu.

Z REITs jsem loni přikupoval NRZ, OHI, MPW. Na OHI jsem měl políčeno i ted, ale 34usd nepadlo. A ke konci roku jsem tam dal trochu fondů RQI, PCI, který jsem přikoupil i předevčírem po propadu. Bohužel ne vše se daří, těžce prodělávám dřívěji koupených amerických věznicích.


Co se týče INTC, TECH sektor nemám téměř zastoupen, dlouho řeším jestli za současných cen nastupovat, ale věřím, že technologie prostě v dnešním digitálním světě porostou a budou vždy s premiem. Propady jsou krátkodobé a pak vždy přichází růst na nová maxima.
S tím růstem MO nevím nevím, zvláště nyní pod taktovkou Bidena vidím obrovské tlaky na omezení tabákového průmyslu, prostě tento sektor není a nebude in, ale rád bych se mýlil. Beru každoroční pravidelné navýšení dividendy a motání se ceny kolem 50.
OHI je i má stálice, ale nějak mám blok si kazit průměrku, takže případný příkup pod 30. Každopádně health sektoru se stárnoucí populací do budoucna věřím, každý si rád připlatí za nadstandartní péči ve stáří. O MPW slyším poprvé, rychlým pohledem to nevypadá zle.
Ty věznice jsou docela adrenalin, já si to prošel s SKT a MAC :lol: Z SKT jsem již většinově vycouval a vrátit se nemíním. MAC snad bude následovat, přiředil jsem před pár měsíci.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 17-5-2021 v 14:21


Microsoft-USD.png - 11kB Microsoft, 435% / 5 let

Nespěchat s nákupem předražených akcií, tak jak mnohý člověk spěchal roku 2000.
Brzy přijde velký dlouletý, tříletý krach akcií a na jeho konci budou akcie několikrát levnější.
Tak jak počátkem roku 2003.
Ty stovky procent, které člověk nevydělal 2012-2020, protože neměl akcie Adobe, Apple, Microsoft, Netflix, Nvidia,
bude moci vydělat několik let později z mnohou s těchto akcií,
když koupí až po příštím velkém krachu.
Já koupím po velkém krachu asi Microsoft na kredit 6.000 €.


Corning.jpg - 72kB Corning - GLW
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 17-5-2021 v 15:55
DKB


Citace: Původně zaslal: Ladislav  

Já koupím po velkém krachu asi Microsoft na kredit 6.000 €.[/color]


Dobrý den, pane Ladislave! Zažádáte o půjčku u DKB?




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 17-5-2021 v 15:59


Bei Judenbank von Israel.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 17-5-2021 v 16:13


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Bei Judenbank von Israel.


Dort bist du nicht kreditwürdig.




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Dubínek
Junior Member
**




Příspěvků: 3
Registrován: 25-4-2021
Bydliště: V lese
Offline


[*] Zasláno 18-5-2021 v 07:24


Očekáváte ještě shellku pod 16euro nebo už jenom poroste?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 18-5-2021 v 07:39


Poroste.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
jenahall
Junior Member
**




Příspěvků: 4
Registrován: 8-6-2020
Offline


[*] Zasláno 18-5-2021 v 08:25


Dobrý den Ladislave, jak vidíte ATT po těch posledních informacích ohledně spojení své media části s discovery..
Díky




STOR, FRT, CSCO, WBA, PPL, WFC, MO, T, BTI
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 18-5-2021 v 08:50


Zdá se mi, že se v polovině příštího roku snad 1/5 (nebo kolik?) koncernu AT&T oddělí a vznikne nová mediální firma.
Dohoda má být dokončena do poloviny příštího roku. Schválit ji ale ještě musejí akcionáři Discovery a regulační orgány.
Akcionáři AT&T budou mít pak pokleslou hodnotu akcií a dividend, ale současně
dostanou na konto akcie nové firmy a jejich dividendy, takže nic neztratí.
Jesli je to pravda, pak bych za rok nové akcie prodal a za získané peníze přikoupil staré akcie AT&T.
Nová mediální firma prý bude konkurovat firmám Netflix a Walt Disney.
Název nové společnosti má být oznámen příští týden.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bulinak
Member
***




Příspěvků: 105
Registrován: 24-6-2019
Bydliště: Plzeň
Offline


[*] Zasláno 18-5-2021 v 09:04


Mindoro:
Musím poděkovat kolegovi z fora ( tuším Buliňák?) co mi doporučil Portu pro děti, za jeden rok zhodnocení 40% a to jen tak opičácky občas přihodím pár kaček na účet. Můj stockpicking zdaleka nedosahuje takových výsledků, nicméně to je co mě baví a není hezčího pohledu než na krásně poskládané portfolio, nesoucí každý měsíc zlatá vajíčka ;)

Jj, to jsem propagoval já, mám to pro všechny 3 děti.
Akorát nemám takové zhodnocení, páč jsem v březnu 2020 nemohl přikupovat :(




stavím zoo...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
DavidC
Junior Member
**




Příspěvků: 61
Registrován: 12-6-2020
Offline


[*] Zasláno 25-5-2021 v 07:33


Ahoj, máme tady nějaké majitele ČEZu ? Já stihl koupit ČEZ za 588, akcie jsem začal nakupovat zhruba loni touto dobou a na ČEZ byli peníze až toto jaro. Plánujete prodej hned na ex-date z důvodu očekávaného propadu, nebo budete držet protože očekáváte cenovou stabilitu či dokonce růst hodnoty akcie ?

a jak to plánujete s AT&T ? Bude tady někdo držet i nadále, nebo plánujete kvůli rozdělení firmy a údajnému snížení dividendy na polovinu akcie prodat ?

Předem díky za názor :)




Wells Fargo, AT&T, Royal Dutch Shell ADR (RDS.B), Cisco, British American Tobacco ADR, Omega Healthcare, BHP Group ADR, W.P. Carey - vše na NYSE, ČEZ
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Janek
Junior Member
**




Příspěvků: 10
Registrován: 4-3-2021
Offline


[*] Zasláno 25-5-2021 v 13:20


Citace: Původně zaslal: DavidC  
Ahoj, máme tady nějaké majitele ČEZu ? Já stihl koupit ČEZ za 588, akcie jsem začal nakupovat zhruba loni touto dobou a na ČEZ byli peníze až toto jaro. Plánujete prodej hned na ex-date z důvodu očekávaného propadu, nebo budete držet protože očekáváte cenovou stabilitu či dokonce růst hodnoty akcie ?

a jak to plánujete s AT&T ? Bude tady někdo držet i nadále, nebo plánujete kvůli rozdělení firmy a údajnému snížení dividendy na polovinu akcie prodat ?

Předem díky za názor :)


ČEZ je moje druhá největší pozice. Průměrná cena 507,-. Pozici mám od roku 2009, vloni jsem výrazně navýšil při propadech. Budu držet dlouhodobě, výhled na příští 2 roky je pozitivní - stoupající cena el.energie a postupné předprodeje za vyšší cenu, než je letošní. Do karet hraje ČEZu i stoupající cena CO2 povolenek, protože má hodně výroby z jádra, kterému to zvyšuje zisky.

AT&T zatím držím, kdyby náhodou cena vylezla k 35 USD, tak zvážím prodej.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 25-5-2021 v 17:28


Citace: Původně zaslal: Janek  
Citace: Původně zaslal: DavidC  
Ahoj, máme tady nějaké majitele ČEZu ? Já stihl koupit ČEZ za 588, akcie jsem začal nakupovat zhruba loni touto dobou a na ČEZ byli peníze až toto jaro. Plánujete prodej hned na ex-date z důvodu očekávaného propadu, nebo budete držet protože očekáváte cenovou stabilitu či dokonce růst hodnoty akcie ?

a jak to plánujete s AT&T ? Bude tady někdo držet i nadále, nebo plánujete kvůli rozdělení firmy a údajnému snížení dividendy na polovinu akcie prodat ?

Předem díky za názor :)


ČEZ je moje druhá největší pozice. Průměrná cena 507,-. Pozici mám od roku 2009, vloni jsem výrazně navýšil při propadech. Budu držet dlouhodobě, výhled na příští 2 roky je pozitivní - stoupající cena el.energie a postupné předprodeje za vyšší cenu, než je letošní. Do karet hraje ČEZu i stoupající cena CO2 povolenek, protože má hodně výroby z jádra, kterému to zvyšuje zisky.

AT&T zatím držím, kdyby náhodou cena vylezla k 35 USD, tak zvážím prodej.


ČEZ nákupka před 5,5 lety 408kč. S letošní dividendou a současnou cenou 100% zhodnocení vkladu.

ATT jsem přikoupil minulí týden za 29,50$ tak uvidíme kam se to vyzmatkuje.




AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  60    62    64  ..  77

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 8.7% - SQL: 91.3%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: