Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  61    63    65  ..  77
Autor: Předmět: Akcie na stálo pro dividendy
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 26-5-2021 v 07:30


Citace: Původně zaslal: DavidC  
Ahoj, máme tady nějaké majitele ČEZu ? Já stihl koupit ČEZ za 588, akcie jsem začal nakupovat zhruba loni touto dobou a na ČEZ byli peníze až toto jaro. Plánujete prodej hned na ex-date z důvodu očekávaného propadu, nebo budete držet protože očekáváte cenovou stabilitu či dokonce růst hodnoty akcie ?

S tím prodejem na ex divi-date to asi nebude tak výhodné. Vypadá to, že si management ČEZu uplatňuje akcie z opčního programu a tím brání růstu cen. Pokud by měly platit předpovědi některých (prolhaných) analytiků, tak by zvýšená divi mohla platit i v příštím roce a to by mohl být důvod k držení akcií.
https://www.kurzy.cz/zpravy/594693-manazeri-cez-pokracuji-v-...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 26-5-2021 v 07:35


Vojtěch Rohlena:
''Nakupujeme dividendové akcie do portfolia na 20 let.'' Květen 2021
Video 20 minut :post: https://www.youtube.com/watch?v=J5_j7EHKIbE

Vojtěch Rohlena:
''AT&T oddělí 2022 firmu Warner a sloučí ji s Discovery. Dopad to bude mít i na dividendu. Dostupné základní info.''
Video 15 minut :post: https://www.youtube.com/watch?v=wLo7vVFP88I

Akcie AT&T samozřejmě neprodávat. Ale jestli kvůli odloučení části koncernu ubyde hodnota kapitálu investovaného do akcie AT&T, pak by se akcie nové firmy měly prodat a za získané peníze koupit další akcie AT&T. Jestli ale nová akcie bude mít budoucích 5 let tak silný potenciál růstu jako její konkurence Netflix měla minulých 5 let, pak by se mělo 5 let čekat s prodejem té nové akcie. A prodat novou akcii až za několik let s velkým výdělkem. Teprve pak přikoupit AT&T, kteréhož akcie bude asi levná i za 5 let.  
:cool: Zatím budu přikupovat akcie: Bank of Nova Scotia, BNP Paribas, Enbridge, Mitsubishi Corp., Walgreens Boots Alliance.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 27-5-2021 v 07:49


:cool: Vojtěch Rohlena dělá velice sympatická videa, když jsou o levných blue chip akciích ze severní Ameriky nebo ze západní Evropy. Musíme ho přivést k tomu, aby vytvořil videos na téma: Allianz, BASF, BMW, D.Telekom, Munich Re, Siemens, Iberdrola, BNP Paribas, AB Inbev, BHP, Br.Am.Tobacco, HSBC, R.D.Shell, Tesco, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.
Neztrácím čas s jeho videos o předražených akciích jako Tesla, Nvidia, Adobe, Visa, Apple. Neztrácím čas s jeho videos na čínské a ruské akcie.
Vojtěch Rohlena je člen našeho fóra nr1a.com a je dávný majitel mojí knihy.
On se vyzná dobře v bilancích podniku, jakoby vystudoval vysokou školu ekonomickou a sleduje, zda má akcie také P/B pod 3 a P/S pod 3, což je stejné jako v mojí knize.

On má překvapivě hodně vlastního rozumu, co se týče podniků. Má veliký vlastní rozum, který se na vysoké škole nezíská.
Budete se divit, jaký má Vojtěch Rohlena veliký rozum.
Dělá však také chyby, když vidí akcii Nvidia 1,5x předraženou. Podle mne je Nvidia 8x předražená, když má P/B 23 a P/S 23.

Vojtěch Rohlena: Dividendová akcie Kraft Heinz, USA
Vyplatí se koupit akcii nebo ne?
:post: https://www.youtube.com/watch?v=Bz_hFqZ4L0c
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 27-5-2021 v 08:29


Vojtěch Rohlena: Akcie farmaceutické společnosti SANOFI
:post: https://www.youtube.com/watch?v=xNre3uaKnAQ

Už je to pár let, kdy nám některé banky umí zařídit daň z francouzských dividend 12,8%. Už není nutné platit dřívějších 30%. Mnohé banky jsou ale zaostalé a berou nám stále 30% z francouzských dividend. Já stěhuju letos v červenci všechny moje akcie z Targobank na DKB banku a zařídím si od roku 2022 poprvé daň z francouzských dividend 12,8%. Současně budu kupovat mojí druhou francouzskou akcii: BNP Paribas. Už léta mám Sanofi.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 30-5-2021 v 14:40


Vojtěch Rohlena: Investice do dividendových společností
Video 16 minut
https://youtu.be/H9BRYfHzc_w

Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 2-6-2021 v 08:46


Vojtěch Rohlena: Walgreens Boots Alliance
Video 21 minut
https://www.youtube.com/watch?v=gucyC0EeUOI

Vojtěch Rohlena: Akcie British American Tobacco
Video 25 minut
https://www.youtube.com/watch?v=SbAPyC_uofE

Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 2-6-2021 v 20:50
DO NOT SELL


Moje dividendy v květnu:

Sabra Healthcare
Fastenal
Ping An Insurance
Royal Bank of Canada
Omega Healthcare
Realty Income
Mainstreet Capital
Texas Instruments
Air Liquide
Vonovia
Procter&Gamble
Colgate
Abbvie
BMW
SAP
Apple
TAG Immobilien
BayWa
Jardine Matheson
British American Tobacco
Danone
Talanx
AXA
Allianz
Anheuser-Busch
Bristol-Myers Squibb
General Mills
AT&T
BASF
Gladstone Commercial
Altria
Munich RE




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 3-6-2021 v 05:19


Prodat, protože člověk by měl zkrátit počet podniků v portfoliu ze 99 na 36:
Verkaufen, weil man die Zahl der Unternehmen im Portfolio von 99 auf 36 reduzieren sollte:

Sabra Healthcare
Fastenal
Ping An Insurance
Vonovia
Apple
TAG Immobilien
Jardine Matheson
Talanx
Gladstone Commercial
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bigusdykus
Member
***


Avatar


Příspěvků: 279
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 3-6-2021 v 11:33


Inteligentní investor nikdy neprodá Apple, leč při poklesech dokupuje a už vůbec nečeká na velký krach.



Prolhaný agent placený od hedgefondu.
ČEZ, AAPL, ABBV, AT&T, CEPU, 3M, GSK, BASF, Allianz, Intel, Lufthansa, Kraft Keinz, RDS-B, BMW, Banco Santander, WBA, JNJ, MCD, BHP/BIL, Cisco, Moneta, Enbridge
Špekulace: ABNB, CRSR
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 3-6-2021 v 17:33


Silná spekulativní růstová volatilní, od Timoteje manipulovaná homosexuální akcie Apple
není vhodná na stálo pro dividendy jako důchod.
Když silně vyrostla, neměl by ji nikdo nechat během velkého krachu klesnout na 1/5 a pak ji levně přikupovat.
Co to má za význam nechat akcii až do konce života silně růst a pak klesnout na 1/5 a pak zase nechat silně růst?
Když neprodáš akcii ty, tak ji prodá vdova po tobě nebo tvoje děti.
Když máš tu akcii Apple silně v plus, pak bys měl sklidit celý výdělek a nenechat klesnout ani část akcií Apple na 1/5.
Vždyť na konci krachu můžeš koupit za dnes sklizené peníze 5x víc těch akcií Apple.
Na stálo pro důchod z dividend akcie Apple není, protože silně rostla a silně klesne.
To platí i pro akcie Microsoft.
Pro důchod z dividend jsou 100x lepší málo rostoucí akcie, které se předražily jen 2x a na konci velkého krachu
budou kleslé jen na 1/2.


apfel.jpg - 67kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 4-6-2021 v 09:35
schwul ist cool


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Silná spekulativní růstová volatilní, od Timoteje manipulovaná homosexuální akcie Apple
není vhodná na stálo pro dividendy jako důchod.


Nerozumím vaší nenávisti k homosexuálům. Myslel jsem, že na tomto fóru by se nikdo neměl urazit?




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 4-6-2021 v 11:03


''Silná spekulativní růstová volatilní, od Timoteje manipulovaná homosexuální akcie Apple
není vhodná na stálo pro dividendy jako důchod.''

1) V těch slovech není žádná urážka.
2) Kdyby tam urážka byla, tak urážky lidí kteří nejsou členy fóra, jsou dovoleny.
Hlavně připadají v úvahu pachatelé trestných činů: Babiš, Zeman, Lukašenko, Putin, Lavrov, Orbán, Asad, Netanjahu, Trump, Soros, Grínšpan.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 4-6-2021 v 17:08


Citace: Původně zaslal: Ladislav  

2) Kdyby tam urážka byla, tak urážky lidí kteří nejsou členy fóra, jsou dovoleny.
Hlavně připadají v úvahu pachatelé trestných činů: Babiš, Zeman, Lukašenko, Putin, Lavrov, Orbán, Asad, Netanjahu, Trump, Soros, Grínšpan.


Proč na tomto seznamu není Merkelová?




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 5-6-2021 v 10:53


Vojtěch Rohlena: AB Inbev
Video 30 minut
https://www.youtube.com/watch?v=XMB20KQPxYo

Vojtěch Rohlena: Wells Fargo
Video 11 minut
https://www.youtube.com/watch?v=lszb7nauVNk

Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
r626
Member
***




Příspěvků: 161
Registrován: 4-12-2019
Offline


[*] Zasláno 5-6-2021 v 18:40


Citace: Původně zaslal: eco  
Citace: Původně zaslal: Ladislav  

2) Kdyby tam urážka byla, tak urážky lidí kteří nejsou členy fóra, jsou dovoleny.
Hlavně připadají v úvahu pachatelé trestných činů: Babiš, Zeman, Lukašenko, Putin, Lavrov, Orbán, Asad, Netanjahu, Trump, Soros, Grínšpan.


Proč na tomto seznamu není Merkelová?



Asi proto, protože ta dáma nestojí ani za zmínku..
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 5-6-2021 v 18:58


Citace: Původně zaslal: r626  


Asi proto, protože ta dáma nestojí ani za zmínku..


Zdá se, že nesledujete zprávy.




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-6-2021 v 06:42


Angela Merkel je dosti slušná osoba.
Ti ostatní nahoře jmenovaní jsou zločinci, zloději, podvodníci, vrazi, všichni patří do vězení. Ale ne Merkel.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 6-6-2021 v 20:21


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Angela Merkel je dosti slušná osoba.
Ti ostatní nahoře jmenovaní jsou zločinci, zloději, podvodníci, vrazi, všichni patří do vězení. Ale ne Merkel.


Myslím, že Trump a Netanjahu jsou lepší než Merkelová.




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-6-2021 v 22:13


Merkel-Schulz.jpg - 33kB

'''Myslím, že Trump a Netanjahu jsou lepší než Merkelová.''' Jacky Knab

Já zas myslím, že jsi agent izraelské tajné služby, když ubližuješ Angele Merkel, zastáváš se pachatelů Trumpa a Netanjahu, umíš hebrejsky a byl jsi několikrát v Izraeli. Ale nesmíme žádného člena fóra podezřívat z ošklivých věcí.

Každý to ví, že pachatelé Netanjahu a Trump patří do vězení. A Angela Merkel si za dlouholeté kancléřství zaslouží vyznamenání.
Je tedy veliký rozdíl mezi Trumpem, Netanjahu a Merkel. První dva patří do vězení, poslední jedna patří vyznamenat.

Angela_Merkel.jpg - 37kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 8-6-2021 v 08:29


Manipulace s buy backs
Odkupy vlastních akcií a jejich likvidace byly nezákonné až do roku 1982, protože byly vnímány jako manipulace kurzu. A krátce byly tyto buy backs zakázány i v roce 2020.
Darebáci z vedení firem FAAMG a jinde, pomocí buy backs snižují počet existujících akcií a někdy si bere firma na ty nákupy i kredit, aby kurz akcie rostl silně každý rok a zakladatel firmy nebo dnešní šéf firmy mohl firmu za pár let opustit s co možná největším množstvím milionů dolarů v akciích, které dostal jako bonus ke mzdě.
Takto manipulované FAAMG akcie a jiné, by měli spekulanti na počátku velkého krachu prodat, nejpozději při poklesu 30% a nenechat si FAAMG akcie klesnout během dvou let na 1/4. Vždyť za peníze z prodaných 4x předražených akcií na konci velkého krachu koupí od těch samých akcií 4x více kusů.
Něco jiného jsou málo manipulované dividendové akcie, které se předraží jen 2x. Ty je vhodné držet stále a přes všechny krachy jen kvůli dividendám: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz, Pfizer, Procter & Gamble, Raytheon Technologies, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, BHP Group, British American Tobacco, HSBC Holdings, Royal Dutch Shell, Tesco, Allianz, BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, BNP Paribas, Iberdrola, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 9-6-2021 v 11:47


Vojtěch Rohlena: Raytheon Technologies
Video 14 minut
https://www.youtube.com/watch?v=9c-Z53JFxE4

Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 11-6-2021 v 18:07


Dnes jsem dokupoval kanadskou Enbridge. Už mám v ptf 236 kusů. I RDS.B považuji za dobrý tip, ale bude to chtít více času. My jsme na Vás pane Ladislave vůbec nezanevřeli a kupujeme průběžně to samé co Vy. Máme stejné hodnoty, ale lišíme se v názorech. Nic není černé a ani bílé. Za mě mohu osobně říci, že jsem velice spokojen a jsem na prahu z vyskočení z krysího závodu - opustit zaměstnání a žít bezstarostně z dividend. Bude to ještě minimálně 1,5 roku, takže investování splnilo mé tužby. Zní to až neuvěřitelné, ale skoro po 15 letech spoření jsem se k tomu pomalu a jistě dokodrcal i bez přispění státu.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 11-6-2021 v 20:40


Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Dnes jsem dokupoval kanadskou Enbridge. Už mám v ptf 236 kusů. I RDS.B považuji za dobrý tip, ale bude to chtít více času. My jsme na Vás pane Ladislave vůbec nezanevřeli a kupujeme průběžně to samé co Vy. Máme stejné hodnoty, ale lišíme se v názorech. Nic není černé a ani bílé. Za mě mohu osobně říci, že jsem velice spokojen a jsem na prahu z vyskočení z krysího závodu - opustit zaměstnání a žít bezstarostně z dividend. Bude to ještě minimálně 1,5 roku, takže investování splnilo mé tužby. Zní to až neuvěřitelné, ale skoro po 15 letech spoření jsem se k tomu pomalu a jistě dokodrcal i bez přispění státu.


Gratulujeme vám k finanční svobodě!




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Marek
Junior Member
**




Příspěvků: 38
Registrován: 24-7-2019
Offline


[*] Zasláno 11-6-2021 v 23:30


Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Dnes jsem dokupoval kanadskou Enbridge. Už mám v ptf 236 kusů. I RDS.B považuji za dobrý tip, ale bude to chtít více času. My jsme na Vás pane Ladislave vůbec nezanevřeli a kupujeme průběžně to samé co Vy. Máme stejné hodnoty, ale lišíme se v názorech. Nic není černé a ani bílé. Za mě mohu osobně říci, že jsem velice spokojen a jsem na prahu z vyskočení z krysího závodu - opustit zaměstnání a žít bezstarostně z dividend. Bude to ještě minimálně 1,5 roku, takže investování splnilo mé tužby. Zní to až neuvěřitelné, ale skoro po 15 letech spoření jsem se k tomu pomalu a jistě dokodrcal i bez přispění státu.

Dobra prace. V kolika letech?





Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 12-6-2021 v 13:27


Ahoj Marku! Letos v prosinci mi bude 58 let. Za letošního půl roku jsem našetřil z výplaty a z dividend 6.203 USD. Moje hrubá měsíční výplata je 22.390 Kč + stravenky(za každý odpracovaný den = 75 Kč). Vychází mi to lehce přes 20.000 Kč měsíční příjem z práce. Sám vidíš, že ukládám více, než vydělávám. Za jediný pouhý rok si našetřím na zdravotní pojištění, které je nyní 2052 Kč měsíčně a jsem povinen ho platit. Do konce roku budu z výplaty a z dividend ještě nakupovat akcie, a pak budu celou výplatu odkládat, abych měl na placení ZP. Z dividend budu nakupovat akcie. Už jsem se dostal na 5000 USD ročně netto dividendy. Důchod bude sice mírně nižší, pokud neudělají nějaké nepředložené korekce, ale při horším scénáři bych měl 10.000 Kč důchod + 10.000 Kč dividendu měsíčně, čímž bych byl na tom stejně jako dnes, když jako vůl chodím do práce. Od 55 let se nemusí platit sociální a penzijní zabezpečení. Část ze zbývajících let ještě prožiju na pracáku, abych si vybral prachy, o které mě ti šmejdi okradli. Před 15 lety jsem byl schopen odložit na nákupy z výplaty pouze do 7000 Kč. Dnes odkládám 3x tolik. Mám smůlu, že jsem se k tomu nedostal jako mladší, protože tady byli zasr@ní bolševici. Žiji skromně, nikam necestuji do zahraničí, protože jsem si to odbyl v mládí. Bydlím v bytě, který je v mém osobním vlastnictví, tak mě nedusí žádná hypotéka a nebo nájem. Jsem bezdětný. Celý život pracuji na podřadných pozicích za podřadnou výplatu. Jsem moc rád, že mladí lidi mohou dnes investovat, protože průběžný důchodový systém je zastaralý a většina lidí si myslí, že stát je zaopatřovací ústav. Jsem asi mezi prvními lidmi, kteří sem vstoupili na Ladislavovo fórum a během několika málo měsíců budu na vlastní kůži moci testovat mocnou sílu investování, které nabízí vytouženou svobodu. Ať se ti daří v investování a hlavně nepolevuj!



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  61    63    65  ..  77

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 9.8% - SQL: 90.2%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: