Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  70    72    74  ..  77
Autor: Předmět: Akcie na stálo pro dividendy
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 7-6-2022 v 10:51


Když nebudeš chtít akcie Woodside Energy a když to tvoje banka dovolí,
měl bys je prodat na německém trhu Tradegate. Xetra asi nejde. Na 2. místě je burza Frankfurt.

Já dostal od BHP Group 59,99 akcií Woodside.
Mně DKB banka nedovolí prodat nikde mých 59 akcií Woodside Energy, asi proto, že není možné mít na kontě po mém prodeji 0,99 akcií.
Tedy snad během týdne prodá banka automaticky mých 0,99 akcii a ten den budu mít dovoleno prodat 59 akcií.
Už vím, že nesmím prodat sám zlomky akcií, protože banka by je prodala také, aniž by si mého prodeje všimla.
Pak bych měl zlomky akcií prodané 2x a zase bych měl počet akcií s desetiným číslem 58,01 a prodej celých kusů zakázán.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
akcionarek
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 18-2-2021
Offline


[*] Zasláno 8-6-2022 v 10:19


Díky za info, asi to tedy nechám v portfoliu protože nevím jestli by se na to nestahovala nějaká dan z příjmu z doby nákupy ještě s tickerem BILL do spin of ke dni 27.5.22. Od tada spin of si to nechám 3 roky a pak prodám :)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 8-6-2022 v 14:31


wood-side.png - 19kB Woodside Energy

:punk: Mých 59,993 akcií Woodside Energy na prodej = byl spin-off od BHP Group :punk:

Tak nesmím prodat 59 akcií Woodside Energy ani na Tradegate, Frankfurt, Londýn ani v Sydney.
Že prý bych měl bance zaplatit nejprve 30 € za změnu ukládacího místa.
Tak snad mi uložili omylem akcie v Luxemburku.
Ale všichni ostatní prodávají darované akcie Woodside Energy bez problému na Tradegate s poplatkem 10 €. Jen u mne to nejde.
Tak musím psát e-maily a telefonovat bance tak dlouho, až si uvědomí, že chyba není na mé straně a dovolí mi prodat akcie v Německu s poplatkem 10 €, bez stěhování z Luxemburku nebo odkud.
Ty 0,993 kusy mi nejprve dovolí prodávat na nějaký fond, ale za hodinu můj příkaz vymažou a 0,993 akcií mám stále.
Dokonce i jednu akcii dovolili prodat na Tradegate bez problému.
https://www.comdirect.de/inf/aktien/AU0000224040?ID_NOTATION...

wo.jpg - 38kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 10-6-2022 v 05:07


Moje největší pozice portfolia, vzniklá růstem kurzu, je Johnson & Johnson a po 10 letech držení mi vyrostl dividendový výnos na 6,6 % čistého, po německé dani 26,38 %.

REIT Realty Income Corp. s P/S 12,7 poskytuje dividendu 4,3% hrubého, před daní (Má Michaela z Bratislavy)
Lepší je REIT Medical Properties (MPW) s P/S 6,0 a s dividendou 6,2 % hrubého.

Já žádný REIT nemám a nikdy mít nebudu. Raději koupím známé levné blue chip akcie s P/S pod 3 a s dividendou nad 5 %. Allianz, AT&T, BASF, BHP Group, BMW, British American Tobacco, Fortescue Metals, Takeda Pharma.

REIT MPW https://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=0P000003J...
Chart: REIT Medical Properties (MPW) v USD


mpw.png - 12kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 11-6-2022 v 08:32


Největší farmácie Japonska = Takeda Pharmaceutical Co. Ltd.
Dividend yield 5,3% , forward P/E 10 , P/B 1,0 , P/S 1,6
15 % z dividendy zůstane v Japonsku.
Za 2) Takeda má výrobny po celém světě, hlavně asi v Německu.
Já ti moje Takeda akcie neprodám. Chci je na stálo, jen pro dividendy.
:info: https://www.morningstar.com/stocks/pinx/tkphf/valuation :info:
https://en.wikipedia.org/wiki/Takeda_Pharmaceutical_Company

Takeda-Pharma.jpg - 166kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 15-6-2022 v 15:46


BMP Buffett-21-bh.bmp - 520kB

Buy and hold forever! Kup a drž navždy!
Kup a drž navždy: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz, Pfizer, Procter & Gamble, Raytheon Technologies, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz, BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp., Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue Metals.

JPG Buffett-21-bh.jpg - 78kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 20-6-2022 v 05:25


FMG.png - 11kB

Zde je dobré počkat s nákupem na první den s rostoucím kurzem na burze ve vlasti toho podniku.
Na druhý den s rostoucím kurzem čekat nebudu. I kdyby rostla pak akcie 3 dny za sebou, nové zprávy mohou nový trend rostoucí zas změnit v nový trend klesající.
Důležité je, že je akcie dnes levná. P/E 5, P/S 1.9, P/B 2.5, dividendový výnos 11 %, ROE 58 %, net profit margin 42 %,
cizí kapitál : vlastní kapitál = 10 : 17, burzovní cena celé firmy 37 miliard euro
Bohužel, firma zvyšuje dividendu z 1,87 na 2,67 a to dělá payout ratio 97 %. V minulých letech byla dividenda několikrát snížena. Takže nebude divné, když za rok dividenda zase klesne a kvůli tomu zase kleslý kurz mi dovolí zase levně akcii přikoupit. Já neprodávám nikdy akcie kvůli snížení dividendy.
Do plánované investice 7.000 € během dlouhých let dám tím zítřejším nákupem do té akcie jen 1.000 €. Takže nebude vadit, když tato levná akcie po nákupu bude dál klesat. Ke krachu drahých amerických akcií by se tato akcie přidávat neměla, protože je levná a z Austrálie.
Tuto akcii chci držet navždy, jako jednu ze 30 různých akcií pro důchod z dividend.
Fortescue share price plunges 7%, but here’s why Andrew Twiggy Forrest is not worried about a iron ore cartel :) https://www.fool.com.au/2022/06/20/fortescue-share-price-plu...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 21-6-2022 v 06:56


Kdyby po mně přišlo ptaní, tak že na mně přišlo sr...
Akcie Fortescue Metals se chytla s limitem 11,67 € na Tradegate Berlin
Pozdější propad kurzu nebo snížení dividendy 2023 mi nevadí.
Dnešní investice činí jen 1/7 z plánované investované sumy během 10 let.
:) P/E 5, P/S 1.9, P/B 2.5, dividendový výnos 11 %, ROE 58 %, net profit margin 42 %,
cizí kapitál : vlastní kapitál = 10 : 17, burzovní cena celé firmy 37 miliard euro :)
Na obrázku je akcie na domácí burze Sydney
https://www.morningstar.com/stocks/pinx/fsumf/quote

FMG.png - 9kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 5-7-2022 v 05:29


Dividend Aristocrats, dividend yield > 4 %, no REIT:

WBA, Walgreens Boots Alliance 5,0 %
BEN, Franklin Resources, 4,9 %
IBM, I B M, 4,7 %
MMM, 3 M, 4,6 %
VFC, V. F. Corp., 4,5 %
TROW, T. Rowe Price, 4,2 %

Dividendový Aristokrat AT&T (T) asi nedávno vypadl ze sezamu, chci navždy držet, dividenda nad 5 % hrubého.
Dividendoví aristokraté Johnson&Johnson, Procter&Gamble, chci navždy držet, dividenda pod 3 %, ale po 10 letech
mi vyrostla letošní dividenda nad 7 % čistého z mého nákupního kurzu.
Nevím proč vypadly ze seznamu akcie Exxon Mobil (XOM) 4,0 %, Leggett&Platt (LEG) 5,0 %.
A vyřadil jsem REITs Federal Realty Investment Trust (FRT) 4,4 %, Realty Income (O) 4,2 %.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Slai1
Junior Member
**




Příspěvků: 83
Registrován: 6-10-2019
Bydliště: Slovensko
Offline


[*] Zasláno 5-7-2022 v 09:08


Co hovorite na akciu METRO AG ?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 5-7-2022 v 11:19


Ta firma Metro AG jeví se mi dost nemocná a bankrotem ohrožená tak jak Kaufhof a Karstadt a Adler.
Akcie takových chcíplotin sbírají jen mrchožrouti Křetinský a Benko.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
akcionarek
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 18-2-2021
Offline


[*] Zasláno 5-7-2022 v 20:56


Zase jsem ušetřil trochu peněz ze mzdy a zvažuji do čeho to alokovat, prostředky ze mzdy + nazbírané dividendy EUR.

Nechce se mě aktuálně moc alokovat do sílícího USD (SBUX, INTEL,WBA) tak zbývá do akcií s kotovanou měnou mimo rezervní měnu a napadá mě přikoupit BHP group. Kovy jsou níž, ale čekám že cena kovů poroste při kulminaci krachu indexů, tak by snad BHP později za rok až 3 mohl být klidně o 100% výš než dnes a navíc chci dobrou dividendu v září. Doufám, že bude velká, třeba jak v loňi :)

Zatím mám 97ks a rád bych přikoupil co nejdříve 50-60ks
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-7-2022 v 05:59


Jistě v tomto téma diskuse jde hlavně o dividendy a graf není moc zajímavý.

Zde je žlutý graf BHP Group a podobný modrý graf Rio Tinto a úplně jiný graf Fortescue Metals.

Proč se chová BHP Group a Rio Tinto stejně? Asi těží ty samé nerosty.
Proč se chová Fortescue Metals jinak? Asi těží jen železnou rudu a slibuje elektrickou energii od slunce a větru.

au.png - 26kB BHP Group žlu., Rio Tinto mod., Fortescue zel.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-7-2022 v 07:51


Bank of Nova Scotia je 3. banka v Kanadě podle ceny na burze
Vloni mírně předražená akcie je dnes mírně levná (P/S 2,9, P/B 1,3, P/E 8,9, dividenda 5,2 %) a čeká na nákup.
Kanadské banky jsou asi ze všech bank na světě nejsilnější a neměly 2007-2010 žádnou finanční krizi a nesnížily dividendy:
Bank of Nova Scotia = BNS https://www.morningstar.com/stocks/xnys/bns/quote
Kanadské banky číslo 1 a 2 jsou stále předražené s P/S 3,5-3,8: Royal Bank of Canada = RY, Toronto-Dominion Bank = TD
:punk: Já chci akcie Bank of Nova Scotia držet stále pro důchod z dividend a chybí mi na ně ještě 4.000 €, abych jich měl dostatek. :punk:
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 11-7-2022 v 13:50


Iberdrola
Vzala mi banka dnes z konta 103 € a připsala mi na konto práva na akcie Iberdrola s hodnotou 379 €.
Jakmile se mi později objeví v depu více akcií Iberdrola, hned ty přibylé akcie prodám, abych jich měl stejně, stále 1430. Snad dostanu z prodeje těch přibylých akcií 300 € po dani.
Já zvyšuju a budu několik let zvyšovat jen počet akcií: Bank of Nova Scotia, Enbridge, BNP Paribas, Fortescue Metals, Mitsubishi Corp., Takeda Pharma, Walgreens Boots Alliance a potřebuju na ně 25.000 €.

iberdrola.jpg - 70kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
#Tom#
Junior Member
**




Příspěvků: 11
Registrován: 1-1-2021
Offline


[*] Zasláno 14-7-2022 v 22:19


Kam až může třeba takový BASF spadnout? když jsem se díval na rok 2008 a 2009, tak ten propad byl cca 50 % od maxima. Nyní je BASF podobně.
podle mě: Trhy teď budou nervozní, FED zvýší sazby, USA akcie trošku oslabí, ale co bude v EU?
Ta nervozita se prolíná spousty společnostmi, ale jestli začne (zda) růst sazba i v eurozóně, tak by to mělo vést ještě ke korekci akcií, ne? Otázka je, zda někdo z politiků přijme tu zodpovědnost a navrhne zvýšení sazeb (standardní boj s inflací). To b poslal ale do kytek Řecko, Španělsko, Itálii apod. - zadlužené země.

Já mám nyní kapitál, který bych rozložil do pár firem, 6-10 (po 50 tis do firmy)
sleduji BASF, WBA, AT&T, Vodafone, Allianz, Covestro, BHP, VW a BNP Paribas. Některé z nich se blíží k několikaletým minimům (BASF, WBA..). Taková příležitost tu nemusí být dalších deset let.....

Co myslíte? Výběr je pro divi prtf. ok? Zvažuji, zda nakupovat postupně - průměrovat, nebo koupit už do daného limitu a za 10 let, až to bude zase na dvojnásobku, mi bude jedno, že jsem to koupil v 2022 cca 10 % - 20 % od minima.

Čekáte další významnější poklesy?

děkuji.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 15-7-2022 v 00:07


BASF.png - 13kB BASF :cool: ISIN: DE000BASF111
https://www.comdirect.de/inf/aktien/basf-aktie-DE000BASF111?...

Levné akcie z Evropy by nemusely klesat, když ECB zvýší možná za týden úrok z 0 % na 0,5 %.
Zkorumpovaní, z Řecka a Itálie tajně placení vedoucí pracovníci ECB by se pak ihned měli přestěhovat na 5 let do vězení.
U akcie BASF by se mohlo rozhodnout, zda investovat ihned plánovanou sumu, když to na grafu bude vypadat,
že je krach u konce a ten den akcie trochu poroste, anebo investovat polovinu a za několik měsíců druhou polovinu plánované sumy :( když bude jasné, že BASF dostane dostatek plynu a nejen polovinu.
Vypadá to dnes, že dno kurzu akcie už je vytvořeno. Anebo, když je akcie dnes extrémně levná, proč čekat s nákupem měsíc, zda bude ještě levnější než extrémně levná. Já mám akcii BASF hezky v mínus, ale nestarám se o to a budu příští rok přikupovat jen: BNP Paribas, Fortsecue Metals, Takeda Pharma.

:( Z tvého seznamu bych nekupoval akcie: Vodafone, Covestro, VW.

Co bych letos koupil, kdybych to neměl, ale milion korun na kontě: akcie Allianz, AT&T, BASF, BHP Group,
BMW, British American Tobacco, Fortescue Metals, Takeda Pharma.

B-A-S-F.png - 18kB BASF :info: ISIN: DE000BASF111
https://www.comdirect.de/inf/aktien/basf-aktie-DE000BASF111?...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 15-7-2022 v 10:36


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
BASF ( když bude jasné, že BASF dostane dostatek plynu a nejen polovinu).


U firmy BASF je dostatek plynu existenční kritérium. Bohužel je to i kritérium pro konkurenceschopnost celé Evropy. Osobně dávám přednost např. firmě Samsung Electronics (SMSN) ISIN: US7960508882.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 15-7-2022 v 16:48


BASF je největší chemický koncern světa a patří do portfolia smíšených 30 akcií pro důchod z dividend.
Jiná chemička ho nemůže nahradit.
U elekroniky bych raději koupil Siemens a Cisco, než Samsung Apple Microsoft, ty se musí vždy na počátku velkého krachu akcií prodat a 3 roky později koupit 3x nebo 4x levněji zas.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
#Tom#
Junior Member
**




Příspěvků: 11
Registrován: 1-1-2021
Offline


[*] Zasláno 19-7-2022 v 21:11


Citace: Původně zaslal: Ladislav  

:( Z tvého seznamu bych nekupoval akcie: Vodafone, Covestro, VW.

Co bych letos koupil, kdybych to neměl, ale milion korun na kontě: akcie Allianz, AT&T, BASF, BHP Group,
BMW, British American Tobacco, Fortescue Metals, Takeda Pharma.




moc děkuji za komentáře!
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 11-8-2022 v 15:01


Shell PLC : české video 17 minut : Vojtěch Rohlena
https://www.youtube.com/watch?v=hgTuOLlbw6w

Shell.jpg - 13kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 19-8-2022 v 08:43


Buffett-21-bh.bmp - 520kB

Kup a drž navždy! Pro dividendy.

My-30-stocks.bmp - 494kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Aries
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 82
Registrován: 25-6-2019
Bydliště: ČESKÁ REPUBLIKA
Offline

Nálada: Yes!

[*] Zasláno 19-8-2022 v 10:29


MATIV snížil čtvrtletní dividendu z 0,44USD na 0,4USD
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 20-8-2022 v 08:43


+ = kupujíce víc od nich 2022-2028. A kdo? Já.

30-buy-more.bmp - 557kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Aries
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 82
Registrován: 25-6-2019
Bydliště: ČESKÁ REPUBLIKA
Offline

Nálada: Yes!

[*] Zasláno 2-9-2022 v 14:14


Co myslíš ohledně nákupu akcií ATT ? Je dobrá cena na nákup ?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  70    72    74  ..  77

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 8.3% - SQL: 91.7%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: