Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  78    80    82  ..  84
Autor: Předmět: Jakékoliv povídání
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 7-7-2017 v 19:07

Leni, YOC = 2,3% se ti zdá málo? Příští rok to lehce přeleze přes 3%. Čekání není jednoduchá věc, chce to hlavně disciplínu. Všichni se zde radujete, když se třeba zvýší dividenda o +8% a mně se zvýšila o +100% a +60%. Kupuji akcie s dlouhodobým výhledem a také samozřejmě záleží na štěstí, což je neopomenutelná složka investování. Výnos dividendy je sice fajn, ale musí se ještě udržet růst tržní ceny. Takže jsem od začátku raději vstupoval do růstových akcií, z kterých se časem vyklubaly dividendové akcie, což jsem v začátku i tvrdil. Včera jsem byl s výkonem na Patria, kde se mi upsaly akcie od Brokerjetu až 16.10.2015 v +45% za necelé 2 roky. Samozřejmě to může slétnout, to ale netvrdím na 100%, že se to udrží, ale trend je prozatím docela jasný u bank. I po oslabení eura a dolaru vůči koruně jsem od začátku roku se svým ptf v +1,5%. Já nechci, aby mě někdo chápal, ale je tu snad zdravá demokratická soutěž o investování. Každý má jiný styl investování, což je pro mne taktéž nepochopitelné, ale měl bych být aspoň trochu tolerantní. V některých případech se mi to nedaří, obzvlášť když někdo kupuje fundamentálně předražené akcie, za což se všem omlouvám, protože nikdo není prorokem.

V roce 3/2009 jsem přišel skoro o všechny prachy. Na kontě jsem měl v jednu chvíli pouhých 7.000 kč a možná i méně, protože jsem to nestačil celý den sledovat, když jsem chodil do práce. Půjčka 200.000 Kč + 120.000 Kč úrok od České spořitelny. Můj vstupní kapitál byl pouhých 130.000 Kč. Takže jsem nastupoval 6.9.2007 s kapitálem 330.000 Kč, který narostl do konce roku o 60.000 Kč, a tím to asi skončilo. V té době jsem byl začátečník a moc jsem pana Ladislava nevnímal, protože jsem byl chytrej jak rádio. Nástupem roku 2009 mě v práci ořezávali o výplatu a neměl jsem jistotu, jestli mě tam vůbec nechají? Snad 50% lidí bylo propuštěno. Byli to naštěstí převážně důchodci. Byla to velice hektická doba a nikomu bych to dozajista nepřál. Banky sice byly velký propadák, ale některé akcie byly bez chyby. Pan Ladislav reagoval v únoru 2009 a velel do nových nákupů. Já jsem to chtěl osolit už koncem ledna 2009, ale nastoupil jsem až v březnu 2009, kdy mi výrazně pozdrželi peníze, takže můj nákup AIG se neuskutečnil. Koupil jsem Celgene, kterou jsem měl hlupák koupit hned od začátku, protože společně s Illuminou to byly moje biotechnologické hvězdy roku 2007 a ještě se tam připletlo Monsanto, protože bych si ušetřil hodně nervů do budoucna. Zřejmě jsem byl od začátku spíše růstový investor a to naráželo na pana Ladislava, který razil hlavně bezpečné dividendové akcie. Ovšem ne všechny byly bezpečné, což nikdo nemohl v té době vědět ani tušit. Důležité je, že ten vytyčený směr investování byl v 9/2009 zasazen bez jakýchkoliv přívlastků a za to hlavně vděčím právě panu Ladislavovi.

V roce 2008 mi vyměňovali všechny okna v bytě a díky půjčce na akcie jsem byl 1 rok bez lednice, protože jsem na ní prostě neměl. Podělala se mi lednice v tom osudném roce, kdy měla být hodná a ještě alespoň 1 rok dosloužit. Ne, že bych byl úplný žebrák, ale 2 roky předtím jsem půjčil 27.000 Kč, které mi nebyly nikdy vráceny. Nelituji toho, protože jsem se zbavil aspoň člověka, který se stavěl jako můj kamarád a realita byla někde jinde. Hodně lidí je nedobrých, protože hloupě utrácejí a z tohoto důvodu podvádějí. Další várka lidí jsou závistivci, kterých je velice mnoho a destabilizují tento stát svým chováním. Kudy chodí, tudy škodí. Na tom byl postaven bolševismus, který se v těchto lidech neztratil.

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 7-7-2017 v 19:43

Jednou asi Stanislav prodá obě jeho bankovní akcie s výdělkem víc jak 100% a pak za získané peníze si koupí aspoň 4 různé dividendové akcie: dvě ze západní Evropy a dvě z USA. Přece dobře ví, že americké, britské a švýcarské banky vedou lumpi, tedy není dobré držet akcie Citigroup dlouho. Zatimco banku Santander vedou odjakživa slušní lidé. A radost je z akcií s dividendou nad 5%: Shell, Munich Re, AT&T. Vůbec nevadí, že z dividendy Munich Re přijde pryč daň 26.38%.

Akcie a burza, jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/akcie Narozen 1954
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jan
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 8-7-2017 v 07:02

Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Jednou asi Stanislav prodá obě jeho bankovní akcie s výdělkem víc jak 100% a pak za získané peníze si koupí aspoň 4 různé dividendové akcie: dvě ze západní Evropy a dvě z USA. Přece dobře ví, že americké, britské a švýcarské banky vedou lumpi, tedy není dobré držet akcie Citigroup dlouho. Zatimco banku Santander vedou odjakživa slušní lidé. A radost je z akcií s dividendou nad 5%: Shell, Munich Re, AT&T. Vůbec nevadí, že z dividendy Munich Re přijde pryč daň 26.38%.

Řekl bych, že Standa jednou své akcie prodá a další nekoupí. Bude potřebovat peníze k skromnému důchodu a dividendy mu stačit nebudou. Tedy z toho množství peněz, které bude moci do důchodu odkládat. Důchodový věk přijde dříve, než se mu hodí z pohledu investování. Proto taková strategie..... urvat co se dá.
Omlouvám se Stando, pokud píšu bludy, z tvých příspěvků za posledních několik let mi to vyplývá.
Pavel
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 8-7-2017 v 07:50

Honzo, to ale bude pokušení pro každého z nás! Od určitého věku, čím později, tím více, bude lákavé celé portfolio zcashovat a nechat si vyplácet doživotní rentu, která bude výrazně vyšší než tok dividend. Anebo tak udělat jen u části portfolia a část nechat na věčné časy.
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 8-7-2017 v 09:44

Jendo, mě bohužel tlačí čas, protože k investování jsem se dostal skoro ve 44 letech a plat mám mizerný. Dnes je můj roční výnos z burzy vyšší jak ze zaměstnání, takže si nemyslím, že bych v důchodu nějak strádal. Mí vrstevníci mají i vysokoškolské vzdělání a sotva přežívají od výplaty k výplatě. Mají prostě moc koníčků a to stojí peníze. Ti co jsou zde mladí, tak mají velikou šanci si našetřit peníze, aby mohli jít do předčasného důchodu. Vůbec si neumím představit, že by třeba můj synovec šel v 70 letech do důchodu, i když nemá nějak náročné zaměstnání, protože dělá ajťáka. Současná vládní garnitura i ta předchozí vykrádá peníze na důchody pro později narozené a to povede v budoucnu k velkým mezigeneračním střetům ve společnosti. Je velká pravděpodobnost, že to vyřeší příroda sama - epidemie chřipky, protože další válka by byla katastrofou.

Dnes mám po zvýšení dividend cca. 2.000 Kč měsíčně k dobru a další roky by se to mělo výrazně lepšit. I bez přikládání kapitálu nebudu v důchodu strádat. Mám to dnes přesně 133 měsíců do důchodu a to by v tom byl čert, aby se mi to nepovedlo!:)
Leni
Senior Member

Nálada: prace a zase prace

[*] Zasláno 8-7-2017 v 09:59

Stanislav: ano je zde demokraticka soutez a jsem za to rad. Jedu v tomhle vlaku s vama teprv neco pres rok (registroval jsem se v rijnu 2016, ale predtim jsem zdejsi forum cetl), takze zkusenosti teprve sbiram, takze jsem rad za kazdy nazor nebo napad.

Disciplina mi jeste stale chybi, takze kdyz vidim neco zajimaveho, tak do toho jdu dost bezhlave... takze nektere tituly mam naprosto zbytecne v minus.
Tedy za nejvetsi cast propadu muze posileni koruny, ale s tim jsem pocital... navic s tim toho moc nenadelam... tedy krom dalsich nakupu, ktere budou kurz korigovat smerem dolu.

Ano narusty divi u Tvych akcii jsou opravdu zavidenihodne, ale ja nasleduji prikladu pana Ladislava, takze gratuluji a preji at Ti to dal roste.
Ale pro me to neni. Pri soucasne cene, pred zvysenim je DY dokonce pro 1%, takze pro moji strategii dividendoveho ptf naprosto nepouzitelne.

V roce 2009 jsem kupoval byt na pronajem a pri slove "akcie" se klepal strachy, ale podilovy fond jsem si zalozil... s dnesnimi znalostmi mi to moc smysl nedava, ale v tehdejsi panice na trzich... no nic cas vratit nelze...
Jinak se me vlastne ani krize moc nedotkla, tedy nebylo tenkrat navyseni mzdy jako roky predtim, ale zas nebylo ani snizeni. Costy se katovaly jen na managerskych pozicich...

Kdyz to tak optimisticky pocitam, tak snad tak za 10let by nase ptfs mely zacit pridavat i do rodinneho rozpoctu a ne jen pouzivat divi na nakup dalsich akcii... ale treba se zadari driv :info:

Letosni rok snad bude suprovej, esli vyjde vse co mam planovano, tak by se nase ptfs mohli rozrust az o velky M :smilegrin:
... ale pssst, at to nezakriknu ... :lol:

Fio: CEZ / Moneta / PMCR
Lynx: MO,VGR / ABBV,JNJ,PFE / ARCC,GAIN,MAIN,ORI / O,OHI,MPW,NNN,STAG / CSCO,QCOM / T,VZ / D,SO
Degiro: TGT / BIL / CAH,GIS,IMB,PG,PM,ULVR / BP,RDS.B / ARI,HSBC,HTGC,STOR / CLDT,HCP,HCN,VTR,WPC / CTL,BTQ / DUK,PPL

Doporucena cetba: http://www.investicnigramotnost.cz/
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 8-7-2017 v 18:53

'''Dnes mám po zvýšení dividend cca. 2.000 Kč měsíčně k dobru a další roky by se to mělo výrazně lepšit.'''
Stanislav

Jestli máš z kapitálu v akciích Bank of America a Citigroup dividendy 2.000 korun měsíčně při výnosu dividendy 1.5%, tak můžeš mít hned za několik měsíců dividendy 6.000 měsíčně při výnosu dividendy 5.0%, když prodáš, co máš a koupíš akcie s výnosem dividendy 5%: Shell, Munich Re, HSBC, AT&T (a BHP Billiton).

Akcie a burza, jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/akcie Narozen 1954
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 9-7-2017 v 07:15

Nene, já to prodám, až to bude fundamentálně předražené. Více jak dividendy mi však roste ptf a z toho mám větší radost, protože dividendy jsou jen drobné. Ještě se nechystám do důchodu. Je sice fakt, že by se mi zkrátily pod vyšším přílivem dividend nakupovací cykly, ale ptf by tak nerostlo a v některém případě by mohlo stagnovat nebo v horším případě i klesat. S United technologies bych byl dnes ve slabém mínusu i se započtením dividend díky puštění kurzu koruny. Půl roku je však moc krátká doba, takže to nejde takto hodnotit. Ekonomika ČR sice vloni rostla, ale díky dotacím z EU, což by se mělo výrazně přibržďovat. Už doháníme Kypr a Izrael a přeskočili jsme dokonce i Slovinsko, což je docela výkon! Celý ten pochybný zázrak je ekonomickým navázáním na Německo a neplacení závazků do NATO a v kombinaci s dotacemi to ale není žádná sláva. Vůbec nerozumím tomu, k čemu je dobrý ten devizový přeplněný krmelec v ČNB? Z toho by se daly upustit peníze do strádající infrastruktury, přilepšení rodinám s dětmi a důchodcům, zaplacení dluhu nebo větší část investovat do akcií, což se možná i děje?
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 15-7-2017 v 10:04

Dnes se něco děje v Mnichově

Od 12.00 do 18.00 hodin má otevřen Cowboy Club München a zítra také. Jen dva dny a každý rok. Je tam vstup zadarmo, skupina hraje country musiku, někdo tancuje, nebo střílí nebo mává lasem. Jen když děti jedou na koni, musí platit 2 euro, nebo jídlo a pití se platí. Je tam plno starých členů oblečeno jak na divokém západě kolem 1850 a několik lidí představuje indiány. Mají tam své stany a prodejny. Je tam veliký salon s výstavou obleků a zbraní z let kolem 1850.

Od 12:00 je v Mnichově Christopher Street Day, to je několika hodinový průvod teplých a lesbických osob s muzikou ulicemi středu města.

Předposlední den je dnes v Olympia parku měsíc trvající festival Tollwood.

Foto : Cowboy Club München :) www.cowboyclub.de

cow-club-minga.png - 861kB

Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 28-7-2017 v 18:29

Nejsem zrovna odborník na čoudy jako zdejší šíbři, ale polská vodka zvaná Žubrovka je opravdová delikatesa a to tvrdý alkohol nepiju! Nedávno jsem si nalil malého panáčka Božkovského rumu z láhve, z které hostím příchozí dobré vůle. Mělo to chuť jak vyprané hadry na nádobí! Kdežto Žubrovka je prostě Žubrovka a v cenové relaci 129 Kč v Lidlu za 0,5 l je prostě bomba! Je v ní vonná tráva - tomkovka vonná, která roste pouze v Bělověžském pralese. V Německu stojí přes 400 Kč za 0,5 l, což dle mne odpovídá její kvalitě. Trochu je při prvním napití i na zadním patře jemně nahořklá, ale časem to přejde, protože nasládlost jakoby vanilky to přehluší. Je to vodka, které patří celosvětově bronzová medaile! Vloni se zvýšil výstav do zahraničí o neuvěřitelných 15%! Pokud by byla na burze, tak bych do ní asi okamžitě šel, protože to je luxusní značka za lidovou cenu, což je pro mne dosti nepochopitelné? V práci si nejraději pochutnávají na variaci s příchutí dubu nebo čistou variantu. Nejdražší je však černá varianta a tu si asi nechám od kamaráda koupit, až tam zase pojede, protože nyní jsem to proflákl. Pokud někdo máte možnost, tak vám to vřele doporučuji! Chutnal jsem před lety i ukrajinskou vodku s pěrcem(papričkou) a ta byla stejně svělá a na naše poměry velice laciná, což je div?

Před 2 lety byla k mání za 140 Kč v Lidlu, ale zřejmě nebyl o ní zájem, tak se prodej zastavil. Na zemi se včera válely 3 kartóny a já jsem byl snad jedinej šaman, který do ní zabrousil. Hořce mandlová prvotní líkérová pachuť s koncovou nasládlostí. Líh je velice jemný a kromě čisté variace je na Mendělejovských skoro 38%, což můj slovutný kolega chemik zřejmě dlouhodobým bádáním vybádal, a poté dal veřejnosti ve známost. Není divu, že značka 37,5% alkoholu vévodí obsahově na většině alkoholických nápojů, když tomu dal své jméno největší chemik všech dob - Mendělejev!

Měli jí v Praze Lidl Horčičkova. Je to snad nejoblíbenější pití, které můj kamarád kupuje v Polsku mým kolegům z práce. Mám strach, abych jí dnes nevychrupnul, protože mám svůj skvělý den.

xzubrowka-bison-grass-1-00l-37-5-nowa,,jpeg_ffe7fbee1170847ee1233e288f5130b6.jpg.pagespeed.ic.Xh4FrQkPzw.jpg - 8kB Vyrábí se prý v Polsku od 17. století
Alvarez
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 28-7-2017 v 18:56

Jo, Zubrovka je dobre piti a je vhodna i na michani drinku. Asi nejznamejsi je "Strudl", kdy se micha s jablecnym dzusem a musim uznat, ze to i jako strudl chutna a zatim kazdy, komu jsem to daval ochutnat, si to pochvaloval. Takze Stando doporucuji vyzkouset, je to lehky a prijemny drink, pokud se zrovna tedy nechces v teplem letnim dni zmasakrovat cistou.
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 28-7-2017 v 19:28

A co trošku skořice, Alvarezi? To mi nepřipadá jako špatná kombinace, ale to je spíše pití pro děti nebo pro holky, aby byly povolnější. Já jsem velký milovník piva, hlavně desítky, protože po vyšších stupních mi drnčí na majáku, což mi připadá zbytečné. Asi se bude Žubrovka pít hodně na severu Moravy(kamarád z práce je z Orlové a umí skvěle polsky), protože je tam polská příměs, ale to je jedno, protože dobré pití má otevřeno brány do celého světa. Já jen konstatuji, že tento výrobek je skvělý za cenu 129 Kč za půllitr a Božkovský rum by se měl rychle spláchnout do hajzlu s touto konkurencí, protože to je patok. U nás v práci míchali před lety zkusmo rum, ale ještě jsem to neochutnal a ani neochutnám, protože to vypadá jak vyblité zelí a zaručeně to bude i tak chutnat. Dovolil bych si tvrdit, že ten patok bude přes 20 let starý. Maďarské bílé víno udělalo při pokojové teplotě za 20 let jakýsi šlem a vypadá to, jakoby někdo do něj tajně nablil. Zítra asi koupím jablečný džus a vyzkouším to, ale jen to s kořalkou ovonět a lehce přidám proticukrovkovou skořici, které mám nakoupeno hafo. Dík za tip.

A ještě něco! Včera jsem se koukal na jednoho blogera z Ukrajiny, který snímá ceny z různých koutů Ukrajiny. Byl zrovna na prázdninách na Krymu, a když jsem viděl v tržnici to skvělé čerstvé maso, tak jsem musel jen tiše závidět, čím nás tady ti dobytkové (bolševici Babišové a podobní smrdutí náckové) krmí. Cena byla kolem 155 Kč za kilogram, ale kvalita byla o 2. řády výše, než jsme na to tady v Babišské republice zvyklí. Je sice fakt, že mnoho lidí si to tam nemůže dovolit kvůli nízkým příjmům, proto dává přednost skopovému masu, které je lacinější, kdežto u nás je výrazně dražší, což je docela paradox?
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 29-7-2017 v 10:16

Piňa colada
Nejjednodušší příprava: smíchat ananasový džus a kokosový likér.

Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 29-7-2017 v 12:21

Právě jsem jí dnes dopil a mohu jen suše říct, že mě po ní vůbec nepálí žáha, jako je to obvyklé u jiných chlastů, kde mi stačí si jen cucnout nebo spíše kouknout na zátku a už jsem v pérdeli. Správný alkoholik by měl využívat spíše domácích zdrojů a néé se vilně ohlížet po daleké cizině. Apropos pane Ladislave, jaký oblíbený alkoholický nápoj je na Filipínách? :cool:
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 29-7-2017 v 19:11

Nasa Pilipinas pije Pinoy nejraději Tanduay, což je místní rum.

Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 29-7-2017 v 20:52

Nedalo mi to, ale zde je tabulka států, jakou mají frekvenci styků s rodinou nebo přáteli. Makedonie má čestné 1. místo, což je výsostně slovanský národ podle ukrajinského haplotypu R1a s nejvyšším zastoupením na Balkánském poloostrově. Slováci jsou na 6. místě, což je v porovnání s ,,nekamarádskými,, Poláky docela zvláštní? Myslím si, že za to může genocida polského národa, který není nikterak ukotven. Zde je nejvíce po Ukrajině zastoupen haplotyp R1a, který je u slovanských národů dominantní, samozřejmě více na Slovensku a v Maďarsku(dle mého soudu jsou Maďaři geneticky Slovani, i když mluví ugrofinskou hatmatilkou) než v Česku.

D5C8CE78-F389-4A0B-B172-4B9826AC49BC.jpg - 76kB
Alvarez
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 29-7-2017 v 20:59

Puvodni Madari pochazi stejne jako Finove z Chanty-Mansijske oblasti v Rusku, takze jejich prapuvod je zcela urcite Slovansky.
Leni
Senior Member

Nálada: prace a zase prace

[*] Zasláno 31-7-2017 v 22:21

Noooo s tímhle se prostě musím podělit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Citace:

Dobrý deň!

Gratulujem Vám, že máte možnosť získať bližšie informácie o projekte, ktorý Vám môže priniesť zaujímavé možnosti zárobkov a
taktiež zabezpečiť nadštandardný dlhodobý príjem.

Ako by sa Vám páčilo, keby ste mali v minulosti možnosť investovať do akcií napr. Facebooku, Google, Apple alebo Alibaba, ešte pred ich vstupom na burzu, keď boli tie akcie dostupné za pár EUR?

Dnes má každá táto akcia hodnotu desiatky aj stovky EUR a Vy by ste teraz už "boli za vodou". Bolo by to super, že? Samozrejme, chce to mať aj trochu šťastia, spoľahlivé informácie a byť v správnom čase na správnom mieste…

Alebo, čo by ste povedali na to, že by ste mali možnosť dostávať len nepatrné % z každodenných transakcií uskutočnených platobnými
kartami? Pred 40-timi rokmi táto príležitosť bola, keď platobné karty len začínali a málokto veril, že dnes bude mať kartu v peňaženke
takmer každý. Len samotné Visa a Master karty dnes realizujú za sekundu 128.000 transakcií na celom svete!

Teraz je tu znovu podobná TOP príležitosť ako oba uvedené príklady, len s tým rozdielom, že teraz na tom budete môcť profitovať aj VY osobne a to dokonca oboma spomenutými spôsobmi naraz!

Nežartujem. Multifunkčný korporátny projekt v oblasti podpory komerčného marketingu, digitalizácie trhu, univerzálneho mobilného platobného systému a ďalších lukratívnych „m-biznis“ nástrojov sa v súčasnosti pripravuje na veľkú expanziu počas nadchádzajúcich mesiacov v rámci cca 9 európskych krajín vrátane Slovenska.

Vy na tom všetkom môžete taktiež participovať a odkrojiť si svoj podiel na reálnom spotrebiteľskom trhu. A v krátkej budúcnosti aj formou zaujímavých pasívnych príjmov.

Video Vám určite vytvorí komplexnejší obraz o projekte. Nech sa páči, link na video je k dispozícii pre Vás:
link na stručnú video-prezentáciu konceptu wee.

Každý záujemca o spoluprácu na projekte wee, vstupuje do projektu ako obchodno-investičný partner. Poďme sa teraz bližšie pozrieť, aké sú tu možnosti zárobku a zhodnotenia a ako si vytvoriť zaujímavý aktívny aj pasívny príjem.

1. Profit na zhodnotení akcií firmy.
Každý obchodno-investičný partner získava od firmy akcie a to v počte 35, 75 resp. 200 ks (podľa typu investície). V praxi to znamená, že podľa burzových, technologických a obchodných „insider“ odborníkov, ktorí firmu wee.com AG a celý projekt wee detailne sledujú už viac ako 2 roky je reálny predpoklad, že cena akcií po ich ostrom uvedení na burzu veľmi rýchlo stúpne, rádovo v niekoľkých mesiacoch môžu dosiahnuť cenu niekoľko desiatok € na akciu.

Odhaduje sa, že to môže byť až okolo 50 € a viac behom cca prvého roku! I keď by sa dosiahlo napríklad len 25% týchto odhadov, mali by ste Vašu investíciu už prakticky naspäť a všetko ostatné už je len čistý profit.

2. Podiel na obratoch komerčného trhu firiem
Okrem akcií spoločnosť wee.com AG dáva príležitosť obchodno-investičným partnerom získať priamy finančný podiel na obratoch regionálnych firiem.

Každý partner má právo na doporučenie wee konceptu akejkoľvek firme alebo podnikateľovi, prípadne za pomoci firemných call centier a
následne bude mať podiel na obratoch tejto firmy v rámci wee. Presnejšie 6% a viac (20%) z peňazí, ktoré nazbierajú formou cashbacku (CB) wee zákazníci tejto firmy.

Takže ak bude mať firma postupne napr. len 100 wee zákazníkov a každý získa na CB len 10€ mesačne, tak vy máte príjem 100x10x6% = 60€

A týchto firiem môžete mať kľudne 10, 20... a samozrejme, tieto firmy môžu mať časom nie 100 ale v pohode aj 1000 zákazníkov A to už sú potom iné sumy!

Je tu možná aj aktívna spolupráca na projekte (ale nie je povinná), tak že Vám budú poskytnuté kontakty na nové firmy, ktoré sa do wee pridali napr. na základe práce call centier, telefonických operátorov, ktorí napoja novú firmu do wee a následne tejto firme bude potrebné poskytnúť základnú technickú a informačnú podporu. Ak to urobíte, potom % z obratu tejto firmy v rámci wee budú vyplácané Vám, ako pasívny príjem.

3. Podiel na bežných nákupoch zákazníkov
Ďalšia možnosť ako profitovať na projekte je priamo doporučiť wee novým maloobchodným zákazníkom z ktorých budete dostávať 12% zo sumy peňazí, ktoré ušetria, resp. získajú späť vo forme cashbacku (CB).

Takže ak zákazník nazbiera na CB len 10€ za mesiac, tak vy dostanete 1,20€. Ak doporučíte do wee napr. 100 alebo 1000 zákazníkov..... viete si to predstaviť ? To je potom už pekný pasívny príjem mesačne.

Pre bežných zákazníkov je wee mimoriadne atraktívne, lebo pri svojich každodenných nákupoch v lokálnych obchodoch ale aj na internete (napr. aj na Aliexpress.com) šetria svoje peniaze tým, že dostávajú reálne peniaze späť - tzv. cashback.

Aj preto je hlavným sloganom wee fráza "Peniaze namiesto bodov". Za každý nákup u weePartnera (obchod, eshop, služby atď.) získava zákazník určité % ihneď späť a tieto skutočné peniaze môže použiť na ďalší nákup, alebo si ich môže napríklad aj poslať na svoj bankový účet.

4. Ďalšie provízie a príjmy z wee
Áno, sú v tomto projekte aj ďalšie formy príjmov a provízií, ale tie tu momentálne nemá význam podrobne rozoberať. Sú to príjmy, ktoré
sa odvíjajú od rôznych aktivít, Vašej zaangažovanosti, prípadne finančných obratov, ktoré vznikli vďaka Vašej aktivite. Takže toto sa
dozviete ako milé prekvapenie v čase, keď sa Vás to bude aktuálne týkať

Kompletnú obchodnú a technickú podporu pre wee zabezpečuje spoločnosť Flexcom, ktorá je zároveň jediná cesta, aby sme sa mohli priamo podieľať na celom projekte wee a profitovať horeuvedenými spôsobmi.

Pre vstup do projektu ako obchodno-investičný partner sú vytvorené 3 varianty a v každej je iná investícia a následne aj patričný % profit, obsah setu a počty akcií firmy.

Tieto "sety" sú určené jednak pre partnerov, ktorí majú záujem o obchodno-investičnú spoluprácu, ale aj pre podnikateľov a firmy, ktoré môžu obsah "setov" využiť ihneď priamo pre seba, svoju prevádzku alebo obchod.

Tu sú konkrétne varianty:
bla bla bla :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: a pohádka pokračuje... :smilegrin: :smilegrin: :smilegrin:

Pozrime sa teraz na toto: Keď sa niekto stane obchodným riaditeľom alebo manažérom nejakej obchodnej firmy, očakáva od toho veľkú kariéru aj príjem. Celý deň pracuje pre túto firmu, mnohokrát aj viac ako 8 hodín denne. A z obratu firmy dostane 2-3%. Super! Je vlastne podielnikom firmy! úžasné, že?

A teraz si predstavte, že vy budete mať napríklad len 1% z obratu tejto firmy a to len za to, že ste túto firmu upozornili na projekt wee skôr než napríklad TV reklama, ktorá sa na jeseň intenzívne spustí. Len za to, že ich upozorníte na to, čo im pomôže v podnikaní a v rozvoji firmy, budete mať trvalý podiel na jej obrate! Raz sprostredkujete a trvalo beriete peniaze. Chcete to?

Áno, je to ohromná príležitosť, veď týchto firiem môžete sprostredkovať viac! Koľko ich schopný a aktívny človek dokáže informovať?
10, 20? Mnohí aj oveľa viac! Tak a teraz si to vynásobte. Už to jasne vidíte, prečo je to doslova príležitosť desaťročia? Ďalšia podobná
už zrejme tak skoro nebude!

A ani pre vás to nebude zložité. Ak sa necítite na osobné oslovovanie podnikateľov, budete môcť využiť našu online infokampaň, kde stačí len majiteľa firmy priviesť na náš web, ktorý mu už sám všetko vysvetlí pomocou emailov, videí a článkov a následne sa zapoja do projektu a Vy z toho budete trvale profitovať. Naviac bude možné využiť aj služby firemných Call Centier, ktoré pre Vás obchodníkov zabezpečia tiež.

Na každom začiatku nového projektu sa vždy začína od hora: hľadajú sa tí najlepší, tí TOP. Na rovinu: tí TOP sa ukážu až časom v
praxi. Niekto si o sebe môže myslieť, že na to moc nemá a preto tiež ešte veľa doteraz nedokázal.

Ja nikoho vopred nesúdim a každý tu má rovnakú šancu. Každý, kto v sebe prejaví odhodlanie, vôľu a je ochotný pre to niečo urobiť, je
pre mňa tým potenciálnym TOP, pretože ho všetkému potrebnému dokážem naučiť aj s aktívnou podporou nášho skvelého SK/CZ tímu.

Podmienkou pre získanie spomenutých VIP privilégií plného profitovania z projektu wee je stať sa obchodno-marketingovým partnerom s platnou licenciou RMS, ktorá začína už na 690 €. Všetky 3 typy RMS licencií som Vám predstavil.

A teraz sa poďme pozrieť na pár otázok, na ktoré ste sa záujemcovia najviac pýtajú:
Ako je to s akciami, môžem si ich kúpiť aj bez objednania RMS ?
K akciám sa pred oficiálnym vstupom na burzu nedá dostať mimo spoločnosti wee. Takže iba obchodní partneri s RMS licenciou túto možnosť majú.

:post: :post: :post: bla bla bla :spin: :spin: :spin:

Čo ak nebudem vedieť čo mám robiť ?
Ak nepatríte len medzi "pasívnych investorov", ktorým stačí profitovať na náraste hodnoty akcií, ale chcete sa aktívne pričiniť o navýšenie svojich zárobkov na nadštandartné sumy, tak máte brány otvorené pre svoju kariéru. V rámci marketingovej podpory projektu wee dostanete plné zaškolenie, nie len moju osobnú podporu ale aj celého tímu v rámci Vášho regiónu. Takže vždy budete mať "po ruke" kompetentnú podporu pre Vaše napredovanie.

Naozaj Vám ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom a prianím Vášho správneho rozhodnutia.
VIP InfoBusiness team support

Fio: CEZ / Moneta / PMCR
Lynx: MO,VGR / ABBV,JNJ,PFE / ARCC,GAIN,MAIN,ORI / O,OHI,MPW,NNN,STAG / CSCO,QCOM / T,VZ / D,SO
Degiro: TGT / BIL / CAH,GIS,IMB,PG,PM,ULVR / BP,RDS.B / ARI,HSBC,HTGC,STOR / CLDT,HCP,HCN,VTR,WPC / CTL,BTQ / DUK,PPL

Doporucena cetba: http://www.investicnigramotnost.cz/
Jan
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 6-8-2017 v 13:21

Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Nejsem zrovna odborník na čoudy jako zdejší šíbři, ale polská vodka zvaná Žubrovka je opravdová delikatesa a to tvrdý alkohol nepiju! Nedávno jsem si nalil malého panáčka Božkovského rumu z láhve, z které hostím příchozí dobré vůle. Mělo to chuť jak vyprané hadry na nádobí! Kdežto Žubrovka je prostě Žubrovka a v cenové relaci 129 Kč v Lidlu za 0,5 l je prostě bomba! Je v ní vonná tráva - tomkovka vonná, která roste pouze v Bělověžském pralese. V Německu stojí přes 400 Kč za 0,5 l, což dle mne odpovídá její kvalitě. Trochu je při prvním napití i na zadním patře jemně nahořklá, ale časem to přejde, protože nasládlost jakoby vanilky to přehluší. Je to vodka, které patří celosvětově bronzová medaile! Vloni se zvýšil výstav do zahraničí o neuvěřitelných 15%! Pokud by byla na burze, tak bych do ní asi okamžitě šel, protože to je luxusní značka za lidovou cenu, což je pro mne dosti nepochopitelné? V práci si nejraději pochutnávají na variaci s příchutí dubu nebo čistou variantu. Nejdražší je však černá varianta a tu si asi nechám od kamaráda koupit, až tam zase pojede, protože nyní jsem to proflákl. Pokud někdo máte možnost, tak vám to vřele doporučuji! Chutnal jsem před lety i ukrajinskou vodku s pěrcem(papričkou) a ta byla stejně svělá a na naše poměry velice laciná, což je div?

Před 2 lety byla k mání za 140 Kč v Lidlu, ale zřejmě nebyl o ní zájem, tak se prodej zastavil. Na zemi se včera válely 3 kartóny a já jsem byl snad jedinej šaman, který do ní zabrousil. Hořce mandlová prvotní líkérová pachuť s koncovou nasládlostí. Líh je velice jemný a kromě čisté variace je na Mendělejovských skoro 38%, což můj slovutný kolega chemik zřejmě dlouhodobým bádáním vybádal, a poté dal veřejnosti ve známost. Není divu, že značka 37,5% alkoholu vévodí obsahově na většině alkoholických nápojů, když tomu dal své jméno největší chemik všech dob - Mendělejev!

Měli jí v Praze Lidl Horčičkova. Je to snad nejoblíbenější pití, které můj kamarád kupuje v Polsku mým kolegům z práce. Mám strach, abych jí dnes nevychrupnul, protože mám svůj skvělý den.

Vyrábí se prý v Polsku od 17. století

Po tom co jsem si přečetl tvůj příspěvek, zeptal jsem se na názor známého (polák). Vím, že Zubrovka existuje, ale nejspíš jsem jí nikdy nepil. Tak mě zajímalo, jestli stojí za to. Prý je celkem dobrá. Poláci ji také rádi míchají s jablečným džusem 1:1,5. Nabídl mi, že mi ji doveze z Polska. Originál u nás v obchodě zatím nepotkal. Je tu 20 let. To co se tu prodává není tak dobré. Možná, že v Lidlu mají originál, ale spíš je to bude stejné jako s asijskými omáčkami od Vitany....
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 6-8-2017 v 22:56

Tak jsem byl zas jednou ve městě se dvěma dětmi a jel jsem s nimi autobusem a metrem a šel kilometr pěšky. Jednoroční dítě - Bill jsem vezl v kočárku a tříroční dítě - Joe jsem vedl za ruku. Oboje mají moje příjmení.

Pavel
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 7-8-2017 v 10:35

A tentokrát nikdo neprudil, že jste děti někomu ukradl?
Phoenix
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 7-8-2017 v 11:01

Pavel: napadla mě úplně stejná otázka :lol:
CUTTY
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 7-8-2017 v 12:54

Detto! :rolleyes:
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 7-8-2017 v 15:32

Ale před měsícem se zase seběhlo 14 lidí kolem mne v jedné ulici, protože Joe dlouho brečel. A volali na mne policajty. Nic nepomolo, když jsem jim povídal, že jsem dítě neukradl a že jsem kontrolován od policie 3x ročně kvůli podezření ukradení dítěte. Já však jsem šel s Joem v kočárku pomalu domu a za 10 minut už u mne stavilo policejní auto. Lidé však nepříbývali, ale ubývali. A pak jsem řekl policajtům, že je to dítě moje, ale pas můj a jeho mám doma. A tak mne vezli policajt a policajtka policejním autem v podvečer kilometr domů a složený kočárek se jim vešel do auta. Poloicajtka měla Joa na klíně. No a doma byla máma od Joa a ten přestal za 5 minut brečet, když už byly všechny cestovní pasy zkontrolovány.

Joe-46.jpg - 666kB Foto : Joe Konecny

Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 7-8-2017 v 17:30

Jendo, nemusíš mít obavu, protože to je opravdu originál. Ta tráva tomkovka vonná je endemit a roste pouze v Bělověžském pralese. Chutnal jsem i originál z Polska a je to totožné. Minulý týden jsem opět kupoval 2 láhve v Lidlu Horčičkova po 129,- Kč za 0,5 l. Jedna už se odpařila a druhou dám synovcovi k narozkám. První chuť je nasládle kokosová s vanilkovou příchutí, která přechází do nahořklé mandlové. Je to fakt jedno z nejlepších pití, co jsem kdy pil. Kam se na ní hrabe třeba Fernet, což je lihový humus.

zest_zubrowkax5.jpg - 218kB Pil jsem pouze 1. Biala a 2. Bison Grass, která je jediná ke koupi v Lidlu. Poprvé jsem jí spatřil v roce 2015, ale to jsem vůbec netušil, že je to taková bomba. Kamarád se vrací dnes z Polska, ale jede autobusem, tak jsem ho nechtěl otravovat, aby mi tam koupil ostatní druhy na ochutnání. Ještě se vyrábí černá(není však na obrázku), ale ta je drahá jako prase a tu ještě nikomu nekupoval. Prý stojí 38 zlotých. Koncem srpna pojede služebně, takže nechám nakoupit ostatní druhy.
 Stran:  1  ..  78    80    82  ..  84