Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  12    14
Autor: Předmět: Problém forum computer phone život
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 28-9-2016 v 05:10

Takže soustružníci a svářeči z Patrie nepodporuji nejrozšířenější vyhledávač Google? Poprvé jsem použil vloni IE a šlo to, takže jsem to ani nezaregistroval. Certifikát je tedy platný pouze rok a musí se znovu obnovit, tak jsem tam musel šlehnout Firefox, protože jsem IE zrovna včera jak na potvoru odmázl, což je velký paradox. Prostě jsem smazal celou lištu ikon, která mi tam zbytečně překážela. Ty věčné grafické zásahy do vyhledávačů mě docela pěkně štvou, protože se to musím učit znovu a znou a změna operačního systému je kapitola sama pro sebe. Je to vylepšování na úkor diskomfortu a totálního věčného chaosu. :dork::punk::grind:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 29-9-2016 v 10:15

Zóna 30 km/h ve městě
Už jste někdy vjeli autem ve městě do ulice, kde je zóna 30 km/h dlouhá kilometr a táhne se přes několik křižovatek?
Často hlupáci umístí červený dopravní příkaz jen na počátek zony 30 km/h a černé znamení s přeškrtnutým omezením 30 km/h na konec zony. Takže kdo do té ulice vjede z jedné z postranních ulic, žádné omezení rychlosti na 30 km/h nepotká, ani bíle psané na asfaltu.
A přesto tam čekají policajti v autech s radarem, bleskem a kamerou a fotografují auta jedoucí rychleji než 30 km/h.
Jenže řidiči fotografovaní při rychlosti 40 km/h nebo 50 km/h by si to neměli nechat líbit a měli by proti pokutě protestovat.
Protože kdo v ulici nepotkal žádný příkaz 30 km/h, nemůže logicky platit pokutu, když jede 40 km/h nebo 50 km/h rychle.

Akcie a burza, jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/akcie Narozen 1954
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 29-9-2016 v 18:15

Teď mi přišla odpověď z mbanky, že mám platit buď 3333,33 nebo 3400,- Kč. Fšude v těch bankách dělají malé děti, které neumí počítat a dělají si z lidí akorát srandu jako ten Nokia Finez. Správně je to samozřejmě 3333,33 Kč, i když mi slečna v bance tvrdila, že je to jen 3333,- Kč protože se to prý zaokrouhluje na celá čísla a předvedla mi to i s kalkulačkou, a že jí tam 4 Kč scházely stejně jako mne, proto jsem se také ptal. Peníze jsem poslal na Patria, ale ještě nedorazily od 16:20, kdy mi zmizely z konta mbanky do vzduchoprázdna.
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-10-2016 v 15:25

V pátek jsem ještě mohl zadat příkaz na nákup, který jsem v sobotu zrušil. Aplikace mě nechce pustit na další nákup, tudíž si tam někdo s mými penězi opět hraje a bude se hloupě vymlouvat na den valuty. Takže od čtvrtka musím čekat, až si tam s mými penězi dohrají. Už abychom byli v eurozóně, protože tohle je nemyslitelné, mi takto zadržovat dlouho mé peníze! Poplatek za konverzi by si tedy měli strhnout taktéž v den valuty, pokud se nemýlím? Prasácky vyvedená aplikace, kdy se na burzu Frankfurt musím složitě proklikat přes info a poté zadat burzu. V záplavě analytických nesmyslů se jaksi opomnělo na to nejdůležitější a to je přece dobře fungující obchodní aplikace. Divím se, že to za tu dlouhou dobu už někdo neopravil? Zlatej Brokerjet!
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 10-10-2016 v 14:18

Google nenajde žádné foto Václav Brašnička (70).
Tedy to foto sem dám a doufám, že to Google do týdne napraví.

Vaclav-4.jpg - 11kB Photo : Vaclav Brasnicka (70)

Akcie a burza, jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/akcie Narozen 1954
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 11-10-2016 v 15:01

Mary-Ann-44.jpg - 38kB

Foto: Mary Ann (25)
Bydlí se mnou, vaří, myje nádobí, vysává prach, žehlí košile,
krmí a koupe moje 2 děti [Bill (2 m) a Joe (2 r)] a vyměňuje jim pleny.
Foto: Mary Ann + Bill Konecny

Mary-Bill-4.jpg - 48kB

:question: A kde jsem ji našel? Já bych jí nikdy nenašel. Ale ona našla mne před 3 roky na www.dateinasia.com :cool:

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 15-10-2016 v 09:03

Mary-Bill-5.jpg - 91kB

Koupil jsem pro Mary Ann v kamenném obchodu od www.notebooksbilliger.de k vánocím před týdnem tablet Samsung Galaxy Tab A 6 SM-T280, 7 coulů za 119 euro, že prý zlevněný ze 160 euro a včera drahý futrál z černého plastiku s dírou vzadu pro objektiv z Číny a přesto za 19,99 euro. A Mary Ann to umí obsluhovat, tedy dostanu fotografie ihned s její pomocí. Jinak já sám dostanu fotos jen, když mám na negativu 36 obrázků, nechám je vyvolat u DM drogerie za 6,35 euro (vyvolání filmu a 36 fotos 10x15 cm) a pak skenuju papírové foto 10x15 cm, abych ho mohl dát do internetu.

Mary-Bill-6.jpg - 83kB Mary Ann + Bill Konecny + v pozadí slavný český value investor

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 2-11-2016 v 13:03

Internetové radio
Máte doma internetové radio? Ono se dostane mono už i za 2.100 korun nebo 85 euro.
A že prý se musí radio spojit s internetem, pak registrovat heslem, asi heslem od computeru nebo novým heslem?
A přes běh vysílačů spuštěný dálkovým ovládačem se najde hledaný vysílač. Internetová adresa vysílače se nastavit nedá. Jenže prý to internetové rádio dostane 30.000 vysílačů z celého světa. Tak to by automatické hledání od 1. vysílače do 30000. vysílače trvalo hodiny.
:question: Tak nevim, dostanu tam rádio Tiare FM nebo ne? Jestli máte to internetové radio doma, bud'te tak laskavi a zkuste najít radio Tiare FM, pokud se najde za pár minut! Díky!
Computer tento můj oblíbený vysílač najde na www.tiarefm.pf
V krámu mi povídal prodávající uprchlík, že rádio koupím, ten vysílač Tiare FM zkusím doma vyhledat a když ho nenajdu, vrátím rádio do obchodu a dostanu peníze zpátky.

internet-radio-lenco.jpg - 142kB Foto : Internetové radio Lenco za 85 euro.

Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 29-12-2016 v 14:00

Pokyn na nákup tam leží od 12:43 po 57,18 eur za kus a ani do teď se nikde nezobrazil! U Brokerjetu se toto vůbec nedělo a nákup se VŽDY na OnVista zobrazil pod mateřskou burzou na které byl pokyn podán! Takže je klidně možné, že peníze si používají pro svoje kšefty, jinak si to neumím logicky zdůvodnit? Asi by měla Česká národní balkánská banka jim povinně vysvětlit, že ty peníze jsou moje, pokud to tam někdo z těch lemplů vůbec chápe? :dork::punk::grind:
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 20-2-2017 v 08:46

Když se nějaká webstránka najednou začne zobrazovat chybně, je celá bílá a na levé straně je pod sebou seřazeno na 20 links, které nefungují.
Vypadá to, že je webstránka přetížena, je tam moc lidí najednou a člověku se nezobrazuje stránka správně.
Chyba je ale jinde.
Když jsem měl už 3. den pokaženou webstránku Facebook, celá bílá byla a na levé straně pod sebou 20 nefungujících linků,
kliknul jsem nahoře na liště na 3 tečky vedle sebe, pak kliknul na ''Otevřít s Internet Explorer'' a pak se najednou začala webstránka Facebook zobrazovat správně.
:( Bohužel, když Facebook odstraním a za několik minut zobrazím zas, je zase chybně. A musím klikat znova na ''...'' a pak na ''Otevřít s Internet Explorer''. Tak nevim, kde to správné zobrazování zajistit na stálo''. Snad klikem na ''Extras'' a pak ještě něco. Však ''Extras'' nikde na liště nevidím.
:question: A když najdu a kliknu ''Extras'', co pak mám klikat a volit dál, aby se mi stránka Facebook trvale zobrazovala správně :question:

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 29-3-2017 v 11:16

:question: Jaký koupit smartphone za 2.700-3.490 kč = 100-129 euro? :question:
Nové, nepoužité smartfouny levnější než 2.700 kč = 100 euro jsou prý nekvalitní.
Nejhorší kritika na Amazonu - s jednou hvězdičkou oznamuje vždy, že:

Samsung Galaxy S4 nebo J3 - 12,7 cm - 129 euro - má veliké napětí ve skle a proto se za pár týdnů objeví rysy v displeji zespoda.
:cool: Ale pak je zde dražší Samsung Galaxy J5 a ten má být lepší než J3, podle recenzí na Amazon.de. Má sklo diagonálně 5,2 palců = 13,18 cm velké a dostane se za 175 euro u notebooksbilliger.de , to je méně, než chce Amazon, Media Markt, Conrad, Saturn. :cool:
https://www.notebooksbilliger.de/produkte/Samsung+J5/Kategor...

Microsoft Lumia zřejmě spolupracuje s firmou Nokia - internet prý funguje špatně, není to prý system Android.

Android používá Samsung, Sony, Motorola = Lenovo, Huawei, LG, Wiko a ZTE.

Sony Xperia E5 Smartphone - 12,7 cm - 16 GB - 143 euro - podle recenzí s jednou hvězdičkou taky neřád.

Motorola Moto G4 (firma je asi s Lenovo spolčena) prý má už za týden Ghost-Touch-Problem, dějí se tam věci samy od sebe, jakoby neviditelná ruka byla na displeji.

Lenovo C2 Smartphone - 12,7 cm - 110 euro - ?
Lenovo K6 Smartphone 12,7 cm - 184 euro - ?

Huawei Y6 Smartphone - 12,7 cm - 130 euro - prý špatná kvalita.

LG G3 - 12,7 cm - 130 euro - prý špatná kvalita.

Wiko Robby Smartphone - 13,9 cm - 16GB - 94 euro - - prý špatná kvalita.

ZTE Blade A452 4G Smartphone - 12,7 cm - 94 euro - prý špatná kvalita.

Apple iPhone 6 Smartphone - 450 euro - 11,9 cm - drahý jako prase a kritiky s jednou hvězdičkou oznamují taky špatnou kvalitu.

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 9-8-2017 v 08:20

:question: Co dělat, když tiskárna computeru neodpovídá :question:
Milionům lidí se to jednou stane, že objednají computerem výtisk na papír a ukáže jim to odmítnutí: ''tiskárna neodpovídá''.
Tiskárna sama funguje bez computeru, dělá papírové kopie z předlohy na skle.
Tiskárna je spojena kabelem s computerem.
Při volbě tisku je nastavena na computeru ta správná tiskárna Canon MG2100 series printer.
A přesto computer výtisk odmítne udělat.
:question: Co dělat, když tiskárna computeru neodpovídá :question:

Michal.I
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 9-8-2017 v 08:30

1) vypnout a zapnout počítač
2) vypnout a zapnout tiskárnu
3) odpojit a připojit tiskárnu
4) přeinstalovat ovladač tiskárny

Consumer: BMW, DAIM, MO
Technology: T, CSCO, INFY
Financial: OHI, RY, MUV2, BBVA
Industrial: ETN
Materials: RDS, BPL
Healt: NVO, ABBV
Utilities: HNP, NGG, IBE, SBS
Services: GME, LB
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 9-8-2017 v 16:29

Měl jsem starší laserovou černobílou tiskárnu, které jsem opatřil fotoválec zhruba za 500 Kč a náplň byla nová na 3.000 kopií. Musel jsem jí však vyhodit, i když byla funkční, protože nový OS PC jí nenašel a firma už nový ovladač nevytvořila. Nejnižší OS u Vaší tiskárny je tento: Windows XP SP2 or later a na starší OS už zřejmě nebude fungovat a mě dalo problém na XP nainstalovat SP 2 nebo SP 3, takže jsem milé PC zlikvidoval zhruba po 10 letech a koupil nové.
mar.hladik
Junior Member
**

Nálada:

[*] Zasláno 9-8-2017 v 17:03

Takový starý klumpy vyhoď. Já si loni pořídil multifunkční inkoustovou multifunkci Canon s tankovým systémem a paráda. Náklady na tisk velmi malé, doporučuji pro každého kdo více tiskne.

https://www.czc.cz/canon-pixma-g3400-tankovy-system-cerna/18...

Levné inkousty lze zakoupit nappř. na gigaprintu:
https://www.gigaprint.cz/tiskarna/canon-pixma-g3400.html
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 12-8-2017 v 22:57

Diskusní fóra a návštěvní knihy celého světa poslední týdny zaplavuje francouzský computerový spam, kde jsou slova: tarot gratuit voyance tirage ligne.
V některých forech bohužel nemůže administrátor vypnout možnost zakládat nová témata. Ale kdyby ta možnost byla, objevil by se ten spam ve starých tématech diskuse.
Lze zablokovat celá čísla computerů, které ten spam přináší, ale on se objevuje zas z jiných computerů, kde začíná IP číslo stále 104 nebo 107 a další čísla jsou stále jiná. Bohužel mi nefunguje, jak píše návod, zakázat registraci computerům s 104* a 107*, aby to platilo pro všechna IP takto začínající. A nejde blokovat ani 104.1* a 107.1*. Nutno vypsat IP celá a nejen první 3 čísla.
Nastavil jsem povolení jedné osobě vkládat jen jeden příspěvek za 24 hodin, to ale funguje jen u normálních návštěvníků. Těm spamovacím automatům to nevadí a jsou schopny založit pro ten francouzský spam několik témat za hodinu.
A tak jsem ještě nastavil cenzuru na slova, aby se místo slov: tarot gratuit voyance tirage ligne objevilo vždy 00000 00000 00000 00000 00000. Ale ty spamovací automaty si toho asi nevšimnou, jaký nesmysl publikovaly.
To se ale netýká mého fora http://forum.nr1a.com , kde může každý slušný člověk napsat několik příspěvků za den. Problém se spamem má jen moje americké forum.

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 13-8-2017 v 08:18

Ještě vyzkouším dnes blokovat všechny computery s IP začínajícím 23 a 104 a 107 způsobem 23.*.*.* a 104.*.*.* a 107.*.*.* .
Nevim, zda to funguje.

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 3-9-2017 v 08:29

Hurááááá!!!
Po měsíci nefungování mi dnes ráno pár kliků na computeru zařídilo zase výtisk z tiskárny.
A dostal jsem se k tomu tak, že na symbolu tiskárny Canon MG2100 na desktopu se mi nabídlo ''Opravit spojení kabelem''. Tak jsem na to klikl a ono se to opravilo. Předtím mi hlásil computer, že tiskárna neodpovídá.

Avšak objevila se mi včera nová chyba, computer neumí zařídit scan.
Tiskárna Canon MG2100 má totiž 3 funkce: scanování předloh na jeho skle, kopírování předloh na skle jako umí xerox, tisknutí psaní z wordpadu nebo z webstránek nebo fotos.

:question: Snad bych měl koupit nový USB kabel, třeba je kabel v ostrém ohybu u stroje kaput, uvnitř dráty zlomené nebo vytažené z dírky. :question:

usb-kabel.jpg - 21kB Foto : USB kabel. Né UBS kabel. Cena 4 euro za 180 cm.

Stran:  1  ..  12    14