Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  2    4  ..  14
Autor: Předmět: Problém forum computer phone život
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 4-6-2012 v 16:50

To jsem ještě nikdy neviděl takový zázrak,
že se namísto staré stránky http://nr1a.com/kniha.htm
ted objevuje jen www.google.com
:question: Jak se to jen mohlo stát a co to zavinilo :question:
Když tu stránku publikuju znova, objeví se zase jen Google.
Ted abych tu stránku publikoval na jiné adrese třeba s html na konci když nejde htm

Akcie a burza, jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/akcie Narozen 1954
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Petr
Junior Member
**

Nálada:

[*] Zasláno 4-6-2012 v 17:37

Na mém PC s MSIE žádný problém.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Adam
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 26-6-2012 v 13:48

Ois ízy. Alles Paletti. Null problémo.
Jambo buana. Hakuna matata.

_▄_
.:rolleyes:
./█\.
_Π_

_▄_
.:dork:
./█\.
_Π_

_▄_
.:grind:
./█\.
_Π_

_▄_
.:punk:
./█\.
_Π_

_▄_ _▄_ _▄_ _▄_
.:(. :sniffle: . :) . :lol:
./█\../█\../█\../█\.
_Π_ _Π_ _Π_ _Π_

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 26-6-2012 v 17:18

:) :) :) :) :) :)
Každý den je zde potřeba 5 až 10 nových příspěvků.
Pokud nevíte nic chytrého nebo nového,
tedy sem dejte něco hloupého nebo starého.
Děkuji. Pán bůh vám to vynahradí na dětech.

:) :) :) :) :) :)

Akcie a burza, jediná kniha, kterou potřebuješ http://nr1a.com/akcie Narozen 1954
Investor
Super Admin

Nálada:

[*] Zasláno 27-6-2012 v 10:47

V průměru každý den se sem hlásí jeden nový člen. Však v seznamu registrovaných se 66% lidí vůbec nikdy neobjeví. Tak snad většina lidí registraci nedokončila, protože neklikli v e-mailu na link pro ověření, protože zadali neexistující e-mail nebo nevlastní e-mail. Možná, že se zde jen někdo snaží registrovat pro rozšiřování anglicky psaných reklam na léčiva, tak jako v jiných fórech je zvykem.

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 30-6-2012 v 19:48

Od září nová majitelka bytu, který najímám od roku 1984, se mi snažila před půlrokem zvýšit vedlejší náklady, jako je domovník, voda, odpadky a kominík z 80 euro na 93 euro měsíčně. Já však jsem se bránil a vypočítal podle tabulky nižší náklady. Pomocí advokáta zadarmo od spolku nájemníků jsem jí poslal dopis, aby napsala jednotivé položky, které by daly dohromady ty 93 euro. A to neuměla dokázat, tak ty náklady nechala na 80 a nikdy jsem neplatil víc. Dnes mi poslala dopis, že i těch 80 euro bylo moc a že mi dá za rok 2011 42 euro zpátky, protože stačilo platit 76,50 měsíčně.

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 6-7-2012 v 09:53

:( :( :(
V průměru se zde pokouší registrovat každý den dva noví účastníci do diskuse. To je asi 14 lidí týdně. Avšak dokončena je jen jedna registrace za týden. Jak je to jenom možné? Funguje ta registrace dobře? Nebo jsou registrace odmítnuty od software? Nebo vyplní lidé e-mailovou adresu, na kterou nemaji přístup a pak bez kliku v e-mailu ta registrace neni dokončena? Nebo se poukouší registrovat nějaké spamové automaty samy, aby sem daly reklamy na tablety a prodloužení krátkého?
Nebo se sem pokouší marně registrovat lidé z computerů 77.93.216.69 , 193.200.150.137 , 193.200.150.82 , kterých majitelé se snaží fóru ublížit?
:question: :question: :question:

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 7-7-2012 v 18:02

Bolest kolena při vstání ze židle, při vstání z auta a bolest při klečení, však žádná bolest při stání, chůzi ani při sezení nebo ležení. Jen při vstávání nebo klečení to bolí.

Co to je a jak to léčit? Samozřejmě nečekat žádnou vtipnou odpověď v diskusním fóru a jít k doktorovi.
Má někdo taky bolest kolena při vstávání nebo klečení? A co může doktor zjistit a jakou mast může doktor předepsat?
Česky to nenajdu v internetu, ale německy se ptá na to několik lidí v internetu.

pinokio
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 9-7-2012 v 09:41

no měl jsem vážný uraz kolene následovala ASK mám koleno docela nastudovaný a prokonzultovaný s několika ortopédy. Výsledek je že všechny masti jsou na hov....
Pokud tě to nebolí když děláš tzv.vrtulový pohyb.Ale při klečení a vstávání jde o raní strnulost kloubu(počáteční artroza).Pokud není nijak nateklé máš vazy ok.nejspíš u doktora dostaneš ale na 99%chondroprotektiva docela drahý prášky nebo při pokračování obtíží tzv.Hyalgan jde o injekce 3-5. Tímhle začne 90% ortopédů.Taky ti bude chtít píchnout mezokain do toho nechoď je to takovej oblbovák tkáně.
nejlepší výsledek bude ,ale když budeš chodit cca1h deně v s botami s rovnou podrážkou uvnitř i vně.
Ber to jako mou dlouhodobou zkušenost.
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 9-7-2012 v 12:31

Voltaren.jpg - 30kB

Mně nebolí pravé koleno, když vstávám v 11 hodin z postele.
Ale když vstávám za několik hodin ze sezení.
Mně na bolest pravého kolena při vstávání ze sezení dali dnes u doktorky mast, snad se jmenuje Voltaren.
Ale jen jednou a u nich, nic domu.
Mám si na to dávat doma led na 10 minut 1x denně.
A od lekárny nedostanu mast, ale tablety DICLO 50 1A PHARMA TMR 20St
Moje doktorka se jmenuje Dr. med. Anja Driessle

pinokio
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 9-7-2012 v 13:07

Led je zase podle mého ortopeda zbytečně traumatizuje tkáň lepší je a to potvrdila už moje babička chlazená zelenina nebo studená voda ze sprchy ne ledová jenom prochlazovat.
Diclo bude nejspíš diklofenak50 znamená silu učinku něco jako je brufen 100 nebo 300 atd.(taky oblbovák) ty léky mají různé názvy látka je většinou stejná.
Voltaren tuším taky obsahuje diclofenak fastum gel zase ketaprofum nebo tak nějak.
Moc toho diclofenaku nepapat jelikož pak to působí špatně na bříško.
každopádně přeji brzké uzdravení.
bigusdykus
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 9-7-2012 v 15:28

Jedná se o protibolestivé a protizánětlivé léky, které případný problém moc neřeší.
Prostě brát to dva tejdny, pokud bolesti nepřejdou tak navštívit ortopeda. Je třeba udělat RTG a zjistit revma.
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 10-7-2012 v 17:07

Co je nového v internetu

:( Poslední dny varuje Yahoo o nekolik dní dríve pred infikovanou webstránkou nez Google a Bing. Proto by clovek mel hledat informace v internetu s Yahoo. Nebo pouzívat cizí computer v knihovne. I starou známou webstránku, kde zná clovek adresu, by mel clovek hledat s Yahoo. Protoze na staré známé stránce muze být jednou virus nebo trojánec a Yahoo by mohlo varovat. Kdyz se klikne pres varování na webstránku, pak Avira, Avast, Malwarebytes Anti Malware nebo Norton muze varovat, ale ne chránit pred viry a nechrání ani pred trojáncem. Pred trojáncem varuje a na computer ho nedovolí program Spybot . :exclamation: Kdyz pak máme virus nebo trojánec v computeru, tak ty trojánce neodstraní Avira. Avira jen viry. Trojánec nám muze infikovat vlastní webstránku zcela sám, kdyz máme zapnutý computer. A pal se vidí. za jistého dne byly podstránky od webstránky odeslány na server, i kdyz to majitel nedelal. Nekteré trojánce odstraní program Malwarebytes Anti Malware, jiné zas Trojan Killer. Ale nejlepsí funguje ruské software Kaspersky :exclamation: . Kdyz se koupí tedy CD Kaspersky :info: za 40 euro, tak se to strcí do computeru a klikne AKTUALISOVAT a pak se prímo z toho CD kontroluje 3-4 hodiny computer na viry a trojánce a je jich nalezeno víc nez s jiným programem.

:exclamation: Dnes a minulý týden se dostane nechtene do computeru nový podvodný prolhaný program LIVE SECURITY PLATINUM :exclamation: . Ten hlásí plno viru a trojáncu a chce peníze za ochranu computuru. Tento program nelze vypnout a kdyz se najde ten program mezi Programy nebo Dowloads a vymaze se, tak funguje dál a kazdé 3 minuty se hlásí, ze chce peníze za ochranu. Vsak Avira nebo Malwarebytes Anti Malware zlikvidují fungování a LIVE SECURITY PLATINUM uz se nebude objevat na obrazovce.

Dnes se dostane asi z webstránek, pred kterými Yahoo varuje, nový trojánec W32/Patched.ZA a taky TR/ATRAPS.Gen2. :exclamation:
Tyto trojánce hlásí Avira sama od sebe kazdé 3 minuty, ale neumí je dát do karantény ani vymazat.
Pokud dá Avira neco do karantény a klikne se odstranit z karantény, mozná ze se ty viry zas vrátí do computeru. Tedy se viry musí nechat v karanténe stále, treba za nekolik dní zmizí. Kdyby vsak Avira ukázala moznost vymazat, pak by se viry vymazaly z karantény a z computeru taky.
Ty dva nové trojánce W32/Patched.ZA a taky TR/ATRAPS.Gen2. :exclamation: umí vymazat jen dnes aktualizovaný Kaspersky. Ale Kaspersky se nemá stehovat z CD na PC, ale nechat to CD celé ty hodiny v PC behem hledání a odstranování viru a trojáncu. Das ist Alles. :)

bigusdykus
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 10-7-2012 v 20:20

ad Yahoo /
jednou tak, jindy onak. Varování vyhledávačů nenahradí antivirus a zdravý rozum.

ad Avira/
mluví se o verzi free nebo placené?

ad Spybot/
je to složitější. Spybot může víc problémů způsobit než vyřešit.
Každopádně není noc horšího než falešný pocit bezpečí.
Krom trojanů nezapomínat třeba na rootkity.

ad infikace webstránek trojanem/
Složitější.
Trojan nebo virus vyhledá v počítači špatně uložené heslo k FTP a buď jej odešle hackerům , nebo se připojí k webhostingu a tam pozmění soubor index.php, nebo soubor .htaccess
To znamená, žádný trojan nezaviruje www stránky, ke kterým není známé heslo.
Pokud tedy neuvažujeme šlendryjánsky spravované www hostingy, či špatně nastavené DNS záznamy (viz jedno známé forum), či nezabezpečené maily.
WWW stránky je třeba mít u pořádné firmy.

ad Kaspersky/
žebříčky kvality antiviru se každoročně mění, kromě počtu odchycených virů je třeba sledovat více parametrů.
Například rychlost a počet falešných varování.
Falešným varováním je třeba věnovat pozornost, ale běžný uživatel nemá šanci rozpoznat, které hlášení antiviru je správné a které je špatné.

ad Falešný Antivirus/
na pracovním počítači dbát bezpečnosti práce.

ad spouštění z CD/
antivirus je třeba řádně nainstalovat do PC, jinak plně nechrání.
Spouštění z CD se dělá jen v případě těžce zavirovaných PC.

ad Na co se zapomnělo/
- legální windows
- pravidelně aktualizované programy, Windows, prohlížeče, Adobe atd.
- správně nastavený firewall, a to jak personální, tak v routeru

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 12-7-2012 v 12:20

Jeden z mých computeru má 12 let a system Millennium.
Kdyby ten nový computer s Windows 7 byl v opravárne, pouzíval bych ten starý computer nekolik dní.
Jenze on zobrazí stránku Onvista.de az za 10 minut.
Tak bych rád nechal nahrát na ten starý computer system Windows 7.
Povídali mi ale v opravárne , ze Windows 7 na 12 let starém PC muze spatne fungovat. Je to pravda :question:
Ze prý by mohl fungovat lépe na tom 12 let starém PC system PX. Pravda :question:

bigusdykus
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 12-7-2012 v 13:52

1/
12 let starý PC nemůže efektivně fungovat na prohlížení www stránek, ani z hlediska bezpečnosti

2/
na 12 let starý PC nedávat Windows 7, fungovat to nebude
K běhu Windows 7 je třeba alespoň 2GB RAM

3/ XP fungovat pravděpodobně budou, ale práce s reinstalací bude dražší než koupit lepší bazarový PC

Doporučení:
starý PC vyhodit, a buď koupit nový notebook za 400Eur, nebo 3 roky bazarový PC za 150Eur
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 12-7-2012 v 16:19

Problém je u noťáku s údržbou. Lepší je klasické PC, i když zabere hodně místa a je těžké jako prase. Je také lacinější ve vytuňěném stavu oproti noťáku ve stejné výbavě. Nejvice se podělává vrtule a ta stojí pár kaček a opraví si jí každý jouda, který si nesplete červenou s černou. Pájku snad má doma každý? Navíc se dá do bedny pohodlně dostat a vše jednou za čas vyfoukat luxem od prachu nebo vyprat chladič nad procákem ve vodě, a pak ho usušit na radiátoru nebo ho vyfoukat obyčejným fénem. Teplovodivou pastu zanechat! OS má podporu 10 let, která například končí u XP příští rok. Do starých šuntů neprat novější systémy, protože mají větší systémové nároky a potřebují více operační paměti. U starších monitorů je problém s rozlišovačkou a novější formáty a vyšší rozlišovačka jim dává tudíž zabrat neboli na ní i špatně fungují jako v případě ,,Rudy,, z Ostravy na jeho krásném webu o value investingu. Já takové novinky nevyhledávám a držím se staré pixly i starých konzervativních názorů úměrně svému věku! Jsem totiž stará nudná zatuchlá konzerva ošlehaná větry recese, krize a jinými druhy ekonomických zvráceností a vyvrhelností! :lol:
bigusdykus
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 12-7-2012 v 16:31

Jako člověk s dvacetiletou praxí v servisu PC, serverů a počítačových sítí mohu potvrdit, že Standa píše v tomto směru naprosté nesmysly, ale respektuji jeho názor ;)
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 13-7-2012 v 19:15

scanner.JPG - 76kB Proč se scanner nehýbe :question:

Snad se mi během několika let podaří dát do provozu HP Scanner - Scan Jet 3300 C z roku 2000 na computeru IBM z roku 2010. Nebo ne? Ale za 2 roky jsem to ještě nedokázal.
Na computeru Gateway system ME z roku 2000 mi ten Scanner funguje, ale na tom computeru IBM system Windows 7 fungovat nechce. Computer hlásí, že Scanner nenajde. Ten Scanner má světlo a zobrazuje jen ten jejich jeden scanovaný barevný obrázek, ale mé obrázky scanovat nechce. Vůbec se totiž svítidlo neposouvá, nic se nehýbe, jen je tam světlo. A přitom to mám nainstalováno z jejich CD a kabel je ve správných zásuvkách se symbolem trojaté vidličky. A pojistka proti pohybu neseného scanneru je vysunutá, tak by se hýbat měl. Ale nechce. Computer ho nenajde, jakoby nebyl v zásuvce.
Ani ten člověk v opravně computerů si s tim nevěděl rady.
Taky se ukazuje nápis, že by to chtělo nainstalovat nějaký Treiber - driver - honec, ale kde ho vzít, a proč neni na tom instalačnim CD - HP Scanning Software?

bigusdykus
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 13-7-2012 v 19:27

SJ3300 je 12 let starý skener. Skenery, stejně jako akcie, je třeba jednou obměnit.

Nainstalováno to být správně nemůže, neboť poslední podporovaný OS je XP.

http://h30499.www3.hp.com/t5/Scanners/Scanjet-3300c-Need-pgm...
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 13-7-2012 v 20:24

Tak tedy asi neni žádný Treiber - honec - driver k sehnání a scanner HP 3300C nebude nikdy fungovat se systemem Windows 7. A trvalo mi to 2 roky, než jsem na to přišel :lol:

Snad se koupí tedy nějaký nový scanner za 50 euro :question: pro Windows 7.

Ale tiskárna Canon iP4200 funguje na systému Millennium i na Windows 7.

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 13-7-2012 v 20:41

Muj computer byl včera vyčistěn od virů a trojánců od software Kaspersky. To CD Kaspersky stojí 40 euro.

Ale i po vyčistění PC se mi vysouvala každé 3 minuty tabulka od Aviry, že ohrožuje computer nějaký virus. Hlavně jsem se bál toho TR/ATRAPS.Ge2. Divná věc, že to Kaspersky neodstranil. Ale možná, že si Avira dělala srandu. Nyní už se tabulka Aviry nevysunuje hodiny.

Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 13-7-2012 v 20:55

Výhodný scanner pro computer system Windows 7:
Jaký skener koupit - kvalita a nízká cena

Hewlett-Packard - HP Scanjet G2410 za 79 euro z roku 2007
http://www.amazon.de/Hewlett-Packard-L2694A-B19-Scanjet-Scan...

Canon - CanoScan LIDE 110 Scanner za 63 euro nový z roku 2010
http://www.amazon.de/Canon-CanoScan-LIDE-110-Scanner/dp/B004...
http://www.alza.cz/canon-canoscan-lide-110-d186207.htm

CanonScanner.jpg - 24kB Foto : Canon Scanner - CanoScan LIDE 110

Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 14-7-2012 v 06:45

bigusdykus
Ten noťák fakt stojí zaprd. Ovládání bez myši je otřesné! Také jsem ho měl cca. 1 rok, a pak jsem ho věnoval svému kamarádovi zadarmo. Jeho výhody sice jsou tichost a přenositelnost, která je silně omezena kapacitou baterie a dalším velkým mínusem je malá obrazovka a špatná ovladatelnost. Takže domů do pokoje se opravdu hodí spíše klasické PC a na to nemusím být žádný odborník ze servisu PC, abych to chápal! :)

Ladislav
Můj další dobrý přítel píše na sklonku svého života historii obce i své osobní vzpomínky. Skener měl k použití na stole, ale pak ho dal pryč, jelikož se na něj pouze prášilo, překážel a nepoužíval ho vůbec. Dostal ho od jednoho našeho známého, který ho prodával své přítelkyni, která si na něm ukládala partitůry, které používala ve své krákaká profesi.
seal
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 14-7-2012 v 07:17

....Linux?:thumbup: a je klídek:cool:

každopádně miluju věci které jsou zadarmo a FUNKČNÍ.... narozdíl od nejmenované společnosti :thumbdown:
 Stran:  1  2    4  ..  14