Diskusní fórum akcie a burza Naposled aktivní: 7-9-2018 v 11:27
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  20    22
Autor: Předmět: Problém forum computer phone život
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 7-10-2018 v 11:17

Zmenil jsem podle rady jedne ceske webstranky
<?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-2"?>
<META http-equiv="Content-Type" CONTENT="text/html; charset=ISO-8859-2">
na
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<META http-equiv="Content-Type" CONTENT="text/html; charset=utf-8">

a zle jsem tomu pismu ublizil. Ojevily se namisto ceskych pismen cerne ctverecky s otaznikem uvnitr.
Na stesti forum nezmizelo, ale dovolilo mi dat zpatky ISO-8859-2
utf-8 zde tedy nefunguje, ikdyz jedna ceska webstranka ho doporucuje.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
pedrocz
Junior Member
**

Nálada:

[*] Zasláno 7-10-2018 v 11:25
Kodovani

Ladislave, jedna vec je kodovani html, druha vec kodovani databaze MySQL.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 7-10-2018 v 13:01

''MySQL-Datenbank editovat'' mi funguje, pres https://forum.nr1a.com/sqladmin
Ale kodovani se mi nezobrazi, editovat nevim co a jak.

Neporadili mi ve foru https://forum.root.cz/
Zadal jsem dnes o radu ve foru https://diskuse.jakpsatweb.cz
pedrocz
Junior Member
**

Nálada:

[*] Zasláno 7-10-2018 v 13:33

Vzhledem k tomu, ze stare prispevky ulozene do databaze se zobrazuji korektne cesky, predpokladam, ze problem je pri ukladani obsahu vyplneneho formulare do databaze. Databaze odmitne ulozit data kodovana strankou html (ISO-8859-2). Resenim je zmenit kodovani databaze (DB admin) nebo v PHP skriptu pro ukadani obsahu formulare do databaze provest preklad (programator).
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 10-10-2018 v 14:50

Aby toho nebylo malo, tak jsem si zazadal o kartu u CSOB k uctu. Provedl jsem to elektronicky, ale zadna odpoved, ze je to v rizeni. Tak jsem objednal znovu a znovu, a pak jsem napsal dotaz na e-mail. Zase nic! Uz jsem z toho byl zoufaly, tak jsem napsal na chat a po delsi diskusi mi zrejme slecna napsala, ze to trva 10 pracovnich a to byla ta informace, kterou jsem neznal a nikde se ji nemohl domaknout. Potvrzeni o objednavce nestvrzuji, takze to je na jejich libovuli a klient je pouze jejich hadrak. U internetovych obchodu to je zcela bezna vec, ze zasilaji potvrzeni objednavky a vyskladneni zbozi, tak proc to kuwa nedelaji banky, kdyz klienti jim davaji penize do ruky? :grind:
Alvarez
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 10-10-2018 v 15:20

Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Aby toho nebylo malo, tak jsem si zazadal o kartu u CSOB k uctu. Provedl jsem to elektronicky, ale zadna odpoved, ze je to v rizeni. Tak jsem objednal znovu a znovu, a pak jsem napsal dotaz na e-mail. Zase nic! Uz jsem z toho byl zoufaly, tak jsem napsal na chat a po delsi diskusi mi zrejme slecna napsala, ze to trva 10 pracovnich a to byla ta informace, kterou jsem neznal a nikde se ji nemohl domaknout. Potvrzeni o objednavce nestvrzuji, takze to je na jejich libovuli a klient je pouze jejich hadrak. U internetovych obchodu to je zcela bezna vec, ze zasilaji potvrzeni objednavky a vyskladneni zbozi, tak proc to kuwa nedelaji banky, kdyz klienti jim davaji penize do ruky? :grind:

https://www.csob.cz/portal/documents/10710/1922504/brozura-p...

Strana 2 (vlevo nahore): "Kartu vam zasilame postou zpravidla do 10 pracovnich dnu od vaseho pozadavku nebo si ji vyzvednete osobne v pobocce."
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 10-10-2018 v 17:32

https://www.postovnisporitelna.cz/portal/documents/2664281/3...

Alvarezi, ja jsem si to bohuzel neprohlizel dokonale, protoze v IB byla moznost zadat kartu s poslanim na postu(mBank ji poslala do kasliku bez buzerantskeho stani na poste - u nas skoro 20 minut denne!!, tak jsem se mylne domnival, ze ji poslou promptne a hlavne mi poslou zpravu, ze to vzali vubec na vedomi, coz se ovsem nestalo a ja jak trubka potom plasim, protoze bych se nedostal vubec k penezum. V minulosti jsem mel penize na ucte uz 3 dny a nejakej cobolskej debil na prepazce mi rekl, ze jsem kokot a ze tam penize proste nemam. Celkem se tam vystridali 3 lidi, nez mi ti smejdi vydali moje penize, protoze by to jinak bylo na pastvu! Kdyz jsem vychladnul, tak pak jsem se mu omluvil a on mne, protoze to byl invalida a jeste jsme se tomu spolecne zasmali! Byl to proste adrenalin! Asi to byl vychodniar-italska krev-Ndrangheta ?:lol:
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 13-10-2018 v 17:53

:) Slovenske forum http://ako-investovat.sk/diskusia bylo zase dnes a uz nekolikrat prepadeno stovkami zahranicniho spamu behem jednoho dne.
A ti 3 administratori nemaji cely den cas tech 300 spamu behem dne vymazat.
A mne tam rasisti nechteji udelat administratorem, i kdyz jsem tam publikoval behem 10 let 1000 prispevku.
Budte radi, ze my tady stovky spamu za den nemame.
:) Tentokrat tam maji 300x spam z Koreje. :)

Korea-spam.jpg - 146kB
Michal.I
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 13-10-2018 v 18:52

Tristatricettri stribrnych strikacek strikalo pres tristatricetri stribrnych strech !

Na foru ako-investovat.sk funguje diakritika! Dokonce i ta korejska :exclamation: :exclamation: :exclamation:

Mé dividendové portfolio:

Cyklická spotřeba: BMW, Daimler
Necyklická spotřeba: Altria, Anheuser-Buds Inbev, Kraft Heinz Company, General Mills, The Procter & Gamble Company, British American Tobacco
Technologie: CISCO
Telekomunikace: AT&T, Telefonica SA
Finančnictví: Royal Bank of Canada, Munich RE, Banco Bilbao
Nemovitostní fondy: Omega Healthcare Investors
Průmyslové zboží: Eaton Corporation, General Electrics
Materiály: Royal Dutch Shell, Buckey Partners, Rio Tinto, BHP Billiton
Farmacie: AbbVie, Pfizer, Bayer AG
Utility: Huaneng National Power, National Grid, Iberdrola, SABESP
Služby: Game Stop, L Brands, WPP

Mé spekulace:

DXC Technology, Micron Technology
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 19-10-2018 v 17:58

Dnes presne vyprselo 10 dni u zadosti o vydani karty a nic! V pondeli budu muset naklusat na pobocku, jinak se nedostanu ke svym penezum. Bankovnictvi je v CR akorat tak na bliti. Okradaji lidi na nesmyslnych poplatcich a sluzby nula!
 Stran:  1  ..  20    22