Diskusní fórum akcie a burza Naposled aktivní: 7-9-2018 v 11:27
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  21    23
Autor: Předmět: Problém forum computer phone život
Pavel
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 14-12-2018 v 12:26

Citace: Původně zaslal: Pavel  
Jen aby to nebylo varovani, ze kompjuter se chysta na krchov:-)

Mozna jen HDD
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 18-12-2018 v 10:47

Od oskliveho, ale ne smrtelneho, urazu tohoto fora 6.9.2018
prestalo toto forum oznamovat, ze dostali od nekoho soukromou zpravu.
Takze by kazdy mohl jednou za tyden kliknout na ''Soukr. Zpravy'',
aby videl, jestli mu nekdo neco nepise.
Snad to forum poskodil nejaky hacker 6.9.2018.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vitusus
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 18-12-2018 v 10:57

Mohl by prosim dotycny hacker zkusit znovu nabourat zdejsi forum a pri te prilezitosti provest pozadovany upgrade, tak aby vse zase fungovalo? Toto je neuveritelne nekomfortni situace a je potreba radikalni reseni.

Diky moc za pomoc, mily hackere.

Moje portfolio:

PG - 25 ks @ 61.30 $_________UTX - 15 ks @ 102.50 $_________VZ - 31 ks @ 47.50 $
JNJ - 25 ks @ 58.80 $_________T - 40 ks @ 38.09 $_________IBM - 11 ks @ 131.00 $
MCD - 16 ks @ 95.00 $_________SO - 31 ks @ 49.18 $
WMT - 20 ks @ 72.96 $_________JPM - 26 ks @ 59.00 $
BBL - 41 ks @ 36.60 $_________OHI - 45 ks @ 34.00 $
CVX - 16 ks @ 93.80 $_________O - 26 ks @ 57.50 $
CSCO - 48 ks @ 31.25 $_________PPL - 54 ks @ 27.75 $
VSbrok
Senior Member

Nálada: radsi se neptejte

[*] Zasláno 18-12-2018 v 11:43

Taktez bych se primlouval o napravu. Od hackera se ovsem pomoci dost tezko dockame, to chce zasah administratora!!!

Fio: CEZ / Moneta / PMCR
Lynx: MO,PEP,VGR / ABBV,JNJ,PFE,OMI / ARCC,GAIN,MAIN,NRZ,ORI / O,OHI,MPW,NNN,STAG / CSCO,QCOM / T / D,NGG,SO

Povinná četba: www.investicnigramotnost.cz
Cyberguy
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 18-12-2018 v 20:59

Na to ze mam soukrome zpravy a nevim o tom jsem prisel pred 14 dny take. Omlouvam se timto vsem, kdo ode mne ocekavali odpoved. Dodatecne jsem tak ucinil ale odhaduji za pozde.
Dnes jsem si chtel vymenit zkusenosti s jednim z nas a ... v pomerne dlouhem textu byla nekde diakritika i kdyz jsem si daval pozor. Po dlouhem hledani jehly v kupce sena jsem radeji volil soukromou komunikaci mimo toto forum.
Uprimne, je to velmi prinosne forum. Chodim sem velmi rad a take jsem se tu hodne dozvedel. Ale zacina to byt na obtiz. Navic kdyz mne to nuti pouzit jiny kanal ke komunikaci a vymene zkusenosti, je to takovy plizivy signal ze je nejvyssi doba s tim neco udelat.
Primlouvam se take za opravu.

Uvažujete o založení účtu u Lynx? Nabízím $50 bonus na poplatky za obchody. Pište do soukromých zpráv.
Pavel
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 18-12-2018 v 21:16

Stezovat si muzeme, apelovat muzeme, ale pan domaci zadne reseni nenabizi:-((
Phoenix
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 18-12-2018 v 22:06

Uz jsem o tom premyslel driv, co udelat nejakou databazi kontaktu tady na foru (treba email)? Treba na nejakem sdilenem dokumentu, napr Google? Nechci nic privolavat, ale s forem to jde od 10 k 5 a jednou se klidne muze stat, ze "umre". Byla by skoda prijit o vsechny lidi, kteri tady jsou + budou zadni vratka pro znovu obnoveni fora v pripade nejakeho kolapsu.
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 19-12-2018 v 08:50

Reseni znate.
Nejvetsi expert z vas na programovani jestli bude jednou v Mnichove,
muze mne navstivit a opravit forum.

Druha moznost je, ze si nekdo z vas zalozi sam nove forum a pak si budou tyto fora konkurovat, nebo budou mit mnoho prispevku stejnych. Takze nekolik lidi bude ztracet cas se ctenim stejnych prispevku na dvou forech.
A nekolik lidi sem prestane chodit a bude cist jen to nove forum. A jestli ja se rozlobim, tak budu psat jen do mojeho fora, i kdyz je kaput :)
pigzor
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 20-12-2018 v 09:51

Reseni je jednoduche, toto forum zarchivovat a migrovat na nove. Nebo cekat na dalsi utoky hackera, ktere nakonec znemozni i samotne psani. :lol:
michal.holik
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 20-12-2018 v 10:00

A pritom je reseni tak jednoduche - poskytnout profikovi prihlasovaci udaje na par minut...
Ale proc to delat jednoduse kdyz to jde slozite, ze :)

<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO USA /// YOC celého ptf = 3,88 % /// 1y DGR celého ptf = 6,42 % >>>
Energy ________________ XOM
Industrials ___________ EMR
CyclicalConsGoods _____ MCD, HD
NonCyclicalConsGoods __ PEP, PG
Tobacco _______________ MO, PM, VGR
Financials ____________ MA
BDCs __________________ MAIN, ARCC
mREITs ________________ NRZ, ARI
Healthcare ____________ JNJ, PFE, ABBV, UNH
Technology ____________ CSCO, MSFT
Communications ________ T, VZ
Utilities _____________ DUK, D, NEE
eREITs ________________ O, WPC, STOR, NNN, OHI, VTR

TOP 9 největších pozic: PEP, MO, JNJ, T, NEE, O, MA, MSFT, MAIN

spekulace: Micron Technology

<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO EVROPA /// YOC celého ptf = 3,9 % /// 1y DGR celého ptf = X,XX % >>>
Unilever, British American Tobacco, Royal Dutch Shell
VSbrok
Senior Member

Nálada: radsi se neptejte

[*] Zasláno 20-12-2018 v 11:07

XMB je proste stary a vyslouzily, migrace na novy zabezpeceny BBB by byly resenim nejlepsim, jenze ...

jedno reseni uz existuje, mam ho v podpisu, tam funguje diakritika i vsechno ostatni :smilegrin:

Fio: CEZ / Moneta / PMCR
Lynx: MO,PEP,VGR / ABBV,JNJ,PFE,OMI / ARCC,GAIN,MAIN,NRZ,ORI / O,OHI,MPW,NNN,STAG / CSCO,QCOM / T / D,NGG,SO

Povinná četba: www.investicnigramotnost.cz
ivo
Member

Nálada:

[*] Zasláno 20-12-2018 v 12:28

VSbroku nic proti, ja ho ctu, ale to forum na investicnigramotnosti je peklo.. co se tyka rychlosti (za to nejspis muze i hosting), prehlednosti a spatneho cachovani pro neprihlasene uzivatele. to chce specialni system jen na forum a ne nejaky wordpress plugin nebo co to tam je.

MO, T, D, XOM, LB, M, MAIN, OHI, PFE, O, TGT, TRP, IRM
MilanV
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 21-12-2018 v 11:27

Forum dela problemy nejen nam, ale i panu domacimu. Zasilal jsem mu soukromou zpravu 18-12-2018 v 17:20 a ma ji doposud neprectenou. Takze absence hlaseni novych zprav nelze jen tak smest ze stolu.

Dle velikosti v Ptf
Spekulace - AMZN,NVDA
Rustove - MA,ADBE,MU,TXT
Dividendove - BA,MSFT,UNH,HD,MPC,CAT,MCD,AAPL,UNP,INTC,BLK,NKE,PFE,NEE
Dividendove na stalo:- MO,NRZ,T,JPM,KHC,PM-CZ
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 3-1-2019 v 13:53

FBsmiley8.png - 19kB FBsmiley5.png - 21kB FBsmiley8.png - 19kB
Nespechejte na diakritiku!
Jestli expert v Praze umi tu diakritiku opravit za nekolik minut,
pak by byla skoda toto forum dnes rychle zavirat a rychle otevirat nove forum.
Pockejte, co rekne na to ten expert, ktereho v Praze najdete. Jestli uz ho nemate najiteho.
A ja bych se s nim setkal v lete, az budete mit letni setkani.

Jestli musite mit diakritiku rychle, tak si otevrete hned tento tyden u Babishe nove forum PHP nebo STB, ale ja tam nebudu psat prispevky :( ja si pockam na opravu tohoto fora tak dlouho jak nutno.
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 8-1-2019 v 08:26

forum.bmp - 447kB
Pavel
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 8-1-2019 v 08:36

A kazdy rok na Vanoce se podivat, jestli jeste stale nefunguje diakritika:)
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 3-2-2019 v 09:03

Rano si jdu rozpect pecivo, tak vlozim do trouby dva rohliky. Po zapnuti to jen silne zajiskrilo a malem to vyhodilo i Temelin. Sakra zase dalsi vydaj, ale pak jsem to rozebral a byl tam pouze vypadly kablik od jedne topici spiraly a uz zase funguje, ale nebude to nadlouho, protoze jeden uz je docela vyzrany az na kost. Kdyz se do te trouby clovek podiva, tak je to docela velke fuj. Spatny pristup pro rozebrani a mozna to je i duvod, proc je to tak hajdalacky udelane, aby se to vyhodilo a koupilo nove. Tri ruzne typy vrutu a jeden smejd ma dokonce i trojuhlenik a ostatni jsou na krizaky. Uvnitr uz je od par stejne vyzrana, takze me to stejne nemine si koupit novou. Kdyby to delali radeji z uslechtilejsiho kovu - nerezu, tak by to bylo prece jen lepsi. Dnes ma moje kamaradka narozeniny a zrovna mi to tak krasne zajiskrilo. Asi pred 7 lety mi ukazovala varnou konvici, ze nefunguje, nez jsem se vubec nadechl a vubec se zmohl ze sebe neco vyloudit, tak vzala sprej WD a prostrikla ji a sup s ni do kolebky. Ta cela akce nezabrala vice jak 3 vteriny, takze by se stejne na to nedalo reagovat, protoze to probehlo rychlosti svetla. Konvice krasne zajiskrila a byla po smrti a vyhodila samozrejme na chodbe jistice.
Stanislav
Senior Member

Nálada:

[*] Zasláno 6-2-2019 v 13:15

Nasel jsem na internetu ten samy typ trouby, co mam ja, ale ti podvodnici chteji za to 600 Kc. Nabidl jsem jim 250 Kc, ze bych si to vzal na nahradni dily a to je jeste moc, protoze u ovladace je panel zdeformovany, sklo je mirne nastiple a nohy jsou zdeformovane, tak ze ta trouba spatne i sedi. To je tak za 10% - 15% puvodni ceny, coz jsem i tem smejdum nabidl. Odepsali mi tykackou, ze chteji tech 600 Kc a ze neslevi, tak jsem napsal obratem, ze budu cekat pouze 1 mesic, a pak uz nebudu mit zajem. Pry je i funkcni, tak se uvidi, jestli slezou na mou cenu, o ktere nebudu licitovat ani nahodou!:smilegrin:
Ladislav
Super Mod

Nálada:

[*] Zasláno 18-2-2019 v 09:46

""""Navrh zmeny vzhledu forum.nr1a.com: Slo by pane domaci pridat do hlavicky strany vedle grafu DAXu taky graf DJIA? A jeste, 5 dnu je pomerne zavadejici, slo by zvolit obdobi 5 ci 10 let?
Dekuji za zvazeni.
Nevedel jsem kam to zaradit, pak to muzete odsud vymazat"""" Tom Brava

Urcite nedavat ta slova pod tema BLOG. To je to nejmene vhodne tema pro otazky a navrhy pro forum.
Nahore vlevo byl symbol od XMB s linkem na XMB web. Tam mi neni programem XMB dovoleno davat dva obrazky a dva linky.
Myslim, ze kazdeho zajima ihned, co se deje dnes s indexem Dow Jones a DAX a to na 5-letem grafu neni videt.
Tedy ja nemohu dat nahoru nic vic, ale dole mohu zaridit grafy 5-lete.

Stran:  1  ..  21    23