Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  7    9    11  ..  32
Autor: Předmět: Broker konto depo burza
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 09:43


Pro vsechny Schwiegerbrudery a vsechny ostatni cleny famiglie: nejlevnejsi, nejbezpecnejsi a vynosne je jen a pouze vlastni ptf divi zvysujicich akcii, podniku s historii, kterym rostou dlouhodobe prodeje a zisky a prilis neskodi konkurence, s vyrobky a sluzbami, ktere idealne potrebujeme denne. Divi aristokrate, ktere temer nikdy neprodame, radujeme se z dividend nebo dripovanych dividend a poplatkem za vedeni pft je jen nas cas a ta trocha energie do celeho procesu vlozena.

DGI je naprosto jednoduchy pristup, ktery pochopi 95% populace. Staci dzet se Buffettovskeho: "nesnazme se byt chytrejsi nez ostatni, budme jen disciplinovanejsi nez ostatni."
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bigusdykus
Member
***


Avatar


Příspěvků: 279
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 10:29




2020-02-23_10-29-04.png - 72kB




Prolhaný agent placený od hedgefondu.
ČEZ, AAPL, ABBV, AT&T, CEPU, 3M, GSK, BASF, Allianz, Intel, Lufthansa, Kraft Keinz, RDS-B, BMW, Banco Santander, WBA, JNJ, MCD, BHP/BIL, Cisco, Moneta, Enbridge
Špekulace: ABNB, CRSR
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 11:43


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Já bych ale chtěl vidět link na nějakou podstránku od fio.cz , kde se vyplní RDS.B nebo Shell a podobně a pak se klikne na Hledat.
Já na stránce fio.cz nenajdu ani za hodinu okénko pro vyplnění jména firmy a hledání akcií.


Najít to neumí žádná banka v ČR ani banka Mary Ann. Jediná ČSOB, mě našlá fond s Shell RDS.B, kde si nechají 2,5% při úpisu , 1% po prodeji + dividendy. Musí se to hledat jinak.:no:





AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 12:32


Citace: Původně zaslal: Pomah  
Zdravím,

Nevim jak je to u ostatních, ale když pošlete peníze na Degiro, tak se převedou na eura. Chci se zeptat, řešíte aktuální vývoj kurzu? Já mám celkem štěstí ze jsem investovat začal od r 2019. Kurz cca 25,9, a hodně investic jsem udělal teď začátkem roku, kurz třeba uz kolem 25,4. Nyní je kurz 25. Degiro mi ukazuje teď celkové + řekneme 300€. Vím kolik mam v Degiru celkem posláno z českého účtu korun a samozřejmě když si vezmu celkovou částku na Degiru v eurech a prevedu ji na koruny, vypadalo by to, ze mam navíc ani ne 2000kc a ne cca 7500.

Takže řešíte tyhle kurzovní rozdíly? Trápí vás ze jste třeba investovali na Degiru v době kdy bylo euro za 27korun? Nebo to neřešíte?

Díky za odpovědi ;)

Momentálně diky posilování koruny mi kurzový rozdíl na euru ubírá cca 12 000,- Kč z na Degiru uvedeného zisku v Eurech. Na Degiro investuji od 2/2018. Samozřejmě mě to netěší , ale věřím v dlouhodobé průměrování kurzu, bo investuji navěky:lol:
Ale proto rovněž ctíme diverzifikaci, jak tady dokola neustále opakuji. Fio na české akcie, LYNX na americké, spořící účty kolem 2%, dluhopisy v kačkách, 3x stavebko, 5x penzijko, 2 životko, nemovitosti . Minulý týden jsem rovněž založil Portu pro děcka, ale tam ještě není ani koruna.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
michal.holik
Member
***




Příspěvků: 122
Registrován: 17-7-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 16:54


Citace: Původně zaslal: Mindoro  

...
Ale proto rovněž ctíme diverzifikaci, jak tady dokola neustále opakuji. Fio na české akcie, LYNX na americké, spořící účty kolem 2%, dluhopisy v kačkách, 3x stavebko, 5x penzijko, 2 životko, nemovitosti . Minulý týden jsem rovněž založil Portu pro děcka, ale tam ještě není ani koruna.


Správně, spořáky kde syslíme ca$h na případnou korekci až recesi, stavebko co nám pomůže vochcat inflaci, penzijko protože nám na to zaměstnavatel dává dva litry měsíčně,...
To Portu jde založit na nezletilou osobu a fakt tam jde koupit jednotlivé akciové tituly, řekněme třeba rovnou koupit deset kusů JNJ a nechat to tam pro prcka 18 let pracovat než si to prcek (to dobou tedy vymetač hospod) bude moc vybrat???

Díky, M





<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO /// YOC celého ptf cca 4,5 % /// 1y DGR celého ptf cca 8,5 % >>>
Energy ________________ ---aktuálně nic---
Industrials ___________ MMM, RTX
CyclicalConsGoods _____ MCD
NonCyclicalConsGoods __ PEP, PG
Tobacco _______________ MO, PM
Financials ____________ MA, V
BDCs __________________ MAIN, ARCC, CSWC, GAIN
mREITs ________________ NRZ, ABR
Healthcare ____________ JNJ, PFE, ABBV
Technology ____________ MSFT, CSCO, INTC, AAPL
Telecommunications ____ T
Utilities _____________ NEE, DUK
eREITs ________________ O, OHI, WPC, NNN, STOR, AMT
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
ado130
Junior Member
**




Příspěvků: 68
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 17:23


michal.holik: nie, aktuálne Portu ponúka 3 možnosti.
1) Automatické investovanie do ETF. Vyplníš nejaký dotazník, podľa toho to bude za teba investovať do ETF - v podstate len posielaš dukáty na nejaký účet.
2) Čiastočne ako 1, ale s tou výnimkou, že si sám navolíš ETF - resp. aspoň sektor.
3) Portu Gallery, tam môžem zakúpiť časť nejakých položiek, ako auto/obraz/...




Portu & Degiro:
ETF: IWDA
Technology: INTC | CSCO | T | IRM
Consumer Goods: MO
Financial: WFC | NRZ
BDC: MAIN
Utilities: PPL
Industrials: RTX
Healthcare: ABBV | PFE | TRIL | JNJ
Basic Materials: RDS.B | XOM
Conglomerates: SPCE
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
michal.holik
Member
***




Příspěvků: 122
Registrován: 17-7-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 17:27


Já se na to Portu koukal co tak chápu tak lze dítěti založit jen účet takový, který nebude investovat do konkrétních titulů (viz můj příklad - koupit 10 ks JNJ a nechat je 18 let pracovat). Chápu to tak, že si musím vybrat jednu z těchto cca 10 strategií: https://www.portu.cz/tematicke-investovani/ což nevypadá zásadně špatně. Pokud by šlo investovat do konkrétních ETF tak by to bylo super - velice jednoduše ETF na SP500/DJIA bude na horizontu 18 let patrně dobrým řešením pokud nebude nějaká apokalypsa...



<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO /// YOC celého ptf cca 4,5 % /// 1y DGR celého ptf cca 8,5 % >>>
Energy ________________ ---aktuálně nic---
Industrials ___________ MMM, RTX
CyclicalConsGoods _____ MCD
NonCyclicalConsGoods __ PEP, PG
Tobacco _______________ MO, PM
Financials ____________ MA, V
BDCs __________________ MAIN, ARCC, CSWC, GAIN
mREITs ________________ NRZ, ABR
Healthcare ____________ JNJ, PFE, ABBV
Technology ____________ MSFT, CSCO, INTC, AAPL
Telecommunications ____ T
Utilities _____________ NEE, DUK
eREITs ________________ O, OHI, WPC, NNN, STOR, AMT
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
zanek
Junior Member
**




Příspěvků: 84
Registrován: 27-6-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 18:28


Vy se nebojite zalozit ucet na jmeno ditete a posilat tam penize? Ja bych to nikdy neudelal. Co kdyz z ditete vyleze alkoholik, fetak... a ve svych 18 letech ty prachy nebo akcie shrabne a nakoupi za nej chlast? Ja jsem jednoznacne pro jednoho dne predat akcie detem, je to i jeden z duvodu proc investuji. Chci aby moje deti byli financne zabezpecene. Ale nez to nastane, tak musi prokazat ze si toho budou vazit, budou vedet jak s tim nakladat a neutrati to za alkohol, drogy apod.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
michal.holik
Member
***




Příspěvků: 122
Registrován: 17-7-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 18:47


Citace: Původně zaslal: zanek  
Vy se nebojite zalozit ucet na jmeno ditete a posilat tam penize? Ja bych to nikdy neudelal. Co kdyz z ditete vyleze alkoholik, fetak... a ve svych 18 letech ty prachy nebo akcie shrabne a nakoupi za nej chlast? Ja jsem jednoznacne pro jednoho dne predat akcie detem, je to i jeden z duvodu proc investuji. Chci aby moje deti byli financne zabezpecene. Ale nez to nastane, tak musi prokazat ze si toho budou vazit, budou vedet jak s tim nakladat a neutrati to za alkohol, drogy apod.


Takže to pak vyřešit převodem ISIN?




<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO /// YOC celého ptf cca 4,5 % /// 1y DGR celého ptf cca 8,5 % >>>
Energy ________________ ---aktuálně nic---
Industrials ___________ MMM, RTX
CyclicalConsGoods _____ MCD
NonCyclicalConsGoods __ PEP, PG
Tobacco _______________ MO, PM
Financials ____________ MA, V
BDCs __________________ MAIN, ARCC, CSWC, GAIN
mREITs ________________ NRZ, ABR
Healthcare ____________ JNJ, PFE, ABBV
Technology ____________ MSFT, CSCO, INTC, AAPL
Telecommunications ____ T
Utilities _____________ NEE, DUK
eREITs ________________ O, OHI, WPC, NNN, STOR, AMT
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 19:23


Tak se mi zdá, i když mi moji otázku dosud nikdo nezodpověděl,
že akcie není možné nikdy na stránkách fio.cz hledat,
pokud není člověk registrován na e-broker
A na e-broker je možno se registrovat jen tehdy, když má člověk handy, na které pošle fio SMS s heslem.

Fio.jpg - 37kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 20:50


Nyní zbývá už jen zjistit, zda na konto u Fio chodí britské dividendy zdaněné 0%, když se akcie koupily na Xetra.

Enbridge neumí Fio koupit na Xetra. Jen na NYSE jako ENB

R.D.Shell B = R6C3
HSBC = HBC1
BHP = BIL
Br.Am.Tobacco = BMT
Allianz = ALV
BASF = BAS
BMW = BMW
Munich Re = MUV2
Banco Santander = BSD2
Iberdrola = IBE1
AT&T = SOBA
Wells Fargo = NWT
Bank of Nova Scotia = BKN
Mitsubishi Corp. = MBI

Všude oznamuje Fio chybně výnos dividendy.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 21:57


Portu u dětí nabízí na výběr automatizované investování do 10 rizikových již přednastavených profilů, od nejméně rizikových převážně dluhopisových až po nejrizikovější 100% akciová etf.
Již docela dlouho řeším jakým způsobem otázku investování pro děti vyřešit a 100% spokojený nejsem nikde. Riziko že se děti nepovedou to bude vždy, nicméně je možnost vybrat účet před plnoletostí dítěte a tak riziko nevhodného utrácení peněz minimalizovat . Dětský účet je podúčet pod hlavním účtem rodiče , můžete mu udělit přístup k nahlédnutí do účtu za účelem seznámeni se s chodem, pohyby, aby dítě dostalo představu o jednoduchém investování . Vybrat prostředky je možné jen po souhlasu obou rodičů.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Aries
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 82
Registrován: 25-6-2019
Bydliště: ČESKÁ REPUBLIKA
Offline

Nálada: Yes!

[*] Zasláno 23-2-2020 v 22:27


Citace: Původně zaslal: Logen  
Citace: Původně zaslal: Pavel  
Ach bože! Fio na US akcie fakt ne:no:

Pavle, proč ne?
Pokud akceptuji poplatky, tak při nákupech akcií na dlouhodobé držení není žádný problém.


Souhlasím s tím, že pokud někdo akceptuje poplatky, tak je to ok
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
zanek
Junior Member
**




Příspěvků: 84
Registrován: 27-6-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 22:28


Citace: Původně zaslal: michal.holik  


Takže to pak vyřešit převodem ISIN?


Ano to si myslim ze je nejlepsi reseni, kdyby clovek nechtel mit dividendy jako soucast prijmu v duchodu. Coz ja chci. Takze vyvstava otazka kdy je to "pak"? Prevod by se musel udelat, nez clovek natahne backory. To ale samozrejme nikdo nevi kdy nastane. A nebo udelat prevod na dite "zavcas" a pak se s nim domluvit ze me bude preposilat dividendy. To taky neni uplne co bych chtel.
Musim priznat ze od te doby co Milan tu na foru i na minulem srazu otevrel tema dedictvi, tak o tom jak udelat prevod dost premyslim a nemam na to odpoved. V pripade dedictvi asi nikdo nevi jake komplikace by s tim byli. Je IB schopny prepsat majitele akcie v ramci dedickeho rizeni v CR...?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Aries
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 82
Registrován: 25-6-2019
Bydliště: ČESKÁ REPUBLIKA
Offline

Nálada: Yes!

[*] Zasláno 23-2-2020 v 22:28


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Já bych ale chtěl vidět link na nějakou podstránku od fio.cz , kde se vyplní RDS.B nebo Shell a podobně a pak se klikne na Hledat.
Já na stránce fio.cz nenajdu ani za hodinu okénko pro vyplnění jména firmy a hledání akcií.


Nedá se, ale lze použít aplikaci smartbroker, kde lze vyhledat akcie
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
zanek
Junior Member
**




Příspěvků: 84
Registrován: 27-6-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 22:32


Citace: Původně zaslal: Mindoro  
nicméně je možnost vybrat účet před plnoletostí dítěte a tak riziko nevhodného utrácení peněz minimalizovat .


Jsi si jisty ze muzes vybrat penize jen tak? Nebude to podobne jako napr u penzijka, kde nejaka baba z uradu musi rozhodnout, ze ty penize pouzijes ve prospech ditete?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bulinak
Member
***




Příspěvků: 105
Registrován: 24-6-2019
Bydliště: Plzeň
Offline


[*] Zasláno 24-2-2020 v 07:35


Citace: Původně zaslal: zanek  
Citace: Původně zaslal: Mindoro  
nicméně je možnost vybrat účet před plnoletostí dítěte a tak riziko nevhodného utrácení peněz minimalizovat .


Jsi si jisty ze muzes vybrat penize jen tak? Nebude to podobne jako napr u penzijka, kde nejaka baba z uradu musi rozhodnout, ze ty penize pouzijes ve prospech ditete?


Vybrat můžeš před plnoletostí, ale dopočítají ti zpětně poplatek do 1% od založení (děti mají poplatek 0,25%).




stavím zoo...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 24-2-2020 v 09:55


Citace: Původně zaslal: bulinak  
Citace: Původně zaslal: zanek  
Citace: Původně zaslal: Mindoro  
nicméně je možnost vybrat účet před plnoletostí dítěte a tak riziko nevhodného utrácení peněz minimalizovat .


Jsi si jisty ze muzes vybrat penize jen tak? Nebude to podobne jako napr u penzijka, kde nejaka baba z uradu musi rozhodnout, ze ty penize pouzijes ve prospech ditete?


Vybrat můžeš před plnoletostí, ale dopočítají ti zpětně poplatek do 1% od založení (děti mají poplatek 0,25%).

Ano díky za upozornění, ten poplatek tam je a navíc od 15 let musí být písemný souhlas dítěte. Asi by to bylo krajní řešení jak zachránit většinu vkladu před devastací dítětem :exclamation:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 24-2-2020 v 11:00


Pro děti
Až bude letos v září Joe Konecny 6 let starý, otevřu mu zadarmo Starterkonto u Targobank.de
Dostane pak na něj 1.100 € ode mne a koupím mu po 500 € dvě různé britské akcie.
Další rok dostane zase jiné dvě britské akcie po pětistovce.
Třetí rok nedostane Joe nic, ale Bill Konecny bude v září 6 let starý. A ten dostane Starterkonto a 1.100 €.
Během 3. a 4. roku dostane zase Bill Konecny ty samé 4 akcie, co bude mít Joe.
Zde se jedná o akcie BHP Group, Br.Am.Tobacco, HSBC Holdings, Royal Dutch Shell B.
Kapesné nebudu dávat dětem nikdy žádné, ale mohou si vybírat s EC kartou dividendy z jejich konta.

Koupím pro děti nejprve jen 4 britské akcie, protože z nich budou asi 16x ročně dividendy a bez daně.
Později bych mohl koupit pro děti akcie Munich Re a BMW, aby si mohly dojít děti na shromáždění akcionářů,
kdyby jim to škola dovolila.
A pak by mohly dostat akcie ATaT a měl by každý už 7 akcií, každou za 500 €.

Bill-Joe-Davao-10.jpg - 91kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Honz4
Junior Member
**




Příspěvků: 22
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 25-2-2020 v 08:57


Pánové, tak to nakonec vypadá, že to bude buď to Portu nebo Indigo. Taky bych preferoval spíš ty ETF přes Degiro, ale chápu, že na úplnej začátek to třeba pro někoho, kdo nikdy nic takovýho nedělal a zatím se tím nechce vůbec zabývat neni. Maj to prostě dobře vymyšlený ty služby. Co jsem koukal tak na Indigu je minimální částka investice 100 a na Portu 1000 a jinak se mi ty služby jeví dost podobně, ještě je jedna podobná služba Fondee, kde je poplatek jen 0,9 procenta a spolupracují právě přímo s Degiro, ale nevím, kdo za tím stojí, takže tamty budou asi větší jistota. Jasně, že když to člověk chce dělat, aby to mělo smysl, tak ta tisícovka je stejně minimum, ale na vyzkoušení ta stovka zní dobře. Asi by bylo ideální založit obojí a nechat si třeba půl roku, aby člověk zjistil, která platforma mu sedí líp a tu si pak nechal dlouhodobě, protože vyloženě nějaký srovnání jsem na netu nenašel. U Portu vypadá dobře ta nabídka pro děti, tu jsem třeba na Indigo nenašel.

A je to přesně, jak říká Pavel, všechny ty tři možnosti jsou v podstatě pouze variace toho samého pouze s rozdílnou mírou automatizace a krmení dalších lidí. Vždycky si můžu vybrat jestli dám nažrat slizkýmu poradci, kterej vlastně nenabízí nic moc navíc, nebo o něco méně nakrmim robo investiční portál a nebo ušetřim ještě víc a zvolim trošku pracnější metodu udělej si sám. Na první pohled ty rozdíly v desetinkách procent nevypadaj tak závažně, ale my víme, že v investičním horizontu pár desítek let se jedná statisíce. V dnešní době věřim, že ta první možnost je už hodně překonaná, ale stejně se prostě pořád hodně lidí nechá ukecat, někdo to prostě umí no.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 25-2-2020 v 09:16


Já mám stále otázku,
zda chodí britské dividendy od akcií koupených na Xetra (BHP Group, R.D.Shell B, Br.Am.Tobacco, HSBC Holdings)
na konto u Fio nezdaněné.
Zdá se, že Fio nechce o tom informovat. Protože to by bylo hrozné mínus pro Fio, kdyby Fio lidem řeklo,
že britské dividendy chodí na Fio zdaněné 26,38% jen proto, že byly koupeny britské akcie v Německu.
Ale když pošlu ten dotaz na Fio vícekrát, snad mi jednou odpoví.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bigusdykus
Member
***


Avatar


Příspěvků: 279
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 25-2-2020 v 09:54


U FIO bych si raději 2x přečetl podmínky, zvláště ohledně sběrných účtů.


2020-02-24_1-31-47.png - 122kB
2020-02-24_1-35-39.png - 49kB




Prolhaný agent placený od hedgefondu.
ČEZ, AAPL, ABBV, AT&T, CEPU, 3M, GSK, BASF, Allianz, Intel, Lufthansa, Kraft Keinz, RDS-B, BMW, Banco Santander, WBA, JNJ, MCD, BHP/BIL, Cisco, Moneta, Enbridge
Špekulace: ABNB, CRSR
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Logen
Junior Member
**




Příspěvků: 19
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 25-2-2020 v 10:18


Dividendy HSBC (nakoupené na XETRA) připisovalo FIO do konce roku 2018 s označením "- po zdanění".
Od začátku roku 2019 chodí bez tohoto označení, tedy bych čekal, že jsou nezdaněné.
Nějak nemám čas to hledat ve zdrojích, ale za rok 2019 byla připsána dividenda (na 4x) v celkové výši 0,414274€ na jednu akcii.

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Antoan
Junior Member
**




Příspěvků: 81
Registrován: 25-2-2020
Offline


[*] Zasláno 25-2-2020 v 17:31


Logen:
HSBC vypláca už roky rovnakú dividendu na akciu v kvartálnom členení 0,1+0,1+0,1+0,21=0,51$ ročne. To je cca 0,47 €. Ak je pravda čo uvádzaš tak to vychádza menej o 12 - 13 %. Určite by som to preveril.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Honz4
Junior Member
**




Příspěvků: 22
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 25-2-2020 v 22:51


Láďo, já mám u Fio na Xetra BHP a RDSB a obojí chodí nezdaněné, i když Fio píše, že jde o dividendy po zdanění, ale tím, že z britských správně daň stržená být nemá, tak je to sice matoucí, ale v podstatě správně.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  7    9    11  ..  32

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 58.5% - SQL: 41.5%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: