Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  3    5    7  ..  9
Autor: Předmět: Otázky a odpovědi
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 21-3-2020 v 20:58


Nebo spíš takhle. Máte někdo zkušenosti s placenými informacemi?



BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 22-3-2020 v 09:21


Citace: Původně zaslal: Vita  
Otázka na ty, co si to již spočítali. Mám cca 200k v penzijním spoření, bouhužel bez sjednané výsluhové penze (se kterou jsem nyní trochu počítal, že bych vybral). Má smysl celé spoření zrušit a přijít o příspěvky státu a daňové úlevy ? Nebo raději přetransformovat na doplňkové spoření s dynamickou strategii a využít tak poklesu trhu ke vstupu (případně jak by jste načasovali, převod trvá cca 1-2měsíce, tedy ne nákup v okamžiku rozhodnutí :-( Vadí mi poplatky 1% za obhospodaření a 15% za zhodnocení. A poslední dotaz,kterou společnost by jste doporučili, momentálně jsem u KB. Děkuji


Výsluhovou penzi nelze sjednat dodatečně?

Otázka zrušení či nezrušení se odvíjí od toho, kolik ti tam přispívá zaměstnavatel a kolik ty sám, neboli kolik bys danil a kolik by si nechal stát (příspěvky+daně). A samozřejmě od toho, za jak dlouho si na ty peníze budeš moct reálně sáhnout (kolik je ti let).

Ještě je varianta jak si na peníze z penzijka sáhnout o trochu dřív - předdůchod. Může to někomu vyhovovat jako varianta.

Přestup na dynamický fond dává v této době docela smysl.

Obecně ale platí, že penzijka vydělávají méně, jednak si berou poplatky a druhak jejich portfoliomanažeři nejsou žádná esa:-)

Pro optimální výnos je dobré ještě zvážit navýšení příspěvku na maximum (3000 měsíčně) několik málo let před výplatou peněz z fondu. Těch 15% daňové úspory ti v takovém fondu většinou nestihnou za 2-3 roky rozfofrovat:-)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
samur
Junior Member
**




Příspěvků: 11
Registrován: 28-2-2020
Offline


[*] Zasláno 22-3-2020 v 18:38


Zdravím. Chtěl bych se zeptat .... studují knihu D.Gladiše a P.Čermaka o akciich a ti tam píšou ohledně toho, jak zjistit vnitřní hodnotu akcie pomoci různých diskontnich modelů ... dividendovy, FCFE , jednostupnovy , vicestupnovy atd. Vzhledem k tomu, ze nemám ekonomku vystudovanou, tak jsem z toho docela paf:smilegrin:
Vím, ze existuje ještě relativni určení pomoci ukazatelů : P/E, P/B, P/S .... atd
Nevíte někdo o nějaké přednášce kde je toto téma lépe vysvětleno nebo má to vůbec cenu tyto věci studovat a pochopit , když na druhé straně rozptyl ve výsledcích muže být hooodne velký a všechno je to jenom o předpokladech v budoucnosti, což vlastně nikdo z nás neví ....
Nebo si spíše vybíráte na základě ukazatelů , studiu finanční analýzy , dluhu, konkurence, div yeldu ... jak si mužů na základě těchto věci zjistit bezpečnostní polštář ? Diky
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 23-3-2020 v 08:46


Výpočet vnitřní hodnoty akcie pomocí očekávaného cashflow budoucích 10 let a úroku 10-letých státních dluhopisů budoucích 10 let je nesmysl, který berou do huby manažeři fondů, jen aby vypadali chytře. Vždyť si to představ, že by věděli dnes cashflow podniku každý z budoucích 10 roků a uměli to pak sečíst dohromady. A znali úrok 10-letých státních dluhopisů každý z budoucích 10 roků, aby to cashflow s tím mohli vydělit.

Tedy se starej o to, aby podnik nebo banka pravděpodobně zvyšovaly tržbu a zisk budoucích 10 let, protože to dokázaly i minulých 10 let, protože jim neškodila konkurence.
A starej se o P/S pod 3, lépe pod 1, P/B pod 3, lépe pod 1, P/E pod 15, lépe pod 10.




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Slai1
Junior Member
**




Příspěvků: 83
Registrován: 6-10-2019
Bydliště: Slovensko
Offline


[*] Zasláno 23-3-2020 v 08:55


P/S, P/B... je nutne dnes pozerat pre rok 2020 alebo 2021?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 23-3-2020 v 09:17


Dnes v březnu by v P/S měla být tržba z minulého roku a v P/B účetní hodnota z minulého roku
a v P/E čistý zisk z minulého roku. Protože tržba, účetní hodnota a čistý zisk letošní rok jsou v březnu neznámé.




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
juras
Junior Member
**




Příspěvků: 17
Registrován: 12-3-2020
Offline


[*] Zasláno 23-3-2020 v 18:18


ahoj, hodlám si založit účet u Interactive brokers. Nemáte někdo nějaký věrnostní / bonus kód? Díky
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Slai1
Junior Member
**




Příspěvků: 83
Registrován: 6-10-2019
Bydliště: Slovensko
Offline


[*] Zasláno 24-3-2020 v 07:10


Pôjde este ropa nizsie? 15$ ? Ake su vase analyzy?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
juras
Junior Member
**




Příspěvků: 17
Registrován: 12-3-2020
Offline


[*] Zasláno 24-3-2020 v 12:44


AHoj, závisí cena Roal Dutch Shell nějak na ceně ropy? Myslel jsem, že je tam pozitivní závislost...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 24-3-2020 v 12:55


Když padá ropa, bude padat i Shell a ostatní ropáci.

Zda půjde ropa níž?

Pokud se podíváte na graf, tak se možná, opakuji možná začíná na ropě formovat dno. Zda bude proražena cena 20 USD za barel a zda ropa půjde na 19,18,15 USD, netuším. Kdybych to věděl na 100%, tak ropu prodám.

Můj odhad je takový, že se bude plácat v rozmezí 20, možná 19 - 28 USD za barel.

V nákupu akcií poprvé, jsem v neděli v noci psal, kupujte Shell s cenou 10,50. Dnes je bohužel 13,70. Kdo poslechl, má dobrou cenu, za kterou už možná nikdo nenakoupí. Ale nemám křišťálovou kouli. A rád bych se pletl, protože se mi dnes ceny vůbec nelíbí a nelíbí se mne ani ten růst všech akcií.

Ale peněz je všude tak ohromné množství, že pokud se objeví pozitivní zprávy, tak půjde vše brutálně rychle nahoru. Stav ekonomiky nikoho moc zajímat nebude.

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Antoan
Junior Member
**




Příspěvků: 81
Registrován: 25-2-2020
Offline


[*] Zasláno 24-3-2020 v 13:08


Podľa mňa ak nedôjde k zásadnej dohode na zníženie ťažby (čo zatiaľ nevyzerá ) tak pokles pod 20 a možno aj pod 15 je podľa mňa reálny. Stúpajúce zásoby a tlmenie spotreby hlavných ekonomík rastu ceny zrejme nepomôžu. Ekonomiky po korone tiež neporastú skokovo...
Ale to je môj čisto laický pohľad a môže to byť kľudne naopak a ropa už neklesne.:)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 24-3-2020 v 13:18


Musíte brát v potaz i to, že na trhu s ropou bude přebytek asi 3 miliony barelů. Plus minus.

USA a Čína uvedly, že budou v důsledku nízké ceny ropy kupovat zásoby do svých strategických rezerv. USA takto nakoupí 55 milionů barelů, Čína netuším. Pokud by kupovaly denně 2 miliony, tak to na dva měsíce stačí. Otázka je Čína. Ta může nakoupit takové zásoby, kolik na skladovacích prostor. A to já nevím. Může to být klidně 100 milionů. Proč by měla kupovat později za draho, když může koupit nyní levně. USD má. To za prvé a navíc, je spousta bohatých lidí, pronajmou si tankery a naplní je ropou. A budou čekat rok. Do tankeru se vejde tak 3 miliony barelů.

Takže zda půjde ropa pod 20 netuším. Musíte rovněž počítat s tím, že takto nízká cena ropy vyhovuje jen Saudské Arábii a možná Iráku. Ostatní musí mít vyšší ceny. Pokud přestanou dodávat na trh ostatní, rázem může být na trhu nedostatek ropy.

Jsou to jen mé úvahy. Tak to neberte, že to tak bude. Rád si poslechnu odlišné názory.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
NevericiTomas
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 22
Registrován: 1-11-2019
Offline


[*] Zasláno 1-4-2020 v 10:13


Pouzivate nejaky nastroj na sledovani svych nakupu/prodeju a vyplacenych/planovanych dividend?

V zasade si lze vystacit sam pomoci xls, nebo pouzit komercni nastroje.

Ja zatim pouzivam stary dobry Excel, nicmene se nebranim novinkam. Narazil jsem napriklad na mad-dividends.com (nerikam ze to doporucuji! Zatim jen zkousim)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
pigzor
Junior Member
**




Příspěvků: 68
Registrován: 11-7-2019
Offline


[*] Zasláno 1-4-2020 v 11:38


Pouzivam Stock.Div, ale uz je nejakou dobu zpoplatneny. Ma ta free verze Mad dividends jeste nejake limity, krome evidence jednoho portfolia?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
NevericiTomas
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 22
Registrován: 1-11-2019
Offline


[*] Zasláno 1-4-2020 v 11:50


$30/mesic mi prijde dost. Free verze umi ty zakladni veci co potrebuji. Mozna ale ten excel bude nejlepsi - co si udelas to mas


md.jpg - 113kB
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
samur
Junior Member
**




Příspěvků: 11
Registrován: 28-2-2020
Offline


[*] Zasláno 4-4-2020 v 22:50


Zdravím. Chtěl bych se vás zeptat na váš názor. Co si myslíte v dnešní době na vstup do pozice O ( realty income corporation) ? Vím, že cca 80% nájemců jsou maloobchody a vlivem coronaviru bude placeni nájemného horší nebo jestli vůbec..... Tak jsem se chtěl zeptat, jestli to tady někdo má ve svém portfoliu a nebo jestli by do toho někdo v této době vstupoval ? Dividenda hezká a výplata každý měsíc. Díky
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
ado130
Junior Member
**




Příspěvků: 68
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 4-4-2020 v 22:54


Citace: Původně zaslal: NevericiTomas  
Pouzivate nejaky nastroj na sledovani svych nakupu/prodeju a vyplacenych/planovanych dividend?

V zasade si lze vystacit sam pomoci xls, nebo pouzit komercni nastroje.

Ja zatim pouzivam stary dobry Excel, nicmene se nebranim novinkam. Narazil jsem napriklad na mad-dividends.com (nerikam ze to doporucuji! Zatim jen zkousim)



SPM: StockPortfolioManager
Vývoj prebieha podľa toho kedy mám čas a aké chyby/návrhy sa mi donesú.




Portu & Degiro:
ETF: IWDA
Technology: INTC | CSCO | T | IRM
Consumer Goods: MO
Financial: WFC | NRZ
BDC: MAIN
Utilities: PPL
Industrials: RTX
Healthcare: ABBV | PFE | TRIL | JNJ
Basic Materials: RDS.B | XOM
Conglomerates: SPCE
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MrViki
Junior Member
**




Příspěvků: 2
Registrován: 21-3-2020
Offline


[*] Zasláno 5-4-2020 v 11:56


ado130:

Začal jsem s vývojem něčeho podobného, akorát mobilní aplikace.

Odkud jsi? Nespojíme síly a neuděláme něco společně?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Martin
Junior Member
**




Příspěvků: 17
Registrován: 3-11-2019
Offline


[*] Zasláno 5-4-2020 v 17:25


Citace: Původně zaslal: samur  
Zdravím. Chtěl bych se vás zeptat na váš názor. Co si myslíte v dnešní době na vstup do pozice O ( realty income corporation) ? Vím, že cca 80% nájemců jsou maloobchody a vlivem coronaviru bude placeni nájemného horší nebo jestli vůbec..... Tak jsem se chtěl zeptat, jestli to tady někdo má ve svém portfoliu a nebo jestli by do toho někdo v této době vstupoval ? Dividenda hezká a výplata každý měsíc. Díky

Presne stejna vec mi v hlave jede taky. 8% divadla a fitness, ale na druhou stranu Dolarove obchody a dalsi. Je jasne, ze nedostanou nektere najmy, ale O to nepolozi. Par mesicu to nebude dobre a ja bych neresil pozastaveni dividendy, ale jako vstupni cena je pro me dobra. Uvidim pristi tyden, ze bych udelal prvn nakup, pak bych litoval, ze jsem to promeskal....ikdyz cena muze jit jeste niz😃




Lynx - AbbVie, Johnson & Johnson, Pfizer/Cardinal Health/Shell, Exxon Mobil/Colgate, Altria, General Mills/Dominion Energy/3M, Emerson Electric/DEA, Federal Realty Investment Trust, Iron Mountain, Realty Income/ARCC, MAIN/Old Republic
Fio - Lockheed Martin Corp., Enbridge, Prudential fin.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jack N.
Member
***




Příspěvků: 121
Registrován: 2-7-2019
Offline


[*] Zasláno 5-4-2020 v 18:07


Nejste sami ;)

Ceny za akcie National Retail Properties, Realty Income a W. P. Carey jsou velmi zajímavé.
Uvedené společnosti patří mezi špičku realitního trhu a portfolia top nájemníků jsou dobře diverzifikovaná a kvalitní, byť pár masařek (divadla, kina, fitnes) se tam najde:

https://www.nnnreit.com/properties-leasing/our-portfolio/
https://www.realtyincome.com/portfolio/top-20-tenants/defaul...
https://finviz.com/quote.ashx?t=WPC&ty=c&ta=1&p=...

Udrží dividendu či nikolliv ? A bude přijatelná třeba "dočasná" výše 50% s tím, že příští rok poroste z tohoto nízkého základu velmi rychle ? Možná už není čas si hrát na dividendového aristokrata, ale reagovat realisticky, přežít a být nakonec silnější ...




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
michal.holik
Member
***




Příspěvků: 122
Registrován: 17-7-2019
Offline


[*] Zasláno 5-4-2020 v 21:09


Citace: Původně zaslal: Jack N.  

Citace: Původně zaslal: Martin  
Citace: Původně zaslal: samur  
Zdravím. Chtěl bych se vás zeptat na váš názor. Co si myslíte v dnešní době na vstup do pozice O ( realty income corporation) ? Vím, že cca 80% nájemců jsou maloobchody a vlivem coronaviru bude placeni nájemného horší nebo jestli vůbec..... Tak jsem se chtěl zeptat, jestli to tady někdo má ve svém portfoliu a nebo jestli by do toho někdo v této době vstupoval ? Dividenda hezká a výplata každý měsíc. Díky

Presne stejna vec mi v hlave jede taky. 8% divadla a fitness, ale na druhou stranu Dolarove obchody a dalsi. Je jasne, ze nedostanou nektere najmy, ale O to nepolozi. Par mesicu to nebude dobre a ja bych neresil pozastaveni dividendy, ale jako vstupni cena je pro me dobra. Uvidim pristi tyden, ze bych udelal prvn nakup, pak bych litoval, ze jsem to promeskal....ikdyz cena muze jit jeste niz😃

Nejste sami ;)

Ceny za akcie National Retail Properties, Realty Income a W. P. Carey jsou velmi zajímavé.
Uvedené společnosti patří mezi špičku realitního trhu a portfolia top nájemníků jsou dobře diverzifikovaná a kvalitní, byť pár masařek (divadla, kina, fitnes) se tam najde:

https://www.nnnreit.com/properties-leasing/our-portfolio/
https://www.realtyincome.com/portfolio/top-20-tenants/defaul...
https://finviz.com/quote.ashx?t=WPC&ty=c&ta=1&p=...

Udrží dividendu či nikolliv ? A bude přijatelná třeba "dočasná" výše 50% s tím, že příští rok poroste z tohoto nízkého základu velmi rychle ? Možná už není čas si hrát na dividendového aristokrata, ale reagovat realisticky, přežít a být nakonec silnější ...

O mám a přikoupil jsem. Z triple net eREITs dále mám STOR a WPC, oboje jsem přikoupil. Sázím na krizi v řádu měsíců a na to, že mají široce diverzifikovaná portfolia. Samozřejmě, může se stát, že rok nebo dva bude dividenda ve stejné výši. Kupuju na dvacet let dopředu a tam je O dobrou volbou... O navyšuje dividendu již 27 let ;-)




<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO /// YOC celého ptf cca 4,5 % /// 1y DGR celého ptf cca 8,5 % >>>
Energy ________________ ---aktuálně nic---
Industrials ___________ MMM, RTX
CyclicalConsGoods _____ MCD
NonCyclicalConsGoods __ PEP, PG
Tobacco _______________ MO, PM
Financials ____________ MA, V
BDCs __________________ MAIN, ARCC, CSWC, GAIN
mREITs ________________ NRZ, ABR
Healthcare ____________ JNJ, PFE, ABBV
Technology ____________ MSFT, CSCO, INTC, AAPL
Telecommunications ____ T
Utilities _____________ NEE, DUK
eREITs ________________ O, OHI, WPC, NNN, STOR, AMT
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
TomKr
Junior Member
**




Příspěvků: 8
Registrován: 6-12-2019
Offline


[*] Zasláno 13-4-2020 v 09:13


Zdravím, po tom co se teď OPEC+ dohodl na škrtech 9,7 mil barelů, vidím že to ani nedává optimismus, když futures WTI pomalinku klesá a je pod 23$ za barel. Myslíte, že jsou sklady už skoro plné a ta poptávka prostě není tak velká a cena nepůjde tak nahoru?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 13-4-2020 v 09:44


Čekaly se větší škrty, proto cena klesá. Jsme teprve na začátku delších bojů o vyrovnání nabídky a poptávky, snižovat produkci se ropným zemím moc chtít nebude, ale situace na trhu a spotřeba ve světě je k tomu nakonec dotlačí.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Phoenix
Junior Member
**




Příspěvků: 50
Registrován: 25-6-2019
Offline


[*] Zasláno 14-4-2020 v 16:10


Rád bych poprvé koupil akcie v ČR, přes Fio, a nejsem z toho vůbec moudrý. Mám to zakoupit přes RMS nebo BCPP?
Když jsem zadal příkaz přes RMS, tak mi to napíše "Zadáváte pokyn na RMS, ale obchodníkovi není známé číslo Vaší RMS registrace, která je pro obchodování na tomto trhu nezbytná. Novou registraci si můžete ihned vytvořit v Globálním nastavení aplikace.". V globálním nastavení jsem to nenašel a ani nevím, jestli se mi chce někam registrovat. Má to nějaké výhody? Status nabývaných CP má být volné nebo blokované?
Pokud zkusím nákup přes BCPP, tak mi to napíše "Klient nemá majetkový účet pro vypořádání obchodu". Očekával bych, že je účet zřízený, když jsem si založil účet u Fio.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bulinak
Member
***




Příspěvků: 105
Registrován: 24-6-2019
Bydliště: Plzeň
Offline


[*] Zasláno 14-4-2020 v 17:34


Já založil na pobočce a vše bylo v poho. Přijde mi, že si to udělal online a ještě to nemáš úplně komplet. Asi bych tam zavolal ;-)
Jinak většinu nakupuji přes BCPP, ale někdy využiji u RMS levnější Easyclick.




stavím zoo...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  3    5    7  ..  9

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 28.7% - SQL: 71.3%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: