Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  9    11    13  ..  37
Autor: Předmět: Jakékoliv povídání
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-1-2020 v 14:31


Blahopřeji pane Ladislave, protože to je nejhezčí vánoční dárek v tomto roce. Ženy to mají převážně v mozku nastavené trochu jinak než muži. Zpravidla raději utrácejí, než šetří. Zvyšte mírně mladé ženě kapesné a ona se zklidní alespoň na chvíli, než jí to po čase dojde, že je to málo. V práci dělám mezi samými ženskými a ještě nemají výplatu na kontě a už přemýšlí, kde by utratily nos mezi očima. Neustále kňourají, že mají málo. Oběd stojí kolem 90 Kč a nejsou schopny si ušetřit na jídle, že by si ho udělaly doma, což považuji za velkou hloupost, tak i lenost. Kolegyně spadla ze schůdků a narazila si loket, záda a prsteníček na levé ruce má po rozříznutí o kovovou konstrukci 6 stehů. Nikdo jí nebyl schopen odvézt na chirurgii, což považuji za velký hnus a neschopnost se postarat o své zaměstnance. Vytíral jsem krev kouskem svého hadru. Bylo krve jak z vola. Holky jí to zafačovaly, a když to neprotékalo, tak jsem jí řekl, že to je na stehy a že to nebude tak závažné, protože to dál neprosakuje. Papírovou utěrkou jsem jí omýval studenou vodou zakrvavené obě ruce. Když jsem jí na stehně otíral krev z džín, tak řvala jak pominutá, že je to studené! Lékárnička byla prošlá z auta a většina osazenstva ani nevěděla, co by měla učinit? Hlavně jsem dohlédl na to, aby jí tam nenasr@ly nějakou dezinfekci. Krev všechno odplaví, pokud tam není žádná škvára nebo podobný fujtajbl a lékaři si s tím zaručeně poradí. Druhá kolegyně si zlomila nohu a bylo to zřejmě z lyžování, ale podrobnosti nám nikdo nesdělil. Básnila o tom a zrovna po svátcích napadl sníh, tak se domnívám, že to tak skutečně bylo? Třetí kolegyně šla na kudlu, ale nebylo to nic vážného. Z 15 lidí 20% je docela slušný nářez a se zvyšujícím věkem to bude samozřejmě stoupat i bez úrazů. Jak člověk stárne, tak se samozřejmě stává neohrabaný, což dost často pozoruji u sebe. Sice mi cvičení pomáhá, ale už to není ono!



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 1-1-2020 v 18:44


Kdyby hodně uklízeček a taxikářů začalo kupovat akcie, měl by začínat velký krach na burze.
Kdyby hodně uklízeček a taxikářů začalo prodávat akcie, měl by začít dlouhodobý růst akcií.
Protože uklízečky a taxikáři jsou podezříváni, že mají málo rozumu na akcie.


Podle jedné uklízečky ale nelze soudit, co bude. Řídit by se mohly akcie podle stovek uklízeček a taxikářů.
Když před pár lety moje spolubydlící uklízečka kupovala akcie, vyplynula z toho jen malá korekce 2018.
Nyní moje uklízečka prodala většinu svých akcií, protože jí krávy blbé od městského referátu poradily, přestat pracovat, prodat akcie a žádat sociální pomoc od státu a žádat peníze na nájemné bytu. Byt jí kupodivu rychle našly, i když bez protekce nikdo byt v Mnichově s průměrným nájemným nenajde. Nebo je ubytovaná v domově pro matky s dětmi. Protože úplně zešílela a zblbla. Já neznám adresu a nedají mi adresu, kde moje děti spí, pokud nespí u mne.
Krávy blbé z městského referátu radí zaměstnané paní, přestat pracovat, prodat akcie, zchudnout, ztratit dividendy i nárok na důchod, a žít z pomoci od státu jako nezaměstnaná, i když děti jsou od 8.00 do 16.00 hodin v mateřské školce a zbytek dne mohou být se svým otcem - tedy se mnou. A tak matka dětí může pracovat, šetřit, bohatnout, zajišťovat si důchod.
Ještě aby krávy blbé z městského referátu vymyslely během roku 2020, že já musím prodat během několika let všechny akcie, díky placení alimentů a za 10 let chudý, bez akcií a bez dividend musel bych žádat stát, aby mi zaplatil nájemné bytu. Jen proto, že moje spolubydlící šla ode mne pryč s dětmi, bydlet do jiného bytu, který krávy z městského referátu pro ni našly. Ale není tak zle, aby se lidé vraždili. Protože když bydlí moje děti a jejich matka několik dní týdne u mne, mohou později bydlet u mne stále a přestat platit nájemné z druhého bytu. Nebo si najdu za 10 let zase jiné děti a jinou matku, kteří budou dědit za 20 let po mně milion euro v akciích.
Neštvete mne tím, že sem napíšete, že se mnou vdaná matka mých dětí mne může donutit za pomocí soudu, že budu muset prodávat postupně všechny akcie, abych měl peníze na alimenty. Protože já studoval v internetu hodiny dlouho, že soud nemůže donutit důchodce žijícího z dividend, aby akcie díky alimentům prodal a zchudnul a žádal pak stát, aby zaplatil důchodcovo nájemné, které je dnes díky dividendám z akcií snadno zaplatitelné.
Já žádné akcie neprodám a nebudu platit alimenty mým dětem, když dostávají měsíčně 410 € od státu.

Když se mnou spřátelená matka mých dětí a moje děti bydlí polovinu týdne se mnou, nikdo na nikoho nekřičí, nikdo nikoho nebije, mohou bydlet se mnou ještě 20 let každý den nonstop, aby mohli pak dědit po mně milion euro v akciích a nepotřebují druhý byt a bydlet ode mne pryč, abych pak hledal jiné lidi, kteří zdědí po mně milion euro v akciích.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
kraken
Member
***




Příspěvků: 137
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-1-2020 v 19:39


.. já v tom -bohužel- čtu vítězství marxismu, otázka je, zda má pro jednotlivce smysl se o něco snažit... i prostý ruský mužik přeslal obdělávat půdu, když mu úrodu po sklizni kažký rok sebrali , např.vr. 1920,- uvidíme, jak dlouho vydrží vzdělaný mnichovský rentier po 100 letech vr. 2020..ten jed je stejný, šířící se do plochy
na rozdíl od mnichovkého rentiera, ruský mužik mohl nějakou řepu zakopat a nepřiznat..
Pf 2020
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-1-2020 v 19:45


Hrozný příběh:thumbdown:

Ale naděje (na nějaké smysluplné vyřešení) umírá předposlední. Poslední umírá ten, kdo tu naději má...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
michal.holik
Member
***




Příspěvků: 122
Registrován: 17-7-2019
Offline


[*] Zasláno 1-1-2020 v 20:58


Citace: Původně zaslal: bulinak  
Dnes se nám narodila 3.holčička a na sále to byl zase boj... Vše OK, uff :)


Taktéž hlásím narození potomstva. Předevčírem se mi narodilo mé první dítě - dcera Marianna. Mamka i prcek jsou už doma a celé dny se válíme, žereme a spíme. Prostě super život ;-)

Doufám, že jí zanechám hezky akciový odkaz tím, že ji popíšu mou strategii. Cestu jí ukážu, po cestě pak půjde sama.




<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO /// YOC celého ptf cca 4,5 % /// 1y DGR celého ptf cca 8,5 % >>>
Energy ________________ ---aktuálně nic---
Industrials ___________ MMM, RTX
CyclicalConsGoods _____ MCD
NonCyclicalConsGoods __ PEP, PG
Tobacco _______________ MO, PM
Financials ____________ MA, V
BDCs __________________ MAIN, ARCC, CSWC, GAIN
mREITs ________________ NRZ, ABR
Healthcare ____________ JNJ, PFE, ABBV
Technology ____________ MSFT, CSCO, INTC, AAPL
Telecommunications ____ T
Utilities _____________ NEE, DUK
eREITs ________________ O, OHI, WPC, NNN, STOR, AMT
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Member
***




Příspěvků: 229
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-1-2020 v 21:10


Ladislave - i za mne politování za tento smutný příběh. Je vidět, že rudozelení útočí na základní kámen společnosti a to je rodina. Není přeci normální, že je pro lidi výhodnější se nevzít a pokud se vezmou, pak je pro ženy ( i pro některé muže) výhodné se rozvést a žít na úkor partnera.
Jinak je bez překvapení, že když smícháte červenou se zelenou barvou, dostáváte hnědou. S tou mají v Německu již zkušenosti




ptf dle hodnoty
rustove: MA,MSFT,ADBE,NVDA,ABT,ADSK,ATVI,LKQ,HD,UNH,NKE,DHI,BRK-B,ADP,AAPL,ASML,AMAT,FB,RTX,BLK,UNP
na stalo: NRZ,MAIN,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-1-2020 v 21:47


MilanV: to s tím mícháním barev mě nikdy nenapadlo, dobrej fór:cool:

michal.holik: užívej(te), takové chvíle jsou vzácné a ne každému dopřány!
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 2-1-2020 v 18:05


Bratr v USA má s bývalou manželkou střídavou péči o dva kluky a také to není to správné ořechové. Mladší Avery k němu nechce moc chodit a hůře se učí. Sám jsem vyrůstal v rozvrácené rodině a není to nic zábavného. Systém by se měl především postarat o blaho dětí, a potom až o rodiče. Ke zdravému vývoji osobnosti jsou potřeba oba rodiče. Vidím to zřetelně ve svém okolí, že děti z ucelených rodin jsou zaručeně vyrovnanější. Bohužel mnoho lidí je bláznivých a jen ČR má přes půl milionu lidí psychické problémy, kteří alespoň jednou v životě vyhledali psychiatrickou léčbu. Podle mého soudu je to každý sedmý, který je psychicky nevyrovnaný, pokud by se do toho započítali kriminálníci, lidé v exekuci a samotní blázni.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 3-1-2020 v 17:06


Pokud jste někdo koukal na film Spiklenci s Whoopi Goldbergovou v hlavní roli, tak se tam tajný vymyšlený společník jmenuje Cutty podle části názvu z chlastu. Ten film je zajímavý i tím, že si tam jednu z malých rolí vystřihl i samotný Donald Trump. Domníval jsem se, že je to nějaký dvojník, ale v titulcích opravdu bylo jeho jméno.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


info.gif Zasláno 3-1-2020 v 19:46
Chlastací kreditní a debetní karty


Na Silvestra, s úderem 24 hodiny, začali lítat rakety, štěkat a kvílet psi. Ve stejný okamžik, se mě dobyly dvě universální cestovní chlastací karty u dvou bank.
Pokaždé, když letím z Prahy T1, můžu jít po odbavení do letištního salónku chlastat zdarma a s sebou si můžu vzít 4 hosty chlastače. V březnu jsem pozval mladý páreček, co se semnou dal do řeči ve frontě na odbavení. Chlastali pekelně, plzničku prokládaly kořalkou. Po dvou podinách jsem je poslal, ať si vyberou něco k jídlu, aby došli vůbec ke gate.:spin: Dopadlo to dobře, v letadle Emirates to rozjeli znovu bez plzíňky. Letěli přes Dubaji na Srílanku a jsou kamarádi a ona má přítele. Kamarád odešel na záchod, nedalo mi to, a ptám se holčiny, co na to říká přítel, že jede s kamarádem na exotickou dovolenou. Je to prý v pohodě, kamarád je teplej, a pokud se náhodou v noci stane, že se odkope, tak ji neslintá u postele. Těžko věřict, já bych slintal, byla krásná.:rolleyes:
Když jsem letěl v listopadu, tak to bylo v klidu. Oslovil jsem starší český pár, ty mě ale nevěřili, že by mohli chlastat zadarmo.:no: Nakonec do salonku šla Slovenka se dvoumi dětmi a mladý Němec. Ty nechlastali. Dali jsme si slušné vínečko a dobré jídlo, děti si hráli v dětském koutku. Dlouhé čekání na A380 uteklo rychle.
V Dubaji mě bylo Němce líto, čekačku na přestup měl 9 hodin já 2,5, vzal jsem ho znovu do salonku, jelikož mám ještě 6 vstupů z deseti po celém světě v rámci chlastacích karet zdarma a potřeboval jsem vstup pouze v Cebu, v Kuala Lumpur a v Dubaji. V Cebu jsem vzal do salónku ještě dredatou Malajsijku a za rok 2019 jsem byl vybitej.:post: Součástí chlastacích karet je cestovní pojištění zdarma na 10M i pro ženu pokud semnou cestuje, a pro děti i když semnou necestují, maximálně 90 dní v kuse. Dále pojištění storna letenky, nedostavení se k letu, pojištění zavazadel , pojištění zpoždění letů a asistenční infolinka 24 hod. Naposledy jsem ji využil, když mě nešli zabukovat přes apku letenka z Cebu do Kuala Lumpur a Kuala Lumpur - Langkawi a zpět. Poslal jsem na infolinku moje filipínské číslo s žádostí. Zavolali mě zpět a po hodinovém telefonátu objednali přes chlastací karty letenky, které jsem chtěl. Telefonát musel stát víc, jak ty letenky. I přesto banky vykázali vysoký zisk a vyplatili bohatou dividendu. Účty a karty mám zdarma, pouze jsem na banky nasadil finanční obíhačku. :) Nově tuto, ale očesanou službu nabízí i Raiffeisenbank.




AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Member
***




Příspěvků: 229
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 4-1-2020 v 18:41


Zaujala mne reportáž, kde si stěžují, že pro nic bílí nedělají. Teď jim starosta nechá postavit nové domy za to, že z dávek (ty rostou asi na stromech) platí energie.

Chtěl jsem toto sice dát původně o rubriky daně, ale tady to sedí lépe.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/s-kamerou-v-romskych-osad...




ptf dle hodnoty
rustove: MA,MSFT,ADBE,NVDA,ABT,ADSK,ATVI,LKQ,HD,UNH,NKE,DHI,BRK-B,ADP,AAPL,ASML,AMAT,FB,RTX,BLK,UNP
na stalo: NRZ,MAIN,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bigusdykus
Member
***


Avatar


Příspěvků: 279
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 6-1-2020 v 20:18


"Nic neklesá do nebe."
(staré burzovní moudro, Bigus Dykus)




Prolhaný agent placený od hedgefondu.
ČEZ, AAPL, ABBV, AT&T, CEPU, 3M, GSK, BASF, Allianz, Intel, Lufthansa, Kraft Keinz, RDS-B, BMW, Banco Santander, WBA, JNJ, MCD, BHP/BIL, Cisco, Moneta, Enbridge
Špekulace: ABNB, CRSR
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 10-1-2020 v 08:46


Moje babička je staré prase, jí kotletu a jezdí v SUV, zpívaly německé děti v veřejnoprávní televizi WDR2
https://echo24.cz/a/SHVhL/moje-babicka-je-stare-prase-ji-kot...
Zajímavý článek o mezigeneračním konfliktu v otázce prosazování ochrany životního prostředí, aneb jak se dívá mladá německá generace (ekojugend) na odcházející generaci prarodičů. Samozřejmě netuším, nakolik byla zpráva zmanipulována, ale jako rodiče mě při představě , že moje děti projdou podobnou pseudo ekovýchovou docela zamrazilo
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 10-1-2020 v 09:51


Citace: Původně zaslal: Mindoro  
Moje babička je staré prase, jí kotletu a jezdí v SUV, zpívaly německé děti v veřejnoprávní televizi WDR2
https://echo24.cz/a/SHVhL/moje-babicka-je-stare-prase-ji-kot...
Zajímavý článek o mezigeneračním konfliktu v otázce prosazování ochrany životního prostředí, aneb jak se dívá mladá německá generace (ekojugend) na odcházející generaci prarodičů. Samozřejmě netuším, nakolik byla zpráva zmanipulována, ale jako rodiče mě při představě , že moje děti projdou podobnou pseudo ekovýchovou docela zamrazilo


Manipulace a propaganda pro cely narod nebo evropu v praxi. Nemecky narod s tim ma bohatou zkusenost, ktera nekonci typicky dobre. A bohuzel ma take malou odolnost vuci manipulacim a sebereflexi.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Member
***




Příspěvků: 229
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 15-1-2020 v 21:46


Dnes jsem realizoval větší přesuny mezi divi ptf a Margin ptf za účelem vytažení akontace pro koupi nemovitosti. Tím jsem vytáhl část zisku minulého roku a realizoval část výnosů z posledních let. Vyplatily se růstové akcie.
Přesunem mezi ptf nedošlo k prodeji = neporušen časový test a žádné poplatky za převod (RB to udělala naprosto zdarma). Přesunuté akcie navýšily equitu a já si mohl vybrat hotovost




ptf dle hodnoty
rustove: MA,MSFT,ADBE,NVDA,ABT,ADSK,ATVI,LKQ,HD,UNH,NKE,DHI,BRK-B,ADP,AAPL,ASML,AMAT,FB,RTX,BLK,UNP
na stalo: NRZ,MAIN,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 15-1-2020 v 22:16


Milane, hlavně dobře nakup bydlení, a abys to měl už na konečné dožití! Podle mne to je hrůza se stěhovat ve tvém věku a měnit návyky. I já sám jsem z toho dost rozhozený a výměna by mi jistě zaručila rychlý odchod do důchodu, ale neumím se dost rázně rozhoupat. V práci jsou holky mladší jak já kolem 40 let a už jim to dělá velké problémy. Já tě obdivuji a zároveň tě lituji, protože bohužel musíš! Já ti upřímně přeji, aby se ti to všechno zdárně vyvedlo a konečně jsi trvale zakotvil.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Member
***




Příspěvků: 229
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 16-1-2020 v 07:13


Stando děkuji za přání. On ten problém je, že nám současný pan domácí razantně zvedl nájem a začal se chovat jako ... Takže řešení akutního stavu. Já bych raději mimo Prahu, ale kvůli práci ještě je vhodné min 10 let zůstat než odejdu definitivně do důchodu (ačkoliv výsledky mi říkají, že bych mohl do tří let). Takže rozhodnutí bylo se na to podívat jako nejen bytovou otázku, ale i investici do nemovitost, kterou budu využívat. Takže volbou byla nemovitost, která se bude dobře zhodnocovat a dobře realizovat případný prodej či pronájem. To však stojí nějakou korunku.
Jinak se na stěhování velmi těším. Naštěstí je to nemovitost cca 300 metrů od stávajícího bydlení a tak nemusím měnit své zvyky, přátele a hlavně hospodské.




ptf dle hodnoty
rustove: MA,MSFT,ADBE,NVDA,ABT,ADSK,ATVI,LKQ,HD,UNH,NKE,DHI,BRK-B,ADP,AAPL,ASML,AMAT,FB,RTX,BLK,UNP
na stalo: NRZ,MAIN,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 16-1-2020 v 14:09


Tak to Ti Milane gratuluji, zachovat svuj Stammlokal je vyborne a bydleni ve svem jakbysmet. Jsem moz zvedavy , kdy vybehnes z krysiho zavodu, ja to vidimu sebe teoreticky za 5-7 let. To bych se mel dostat na 100% pokryti nakladu famiglie. Zkratky nefunguji.
Ten Micron furt drzis?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
MilanV
Member
***




Příspěvků: 229
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 16-1-2020 v 15:50


To Roberto - Micron stále mám, věřím mu, ale pozici mám značně zredukovanou. Zatím spokojenost, ale jeho volatilita je taková, že jej mám stále na spekulativním zařazení



ptf dle hodnoty
rustove: MA,MSFT,ADBE,NVDA,ABT,ADSK,ATVI,LKQ,HD,UNH,NKE,DHI,BRK-B,ADP,AAPL,ASML,AMAT,FB,RTX,BLK,UNP
na stalo: NRZ,MAIN,ABR,AM,WMB,MO,VET,TABAK,ABBV,SPG,GAIN
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 16-1-2020 v 17:33


Citace: Původně zaslal: roberto marconi  
Tak to Ti Milane gratuluji, zachovat svuj Stammlokal je vyborne a bydleni ve svem jakbysmet. Jsem moz zvedavy , kdy vybehnes z krysiho zavodu, ja to vidimu sebe teoreticky za 5-7 let. To bych se mel dostat na 100% pokryti nakladu famiglie. Zkratky nefunguji.
Ten Micron furt drzis?


100% nákladů už za 5-7 let? Tak to je paráda! A nepůjdeš náhodou cestou redukce počtu členů rodiny?:lol::lol::lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 16-1-2020 v 21:30


Spolupracovnice Marcela si dnes šla vyjednat změnu do banky, aby těm šmejdům nemusela tolik platit u ČS. Její manžel dělá v bance, ale asi si nedá od něj radit a každý jede za své. Doma jí moc nepomáhá, akorát s konzumací jídla, takže 5 l kastrol vyluxuje během 3 dní! Svojí ženu zvanou Filoména (mimochodem, v řečtině to znamená milovaná, což ani nevěděla!) pak vozí za odměnu kolem ruzyňské věznice, ovšem pokud si to zaslouží! Pravidelné sobotní kolečko to jistí a kamerový systém to už jistě zaznamenal tento nezvyklý pohyb planety kolem rozzářeného slunce plného spokojeně nažraných kriminálníků z našich daní! Mají peníze, je dobrosrdečná, není lakomá a je ukecanější než já, což mě dovádí k šílenství. V kanceláři krmíme chudinu bonbónovým krmítkem. Většinou jdou zobat, když tam nikdo není, aby ho pak nemusely doplňovat šmejdi ptačí! Dokonalá cikánská mentalita ve slovanském hávu!
Marcela hubu nezavře, ani když jí a její bavorský manžel je prý její věrná žvanící kopie. Mám velké štěstí i neštěstí na exoty. Den je zaručeně pestřejší, když se lidí smějí, obdarují se drobnostmi a hlavně si neubližují zlým pomlouváním a závistí, která bohužel v tomto kulturně bolševicky zaostalém státě přetrvává. Nejvíce mi vadí u lidí xenofobie, protože i lidi z jiných států mohou být kvalitní a nemohou za státní zřízení, které je zločinecky ovládá. To mě docela mrzí u mých spolupracovnic, protože jim vadilo, že se bavím s uklízečkou z Podkarpatské Rusi. V tržnici mi prodával lampasák z Kazachstánu a oproti českým šmejdům mi nikdy nesáhl do peněz! Většinou se v Holešovické tržnici motali smažky, kriminálníci a bezdomáči a to byl asi hlavní problém jejich kriminálního chování.
Teď jsem právě dojel Hanáckou, takže mě na Hané už pěkně dlouho neuvidí! Minulý týden jsem vypil jenom 7 plechovek a teď ten pitný handicap doháním koncentrátem. 2 pravidelné kuželky na den neboli za rok hotový kuželník ze skoro 40 bas piva. Dříve to bylo více, ale výkonnost mi klesá úměrně mému stařeckému věku.
Neupínejte se pouze k penězům a budujte raději kvalitní společnost kolem sebe i v rodině, která vám zaručeně zpříjemní více život, než hloupě narostlé konto po úspěšných spekulacích. Lidi co umí generovat peníze, tak by se měli snažit prospívat společnosti a ukazovat jí pozitivní směr. Empatičtí lidi se dožívají jednoznačně vyššího věku!!! :love::kiss: Dělal jsem s chlapíkem, který nebyl moc chytrý, ale byl náramně spokojený se svou existencí. Jeho děda se dožil více jak 100 let a to je asi hlavní důvod, že by se lidi neměli zbytečně stresovat zbytečnostmi a hloupostmi a raději se smířit se svým údělem postavení ve společnosti a prostě žít naplno!





AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 16-1-2020 v 22:46


Díky Stando, bezvadně jsi mě pobavil před spaním. Už se na tebe těším na únorovém pivku!
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vitusus
Member
***




Příspěvků: 133
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 17-1-2020 v 07:22


Kam se hrabe Hrabal, to se nedá srovnat...:lol:



BBL - @ 36.60 USD_________________OHI - @ 34.00 USD_______________WFC - @ 50.00 USD
CSCO - @ 31.25 USD________________PG - @ 61.30 USD________________WHR - @ 154.75 USD
CVX - @ 93.80 USD_________________PPL - @ 27.75 USD________________WMT - @ 72.96 USD
IBM - @ 131.00 USD_________________SO - @ 49.18 USD________________XOM - @ 54.69 USD
JNJ - @ 58.80 USD__________________T - @ 33.82 USD________________RIO - @ 53.20 USD
JPM - @ 59.00 USD_________________RTX - @ 102.50 USD________________OTIS - @ 0.00 USD
MCD - @ 95.00 USD_________________VZ - @ 47.50 USD________________CARR - @ 0.00 USD
O - @ 57.50 USD________________PFE - @ 35.00 USD________________MMM - @ 159.00 USD
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bigusdykus
Member
***


Avatar


Příspěvků: 279
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 17-1-2020 v 17:48


Laciné nabíjení elektroaut je jen vějička. Začíná se zdražovat, a pořádně

Zdroj: https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/ionity-nabijeni-elek...




Prolhaný agent placený od hedgefondu.
ČEZ, AAPL, ABBV, AT&T, CEPU, 3M, GSK, BASF, Allianz, Intel, Lufthansa, Kraft Keinz, RDS-B, BMW, Banco Santander, WBA, JNJ, MCD, BHP/BIL, Cisco, Moneta, Enbridge
Špekulace: ABNB, CRSR
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 06:22


Můj opakovač z Číny, který jsem objednal 10.12.2019, tak mi ještě nedorazil. Jsem tedy zvědav, jestli se tu v ČR objeví dříve ten koronavirus než opakovač? Už se to blíží k 8000 případů a mrtvých je 170. Předpokládám, že smrtnost poklesne pod 2%. Zatím není ani jedna pozitivní zpráva, že by se z té nemoci někdo vyléčil, což mě dost udivuje? Schází tomu objektivita a ani se mi nechce věřit tomu, že by farmaceutické firmy byly ve spojení s WHO, aby vytvářely celosvětově paniku, aby si mohly pak naplácnout výrazně vyšší marži na nějaký první lék?



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  9    11    13  ..  37

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 9.5% - SQL: 90.5%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: