Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  2    4    6  ..  9
Autor: Předmět: Warren Buffett & experti investoři
Antoan
Junior Member
**




Příspěvků: 81
Registrován: 25-2-2020
Offline


[*] Zasláno 16-3-2020 v 19:52


Vasek, aj by som s tebou súhlasil lenže citujem:... tak je (akože Ladislav) naprosto zcela mimo misu... je to taký istý spôsob hodnotenie druhého ako Ladislavov len v inom obale. Môžem svoj názor povedať ale to ešte neznamená že je objektívne pravdivejší či lepší ako iného.
Ale sme ľudia a keď trhy po 11 rokoch strmo padajú tak sú názory dotknutých povedzme emočne silnejšie.:( Netreba sa ale urážať :)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 16-3-2020 v 19:53


Než jsem to dopsal, tak i v GB počítají, že to dostane 80% obyvatel.

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/britsky...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 16-3-2020 v 20:06


Fakt, pojďme se tedy radši věnovat vydělávání peněz akciemi (to snad není problém)



BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 16-3-2020 v 21:08


:) Putinovým spolupracovníkem se dělá každý sám ve fóru (a nemusí to dělat).
Vždyť pod tématem diskuse ''hospodářství'' kritizujte českou politiku a nechte německou na pokoji.
A pokud byste museli kritizovat německou politiku, tak nezapomínejte nikdy doplnit slova: ''česká politika je 10x horší než německá.''
Vždyť kdo zde kritizuje německý režim, asi bydlel v životě v Německu jen týden.
Ale já bydlím v Německu od 10.10.1981, tedy 38 let a měl bych tedy znát život v Německu lépe než ten z vás, kdo bydlel v Německu týden. :)
Jediné co se mi v Německu nelíbí, je neomezená rychlost na dálnici. To je dost hloupé a nemá na světě obdoby.

:) Kdo prodává dnes akcie, často i se ztrátou, asi zažívá svůj první krach na burze.
Je asi začátečník nebo spekulant, který chtěl vydělat na růstu akcií a nezajímají ho dividendy.
To je možné také a nemůžeme to nikomu zakazovat. Až ten člověk dosáhne věku 65 let, jestli kvůli ztrátě na burze nespáchá sebevraždu, pak asi ve věku 65 let bude zacházet s akciemi jinak než spekulant. :)




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 16-3-2020 v 21:29


Hm, se nezlobte pane domácí, ale vaše argumenty nejsou vůbec přesvědčivé.

Skutečnost, že žijete v Německu 38 let, neznamená, že plně chápete politiku a ekonomiku, případně ekonomické i právní aspekty na to navazující a ještě navíc nota bene v kontextu evropského, případně celosvětového významu. Vaším jediným argumentem bylo, že česká vláda je zločinná.

Pokud se ale nepletu, tak i v Německu platí presumpce nevinny. A pokud i někdo jedná zločinně, je nutné na něho do případného odsuzujícího pravomocného výroku místně a věcně příslušného soudu hledět jako na naprosto nevinnou osobu. Nebo dle vás snad stačí k označení osoby za zločince jen váš výrok, že někdo je zločinec? Takto to chodí v Německu? Myslím, že těžko. Takže tím pádem lze i o vaší znalosti v tomto ohledu pochybovat.

Rovněž tak jsem uvedl, že stejně daleko více zločinné jsou například vlády Velké Británie, Francie, USA, které rozvrátily celý Blízký východ a v důsledku toho je nyní Německo plné snědých občanů.

Proti tomuto jste nepostavil ani jediný rozumný argument. Takže jakákoli debata s vámi na tato témata je jen zbytečnou ztrátou času, protože bohužel z vás vypadne jen argument, že jsem Putinův agent. Ok, mne to nevadí, mne je to totiž úplně šumák. Takže asi tak.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 16-3-2020 v 21:41


Přesně tak.
Dnes jsem se zbavil několika pozic s tím, že je pak za několik měsíců na ozdraveném trhu zpátky přikoupím. Mezitím, se mi odehrál pohyb opční části portfolia, který výrazně překonal desetiletý zisk z akcií včetně dividend, akcie které jsem prodal mmj. QCOM, INTC, T, KO, PG......byly vysoko nad svoji nákupní cenou o nic mi tedy nešlo. Podařilo se mi zúčastnit se pohybu, výrazně zvýšit hodnotu kapitálu. A teď teprve jsem připravenej nakoupit obrovské oběmy. Pro mne v tuto chvílu už bez rizika. Co se týče mého ptf a pohybu směrem dolů, jsem ještě pořád ve hře s nemalými pozicemi. Bez jakéhokoliv rizika. Jde to bez nervů v klidu, není nutný u toho vůbec sedět - pracoval jsem v dílně a teď na to koukám a jsem příjemně překvapen. Roky jsem to piloval a zafungovalo to, pomůže v dalších nákupech. Takže teď akcie nedržím, prozatím. Ale určitě zas budu




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 16-3-2020 v 21:44


Chlapci, chlapci, ...vy, co jste tu par tydnu aji s cestou, vubec nechapete slozitosti a krasu osobnosti pana domaciho a jeho komplexitu. A take zivotni zkusenosti, o kterych se Vam ani mne nezda.

Vsichni jsme tu guru, v dobrem si rypneme, zaspasujeme a radostne se rozejdeme k nasim portfoliim. Nereste neresitelne, venujme se vybrednuti z krysiho zavodu. Ti, kteri budou dostatecne slusni, dostanou pozvanku na sraz a tam se dozvi vice a tajich a zakoutich mnichovskeho duchodce z Mnisku pod Brdy nebo tam nekde.

Howgh.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 16-3-2020 v 21:45


Citace: Původně zaslal: Vasek  
Hm, se nezlobte pane domácí, ale vaše argumenty nejsou vůbec přesvědčivé.

Skutečnost, že žijete v Německu 38 let, neznamená, že plně chápete politiku a ekonomiku, případně ekonomické i právní aspekty na to navazující a ještě navíc nota bene v kontextu evropského, případně celosvětového významu. Vaším jediným argumentem bylo, že česká vláda je zločinná.

Pokud se ale nepletu, tak i v Německu platí presumpce nevinny. A pokud i někdo jedná zločinně, je nutné na něho do případného odsuzujícího pravomocného výroku místně a věcně příslušného soudu hledět jako na naprosto nevinnou osobu. Nebo dle vás snad stačí k označení osoby za zločince jen váš výrok, že někdo je zločinec? Takto to chodí v Německu? Myslím, že těžko. Takže tím pádem lze i o vaší znalosti v tomto ohledu pochybovat.

Rovněž tak jsem uvedl, že stejně daleko více zločinné jsou například vlády Velké Británie, Francie, USA, které rozvrátily celý Blízký východ a v důsledku toho je nyní Německo plné snědých občanů.

Proti tomuto jste nepostavil ani jediný rozumný argument. Takže jakákoli debata s vámi na tato témata je jen zbytečnou ztrátou času, protože bohužel z vás vypadne jen argument, že jsem Putinův agent. Ok, mne to nevadí, mne je to totiž úplně šumák. Takže asi tak.



Vasku neber mi to, to já jsem doufám Putinův agent :-)




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 16-3-2020 v 21:48


To máš dobrý, ale třeba ropáci jsou už dost k.o.

Třeba Shell.

Prostor pro další pokles tam je dle mne velmi malý. Myslím si totiž jednu věc. Zcela určitě dojde do pár měsíců k dohodě mezi Ruskem a OPEC o velmi podstatném snížení těžby a ropa půjde zpět na 45 až 50 USD.

Jsou schopní to zpytlíkovat přes víkend. A vysledovat to moc nepůjde, bude to rychlé. Nakoupit /ne vypsat/ opce na long, a pak se budeš třeba zase divit, až přijdeš z dílny, kam se opce posunuly.

To máš fuk. Všichni, kterým nevoní německá politika a prodají nějaké akcie jsou Putinovy agenti.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 16-3-2020 v 21:58


roberto marconi, když já sem chodím už roky a roky investuju do akcií. Vím jak to tady chodí. Akorát jsem se asi ocitl na nesprávné straně trhu :-)



BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 17-3-2020 v 09:11


Eppairforce: jj, jen ktera je ta spravna a spatna strana trhu?
Ja jednoduchy stupidni dislekticky investor vidim obe strany trhu jako spravne. Jako strana buy and strana hold. A nyni zadne trejdiky pro radost! Jen za sve a jen za love, ktere treba nebudu nikdy potrebovat. Na rohliky, hajzlos a splaceni hypoteky a rovnatka juniorovi :rolleyes:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 22-3-2020 v 13:31


:cool: Do firmy zasvěcení lidé kupovali během týdne nejvíce tyto akcie: :cool:
The largest insider buys this week were in
NextEra Energy Inc. (NYSE:NEE) https://www.gurufocus.com/stock/NEE :( 2,6% dividenda
Exxon Mobil Corp. (NYSE:XOM) https://www.gurufocus.com/stock/XOM :) 10% dividenda
Wells Fargo & Co. (NYSE:WFC) https://www.gurufocus.com/stock/WFC :) 7% dividenda
Linde PLC (NYSE:LIN) https://www.gurufocus.com/stock/LIN :( 2,3% dividenda
:( Na NextEra a Linde se jim vykašlem, ty jsou s P/E stále předražené a mají nízký výnos dividendy.




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
michal.holik
Member
***




Příspěvků: 122
Registrován: 17-7-2019
Offline


[*] Zasláno 22-3-2020 v 20:33


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
:cool: Do firmy zasvěcení lidé kupovali během týdne nejvíce tyto akcie: :cool:
The largest insider buys this week were in
NextEra Energy Inc. (NYSE:NEE) https://www.gurufocus.com/stock/NEE :( 2,6% dividenda
Exxon Mobil Corp. (NYSE:XOM) https://www.gurufocus.com/stock/XOM :) 10% dividenda
Wells Fargo & Co. (NYSE:WFC) https://www.gurufocus.com/stock/WFC :) 7% dividenda
Linde PLC (NYSE:LIN) https://www.gurufocus.com/stock/LIN :( 2,3% dividenda
:( Na NextEra a Linde se jim vykašlem, ty jsou s P/E stále předražené a mají nízký výnos dividendy.

NEE jsem taky přikoupil. Za 190/kus je cena zajímavá.
Chytrý investor slepě nekouká na PE; PE rozhodně není pevná hranice!




<<< DIVIDENDOVÉ PORTFOLIO /// YOC celého ptf cca 4,5 % /// 1y DGR celého ptf cca 8,5 % >>>
Energy ________________ ---aktuálně nic---
Industrials ___________ MMM, RTX
CyclicalConsGoods _____ MCD
NonCyclicalConsGoods __ PEP, PG
Tobacco _______________ MO, PM
Financials ____________ MA, V
BDCs __________________ MAIN, ARCC, CSWC, GAIN
mREITs ________________ NRZ, ABR
Healthcare ____________ JNJ, PFE, ABBV
Technology ____________ MSFT, CSCO, INTC, AAPL
Telecommunications ____ T
Utilities _____________ NEE, DUK
eREITs ________________ O, OHI, WPC, NNN, STOR, AMT
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mirekk
Junior Member
**




Příspěvků: 8
Registrován: 26-3-2020
Offline


[*] Zasláno 31-3-2020 v 12:03


Nakupuje už ten Warren Edward Buffett, resp Berkshire Hathaway, anebo stále sedí na keši?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 31-3-2020 v 16:44


To by se muselo hledat s guglem. Třeba budeme mít štěstí z gugele při hledání:
2020 "Warren Buffett" bought
A když bude 1. kvartál několik dní starý, pak se to objeví za několik dní 2020 nové akcie Berkšíru na Gurufokus.

Zdá se, že Berkšír koupil v prvním kvartálu 2020 jen Delta Air Lines a DaVita.
https://www.cnbc.com/berkshire-hathaway-portfolio/
''Holdings are as of December 31, 2019 as reported in Berkshire Hathaway’s 13F filing on February 14, 2020, except for Delta Air Lines, which is as of February 27, 2020, and DaVita, which is as of March 16, 2020.''




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 31-3-2020 v 17:28


Právě z toho důvodu jsem se tady před pár dny ptal jaké má někdo zkušenosti s placenými informacemi o pozicích velkých investorů. Tak nějak vědět o nákupech velkých hochů. Zařídil jsem si to sám nikdo se k tomu neměl (klidně bych se býval podělil o náklady v několika lidech i umožnil přístup) není to levný ale bez toho je to pro mne jen hraní.



BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 31-3-2020 v 19:12


Jenomže nové pozice slavných amerických investorů jsou pěkně hloupé.
Extrémně předražené akcie Microsoft. Krachující aerolinie.
Lepší si najít sám levnou akcii od velkého starého zdravého podniku s hezkou dividendou.




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 1-4-2020 v 06:49


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Jenomže nové pozice slavných amerických investorů jsou pěkně hloupé.
Extrémně předražené akcie Microsoft. Krachující aerolinie.
Lepší si najít sám levnou akcii od velkého starého zdravého podniku s hezkou dividendou.


Snad by měl každýho rozumnýho investora zajímat okamžik kdy ti velcí ve velkém vstupují, ne? Co si kdo kdo koupí a čemu věří, prověří je jeho problém o tom není řeč. Jsem jen sám kdo si to myslí asi. No sám, doufám, že jsem spíš mezi těma pověstnými 20% a to mi stačí max




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
r626
Member
***




Příspěvků: 161
Registrován: 4-12-2019
Offline


[*] Zasláno 1-4-2020 v 11:39


osobně si taky nemyslim, že by Buffett koupil aerolinky a pocital s tim, že krachnou. Nechápu proc ještě par tydnu s nakupem nepockal :-)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Rohl
Junior Member
**




Příspěvků: 51
Registrován: 27-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-4-2020 v 12:59


Pokud bychom sledovali Buffetta, tak bychom měli kupovat také akcie Occidental Petroleum (OXY). :smilegrin:



Zajímá vás co mám, případně kupuji?
Baví vás dividendy?
Líbí se vám obsah ve formě videí?
Více najdete na mém YouTube kanále:
https://www.youtube.com/channel/UCSZ1vORrlV6v51hysX0Q1Yg
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 1-4-2020 v 17:46


A pokud bychom následovali Konečného, koupili bychom brzy akcie
Enbridge, Bank of Nova Scotia, Mitsubishi Corp.
http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=ENB&re...
http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=BNS&re...
http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=MSBHF&...




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 4-4-2020 v 11:26


FBsmiley4x.jpg - 36kB

:) Warren Buffett a dalších 16 spekulantů z ředitelství Berkshire Hathaway nyní vzpomínají staré pravidlo: nikdy nekupovat akcie leteckých společností. Od 3.4.2020 budou snad všechny tyto akcie z portfolia BRK odstraněny. Tisíc dětí z celého světa, které nakoupily akcie jen kvůli Buffettovi, mohou nyní kvůli Buffettovi opět prodat všechny letecké společnosti. :)

''In a notable reversal, Warren Buffett's Berkshire Hathaway has reduced its Delta Air Lines and Southwest Airlines stakes amid the coronavirus pandemic. Airline stocks sold off late Friday.'' Finance.Yahoo 4.4.2020




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 4-4-2020 v 20:15


I starej mistr někdy blbne aneb tragédie berkšírská
Warren Buffett koupil ve druhé polovině roku 2016 přibližně 10% akcií od 4 aerolinií,
American Airlines, Delta Airlines, Southwest Airlines, United Airlines,
i když až do té doby investici do aerolinií považoval za velikou hloupost.
V pátek 3.4.2020 začal Berkshire Hathaway holding akcie pomalu po částech prodávat
za 1/2 ceny, kterou za akcie před 3,5 lety zaplatil.
Warren Buffett má pravidlo číslo 1: Nikdy neztrácej peníze!

4-Airlines-WB-cz.png - 59kB




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 5-4-2020 v 22:09


Tyhle propady jsou hořká písnička pro divi investora ale super hit pro opce používajícího investora. Takže když se to dělá správně není třeba chodit do práce (jak říká zmiňovaný šéf Berkshire) nebo čekat na důchod a počítat jestli mi na něj divi za desítky let už vydělaly. Pak přijde propad jako teď, nějaká ta firma přestane vyplácet na čas divi a co teď. Zase čekat, pět let, deset let..není to snad pravda?
Nehledě na to, že smysluplnej údaj je vlastně výkon portfolia jako celku.

A když je vše jak má bejt, je čas na toto ?:
https://www.youtube.com/watch?v=zuQj4uDZuMU
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 5-5-2020 v 19:43


To nejlepší z výroční valné hromady 2.5.2020:
Berkshire Hathaway Holding a Warren Buffett se rozloučili se všemi akciemi čtyř největších amerických leteckých společností s velkou ztrátou během korona krize. :)
Berkshire prodal své podíly ve společnostech Delta Air Lines, American Airlines, Southwest Airlines a United Airlines za polovinu toho, co bylo investováno v roce 2016. :)
Na konci roku 2019 vlastnil Berkshire Hathaway Holding 11 % z Delta Air Lines, 10 % z American Airlines, 10 % z Southwest Airlines a 9 % z United Airlines. :)
Ztráta Berkshire Hathaway holdingu v prvním čtvrtletí roku 2020 činila 50 miliard USD. :)

Hlupáci z celého světa kupovali akcie nějaké z těch aerolinií jen proto, že největší odborník světa - Warren Buffett je koupil.
A nyní aby ti hlupáci se ztrátou taky akcie prodávali, protože Buffett se ztrátou prodal.
:)
Inteligenti z celého světa však pamatují dvě moudrosti:
1) Nikdy nekupuj akcie aerolinií!
2) Chceš-li získat 1 milion, investuj 10 milionů do akcií aerolinií!

1950-1980 možná Buffett ''kupoval 1 dolar za 50 centů''. Dnes Buffett '''prodává 1 dolar za 50 centů''.
A tak by měl jít do důchodu, když už je mu 89.
Facebook skupiny pro value investing mající nahoře panorama foto Warrena Buffetta by měly nyní změnit foto, dát si tam nějakou krajinu.
Buffett-25.jpg - 56kB




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  2    4    6  ..  9

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 44.6% - SQL: 55.4%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: