Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1    3  4
Autor: Předmět: Indexy a burzy
Investor
Super Admin
*********


Avatar


Příspěvků: 34
Registrován: 24-4-2018
Offline


[*] Zasláno 21-6-2019 v 08:30
Indexy a burzy


Indexy a burzy
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 21-6-2019 v 09:44


Včerejší optimismus vynesl S&P 500 na historická maxima!
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 21-6-2019 v 17:33


Pavle, DJIA ho bude jistě brzy následovat. Už mu moc neschází, protože se dnes přiblížil na dostřel. Scházelo mu magických 44,44 bodů.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 23-6-2019 v 18:27


DAX.png - 8kB
30.2.2018
Jestli budou akcie dál takhle hezky klesat, brzy dostane člověk nápad, koupit akcie levně na kredit, dříve než se vrátí Dow a DAX zpátky na historické maximum. Jen aby klesaly ty akcie, které člověk chce koupit a neklesaly ty akcie, které chce člověk s výdělkem prodat. Však velký dvouletý krach akcií to ještě není. Velký dvouletý krach je pravděpodobný jen u kryptoměn. Vždyť akcie dnes klesají jen kvůli počasí, protože se venku ochladilo. Akcionáři, investoři, burziáni a jiné názvy od hloupých blondýn z televize, nemají s dnešním poklesem akcií nic společného. Ten pokles zaviňují jen obchodní automaty od hedgefondů, které mají na svědomí 70% obchodů na burze.
30.2.2018
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 3-7-2019 v 10:14


Bankovní sektor v USA do konce března 2019 poklesl od začátku roku 2018 o -7,9%. S&P rostl za stejné údobí o +6%. Nyní se to začíná rovnat a bankovní sektor má nejlepší výkonnost ze všech sektorů v USA i s predikcí na dalších 12 měsíců. Pokud se započítá i fundamentální podhodnocenost vůči ostatním sektorům z S&P, tak se dá očekávat, že by tento sektor mohl letošní rok zakončit relativně na dvojnásobku výše zmíněného indexu. Já se domnívám, že nejméně +20% by bylo velice reálné číslo. Když jsem tuto hypotézu psal snad začátkem roku, tak jsem se zřejmě nemýlil a vlastně jsem s tímto efektem i počítal. Uvidí se koncem tohoto roku, kde bankovní akcie zaparkují a jestli moje analytické bláboly se změní ve skutečnost? Ty 4 největší americké banky by si jistě shodně zasloužily průměrné P/B =1,5. Počítám s tím, že pokud bude růstová trajektorie pravidelně každým kvartálem spolehlivě narůstat, tak to magické číslo 1,5 se stane brzy skutečností.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 3-7-2019 v 18:25


Dnes DJIA zakončil na historickém maximu 26,966.00 bodů! :love::kiss:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
abak
Member
***


Avatar


Příspěvků: 250
Registrován: 1-7-2019
Offline


[*] Zasláno 3-7-2019 v 21:59


Stanislave,

americké banky vypadají fundamentálně lákavě (zvlášť Citigroup, která je nejprogresivnější pokud je investor nakloněn technologiím a digitalizaci v tomto sektoru), ale při negativním sentimentu by mohly zahučet klidně o 30 % dolů během pár týdnů (a to bude vhodná chvíle na vstup), vyšší tržní valuace možná příjde, i když je otázkou jestli před ní příjde propad, nebo až po ní.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 4-7-2019 v 10:19


Abaku, americké banky jsou silně kapitálově zajištěné oproti evropským bankám a jsou bezpečně nachystané na další recesi. Já moc dobře chápu pár zdejších lidí, že z nich mají obavu, ale hypotéční podvod už je dávno za námi, takže se můžeme děsit zase něčeho nového, co může přijít opět zcela nečekaně. Hypotéční podvod se začal realizovat v roce 1981, ještě dávno předtím než se východní Evropa otevřela světu. Základem bylo vyvolat celosvětově chaos a shrábnout v době krize cenné podíly firem po celém světě za hubičku. Během dekády obměnily akcie svého majitele z více jak 93%. Některé firmy se chovaly v době krize velice hlupácky a zbavovaly se zcela nečekaně svých podílů, což s odstupem doby chápu jako velkou neprofesionalitu a selhání managementu. Dělo se tomu hlavně v Německu, ale možná ten tlak byl vyvolán uměle z Deutsche Bank, která třeba tlačila firmy na promptní splacení dluhů? Některé firmy se z toho už nevzpamatovaly, pokud například investovaly mimo území Německa. Madam Schäfflerová rodačka z Prahy například vykupovala draze akcie Continental bez povinného oznámení. Pokud by měla řádný sitzfleisch, tak je mohla zcela v klidu koupit o více jak polovinu levněji a mohla hladce tuto firmu ovládnout a stala by se bezesporu nejbohatším člověkem v Německu. Daimler prodal akcie za cenu, kdy při zpětném odkupu zaplatil o 100% více. Šéf Rathiopharm Adolf Merckle spáchal raději sebevraždu, protože se pustil do spekulace s akciemi VW, která mu však nevyšla. Jeho rodina pocházela z Čech, konkrétně z Ústí nad Labem. Zvláštní na tom je to, že oba němečtí miliardáři měli kořeny v Čechách, což zrovna není moc dobrá vizitka pro naši zem, kvůli jejich podvodnému jednání.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
abak
Member
***


Avatar


Příspěvků: 250
Registrován: 1-7-2019
Offline


[*] Zasláno 4-7-2019 v 14:14


Stanislave, díky za zajímavou historickou vsuvku, lidé jsou nepoučitelní a historie se může opakovat.

Teď už více k současnosti,

o kapitálovou zajištěnost amerických bank mi vůbec nejde, o tu se nebojím, fundamentálně jsou ve významně silnějším postavení (mimo jiné i z důvodů implementace Basel III a IV), než před rokem 2008, ovšem také za cenu zúžení produktového portfolia směrem k méně rizikovým produktům, čímž omezily svůj potenciální růst, avšak za cenu vyšší stability, což hodnotím pozitivně. Více riziková finanční aktiva jsou nám retailovým investorům dostupná tak jako tak a nemusíme v nich zvyšovat svou expozici skrz komerční banky.

Propad o kterém jsem psal nastal koncem roku 2018. JPMorgan Chase &Co. (JPM) i Bank of America Corp. (BAC) se propadly o bezmála 20 %, Wells Fargo & Company (WFC) o 22 % a Citigroup (C) o téměř 30 %. Propady byly v přímé korelaci s pohyby celého akciového trhu vlivem negativního sentimentu koncem loňského roku v současnosti jsou s vyjímkou WFC nad předpropadových tržních oceněních. A právě na takovou příležitost bych opět klidně počkal. O následné relativně rychlém návratu na předchozí ceny nepochybuji. Současná valuace s průměrným P/B pod 1,5 se zdá být lákavou, ovšem historicky předkrizové ocenění bankovních titulů se pohybovalo P/B směrem blíž k 1,5 i z výše uvedených důvodů (rizikovější a výnosnější produktové portfolio), ale je třeba dodat že s P/B blíž 1,5 se jednalo vždy o vyšší hladinu cenového kanálu v rámci hospodářského cyklu.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 4-7-2019 v 15:32


Maximální P/B u Citigroup bylo před krizí někde u 2 a u Bank of America bylo lehce přes 2. To už je dnes víceméně jedno, ale sentiment nedůvěry zůstal, proto je ta akcie tak silně podhodocena, i když má násobně více vlastního kapitálu než před krizí, čímž jsou bankovní akcie alespoň z mého pohledu atraktivnější.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 10-7-2019 v 15:08


Dnes se DJIA opět přiblížil k magické hranici 27.000 bodů, tak jsem zvědav, kdy ta směšná laťka konečně už padne a posune se do konce roku k hranici 29.000 bodů, kde by po zásluze měla i být, což je víceméně dvojnásobek vrcholu z roku 2007. Dlouhodobě akcie v indexu DJIA rostly více jak 8% p.a., pokud se bere v potaz dlouhodobý růst té nejslabší akcie z tohoto indexu. Podle mého soudu ta meta měla být překonána už před více 1,5 rokem:exclamation::starhit:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 10-7-2019 v 16:40


A index S&P500 dnes krátce po zahájení obchodování překonal 3000 bodů.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 10-7-2019 v 18:35


Daks se dnes zbláznil. A Dau je celý den zelený.

Daks.png - 14kB DAX
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
TomasV
Member
***




Příspěvků: 317
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 10-7-2019 v 20:38


Maxima maji nasvědomí prohlášení Fedu o případném snižování sazeb.

https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4174050/powell-signalizu...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 11-7-2019 v 09:58


Mediální bláboly o snížení hlavní sazby v USA akorát oslabují dolar, což je i důvod, aby se tomu tak dělo, protože silný dolar by americké ekonomice škodil. Tento experiment by jistě zamával s tržními cenami amerických bank směrem dolů, takže i insider a penzijní fondy by tedy měly v předstihu prodávat. Je zajímavé, že v 1.Q 2019 byly například akcie Citigroup silně vyprodávány a nyní po 3 měsících jsou více jak +14%. Na trhu je příliš mnoho traderů i v řadách těch, kteří by se měli chovat profesionálně a chovají se jako malé děti se zápalkami ve stodole. Fundamentálně laciná akcie by se měla držet do předražení, a poté by mohla být prodána. Snížení sazeb v minulosti akorát přibrzdilo obchod a průmysl, takže z mého pohledu to mělo spíše obrácený efekt, než jak se tvrdí. Mantra laciných peněz oslabuje bankovnictví, takže banky jsou obezřetnější v půjčování peněz, a tím se spouští tento neblahý dominový efekt. Nejvíce to poškodilo trh s dluhopisy, čímž se ekonomická slabost akorát přelila do tohoto nízkoúročeného nesmyslu. Otázkou je, kdo by ty nízkoúročené dluhopisy pak nakupoval, když se jich hlavně Čína ve velkém zbavovala, takže by ve velkém objemu zůstaly na trhu neprodejné, pokud by je tedy nenakupoval FED, čímž by si opětovně krmil rozvahu, když ještě nedávno tvrdil pravý opak? Ve svém důsledku by šlo o kvantitativní uvolňování v době, kdy je americká ekonomika skoro v konjunkturálním módu. Při historicky nízké nezaměstnanosti, růstu HDP ke 3% a nízké inflaci cca. 2% to na mě z makroekonomického hlediska působí jako velký nesmysl. Ostatně vím z minulosti, jak FED dělal ekonomické prognózy, kdy sebral 9 měsíců starou nesmyslnou projekci a aplikoval jí hloupě na výrazně se lepšící ekonomiku a všichni osli tomu tupě věřili! Takové diletantství jsem opravdu nečekal, ale aspoň mi to otevřelo oči, co je to za šmejdskou organizaci složenou z prolhaných lemplů. Veškeré zásahy ekonomice škodí, takže je lépe tomu dát volný průběh, protože trh si najde rovnováhu sám zcela nezávisle na různých nesmyslných intervencích od různých hlupáků, kteří se tváří, že ekonomice rozumí a sedí třeba i ve FEDu.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 11-7-2019 v 14:56


Dnes 11.7. 2019 konečně padlo 27.000 bodů na DJIA! :love::kiss:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 11-7-2019 v 16:59


Daks hloupne dnes jako včera. A Dau je zase celý den zelený.
Já budu mít radost z poklesu akcií ale jen tehdy, když klesne Allianz na 200 euro.
Protože mám akcii Allianz už měsíc objednanou koupit, jestli klesne na 200 euro.
Však i v září bývají akcie dole, tak snad se kurzu 200 euro dočkám.

Daks.png - 11kB DAX
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 13-7-2019 v 14:39


Daks je stále šílenější. Zatímco Dau je celý den zelený. Mnohý den dosáhne Dau nového historického maxima.
Co z toho plyne, když německé blue chips nerostou a americké blue chips rostou jako z vody?
To je jasné. Kupovat levné akcie z DAXu s 4% až 6% dividendou. A vyprdnout se na americkou performanci a nízkou nebo nulovou dividendu.
Jen ten, kdo letošní rok s akciemi začíná, kupuje drahé americké akcie, které uplynulý rok nejvíce rostly a zapomíná dividendy. A zrovna tak Warren Buffett. Tedy Warren Buffett došel po 70 letech dnes tam, kde jsme byli my už v prvním roce na burze.

Daks.png - 11kB DAX
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 13-8-2019 v 14:16


Argentinský index Merval ztratil 38% včera v pondělí 12.8.2019.
Předvolbu prezidenta v Argentině vyhrál levicový, snad dokonce komunistický kandidát Alberto Fernandez.
Obchodní automaty a spekulanti prodávají v panice argentinské akcie a straší se navzájem s možností státního bankrotu.
Státní bankrot Argentiny je prý na 72% jistý. A tak argentinské peso ztratilo včera 15% proti americkém dolaru.

Já si k tomu domyslím: Před výtahem v nejvyšším mrakodrapu Buenos Aires stojí dlouhá fronta spekulantů a akcionářů.
Všichni chtějí vyjet do nejvyššího patra a tam vyskočit z okna.
Fecha: 12/08/2019 ,,, Últ. cierre: 44.355,09
Máximo: 44.355,20 ,,, Mínimo: 27.450,34
https://www.puentenet.com/cotizaciones/indice/MERVAL

Merval.png - 44kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 23-8-2019 v 07:10


Nikkei Heikin Kabuka sestavený od novin Nihon Keizai Shimbun
Japonský akciový index Nikkei 225 dosáhl 29. prosince 1989 s 38.957,44 body své historické maximum.

Nikkei.png - 43kB

Nikkei Heikin Kabuka sestavený od novin Nihon Keizai Shimbun
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-8-2019 v 15:37


NASDAQ dnes opět stanul na 8.000 bodech!
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 4-11-2019 v 18:46


DJIA se dnes dostal na své historické maximum 27,517.60 bodů!
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 16-11-2019 v 11:37


Včera poprvé padla 28,004.89 bodová DJIA hranice. Na této kótě index zavíral, takže se dá očekávat, že tento optimismus se udrží i v pondělí, pokud se nevychrlí nějaké negativní poplašné zprávy. 30.000 bodů zaručeně padne s vítězstvím Donalda Trumpa příští rok. Všechny akácie mám opět krásně v plusu. Včera jsem zlámal 6 svátečních kvasnicových bernardýnů a měl jsem jí jak z praku. To úterní tankové pivo bylo proti tomu chcanky. Měli ho v Albertu po slevě z 26,50 Kč na 15,90 Kč za kus, tak si tam zaběhněte, protože je to lepší jak Plzeň. Nepotřebujete k tomu žádný otvírák, protože to má speciální uzavírací patent s keramickou zátkou a gumovým těsněním. Kluk z práce mi dovezl předloni sváteční pivo z Litovle a taktéž bylo skvělé. Švára i kamarád z práce se skoro vždy a hlavně nezávisle shodli na pivu, aniž by se znali. Vožralství pečlivě budované po léta však v sobě chlapci nezapřou! :lol:

P.S. Když švára chlastal mobil jako panáka, tak jsme se se ségrou řezali jak ti blázni, protože v tomto případě udržet dekórum zdaleka vůbec nešlo. Mě zase synovec natočil na mobil, když jsem se probudil u nich v podkroví a nemohl jsem se dostat ke dveřím, protože jsem nevěděl, kde jsem a navíc tam byla totální tma, takže jsem vůbec nic neviděl. Potřeboval jsem na malou, takže jsem u toho pěkně hudroval a lezl přes psací stůl. Musel jsem vypadat jako hladový varan. Nutno dodat, že to na každé oslavě dávají oba synovci k lepšímu - ti šmejdi. Nejlepší bylo, když mladej kameraman posiloval a pak se mu o tom i zdálo a praštil se pěstí ve spánku do nosu, což nemělo vůbec žádnou chybu.




AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
pigzor
Junior Member
**




Příspěvků: 68
Registrován: 11-7-2019
Offline


[*] Zasláno 18-11-2019 v 11:33


to je dobrej vyraz - akácie :)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3581
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 28-11-2019 v 08:41


Jaké akcie z jakých zemí obsahuje MSCI World Index
MSCI World Index a ETF na nej, to je pekná lumpárna a podvod na detech. Index byl zalozen 1968-1970 od naseho kolegy Morgan Stanley.
Podívejme se, jaké akcie a z jakých zemí jsou dnes zastoupeny (zcela jinak nez 1970):
V indexu a ve fondu ETF je zastoupeno 1.650 ruzných akcií ze 23 prumyslových zemí. Nejmensí pozice akcie ve fondu delá jen 0,01% z fondu a nemá význam.
A je tam prílis veliká váha na USA a na predrazené technologické akcie: Microsoft delá 2,3% indexu, Apple 2,2%, Amazon 1,9%, Facebook 1,1%, Alphabet 0,8%.
Akcie USA tvorí 63% indexu. Akcie Japonska 8,2%. Akcie Británie 5,5%.
Akcie Francie 3,8%. Akcie Kanady 3,5%. Akcie Svýcarska 3,1%.
Nemecko 2,8%. Austrálie 2,3%. Hong Kong 1,3% Nizozemsko 1,2%. Spanelsko 1,0%.
Ostatních 12 státu dohromady delá jen 4% z indexu.
https://www.msci.com/developed-markets
Kdyz nechce clovek mít zádné akcie: Apple, Amazon, Facebook, Alphabet a zádné akcie Japonska, Kanady, Svýcarska, Austrálie, Hongkongu, musí se ETF fondu na MSCI World Index zdaleka vyhýbat.
:cool: Radeji si vytvoríme behem 20 let nás vlastní fond ze 30 akcií, kde kazdá akcie bude delat 3,3% z investovaného kapitálu. A kdyz behem let nejaká akcie vyroste 100% a jiná akcie 0%, nebudeme s tím hýbat. Jde nám jen o dividendy jako duchod. Kdyz díky rustu kurzu jedna akcie zdvojnásobí váhu v portfoliu, je to jedno.
30 dividendových akcií (na každou 3,3% peněz) z USA, Německa, Británie, Španělska, Francie (Sanofi) , Nizozemska (R.D.Shell A) a Belgie (AB InBev). Pokud jsou jen dividendy důležité. A růst kurzů je lhostejný.

msci-world-index.jpg - 27kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1    3  4

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 31.8% - SQL: 68.2%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: