Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1    3  ..  19
Autor: Předmět: Statistika
Investor
Super Admin
*********


Avatar


Příspěvků: 34
Registrován: 24-4-2018
Offline


[*] Zasláno 21-6-2019 v 08:33
Statistika


Statistika
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 25-6-2019 v 16:47


Štěstí z gugele
Kdo má štěstí z gugele, asi najde s Guglem český nebo anglický článek o tom, že při investici do indexu Dow Jones nebo DAX, asi pomocí ETF, nebyla investice ještě nikdy 15 let v mínus.
Zkuste to tedy najít, máte-li na to čas! A dejte sem pak obrázek a link na ten český nebo americký článek!
Německy :post: https://www.dai.de/de/das-bieten-wir/studien-und-statistiken...
:post: https://www.fool.de/2015/11/12/die-uberraschende-erkenntnis-...

Akcie jednoho zdravého podniku nebo banky, které nemíří k bankrotu, by měly být dříve než za 15 let v plus, když se koupily levně a nezvýšil se počet jejich akcií.
A jestli podnik nebo banka má pak několikrát více akcií než před krachem akcie, musely se ty akcie na konci krachu levně přikoupit za stejnou sumu jako před krachem, aby se dostaly za pár měsíců až pár let do plus. To se stalo u Royal Bank of Scotland ve finanční krizi.

Já se spokojím s těmi slovy, že DAX neměl v žádném úseku 15 let negativní výnos. A pravděpodobnost negativního výnosu po 15 letech je 0%, ať už se sleduje kterýchkoliv úsek 15 let.
''''Auf der völlig sicheren Seite standen Anleger ab einer Haltedauer von 15 Jahren. Ab hier lag das Verlustrisiko bei
sensationellen 0 %!''''

:info: Použití obrázku: Na pravé stupnici najdeme počáteční rok investice do indexu DAX 2000, rok největšího předražení akcií v historii, pak jedeme vodorovně doleva, a vidíme průměrný roční výnos 3,1% tam, kde je na dolejší stupnici rok 2013. Nebo ztráta -32,9% ročně tam kde je na dolejší stupnici rok 2002.
Počáteční rok investice 2003 na pravé stupnici, když byly akcie levné, a vodorovně doleva nad rok 2007 na dolejší stupnici ukáže průměrný roční výdělek 19,4%.
:exclamation: Tedy nekupujte pravidelně jednu akcii nebo index každý rok za stejnou sumu peněz! Kupujte akcii nebo index jen ty roky, když jsou akcie levné s PE PB PS!

DAX-15-r-nikdy-v-minus.png - 82kB

Doba držení DAXu -- průměrný roční výnos -- pravděpodobnost ztrát -- pravděpodobnost výdělků
1 rok -- 10,3 % -- 30 % -- 70 %
5 let --- 7,3 % -- 19,6 % -- 80,4 %
10 let -- 8,1 % -- 4,8 % -- 95,1 %
15 let -- 8,4 % -- 0,00 % -- 100 %
20 let -- 9,1 % -- 0,00 % -- 100 %
25 let -- 8,9 % -- 0,00 % -- 100 %
30 let -- 9,1 % -- 0,00 % -- 100 %
35 let -- 8,6 % -- 0,00 % -- 100 %
40 let -- 8,0 % -- 0,00 % -- 100 %
45 let -- 7,4 % -- 0,00 % -- 100 %
50 let -- 7,3 % -- 0,00 % -- 100 %
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 28-6-2019 v 21:40


V letošním roce byl plán inkasovat z ptf. 5% příjmů netto, skutečnost za 1. pololetí je přes 6% netto. Novým cílem je získat ještě 3% (předpokládaná výše inflace).
Růst hodnoty ptf. za 1. pololetí je 9%, přičemž maxima bylo dosaženo v dubnu (přes 10%).
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 29-6-2019 v 07:29


Můj růst peněz z dividend za 1. polovinu roku 2019 proti 1. polovině roku 2018
+38%
a průměrné měsíční dividendy 786 €

Ve druhé polovině roku to bude horší, a proto roční růst dividend bude nižší jak 38%
a průměrné měsíční dividendy budou nižší jak 786 €.

Nejvíce v plus od průměrné nákupní ceny mám dnes akcie:
ProcterGamble +109%, WellsFargo +114%, Pfizer +142%, JohnsonJohnson +158%.
V minus od průměrné nákupní ceny mám dnes akcie:
Lloyds Bk.Gr., Banco Bilbao, Banco Santander, Tesco, Kraft Heinz. Za několik let je přikoupim. A když jsem je kupoval vždy levně, podle statistiky nebudou ani 15 let v mínus.

:ninja: Většina z vás přikupuje akcie v minus, aby se minus zmenšilo a za rok zmizelo. To je zajímavé, když se chce akcie prodat.
:ninja: Já jsem přikupoval všechny akcie, kde byl výnos dividendy vyšší jak 5%. To je zajímavé, když se chce více peněz z dividend.
:ninja: Za několik let se objeví na mém kontě desítky tisíc €. A pak chci přikupovat ty akcie, které dávají málo peněz z dividend. Aby každá z mých 25 akcií vysypala během roku alespoň 400 € dividendy po zdanění.
25x400=10.000 € dividendy během roku, to je jako nic.
Potěšující roční dividendy jsou 12.000 € po dani. :)
Já nechci žádnou z mých 25 akcií prodávat. Proto je mi plus nebo mínus lhostejné. Já chci jen dividendy jako důchod. Nejprve 8.000 € ročně a pak 12.000 € ročně.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vitusus
Member
***




Příspěvků: 133
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-7-2019 v 07:58


Tak máme za sebou první půlrok a je tedy čas na bilancování:

Za leden - červen 2019 jsem dostal netto 629.75 USD

Za leden - červen 2018 jsem dostal netto 424.20 USD

Meziroční nárůst tedy 48.5 %

Pokud odečtu mimořádnou dividendu BBL ve výši 83.64 USD, tak je meziroční nárůst 28.7 %.

Druhá polovina roku bude opět zajímavá, čekají mě nějaké nákupy a přijdou různá zvýšení dividend (JPM a další).

Dividendám zdar :lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
VSbrok
Junior Member
**




Příspěvků: 40
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-7-2019 v 17:22


Tak první polovina roku 2019 za námi, takže je čas bilancovat ...

- uskutečněno 8 nákupů
- H1 2018 vs H2 2019 +26,9%
- $1k hranice pokořena a lehce překročena / $1k měsíčně je však stále ještě dáááálekooo
- díky levným příkupům pozic v mínus se mi nadále daří drže čistý divi výnos nad 5%
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jack N.
Member
***




Příspěvků: 121
Registrován: 2-7-2019
Offline


[*] Zasláno 2-7-2019 v 17:08


Tak jo, bilance za 2.kvartál: celkem jsem obdržel netto dividendy v hodnotě 690.5 $ a 131.2 €, meziročně +12%.
Nové pozice: Molson Coors (TAP) a CBL preferred-E a dále jsem přikoupil Archer Daniels Midland (ADM) a Cardinal Health (CAH).

Za první půlrok byla celková suma dividend 1284.9 $ a 221.4 €, meziročně +12.5%.
Jde to, ale mohlo by to růst trochu rychleji :-)


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vosa
Member
***


Avatar


Příspěvků: 205
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 2-7-2019 v 17:49


Jack N.: Ad Molson Coors (TAP) - Očekáváš, že už se otočí ten tříletý pokles?



Portfolio: 3M, AbbVie, Alphabet, Altria, Apple, ABR, AT&T, Antero Midstream, Boeing, Br.Am.Tobacco, Broadcom, Canadian National Railway, Carrier, Caterpillar, Chevron, Cisco, Citigroup, Coca Cola, Deutsche Telekom, Duke Energy, Electronic Arts, Enbridge, Exxon, General Mills, Hewlett Packard, Home Depot, Iberdrola, IBM, Intel, JPMorgan, Johnson&Johnson, Kinder Morgan, MAIN, McDonald's, Microsoft, Next Era Energy, Omega Healthcare, Pembina Pipeline, PepsiCo, Pfizer, Philip Morris ČR, Procter&Gamble, Realty Income, Rio Tinto, RITM, Stanley Black&Decker, Texas Instruments, Viatris, Vodafone, Whirlpool, Williams
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jack N.
Member
***




Příspěvků: 121
Registrován: 2-7-2019
Offline


[*] Zasláno 3-7-2019 v 10:42


Ano, v druhé polovině roku by konečně měla klesnout finanční páka (debt / EBITDA) pod 3.75 a mělo by nastat slibované zvýšení dividendy. Společnost generuje fůru volné keše (FCF yield je cca 11% ! ) a přestože akvizice zbývajícího podílu Millera byla trochu přeplacená, znamená přírůstek zisků.
Nebude to žádná raketa (logicky), ale jako reálné vidím P/E 15, což by při EPS 4.9 dávalo cenu 73 $ za akcii.

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 3-7-2019 v 12:38


Molson Coors. Zisk na 5 let dopředu se pohybuje pod 1% ročně, což vidím jako velkou slabost, i když je ta akcie fundamentálně podhodnocená. Já osobně bych si jí nekoupil, pokud neroste zisk a obrat. S netto dividendou a růstem zisku by měla akcie jednoznačně překonat alespoň 7% roční růst. Takto to vypadá, že by vaše investice akorát kopírovala dividendou inflaci a tržní cena by dlouhodobě stagnovala. Podle mne je 4% netto dividenda u rostoucí společnosti se ziskem a obratem daleko bezpečnější a je lépe, když je i fundamentálně podhodnocená. K tomu povětšinou dochází, když je firma krátkodobě v problémech, které brzo překoná.
https://finance.yahoo.com/quote/TAP/analysis?p=TAP
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 26-7-2019 v 16:49


Díky dnešnímu růstu akcií Vodafonu jsem se dostal s hodnotou ptf. na letošní maximum, ale Vodafon čeká redukce z 10% na 7,5%. Obdobný vývoj bych potřeboval na Britsko-americkém tabáku, kterého mám rovněž 10%.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
kenny
Newbie
*




Příspěvků: 1
Registrován: 27-7-2019
Offline


[*] Zasláno 27-7-2019 v 13:15


Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Molson Coors. Zisk na 5 let dopředu se pohybuje pod 1% ročně, což vidím jako velkou slabost, i když je ta akcie fundamentálně podhodnocená. Já osobně bych si jí nekoupil, pokud neroste zisk a obrat. S netto dividendou a růstem zisku by měla akcie jednoznačně překonat alespoň 7% roční růst. Takto to vypadá, že by vaše investice akorát kopírovala dividendou inflaci a tržní cena by dlouhodobě stagnovala. Podle mne je 4% netto dividenda u rostoucí společnosti se ziskem a obratem daleko bezpečnější a je lépe, když je i fundamentálně podhodnocená. K tomu povětšinou dochází, když je firma krátkodobě v problémech, které brzo překoná.
https://finance.yahoo.com/quote/TAP/analysis?p=TAP


A ví někdo z čeho vychází tyto analytické předpoklady yahoo? Sleduje někdo jestli to zpětně aspoň nějak souhlasí?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
abak
Member
***


Avatar


Příspěvků: 250
Registrován: 1-7-2019
Offline


[*] Zasláno 27-7-2019 v 13:37


Citace: Původně zaslal: kenny  
Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Molson Coors. Zisk na 5 let dopředu se pohybuje pod 1% ročně, což vidím jako velkou slabost, i když je ta akcie fundamentálně podhodnocená. Já osobně bych si jí nekoupil, pokud neroste zisk a obrat.
https://finance.yahoo.com/quote/TAP/analysis?p=TAP


A ví někdo z čeho vychází tyto analytické předpoklady yahoo? Sleduje někdo jestli to zpětně aspoň nějak souhlasí?


Pokud se nic nezměnilo, Yahoo používá data od Refinitiv (https://www.refinitiv.com/en), tzn. bývalý Thomson Reuters.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
abak
Member
***


Avatar


Příspěvků: 250
Registrován: 1-7-2019
Offline


[*] Zasláno 1-8-2019 v 11:04


Citace: Původně zaslal: abak  
Citace: Původně zaslal: kenny  
Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Molson Coors. Zisk na 5 let dopředu se pohybuje pod 1% ročně, což vidím jako velkou slabost, i když je ta akcie fundamentálně podhodnocená. Já osobně bych si jí nekoupil, pokud neroste zisk a obrat.
https://finance.yahoo.com/quote/TAP/analysis?p=TAP


A ví někdo z čeho vychází tyto analytické předpoklady yahoo? Sleduje někdo jestli to zpětně aspoň nějak souhlasí?


Pokud se nic nezměnilo, Yahoo používá data od Refinitiv (https://www.refinitiv.com/en), tzn. bývalý Thomson Reuters.


A dnes se něco mění, vypadá to, že se Refinitiv pravděpodobně stane dcerou LSE:

"London Stock Exchange Group Plc agreed to snap up Refinitiv in a $27 billion blockbuster deal, betting on a future dominated by data that will extend its reach beyond Europe. Shares in LSE rose as much as 8% after the exchange operator unveiled details of the transaction for the data and trading provider..." @Bloomberg, August 1, 2019, 10:13 AM

Více na: https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-08-01/lse-seals...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 5-8-2019 v 19:50


Pěkně to dneska hučí dolů! Všechny tři hlavní US indexy aktuálně klesají o více než 3 procenta.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-8-2019 v 07:18


dividenden.gif - 12kB
Máme radost, když akcie klesají. Protože chceme koupit. Protože nechceme nikdy prodat.
Protože náš příjem z dividend všech akcií dohromady je každý rok vyšší.

Možná že lidé bez akcií a jednodenní spekulanti se dnes dívají do našeho fora,
zda dnes někdo brečí nad klesajícími kurzy akcií.
Zde však nikdo nebrečí, nemyslí na vraždu ani sebevraždu a nikomu z fora nenadává.
Protože ve foru téměř každý chce držet téměř všechny akcie pro dividendy až do smrti,
a při dnešním poklesu akcií musí mít radost, když má tisíc nebo několik tisíc eur na kontě,
aby koupil akcie mnohem levněji než před měsícem.


Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 6-8-2019 v 08:50


Z klesajících cen mám opravdu velkou radost, ačkoliv prodávám. Radost mám o to větší, že mám prodáno včas a mám několik tisíc eur na kontě a budu kupovat mnohem levněji než před měsícem.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 6-8-2019 v 09:31


Koukám Wiki, že máš opravdu kliku. Mě také svrběly prsty u Citigroup po té zprávě o snížení sazby, ale měl jsem vyčerpán limit, tak jsem od toho upustil. Uvidím příští rok, co se naskytne? Ty situace se neustále opakují a je to způsobeno tou řevnivosti s Čínou. Jen ať si klidně devalvují, protože se tak devizové dolarové rezervy přesunou rychleji do USA, což je určitě účel. Investiční bankéři strádali, tak teď aspoň zase mají hotové žně.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 6-8-2019 v 10:41


Zdravím všechny investory. Tak jsem se po delší odmlce přihlásil do staronového fora.
Já také občas realizuji prodeje za účelem akcelerace zisku, ale nyní mám trochu opačné dilema. Co děláte s pozicemi, které jsou hluboko v záporu, dividenda byla katnutá a už něvěříte společnosti natolik, abyste realizovali další dokupy. Necháváte akcie v portfoliu vyhnít , nebo realizujete prodej se ztrátou a raději kupujete akcie s lepším výhledem, bezpečnější dividendou a jejím předpokládaným růstem? U mě je to momentálně OMI a KHC, malé expozice, ale jasné zítřky v nedohlednu :( :thumbdown:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
abak
Member
***


Avatar


Příspěvků: 250
Registrován: 1-7-2019
Offline


[*] Zasláno 6-8-2019 v 11:33


Citace: Původně zaslal: Mindoro  
Zdravím všechny investory. Tak jsem se po delší odmlce přihlásil do staronového fora.
Já také občas realizuji prodeje za účelem akcelerace zisku, ale nyní mám trochu opačné dilema. Co děláte s pozicemi, které jsou hluboko v záporu, dividenda byla katnutá a už něvěříte společnosti natolik, abyste realizovali další dokupy. Necháváte akcie v portfoliu vyhnít , nebo realizujete prodej se ztrátou a raději kupujete akcie s lepším výhledem, bezpečnější dividendou a jejím předpokládaným růstem? U mě je to momentálně OMI a KHC, malé expozice, ale jasné zítřky v nedohlednu :( :thumbdown:


Pokud jsou už vyklesané natolik, že tvoří méně než procento daného akciového portfolia, nechávám akcie vyhnít, ať to dopadne jakkoli, potenciál zhodnocení je většinou významně vyšší, než ztráta celé pozice a investování do podniku s významně nižším potenciálním zhodnocením. V mém případě se jedná pouze o CBL & Associates Properties Inc. (CBL - přepákovaný retailový REIT - velmi negativní perspektiva vzhledem k hospodářskému cyklu) a Uniti Group Inc. (UNIT - soudní spory, držitelé CDS a věřitelé WIN tlačí na snížení nájmu majoritního nájemníka infrastruktury (WIN) ve vlastnictví UNIT - tady je to trochu lepší).

Nutno dodat, že výše uvedené podniky byly už od samého začátku velmi rizikové a zhodnocení v nich bylo spekulativní. U KHC bych byl větším optimistou, u OMI to vidím o dost hůř.

Pozice bych možná uzavíral v případě, že bych se chtěl zbavit části daně z kapitálových výnosů realizovanou ztrátou.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-8-2019 v 11:56


:post: Několik lidí zde fandí 60-let starému americkému akcionáři nicku ''BuyAndHold2012'',
který drží 50 různých akcií, dobré i prašivé akcie, v jednom kuse od nákupu až do dnes, některé akcie už 40 let.
Jeho portfolio má hodnotu už 2 miliony dolarů a jeho dividendy už 24.000 dolarů ročně.

:cool: Jestli je jeho věk jiný, počet akcií jiný, hodnota portfolia jiná, roční dividendy jiné, tak mne opravte!
Ale je to jedno. Přibližně jsem to odhadl.

Tedy zkuste každou akcii držet taky až do smrti, dobrou i prašivou!
Kraft Heinz a Tesco asi nejsou na tom tak zle.
GE, GM, Ford, IBM, na tom mohou být hůř.
A BASF, BMW, Banco Santander jsou na tom krásně, i když hluboko pod maximem.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 6-8-2019 v 11:58


Stando správně jsi uvedl , že se ty situace neustále opakují, proto se jim snažím vyhnout tím, že po realizaci zisku čekám na další propad a v současné době se propad netýká 40% ptf., což je hotovost.
Mindoro, netvrdím, že je to ten nejsprávnější způsob, ale já to řeším tak, že stávající tj. před propadem nakoupené akcie KHC nechávám v klidu, ale při mimořádném sešupu přikoupím a se ziskem prodám, čímž si upisuji ztrátu z prvotní nákupky. Naposledy jsem tak učinil 4.6., kdy jsem kupoval za 28,45 USD a prodal za 32,30 USD dne 23.7. a takto jsem snížil ztrátu o 13,5%. Ne vždy se to takto povede a hrozí nadměrné držení u nějakého titulu, ale obdobně jsem postupoval i u Vodafonu, kde jsem prodával do týdne. Se ztrátou prodávám výjimečně a to bylo zrovna u akcií CBL.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 6-8-2019 v 12:46


Díky za Vaše názory. OMI je 0,2% portfolia a KHC 0,9% , přesto jejich propad znamená v případě aktuálního prodeje vynulování veškerých dividendových příjmů za rok 2019 ( US portfolio). V podstatě mě nezajímá hodnota portfolia, ale stabilní a do budoucna předvídatelný tok příjmů z dividend a uvažuji jaké mantinely si nastavit, abych tohoto cíle během 10 let dosáhl. Jsem více nakloněn prodeji ( daňové optimalizaci na konci roku) těchto společností, dividendový přísun díky naštěstí malé expozici není znatelně ohrožen a uvolněné prostředky mohu investovat do společností s lépe pokrytou a rostoucí dividendou. Uvažuji , že i psychologicky bude do budoucna lepší akceptovat špatnou investici, realizovat ztrátu ( poníženou o daňovou optimalizaci vůči ziskům) a uvolněné prostředky využít na budování zdravějšího portfolia. Moje druhé spekulativní Já říká nechat vyhnít a případně se nechat za pár let překvapit lol
It's never easy
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 6-8-2019 v 12:55


Wiki tvůj postup realizuji na českých akciích, na US portfoliu zatím nemám tolik prostředků, abych dělal významnější dokupy ( vzhledem k vysokému dolaru, syslím koruny), ale je to cesta , která mi pomohla vybudovat vysoce ziskové české portfolio, snižovat průměrnou cenu a navyšovat dividendový příjem v CZK i přes stagnaci divi růstu. Nemám bohužel ani tolik času, abych toto dokázal u US a Euro portfolia
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 6-8-2019 v 13:35


Já mám velkou obavu z držení akcií nastálo, protože mě straší demografické změny, které do této kategorie tvrdě a jistě zasáhnou v průběhu dvou a více desítek let. Já si myslím, že některé ekonomiky prostě začnou stagnovat a to se zákonitě musí projevit na růstu akcií i dividend.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1    3  ..  19

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 39.4% - SQL: 60.6%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: