Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  2    4    6  ..  12
Autor: Předmět: Technická analýza, trading, opce
Slai1
Junior Member
**




Příspěvků: 83
Registrován: 6-10-2019
Bydliště: Slovensko
Offline


[*] Zasláno 1-3-2020 v 10:21
Ľahká otázka?


Dobrý deň.
Ľahká otázka?
Podľa kolkých z vás je už vhodný čas na nákup ALLIANZ SE ?
Prečo áno/nie?

Ďakujem za hlbšie myšlienky...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 1-3-2020 v 21:04


slai1
až se uklidní pohyb, zatím to je horečka - můj názor. Ale mívám dost tvrdý kritéria




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 1-3-2020 v 21:28


přes víkend jsem sice umístil několik příkazů, jako že uzavřu opce vydělávající na klesající akcii v zisku (+put). Ale zatím se mi zdá, že ještě nejsme na vrcholu koronevirový psychózy. Prozatím je zruším nebo aspoň zadám astronomickou prodejní cenu. Dolů jede trh jak namydlenej blesk, přece. Nahoru bude čas. Pokud něco okamžitě houpne zpátky je to pro mě nezdravý. Klidně se nezúčastním.
Pro jistotu jsem umístil call i put (otm) na etf gold (GLD)
Dělám vše jednoduše, stohy papírů, backtesty a excelovských tabulek už mám ale taky za sebou, bavilo mne to a má to svůj význam, nemám nic proti.......... přitom mě baví číst rozvahy firem (nikdy nevynechám Berkshire dopis akcionářům, archivuji je. (googličtina atd.), časem jsem zjistil, že je pro mne podstatný aby firma měla co nejméně risk factors, a že mi pak stačí sledovat vlastně jen vývoj maže plus nějaká ta technika pro nákupní
/prodejní signál. Prodejní signál, popíšu radši o co jde. Prodejní signál akcie je pro mne ale signál pro nákup put opce. Protože pak už se nemůže nic stát, než že to klesne. Buď brutálně - to je teď. A to jsou samozřejmě vánoce nebo jen trochu. opce buď vyšumí nebo přeroluju o půl roku dál. Pokud jen trochu a mám nakupní signál (v mém případě to musí být přesný opak prodejního) s klidem zkasíruju opci a přikoupím akcie. A jedem dál. techniku, která mi dává signál, je tak jednoduchá, že to až není možný, jen jsem to holt roky neviděl. Záměrně o ní nemluvím protože každej to vidí jinak, nechci rozpoutat neuváženě debatu. a případnej začátečník, kterej dychtí jako já kdysi po všem by měl trošku něco nakoukat sám za sebe.
Minule mě nějakej hypotéčník s hypotékou ještě deset let po smrti poučoval, jak má kamaráda kterej vydělává na crypto. Ptal jsem se jestli to má jako hlavní pracovní poměr. A byl klid.

A tohle bych si rád dal patentovat :-) : znáte to neustálé volání, obtěžování, nabídky. Spolehlivá odpověď, která vás vyřadí z evidence je
a) děkuji ale mám nástup trestu
b) děkuji jsem v exekuci.
fungujeto docela dobře. Zkuste a dejte vědět, bývají zaskočeni, Jednou jsem jedný slečně říkal, že se dovolala na ukrajinu do zákopů (mám dojem, že nevěděla co jsou zákopy) ale bylo to rychle, slušmě vyřešeno


pozn. vím, že jde zde o dividendové investování. Píšu to proto, že i to je moje priorita. Moje opční aktivity se odehrávaly s 20% akciového portfolia max pokud si dobře pamatuju , prostě pojistka. V současné době bych řekl, že opce zabírají asi 3 - 5 % procent investované částky. To, že při panice umí zabrat, je jiná věc. Takže nejsem trejdr a je to škoda, protože kdo se tím uživí tak to fakt umí. Mě silně umravnily kalendářní spready na SPY, ze začátku to vypadalo nevinně ale pak se to roujelo proti mně. A ujasnil jsem si, že se musí opatrně a z dálky. Za silně býčího trhu, proč cestou pořád nepojišťovat, lehce, za hubičku.? Brát zatím divi, protože korekce vždy přijde. ........ no a pak ideálně přikoupit ve velkým za pjl.. Takže nejsem trader, neumím to. Zatím .-)




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 3-3-2020 v 11:33


The Show Must Go On
Včera jsem některé ziskové opční pozice uzavřel, některé jen částečně. Využil jsem překvapivého optimismu a hledal tedy něco otm levného. Ať už na stranu up nebo down. Z toho co jsem utržil jsem použil malý zlomek na nákup těch zmíněných otm opcí. Takže u mě klid.
Když nad tím tak přemejšlím, je to moje ptf vlastně blbuvzdorný, userfriendly. :-)
Dnes to asi ani nebudu sledovat





BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 5-3-2020 v 19:39


Z menší části zisku uzavřených opcí jsem postupně po kouskách přikoupil další vzdálené opce na obou stranách trhu, jak to kdy bylo výhodnější. Teď mám 160 opcí a několik opčních spreadů,. Jen čekám. Teď už je jedno kam se trh vydá, zatím přikupovat nebudu. Přistihl jsem se, že uvažuji o nákupu ČEZ..... a to jsem se toho blahé paměti tak rád zbavil. Ale zůstane jen u úvah z jednoho prostýho, pro mě zásadního důvodu. Nemohl bych ho zapojit do mých opčních praktik.
Pozitivně (z hlediska mých opcí) vnímám i šrumec na zlatě.
CCL (,,Diamantová princezna" loď s uvězněnými turisty) v tuto chvíli -14%. Teda chudáci ti lidi, radši bych přikupoval v růstu k drženým než to sice kasíroval ale za tuhle cenu..... :-(




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 6-3-2020 v 19:30


Sněhová koule



BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 10:47


Snad nemá nikdo akcii Occidental Petroleum,
klesla za měsíc ze 44 na 12, to je hlouběji než na 1/3.

OXY.png - 9kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
zaza
Junior Member
**




Příspěvků: 24
Registrován: 8-7-2019
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 14:22


Bohužel jsem v OXY, myslím, že i Roberto :-( Dividendu velice rychle zařízli. Nevím, jestli ředit, nebo čekat, co se bude dít. Prodávat za tuto cenu nechci
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Rohl
Junior Member
**




Příspěvků: 51
Registrován: 27-6-2019
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 15:51


Citace: Původně zaslal: zaza  
Bohužel jsem v OXY,


Vítej do klubu :smilegrin:
já to přečkám, prodávat nechci a ředit pro mě nemá smysl, když jsou lepší příležitosti




Zajímá vás co mám, případně kupuji?
Baví vás dividendy?
Líbí se vám obsah ve formě videí?
Více najdete na mém YouTube kanále:
https://www.youtube.com/channel/UCSZ1vORrlV6v51hysX0Q1Yg
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 16:01


Pan domácí není moc hodný pan domácí.

Se těm dvěma svým způsobem vysmívá.

Aby se pak někdo nesmál starým důchodcům, až jejich budoucí mladé vdovy zase utečou a budou po důchodcích chtít alimenty. To pak budou muset důchodci spoustu akcií prodat a dokonce se ztrátou. Se zase budou bavit ti, co mají koupeny akcie Occidental Petroleum.

Tak bych to viděl já.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Martinski
Junior Member
**




Příspěvků: 31
Registrován: 4-1-2020
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 17:59


panove neblbnete ... kazdy jede za svoje a to jeste bude jizda kdyz v usa korona propukne v plne sile .... osobne jsem dokupoval po propadu ropu, ale jen tak na “skousku” neco malo z eu ( shell, bp, basf, covestro a santander ) a na usa mam pripraveny seznam ;-)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 22:18


Dobrý večer.
Některé opce s kratší expirací jsem uavřel, s delší expirací třeba až v lednu je jich hodně, ty jsou už v zisku díky vysoké volatilitě. Byly daleko byly levné, trh k nim pomalu směřuje. Každý den uavírám nějakým ziskem. Za část zisku vždy přikoupím opce, které se mi zdají levné a daleko některé i na druhé strně trhu (call). Už toho moc kupovat nejde tak vypisuji proti vlastněným akciím. Dnes jsem dokoupil kupodivu trochu akcií /RDS.A/ ne, že bych byl nákupně naladěn ale aby mi počet akicí seděl a mohl na to tupě vypsat, krytou call opci. Vlastním jenom long call nebo long put, pokud výpis zásadně krytýinvestice neztratila na hodnotě, dividendy na několik let jsem překonal tímto způsobem pojištění a díky souhře všech těchto vlastně nepříznivých tržních jevů.
Na tuny jsem koupil VIX (spekulace na návrat k normálu, na pokles voltility) a jak jinak s hodně vzdálenou expirací. To vše beru jako formu zajištění a ochranu investice.
Protože jsem v zisku, money management by mne pustil i do opce itm. Samozřejmě to láká, vtahuje ale zkušenost mi velí, že tyhle pocity zjevující se čas od času většinou nekončí dobře.
Pro další činnost na trhu jsem si řekl, že razntně snížím počet vlastněných titulů - když je pak takovejhle šrumec (cestou koupíte desítky opcí a je to trošku psycho, všechno to bublá klokotá jako parní stroj (mně napadá bez brzd?)
Když to je pak takovekhle šum švistu beru sluchátka a buď relax music ale fakt dobrá ne žádný ducání, a mimořádně dobře funguje W.A. Mozart - to si pak takhle člověk vygůgluje ,,Mozartův efekt,, a už ví.No zkrátk a dobře sednu k tomu sluchátka na uši. Když skončím připadám si jako Avatar, vstoupím úplně do jinýho světa.Tímto způsobem, udělám náhled na trh, nějakej ten plán, úrovně a tak. Napíšu, zadám příkazy atd. atd.
Nemám rád u toho sedět a zatěžování mozku ale teď nemám na vybranou. Ty prachy jsem tam dal a nenechám je tam.
Nemůlžu se dočkat až budu mít signály k nákupu, nakoupím za co to půjde a kuknu na to jenou za den v telefonu v hospodě.
už aby to bylo pánové a dámy, pozdrav všem




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 22:31


A jak vzdálený vix jsi koupil, resp. opci či strike?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 23:05


kupoval jsem to už ze získaných peněz, takže jsem hledal skoro cokoliv a netrápilo mne to. jen jsem věděl, že teď nemůžu jen sedět a hypnotizovat graf
např. toto. Chtěl jsem aby to nebylo moc drahý a já toho koupil větší množství. V polovině životnosti bych rolo zase dál a čekal. Ale jak rychle se trh zbláznil tak najednou zas vychladne. Měl bych bejt u toh, no.

VIX 16SEP20 14.0 P
VIX 17JUN20 15.0 P





BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 23:12


Kouknu na to. Tam přijdeš maximálně o zaplacenou prémii. Ale když to trefíš, tak zisk bude nemalý.

Třeba to září můžu koupit za 30 USD opci. Což není moc.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 11-3-2020 v 23:32


Já jsem jen tak vypsal opci na USD dluhopis 30 letý v pondělí, tam byly trhy hrozně nervózní, volatilita vysoká, dostal jsem prémii 1.650,- USD. Dnes už je v plusu přes 1.000,- USD. A expirace 27.3.2020.

Netrefil jsem to špatně, ale ještě ten den ten můj byla během pár hodin v minusu 1.000,- USD. Jen to chtělo držet, 30 leté dluhopisy byly v ten den na vrcholu a že by šly výš, tomu jsem už nevěřil.

Ještě byla příležitost vzít další, zase expirace 27.3.2020, vyšší strike, a prémie na jeden kus 3.300,- USD. Dnes by byl profit kolem 2.800,- USD.

Riziko je velké, protože opravdu se může stát cokoli. Ale zase jedna opce na dluhopis mne nepoloží. Bych to přinejhorším pokryl nákupem podkladu, kdyby to náhodou vylezlo tak vysoko.

Dnes už je ta vypsaná opce prakticky mrtvá. Jen počkám do expirace a vezmu celý zisk. Jen si to budu kontrolovat. Teď bondy padají, akcie jsou nahoru.

No je škoda, že jsem nevzal tu za 3.300,- USD. To dlouho nebude. Rád bych se ovšem spletl.


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 00:00


gratuluju, ale já nevypisuju, už jsem si na tom lehce kdysi natloukl kokos. Ne nějak moc ale za to psycho mi to nestojí. Bylo by hezký nechat to bejt, počkat až se to zklidní. Ale když vidím 2008 a vidím co to bylo za příležitost, přijde mi to škoda. Tahle příležitost vždycky vypadá jako Armagedon a pak najednou je pozdě. Až se kouř rozplyne rád bych to pozoroval ze sedla koně.... :-)





BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 00:06


Citace: Původně zaslal: Vasek  
Já jsem jen tak vypsal opci na USD dluhopis 30 letý v pondělí, tam byly trhy hrozně nervózní, volatilita vysoká, dostal jsem prémii 1.650,- USD. Dnes už je v plusu přes 1.000,- USD. A expirace 27.3.2020.

Netrefil jsem to špatně, ale ještě ten den ten můj byla během pár hodin v minusu 1.000,- USD. Jen to chtělo držet, 30 leté dluhopisy byly v ten den na vrcholu a že by šly výš, tomu jsem už nevěřil.

Ještě byla příležitost vzít další, zase expirace 27.3.2020, vyšší strike, a prémie na jeden kus 3.300,- USD. Dnes by byl profit kolem 2.800,- USD.

Riziko je velké, protože opravdu se může stát cokoli. Ale zase jedna opce na dluhopis mne nepoloží. Bych to přinejhorším pokryl nákupem podkladu, kdyby to náhodou vylezlo tak vysoko.

Dnes už je ta vypsaná opce prakticky mrtvá. Jen počkám do expirace a vezmu celý zisk. Jen si to budu kontrolovat. Teď bondy padají, akcie jsou nahoru.

No je škoda, že jsem nevzal tu za 3.300,- USD. To dlouho nebude. Rád bych se ovšem spletl.



když máš koupenej podklad tak to je úplně v klidu, já se v dluhopisech nevyznám tak se do toho nepouštím ale když to máš nakoukaný tak proč ne







BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 13:09


v roce 08 klesl SPY na půlku své hodnoty. Myslím, že proti dnešku to ale byla ,,přesnídávka v dívčím internátu,, Zajišťuju ptf tak, že se poohlížím po opcích na SPY v půlce dnešní hodnoty. Těžko se tím dá něco zkazit. Podle mýho názoru jízda teprve začíná. Zajistím a přestávám sledovat. Díky prodaným opcím mám některé nákupní ceny stocks tak nízko, že sám nevěřím. nejlepší tři z nich :
PG 16,51 USD
QCOM 34,17USD
BMO 8,72USD
I ostatní opce jsou nadále zajištěny a většina je v zisku. Koukám, že např. v ceně QCOM není započítán ještě profit 1000USD ve stále otevřené pozici, ale těch případů je víc.
Již předtím jsem nakoupil put opce mimo ptf, zejména F, GLD, USO, VIX.........
Víc dělat nebudu.




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 13:28


Co se třeba někdy semele. Včera jsem chtěl prodat 5 květnových opcí PG v 50% zisku. Byl tak roztažený bid/ask, že mi to dost zkazilo náladu. Řekl jsem si : dobře hoši, to to radši nechám vyexpirovat (protože viz výše nákupka, zajistila klid) než abych vám hloupě vytvořil takovejhle zisk .Večer kouknu a vidím, hm pěknej sešup PG... takže nakonec zisk narostl ještě víc.No a to maj za to, že?



BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Whitewalker
Junior Member
**




Příspěvků: 11
Registrován: 17-1-2020
Offline


[*] Zasláno 12-3-2020 v 15:51


Nakoupene PUT opce se zacinaji obracet ve zlato:-). Mam celkem nakoupenych 200 kontraktu a denni prirustky na uctu jsou fakt sila.
Presne jak pise eppairforce, roztazeny bid/ask je neprijemna vec, ale cim blize to bude expiraci, tim mensi rozdil tam bude.
Jedine nad cim premyslim, jestli budu schopny dane opce v konkretni den prodat, panika na trhu je znacna.
Vydelat balik na put opcich a pak vydelane penize zainvestovat do aristokratu mi prijde jako super volba.
Jen zbytecne brzy neprodat opce :) a zbytecne brzy nenakoupit aristokraty :)....
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bulinak
Member
***




Příspěvků: 105
Registrován: 24-6-2019
Bydliště: Plzeň
Offline


[*] Zasláno 13-3-2020 v 10:32


Whitewalker - s jakými parametry a jaké nakupuješ PUT?



stavím zoo...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Whitewalker
Junior Member
**




Příspěvků: 11
Registrován: 17-1-2020
Offline


[*] Zasláno 13-3-2020 v 20:05


Citace: Původně zaslal: bulinak  
Whitewalker - s jakými parametry a jaké nakupuješ PUT?


Ahoj, snazil jsem se vybirat tituly, ktere maji vysokou Betu a rovnez trochu podle pocitu a aktualni situace. Takze pred nekolika tydny napr. XOM nebo VALE.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Whitewalker
Junior Member
**




Příspěvků: 11
Registrován: 17-1-2020
Offline


[*] Zasláno 13-3-2020 v 20:19


Jak vyskocila volatilita trhu, tak to hodne preje i vypisovani opci.

Libi se mi vypisovat deep in the money call opce na vlastnene tituly.

Napr. dnes byla XOM v hodnote 36,50 a tydenni call opce v hodnote 32 se prodavala za 5,35.

Takze nakoupena akcie XOM je chranena proti propadu az na hodnotu 31,15 a mozny tydenni zisk je 0,85$ na akcii,

coz je zisk 2,32% za tyden. Tim, ze se jedna o tydenni call opci, tak casove premium bude v prubehu tydne rapidne padat.

Vubec nemam v planu akcii zatim drzet, jedna se mi o vydelek na premiu.

Zkusil jsem jen tak cvicne koupit 500 kusu XOM a vypsal 5 opci s ocekavanym ziskem 425$.

Tak uvidim...:)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 17-3-2020 v 02:14


Jsem s velkým ziskem z pojistek venku z trhu, v trhu mi zbyly jen opce. Trh může vyrazit kam chce obě situace budou v tuto chvíli pro mne výhodné. Akcie koupím znovu, v klidném prostředí, při solidním fundamentu až dostanu potvrzený signál technické analýzy (tuhle část obchodování naprosto zbožňuju - potvrzený signál podložený fundamenty). Celou akci zopakuji úplně stejně. Jen s menším počtem akcií, Držel jsem 12 kousků - zbytečné pro mne. Výhledově si myslím, že to bude QCOM, INTC, T, KO.... a ještě asi tak dvě, nevím.
předem vím, že budu čelit vysokému zdanění, takže letos budu muset nákup uskutečnit ať chci nebo nechci.I kdyby nebyl trh v přijatelným stavu musel bych vstoupit. Vstoupím a opět zajistím a budu držet. Doufat, že trh poroste klidně zas deset let. Protože i to je pro mne lepší. Nemusím to sledovat, nemusím s tím nic dělat, jen kasíruju dividendy, čtu si v klidu rozvahy, hledám nějakou tu novou firmu, pracuje to samo.




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  2    4    6  ..  12

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 48.6% - SQL: 51.4%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: