Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  3    5    7  ..  12
Autor: Předmět: Technická analýza, trading, opce
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 17-3-2020 v 14:35







BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 17-3-2020 v 15:18


Dnes na to koukám, máme ač neradi myslím dost času všichni :-(
Jak to teď mám.
Naštěstí se mi podařilo před časem koupit opce SPY 70ks 16USD za kousek, takže jen v klidu čekám. Koupeno z předchozího zisku.
Dále protože sleduju Tesla vs Ford koupil jsem v minulosti 35ks opcí Ford 11USD za kousek na strike 4. Takže tam na něj čekám dalo by se říct, se slavobránou.
Ale když se nic z toho neodehraje neva, je to jen malej náhled a uvažuji více směry.
Dnes se hodlám přetahovat s brokerem a chci aby ode mne odkoupil 10 ks opci PG, je tam brutální spread. Potřeboval bych pokles, ale PG je bojovník. Příště ho vemu do ptf zas, má protekci ani nebudu sledovat fundamenty




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 17-3-2020 v 20:09


USO, SLV, F super.
Protože mám trh chycenej vlastne v síti, vždy když se pohne na jednu stranu na druhé koupím co nejlevněji a co nejdál. žádný výpisy opcí takže žádnej risk, žádnej margin. Nelze nevydělat. Bude na pořádný nákupy až se trh vycuká. Až se ta Černá labuť vycuká





BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 17-3-2020 v 20:24


Napiš mi, co jsi přesně nakoupil, jaký strike, jaké ceny, kolik jsi zaplatil a expiraci.

Já to prozkoumám.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 17-3-2020 v 21:00


např.:
spy 340call may 15 20
uso 12 call jan15 21
intc 65 call apr 17 20
gld 115 put apr 03 20




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Whitewalker
Junior Member
**




Příspěvků: 11
Registrován: 17-1-2020
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 12:06


Citace: Původně zaslal: eppairforce  
upřesňuji první větu předchozího ,, jsem s velkým ziskem z pojistek venku z trhu,, velkým ziskem je myšleno komplet účet v desítkách %, ne jen ty jednotlivé akcie - ty jsou samozřejmě razantně zhodnoceny.

Ahoj, moc me tesi, ze se ti podarilo takove zhodnoceni. Ja jsem na tom podobne. Udelal jsem velky trade na 200 opci, kdyz akcie v opci stala 0,04$. Ted se mi to podarilo prodat za 1.42$ za akcii :).
Takze zisk na 20.000 akciich je hodne slusny. Cele je to o tom, ze v dobe nakupu byla volatilita dost nizko, takze cena opce byla za par drobnych.
Ted je volatilita dost vysoko a jeste se trh propadl v coz jsem doufal.
Taky budu pokracovat v nakupech OTM options a jsem zvedavy jak to pujde. Preji hodne uspechu s opcemi.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 12:54


Citace: Původně zaslal: Whitewalker  
Citace: Původně zaslal: eppairforce  
upřesňuji první větu předchozího ,, jsem s velkým ziskem z pojistek venku z trhu,, velkým ziskem je myšleno komplet účet v desítkách %, ne jen ty jednotlivé akcie - ty jsou samozřejmě razantně zhodnoceny.

Ahoj, moc me tesi, ze se ti podarilo takove zhodnoceni. Ja jsem na tom podobne. Udelal jsem velky trade na 200 opci, kdyz akcie v opci stala 0,04$. Ted se mi to podarilo prodat za 1.42$ za akcii :).
Takze zisk na 20.000 akciich je hodne slusny. Cele je to o tom, ze v dobe nakupu byla volatilita dost nizko, takze cena opce byla za par drobnych.
Ted je volatilita dost vysoko a jeste se trh propadl v coz jsem doufal.
Taky budu pokracovat v nakupech OTM options a jsem zvedavy jak to pujde. Preji hodne uspechu s opcemi.



Pěknej obchod jsem rád, že se ti to taky povedlo.

Jen tak dál




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 13:01


To máš asi zisk 28.000 USD. A co jsi to kupoval?

Pokud je zisk 28.000 USD, tak to mám tedy radost, jako kdybych to vydělal já. Mne se totiž moc líbí, když někdo vydělá pořádný balík peněz.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Whitewalker
Junior Member
**




Příspěvků: 11
Registrován: 17-1-2020
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 13:33


Citace: Původně zaslal: Vasek  
To máš asi zisk 28.000 USD. A co jsi to kupoval?
Pokud je zisk 28.000 USD, tak to mám tedy radost, jako kdybych to vydělal já. Mne se totiž moc líbí, když někdo vydělá pořádný balík peněz.


Byly to opce na VALE. Je to presne jak pises, zisk zhruba 28.000 USD.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 13:36


Vale, brazilská společnost.

Jak jsem napsal, super obchod.

Tak to hlavně zbytečně neproobchoduj, kup nějakou dividendovou akcie a tu si schovej. Tak bych to udělal já. Ne vždy se povede takový home run.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bulinak
Member
***




Příspěvků: 105
Registrován: 24-6-2019
Bydliště: Plzeň
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 14:01


Whitewalker : Twl, tak velkej nemám ani zdaleka účet...
eppairforce: PUT na GLD? Přemýšlel jsem úplně opačně (CALL na 155) :-)




stavím zoo...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 14:22


Citace: Původně zaslal: bulinak  
Whitewalker : Twl, tak velkej nemám ani zdaleka účet...
eppairforce: PUT na GLD? Přemýšlel jsem úplně opačně (CALL na 155) :-)


Bulinak, proč ne? jen to koupit když jde trh opačně, ve slevě.

když na to Whitewalkere naroubuješ pěknej money management máš důchodovej sytém už teď? Ty zisky byli neuvěřitelný.... hned po skončení karantény jdu do důchodu a budu cestovat :-))))))




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 14:50


tak koukám, že díky zisku na opcích se mi zprůměrovala nákupka
PG na -40USD slovy mínus čtyřicet,
BMO na 8,72USD
QCOM na 20USD

naopak CVX mám špatnou, dávno jsem z toho pryč a CVX mi pojišťuje USO etf na oil, takže to špatný není. Koukám, že to zas frčí.





BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 16:35


vše se zjednodušuje, sleduju už jen monthly trendline (day trendline nesleduju nikdy, nezajímají mne, mám v grafech zakresleny pouzer weekly lines, ty mne zajímají tedy spíš zajímaly. Jen tak z rozmaru jsem před pár dny koupil put USO strike 1 USD. Tak jsem zvědav. V každým případě si i nadále můžu bohatě dovolit přikoupit semtam nějakou callku v tom sešupu, je li levná. Zajímá mne jen to. Na nákup stocks bude času dost. Předpokládám, že to půjde do strany až z toho bude špatně. No bejvám, katastrofickej ale někdy



BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 16:40


Jeje, kdybys měl pravdu, tak ti nechám vystavět pomník. Ale myslím, že jakmile se porazí vir, tak to půjde šupem nahoru, těch peněz je všude moc a bude se tisknout dál. Ale moc rád bych se pletl.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 23:15


s nákupy začnu až při korekci po obratu, bude-li raketa, nereaguju. Během sešupu se za mnou ale táhhne stopa příležitostně zakoupenejch levnejch call opcí, tím bych pokryl tu případnou raketu. A pak s kapesným bych se siustředil na nákup divi stocks.
Dost jsem řešil co s tím když je opce v brutálním zisku, zavřít vzít co je? Čekat, že to pojede mým směrem, modlit se aby to jelo co nejdál? Ale nejjednodušší pro mne je naplánovat to, mechanicky to provedu a hotovo. A vstoupím znovu o kousek dál (je -li možno). Nebo se podívám po něčem jiným, tím to člověk piluje, zlepšuje se, cit a tak. Nemít prostě psycho, klid. Držet management a klidný spaní. Při sešupu jsem ty akciové pozice odhodil postupně, v různých úrovních.

Psal jsem, že čekám s několika desítkama opcí Ford na strike 4 (že mám postavenou slavobránu), ráno si čtu, že některý jeho závody omezují provoz, že nedodají díly atd. Pro jistotu jsem pořídil nějaký ty opce na strike 1 (za 1 dolar bych si později několik tisíc akcií Ford určitě koupil, když je tak levná ropa mohlo by to odložit tu green pitomost, nehleděl bych na fundamenty, protože bych to koupil zároveň s poj. opcí) . Tím mám vyřešeno to, že v klidu na těch 4 usd vystoupím, z té první pozice s pěkným ziskem. Neřeším co by bylo kdybych zůstal, kolik by mohlo. Ne podívám se v týhle siuaci jinde.
Jako pěknej propadák se mi jevil Boeing ale tam jsem se nedokázal zůčastnit opce byly pěkně drahé.
Překvapivý držák se jeví PG a WMT, ale nepoužitelný, drahý nebo příliš velký spread.
Pokud klesne volatilita (nakoupen VIX) podívám se po intermarket spreadu, něco jako SPY/USO; SPY/BAC; V/MA .... ještě nevím (asi před měsícem jsem udělal intrmrkt spread BNS/BMO - jednoduše long call/long put, obě strany otm. Zafungovalo to na jedničku, ještě umocněno coronavirem. Ale to má asi čas. Postupně za utržený zisk tedy 25% z něho jsem v cca 360 pozicích. Vše koupeno, žádné výpisy. Vypisovat budu až budu chtět získat opce, do té doby ne. Může se stát cokoliv je risk zůstat ITM v hlubokým gapu při zavření burzy atd. atd. Neriskuju to!
Pomník jo říkáš :-)))) o týhle tržní situaci budem jednoho dne vyprávět. Jenže komu, málokdo (lajk) uvěří že to takhle fakt funguje. bavil jsem se o tom s kámošem, ukazuju mu v telefonu, že mám takový nebo makový pozice americkejch firem, když viděl ty % zisku, začal se tlemit mávat rukou nad mým počítačovým si hraním. Je to marný (3x čti)

p.s. že bych měl radost, že jsem byl nucen vstoupit do tolika pozic? to zrovna teda nemám, protože se na to musím aspoň 1x 2x za den podívat. ale je změna tržní situace, kdo s tím jak naloží je na něm. ale otravuje to




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 23:58


Citace: Původně zaslal: Vasek  
Jeje, kdybys měl pravdu, tak ti nechám vystavět pomník. Ale myslím, že jakmile se porazí vir, tak to půjde šupem nahoru, těch peněz je všude moc a bude se tisknout dál. Ale moc rád bych se pletl.


kéž bys měl s virem pravdu. Když se něco podobnýho objevilo asi před 15 lety vakcína dodnes nikde a myslím, že se na tom makalo na směny (hláška z Lebowskýho). Tak se spíš dívám na čínskej vývoj kde to tak dva měsíce šrotovalo než se začal graf nějakým způsobem zplošťovat. A to tam soudruh zavelí a všichni beze slov poslechnou. Itálie je za pár dnů na stejnech umrtích jako čajna (ta ovšem s mnohem větším počtem pacientů)
stojí to celý za [Censored]. Hodně zdraví, všem




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vasek
Member
***




Příspěvků: 233
Registrován: 16-2-2020
Offline


[*] Zasláno 19-3-2020 v 00:10


A nejlepší je, že jediná, kdo pomáhá, je v podstatě Čína.

Komunistická Čína. A kapitalistické státy na to koukají jako péra z gauče.

Pan domácí by se za Německo měl stydět. A nejen za Německo, takový bordel jako je v Evropě, snad ani v Číně není.

Jsem ruský agent a pracuji pro Putina.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Antoan
Junior Member
**




Příspěvků: 81
Registrován: 25-2-2020
Offline


[*] Zasláno 19-3-2020 v 08:29


Vašek:
A kto má pomáhať ak nie ten čo to spôsobil? A kto iný keď každý s tým bojuje v takej či onej fáze. Len aby sa nezabudlo odkiaľ to svinstvo priletelo. Nikto už z gauča nepozerá, bráni svoje a Čína má psiu povinnosť pomáhať svetu. Staršieho brata SARS dokázala udržať tohto mladšieho už nie. Ešte že sme s kolonizáciou Marsu v plienkach :) Svet je s dopadom na hospodárstvo naozaj vo vojne s Covid 19 ale každé mecheche raz skončí len kto zaplatí účet?

Nemecko má doteraz 40 krát menej úmrtí ako Taliansko v pomere k potvrdeným prípadom a tipujem, že tam bude najmenej obetí z porovnateľných krajín.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 19-3-2020 v 17:29


Když trh takhle kopne zpět proti poklesu, mi vyhovuje z toho důvodu, že můžu posbírat nějaké ty call opce, které tam mám umístěny. Když tam bude aspoň 100USD/ks, vezmu to. někdy tam jeden ks třeba nechám. mám tam např. DOW, CSCO.... jen tak lehce, na pohodu. Pořád se při tom dívám, jestli za zlomek zisku nemůžu ještě dokoupit. Opce už teď samozřejmě kupuju jen z části zisku. Důsledně kupuju ne za svý. Nespěchám, předem plánuju
Nechce se mi to sledovat, uvažoval jsem: zavřu všechny pozice a dám si volno. No jenže bude někdy taková příležitost jako v současnosti? Za předpokladu, že to je příležitost, že to není armagedon samozřejmě :-( :-)))




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bulinak
Member
***




Příspěvků: 105
Registrován: 24-6-2019
Bydliště: Plzeň
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 09:19


eppairforce : já bych tě za kamaráda bral :D Potřeboval bych nakoukat nějaké obchody a řízení pozic pro malý účet.



stavím zoo...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 09:22


Mám dva scénáře pro vstup.
Vzhledem k tomu jak nenadále nastal sešup může nastat i raketa up. Byl bych blázen kdybych naskakoval do rakety.Pro ten případ mám řadu call opcí.Které bych cestou v raketě uzavíral. Druhej případ by byl klasická korekce, trh do strany, oťukávání, signál tech. anlz. Tam bych s nějakou částí vstoupil v plné palbě po 100ks, přes vybrané opce.


třetí varianta by byla raketa a vypisovat vypisovat. To by musely bejt ty výpisy hodně dobře oceněný nějakejch 50-100 USD a přebírat riziko mi za to ale nestojí. Vím, že bych to mohl případně hned odprodat, ale taky by to nemuselo jít, nějaký regulace třeba, gap, uzavřená burza atd..a pak šup velkej mínus a co s tím, že. Vysedět, prodat, čekat??? Ne, půjdu opatrnou cestou, bez rizika. Nejmenší riziko ze všeho mi teď přijde : počkat na pokles volatility, nákup tun call opcí někde jan21, jan22 na posledních weekly/ monthly zajímavejch jevech, a nechat to půl roku svýmu osudu. Líbila by se mi pozice tak za mňam 20-30 usd.... ale to je málokdy

Kam to půjde a kdy nevím, je mi to jedno. Ale určitě u toho nějakým způsobem budu.
I přes optimismus a nalejvání peněz FEDem si zatím ponechám Ford put opci, ještě chvilku. Pohlídám časovej rozpad abych zbytečně nestagnoval, neztrácel





BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 16:27


Pro mn sešup prozatím ukončen, nic novýho zatím nehledám. Očekávám různá podpůrná opatření, co mám v trhu nechám jak je. Bilance sešupu ? Pojistné opce mi navýšily celkový kapitál o 50%, při nízkých nákupkách je navýšení myslím hodně zajímavé.....Dalo to sice asi tyden sledovani ale beru to jako 50%divi



BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 25-3-2020 v 08:55


Abych snížil riziko, použil jsem takto opce.
Včera výpis 10 denních put opcí k převzetí těchto titulů: KO, T, INTC, XOM, BAC, BNS, F. všude pod těmito opcemi mám umístěné ochranné vzdálené putky.
půjde -li trh
- dolů, budu sice vlastnit zmíněné tituly ale ochr opce mi vykompenzují špatný vývoj, spíše vylepší situaci.
- do strany, vypsané opce vyexpirují, zůstane mi prémium , pokud budu přiřazen obbdržím akcie + prémium jako kapesné do začátku k vylepšení nákupky - o což usiluji
- nahoru, trh mi sice uteče, a/mohl bych uzavřít vypsané put, vzít část premia a vypsat znovu
b/ počkat až opce zanikne, vypsat znovu.

Nevstoupil jsem ještě v plné palbě, zatím půlka. Abych měl jistotu, že pokreju prodeje v tomto roce z daňových důvodů.
V trhu mám umístěno několik různých call opcí, které byly lákavé v určitém okamžiku ke koupi ale tyto firmy nechci vlastnit. Takže trh pokud vystřelí a uteče mi z výše zmíněného, ví že na něj tak jako tak čekám. Mám pár pojistek na pokles cen ropy, které jsem mezitím zkasíroval atd.
Podle mne Donald to už dolu nepustí a jak říká Mr. Buffett - Nevyplácí se jít proti USA (toho se držím)
Možná, že využiju kurzu CZK a koupím zoufalce jménem ČEZ ale nerad.
Do EU akcií se nechystám, možná Britské




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 25-3-2020 v 19:38


Zdar všem,
a/většinu včera vypsaných put opcí jsem dnes s velkým ziskem ukončil, nečekám na 100% zhodnocení opce ale 50% tam bylo - což je slušný. Je to samozřejmě díky raketě jménem FED, sám za to nemůžu. Takže jsem dnes vypsal na to samé opce znova. Zatím jsem nebyl přiřazen ale případná cena se mi už teď náležitě hezky průměruje. Uzavřel jsem samozřejmě jen ty vypsané opce ne ty pojistné - ty tam nechám klidně půl roku kdy je potom přeroluju.
b/Mezitím se mi call opce které jsem cestou dolů (před několika dny) průběžně a levně kupoval díky obratu trhu citelně zhodnocují. Teď už to je ve stádiu kdy to nemusím vůbec sledovat, nebo řekněme řídit pozici (je to samoděržaví :-) Jejich expirace je daleko mám na tyto callky dost času, aspoň do té doby dokud přetrvá buy nálada.

Jedna věc kterou vysvětlím. Proč bych chtěl akcie Ford? Moc se mi ta firma samozřejmě nelíbí, automobilka atd. Ale během propadu mi opce nadělily dost prostředků na to abych si toho F několik stovek akcií v pohodě nepořídil. A pak ta levná ropa.....
Jsem ve stádiu, že akcie hodlám kupovat po bálících, myslím proti opcím (1 opce = 100ks akcií), dřív jsem vstupovával postupně a nevypisoval. Velice se mi to teď tedy zjednodušilo, to musím říct.
Nepřijde mi na takto použitých opcích nic riskantního. Samozřejmě mám pod kontrolou margin a vím za kolik chci akcie vlastnit a vypisuji jen do té uvažované výše kde mám i tak ještě dostatečnou rezervu. Neriskuji





BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  3    5    7  ..  12

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 50.2% - SQL: 49.8%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: