Diskusní fórum akcie a burza Naposled aktivní: 7-9-2018 v 11:27
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1    3  ..  9
Autor: Předmět: Webstránky nelhající moc
Adam
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 710
Registrován: 28-3-2012
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 28-3-2012 v 11:02
Webstránky nelhající moc


Holešovská výzva - pražská vzpoura proti vrchnosti a korupci
http://holesovskavyzva.zacit.cz
Revoluce plátěná 2012 - pražská defenestrace - Slávek Popelka
Národní rada http://www.narodni-rada.cz
Setkání Praha - Václavské náměstí každý měsíc roku 2012

NarodniRada.jpg - 37kB

SlavekPopelka.jpg - 158kB
Foto : revolucionář Slávek Popelka : photo
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Tony
Newbie
*
Příspěvků: 1
Registrován: 28-3-2012
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 28-3-2012 v 15:23


Někdo smazal fórum :-)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 4433
Registrován: 27-3-2012
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 28-3-2012 v 16:04


Ta HV je prosycena množstvím komunistických kádrů, kterým když to vynášelo, tak se asi spletli a vstoupili do rodné strany, a teď když zase jiní bolševici jsou u moci a kradou ve velkém, tak by chtěli buntovat proti nim a hrnout se ke korytům. Dle mne je to uměle vytvořený paskvil na udržení některých elit u moci(finančně motivovaný) a žádný prospěch pro obyčejné lidi z toho nekouká! Bolševikům stávajícím i bývalým se nedá věřit ani po smrti! :lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 4433
Registrován: 27-3-2012
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 28-3-2012 v 16:32


Nejde jen o Popelku, ale o ty lidi, kteří se tam čile angažují.

Ing. Josef Mrázek, Csc.*1955, prý nestraník, ale píše do bolševických Britských listů. Zaručeně SSM!

Ing. Vlastibor Čermák, CSc, v KSČ od 1976, nemohl odmítnout hozenou rukavici.

Mgr. Václav Procházka, Ph.Dr., ještě mladý hoch.*1979

Ing. Karel Fiedler *1961. Vstoupil do KSČ pod vlivem ruské perestrojky a hlavně kvůli povýšení.

Veronika Machalová *1972-1974? Také dost mladá na to, aby měla pojem o tom mezi které lidi má jít a mezi které néé!

František Klásek *1955. V KSČ od roku 1973.

Ludvík Adámek *1955. Maturita a neví se nic, akorát že to zakládal s těmi padlými bolševickými anděly tuto výzvu.


Já si nepřeji, aby tento stát ovládali zločinci, bolševické vyvřeliny s jejich potěrem a psychopati čerstvě propuštění z psychiatrických léčeben, ale aby tu byl právní stát se vším všudy, co k tomu patří dle ZÁPADNÍ KAPITALISTICKÉ DEMOKRACIE!


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Super Mod
*******


Avatar


Příspěvků: 5125
Registrován: 27-3-2012
Bydliště: Avrupa
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 28-3-2012 v 16:43


Slávek Popelka, samorost vězněný kvůli letákům
14. listopadu 2009 10:03

DISIDENTI JIŽNÍ MORAVY - Mým oblíbeným disidentem byl Slávek Popelka, přiznává obhájce takřka všech jihomoravských disidentů Jiří Machourek. "Byl to takový samorost, který nebyl na nikoho blíže napojen. Nikdo nevěděl okamžik, kdy v centru města rozhodí další letáky," vzpomíná advokát, který Slávka Popelku zastupoval zhruba pětkrát, vždycky za takzvaný "přečin proti veřejnému pořádku" podle tehdejšího zákona o přečinech.

"Trestní sazba byla do tří měsíců, a tak mu vždy uložili trest v řádu týdnů, maximálně do dvou měsíců, pochopitelně nepodmíněně, poněvadž toto jednání bylo považováno za vysoce společensky nebezpečné," dokládá Jiří Machourek.

Tiskl na domácí tiskárničce
Po propuštění z vězení o Slávkovi nějaký čas nikdo nic nevěděl. Všem jeho přátelům a známým bylo ovšem jasné, že je někde schovaný a pomocí písmenek z domácí tiskárničky chystá na tenké kopírovací papíry další letáky.

Disidenti jižní Moravy
Ke dvacátému výročí listopadu 1989 připravila brněnská redakce MF DNES unikátní seriál o disidentech jižní Moravy.
Jaké byly hlavní události protikomunistického odboje v 70. a 80. letech minulého století v kraji? Kdo byli hlavní představitelé disentu, jaké jsou jejich příběhy i názory na minulost i současnost?

"Domácky vyrobenou tiskárničkou se dalo vytisknout až několik tisíc letáků za noc, přitom náklady byly jen asi dvě stě korun na dva až čtyři tisíce kusů. Bylo to velmi účinné, a přitom levné. Za dobu svého působení jsem vyrobil možná statisíce letáků," počítá Slávek Popelka.

Letáky házel z Moravanky Jaroslav Popelka se narodil roku 1956 na Slovácku v Uherském Hradišti. Do svých patnácti let žil ve vesničce Strání uprostřed horského údolí Bílých Karpat.

"Můj otec byl za první republiky úspěšný obchodník a podnikatel, koncem války mu ale Rusové vybombardovali a vykradli obchod a v roce 1948 mu zbytek majetku zabavili komunisti," vrací se do svého dětství Slávek Popelka.

Komunisté se mstili
"Žili jsme v bídě, komunistický režim totiž otce neustále šikanoval a pronásledoval. Zemřel v roce 1969. Moje maminka se narodila v česko-německé rodině a vyrostla u strýce, který byl nadlesním. Jsem nejmladší ze čtyř bratrů," doplňuje své životopisné údaje Slávek, jemuž nesmyslná msta režimu na celé rodině i dětech odpůrců komunismu nedovolila přijmout komunistické ideje.

Po dokončené strojní průmyslovce přijali Slávka Popelku v roce 1975 na strojní fakultu v Brně. "Roku 1979 jsem ze školy odešel a studium z vícerých důvodů nedokončil," zmiňuje Slávek, který pak od roku 1986 psal a vlastním nákladem vydával i šířil různé články.

Jeho opoziční činnost vypukla naplno až počátkem roku 1988. Tehdy začal Slávek na svých letáčcích otevřeně vyzývat k aktivnímu odporu proti vládnoucímu komunistickému režimu a zvát lidi na demonstrace či shromáždění, kde by tuto vůli dali společně najevo.

Letáky roznášel s Cibulkou
Letáky pochopitelně podepisoval svým jménem. Pokud byl na svobodě Petr Cibulka, s rozhazováním letáků Slávku Popelkovi vypomáhal. Pamětníci si možná vzpomenou, že oblíbeným místem pro distribuci se Slávku Popelkovi stala především ulice Česká v centru Brna, konkrétně prostor před bývalou Moravankou, kde mohl Slávek z vyšších pater budovy obchodního domu s obuví vyhodit z oken letáky do ulice.

Slávka Popelku uvěznili celkem pětkrát. "Dá se říct, že většinu let 1988 a 1989 jsem strávil ve vězení," shrnuje Slávek, který u svého prvního soudního přelíčení vyzval přímo v zaplněné soudní síni vedení Komunistické strany Československa k demisi.

"Vzpomínám si na epizodu, kdy můj bratr Milan vyhodil ze svého domu dva estébáky, kteří mne těsně po propuštění z vězení přišli zadržet kvůli výročí srpnové invaze vojsky Varšavské smlouvy," přidává další vzpomínku Slávek.

Výhrůžky na něj neplatily
"Bylo to tehdy pro něj dost riskantní, ale zapamatoval si dobře překvapení v tvářích těch lidí, kterým se něco takového asi ještě nestalo. Bratr na ne křičel něco ve smyslu, že jsou jak mafie a ať dají slušným lidem pokoj. Kupodivu se to pro něj obešlo bez následků, asi proto, že režim se už brzy poté položil. Celou dobu mého věznění mne můj bratr Milan podporoval a stál za mnou," dodává Slávek.

"Asi nejvíc mne v životě ovlivnila zkušenost s pobytem vědomí mimo tělo," přibližuje zvláštní rozměr své cesty k opozici Slávek.

"Jako chlapec jsem prožil zkušenost, která mi ukázala propojenost všeho ve vesmíru i skutečnost, že život má vyšší smysl. Tehdy jsem ztratil strach ze smrti, takže mne pak ani Státní bezpečnost nemohla zastrašit. Když estébáci zjistili, že na mne neplatí vyhrůžky, zkoušeli mne koupit, a když ani to nezabralo, rezignovaně mi řekli, že mi zařídí pas a dovezou mne na západní hranici, ať už prý ode mne mají pokoj. Ale i to jsem odmítl," dokresluje svou cestu opozicí Slávek, kterého nakonec odsoudili k osmiměsíčnímu trestu.

Hladovka za svobodu
U soudu, kde byli přítomní i novináři, však Slávek prohlásil, že bude držet hladovku, buďto dokud neodstoupí vedení KSČ, nebo dokud ho nepustí na svobodu.

"Po dvoutýdenní hladovce, kdy už jsem byl hodně vyčerpaný, se uskutečnilo další soudní řízení, ve kterém jsem dostal trest, co přesně pokrýval dobu, kterou jsem strávil ve vazbě. Takže mne propustili a myslím, že mi to tehdy zachránilo život," přibližuje svůj poslední trest ze čtyř dalších.

Také protestní hladovky držel Slávek několikrát, celkem hladověl čtyřicet dnů.
"Na jaře roku 1989 jsem šířil letáky s výzvou k založení Strany zelených, kde jsem kritizoval politiku KSČ, za což jsem strávil tři měsíce na lágru v Novém Sedle," popisuje Slávek další ze svých trestů.

"Zorganizoval jsem tam menší vězeňskou vzpouru. Za to mne odměnili čtyřiceti dny na díře, jak zní lágrový výraz pro samovazbu. Z posledního trestu mne propustili začátkem listopadu 1989. Byl jsem tak vyčerpaný, že jsem se pak stáhl do ústraní a po převratu odešel studovat vysokou školu do Olomouce," končí své předlistopadové vzpomínky Slávek.


Dnes hledá slávek Popelka poklady a založil oponu
Slávek Popelka se po listopadu 1989 chtěl zprvu věnovat cvičením, meditacím, studiu starých náboženství a nauk.

Ale už asi za dva roky, kdy v Olomouci studoval souběžně teologii a žurnalistiku, zjistil, že nedokáže přihlížet vývoji, který se mu nelíbil. Začal působit v olomouckém hnutí Duha, v redakcích menších časopisů a v politických uskupeních Nové Hnutí, Pospolitost nebo Charta 97.

Prosazoval přímou volbu prezidenta, rozepsal několik knih, které se mu zatím nedaří vydat, psal články do různých médií a získal titul magistr na teologii a bakalář na žurnalistice. Pak žil v Brně, kde byl zaměstnán v sociálních službách. Dnes si přivydělává jako hledač pokladů v lesích Vysočiny. "Většinou nacházím věci ze druhé světové války," říká.

Roku 1998 se Slávek oženil s lékařkou z Nového Města na Moravě a přestěhoval se za ní. "Narodila se nám dcera Barunka, se kterou jsem byl tři roky na rodičovské dovolené. Jenomže pak jsme se s její matkou rozešli a dcera zůstala s ní, takže ji dnes skoro nevidím. Pracoval jsem potom jako redaktor Deníku Vysočina, několikrát se přestěhoval a vystřídal různá zaměstnání. Mým posledním počinem je založení hnutí Opona (Obecné porady o nápravě), které chce omezit moc politických stran a vyvodit morální i trestní odpovědnosti politiků za škody, které způsobili. Na letošního 17. listopadu v 17 hodin zveme na náměstí českých měst lidi, aby tam zapálili svíčku jako výraz své touhy po změnách k lepšímu," dodává Slávek.

"Náš národ by se měl stát iniciátorem velkých pozitivních změn na celé planetě, jenomže to nebude možné s takovými lidmi, kteří nás nyní vedou," soudí Slávek Popelka.

Zdroj: http://brno.idnes.cz/slavek-popelka-samorost-vezneny-kvuli-l...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Čuk a Gek
Newbie
*
Příspěvků: 1
Registrován: 29-3-2012
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 29-3-2012 v 14:34


Někdo smazal fórum :-)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Super Mod
*******


Avatar


Příspěvků: 5125
Registrován: 27-3-2012
Bydliště: Avrupa
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 29-3-2012 v 16:20


Když uložíte foto kradené z cizí webstránky do computeru,
pak jej sem do okénka můžete naládovat a objeví se zde,
které všechny webstránky to foto ukradly a ukazují také.
:exclamation: http://www.tineye.com :exclamation:
Dnes 1506 webstránek ukazuje tento komický obrázek dolaru,
takže se nedá zjistit, která webstránka s tim začala a kdo je autor obrázku.

DolarKomix.jpg - 24kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Adam
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 710
Registrován: 28-3-2012
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 30-3-2012 v 22:13


Dessert.jpg - 144kB

Diskusní fórum a diskuse Jan Hýsek je v háji. Objeví se tam jeden příspěvek za měsíc a ten nedostane žádnou odpověd'. Jan Hýsek je na nucené dovolené na ostrově Kréta a tam nemaji internet. Pán nabízel výnos kapitálu 20% až 30% za rok na 50 milionů korun. Však 2011 platil pokutu 40.000 kč na ČNB, protože neměl povolení pro finanční poradce.
The first financial forum czech = poslední prolhané české diskusní fórum Jan Hýsek = http://financial.forumczech.com

Slovenské diskusne forum Filip Glasa - slovenská diskusia ako investovat je směs nesmyslného blábolu od daytraderů, kteří po 10 letech daytradingu stále ještě experimentují na burze a spekulují na pokles indexu S&P 500. A jejich malé výdělky se střídají s malými ztrátami. Za 10 let se na burze nic nenaučili a na konci každého roku je jejich výnos kapitálu krásná nula. Druhá polovina příspěvků znamená verbování lidí na nevhodné pojištění od různých prodavačů pojištění a verbování lidí na podvodné pyramidy Ponziho schéma, slibující výnos kapitálu desítky procent ročně. Pan vedoucí Filip Glasa pořádá několikrát do roka setkání návštěvníků diskusie a ti daytraders a prodavači pojištění se tam opijí a pozvrací jako prasata. :)

Také diskuzní fórum a diskuze Richard Koza je ruinována, zakladatel fora - daytrader Richard Koza si registroval vlastní hedgefond na Kajmanových ostrovech a sežrali ho tam kajmani. Objeví se na jeho foru jen jeden příspěvek za měsíc a ten nedostane žádnou odpověd'.

Diskusni forum a diskuse Jan Vicher je sbírka jinde kradených lží. Tyto lži o akciích, o burze a o hospodářství kopíruje na různých prolhaných webstránkách Jakub Krejčí a publikuje znova na fóru Jana Vichera. Například jaké akcie dnes doporučují koupit podvodníci z banky Goldman Sachs. Divim se moc, že Jan Vicher ty lži nevymaže, co mu do fóra dává každý den Jakub Krejčí.

Diskuzni forum a diskuze Patrik Chrz a Finexpert - tam už se něco hýbe každý den, ale jsou tam nezdvořilci, kteří se uráží. Administrátor Patrik Chrz opravuje pravopisné chyby, které obsahují ty příspěvky = urážky a nadávky návštěvníků fora. Však dáme mu sem link, třeba se za několik let to forum polepší. Možná že tam chodí lidé, kteří nemají dovoleno publikovat jejich urážky zde u nás.
Silná cenzura jak za bolševíků odstraní lidem z příspěvků links na české webstránky.
:info: http://forum.finexpert.e15.cz/forum-312/Investovani.html?sid... :info:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Investor
Super Admin
*********


Avatar


Příspěvků: 464
Registrován: 15-6-2009
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 31-3-2012 v 19:34


Carsten Maschmeyer pomocí jeho bandy prodavačů pojištění s jeho vlastním spolkem AWD od 1988 do 2008 okradl tisíce lidí o vysoké poplatky a často i okradl o tisíce marek a euro se ztrátovými investicemi do zkrachovalých fondů. Ty části provizí, o které obral zase své prodavače, mu daly dohromady snad 500 milionů euro jmění za 20 let. A když se množily žaloby klientů, kteří chtěli ztracené tisíce zpátky, svedl všechno na provozovatele fondů a na banky a prodal AWD na švýcarský spolek Swiss Life. V televizi se ho ptali, zda by z jeho půl miliardy euro nedal nějaké peníze těm poškozeným lidem. Ale nechce se mu, že prý je nevinen. Jen jeho prodavači poradili lidem investice od fondů, které zkrachovaly a on je nevinen.
Nyni v březnu 2012 Carsten Maschmeyer napsal jeho vlastní přitroublou knihu: Carsten Maschmeyer - "Selfmade: erfolg reich leben", kde používá vtipně neexistující výrazy "erfolg reich", kde by mělo být "Erfolg reich" nebo "erfolgreich".
A slova štěstí a luxus = Glück und Luxus si sám spojil na neexistující slovo "Glüxus".
Carsten je štastný, že žije v luxusu a ještě se s tim chlubí a dává nějaké návody v jeho knize. Však s okradenými klienty nemá slitování, hlavně že on sám je štastný.
Kritika na Amazon.de toho darebáka a jeho přihlouplou knihu pěkně sprdla. Pokud nějaký blázen nebo knihovna tuto knihu koupí a Carsten něco vydělá, jistě ty peníze nedá těm poškozeným lidem.

http://www.amazon.de/Selfmade-erfolg-reich-Carsten-Maschmeye...

Mnozí lidé na Amazonu ani nekritizují knihu, ale kritizují samotného Maschmeyera a žádají ho, aby poškozeným klientům dal jejich peníze, když nahrabal na podílech z provizí 500 mio. EUR.
Pak žili byli také lidé, jako Benjamin Graham a ten nahradil ztráty klientům, kteří s jeho fondem ztratili peníze během krachu akcií 1929-1932.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Křemílek a Vochomůrka
Newbie
*
Příspěvků: 1
Registrován: 1-4-2012
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 1-4-2012 v 13:47


Někdo smazal fórum :-)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Josef
Member
***
Příspěvků: 44
Registrován: 30-3-2012
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 1-4-2012 v 14:44


Křemílek s Vochomůrkou se vzbudili ze zimního spánku :)
už je jaro, sluníčko svítí, akcie kvetou.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Super Mod
*******


Avatar


Příspěvků: 5125
Registrován: 27-3-2012
Bydliště: Avrupa
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 9-8-2012 v 11:55


Vicher111.JPG - 6kB Foto : slavný moravský value investor Jan Vicher - Warren Buffett

Jan Vicher - se po 6 týdnech nečinnosti zase vzpamatoval (a třeba je to poslední probuzení před konečnou smrtí) a dal si 3 články kopírované z našeho fóra na jeho webstránku během jednoho dne.

Jistě převzetí těchto tří článků z naší milé webstránky znamená jistou sympatii s našim fórem. Protože u nás se publikuje vlastní pravda a žádné lži převzaté z USA od Sorose, Grosse, Rogerse, Bernanka nebo Roubiniho. Avšak chtělo by to dát tam taky link na naši webstránku.
Však zajímavá klíčová slova jako "Facebok a podvod" ve čtyřech řečich světa mohou způsobit, že Google pak najde tvoji stránku na přednějším místě než naši webstránku a pak ubyde výdělek s reklamou Google Adsense na naší webstránce.
Avšak pravidelnou návštěvnost tvojí webstránky si zajistíš, když si tam dáš každý třetí den nějaký nový článek a ne měsíc vůbec nic a pak najednou 3 články za jeden den. Na to se ti čtenáři vyprdnou, aby klikali každý den na tvoji webstránku, když tam najdou nový článek až za 6 týdnů.
Tedy si tam dej každý druhý den nebo každý třetí den nový článek, třeba okopírovaný u nás a dej tam k tomu vždy link na webstránku, kde si to našel. Když už se tim zvýší návštěvnost tvojí stránky a sníží návštěvnost naší stránky. Autor originálu se nebude zlobit, protože čeká výdělek s jeho knihou v Americe.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Investor
Super Admin
*********


Avatar


Příspěvků: 464
Registrován: 15-6-2009
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 25-8-2012 v 04:49
http://www.zpovednice.cz
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Adam
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 710
Registrován: 28-3-2012
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 10-9-2012 v 15:57


arsen-lazarevic.jpg - 14kB Foto : Arsen Lazarevič - 24 let
Investor a teoretik Arsen Lazarevič - Praha 9 - Libeň - narozen 23.03.1988 Srbsko
Děda byl zloděj v Paříži - Arsen Lupin

Adam Cartwright:
Když se investoři a akcionáři nudí, mohou se podívat i na ty prolhané české webstránky patria.cz, investicniweb.cz, finmag.cz a investujeme.cz
Totiž tam se někdy najde taky nějaká informace, jestliže se každá jedna věta obrátí naruby, z negativního se udělá pozitivní a z pozitivního se udělá negativní. Problém je však v tom, že tyto webstránky sbírají lži od různých lidí z celého světa a tito lidé si odporují, nebo každý jeden odporuje za několik dní sám sobě. A tak tam je takový blábol během dne nebo během týdne, jako "kupujte akcie Citigroup" a "prodejte akcie Citigroup". Ale to může být vše od jednoho lumpa jak Šorš Choroš, který chtěl během dne rychle nakoupit a rychle prodat, aby mohl zaplatit židům přepadení Iránu. Takže nakonec je to jen hloupá zábava, která nikam nevede na těch hloupých českých webstránkách, patria.cz, investicniweb.cz, finmag.cz a investujeme.cz, které lžou ze 100% až 110%. Však z pouhých 50% lžou ty webstránky penize.cz a mesec.cz
Ten Jugoslávec tam na penize.cz a mesec.cz = Arsen Lazarevič se stává pomalu ale jistě rozumným investorem. Jeho děda byl známý francouzský zloděj Arsen Lupin z Paříže. A Arsen Lazarevič se 1993 naštval a pětiletý přestěhoval od srbských bolševíků k českým bolševíkům. A nyní se pomalu ale jistě stává Arsen Lazarevič pražský Warren Buffett a jediný rozumný pražský value investor. Ovšem ještě potřebuje vystudovat knihu: Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ - rok vydání 2012.
Adam Cartwright
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Adam
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 710
Registrován: 28-3-2012
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 11-9-2012 v 10:54


HyskovyNavstevy.JPG - 48kB

Český Bernard Madoff - náš kamarád

Náš kamarád měl na webstránce www.akciecz.com dlouho počítadlo návštěvníků od www.navrcholu.cz a oznamovalo mu to po pravdě, jak je vidět na obrázku, průměrně 160 lidí za den.

Nyní se náš kamarád snaží prodat jeho webstránku hodnotnou 100 korun za 100.000 korun až 2.000.000 korun a proto oznamuje 1.000 návštěvníků za den. Ale proč tak málo. Náš kamarád nemusí být tak skromný, když má ve skriptu webstránky zcela dole nad </BODY> počítadlo návštěv s ID číslem 745118, což je ID pro mezinárodní server pro webstránky www.webnode.cz . To počítadlo www.navrcholu.cz náš kamarád český Madoff odstranil, protože to mluvilo pravdu.

A to počítadlo ze serveru www.webnode.cz mu počítá milion návštěvníků za den. A tak to může oznamovat, náš kamarád český Madoff, že má na webstránce milion návštěv za den.
http://www.toplist.cz/toplist/?search=745118&a=s

HTML a Java Script dole na www.akciecz.com
<div id="rbcFooterHtml"></div><div style="display: none;"><script type="text/javascript"> //<![CDATA[ document.write ('<img src="http://toplist.cz/dot.asp?id=745118&amp;http='+escape(document.referrer)+'&amp;t='+escape(document.title)+'" width="1" height="1" alt="TOPlist" />');
//]]> </script><noscript><img src="http://toplist.cz/dot.asp?id=745118" alt="TOPlist" width="1" height="1" /></noscript></div>
</BODY>
</HTML>

Ovšem jakmile náš kamarád - český Madoff prodá jeho webstránku draze, protože ten kupec bude myslet, že je tam tisíce návštěvníků za den a vyplatí se webstránka pro placené reklamy, pak půjde náš kamarád do vězení za podvod, protože používá cizí počítadlo návštěv, které ukazuje milion návštěvníků za den, když jich je jen 160 za den průměrně.
Český Bernard Madoff - náš kamarád
Článek publikovaný v renomovaných českých novinách :) Lidové koniny :lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Super Mod
*******


Avatar


Příspěvků: 5125
Registrován: 27-3-2012
Bydliště: Avrupa
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 11-9-2012 v 13:59


Takže kdyby Jan Hýsek udělal to počítadlo od Toplist.cz na jeho webstránce www.akciecz.com viditelné, pak by to ukazovalo v tuto minutu toto
http://toplist.cz/count.asp?id=745118&logo=mc&start=...
count.asp.gif - 1kB
když do toho kódu si dal Jan Hýsek ID číslo 745118 od provozovatele webstránek Webnode.cz a ne svoje ID.
To si ale Jan Hýsek netroufá ukázat, že má na stránce milion lidí za den, když jich je jen 160 a tak tam nemá dole nad /BODY HTML script :

<a href="http://www.toplist.cz/"><script language="JavaScript" type="text/javascript">
<!--
document.write('<img src="http://toplist.cz/count.asp?id=745118&logo=mc&http='+escape(document.referrer)+'&t='+escape(document.title)+
'&start=500&wi='+escape(window.screen.width)+'&he='+escape(window.screen.height)+'" width="88" height="60" border=0 alt="TOPlist" />');
//--></script><noscript><img src="http://toplist.cz/count.asp?id=745118&logo=mc&start=500" border="0"
alt="TOPlist" width="88" height="60" /></noscript></a>
</BODY>
</HTML>

Však neviditelné počitadlo si tam dal Hýsek s kódem:
<div id="rbcFooterHtml"></div><div style="display: none;"><script type="text/javascript"> //<![CDATA[ document.write ('<img src="http://toplist.cz/dot.asp?id=745118&amp;http='+escape(document.referrer)+'&amp;t='+escape(document.title)+'" width="1" height="1" alt="TOPlist" />');
//]]> </script><noscript><img src="http://toplist.cz/dot.asp?id=745118" alt="TOPlist" width="1" height="1" /></noscript></div>
</BODY>
</HTML>
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Investor
Super Admin
*********


Avatar


Příspěvků: 464
Registrován: 15-6-2009
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 11-9-2012 v 14:20


Ouha ouha :smilegrin:
Teď jsem našel to tajné ID číslo statistiky návštěvnosti Toplist pro Hýskovu webstránku www.akciecz.com , která podle slov Hýska má tisíc návštěv za den. Jan Hýsek má na www.toplist.cz registrováno ID 992217 pro www.akciecz.com a to ukazuje za tento den v tuhle minutu 2 návštevníky a ne tisíc lidí. A počítá mu to 3 webstránky dohromady: www.akciecz.com , www.iakcie.com , www.warrenbuffett.cz
Tak takovou webstránku mu jistě někdo odkoupí za 200.000 korun, aby vydělal s placenými reklamami od českých bank a brokerů.
http://www.toplist.cz/stat/992217
http://toplist.cz/count.asp?id=992217&logo=mc&start=...
count.asp.gif - 1kB

" "ID: 992217
Název: Akcie CZ
Adresa: www.akciecz.com
Komentář: Akcie CZ je nový a poněkud netradiční finanční server. Najdete zde pouze ty nejzajímavější a nejužitečnější články a komentáře k akciím a komoditám. Můžete diskutovat ve fóru a pokládat otázky autorům.
Měřené domény: www.akciecz.com , www.iakcie.com , www.warrenbuffett.cz
Kategorie: Ekonomika, finance
Pořadí: celkem: 65086, v kategorii: 754
Přístup bez hesla: ANO
TOPlist Profi: NE [REGISTROVAT] Víc informací ..." "
Sranda musí bejt, i kdyby padali z nebe Hýsci :lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Investor
Super Admin
*********


Avatar


Příspěvků: 464
Registrován: 15-6-2009
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 11-9-2012 v 16:59


2.gif - 2kB 3.gif - 2kB 4.gif - 2kB

5.gif - 2kB 6.gif - 2kB 7.gif - 1kB

8.gif - 1kB 9.gif - 2kB 10.gif - 2kB
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Super Mod
*******


Avatar


Příspěvků: 5125
Registrován: 27-3-2012
Bydliště: Avrupa
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 6-2-2013 v 12:10


920798_profile_634790685100000000.jpg - 26kB
Jedna z tisíců krasavic z http://www.dateinasia.com

Mnohem lepší a mnohem jednodušší obsluha pro bavení se s cizími lidmi
než na Facebook se najde na
:info: :post: http://www.dateinasia.com :info: :exclamation:
Když se tam člověk zadarmo registruje, hned se může vybavovat s Asiatkami,
které bydlí v jakékoliv zemi z Asie, nebo bydlí někde v Evropě.
Člověk se registruje a nastaví si stát, město, stáří, výšku, váhu, svobodný, děti a jiné věci a vloží foto.
A pak už hledá jinou osobu podle státu, města, stáří, výšky, jestli má děti a je svobodná a podle foto.
A ty vyhledané osoby, například holky od 25 do 30 let, od 160 do 175 cm, bez dětí, z Manily a podle foto si člověk uloží do Favorité. Pak se jim hned napíše a po každých 4 dopisech je nutno ten dopis trochu předělat, protože ta webstránka bere stejný dopis jen pro 4 lidi rychle zasebou.
A za den už člověk bude dostávat dopisy od holek, kterým psal.
A nebo od těch, které se mi nelíbí a našly mne ony sami.
Plno lidí však tam vede stejně hloupou diskusi jak na Facebooku: "How are you". "I am O.K." "What are you doing now." "I am sitting on W.C."
Však zajímavější je si tam domlouvat svatbu.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Investor
Super Admin
*********


Avatar


Příspěvků: 464
Registrován: 15-6-2009
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 6-2-2013 v 16:45


2236096_profile_634950400920000000.jpg - 19kB Přeoperovaný idiot

Ty nejhezčí holky z Thajska a Filipín bávají často přeoperovaní idioti.
A tento idiot = transe se tam nazývá shemale.
http://www.dateinasia.com/jessa654

Desítky přeoperovaných idiotů - hledat user name "shemale" na http://www.dateinasia.com

shemale.jpg - 72kB Přeoperovaný idiot
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
The Five
Newbie
*
Příspěvků: 1
Registrován: 12-2-2013
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 12-2-2013 v 19:38


Navstivte www.TheFiveTradingClub.com , 5 ruznych investicnich strategii, real-time alerty, day-trade, indexy, ETF, short, swing small/big caps. 15denni trial. Pro vice info me kontaktujte na emailu. Vse velmi zkuseni traderi. Pridejte se ke klubu traderu.
JK
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Super Mod
*******


Avatar


Příspěvků: 5125
Registrován: 27-3-2012
Bydliště: Avrupa
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 13-2-2013 v 03:10


Jó, tento příspěvek se hodí na forum ako-neinvestovat.sk
Ale my zde se vyprdneme na real time alerty, short swing, když chceme každou akcii držet rok nebo 50 let.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Investor
Super Admin
*********


Avatar


Příspěvků: 464
Registrován: 15-6-2009
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 29-6-2013 v 11:07


Německé blogy pro akcie u burzu:
http://dieboersenblogger.de

Dole na stránce je na kliknutí 66 blogů německy
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Investor
Super Admin
*********


Avatar


Příspěvků: 464
Registrován: 15-6-2009
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 30-6-2013 v 14:12


http://finanzielle-freiheit-dividende-blog.de/2012/08/herzli...

http://www.sfg-value.de/

http://simple-value-investing.de/

http://finanziell-umdenken.blogspot.de/
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Investycnik
Newbie
*
Příspěvků: 4
Registrován: 14-11-2013
Offline

Nálada:

[*] Zasláno 20-11-2013 v 20:43


Investování do veteránů: www.investycnik.cz který vás seznámí s tímto u nás málo známým tématem...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1    3  ..  9

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2011 The XMB Group

Nepiš háčky, čárky a kroužky nad písmeny. Česká diakritika nefunguje od 6.9.2018 a způsobí, že se příspěvek neobjeví.

Odstranit českou diakritiku z tvého příspěvku! >> diakritika.rs-design.sk + + + textmod.pavucina.com

Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Procházková O-holy-night mp3

O Holy Night - Hillsdale College - O holy night

Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký hloupý daytrader!

Dow Jones Dow Jones Dow Jones     DAX DAX

Avatar do profilu foto         Gifs     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti

statistika navstev NAVRCHOLU.cz
      Vánoce

Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
  Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: Ladislav Konečný nar. 1954     5. vydání knihy 2018     info v PDF obsah knihy a obálka knihy.   Test the best !!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, 18 obrázků, tisíc užitečných informací o investování

Online obchod na knihu > nr1a.com/kniha.html < zde prosim objednat       Informace nr1a@seznam.cz

Grafy mých 25 akcii na stálo pro důchod z dividend: Allianz, BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, Anheuser Busch InBev, AT&T,
Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz, Pfizer, Procter & Gamble, Wells Fargo, Banco Bilbao, Banco Santander,
Iberdrola, BHP Group, British American Tobacco, HSBC, Lloyds Banking Group, Royal Dutch Shell, Tesco, Sanofi.
Ladislav Konečný
Finanční karikatury

Všechny 30-50 akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °       Grafy deseti nejznámějších kryptoměn