Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  5    7    9  ..  11
Autor: Předmět: Problém forum computer telefon život
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 4-2-2020 v 17:14


To jsem právě zamýšlel, že bych to vyzkoušel i v této variantě, až budu mít o víkendu na to opět čas. Kousek kabelu u toho byl, tak je velké štěstí, že jsem ho nevyhodil, jak je mým dobrým zvykem. Jinak díky, snad to pomůže?



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 22-2-2020 v 08:48


Pinay bydlí zase u mne
Včera ve 22 hodin večer Pinay postavila do dvora 12 velkých plastických pytlů s věcmi a jeden velký kufr.
Nevím, jak to přivezla z 6 km dalekého nouzového útulku. To by chtělo draze zaplatit za minibus-taxi, nebo mít kamaráda s velkým autem, nebo jeti 2x s kombi, nebo nouzový útulek stěhování organizuje.
Před týdnem mi ukázaly děti dům na tajné adrese, kde matky s dětmi bydlí, protože mají před otcem dětí strach =
In Via, Josephsburgstrasse 24, Minga. Nájemné ji stálo 290 € měsíčně a dostávala jen 408 € měsíčně Kindergeld od státu. Tedy musela prodat od kazdé akcie polovinu kusu.
A tak mám dnes posypanou celou podlahu v obýváku tisícem hraček, ze kterých jsem žádnou nekoupil. Protože chci, aby byly děti skromné.
Problém je v tom, že domov mládeže a městská kasa chtějí, abych platil na děti alimenty 2x165 € měsíčně, které Mary Ann nechce a chce mi posílat vždy rychle zpátky na moje konto. A protest proti alimentům není dovolen, stojí v dopisu.
To by bylo nepříjemné, kdybych musel objednat na mém kontě Targobank.de, měsíčně převést automaticky 330 € na konto Mary Ann. A ona by musela objednat na jejím kontě Consorsbank.de, měsíčně převést automaticky 330 € na konto moje.
Tak asi bude Mary Ann pracovat od března zase jako uklízečka privátních bytů za 14 € na hodinu, aby mohla brzy koupit zase akcie zpátky, které v nouzi bez práce od 1.11. do dnes prodala.
Také chce asi koupit své matce za 3.000 € chýži nad strouhou v Mati City, Mindanao. Zřejmě pozemek nad strouhou je na Filipínách zadarmo. Tedy dají prkna přes strouhu a postaví na nich chýži. A nepočítá se s tím, že velká voda po silném děšti lidem domek odplaví do moře.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 17:30


Příznaky a symptomy když chytil člověk corona virus a pak nemoc covid 19
Hledám s Google.
Nejprve nacházím, kdo nebyl v Číně, nemůže být nakažen corona virem.
A člověk je chráněn před nákazou, když nejde k Číňanovi blíž jak 1 metr.
Takže když se Číňan vykašle, asi ten corona virus neletí dál jak metr a pak klesne na zem.
Ošem co když se v knihovně v Evropě Číňan vykašlal na klávesnici computeru a já později byl na tom samém stroji?
Příznaky a symptomy nákazy corona virem jsou horečka a kašel.
A nemoc covid 19 vypukne za 14 dní. Ve střední Evropě se ale zdá, že se každý pacient vyléčí z corony a z covidu.
Já mám horečku 38,5°C a kašel už 3 dny. A beru tablety proti bolesti, které jsou i proti horečce.
A vařím si bylinkový čaj proti kašli.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 23-2-2020 v 17:52


To by mohlo být spíše nějaké bakteriální onemocnění, na které paracetamol nezabírá, ale jsou potřeba antibiotika. Zítra se pane Ladislave odeberte raději k doktorovi a teploty po nasazení antibiotik se během 24 hodin dostanou na snesitelných 37°C a po 3 dnech budete zaručeně bez teplot. Pokud tam řádí to svinstvo, tak je lépe nechodit do kolektivu a z oslintané klávesnice si pak protírat oči, kousat si nehty a nebo se šťourat v nose, protože i takto se ten virus snadno přenáší. Já jsem se takto hloupě trápil 5 dní před 5 lety a antibiotika zabrala do 24 hodin.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 24-2-2020 v 15:19


Stanislav má pravdu, jak je teplota 3 dnem, je dobré zajít k doktoru. U nás doktorka píchne do prstu a do 5 minut ví z rozboru, jestli je to na antibiotika nebo na kloktání a pocení na cizím těle.:lol:V rajchu by to měli zvládnout taky.
Kamarád v důchodu chrchlá každou zimu a k doktoru nejde, neb má panickou hrůzu z antibiotik. Tak už chrchlá chronicky.
Já měl antibiotika naposledy v listopadu 2018. Dělal jsem 2 denní kurz nádechového potápění a v bazénu mě nastydnul močák, neb ty šmejdi v okresním městě šetří a voda je studená a prostor také. Za 8 dní jsem měl cestovat na Filípíny. 7 dní jsem bral antibiotika a 9 den jsem močák vyláchnul na Panglao Red Horse Beerem a bylo to v cajku.
Potopím se max. do 15 m mezi korály a ryby, dál mě to nejde, neb si spotřebuju všechen vzduch v nosohltanu a nemůžu vyrovnávat tlak v uších do větších hloubek. Neumím otevřík klapku v krku a přepustit z plic další vzduch.
Filipínky mě píšou ať přijedu. Já se ale bojím, že skejsnu na některém z letišť nebo přístavů v karanténě, protože některý spolucestující bude na to svinstvo podezřelej. Raději se budu věnovat panice na trzích.




AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 28-2-2020 v 10:31


:) Na konto Mary Ann přišly včera ze státní kasy města Landshut alimenty 990 €,
což je 165 € měsíčně na každé ze dvou mých dětí za poslední 3 měsíce.
A protože by darebáci žádali platit ode mne tyto :post: špinavé peníze do státní kasy zpátky,
i když jsem je upozornil, že můj důchod je nižší než moje nájemné,
poslala dnes Mary Ann ty :post: špinavé peníze 990 € do státní kasy zase zpátky.
Doufám, že si toho všimnou, a nebudou ty špinavé peníze vymáhat ode mne.
Zrovna předevčírem jsem odeslal na Úřad Mládeže dopis, že pokud budu nucen platit alimenty,
zaplatí je Mary Ann a státní kasa je pošle Mary Ann zpátky.
Nyní se to obrátilo, tak nemám o peníze strach. Nejprve pošle alimenty státní kasa a druhý den je pošle Mary Ann
do státní kasy zpátky. Tedy alimenty nebudou, protože bydlíme 100% dní společně v jednom bytu od 1.2.2020.
Strach bych měl o peníze, kdybychom museli nejprve my poslat alimenty do státní kasy a pak je teprve dostali zpátky. :)

There.jpg - 179kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 28-2-2020 v 23:17


V tom Reichu je teda bordel:-)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-4-2020 v 10:14


Prezident by mohl být nazván bolševík nebo alkoholik, protože to jsou jeho vlastnosti.
Předseda vlády by mohl být nazván zločinec, protože nakradl nejvíc peněz ze všech Slováků a Čechů.
Nevhodné jsou však pro politiky nadávky: blbec, pitomec atd. Nevhodné pro političky jsou nadávky: kráva, kurva, svině. Protože nadávky jsou jen vulgární urážky, za kterými nestojí žádná jejich vlastnost, a s nadávkou se nedostanou politici za několik let do školních dějepisů.
Nadávky jsou ve fóru zakázány. Urážky členů fóra jsou zakázány.
Do školních dějepisů se však může dostat za několik let prezident jako bolševík a alkoholik a předseda vlády jako největší finanční zločinec v zemi všech dob.
:) Tedy nikomu nenadávejte a mějte se rádi. :exclamation:




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 8-6-2020 v 14:18


Za 130 € Smartphone Samsung Galaxy A20e nový, nebo J5 starý 3 roky opravit za 135 €.
Samsung servis vzdálený ode mne 3 minuty pěšky nám dává 3 možnosti.
1) Buď tam necháme 3 roky starý nefungující smartfoun J5 zadarmo a oni si z něj vezmou použitelné součástky a materiály.
2) Vezmeme si rozbitý smartfoun J5 zase domu a přesto zaplatíme 30 € za jejich hledání chyby.
3) Necháme si opravit platinu a software za 135 €.

Fungl nový smartfoun Samsung Galaxy A20e veliký 14,8 cm bude asi lepší než 3 roky starý Samsung J5 veliký 12,7 cm nebo 13,8 cm. Pravda?
Jenže šílená Mary Ann měla hesla k e-mail adresám jen na smartfounu poznamenaná a na žádném papíře.
A ty hesla k e-mail adresám asi nejsou na sim kartě, že? Takže se k nim asi nikdy nedostane, když je neuhádne.
A kdyby se opravila platina nebo software na 3 roky starém smartfounu, a hesla jsou na něm a ne na sim kartě,
pak budou vymazána stejně, že?
Smartphone Samsung Galaxy A20e :post: https://www.mediamarkt.de/de/product/_samsung-galaxy-a20e-32...




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pafka
Junior Member
**




Příspěvků: 19
Registrován: 21-5-2020
Offline


[*] Zasláno 8-6-2020 v 19:03


Ladislave,
jestli ve starém telefonu byl funkční účet google (nastaveno zálohování a synchronizace) tak většinu věcí v novém přístroji obnovíš.
Na Galaxy A20e lze Mary Ann nastavit platby NFC (odpadne problém kam investovat divideny) :)
Jinak A20e cena/výkon OK
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 24-6-2020 v 10:47


Včera jsem si nabil poprvé data do mobilu od Vodafone, protože se mi tam vrší hotovost. 500 Mb na měsíc za 100 Kč. Neuváženě jsem spustil upgrade na prohlížeč a sežralo to během pár vteřin 40 Mb. Stopl jsem to, ale už bylo pozdě, aniž bych to dokončil. To je pěkná zlodějna! To by mělo stát pouze 5 Kč jako v Polsku, ale asi si ty společnosti myslí, že je normální okrádat své klienty.
Můj příští mobilní kandidát bude Xiaomi Redmi Note 8T 4GB/64GB nebo i později jeho vyšší verze za solidní cenu. Má lepší fotoaparát, než je moje současné Lenovo. Myslím si, že je zbytečné utrácet peníze za dražší mobily, které zvládají skoro to samé, akorát se to výrazně liší v ceně. Je to spotřební zboží, jehož použití je časem omezené. Za pouhý rok to je už starý šunt. Já bych si jetý mobil zaručeně nekoupil, i kdyby byl ze zlata.




AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 25-6-2020 v 18:22


Karty.jpg - 70kB
Karetní hry
Včera chtěl Joe (6 let) hrát se mnou karty. Jenže měl na kartách nějaké obludy, ke kterým mě nenapadla žádná pravidla, ať už jsem si lámal jakkoliv hlavu.
Tak jsem šel dnes do 1-euro shopu, ale karty, jen žolíky se mi tam nelíbily.
Šel jsem do Woolworthu a tam byly karty za 2 € lepší a zase jen žolíky.
V internetu jsem zjistil, že každá skupina lidí má jiná pravidla pro hru a často i jiná jména pro karty.
Tedy jsem vymyslel jednoduchá pravidla pro 6-letého syna Joe, ale on si stejně nepamatuje, jak jdou karty za sebou: Neune, Zehne, Bube, Dame, König, As. Jokera nechám v krabici.
A každá ze 6 karet je v krabičce 2x a ve 4 barvách, tedy 48 karet. Plus Joker.
U barev nedělám rozdíl a jmenují se: Herz, Karo, Pik, Kreuz.
A tak jsem vymyslel pro děti tato pravidla: Každý si vezme 6 karet a nejnižší kartu vynese. Tedy např. 9 = Neune. Druhý hráč musí přebít např. s 10 = Zehne a pak ty dvě karty shrábne, i když je nepotřebuje.
Táhne z vrchu balíku novou kartu a nejnižší z jeho karet vynese. Druhý hráč ji musí přebít a shrábnout.
Nakonec hry se ukáže, že jeden má 4 esa nebo tak vysoké karty, že ten druhý je nepřebije a táhnout další karty už nelze. Tedy je konec a vyhrál ten, kdo má v ruce tak vysoké karty, že je nikdo nepřebije.
A tuto moji hru beze jména mohou hrát 2, 3 nebo 4 lidé.

Zítra půjdu do největšího hračkářství v centru města - Obletter a třeba i do drogerie Müller, kde mají mít karty kulové, žaludové, zelené, srdcové za 2 €. Tak budu mít dvoje různé karty, ale budeme je hrát se stejnými pravidly.
Ty žaludové karty mají ale jiné hodnoty: Sieme, Achte, Neune, Zehne, Bube, Prinz, König, As. Nechce se mi je jmenovat Putzfleck = Unter a Ober.
Barvy karet nepotřebujeme rozlišovat. Ale nazvali bychom je třeba: gelbe, grüne, rote nebo Herz, runde nebo Glocke. :)
Někde je na esu zobrazena svině a jmenuje se tato karta svině. Já nejvyšší kartu budu jmenovat As.
Karty.jpg - 182kB




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 27-6-2020 v 19:45


Všechno nejlepší k svátku pane Ladislave. Já už jsem pěkně dlouho nehrál karty, naposledy nejvíce na střední škole, kde jsem se tomu věnoval více než učivu, takže jsem málem ani nedostudoval, protože mě to nebavilo. Denně to bylo 5 hodin mariášové desetníkové výuky i při vyučování a také i po škole.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 2-8-2020 v 10:17


Tak to datové připojení je pěkná zlodějna! Po měsíci a dvou dnech mi to strhlo 49 Kč, i když jsem měl nastaven pouhý měsíc na zkoušku a nejde to zrušit!!! Nestrhává to automaticky peníze v tom případě, když nejsou na účtu peníze. Takže každé zapnutí dat si odčerpají 49 Kč za nic - pouhých 100 Mb, než zlikvidují celé konto!!! Za ty prachy se mohu podívat akorát tak jednou týdně na účet a na Yahoo, kde mám své ptf. Před 14 dny jsem jel v tramvaji a stránka se mi načítala dlouhých 7 minut, a pak jsem musel vystoupit, takže jsem ani neměl možnost se podívat na Yahoo, jelikož jsem spěchal do práce. V aplikaci se píše, že si můžete nastavit počet obnovení, ale vůbec se mi nepodařilo do té aplikace vlézt, takže 3 vyžírací kola po 49 Kč v měsíci.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ilcajou
Junior Member
**




Příspěvků: 26
Registrován: 26-3-2020
Offline


[*] Zasláno 2-8-2020 v 10:42


Pořídit lepší tarif tohle je zlodějna :D teda jestli se bavite o mobilech což předpokládám.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 27-10-2020 v 09:25


Pár let mne zlobil na mém 15 let starém IBM computeru browser Google Chrome,
pak mne několik měsíců zlobil browser Microsoft Edge.
Furt mi PC hlásil Edge byl zavřen, chcete ho znovu nastartovat? A předtím stejně tak Chrome.
A tak jsem včera večer předělal PC na browser Mozilla Firefox.
Budu vidět, jestli se budou hledat a zobrazovat webstránky několik minut tak jak předtím, nebo bude Firefox hledat a zobrazovat rychleji.
I když asi ráno a dopoledne jsou miliony lidí současně na webech Seznam, Gmail a Facebook, proto musí fungovat pomalu.
Muj 15 let starý PC však nechci dávat do šrotu, protože jako důchodce mám čas čekat pár minut, než se každý web zobrazí.

IBM-computer-of-mine.jpg - 41kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-11-2020 v 10:54


Mohu stojaté Lenovo Ideacentre 310s používat stále ležící na plocho,
nebo se to porouchá, když to bude stále ležet?
Je tam SSD, CD disky nebere, jen USB stick.
https://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCategory/3020.ht...


Lenovo-IdeaCentre-310S.jpg - 56kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bulinak
Member
***




Příspěvků: 105
Registrován: 24-6-2019
Bydliště: Plzeň
Offline


[*] Zasláno 6-11-2020 v 12:45


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Mohu stojaté Lenovo Ideacentre 310s používat stále ležící na plocho,
nebo se to porouchá, když to bude stále ležet?
Je tam SSD, CD disky nebere, jen USB stick.
https://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCategory/3020.ht...

jakkoli...




stavím zoo...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pampel
Junior Member
**




Příspěvků: 33
Registrován: 11-10-2020
Offline


[*] Zasláno 6-11-2020 v 16:02


Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Tak to datové připojení je pěkná zlodějna!

Koukněte na Kaktus, jednak dobré ceny a jednak 2x měsíčně dobíječka, kdy při dobití 200-500 Kč dávají dvojnásobek.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 11-11-2020 v 13:03


__Eye3.gif - 17kB
Když v 66 let starém oku začne být obraz rozmazaný a mírně zamlžený a za 7-14 dní se to nezlepší,
nemění se nic na -2 dioptriích, ale přesto prý stačí operací vyměnit 66 let starou organickou čočku za čočku umělou
a oko prý bude vidět zas dobře. Jen nevím dosud, zda ta nová čočka může mít také -2 dioptrie a nahradí brýle.
Ta operace oka prý stojí pacienta 75 euro a zbytek platí každá normální zdravotní pojišťovna.
A já s tím byl dnes poprvé u očního doktora a 25.11. jdu zas.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 11-11-2020 v 15:48


Ladislave, pokud je šedý zákal v oku, nebo zelený a oko ti rozvrtaj lejzrem, je lépe vložit novou čočku, aby odpadlo hledání a čištění brýlí. Pouze ta cena v ČR je jiná.



AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 13-11-2020 v 08:35


Microsoft Edge je u mne 10x rychlejší než Mozilla Firefox
Tak jsem používal browser Firefox Mozilla jen od 27.10. do 12.11. a až se to nedalo vydržet.
Moje Fejsbuk skupiny se zobrazily za několik minut až za hodinu.
A tak jsem ten hnuj Mozilla Firefox zase včera deinstaloval a nastavil muj 15 let starý IBM PC na Microsoft Edge.
Ale nákup nového PC Lenovo Ideacentre 310s s SSD a 8 GB už není daleko.
Černý pátek 27.11. může být za 270 € nebo levnější a pak ho koupím na dluh u Mediamarkt.
Na dluh, protože kvůli nákupu akcií a nedostatku dividend mám už 2.100 € dluh na kontě.
Muj nový PC bude :post: https://www.mediamarkt.de/de/search.html?query=lenovo%20idea...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 14-11-2020 v 18:02


Citace: Původně zaslal: Ladislav  

Na dluh, protože kvůli nákupu akcií a nedostatku dividend mám už 2.100 € dluh na kontě.


Jaká je vaše úroková sazba z půjčky? Od Commerzbank můžete získat levné půjčky!
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 15-11-2020 v 09:59


10% úrok mi bere Targobank.de z dispokreditu 1.000 € až 2.800 €. To je asi 50 € za kvartál. I když normální kredit by byl s úrokem 3%.
Ale třeba uprostřed roku 2021 dluh 2.000 € vyrovnám.
Já spěchám jen s nákupem akcií Raytheon za další 4.000 € a pak další 1.400 € na akcie BNP Paribas. A pak už tolik spěchat na akcie nebudu.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 15-11-2020 v 14:40


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
10% úrok mi bere Targobank.de z dispokreditu 1.000 € až 2.800 €. To je asi 50 € za kvartál. I když normální kredit by byl s úrokem 3%.[/rquote]



Ale třeba uprostřed roku 2021 dluh 2.000 € vyrovnám.
Já spěchám jen s nákupem akcií Raytheon za další 4.000 € a pak další 1.400 € na akcie BNP Paribas. A pak už tolik spěchat na akcie nebudu.


Tohle je moc. Jděte do Commerzbank, tam jsou půjčky za tři procenta.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  5    7    9  ..  11

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 40.5% - SQL: 59.5%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: