Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  5    7    9  ..  13
Autor: Předmět: Naše portfolio
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 11-11-2020 v 18:07


Tady je moje portfolio jako grafika.

port1.jpg - 701kB

3M, ABB, Abbvie, Air Liquide, Allianz, Altria, Amgen, Anheuser Busch, Apple, AT&T, AXA, BASF, BMW, Bayer, Baywa, BHP, Blackrock, BP PLC, Bristol-Myers-Squibb, Brit.Amer.Tobacco, Canadian National Railway, China Constr. Bank, Church Dwight, Cisco Systems, Coca Cola, Colgate Palmolive, Commonwealth Bank of Australia, Danone, Diageo, DIC Asset, Deutsche Telekom, Ebay, Exxon Mobil, Fastenal, Gazprom, General Mills, Gilead Sciences, Gladstone Comm., GlaxoSmithKline, Henkel, Hormel Foods, Imperial Brands, Intel, Japan Tobacco, Jardine Math. Hold., Johnson&Johnson, Kimberly Clark, Kraft Heinz, Linde, LVMH, Main Street Capital, McDonalds, Merck & Co., Microsoft, Mondelez, Munich Re, National Grid, Nestle, NextEra Energy, Novartis, Novo Nordisk, Omega Healthcare, PepsiCo, Pernod Ricard, Pfizer, Philip Morris, Ping An Ins., Procter&Gamble, Realty Income, Reckitt Banckiser, Rio Tinto, Roche, Royal Bank of Canada, Royal Dutch Shell, Sabra Health Care, SAP, Schaeffler, Siemens, Softbank, SSE PLC, TAG Immobilien, Talanx, Texas Instruments, Total, Unilever, Union Pacific, Visa, Vodafone, Vonovia, W.P.Carey
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
r626
Member
***




Příspěvků: 161
Registrován: 4-12-2019
Offline


[*] Zasláno 11-11-2020 v 20:15


Citace: Původně zaslal: eco  
Tady je moje portfolio jako grafika.



a není to málo Antone Pavloviči ?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 11-11-2020 v 21:02


circle15.png - 33kB
Já bych vedle černobílé tabulky s 28-30 akciemi publikoval taky 2 kruhy vedle sebe s 15 stejnými barevnými políčky.
Ale nenašel jsem s Google anglicky, německy ani španělsky barevné kruhy s 15 políčky.
Našel jsem jen černobílý kruh.
Tedy jsem na programu Paint dal 2 kruhy vedle sebe a vyplnil do nich barvy.
Bohužel jsou ty barvy zubaté na kraji, tak jsem je retušoval.
A teď abych tam vyplnil jména mých akcií vodorovně, bez otáčení,
nebo oddělil jeden kruh a otáčel ho 15x a vyplňoval jména a pak zas druhý kruh.
A pak ty odděleně 15x otáčené a se jmény popsané kruhy zase nalepil vedle sebe?
Nebo vyplnil jména vedle kruhů? Nevím.
Ale barvy jsem udělal hezké. Na Slovensku vyrobené barvy pro mé portfolio se mi nelíbí.
Circles30col.jpg - 176kB hezké barvy, že?

Circle25stocks.png - 676kB tyto barvy se mi nelíbí, ale ukazují, že jména vodorovně psaná jsou možná. A ještě lepší budou ta jména vypadat, když bude v kruhu jen 15 políček.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 11-11-2020 v 21:40


Zdá se, že Josef Eco má 85 různých akcií.
To není chytré, jestli kupuje akcie jen pro sebe a ne pro celou svou velkou rodinu, nebo akciový fond pro klienty.
Přece nikomu na světě se nemůže líbit 85 podniků. A nikdo se nechce na 85 podnicích podílet.
Bylo by dobré všechny akcie z Číny a z Ruska prodat.
Ale jestli má nějaké akcie z Evropy a z USA v mínus, asi je nechce prodat se ztrátou.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 11-11-2020 v 23:06


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
A nikdo se nechce na 85 podnicích podílet.


Ano, chci vlastnit 85 společností. Každý den pro mě pracuje 10 milionů lidí. Kvůli dividendám si chci ponechat akcie navždy. Za 60 let zdědí akcie můj syn.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 12-11-2020 v 10:09


Tak jsem hotov se zobrazením mého portfolia v barevném kruhu.
Nedělám rozdíl v tom, že polovinu akcií mám koupenou za 6.000 € a polovinu za 7.000 €
a 6 posledních akcií zatím jen za 1.000 €, 2.000 € a 3.000.
Černobílý kruh s 15 výseky se mi podařilo vybarvit jen zubatě na programu Paint.
Třeba mi jednou někdo z vás vyrobí lepší kruh s patnácti stejnými barvami.
A rád bych měl ty samé barvy a žádné jiné. 15x stejných výseků v kruhu.

My28stocksWheels.bmp - 1001kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 12-11-2020 v 11:15


Kolik eur stojí vaše portfolio? Kolik eur dostanete na dividendách každý rok?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 12-11-2020 v 12:35


Vloni dividend 7.494 € čistého. Letos méně kvůli prasečí chřipce.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 12-11-2020 v 14:09


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Vloni dividend 7.494 € čistého.


To je více než 600 eur měsíčně. V české vesnici s tím můžete bydlet, pokud tam máte svůj vlastní dům. Ale v Mnichově 600 eur není moc peněz.
Mnichov je velmi drahý. Proč? Každý chce žít v Mnichově.

Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Letos méně kvůli prasečí chřipce.


Když společnost přestane vyplácet dividendy, prodám to. Nikdy nechci prodávat společnosti, které vyplácejí dividendy, i v krizových situacích. Za 60 let by můj syn měl zdědit všechny podíly.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vosa
Member
***


Avatar


Příspěvků: 205
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 12-11-2020 v 22:17


Ladislave, snad toto by mohly být vyhovující kruhy :yes:

kruh-a.jpg - 153kB

kruh-b.jpg - 164kB




Portfolio: 3M, AbbVie, Alphabet, Altria, Apple, ABR, AT&T, Antero Midstream, Boeing, Br.Am.Tobacco, Broadcom, Canadian National Railway, Carrier, Caterpillar, Chevron, Cisco, Citigroup, Coca Cola, Deutsche Telekom, Duke Energy, Electronic Arts, Enbridge, Exxon, General Mills, Hewlett Packard, Home Depot, Iberdrola, IBM, Intel, JPMorgan, Johnson&Johnson, Kinder Morgan, MAIN, McDonald's, Microsoft, Next Era Energy, Omega Healthcare, Pembina Pipeline, PepsiCo, Pfizer, Philip Morris ČR, Procter&Gamble, Realty Income, Rio Tinto, RITM, Stanley Black&Decker, Texas Instruments, Viatris, Vodafone, Whirlpool, Williams
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 13-11-2020 v 09:55


:) Díky za tu dvouhodinovou práci.
Ještě mi prosim pošli ten jeden barevný kruh bez nápisů.
:)

Jinak budu muset jména retušovat pryč, abych dostal tvuj krásný barevný kruh bez nápisů..
Takový krásný barevný kruh se může mnoha lidem hodit, i když nemají 15 akcií.
Nejprve si tam napíšu jména při otáčení o 24 stuňů.

Banky Bilbao a Santander vynechám.
U Walgreens nepíšu Wallgreens. Lepší je Walgreens.
U HSBC přidám Group, u Mitsubishi přidám Corp., u Raytheon přidám Technologies, u Cisco přidám Systems.

U mých budoucích kruhů:
V kruhu A: K USA přidám Kanadu a Japonsko.
Evropu dám do kruhu B. A budu 14x, 15x otáčet při psaní jmen.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 13-11-2020 v 12:15


Citace: Původně zaslal: eco  
Citace: Původně zaslal: Ladislav  
A nikdo se nechce na 85 podnicích podílet.


Ano, chci vlastnit 85 společností. Každý den pro mě pracuje 10 milionů lidí. Kvůli dividendám si chci ponechat akcie navždy. Za 60 let zdědí akcie můj syn.


V určitém okamžiku bude 99 společností. 100 společností by pro mě bylo příliš mnoho.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 13-11-2020 v 16:52


Kolega Vosa vyrobil krásný barevný kruh pro mých 28-30 akcií portfolia. Děkuju stokrát!
Jestli se při otáčení kruhu 14x po 24 stupních na programu Photshop obraz moc neponičí, tak napíšu do kruhu 14 jmen podniků při 14 otáčení o 24 stupně a použiju 2 kruhy. 15. místo nechám volné.
Na jeden kruh dám mých 14 akcií evropských Na druhý kruh 10 akcií z USA, 2 kanadské, AB Inbev a 1 japonskou.
Tento kruh můžete použít i pro vaše portfolio, jestli nevadí, že každá vaše pozice akcií má jinou hodnotu, ale na obrázku jsou pozice stejné.
Circle15.bmp - 1.2MB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 13-11-2020 v 18:14


Příští rok chci koupit tyto akcie:

Red Electrica (Španělsko)
Itochu (Japonsko)
Asahi Breweries (Japonsko)
AbbVie
Clorox
Essity (Švédsko)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bigusdykus
Member
***


Avatar


Příspěvků: 279
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 14-11-2020 v 09:19


Co vás vede k tomu Cloroxu a Essity?



Prolhaný agent placený od hedgefondu.
ČEZ, AAPL, ABBV, AT&T, CEPU, 3M, GSK, BASF, Allianz, Intel, Lufthansa, Kraft Keinz, RDS-B, BMW, Banco Santander, WBA, JNJ, MCD, BHP/BIL, Cisco, Moneta, Enbridge
Špekulace: ABNB, CRSR
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 14-11-2020 v 14:52



Portfolio mých 28 akcií pro dividendy.


circle15usL.jpg - 33kB
circle15euL.jpg - 31kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 14-11-2020 v 17:51


Citace: Původně zaslal: bigusdykus  
Co vás vede k tomu Cloroxu a Essity?


Clorox: Clorox je podobný Reckitt Benckiser. Tyto produkty jsou vždy potřebné, dokonce i v době krize. Kromě toho byly dividendy vypláceny a zvyšovány po celá desetiletí.

Essity: Dělají kapesníky. Značka se jmenuje Tempo. Mateřská společnost SCA existuje od roku 1929. SCA vyplácí dividendy po celá desetiletí a každoročně je zvyšuje. Předpovídám tedy, že Essity také každoročně zvyšuje dividendy.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 15-11-2020 v 09:48


Portfolio akcií pana Eco,
co se mi tam nelíbí a co tam chybí.


V portfoliu pana Eco se mi nelíbí akcie: China Construction Bank, Ping An, Gazprom, Novo Nordisk, Bayer, Schaeffler.

Panu Eco chybí sympatické akcie: Bank of Nova Scotia, Enbridge, Iberdrola, Mitsubishi Corp., Raytheon Technologies, Sanofi, Wells Fargo.


Akcie-od-Eco-85x.jpg - 701kB

3M, ABB, Abbvie, Air Liquide, Allianz, Altria, Amgen, Anheuser Busch, Apple, AT&T, AXA, BASF, BMW, Bayer :(, Baywa, BHP, Blackrock, BP PLC, Bristol-Myers-Squibb, Brit.Amer.Tobacco, Canadian National Railway, China Constr. Bank :(, Church Dwight, Cisco Systems, Coca Cola, Colgate Palmolive, Commonwealth Bank of Australia, Danone, Diageo, DIC Asset, Deutsche Telekom, Ebay, Exxon Mobil, Fastenal, Gazprom :(, General Mills, Gilead Sciences, Gladstone Comm., GlaxoSmithKline, Henkel, Hormel Foods, Imperial Brands, Intel, Japan Tobacco, Jardine Math. Hold., Johnson&Johnson, Kimberly Clark, Kraft Heinz, Linde, LVMH, Main Street Capital, McDonalds, Merck & Co., Microsoft, Mondelez, Munich Re, National Grid, Nestle, NextEra Energy, Novartis, Novo Nordisk, Omega Healthcare, PepsiCo, Pernod Ricard, Pfizer, Philip Morris, Ping An Ins.:(, Procter&Gamble, Realty Income, Reckitt Banckiser, Rio Tinto, Roche, Royal Bank of Canada, Royal Dutch Shell, Sabra Health Care, SAP, Schaeffler, Siemens, Softbank, SSE PLC, TAG Immobilien, Talanx, Texas Instruments, Total, Unilever, Union Pacific, Visa, Vodafone, Vonovia, W.P.Carey
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
VSbrok
Junior Member
**




Příspěvků: 40
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 15-11-2020 v 10:05


taky přidám jeden koláček :smilegrin:

VLptf.jpg - 276kB
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 15-11-2020 v 14:32


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Portfolio akcií pana Eco,
co se mi tam nelíbí a co tam chybí.


V portfoliu pana Eco se mi nelíbí akcie: China Construction Bank, Ping An, Gazprom, Novo Nordisk, Bayer, Schaeffler.


Proč ne?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bigusdykus
Member
***


Avatar


Příspěvků: 279
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 17-11-2020 v 10:50


Citace: Původně zaslal: eco  

Essity: Dělají kapesníky. Značka se jmenuje Tempo. Mateřská společnost SCA existuje od roku 1929. SCA vyplácí dividendy po celá desetiletí a každoročně je zvyšuje. Předpovídám tedy, že Essity také každoročně zvyšuje dividendy.


A děláte si nějaké podrobnější fundamentální rozbory?
Zrovna u toho Essity jsem zahlédnul vyšší zadlužení a s dividendovou historií to také není úplně na jedničku. Mateřská firma mě až tak nezajímá, protože divi budou chodit od Essity. A ta vyplácí stěží 10 let, dnešní výnos je pod 3%




Prolhaný agent placený od hedgefondu.
ČEZ, AAPL, ABBV, AT&T, CEPU, 3M, GSK, BASF, Allianz, Intel, Lufthansa, Kraft Keinz, RDS-B, BMW, Banco Santander, WBA, JNJ, MCD, BHP/BIL, Cisco, Moneta, Enbridge
Špekulace: ABNB, CRSR
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 18-11-2020 v 18:19


Essity je, chlapci, TORK. A tork ta swinja modrobila visi na 70% hajzlu ve stredni Evrope. Z hlediska market sharu a consomable byznysu v papiru a v mydle a desinfekci nema tento brand chybu. Jdu na to mrknout blize. Ale je to lidr.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 4-12-2020 v 10:31


Ten Jakob registrovaný zde jako ''eco'' by měl být přejmenován na ''Jakob''.
A potom, jména začínají přece s velkým písmenem. Tak jaképak ''eco'' nebo ''Jakob eco''. Lepší Jakob.

On se cítí asi lépe, čím více podniků vlastní.
Dnes mu patří 90 podniků, příští rok mu bude patřit 100 podniků.
Za 10 let mu bude patřit 200 podniků.
Ale to není rozumné. Neměl by zalévat plevel.
Lepší než vlastnit po letech v důchodu 1.000 podniků a každý za 1.000 € (celkem akcie za milion € ),
je vlastnit 30 podniků a každý za 33.000 €. Pravda?

3M, ABB, Abbvie, Air Liquide, Allianz, Altria, Amgen, Anheuser Busch, Apple, AT&T, AXA, BASF, BMW, Bayer :(, Baywa, BHP, Blackrock, BP PLC, Bristol-Myers-Squibb, Brit.Amer.Tobacco, Canadian National Railway, China Constr. Bank :(, Church Dwight, Cisco Systems, Coca Cola, Colgate Palmolive, Commonwealth Bank of Australia, Danone, Diageo, DIC Asset, Deutsche Telekom, Ebay, Exxon Mobil, Fastenal, Gazprom :(, General Mills, Gilead Sciences, Gladstone Comm., GlaxoSmithKline, Henkel, Hormel Foods, Imperial Brands, Intel, Japan Tobacco, Jardine Math. Hold., Johnson&Johnson, Kimberly Clark, Kraft Heinz, Linde, LVMH, Main Street Capital, McDonalds, Merck & Co., Microsoft, Mondelez, Munich Re, National Grid, Nestle, NextEra Energy, Novartis, Novo Nordisk, Omega Healthcare, PepsiCo, Pernod Ricard, Pfizer, Philip Morris, Ping An Ins.:(, Procter&Gamble, Realty Income, Reckitt Banckiser, Rio Tinto, Roche, Royal Bank of Canada, Royal Dutch Shell, Sabra Health Care, SAP, Schaeffler, Siemens, Softbank, SSE PLC, TAG Immobilien, Talanx, Texas Instruments, Total, Unilever, Union Pacific, Visa, Vodafone, Vonovia, W.P.Carey
Akcie-od-Eco-85x.jpg - 701kB Chaos portfolio - ''Jakob eco'' - 90 akcií
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 4-12-2020 v 10:58


Citace: Původně zaslal: Ladislav  

On se cítí asi lépe, čím více podniků vlastní.
Dnes mu patří asi 85 podniků, příští rok mu bude patřit 100 podniků.
Za 10 let mu bude patřit 200 podniků.


Vlastnit 100 podniků je příliš mnoho. Moje maximum je na 99 firmách.




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


thumbdown.gif Zasláno 4-12-2020 v 16:28


Citace: Původně zaslal: r626  

A já myslel, že "eco" je Alter ego pana Ladislava , protože mi občas ty jeho názory přijdou až moc demagogické a vidím v tom jistou paralelu :-))))


Já? Demagogický? Například kde?




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  5    7    9  ..  13

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 44.8% - SQL: 55.2%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: