Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  15    17    19  ..  77
Autor: Předmět: Akcie na stálo pro dividendy
kraken
Member
***




Příspěvků: 137
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 28-1-2020 v 16:18


doředil jsem RDS-B , cena hoší než včera a asi horší než zítra, jako vždy.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pomah
Junior Member
**




Příspěvků: 19
Registrován: 30-12-2019
Offline


[*] Zasláno 28-1-2020 v 17:19


Já dnes přikoupil BMW ;) cenu jsem měl už hodně bod bodem zvratu, tak mi udělalo radost ;)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 07:09


Já půjdu nejprve 5.2. na shromáždění akcionářů Siemens nasbírat několik vepřových řízků. Bohužel zde zdražili lumpi jízdenku z 2,90 na 3,30 €. A tam a zpátky 6.60 € se mi nechce platit. Však důchodce by měl jít každý den několik km pěšky a já jsem z Olympiahalle doma za hodinu pěšky.

Jakmile asi 6.2. dostanu 30 akcií Iberdrola namísto dividend v penězích, hned 1/8 mých akcií Iberdrola prodám a za získané peníze přidám 1.000 € na Enbridge a 1.000 € na Mitsubishi Corp.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 09:59


Kristalova koule se odmlzuje a zacina v ni byt videt ropaky, MMM, veznice, CEZ, KB, O2 v jasnejsich obrysech. Zatim ale sedim na prackach a ceam, kam to pujde.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 10:33


Citace: Původně zaslal: roberto marconi  
Kristalova koule se odmlzuje a zacina v ni byt videt ropaky, MMM, veznice, CEZ, KB, O2 v jasnejsich obrysech. Zatim ale sedim na prackach a ceam, kam to pujde.


Správně, kolem toho čínského viru začíná přituhovat.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
TomasV
Member
***




Příspěvků: 317
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 10:50


Citace: Původně zaslal: Pavel  
Citace: Původně zaslal: roberto marconi  
Kristalova koule se odmlzuje a zacina v ni byt videt ropaky, MMM, veznice, CEZ, KB, O2 v jasnejsich obrysech. Zatim ale sedim na prackach a ceam, kam to pujde.


Správně, kolem toho čínského viru začíná přituhovat.


Bylo by super kdyby byla korekce aspon 20%,pravě mne skončily dvě stavebka :crazy:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 11:13


Dnes bude také zveřejňovat výsledky ATT. Asi to bude nic moc.
Mě skončila 3 stavebka, prachy mě pošlou v březnu, tak uvidím, kde bude trh v té době.:rolleyes:




AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 11:36


Mno 3 stavebka pri 5% divi rocne Ti hodi hrubym odhadem nad 35 prutu rocne, dobry zacatek a navic mas moznost nakupy rozfazovat s predpokladem, ze trhy budou prinejmensim pod svymi maximy z ledna. Good starting position!
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 12:31


Nebude to tak horké. Budu rád do 25 prutů. Uvidím, který abonent na tvoření prutů bude cenově výhodný.:starhit:



AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
pigzor
Junior Member
**




Příspěvků: 68
Registrován: 11-7-2019
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 14:51


Citace: Původně zaslal: TomasV  
Bylo by super kdyby byla korekce aspon 20%,pravě mne skončily dvě stavebka :crazy:

Mozna se dockas, zajimavej clanek: http://www.osel.cz/11008-event-201-jak-dopadla-globalni-simu...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 16:26


Citace: Původně zaslal: pigzor  
Citace: Původně zaslal: TomasV  
Bylo by super kdyby byla korekce aspon 20%,pravě mne skončily dvě stavebka :crazy:

Mozna se dockas, zajimavej clanek: http://www.osel.cz/11008-event-201-jak-dopadla-globalni-simu...


Ono je to uz vsech autoritarskejch rezimu stejne, snazi se zatloukat, coz v globalizovanem svete jde o to hur.
https://sinopsis.cz/koronavirus-mezi-radky-co-rika-nakaza-o-...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 18:22


arkyn: když si přečtu tohle, tak si fakt žádný iluze nedělám, kdoví co ještě vypluje na povrch

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/novinar-tomas-etzler-o-...
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 19:59


Všechny letecké společnosti světa, s hodnotou akcií nad 5 miliard euro, s výnosem dividendy nad 3%
Německé číslo akcie WKN
A1H6AJ International Consolidated Airlines Spanien 4,05% 14.634 m.€ (British Airways, Iberia. Vueling, Aer Lingus)
A2PWS8 JAPAN AIRLINES CO. Japan 6,48% 9.676 milionů euro
823212 Lufthansa Deutschland 4,44% 7.847 milionů euro
A0MZ57 SINGAPORE AIRLINES Singapur 3,37% 7.264 milionů euro
A1JTC1 Easyjet Grossbritannien 3,09% 6.673 milionů euro
896435 Qantas Australien 3,51% 6.538 milionů euro

Buffettovy letecké akcie zde nahoře nenajdeme, mají mizerný výnos dividendy. Ale zde dole jsou aerolinie USA:

Aerolinie USA hodnoty nad 5 miliard euro výnos dividendy a hodnota akcií
A0MQV8 DELTA AIR LINES INC. USA 2,56% 34.307 milionů euro
862837 SOUTHWEST AIRLINES USA 1,24% 25.769 milionů euro
A1C6TV UNITED AIRLINES HOLD. USA 0,00% 20.219 milionů euro
A1W97M AMERICAN AIRLINES GR. USA 1,39% 11.396 milionů euro
869843 ALASKA AIR GROUP INC. USA 2,05% 7.563 milionů euro
A0LEXG SPIRIT AEROSYSTEMS H. USA 0,67% 6.843 milionů euro
541867 JETBLUE AIRWAYS CORP. USA 0,00% 4.902 milionů euro

:cool: Od jaké aerolinie koupit akcie, na mnoho let, kvůli dividendám?
Porovnat na Morningstar růst tržby, zisku a dividendy posledních 10 let a připravit se na nejvíce volatilní akcie světa,
které mohou během roku klesnout na polovinu i růst 100%.
:cool:
A nezapomínat na bankrot slavné americké společnosti Pan Am roku 1991.

Vybrat si mezi:
10-letý růst tržby, zisku a dividendy:
A0MQV8 DELTA AIR LINES INC. USA 2,56% 34.307 milionů euro :post: Vlastní Warren Buffett
:post: http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=DAL&re...

A1H6AJ International Consolidated Airlines Spanien 4,05% 14.634 milionů euro
:post: http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=BABWF

A2PWS8 JAPAN AIRLINES CO. Japan 6,48% 9.676 milionů euro
:post: http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=JPNRF

823212 Lufthansa Deutschland 4,44% 7.847 milionů euro
:post: http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=DLAKF

A0MZ57 SINGAPORE AIRLINES Singapur 3,37% 7.264 milionů euro
:post: http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=SINGF

896435 Qantas Australien 3,51% 6.538 milionů euro
:post: http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=XFRA:QAN&a...

International Consolidated Airlines Group SA (IAG) ist eine der weltweit grössten Fluggesellschaften und die Dachgesellschaft von Aer Lingus, British Airways, Iberia und Vueling. Das Unternehmen entstand im Januar 2011 durch die Fusion von British Airways plc und IBERIA L.A.E. S.A. Mit über 570 Flugzeugen werden 268 Destinationen angeflogen und jährlich mehr als 113 Millionen Passagiere befördert.

:info: Nejlépe vypadají desetileté fundamenty u DELTA AIR LINES. Ale výnos dividendy je jen 2,5%.
A cizí kapitál je 3,5x vyšší než vlastní kapitál.
Jenže já budu mít peníze na akcii až za 4 roky. Pak bude možná výnos dividendy vyšší a zadlužení nižší než dnes.
:info:
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 21:12


Georg : pruty nepruty, pokud jedes long run, tak budes s dividendami od solidnich ceskych, americkych event. kanadskych podniku velmi spokojen :-)

Zejmena s temi, ktere dlouhodobe zvysuji prodeje, zisk a hlavne dividend, coz je v US soucasti firemni kultury. 45% amiku vlastni akcie a tech 55% no...ti...sorry...

Kupujeme v zasade akcie spolecnosti, jejichz vyrobky nebo sluzby kazdodenne potrebujeme. V zasade nekupujeme aerolinky, automobilky ani lodare. Safe Bulkers a Seaspan sly do sveta a byly nahrazeni spolecnostmi uzitecnejsimi.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 29-1-2020 v 21:26


Ladislave, Ladislave, panu B&H2012 jeho ptf poskladane vyhradne z toho americkehohnoje, investovaneho z platu autora divadelnich skecu a chudeho ucitele behem poslednich 47 roku, tomuto akcionari nese v jeho 63 letech skromnych 900 000 usd za rok a hodnota ptf se pohybuje nekde kolem 30 mio usd.

A US domicil tohoto hnoje umoznuje nedanit divi nemravnymi 27% jako u Tebe ve Velkonemecke risi, ale toliko rozumnymi 15% jako v ostatnich civilizovanych zemich.

Panove, schvalne, kdo z Vas to ma??:lol::lol::lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 00:05


Citace: Původně zaslal: Pavel  
arkyn: když si přečtu tohle, tak si fakt žádný iluze nedělám, kdoví co ještě vypluje na povrch

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/novinar-tomas-etzler-o-...


Me prijde hodne velka nahoda, ze zrovna v tom meste kde to vypuklo je armarni ci jaka tovarna na podobne viry ... asi nekdo neco vynesl, nebo ze by experiment
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
pigzor
Junior Member
**




Příspěvků: 68
Registrován: 11-7-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 12:13


arkyn: presne tak, primo ve Wuhanu nedavno vznikla uplne nova laborator prave na vyzkum koronaviru. Tohle mi prijde az podezrele velka nahoda. Navic s velkou pravdepodobnosti ta nakaza nema puvod z toho trziste, jak se puvodne predpokladalo. Pacient 0 na tom trzisti vubec nebyl a co se tyce slozeni RNA, tak jsou tam casti, ktery doposud nebyly objeveny a spekuluje se, ze jsou umeleho puvodu.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 15:46


Citace: Původně zaslal: pigzor  
arkyn: presne tak, primo ve Wuhanu nedavno vznikla uplne nova laborator prave na vyzkum koronaviru. Tohle mi prijde az podezrele velka nahoda. Navic s velkou pravdepodobnosti ta nakaza nema puvod z toho trziste, jak se puvodne predpokladalo. Pacient 0 na tom trzisti vubec nebyl a co se tyce slozeni RNA, tak jsou tam casti, ktery doposud nebyly objeveny a spekuluje se, ze jsou umeleho puvodu.


Může být, komunisti určitě neříkají všechny informace. A čínské hygienické "standardy" šíření urychlují.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
kraken
Member
***




Příspěvků: 137
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 16:17


a DB posiluje o4%. a pak se v to vyznej...skořápkáři, věřstatistice,kterou jiný cinkne
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 16:49


Chlapci, tak nam to zacalo, to vypada. Zatim klidek, ale mudruju, ze bych vzal zitra, pokud budeme v cervenych neco MMM a BP. Altrija taky dobry, jen ji mam fakt uz 3 stodoly.
Ten Shell nevim.

A to zvyseni divi u CVX no, krasa strida nadheru a my akcionari plizivym zpusobem bohatneme. Jo a v Bruxellu rikali, ze ropa nebude vubec potreba, bo budeme jezdit elektroautama :lol::lol::lol:

Asi cas rozkliknout tabulky Dejva Fishe a mrknout na Chowder index. Ten rika uplne jasne , co nakoupit na pristich 20 let.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
r626
Member
***




Příspěvků: 161
Registrován: 4-12-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 17:42


O Chevronu jsem nedávno četl článek, že je lepší investice než Exxon, takže taky asi přikoupím ikdyž ta cena u obou je přitažlivá :-))
Bohužel stále nevím co si myslet o MMM.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 18:30


MMM,
kontroj jednoduše P/B P/S P/E, výnos dividendy, růst tržby zisku dividendy minulých 10 let,
očekávaný růst zisku letos a budoucích 5 let, a poměr cizího kapitálu a vlastního kapitálu.
A pak ti vyjde, že akcie MMM neni dobré koupit. Akcie je moc drahá.
P/B 9, P/E 20 :post: https://www.morningstar.com/stocks/xnys/mmm/financials
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 19:30


Citace: Původně zaslal: roberto marconi  
Chlapci, tak nam to zacalo, to vypada. Zatim klidek, ale mudruju, ze bych vzal zitra, pokud budeme v cervenych neco MMM a BP. Altrija taky dobry, jen ji mam fakt uz 3 stodoly.
Ten Shell nevim.



Ropáci neutečou, jejich cena bude nějaký čas pod tlakem, bude čas si promyslet, které koupit. Např. všechny EU airlinky přestaly létat do Číny, už teď je jasné, že mezinárodní doprava sníží objemy a tedy i spotřebu paliva.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 16:55


Tak jsem vzal zobanec BP za 4,55 GBP,kdyz tu libru mame celkem levnou a na Partiji se da London dripovat. Ze svych skromnych 249 ks tohoto ropaka pred 5 lety mam dnes 366 ks + dalsich 252 ks dnes = 618 total. Pristi drip by mohl dat tak 9 ks novych akcii a tak perpetum mobile bude motat krysim kolem kazdy kvartal.
Kapitalismus je proste krasny. Ja nemusim nic delat, sedet na rukach a pocitat kolik kazdy kvartal akcii pribylo. A nest riziko, ze moje vlozene penize mohou treba uplne ztratit hodnotu a cena firmy pujde na nulu.
Viz. dalsi pru.ser podobny tomu v Mexickem zalivu pred nejakymi 12 lety. Toz tak.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Etern1ty
Junior Member
**




Příspěvků: 9
Registrován: 27-1-2020
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 20:06


Jaký máte názor na Macy's? Vypadá to skvělá nabídku za tu cenu a dividenda, skoro 9%.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  15    17    19  ..  77

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 9.0% - SQL: 91.0%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: