Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  7    9    11  ..  77
Autor: Předmět: Akcie na stálo pro dividendy
bigusdykus
Member
***


Avatar


Příspěvků: 279
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 19-11-2019 v 21:13


Já jsem přikoupil ATT a za zbytek nastoupil do CSCO.




Prolhaný agent placený od hedgefondu.
ČEZ, AAPL, ABBV, AT&T, CEPU, 3M, GSK, BASF, Allianz, Intel, Lufthansa, Kraft Keinz, RDS-B, BMW, Banco Santander, WBA, JNJ, MCD, BHP/BIL, Cisco, Moneta, Enbridge
Špekulace: ABNB, CRSR
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 19-11-2019 v 21:26


No a já včera lehce přikoupil MMM, bylo za 169,6 a před dividendou. Už jsem nechtěl dál čekat a zkoušet časovat trh.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 20-11-2019 v 08:06


Vy byste měli při nákupu akcií dbát na ocenění s P/S P/B P/E.
Akcie Cisco a MMM jsou předražené. Není vhodné je dnes kupovat.
A velký krach drahých akcií muže přijít každou dobou.
Ale vy jste asi neměli žádné drahé akcie během krachu 2000-2003,
tedy se poučíte až při příštím velkém krachu drahých akcií.
:cool: Já měl během velkého krachu 2000-2003 na kontě 5 drahých techno akcií,
tedy jsem byl už před 18 lety z krachu 5x poučen. :info:

Dnes dosahují akcie Apple a Microsoft nejvyšší kurzy v historii a jsou extrémě předražené s P/B a P/S.
Nechápu, jak ty zmanipulované akcie muže dnes někdo koupit.
Ta manipulace kurzu vzniká, kdyz firmy nakupují své vlastní akcie a likvidují je. Protoze vedoucí pracovníci chtejí jejich akcie prodat s co nejvetsim profitem.
Ale veliká manipulace nahoru bude následována hlubokým propadem kurzu. To uz bude vedoucím pracovníkum jedno. Protoze oni akcie prodají ihned, jak jim to bude podnikovým predpisem o bonusu dovoleno.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bigusdykus
Member
***


Avatar


Příspěvků: 279
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-11-2019 v 09:20


Na vrcholu dot.net bubliny mělo Cisco P/E 150-200




Prolhaný agent placený od hedgefondu.
ČEZ, AAPL, ABBV, AT&T, CEPU, 3M, GSK, BASF, Allianz, Intel, Lufthansa, Kraft Keinz, RDS-B, BMW, Banco Santander, WBA, JNJ, MCD, BHP/BIL, Cisco, Moneta, Enbridge
Špekulace: ABNB, CRSR
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
TomasV
Member
***




Příspěvků: 317
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-11-2019 v 09:55


XOM se blíží ke 52wk low,dividenda je přes 5% ,vážně uvažuju o nákupu.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-11-2019 v 11:21


Citace: Původně zaslal: TomasV  
XOM se blíží ke 52wk low,dividenda je přes 5% ,vážně uvažuju o nákupu.


To uz se na prvni pohled da. Jen by me zajimalo proc klesa posledni dobou a proc je relativne vuci svym konkurentum nekde jinde nez pred casem. Je to trochu divne.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-11-2019 v 18:29


Po zprávě, že hladina nikotinu v cigaretách by se neměla snižovat a cena akcií výrobců cigaret začíná zvyšovat.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 25-11-2019 v 13:13


Začátek je nutný udělat. A už se začalo před 10 nebo 15 lety.
I na Slovensku, nejen v Čechách a v Německu je nutno lidi poučovat, přibližně 100 let, že nejlepší důchod světa jsou dividendy od starých velkých a zdravých podniků ze západní Evropy a z USA.
Že důchodové připojištění je hloupé, ale i zákonné a povinné důchodové pojištění je hloupé. Protože roste často velmi málo a tvoje děti z něj peníze nedostanou.
Naproti tomu dividendy některých podniků se každých 7 let zdvojnásobily.
I v Německu má snad jen 10% lidí dividendy z akcií ve věku důchodovém.
Ale internet tu informovanost lidí napraví. Když noviny, televize a pojišťovny lidi k akciím na stálo nepřivedou.
Tedy ještě alespoň 90 let lidi v internetu poučovat, že nejlepší důchod jsou dividendy a za 90 let bude mít už dividendové akcie kdekdo na Slovensku, v Čechách i v Německu.
Zatím lidé věří více komunistům, pojišťovnám a daytraderům a bojí se držet dividendové akcie až do smrti. Až na těch chytřejších 10% Němců, 5% Čechů a 1% Slováků, kteří dividendy v důchodu dostanou.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mamut
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 30
Registrován: 29-8-2019
Bydliště: Brno
Offline


[*] Zasláno 25-11-2019 v 17:15


Nakoupil jsem dnes pár akcii ABBV, než vystřelí do závratných výšin.



Spekulace: DAL
Trvalé ZOO: COP, MSFT, RIO, WBA, T, JNJ, MO, BMW, NRZ, PFE, BBVA, CGBD, WFC, RDSB, DOW, HPQ, BASF, ALV, PPL,CVX, ABBV, GAIN, CSCO, D, IBE, RTX
Reit: NRZ, VICI, MPW, IIPR, IRM, STOR

Start investování 25.7.2019
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 25-11-2019 v 18:17


Nákup Exxon Mobil nastaven na 67,80 USD na 33 ks. Další hon na olejářského zajíce bude pokračovat příští rok. Příští rok prodám relikt BAC a spolu s dalšími penězi opět dokoupím Exxon Mobil. Budu rád, když bude nákupka pod 70 USD a lépe na 65 USD.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 26-11-2019 v 17:29


Akcie pod stromeček Christmas-tree-Weihnachtsbaum.jpg - 63kB

Pondělí 23.12.2019 je německá burza otevřena. Ale 24.-26.12. zavřena.
Tedy si dám jednu 3x předraženou akcii Microsoft pod vánoční stromeček.
Za celých 65 let jsem žádnou akcii k Vánocím nedostal. Ale furt ponožky.
Vytisknu si potvrzení o nákupu akcie na papír 23.12. a položím pod stromeček. Anebo tu papírovou akcii zde dole.
Dnes je akcie s P/S 9 a P/B 10 pro mne 3x předražená. Roku 2012 měla P/S 3 a P/B 3. :exclamation:
Tedy počkám několik let na velký krach na burze a po krachu investuju 6.000 euro do akcie Microsoft.
Peníze mohu získat z prodeje akcií Lloyds Banking Group, to je moje peněžní rezerva.
Microsoft-stock.jpg - 145kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 26-11-2019 v 20:50


Tak jsem to nakonec nevydržel a koupil jsem před chvílí 39 ks RDS.B ADR po 58,18 USD. Dividenda mi sice utekla před nosem, protože jsem neměl všechny peníze pohromadě, ale netto dividendový výnos je o 26% vyšší než u Exxon Mobil.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 26-11-2019 v 21:05


Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Tak jsem to nakonec nevydržel a koupil jsem před chvílí 39 ks RDS.B ADR po 58,18 USD. Dividenda mi sice utekla před nosem, protože jsem neměl všechny peníze pohromadě, ale netto dividendový výnos je o 26% vyšší než u Exxon Mobil.


Správně!
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 26-11-2019 v 21:15


Pavle, příští rok budu zaručeně pokračovat v krasojízdě zvané diverzifikace.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vosa
Member
***


Avatar


Příspěvků: 205
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 26-11-2019 v 21:34


Paráda! Tak to je zvrat :lol: ani jsem nevěřil že dáš přednost RDSB.
Cena RDSB je momentálně určitě víc podhodnocena než u XOM.
Ale taky ještě příští rok navýším Exxon a dorovnám do výše Shellky.




Portfolio: 3M, AbbVie, Alphabet, Altria, Apple, ABR, AT&T, Antero Midstream, Boeing, Br.Am.Tobacco, Broadcom, Canadian National Railway, Carrier, Caterpillar, Chevron, Cisco, Citigroup, Coca Cola, Deutsche Telekom, Duke Energy, Electronic Arts, Enbridge, Exxon, General Mills, Hewlett Packard, Home Depot, Iberdrola, IBM, Intel, JPMorgan, Johnson&Johnson, Kinder Morgan, MAIN, McDonald's, Microsoft, Next Era Energy, Omega Healthcare, Pembina Pipeline, PepsiCo, Pfizer, Philip Morris ČR, Procter&Gamble, Realty Income, Rio Tinto, RITM, Stanley Black&Decker, Texas Instruments, Viatris, Vodafone, Whirlpool, Williams
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 27-11-2019 v 09:26


Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Pavle, příští rok budu zaručeně pokračovat v krasojízdě zvané diverzifikace.


Ještě jednou správně!
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 27-11-2019 v 15:01


Nejen obyvatelé Čech a Slovenska opovrhují 10 let na začátku akciemi z Německa a Evropy.
Také mnoho lidí z Německa opovrhuje 10 let na začátku akciemi z Německa a Evropy.
Ale nakonec to všechno dobře dopadne: Jestli člověk ze střední Evropy kupuje akcie déle než 10 let, pak už akciemi z Německa a Evropy neopovrhuje a má jich několik.
Rozumná diverzifikace není dělit peníze vedle akcií také na dluhopisy a zlato.
Rozumná diverzifikace není dělit peníze na index MSCI World s akciemi celého světa.
Rozumná diverzifikace je dělit peníze na akcie z USA, Německa, Británie, Španělska, (Francie, Nizozemska, Belgie). Víc není potřeba.
Obejdeme se bez akcií Kanady, Japonska, Austrálie, Brazílie, Mexika, Rakouska, Švýcarska, Švédska, Finska, Itálie, Čech :( Číny, Ruska, Norska, Finska, Dánska.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
TomasV
Member
***




Příspěvků: 317
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 27-11-2019 v 15:42


British American Tobacco (NYSE:BTI) says it expects a slowdown in the U.S. vaping market will lead to lower revenue growth in its vaping arm than it originally anticipated.

The company forecasts vaping revenue will fall on the low end of its previously-announced range of 30% to 50% growth in FY19.

On the positive side, BAT says total revenue is expected to grow in the upper half of its 3% to 5% forecasted range for the long term as the tobacco company benefits from stronger pricing and market share gains in the traditional cigarettes business. BAT also maintained its forecast for EPS growth in the high-single-digit range.


Na umírající byznys celkem pěkný růst tržeb a zisku:thumbup:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 27-11-2019 v 18:28


Voso, zřejmě to osolím příští rok do obou titulů, protože jsem si z nich nemohl jednoznačně vybrat. Krize v Evropě nepotrvá věčnost, a proto zisky ropných společností jsou u země. Na BTI jsem také čekal rok, než se otelí a nyní to vypadá, že by to mohlo skutečně i růst. Je to radost nakupovat, ale nyní se mi to rýsuje tak jednou za kvartál.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 28-11-2019 v 15:03


:question: A co akcie z Japonska na stálo pro dividendy? :question:
Kdyby bohatý akcionář české národnosti měl za dostatečné peníze nakoupeno 28 akcií z USA a ze západní Evropy,
mohl by přijít na ten hovězí nápad :) koupit dvě akcie z Japonska na stálo jen pro dividendy. A má akcií 30.
Protože akcie z Japonska mají druhou největší váhu v indexu mezinárodních akcií MSCI World Index.
Akcie USA tvoří celých 63% indexu. Akcie Japonsko 8,2%. Akcie Británie 5,5%.
Několik akcií je dnes v Japonsku levných s P/S P/B P/E a jejich výnos dividendy je 4% až 6%.
Japonská daň z dividend je 10%, 15%, 20% :question: Každá webstránka lže jinak.
Teď jde jen o to, kontrolovat, zda jsou podniky dražší než 30.000 euro, zda jsou málo zadlužené a posledních 12 let zvyšovaly tržbu.

Číslo akcie WKN, jméno, branže, Japonsko, výnos dividendy, burzovní hodnota společnosti

853055 Canon Inc. . . . technologie . . . 5,3% . . . . 33 miliard euro
https://www.onvista.de/aktien/fundamental/CANON-Aktie-JP3242...
http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=CAJFF

853656 Mitsui & Co. . . . obchod . . . 4.1% . . . 28 miliard euro
https://www.onvista.de/aktien/fundamental/MITSUI-CO-LTD-Akti...
http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=MITSF

853686 Nissan . . . automobily . . . 6,0% . . . 30 miliard euro
https://www.onvista.de/aktien/fundamental/Nissan-Aktie-JP367...
http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=NSANF

853849 Takeda Pharmaceutical Co. . . . farmácie . . . 4.0% . . . 58 miliard euro
https://www.onvista.de/aktien/fundamental/TAKEDA-PHARMACEUTI...
http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=TKPHF

857124 MITSUBISHI CORP. . . . obchod . . . dividenda 4,4% . . . . 38 miliard euro
https://www.onvista.de/aktien/fundamental/MITSUBISHI-CORP-Ak... :cool:
https://www.morningstar.com/stocks/pinx/msbhf/quote
10 let fundamenty :post: http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=MSBHF&...

:cool: Mitsubishi Corp. není jen výroba aut, ale smíšený koncern na všechny možné výrobky a obchod.
ISIN JP3898400001, WKN 857124 MITSUBISHI CORP. . . . Smíšený koncern . . . dividenda 4,4% . . . 38 miliard euro
https://www.onvista.de/aktien/fundamental/MITSUBISHI-CORP-Ak... :cool:
10 let fundamenty :post: http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=MSBHF&...
Mitsubishi Corp is a conglomerate that operates businesses in various industries. The group offers products and services in sectors such as business services, global environment and infrastructure, industrial finance, logistics and development, energy, metals, machinery, chemicals and living essentials. Its businesses operate in Japan, North America, Latin America, Europe, Africa, the Middle East, Central Asia, East Asia and Asia and Oceania. The largest segments of the conglomerate are its energy business group and its metals group.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bigusdykus
Member
***


Avatar


Příspěvků: 279
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 29-11-2019 v 09:41


Dnes přikoupen Santander @3.52 EUR



Prolhaný agent placený od hedgefondu.
ČEZ, AAPL, ABBV, AT&T, CEPU, 3M, GSK, BASF, Allianz, Intel, Lufthansa, Kraft Keinz, RDS-B, BMW, Banco Santander, WBA, JNJ, MCD, BHP/BIL, Cisco, Moneta, Enbridge
Špekulace: ABNB, CRSR
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 29-11-2019 v 11:11


:question: Kdo z vás koupí jako první, jeho první akcii z Japonska? :question:
Smíšený koncern Mitsubishi Corp. za 38 miliard euro není Mitsubishi Motors,
http://www.mitsubishi.com/e/
Dnes dividenda 4,7%
Kurz akcie 24 euro
P/E 8.2, P/B 0.8, P/S 0.3, P/C 5.9
Cizí kapitál : Vlastní kapitál = 10,8 : 5,7
10-leté fundamenty :post: http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=MSBHF&...
Prodává německý neburzovní trh Tradegate, ale i burza Frankfurt a americký Nasdaq OTC
https://www.onvista.de/aktien/fundamental/MITSUBISHI-CORP-Ak...
Mitsubishi Corp is a conglomerate that operates businesses in various industries. The group offers products and services in sectors such as business services, global environment and infrastructure, industrial finance, logistics and development, energy, metals, machinery, chemicals and living essentials. Its businesses operate in Japan, North America, Latin America, Europe, Africa, the Middle East, Central Asia, East Asia and Asia and Oceania. The largest segments of the conglomerate are its energy business group and its metals group.

Mitsubishi Corporation ist ein globales Handelsunternehmen. Die Gruppe entwickelt und betreibt Geschäfte in zahlreichen Bereich wie Finanzen, Energie, Metalle, Maschinen, Infrastruktur, Chemie und Umwelt. Derzeit verfügt die Gesellschaft über 200 Dienststellen in fast 90 Ländern und über ein Netzwerk aus rund 600 Unternehmen.
:) Fikipedia :post: https://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_Corporation
Mitsubishi Corporation is Japan's largest trading company. Mitsubishi Corporation employs over 60,000 people and has seven business segments, including finance, banking, energy, machinery, chemicals and food.

Mitsubishi.png - 16kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bigusdykus
Member
***


Avatar


Příspěvků: 279
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 29-11-2019 v 13:18


Nevypadá špatně, jen mě zaráží jak jim mezi 2018-2019 skokově vylítnul Revenue, zatímco CF se spíše snížilo. Ale fundamentům ještě moc nerozumím.



Prolhaný agent placený od hedgefondu.
ČEZ, AAPL, ABBV, AT&T, CEPU, 3M, GSK, BASF, Allianz, Intel, Lufthansa, Kraft Keinz, RDS-B, BMW, Banco Santander, WBA, JNJ, MCD, BHP/BIL, Cisco, Moneta, Enbridge
Špekulace: ABNB, CRSR
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vosa
Member
***


Avatar


Příspěvků: 205
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-11-2019 v 13:34


A co tak přikoupit postupně během následujících let toto:

1 pozice = váha v potfoliu max 1,5%

1 nebo 2 akcie z Japonska - kandidáti
Toyota Motor Corp ADR (TM) - NYSE
Canon Inc ADR (CAJ) - NYSE

3 akcie z Německa
Volkswagen - Xetra
Allianz SE - Xetra
Deutsche Telekom - Xetra

1 akcie z ČR
Avast

***
odtud dolů - 1 pozice - váha v portfoliu maximálně 1%

1 akcie z Belgie
AB/Inbev

2 akcie ze Švýcarska
Nestle
Novartis AG - NYSE

1 akcie z Francie
Sanofi - NYSE

3 akcie z UK
National Grid
Rio Tinto Plc - NYSE
HSBC - NYSE

1 akcie z Ruska
Sberbank

1 akcie z Austrálie
BHP Billiton Ltd ADR (BHP)

4 akcie z Kanady - kandidáti
Canadian National Railway - NYSE
BCE Inc. - NYSE
Telus - NYSE
Toronto Dominion Bank - NYSE
Enbridge - NYSE




Portfolio: 3M, AbbVie, Alphabet, Altria, Apple, ABR, AT&T, Antero Midstream, Boeing, Br.Am.Tobacco, Broadcom, Canadian National Railway, Carrier, Caterpillar, Chevron, Cisco, Citigroup, Coca Cola, Deutsche Telekom, Duke Energy, Electronic Arts, Enbridge, Exxon, General Mills, Hewlett Packard, Home Depot, Iberdrola, IBM, Intel, JPMorgan, Johnson&Johnson, Kinder Morgan, MAIN, McDonald's, Microsoft, Next Era Energy, Omega Healthcare, Pembina Pipeline, PepsiCo, Pfizer, Philip Morris ČR, Procter&Gamble, Realty Income, Rio Tinto, RITM, Stanley Black&Decker, Texas Instruments, Viatris, Vodafone, Whirlpool, Williams
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 30-11-2019 v 13:57


Ne, total falš.

Přikoupit postupně během následujících let toto:
ENBRIDGE INC.
Bank of Nova Scotia
Allianz SE - Xetra
Deutsche Telekom - Xetra
AB Inbev - Xetra
Sanofi - Xetra
HSBC - Xetra
BHP Group - GB - Xetra

A dále přikoupit:
BASF, BMW, Munich Re, Siemens, British American Tobacco, Royal Dutch Shell, Iberdrola, AT&T, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo.
A moji fungl novou akcii Mitsubishi Corp.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  7    9    11  ..  77

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 63.5% - SQL: 36.5%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: