Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  13    15  
Autor: Předmět: Daně
Longjing
Junior Member
**




Příspěvků: 4
Registrován: 16-4-2021
Offline


[*] Zasláno 22-4-2021 v 15:44


Citace: Původně zaslal: minarjo  
Ano, kurz můžeš "odhadnout", protože Jednotný kurz není nic jiného než průměr kurzů daného roku. Tak si můžeš třeba z webu ČNB zjistit kurzy například na začátku každého měsíce, který zatím proběhl, udělat si průměr a to bude hodně blízko Jednotnému kurzu (čím víc vzorků z roku, tím přesnější). A těch 100 tisíc můžeš dát s rezervou, tedy odprodeje tebou spočítaným cca průměrem třeba raději max do 95 tisíc Kč (jistota pro případ, že by koncem roku koruna vůči dané měně více oslabila a Jednotný kurz by to tedy táhlo o něco výše).
Ty směnárenské operace bych tolik neřešil, řešíme v daních prodej CP (v měně, ve které se uskutečnil), ne směnu devíz z/na Kč, nejsme podnikatelé vedoucí účetnictví. Když přijedeš z dovolené a směníš třeba zbylá eura v hotovosti zpět na Kč, tak kurzový rozdíl také neřešíš, no ne? Něco jiného jsou cílené měnové obchody na forex trzích, to je otázka pak na tradery, kteří Forex obchodují, ti už to samosebou daní, když obchodují třeba měnový pár EUR/USD.


Přesně takové lidské vysvětlení jsem potřeboval, díky! V tom případě nemusím řešit žádné daně ani daňové přiznání v okamžiku, kdy třeba budu chtít někdy v budoucnu prodat všechny akcie (zakoupené za dolary, které jsem předtím převedl z CZK s nynějším kurzem), které již mají časový test za sebou, a pak všechny utržené dolary z těch akcií najednou převést třeba na milion CZK s tím, že tam budu mít např. zisk 120k CZK jenom z čisté konverze měny?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 23-4-2021 v 09:25


Americký prezident Joe Biden navrhne prudké zvýšení daně z kapitálových zisků pro nejbohatší Američany. Daň by měla vzrůst ze současných 20 % na 39,6 % pro osoby s příjmy nad 1 mil. USD ročně. Daňová změna by měla začít platit od příštího roku, ale již v letošním roce by mohla akciové trhy ovlivnit realizacemi zisků.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
minarjo
Member
***




Příspěvků: 124
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 24-4-2021 v 08:00


@Longjing:
Nějak si neumím představit, jak, nebo spíš proč by se ten výnos z konverze měn spojených s nákupem/prodejem cenných papírů samostatně řešil, když to v českém přiznání řešíme vše v Kč, tedy přepočteno Jednotným kurzem jsou v přiznání jen koruny. Prostě částka v Kč a doba držení rozhoduje, nikoliv měna držení. A když byl časový test 3 roky splněn, tak prodej CP je bez daně: kurzový vliv ti může výnos v Kč zvýšit i snížit, ale tím že jde stále jen o ty Kč, nevidím důvod ho uvažovat samostatně. Prostě prodal jsi 3 roky od nákupu, tím jsi osvobození od daně splnil bez ohledu na výši realizovaného zisku v Kč (a bez ohledu, kolik z té výše zisku bylo způsobeno růstem cen cenných papírů a kolik změnou kurzu).
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Longjing
Junior Member
**




Příspěvků: 4
Registrován: 16-4-2021
Offline


[*] Zasláno 24-4-2021 v 14:58


Citace: Původně zaslal: minarjo  
@Longjing:
Nějak si neumím představit, jak, nebo spíš proč by se ten výnos z konverze měn spojených s nákupem/prodejem cenných papírů samostatně řešil, když to v českém přiznání řešíme vše v Kč, tedy přepočteno Jednotným kurzem jsou v přiznání jen koruny. Prostě částka v Kč a doba držení rozhoduje, nikoliv měna držení. A když byl časový test 3 roky splněn, tak prodej CP je bez daně: kurzový vliv ti může výnos v Kč zvýšit i snížit, ale tím že jde stále jen o ty Kč, nevidím důvod ho uvažovat samostatně. Prostě prodal jsi 3 roky od nákupu, tím jsi osvobození od daně splnil bez ohledu na výši realizovaného zisku v Kč (a bez ohledu, kolik z té výše zisku bylo způsobeno růstem cen cenných papírů a kolik změnou kurzu).


Dobře, děkuju za vše.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Cyberguy
Junior Member
**




Příspěvků: 86
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 24-4-2021 v 18:38


Citace: Původně zaslal: Wiki  
Americký prezident Joe Biden navrhne prudké zvýšení daně z kapitálových zisků pro nejbohatší Američany. Daň by měla vzrůst ze současných 20 % na 39,6 % pro osoby s příjmy nad 1 mil. USD ročně. Daňová změna by měla začít platit od příštího roku, ale již v letošním roce by mohla akciové trhy ovlivnit realizacemi zisků.


Tímto krokem by nejvyšší federální sazba ze zhodnocení aktiv prodaných bohatými vzrostla až na 43,4 %, pokud se do ní zahrne i přirážka na zaplacení Obamacare.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Online


[*] Zasláno 26-4-2021 v 09:46


Ještě jednou:
Americký prezident Joe Biden navrhuje zvýšit daň z kapitálových výnosů pro Američany vydělávající víc než milion dolarů za rok z 20% na 39,6%.
Otázka je, zda návrh projde Kongresem a zda bude uplatňován už letošní rok nebo až roku 2022.
Při zvýšení daně vznikne asi obrovský prodejní tlak na předražené akcie Adobe, AbbVie, Airbnb, Alphabet, Altria, Amazon, Apple, Beyond Meat, Coca Cola, Coinbase, Facebook, Mastercard, McDonald's, Microsoft, Netflix, Nvidia, Philip Morris, Qualcomm, Starbucks, Tesla, Vertex Pharma, Visa.

Já myslím, že miliardáři neplatí dnes daň 20% ale jen 11%.
Republikáni si asi daň ze spekulací a z dividend nenechají zvýšit a budou v kongresu protestovat.
Ale Warren Buffett oznamuje už léta, že je ochoten platit vyšší daň než 11%, protože chudý lid platí v USA daň 35%.

Zdvojnásobení nízké daně ze spekulací a z dividend pro milionáře z USA by mohlo konečně začít ten velký tříletý krach předražených akcií, který už tady nebyl od roku 2009 nebo od 2003.
Z mých dividendových akcií bych žádnou neprodal. A po krachu bych koupil levně asi jen akcie Microsoft. Protože akcie Coca Cola, Visa, Adobe, Nvidia budou asi i po velkém tříletém krachu předražené.
Ale já vím, že mnozí z vás kupují tyto akcie i dnes a nevadí vám P/B 6 ba ani P/B 60. Asi proto, že P/B nikdo nesleduje, P/B se neučilo v 9. třídě ZDŠ, P/B snad někdo přirovnává k P/E.


Horsey-14.jpg - 156kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Marekkoc
Junior Member
**




Příspěvků: 67
Registrován: 10-3-2020
Offline


[*] Zasláno 27-4-2021 v 07:53


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/stribrna-kulka-novy-ucet-...

Že by se blízko na lepší daňové časy 🙂
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
malyzajic
Junior Member
**




Příspěvků: 8
Registrován: 30-10-2019
Offline


[*] Zasláno 16-5-2021 v 22:41


Ahojte, nějak jsem se zamotal do zdanění a chtěl bych se zeptat jak byste řešili tento případ.

Pro jednoduchost uvažujme, že 1 akcie stoji $1. Řekněme, že v roce 2015 jsme nakoupili 50 ks akcií. O 3,5 roku později dalších 50ks a po měsící opět 50ks. Za další 3 měsíce se změnil ISIN a broker přidal do výpisu transakcí 2 řádky se stejným datem "Změna ISIN kódu" prodej a nákup. Za rok 2019 jsme tento prodej brokera neřešili, nic jsme nedanili, protože jsme nic neprodávali. V roce 2020 jsme akcie prodali.

Kód:
ks $ poznámka 01.05.2020 Prodej -150 150 vlastní prodej, akce klienta 01.10.2019 Změna ISIN kódu: Nákup 150 -150 akce brokera 01.10.2019 Změna ISIN kódu: Prodej -150 150 akce brokera 01.07.2019 Nákup 50 -50 01.06.2019 Nákup 50 -50 01.01.2016 Nákup 50 -50 splňuje časový test >3 roky


1. Je chyba, že se v roce 2019 prodej neřešil/nedanil? Pokud ano, jak to napravit?
2. Jak spárovat prodej s nákupy když nejstarší nákup vypadl díky časovému testu?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Online


[*] Zasláno 7-9-2021 v 08:10


Francouzská daň z dividend 12,8% v dosahu
Kanadská daň z dividend 15% v dosahu


Když mi byla 3.9.2021 stržena daň z kanadských dividend 35,53%, dostal jsem 6.9.2021 energii vystudovat,
jak získám kanadskou daň z dividend počátkem roku 15% a koncem roku 25%
a francouzskou daň z dividend počátkem roku 12,8% a koncem roku 25%.
Počátkem roku mají obyvatelé Německa právo na dividendy bez německé daně až do 801 € na osobu a 1602 € na rodinu.

U kanadských dividend pošleme na místní daňový úřad vyplněný formulář NR301 a Certificate-of-Residence.
Pak pošleme Nr. 301 a ''Certificate-of-Residence'' s razítkem daňového úředu na banku, kde máme akcie na kontě.
http://nr1a.com/Kanada-Formular-Nr-301.pdf
http://nr1a.com/Kanada-Certificate-of-Residence.pdf

U francouzských dividend pošleme na místní daňový úřad vyplněný formulář 5000-CZ, v Německu 5000-DE
a pak tento formulář 5000 pošleme s razítkem daňového úřadu na banku, kde máme akcie na kontě.
http://nr1a.com/Frankreich-Formular-5000-DE.pdf

Nevím, zda Fio.cz nabízí také formuláře NR300 a 5000-CZ a jejich vyřízení, pro snížení kanadské
a francouzské daně z dividend, nebo zda to vyřídí váš levný zahraniční broker.
:) U DKB.de banky se platí poplatek 11,90 € za kanadský případ, 11,90 € za francouzský případ
a funguje to snížení daně po celé 3 roky.

Banff.jpg - 451kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Bence
Newbie
*




Příspěvků: 1
Registrován: 28-10-2021
Offline


[*] Zasláno 28-10-2021 v 07:42
Re:


Dobrý den, chtěl jsem se poradit ohledne placení daní z výnosů stocks tradingu – tedy obchodování s akcií, kterému jsem se tento rok začal aktivněji věnovat a mám ho jako vedlejší zdroj příjmu. Přes týden chodím normálně do denního zaměstnání, po večerech a občas o poledních pauzách v práci (haha) se věnuji obchodování s akciemi. Brzy se bude podávat daňové přiznání a já v tom trošku tápu, můžete mi poradit nějaký šikovný zdroj, kde by bylo alopaticky vysvětleno, jak je to v ČR s daněním příjmů z obchodování s akciemi?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Online


[*] Zasláno 14-11-2021 v 14:28


Zdanění prodeje akcií a daně z dividend
České video 5 minut, Vojtěch Rohlena
https://www.youtube.com/watch?v=6kJslrJ3RR0


Video.jpg - 100kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Online


[*] Zasláno 1-12-2021 v 15:11


Formulář W-8 BEN vyplnit v PDF
pak vytisknout na papír, podepsat, scannovat a zas v PDF poslat své bance nebo brokerovi, aby americké dividendy chodily do Evropy zdaněné jen 15%. Ale možná, že někdo umí PDF podepsat v computeru bez tisknutí na papír kvůli tomu podpisu. Za 3 roky poslat W 8 Bena bance nebo brokerovi zas, platí 3 roky.
:post: https://www.irs.gov/pub/irs-pdf/fw8ben.pdf
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Cyberguy
Junior Member
**




Příspěvků: 86
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-12-2021 v 20:24


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Ale možná, že někdo umí PDF podepsat v computeru bez tisknutí na papír kvůli tomu podpisu.
:post: https://www.irs.gov/pub/irs-pdf/fw8ben.pdf


Není to tak složité Ladislave. Stačí se podepsat na papír, podpis vyfotit/naskenovat, uložit. Otevřít pdf a pomocí "Nástroje/Vyplnit a podepsat/Podepište sami (může být různé)/Přidat podpis/Obraz ... vyberte svůj uložený podpis a můžete jej vkládat do pdf (pokud to uložený formát dovolí).
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Online


[*] Zasláno 2-12-2021 v 07:02


Jenže jeden mi povídal včera, že W-8 BEN už dnes není vůbec potřeba každé 3 roky odesílat
a americké dividendy chodí do Evropy mnoho let automaticky zdaněné jen 15%.

Když tento formulář má datum October 2021, tak asi je potřeba i letos vyplnit a poslat naší bance.
:post: https://www.irs.gov/pub/irs-pdf/fw8ben.pdf
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jezdec
Junior Member
**




Příspěvků: 36
Registrován: 2-4-2020
Offline


[*] Zasláno 13-12-2021 v 04:20


Dotaz pro Eco a Ladislav příp. další

tyto akcie nikdy neprodám, zdědí je děti, či syn....
Měl bych dotaz, jak je to s děděním akcií např. v Německu, je zde dědická daň? Případně v jaké výši. Aby děti nezaplakaly, až by musely
z těchto akcií odmotat třeba 40% jako to je v UK při překročení určité hranice dědícího majetku.....
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3583
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Online


[*] Zasláno 13-12-2021 v 08:01


Každé dítě v Německu může zdědit po rodiči akcie a jiné věci do 400.000 € bez daně.
Jmění nad čtyřista tisíc euro je zdaněno 7% a když je toho moc nad 400.000 €, je daň 11%.
Ale z toho milionu nebo milionů je prvních 400.000 € bez daně.
Vdova, která se nerozvedla s pánem, může zdědit 500.000 € bez daně. A nad 500.000 € platí daň.
Mrcha, která se s pánem rozvedla, nemá právo na žádné dědictví.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 13-12-2021 v 19:00


Podle současných zákonů bude muset můj syn zaplatit daň z velké části mého portfolia. Než však zemřu, bude to 59 let. Můj plán je zemřít v 96 letech. Nevím, jaké budou daňové zákony v roce 2080.
Ale pan Ladislav věří, že zemřu dříve a půjdu do pekla.




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jezdec
Junior Member
**




Příspěvků: 36
Registrován: 2-4-2020
Offline


[*] Zasláno 14-12-2021 v 01:39
Dědictví


MRCHA, KTERÁ SE S PÁNEM ROZVEDLA, NEMÁ PRÁVO NA ŽÁDNÉ DĚDICTVÍ.
Souhlasil bych s Vámi, ale život píše i jiné příběhy např. Ric Ocasek,kdyby žil a viděl jak Pavlína Pořízková se směje....

to Eco, gratuluji k Vaší dlouhověkosti...možná mladá generace by mohla již začít šetřit na daně....aby nemusela pak
sahat do rodinného zlata v podobě vyladěného portfolia.....

Díky za info, tak koukám, že Německo s tou daní na tom není tak strašně....jak UK se 40procenty,
ale na Cechy to hold nema....

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 14-12-2021 v 19:18


Citace: Původně zaslal: Jezdec  

to Eco, gratuluji k Vaší dlouhověkosti...


Moc vám děkuji! Pan Ladislav si stále myslí, že v šedesáti přijdu do pekla. :(


Citace: Původně zaslal: Jezdec  


Díky za info, tak koukám, že Německo s tou daní na tom není tak strašně....jak UK se 40procenty,
ale na Cechy to hold nema....



Slyšel jsem, že v Bosně není vůbec žádná dědická daň = 0 %.




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jezdec
Junior Member
**




Příspěvků: 36
Registrován: 2-4-2020
Offline


[*] Zasláno 16-12-2021 v 17:55


to Eco

Myslím že zminoval 69, ale padlo to ..co kdyby...neznělo to jako věštba


:) KDYŽ KOUPÍŠ NOVÉ AKCIE BHP, MUSÍŠ TY STARÉ VRÁTIT.
A CO KDYŽ ODEJDEŠ DO PEKLA UŽ VE VĚKU 69? :(


V USA je prý dan dědická federální ale od limitu přes 11 mio. USD, a v 6. státech k tomu ještě státní dan....
Jak jsem se dozvěděl, je lepší zemřít na Floridě...než v NJ
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


info.gif Zasláno 16-12-2021 v 20:26
69


Citace: Původně zaslal: Jezdec  

Myslím že zminoval 69, ale padlo to ..co kdyby...neznělo to jako věštba


To může být. V 60 letech jste ještě příliš mladí na to, abyste zemřeli, a v 69 letech jste také příliš mladí na to, abyste zemřeli. Měli byste se dožít alespoň 85 let.


Citace: Původně zaslal: Jezdec  

Jak jsem se dozvěděl, je lepší zemřít na Floridě...než v NJ


Jako starý člověk byste měli žít na místě, kde svítí slunce. Pan Ladislav si příliš myslí, že Česká republika a Mnichov = studená místa. Měl by si raději koupit byt v Benidormu = Španělsko = teplé místo.




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
fraja
Junior Member
**




Příspěvků: 9
Registrován: 2-6-2020
Offline


[*] Zasláno 16-3-2022 v 10:58


Zdravím,kedy zasiela Degiro ročný prehlad k dani?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 16-3-2022 v 11:57


Výpis je na účtu Degira k dispozici od 19.2.2022
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
akcionarek
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 18-2-2021
Offline


[*] Zasláno 17-3-2022 v 20:17


Chtěl bych se zeptat na danění dividend,

mam příjmy z dividend, které se daní 0% dan, musím tedy dodanit do těch našich 15%?
- jedna se o okacie z GB a Bahamy to mi chodí nezdaněné..

Z jakých měn vycházet, kupoval jsem GB akcie na Xetra z eura a z Bahamy na US burze za USD.

Musím uvést do přiznání i ostatní akcie už zdaněné jejich divi? Všechny jsou zahranicni a vždy koupene bud na xetra nebo USA.

Jak mam vyexportovat podklady pro danení dividend u Fia, stači nějak okopírovat pozadí ve složce obchody kde je to videt? Bude to po mě uřád vůbec chtít, nebo jim jen stací růžové DPFO a k nim přílohu příjmy z kapitalového majetku?

Jaký kurz určit na přepočet na CZK z příjmu dividend co mi vyplatili v EUR a USD a kde ho najdu? Idealně tedy vědět kdy došlá dividenda např.v EUR a dosadit na něj kurz v daný den kdy opravdu došli? Nebo raději určit nějaký univerzálni kurz dosazený ČNB? Kde ho připadně najdu?

Dividendy spadá do příjmů z kapitálového majetku?

Děkuji za případné odpovědi.





Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
pedrocz
Junior Member
**




Příspěvků: 16
Registrován: 31-8-2019
Offline


[*] Zasláno 18-3-2022 v 06:41


Do DPFO uvádíš všechny zahraniční dividendy do Přílohy 3, jak zdaněné u zdroje, tak nezdaněné. Celková výše nezdaněných dividend se uvede do řádku 38. Je úplně jedno, v jaké měně jsi tituly nakoupil, daníš v měně vyplacené dividendy sazbou podle domicilu sídla firmy. Do CZK se přepočítává kurzy zveřejněnými MF na začátku roku, letos to je Pokyn č. GFŘ-D-54. Po mně nikdy FÚ nechtěl výpisy od brokerů, pouze Seznam, který je přílohou DPFO.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  13    15  

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 48.9% - SQL: 51.1%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: