Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  8    10    12  ..  37
Autor: Předmět: Jakékoliv povídání
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 21-12-2019 v 12:37


Citace: Původně zaslal: Georg  
Cena za tuto již nyní turistickou šílenost je 1.250 000
http://www.ckexpedice.cz/everest


Cena nezahrnuje:
* vybyvení na expedici 100000Kč
* letenky do Káthmándú (KTM) a zpět – viz aktuální ceny letenek do Káthmándú (KTM)
* příp. náklady na dřívější opuštění expedice, změnu letenek nebo nadváhu zavazadel
* vízum do Nepálu – vyřídíme si při vstupu do Nepálu
* obědy a večeře v Káthmándú
* Summit Bonus (cca 1500 USD) & tips
* příp. ubytování v Káthmándú nad výšeuvedené (dny po expedici)


Za tuhle cenu je jistě mnohonásobně víc zájemců po celém světě, než kolik se jich tam vejde. Brzy to zdraží:-)

Vylézt nahoru se šerpy a kyslíkem zvládně hodně lidí, kyslík ubírá cca 2000 výškových metrů.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 22-12-2019 v 19:03


Minulý rok mě zůstal kamarád na Manaslu. Stálo ho to přes 100 000Kč a život. Spoustu věcí podcenili. Nejhorší ze všeho je počasí, které bylo pekelné a už ho nikdy, nikdo neviděl.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 23-12-2019 v 18:32


Všem investorům přeji příjemné prožití svátků vánočních a šťastný Nový rok. Hodně zdravíčka a investiční vitality do dalších let. Kupujte, pokud je to fundamentálně laciné a ať Vám dividendy tečou plným proudem na konto.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bulinak
Member
***




Příspěvků: 105
Registrován: 24-6-2019
Bydliště: Plzeň
Offline


[*] Zasláno 23-12-2019 v 19:16


Taktéž co Stanislav přeji všem ;-)



stavím zoo...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jack N.
Member
***




Příspěvků: 121
Registrován: 2-7-2019
Offline


[*] Zasláno 24-12-2019 v 10:27


Také přeji všem co nejlepší prožití vánočních svátků, šťastný Nový rok a hodně zdraví, štěstí, osobní a rodinné pohody v pomalu nastávajícím roce 2020.

A samozřejmě v neposlední řadě nechť jsou investiční úspěchy ještě lepší než v tomto roce. Zřejmě to bude trochu fuška, ale kdo je připraven, není zaskočen !





Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 24-12-2019 v 12:28


Recept - Dobrá rybí polévka - Makrela - Práce na 11 minut

Dobrá rybí polévka, pokud nejsi pětihvězdičkový profesionální kuchař z Grandhotelu Ritz.
Už ten recept byl ve foru před lety, ale vzaly ho ryby.
Krátké tlusté kroucené nudle s nakrájenou cibulí a česnekem vařit 11 minut a vypnout plyn.
Pokud je to jedna porce polévky pro jednu osobu, stačí půl litru vody.
Pak ochutit polévku solí, pepřem a mletou paprikou.
Z plechovky 125 g ''filé z makrely v oleji'' vylít olej pryč, makrelu v plechovce rozlámat na menší kousky
a zamíchat do polévky.
Dobrou chuť 24.12.!

makrela.jpg - 153kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 27-12-2019 v 18:21


Citace: Původně zaslal: Cyberguy  
Citace: Původně zaslal: Pavel  
Citace: Původně zaslal: Georg  
Kolik pletíte za telefon? Začínal jsem s paušálem u Oskara 500Kč/300min volání do všech sítí/sms zdarma na smlouvu 2 roky jedno číslo. Dnes mám nabídku od Vodafonu 347Kč neomezené volání do všech sítí a sms +1,5G dat. Můžu vypnout data -1G a je to za 298 Kč. 500M mě někdy stačí. Jednání o ceně jsou mnohdy složitá.


To je dobrá cena.


Mohlo by se říci. Skoro vždy se dají rezervy najít. Firemní tlf? Přidat se k někomu do skupiny čísel a získat tak větší vyjednávací sílu?


Po nelehkých a trpělivých obchodních jednání, jsem uzavřel smlouvu na 2 roky/ neomezené volání, sms a 2G dat + sociální sítě neomezeně za 250Kč. Měsíční úspora od minulé smlouvy je 100Kč.
S ženou ušetříme za rok 2400Kč, které investuju pravidelně do OXI nebo T. Dividendy reinvestuju. Až budu v důchodu, budu mít volání z dividend zdarma. Žena je mladší o 5 let, tak se také dočká. To já už tady třeba nebudu. Rozhodit by to nemělo ani dědictví. To neplatí, pokud tady nebudu dříve jak v důchodovém věku, nebo se děti dědictví kompletně nezřeknou, nebo žena nebude reinvestovat.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Cyberguy
Junior Member
**




Příspěvků: 86
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 27-12-2019 v 22:21


Citace: Původně zaslal: Georg  

Po nelehkých a trpělivých obchodních jednání, jsem uzavřel smlouvu na 2 roky/ neomezené volání, sms a 2G dat + sociální sítě neomezeně za 250Kč. Měsíční úspora od minulé smlouvy je 100Kč.


Super. Gratuluji. 250 je dobrá cena pro jednotlivce. Mám s tím také zkušenosti. Mé soukromé číslo mi kdysi uvázlo v hloupém promeškání výpovědi v nějakém hloupém tarifu. Po telefonu jsem si s operátorkou vysvětlil, jak se věci mají a protože jsem měl jistou vyjednávací sílu (plynoucí z mé pracovní pozice), zrušili mi tarif okamžitě.

Každý ze 3 velkých operátorů má retenční odd. a to má za úkol převzít zákazníka, kterému končí smlouva a je nespokojený s nabízeným tarifem.




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 28-12-2019 v 12:54


Během svátků byl na mne testován po pátém pivu Birell. Když jsem ho však dopíjel, tak se mi zdál ten pivní lógr nějaký divný, ale držel jsem raději hubu, protože švára by mi už pak nedal ani jedno pivo. V 18:06 si ke mně přisedl a lámanou češtinou se mne zeptal, jestli už jsem dostal v 18:06 přes držku, ale to bylo jeho poslední řečnický výkon. Chvíli na to se odplazil do patra do ložnice, kde usnul spánkem opilcovým. Ondra(Stuchlíkův bývalý kamarád z Fincentra) si dal práci, že mi přelil Birella do 12° Kozla, a pak z toho všichni měli náramnou srandu. Nikdo mi pak stejně nevěřil, že jsem to skoro poznal a já jsem je raději nechal ty blbce u toho. I pětiletý Maxík mě napodoboval s tepláky až u krku, že jsem se tomu malému šmejdovi musel smát, protože mi to udělalo náramnou radost, jak mě pěkně ten malý nápaditý zmetek napodobil. Nutno dodat, že i v minulém zaměstnání řešili moje tepláky na poradě, jelikož jsem tam byl jediný oteplákovaný idiot. Vzhledem k tomu, že už nepatřím mezi nejštíhlejší, tak mi lezou kalhoty dolů a já jsem z toho pak nervózní. Na úřadě musím nosit kalhoty ke své smůle a samozřejmě bez pásku nedám ani ránu.
Mimochodem u letošní štědrovečerní večeře jsme seděli skoro všichni v teplákách a nikomu to vůbec nevadilo. Je to domácí pohodlný oděv a tato móda se sem dostala s nástupem bolševismu. Pokud se podíváte na první republiku, tak se lidé o sebe více dbali a válečná generace už pak s nástupem bolševismu zdegenerovala. Kdybych byl mladší, tak bych měl na sobě asi kalhoty, ale takhle mi to je dnes už jedno a já už na tom nic nehodlám měnit. Dávám raději přednost klidu a pohodlnému oblečení bez stresu a zbytečného honění.
Včera zemřela Stáňa Lekešová, které bylo 63 let. Měla pořad v TV ,,Sama doma,,. Pamatuji si ji ještě před skoro 20 lety z mateřské školky v Braníku, kam chodil můj synovec od mého bratra. Byl jsem se mu tenkrát podívat na Vánoční besídce. Z celebrit tam chodil i Richard Genzer s jeho manželkou Lídou Finkovou. Naproti mému baráku chodí do MŠ s ratolestí i Michal Suchánek, kam jsem chodil i já v mém mládí. Jak člověk stárne, tak v okolí umírají lidi a více to člověk pak vnímá než v mládí, jelikož už stojí poslušně v řadě a zajisté se na něj dostane. Život je velice krátký a je jak žebřík do kurníku, taky tak krátkej a věčně posr@nej.




AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 28-12-2019 v 18:42


Můj otec Ladislav ''odevzdal lžíci'' ve věku 79 let se zápalem plic.
Moje máma Věra odešla do nebe ve věku 86 let v Berouně.
Sestra od otce - Libuše ''odevzdala lžíci'' ve věku 85 let.
Sestra od otce - Marie ''odevzdala lžíci'' ve věku 97 let v Chocni dne 19.12.2019 :(
A já musím čekat 15-20 let do věku 80-85 let, až mi vyroste portfolio na hodnotu milion euro.
Nejprve by ale v pondělí 30.12. před východem slunce měly přiletět moje děti se Singapore Airlines do Evropy
z ostrova Pago Pago, jestli se nezřítí letadlo nad ostrovem Puka Puka.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 28-12-2019 v 21:23


Tak pak podejte hlášení pane domácí, zda jste opět celá rodina v Mnichově.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 29-12-2019 v 06:38


Dnes ráno v neděli v 7.30 se jdu podívat na nouzové lékařské středisko 15 minut pěšky od domu, blízko hlavního nádraží.
Bolest za uchem podle informace v internetu může být Mastoiditis nebo otok Lymph uzlů.
Další informace v internetu říká, že je na to medicina podobná penicylinu.
A když se to neléčí, tak se musí nakažená kost za uchem odříznout, nebo se na to umře.
Ale řeči o nemocech nechám raději Stanislavovi. Můj obor jsou akcie a žádné nemoci.
- - - - - - - -
3 hodiny později: Nedělní pohotovostní doktorka na krk-nos-ucho neví, proč mne bolí za uchem. Ale odstranila mi sádlo z uší, bez výplachu.
Tak půjdu v pondělí k doktorovi na krk-nos-ucho 5 minut pěšky od domu, jestli on mi pomůže.
- - - - - - - -
Den později: Pondělní doktor na krk-nos-ucho si myslí, že moje ošklivá bolest za uchem dole, pochází jen o napnutých svalů. A odstraní se jen gymnastikou. Tedy když na to myslím, kroutím stále krkem a kývám stále hlavou, jestli ta bolest za uchem opravdu za pár dní zmizí.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 29-12-2019 v 15:54


Ze čtvrtka na pátek jsem nemohl vůbec zabrat, protože mě chytla taková bolest do levého ucha, že jsem myslel, že z toho snad zešílím. Krátce po druhé hodině jsem konečně zabral a chvíli po 6 už jsem vstával do rachoty. Bolest zmizela tak rychle, jako i přišla. V té době bych snad celé své ptf daroval osobě zcela zdarma, pokud by mě té bolesti zbavila. To byl otřesný zážitek! Bolesti před smrtí jsou daleko větším zážitkem, než jen tupě koukat zbabělecky na růst ptf na monitoru a dožírat zbytky z vánočního stolu. :lol:



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 29-12-2019 v 16:39


Koukám na šeduli Singapore Airlines: 0,25 (=17,30 SEČ) Singapur -> 6,30 Minga (let trvá 13 hodin 5 minut)
https://www.singaporeair.com/flight-schedule
Jsem zvědav, jestli v tom letadle od Singapuru dnešní noc sedí Bill Konečný a Joe Konečný.
Bohužel není možno zjistit v internetu, jak se jmenují všichni pasažíři v letadle.
13 hodin sedět v letadle, to je utrpení.
Jednou v devadesátých letech, když jsem neutrácel ještě peníze za akcie, ale za letenky,
vzal jsem si v letadle v San Francisku 4 tablety na spaní a probudil jsem se až nad Irskem.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bulinak
Member
***




Příspěvků: 105
Registrován: 24-6-2019
Bydliště: Plzeň
Offline


[*] Zasláno 29-12-2019 v 22:47


Dnes se nám narodila 3.holčička a na sále to byl zase boj... Vše OK, uff :)



stavím zoo...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 30-12-2019 v 07:52


A já už mám jejich foto.

Taka-Tana.jpg - 439kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bulinak
Member
***




Příspěvků: 105
Registrován: 24-6-2019
Bydliště: Plzeň
Offline


[*] Zasláno 30-12-2019 v 09:42


:) sice 3. v pořadí, ale po třech letech od druhé. Maminka je z Plzně a má české i rodiče...:cool:



stavím zoo...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-12-2019 v 10:05


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Koukám na šeduli Singapore Airlines: 0,25 (=17,30 SEČ) Singapur -> 6,30 Minga (let trvá 13 hodin 5 minut)
https://www.singaporeair.com/flight-schedule
Jsem zvědav, jestli v tom letadle od Singapuru dnešní noc sedí Bill Konečný a Joe Konečný.
Bohužel není možno zjistit v internetu, jak se jmenují všichni pasažíři v letadle.
13 hodin sedět v letadle, to je utrpení.


Tak jak pane domácí, seděli Bill a Joe v tom letadle?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-12-2019 v 10:06


Citace: Původně zaslal: bulinak  
Dnes se nám narodila 3.holčička a na sále to byl zase boj... Vše OK, uff :)


Gratuluji, snad život se 3+1 ženskými bude k vydržení:-)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 30-12-2019 v 11:48


Moje děti by měly být dnes od 8. hodiny ráno na nějaké adrese pár kilometrů ode mne.
Ale telefon neberou, SMS a FB-mesič neodpovídají.
A let SQ 328 byl s úspěchem v 6.30 ráno ukončen.
Tak nezbývá, než čekat, až se někdo ozve.
Kdybych telefonoval na nejbližší kancelář Singapore Airlines, neřekli by mi, zda moje děti byly v letadle.
Já mám na policejní inšpekci jen 2 minuty pěšky. Asi tam budu muset dojít zítra v poledne a podat pohřešovací oznámení na moje děti a policajt by pak zjistil telefonem u Singapore Airlines, zda moje děti letěly. A když ne musel bych podat na matku mých dětí trestní oznámení o krádeži mých dětí.

Bill-Joe-23.jpg - 914kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-12-2019 v 17:42


Včera běžel v repríze na TV Seznam pořad ,,Nebeské nakupování,,. Byl to pořad o Macy´s a jeho pravidelným každoročním maškarním pochodem obrovských nafukovacích figurek ulicemi New Yorku, kterého se zúčastnilo přes 3 miliony diváků a 55 milionů doma u obrazovek. Bohužel jsem to zachytil až v půlce, ale i tak to byl velice zajímavý pořad, který dává nahlédnout pod reklamní pokličku tohoto oděvního řetězce, který jsem nakoupil spíše pro spekulaci, než na dlouhodobé držení.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vosa
Member
***


Avatar


Příspěvků: 205
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-12-2019 v 20:36


Stanislav : Já včera koukal na tenhle film. Čekal jsem že to bude chujovina, ale musim říct, že celkem dobrý :lol: a na konci je to opravdu masakr:smilegrin:
https://www.fdb.cz/film/utok-na-wall-street-assault-on-wall-...

https://www.csfd.cz/film/326037-assault-on-wall-street/prehl...

Pobavil mě tento komentář na čsfd:
korbitch22 *****
Kdyby mi někdo řekl, že jednou dám filmu od Uweho 5*, myslel bych si, že je to debil.Debil sem já.Uwe dokázal nemožné.Sic s takovou lehkou naivitou a stále lehce roztřesenou rukou natočil ovšem strhující příběh o obyčejném a hlavně správném chlapovi, co se mu všechno po[Censored] a on to těm kurvám vrátí i s úroky.Minimalistická hudbička dokonale vyobrazila tu depresivní atmosféru a totální bezmoc.I když chyb tam je jak sraček, od sebevraždy, přes tupý poldy až po naivní konečník, za to, že Uwe tohle vyplodil ze sebe přihodim šuriken k dobru.Uwe makej a toč tyhkle masakry...vy ste mě nasrali...já vás postřílím...to se chytne vždycky :) 90%.




Portfolio: 3M, AbbVie, Alphabet, Altria, Apple, ABR, AT&T, Antero Midstream, Boeing, Br.Am.Tobacco, Broadcom, Canadian National Railway, Carrier, Caterpillar, Chevron, Cisco, Citigroup, Coca Cola, Deutsche Telekom, Duke Energy, Electronic Arts, Enbridge, Exxon, General Mills, Hewlett Packard, Home Depot, Iberdrola, IBM, Intel, JPMorgan, Johnson&Johnson, Kinder Morgan, MAIN, McDonald's, Microsoft, Next Era Energy, Omega Healthcare, Pembina Pipeline, PepsiCo, Pfizer, Philip Morris ČR, Procter&Gamble, Realty Income, Rio Tinto, RITM, Stanley Black&Decker, Texas Instruments, Viatris, Vodafone, Whirlpool, Williams
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 31-12-2019 v 17:35


Voso, já jsem koukal na Marii Terezii a celkem mě to zaujalo. Teď poběží druhá série, ale bohužel s jinou herečkou, což bude asi škoda. Mě spíše zajímají příběhy z reálného života nebo historické filmy. Dnes budu koukat na Někdo to rád horké, což je klasika. Kolikrát i starší filmy mají co říct dnešní současnosti a nebyly ještě překonány svým námětem a hereckým podáním. Je jen velká škoda, že dnes neumí natočit film s duší. Filmu schází příběh i pointa, takže z toho vyleze slátanina.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 1-1-2020 v 11:05


Bill-Joe-Davao-1.jpg - 296kB

Po 30-denní dovolené pod palmami jsou moje děti dnes poprvé u mne.

Bill-Joe-Davao-5.jpg - 403kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-1-2020 v 12:28


A uklízečka?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  8    10    12  ..  37

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 10.8% - SQL: 89.2%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: