Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  10    12    14  ..  37
Autor: Předmět: Jakékoliv povídání
arkyn
Member
***




Příspěvků: 276
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 07:24


Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Můj opakovač z Číny, který jsem objednal 10.12.2019, tak mi ještě nedorazil. Jsem tedy zvědav, jestli se tu v ČR objeví dříve ten koronavirus než opakovač? Už se to blíží k 8000 případů a mrtvých je 170. Předpokládám, že smrtnost poklesne pod 2%. Zatím není ani jedna pozitivní zpráva, že by se z té nemoci někdo vyléčil, což mě dost udivuje? Schází tomu objektivita a ani se mi nechce věřit tomu, že by farmaceutické firmy byly ve spojení s WHO, aby vytvářely celosvětově paniku, aby si mohly pak naplácnout výrazně vyšší marži na nějaký první lék?


Me to neprijde tak hrozne. Na chripku jen u nas umre rocne stovky lidi.
Zaroven uz jsou i prezivsi, tj. jde to prestat.
Jelikoz cinani maji otresnou hygienu, z vlastni zkusenosti tam, tak se to proste siri rychle.

Apropo WHO je prolezla cinany, tam objektivitu nehledej, obdobne jako jine velke instituce kam sikovne nastrcili svoje lidi v poslednich letech.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 10:54


Chtěl bych jet v březnu na Filipíny, protože tam nechci jezdit v důchodu s napuchlejma nohama a pod práškama. Žena mě řekla, ať si seženu tento kebulovník a chodím s tím celou dobu, abych domů něco nepřitáh, protože ti čínští šmejdi jsou všude.:grind:
Pokud se to svinstvo do března nevyléčí, zůstanu doma, jelikož nebudu chodit po Filípínách jako kebulový šprckoun.:punk: Ušetřené dolary šlehnu do nějakého nepředraženého dividendového aristokrata. Pojedu tedy v listopadu na dýl, za kamarády na Filipíny, Malajsie, Thajsko.
save-20200129-230126-59058.jpg - 42kB




AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 11:16


Georg: v tom pripade do techto destinaci dva plastiky: jeden s bambulou na hlavu a druhy bez bambule na bambulu :lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
pigzor
Junior Member
**




Příspěvků: 68
Registrován: 11-7-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 12:02


Stando, 133 lidi uz se vylecilo. Vcera jsem cetl clanek, ze by mohla pomoci vakcina na HIV, kterou vyrabi AbbVie. Ta ji ted darovala v hodnote 1,5 milionu USD.

Asi bych moc nepocital, ze to v breznu bude ok, to co ted sledujeme je teprve zacatek. SARS trval cca 7 mesicu a za tu dobu mel nakazenych stejne jako ma 2019-nCoV nyni, tzn. pouze po mesici a fous. A to je srovnani oficialnich cisel, ktery reportuje Cina, realita muze byt x nasobne vyssi.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 13:55


Přes sedm tisíc lidí na zaoceánské lodi jménem Costa Smeralda uvízlo v italském přístavní městě Civitavecchia. U čínského manželského páru panuje podezření, že se nakazili novým typem koronaviru. Místní úřady zakázaly všem pasažérům vystoupit z lodi na pevninu.
Žena z Macaa má horečku a problémy s dýcháním, uvedl mluvčí rejdařské společnosti. Výsledky testu na koronavir se čekají ve čtvrtek odpoledne.
.jpg - 70kB




AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 14:46


Citace: Původně zaslal: Georg  
Chtěl bych jet v březnu na Filipíny, protože tam nechci jezdit v důchodu s napuchlejma nohama a pod práškama. Žena mě řekla, ať si seženu tento kebulovník a chodím s tím celou dobu, abych domů něco nepřitáh, protože ti čínští šmejdi jsou všude.:grind:
Pokud se to svinstvo do března nevyléčí, zůstanu doma, jelikož nebudu chodit po Filípínách jako kebulový šprckoun.:punk: Ušetřené dolary šlehnu do nějakého nepředraženého dividendového aristokrata. Pojedu tedy v listopadu na dýl, za kamarády na Filipíny, Malajsie, Thajsko.

Georgi, taky jsem chtěl na pár týdnů zmizet na Filipíny, bohužel coronavirus byl dnes potvrzen i tam. Těžké rozhodování
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 19:16


Před 6 hodinou večerní jsem poslouchal nějakého chlapíka na Čro 6 a povídal, že sekvenovali coronavirus podobný z cibetek. Takže s velkou pravděpodobností se lidi nakazili těmito živočichy a na ty to přešlo s netopýrů. Fortelná věda je překrásná věc a dává hlavně reálné výsledky. Dnes mi říkala ženská v práci, že její syn dělá do chemie a jeho kolegové odhadují, že by tato pandemie mohla usmrtit až 75 milionu lidí, pokud se tomu dají ty správné podmínky.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Libri
Junior Member
**




Příspěvků: 2
Registrován: 4-12-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 19:21


poměrně střízlivě o coronaviru píše https://kechlibar.net/ , jako ostatně i o jiných tématech
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 19:31


Citace: Původně zaslal: Libri  
poměrně střízlivě o coronaviru píše https://kechlibar.net/ , jako ostatně i o jiných tématech


Jj, můj oblíbenec.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 30-1-2020 v 19:48


Citace: Původně zaslal: Pavel  
Citace: Původně zaslal: Libri  
poměrně střízlivě o coronaviru píše https://kechlibar.net/ , jako ostatně i o jiných tématech


Jj, můj oblíbenec.


Neurazil mě i hudební epilog.




AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 06:05


Po Francii se přidává i Kanada s projevy rasismu proti Asiatům. Čínský bolševický kolos postavený na hliněných nohách se dere do popředí světového výrobního lídra a svým obyvatelům nedovede vštípit základní hygienické návyky a vybudovat jim k tomu potřebnou infrastrukturu. Škoda jen, že k tomu nedošlo už dříve, protože jsme si mohli aspoň ušetřit čínské hradní komické propagandy a toho bolševického alkoholického vypatlance by zdejší pomýlení občané už dozajista podruhé nevolili! Konečně to otevře oči zaslepeným lidem, kteří tápali ve tmě, bohužel to přišlo velice pozdě.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
zanek
Junior Member
**




Příspěvků: 84
Registrován: 27-6-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 07:55


Pise mi sefova, tak konecne je to tady:

The IBM Board of Directors has elected Arvind Krishna, our IBM Senior Vice President for Cloud and Cognitive, to be the next Chief Executive Officer of IBM, and a member of the Board, effective April 6. Jim Whitehurst, CEO of Red Hat, will become IBM President, also effective on April 6.

At the request of the Board and Arvind, I will continue as IBM Executive Chairman through the end of the year. I will be here to ensure a smooth and seamless transition for Arvind, our clients and all our stakeholders.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 11:03


Citace: Původně zaslal: zanek  
Pise mi sefova, tak konecne je to tady:

The IBM Board of Directors has elected Arvind Krishna, our IBM Senior Vice President for Cloud and Cognitive, to be the next Chief Executive Officer of IBM, and a member of the Board, effective April 6. Jim Whitehurst, CEO of Red Hat, will become IBM President, also effective on April 6.

At the request of the Board and Arvind, I will continue as IBM Executive Chairman through the end of the year. I will be here to ensure a smooth and seamless transition for Arvind, our clients and all our stakeholders.


Jak to vnímají zaměstnanci? Slovy "konečně!"?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 11:15


Baba jde do... paroma, je sance na zmeny.

Zanku, jak to vidis? Bouchate v Technoparku sampano?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
zanek
Junior Member
**




Příspěvků: 84
Registrován: 27-6-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 11:19


Citace: Původně zaslal: Pavel  
Citace: Původně zaslal: zanek  
Pise mi sefova, tak konecne je to tady:

The IBM Board of Directors has elected Arvind Krishna, our IBM Senior Vice President for Cloud and Cognitive, to be the next Chief Executive Officer of IBM, and a member of the Board, effective April 6. Jim Whitehurst, CEO of Red Hat, will become IBM President, also effective on April 6.

At the request of the Board and Arvind, I will continue as IBM Executive Chairman through the end of the year. I will be here to ensure a smooth and seamless transition for Arvind, our clients and all our stakeholders.


Jak to vnímají zaměstnanci? Slovy "konečně!"?


Ano Pavle, tak nejak by se dala nazvat reakce vetsiny lidi, aspon tady co znam. Bylo to uz jen otazkou casu a osonne si myslim ze to trvalo dele nez melo. Samozrejme ve vyssim managementu, zvlaste u tech lidi co sli Ginny na ruku, to vyvola nejistotu o jejich dalsich setrvani na techto pozicich (u koryta).
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 11:27


zanek: Co jsem tak četl, tak ten Krišňák má být uznávaný odborník, tak snad bude i dobrý manažer. Ještě mě zaujalo to povýšení Jima Whitehursta, jak to hodnotíte uvniř firmy? Lze z toho něco vyvodit?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
zanek
Junior Member
**




Příspěvků: 84
Registrován: 27-6-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 11:50


Citace: Původně zaslal: Pavel  
zanek: Co jsem tak četl, tak ten Krišňák má být uznávaný odborník, tak snad bude i dobrý manažer. Ještě mě zaujalo to povýšení Jima Whitehursta, jak to hodnotíte uvniř firmy? Lze z toho něco vyvodit?


Jim je tam z duvodu urychleni integrace s Red Hatem. IBM se ted snazi prevzit Red Hat produkty a ukoncit pouzivani 3rd party, popripade ukoncit vyvoj vlastnich, kde se prekryva funkcionalita. Jeden takovy pripad je Ansible. Momentalne ma IBM nekolik produktu na automatizaci a orchestraci vseho mozneho. Nedavno jsem videl timeline kdy v ramci dalsich 3 let maji byt vsechny tyto produkty nahrazeny Ansiblem. A takovych pripadu je vice. Ja osobne to vidim pozitivne, jelikoz momentalne je tech prouktu opravdu hodne a ne vsechny funguji pdle ocekavani. Pokud se podari toto vsechno nahradit jednim reseni, bude to uspora pro IBM jak v developmentu tak naslednem supportu. Misto xy teamu kazdy na jiny produkt bude jeden na Ansible.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 13:10


To zní pozitivně, díky! Budeme si držet palce:cool:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 16:53


Tak tak pánové držím palce všem. Jak jsem již párkrát psal bývám dlouhodobě zajištěnej těmi opcemi. Postupem času se to tak navyšuje, že mám strašný hafo levnejch vzdálenejch pojistek. Jsem tedys¨ silně zvědavej. Dal jem si takový pravidlo, že pokud je nějaká akcie v low extrému weekly RSI, tak nakupuju - jsou li fundamenty, pokud je v opačném extrému (high), začínám kupovat vzdálené put. Nerad otravuju s opcemi ale jen o tý metodě - třeba někomu něco z toho pomůže. Takže se dívám jen na týdenní grafy a ještě mám pár sofistikovanejch metod pokud se nudím. Ale perspektivu jedu dlouhodobě, sedím často na rukou. Přeju pěkný nákupy v co nejlepší čas a odpovídající odměnu v divi.

p.s. je to zajímavá situace Brexit, koronavirus.....fascinující věc, trhy, burza, divi atd. atd. nesmírně mne to baví, zajímavý lidi a názory, postupy. I ty chyby, který člověk udělá. Sepsal jsem si manuál na některý tržní situace. No, na některý. Vlastně na všechny, který mne napadly, je to spíš manuál na mne samotnýho. V tom vidím zásadní přínos obchodování. Změnilo mi to život, uvažování, zejména podnikání, odfiltroval jsem i některý lidi, kamarády ...... a hlavně si koupil pořádnou kytaru k tomu sedění na rukách. Good luck!




BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 18:10


Ta stará Rometa jde konečně do h@jzlu! Byl to od začátku můj velký problém, se vůbec o tuto firmu zajímat. Divil jsem se dost ostatním, že tuto firmu kupují, která dlouhodobě stagnovala kvůli vedení té nenažrané italské neschopné svině. Vždycky mě zajímalo personální obsazení firmy a měl jsem i velký zájem zde na toto téma otevřít vlákno, protože tomu přikládám velkou prioritu.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 20:08


Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Ta stará Rometa jde konečně do h@jzlu! Byl to od začátku můj velký problém, se vůbec o tuto firmu zajímat. Divil jsem se dost ostatním, že tuto firmu kupují, která dlouhodobě stagnovala kvůli vedení té nenažrané italské neschopné svině. Vždycky mě zajímalo personální obsazení firmy a měl jsem i velký zájem zde na toto téma otevřít vlákno, protože tomu přikládám velkou prioritu.


A co uděláš teď Stando? Koupíš?
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
zanek
Junior Member
**




Příspěvků: 84
Registrován: 27-6-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 20:23


Citace: Původně zaslal: roberto marconi  
Baba jde do... paroma, je sance na zmeny.

Zanku, jak to vidis? Bouchate v Technoparku sampano?


Manazer rano napsal ze si bere dovolenou, tak nevim asi se oslavovalo :lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mindoro
Junior Member
**




Příspěvků: 79
Registrován: 6-8-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 20:31


Mám velké nutkání poslat na účty větší prostředky , ale držím se a sedím na prackách. Nyní jsou nakažených tisice, ale dokážete si představit tu paniku až se budou objevovat články o milionech nemocných ? Dlouho jsem přemýšlel co by v dnešní době ekonomických stimulů mohlo spustit pořádný [Censored]anec a myslím že tu jeden důvod konečně máme - strach z neznámého , obava o vlastní zdraví, manipulativní články na všemocných sociálních sítích , pár špatných výsledkových zpráv, 10 let nekonečného růstu, kdy většina investorů nemá potuchy ,co s nimi udělá pád trhů o desítky procent a máme tu mix, který může spustit tak dlouho očekávanou a přitom tolik obávanou krizi. Otázka je jestli si ji vlastně přejeme. Doufám , že se tu chlapi vzájemně podržíme a společně vyjdeme zoceleni a nechutně bohatí :cool:
It’s never easy
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 31-1-2020 v 20:37


Zany: slavici sef = velmi dobra zprava!

Standa: bych radeji rekl : "Ta stara Raketa…" ale nejspis jsi to tak myslel, ne? :lol:

Trocha srandy pri patku.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 1-2-2020 v 08:18


Pavle, IBM by jistě nebyla špatná akcie do mého ptf už kvůli diverzifikaci, ale pokud tam bude nová nastupující garnitura pokračovat v tunelování peněz prostřednictvím bonusů a vysokých mezd, dále DEBT/EBITDA nepoklesne pod 3 a P/B alespoň pod 4, tak ani není důvod přemýšlet o jeho nákupu. Dividenda je sice velice solidní, ale z toho dluhu mám strach. Já se raději držím u země a striktně dodržuji fundamentální Grahamovu bibli. Ještě nedávno byl pětiletý výhled zisku necelé 1% p.a. a už to skočilo přes 4%. Jaký asi byl důvod a obrat v myšlení analytiků, že to tak během krátké chvilky přehodnotili? Prostě žádný=vyhnat nesmyslně cenu nahoru a následně prodat. Ta firma dlouhodobě stagnuje a bylo to způsobeno neschopným nenažraným vedením, což nepovažuji za dobrý důvod pro vstup.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  10    12    14  ..  37

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 6.3% - SQL: 93.7%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: