Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  13    15    17  ..  37
Autor: Předmět: Jakékoliv povídání
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 15:34


Pigzore, určitě, protože debaty jsou jen na téma koronavirus a lidi přestali už žít. Je to požitek, ale chtělo by to se projít po lese, kde ovšem nic nebude. V Praze je přeci jen tepleji a včera bylo na teploměru 21°C. Od zítra je povinnost být celý den venku zahalen, takže nám začíná konečně ramadán. Lidi chodí venku, jak když se nechumelí a já jsem šel vyhodit jen odpad. Bylo by záhodno, aby každý zůstal sedět doma na zadku a vydržel to tu chvíli. Kvůli tomu přiblblému nařízení, tak budu muset mít roušku na hubě, což mě docela s*r*, protože chci jít opět pěšky z práce, než jet tramvají. Dnes jsem si jí vyrobil, ale mlží se mi brýle jako prase. Moc do ní zřejmě funím? Asi už zítra si udělám z hub smaženici nebo omajdu, protože se na to moc těším!



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 18-3-2020 v 21:31


Volové žurnalisti od Čech až po USA, nevím jak v Rusku, dělají paniku kvůli virusu
a snad v té nějaké zemi už jeden a půl člověka zemřelo stářím, na infarkt nebo zápal plic
a oni to přidali neprávem ke koronaviru, aby byly zprávy zajímavější,
:) jenže pokud zprávy z Wuhanu nelžou, tak tam přibývá už jen 1 nakažený virem za den a desítky nakažených denně virus ztratí. A jak už víme déle, rychle vystavěné nemocnice už se zavírají.
Takže když se ve střední Evropě mají dnes otevírat nové nemocnice jen pro koronavirus, asi je to pěkná hloupost, protože zítra odpoledne bude pomalu ale jistě koronavirus z Evropy odcházet.
:) Dokonce prý se chystá v několika zemích Evropy recese. Já myslím však, že jeden kvartál bude výkon hospodářství klesat a další kvartál zase stoupat a to se za recesi nepočítá, když výkon neklesá dva kvartály. Na několik dní prý BMW přestane vyrábět auta, povídali dnes. Hrůza, akcie BMW klesla 3%, ale Daimler 7% a VW 11% kvůli té zprávě. A zde vidíme moc dobře: VW a Daimler nekupovat. Jen BMW akcie je na stálo pro dividendy jako důchod, jestli ti koronavirus dovolí, dožít se věku 65 let. :)




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
pigzor
Junior Member
**




Příspěvků: 68
Registrován: 11-7-2019
Offline


[*] Zasláno 19-3-2020 v 12:39


Nosim taky bryle a mlzi se mi. Pomohlo mi vic pritlacit rousku k tvari a hlavne dychat jen nosem, kdyz dycham usty, tak se to mlzi daleko vic.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Antoan
Junior Member
**




Příspěvků: 81
Registrován: 25-2-2020
Offline


[*] Zasláno 19-3-2020 v 13:11


Ladislav:
Až taký optimista nie som. Večer budú známe nové talianske čísla nakazených a obetí - len dúfam že to tento týždeň konečne bude kulminovať. Podľa mňa hospodárstvo EU bude viac zasiahnuté ako americké. A hospodársky kolos, ktorý teraz brzdí až zastavuje sa naplno nerozbehne ani za pol roka. Recesia istá kríza nadohľad. Ale asi sa v tom nevyznám....príliš pesimizmu vraj tiež škodí.
Takže - my čo máme záhrady máme čas na sadenie, my prežijeme a vám činžiakovým predáme :lol::lol::lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 19-3-2020 v 17:55


Vážení, teď už můžu klidně zemřít! Právě jsem pojedl smaženici, která byla vynikající! Zítra jediný budu muset jít opět do práce, protože jedna holka vysadila. Má malé děti a byl to div, že vůbec chodila do práce, když 95% ženských by s tím nejspíše vychc*valo. Dostal jsem za odměnu respirátor a měli by mi k tomu dát ještě tři přání. Těšil jsem se na prodloužený víkend a ono h*vno! Měl jsem celý den na hubě po domácky udělanou roušku. Teď jsem jí vypral a zítra jde opět do světa. Je fakt, že zítra tam bude lepší parta holek, takže bude více zábavy. Vrchnost se zřejmě nedostavila, protože bylo prázdné parkoviště. Získali pár dnů života navíc, ale stejně si ty bolševické šmejdy zubatá určitě najde. Zde je jasný obrázek, jaký ksindl nám vládne. Někteří čestní lidi mohou padat na hubu a paraziti se pěkně zašívají. Domnívám se, že příští týden zaručeně zkrátí, i když si myslím, že je to volovina, protože to nic neřeší.

Pigzore, já mám také vlčí mlhu pod brýlemi, ale beru to sportovně. Vdechnu více než vydechnu a mlha je pryč! :lol:




AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3585
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 11:58


Rakovina prostaty nebo zvětšená prostata, co si vyberete?
Ve věku 66 za 10 dní, jsem byl dnes na kontrole u urologa a on nenašel rakovinu a prostata je prý zmenšená.
A přitom jsem si vytiskl z internetu na papír, že mám polovinu příznaků pro rakoviny prostaty nebo zvětšenou prostatu.
Zdravotní pojišťovna by mi prý zaplatila kontrolu prostaty jen, kdybych podepsal papír, že budu chodit na kontrolu každý rok.
Jenže já bych raději přišel na kontrolu znova až za 5 nebo 10 let a proto musím platit 25 € za kontrolu.
:punk: A v pondělí 30.3.2020 mám 66. narozeniny. :punk:




Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 12:19


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Rakovina prostaty nebo zvětšená prostata, co si vyberete?
Ve věku 66 za 10 dní, jsem byl dnes na kontrole u urologa a on nenašel rakovinu a prostata je prý zmenšená.
A přitom jsem si vytiskl z internetu na papír, že mám polovinu příznaků pro rakoviny prostaty nebo zvětšenou prostatu.
Zdravotní pojišťovna by mi prý zaplatila kontrolu prostaty jen, kdybych podepsal papír, že budu chodit na kontrolu každý rok.
Jenže já bych raději přišel na kontrolu znova až za 5 nebo 10 let a proto musím platit 25 € za kontrolu.
:punk: A v pondělí 30.3.2020 mám 66. narozeniny. :punk:


Ďáblovo číslo:cool:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 12:20


Ladislave: To je pro nás chlapy, vždy nepříjemná věc. Známej to měl. V nemocnici mu prostatu vysoustružili na větší průměr a zase byl mladej ďábel.
Obávám se, že tě kontroly neminou.




AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
samur
Junior Member
**




Příspěvků: 11
Registrován: 28-2-2020
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 12:31


Dle ultrasonografie se dá zjistit jestli je prostata zvětšena nebo není a to vám doufám, ze vas urolog provedl. Dalším vyšetření jak to zjistit je dre(digitální rektální vyšetření), což znamená vyšetření prostaty přes konečnik. Jestli mate příznaky jako časté chození, slabý proud moci, v noci opakovaně stáváte na WC, tak by se to mělo léčit, i když je prostata nezvetsena. Používají se na to různá alfa-blokatory(tamsulosin,omnic.....)
Ohledně rakoviny prostaty se vyšetřuje už zmíněné dre a odběr krve na PSA(prostaticky specificky antigen) kde jeho hodnota ukáže jestli tam je či není podezření na rakovinu prostaty. A následně pokračuje další algoritmus vyšetřování .....
Proto ve vašem věku bych už doporučoval chodit na pravidelně a 1 rok kontroly - urolog by měl provést UZ, dre a odběr krve na PSA
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 16:26


Nedávno byl u mne soused z baráku ve 20:45 na návštěvě. Bylo to snad začátkem března? Byl jsem docela nasr@ný, protože jsem zrovna ten den byl pěkně z práce vylítanej a právě jsem se připravoval do pelechu. ,,Tak pojď dál vole, dáme pivo!,, a zkysl u mě snad do 22:15. Stěžoval si, že mu není moc dobře. Jsem rád, že jsem ho nevyhodil, protože dnes jsem ráno spěchal do práce a má tam parte. Neměl jsem čas to ani prohlédnout, tak až když jsem šel z práce, jsem to přečetl. Zemřel náhle ve věku 69 let. Režisér Ondřej a herec Ivan Trojanovi jsou jeho bratranci. Jeho otec měl za bolševika možnost dělat ministra, ale nepovedlo se mu to, protože ho zradily dámské sukně, ke kterým měl blíže než k rodné straně a závistiví soudruzi to na něj žalovali, protože se to neslučovalo se stranickou bezpohlavní morálkou. Ženský v práci fňukaly, že musí mít roušku nebo respirátor na hubě. Tak jsem jim řekl, že mohou být rády, že mají co žrát, jinak by brečely hlady. Děkovaly mi, že jsem jim pomohl, protože bych se prý stejně doma nudil. Já bych se radši doma nudil, než běhal jak opice s hadrem na hubě, do kterého bych funěl a slintal jak I.P.Pavlov.

Momentka cestou z práce na dveřích pajzlu. Fotil E.T. osobně.


IMG_20200320_145750.jpg - 55kB




AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 16:33


Napadení z Italie odhaleni : https://www.seznamzpravy.cz/clanek/odhaleni-diky-datum-polov...





AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 16:55


Citace: Původně zaslal: Stanislav  
Ženský v práci fňukaly, že musí mít roušku nebo respirátor na hubě. Tak jsem jim řekl, že mohou být rády, že mají co žrát, jinak by brečely hlady. Děkovaly mi, že jsem jim pomohl, protože bych se prý stejně doma nudil. Já bych se radši doma nudil, než běhal jak opice s hadrem na hubě, do kterého bych funěl a slintal jak I.P.Pavlov.

Stando, pokud máte v práci problém s uvázáním roušky, tak si zajdi pro návod. Za odměnu dostaneš koblihu s náplní z luskouna.

Příloha: phpnKvpwU (67kB)
Tato příloha byla stažena 309 krát

Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 17:49


Wiki, já si radši dám cibetkové kafe! :lol:


844_360-modra-cibetkova-1.jpg - 185kB




AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Cyberguy
Junior Member
**




Příspěvků: 86
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 19:55


Přesněji se za ďáblovo číslo považují tři šestky. Jinak ale Ladislave všechna čest a přeji pevné zdraví.

kniha Zjevení svatého Jana, Nového zákona:

„A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.“

Výklady se různí, ale mohlo to ukazovat na Antikrista, Nerona nebo nesvatou trojici.




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 20:00


Citace: Původně zaslal: Cyberguy  
Přesněji se za ďáblovo číslo považují tři šestky. Jinak ale Ladislave všechna čest a přeji pevné zdraví.

kniha Zjevení svatého Jana, Nového zákona:

„A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.“

Výklady se různí, ale mohlo to ukazovat na Antikrista, Nerona nebo nesvatou trojici.


Máš samozřejmě pravdu, mě to jen inspirovalo, i když jedna šestka chyběla:-)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Antoan
Junior Member
**




Příspěvků: 81
Registrován: 25-2-2020
Offline


[*] Zasláno 20-3-2020 v 20:01


Stanislav, na cibetky pozor. Ešte sme sa nezbavili jednej pliagy :lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
roberto marconi
Member
***




Příspěvků: 177
Registrován: 15-8-2019
Offline


[*] Zasláno 21-3-2020 v 09:48


Mno, Stanislave, odtud u je blizko k fledermausovi na grillu
:-);-);-)
Delikatesa! Plna vitaminu.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 21-3-2020 v 11:09


Citace: Původně zaslal: Mindoro  
Chachá, Georgi to jsme teda vykoštění všichni :lol: Já se zase chystal na island hoping do Filipín, nicméně včera byla v Manile vyhlášena karanténa a neměl bych nervy riskovat abych někde neuvízl. Škoda, nabíjí mě to více než pohled na plně nabitý akciový účet :cool:


Ještě, že jsi neriskoval, známej poslal toto:

No nam se podarilo dostat z El Nida letem s Air SWIFT do Clarku. I kdyz jsme meli koupene nove letenky z Cebu pres HongKong a Zurich do Prahy. Jenze jsme se nakonec nebyli schopny dostat na Cebu, jelikoz nam vse co jsme koupili druhy den zrusili. Takze jsme byli radi alespon za ten Clark. Tam na hotelu jsme koupili opet nove jednosmerne letenky s EVA Air z Manili pres Taiwan do Vidne za 10ku. A v den co jsme meli odletat ty hovada zrusili prime autobusy z Clarku do Manili, kdy nas vlada filipin nabadala aby jsme teto moznosti vyuzili. Takze jsme se nechali zavest mistnima na prvni checkpoint k vojakum a tam jsme je ukecali aby nam zaridili odvoz na letiste. Nasli nam auto ktere nas pak hodilo az na letiste. Jako Kajinek by se od nas mohl ucit pri uteku z Filipin.



IMG-20200321-WA0000.jpg - 19kB




AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 21-3-2020 v 11:28


Včera jsem se rozloučil s bábami v práci a popřál jsem jim příjemný víkend, a kdybychom se už neviděli, tak se sejdeme v krematoriu. Koukali na mě, jak vyorané myši.

Respirátor, který v nemocnici slouží doktorům a sestrám na celou šichtu, je potom k vyhození. Je však možnost ho dezinfikovat. Zřejmě nejlepší a nejpohodlnější variantou je líh. Postříkat ho řádně rozprašovačem z obou stran, a pak ho nechat uschnout. Další úprava by měla být párou, UV lampou nebo navlhčený v mikrovlnce bez kovových částí, ale musí se to hlídat, aby to náhodou nechytlo, což bych moc nedoporučoval! Látkové roušky je nejlépe vyprat nebo spíše i vyvařit, jako se klasicky vyvářeli pleny. Savo alias chlornan sodný sice může ze své podstaty narušovat tkaninu dle silné alkality, odbarvuje barvy, ale je to také jeden z přídavných prostředků k pracím práškům na praní, kdy je možné snížit prací teplotu. Dal by se použít v předposledním namáčení v silnější koncentraci. Já jsem ho přidal, ale je tam cítit trochu chlór. Takže starší kastrol a každý den tam namáčet roušku a zahřát. Vzhledem k tomu, že v předchozím zaměstnání byl problém si vyprat hadry od chemikálií, tak jsem si vyvinul styl praní, který je velice účinný. Natočil jsem si teplou vodu a promíchal prášek. Namočil jsem špinavé hadry a zvonem na toalety jsem párkrát s tím zacvičil. Nechal jsem to do dalšího dne. Pak jsem to vyždímal a vymáchal a měl jsem parádně čisté prádlo. V dnešní době se moc spěchá na čas a požaduje se po pracích prášcích, aby prali hned. V minulosti se prádlo namáčelo pouze do sody a já to udělal stejně, ale přímo do pracího fosfátového prášku a výsledek byl vynikající. Soda v namáčecím pracím prášku totiž uvolňuje špínu, ale chce to prostě čas. Fosfáty mají velice dobrou prací schopnost, ale bohužel se tvoří po nich sinice, proto se od nich muselo upustit.




AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 21-3-2020 v 12:49


v mikrovlnce dávat bacha na jednu věc : .... jednou jsme tam dali desinfikovat houbicku. To je v pořádku ale chce to na nějakej talíř. My jsme ji tam mrskli jen tak na volno. Zvýšení teploty houbičky způsobilo prasnutí té skleněné podložky díky nerovnoměrnému ohřevu toho skla.



BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Antoan
Junior Member
**




Příspěvků: 81
Registrován: 25-2-2020
Offline


[*] Zasláno 21-3-2020 v 13:01


Asi stačí vyprať v automatickej práčke na 70°C. Je tu aj možnosť, že sa mu začne v pračke točiť hlava a potom pôjde osprostený späť na východ odkiaľ prišiel.:lol::lol::lol:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eppairforce
Member
***




Příspěvků: 149
Registrován: 21-9-2019
Offline


[*] Zasláno 25-3-2020 v 20:00


Tak a teď jsem se vrátil z venku. Konečně jsem viděl Elonův Starlink na obloze! V 19:44 přímo nad hlavou, wau



BAC;BMO;BNS;BTI;CEZ;EPD;F;INTC;KO;PG;UL;XOM;


Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
pigzor
Junior Member
**




Příspěvků: 68
Registrován: 11-7-2019
Offline


[*] Zasláno 26-3-2020 v 11:47


A za par let nebude videt na obloze nic jinyho. :/

https://www.sciencealert.com/starlink-is-being-an-absolute-n... A to je tam zatim jen zlomek toho poctu, ktery tam chce dostat.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 27-3-2020 v 11:05


Tento týden jsem se zúčastnil schůze dozorčí rady, což je jedná ze tří dalších aktivit, které provozuji jako OBZP ke zpestření jinak poklidného života (za aktivního působení v zaměstnání jsem si užil sociální interakce víc, než bych si přál). Po jednání jsem byl dotazován, jak prožívám zhroucení akciových trhů (proneseno buďto lítostivě nebo u některých se škodolibou radostí). Vzhledem k tomu, že nejsem typ, který by chtěl někomu ze škodolibců udělat radost, tak jsem s klidem odpověděl, že mám velikou radost, že jsou ceny akcií tak nízko, že nyní často přikupuji a že naopak lituji je, protože držením hotovosti v CZK již přišli o 10 až 15% svého majetku v hotovosti. Já naopak tím, že držím akcie jsem sice přišel o 25% v důsledku krize, ale zároveň tím, že mám hotovost v zahraničních měnách, jsem oněch 10 až 15% ušetřil (Tvé peníze nejsou ztraceny, akorát je získal někdo jiný), takže jsme na tom vlastně stejně (očividně jsem některým zkazil radost). Pak jsem jim položil jednoduchou otázku „ Kdo myslíš, že vydělá na růstu akcií“. Určitě ne ten, který nikdy do akcií neinvestoval, ale zase to budu já a ostatní, kteří nyní akcie kupují, protože se nedá předpokládat, že by teď začal akcie kupovat člověk, který dosud nic neinvestoval a pouze slyší v televizi, jak jsou na tom akcie špatně. Z toho vyplývá, že zisky musí inkasovat stále stejní lidé, takže se vlastně nic nezmění.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mirekk
Junior Member
**




Příspěvků: 8
Registrován: 26-3-2020
Offline


[*] Zasláno 27-3-2020 v 12:06


Já zrovna mám tři známé, kteří skočili do nákupu akcií teď v březnu.
Jeden z nich jen aby koupil 4.000xČEZ s tím, že skásne divi a pak ho zase prodá.
Asi dobrá úvaha k celkem bezpečné spekulaci. Že by se stát připravil o příjem a divi se nevyplácela, to on nepředpokládá.
Druhá začíná s tím, co tu děláme my dlohodobá vyvážená iinvestice, nikoli trading)
A třetí mi jen volal abych mu poradil jak začít že se mu líbí vyklesanej Shell a další.
Poslal jsem ho na pobočku Fio a nevím, jestli do toho naskočil a jak.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  13    15    17  ..  37

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 71.1% - SQL: 28.9%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: