Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  26    28    30  ..  37
Autor: Předmět: Jakékoliv povídání
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 2-6-2021 v 16:19


Citace: Původně zaslal: Ladislav  

Ale vy do internetu fotografie vašich dětí nedávajte.


Proč zveřejováváte fotografie svých dětí na internetu?




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 2-6-2021 v 18:48


''''Proč zveřejňujete fotografie svých dětí v internetu?''''

Protože máme z dětí velikou radost a chceme se o tu radost podělit se všemi dobrými lidmi světa.
Weil wir uns sehr über die Kinder freuen und diese Freude mit allen guten Menschen der Welt teilen wollen.


Bill-Joe-35a.jpg - 378kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 11-6-2021 v 18:25


Joe Konecny má rád od pondělí a já mu také zpívám:
You are my sunshine :post: https://www.youtube.com/watch?v=1AhpWZjqMLI

You are my sunshine, my only sunshine
You make me happy when skies are gray
You'll never know dear, how much I love you
Please don't take my sunshine away

Gene-Autry.jpg - 110kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


[*] Zasláno 11-6-2021 v 20:36
Musik


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Joe Konecny má rád od pondělí a já mu také zpívám:


V roce 2009 jsem poprvé slyšel tuto píseň: "Daniella" od Daniho Litaniho. Píseň je pro mě stále stejně krásná jako před 12 lety. Zde jsou texty v češtině:

Nezapomeň na tuhle chvíli.
Vzduch v hrudníku
Když zabalíte světlo
Kdo tě minul
Ztrácím tě ze stopy.

Jen ta měkká krása, na kterou jsi zapomněl.
Tady, když jsi odcházel, když jsi odcházel.
A moje řeč těla na tebe křičí.
Odtud obecně
Daniella, Daniella
Ztrácím tě ze stopy.

A z řeči tvého těla není žádná odpověď.
Kterou sis vzal s sebou.
Daniella, Daniella

https://www.youtube.com/watch?v=NFzVTxlb1UU




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 13-6-2021 v 08:12


:question: Je sbírání zálohovaných pivních láhví zakázaná dětská práce? :question:
V sobotu ráno a v neděli ráno kolem 7. hodiny, než přišli zametači do ulic s košťaty,
nasbíraly moje děti a já 20 až 200 metrů daleko od domu v ulicích 215 prázdných lahví od piva.
Krát 0,08 € to dělá 17,20 €. Bill dostane 8,60 € a Joe dostane 8,60 €.
Doufám, že Pachmayr v obchodu s nápoji se nebude zlobit, když mu prodáme každý den 50 láhví a nic nekoupíme.
A pak si děti koupí zmrzlinu, pizzu a smažené bramoborové hranolky.

Bill-Joe-44.jpg - 138kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Jezdec
Junior Member
**




Příspěvků: 36
Registrován: 2-4-2020
Offline


[*] Zasláno 13-6-2021 v 22:58


20 až 200 metrů daleko od domu v ulicích 215 prázdných lahví od piva


začínám se bát o Váš neighborhood
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 14-6-2021 v 04:04


V nejvíce hospodsky zábavní části milionového města Mnichov bývá jistý úsek dvou, tří ulic po páteční a sobotní noci plný prázdných pivních lahví. Asi kvůli korona viru uvnitř lokálů se sedí a stojí venku před lokály a lidé dostávají mnohem častěji pivo v láhvích než ve sklenicích nebo kelímcích. A tyto stovky prázdých pivních láhví zůstanou přes noc celé nebo rozbité na chodnících nebo na asfaltu. Je veliké riziko pro auta, motorky a kola, jezdit přes ty celé a rozbité láhve v jízdní dráze. Zametači ulic dostávají asi slušnou mzdu a nemají u sebe tašky ani vozíky na prázdné zálohované láhve. Takže peníze leží na ulici. Já jsem sbíral s dětmi láhve v sobotu poprvé. Jen jsem chtěl ukázat dětem, že nemusí ubližovat mojí peněžence s prosbou o zmrzlinu, pizzu, pommes a mohou si samy na stravu vydělat peníze, aniž by šlo o zakázanou dětskou práci. Pondělní až páteční ráno se na láhve vykašlu, protože mám 150 láhví dosud v bytu, sbírání láhví je ponižující a děti nejsou se mnou, ale spaly 4 km daleko ode mne a jejich matka je povede před 8. hodinou do mateřské školky.
:( Mladý Pachmayr nebo jeho zaměstnanec vzal ode mne 50 prázdných lahví, i když jsem nic nekoupil. Ale starý Pachmayr 50 prázdných láhví nebere, ledaže bych koupil 50 piv. Tedy musím láhve po 10 kusech nechat v láhvovém automatu v supermarktu Edeka. Nebo vyhledat jiné obchody na nápoje maximálně kilometr od domu, kde by vzali 50 lahví za 4 € a pro jistotu tam jedno pivo za 1,15 € koupím. :punk: Asi v sobotu děti láhve na ulici sbírat nebudou, když je problém je nablízku prodat. Ale za 14 dní se zeptám dětí zas, zda chtějí vydělat peníze. Pak nenasbíráme už 215 láhví a budeme spokojeni s 50-100. Za každou bude 0,08 €.

augustiner_dunkel.jpg - 47kB Moje oblíbené pivo, tmavý Augustiner
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
eco
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 511
Registrován: 8-11-2020
Bydliště: Mnichov
Offline


exclamation.gif Zasláno 14-6-2021 v 19:47
Belgické pivo!


Citace: Původně zaslal: Ladislav  

Moje oblíbené pivo, tmavý Augustiner



Také mám nejraději tmavé pivo, ale dávám přednost Leffe brun = Anheuser Busch InBev = dividendy.

Prost!

V Rewe na nádraží Laim měli dlouho v nabídce Leffe. Najednou už bohužel ne. V sobotu jsem byl v supermarketu "Hit" v Pasingu Arcaden. Tam získáte vše. Dokonce i Leffe. Okamžitě jsem si koupil Leffe.
Pane Ladislave, byl jste někdy v Pasing Arcaden?




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 16-6-2021 v 11:41


Není dobré vařit kávu a polévku současně.
Stačí jen málo neopatrnosti a nakrájená cibule se ocitne v hrnku s mletou kávou a pak se musí cibule prát nebo vyhodit.
A znovu dát do jiného hrnku jinou mletou kávu.
Divím se, jak to profi kuchaři v kuchyních hospod zvládnou, že si nepletou hrnce.
Samozřejmě, mně se to dnes v poledne stalo. Pak jsem nakrájenou cibuli pral a použil jsem jinou mletou kávu.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
danno
Junior Member
**




Příspěvků: 16
Registrován: 18-4-2020
Offline


[*] Zasláno 17-6-2021 v 20:54


co je pricinou dnesneho poklesu u WFC? predsa len 6% je velke cislo




RDSB, BAS, RTX, ALV, SOBA
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 18-6-2021 v 07:49


Protože Bing Translator už několik dní zlobí, budeme používat Google Translator
https://translate.google.com
a pod téma diskuse Banky přeložíme do češtiny toto:
https://www.fool.com/investing/2021/06/17/time-sensitive-why...
''What happened
Shares of the major U.S. banks all were lower today after the Federal Reserve indicated yesterday that inflation might not be as temporary as some had initially thought. Shares of Bank of America (NYSE:BAC) fell more than 4% on Thursday, Wells Fargo (NYSE:WFC) closed roughly 6% lower, Citigroup (NYSE:C) dipped 3.7%, and JPMorgan Chase (NYSE:JPM) was more than 2.9% lower.
The Federal Open Market Committee (FOMC) on Wednesday appeared to surprise the market, accelerating its timeline for when it expects to increase the federal funds rate, which influences most other rates and currently sits near zero.

While the FOMC left rates unchanged, as expected, it indicated that rate hikes could begin in 2023; previously, the FOMC had indicated that rates would stay near zero until 2024. The committee's dot plot that shows when individual members expect rates to rise suggested there will be two rate hikes in 2023.

So how does all of this impact banks? Well, inflation can be both good and bad for them. When it triggers rate hikes, that's actually a positive because many of the interest rates that banks charge on loans move up and down with the federal funds rate, so when the federal funds rate rises, banks make a lot more net interest income on loans and securities.

Especially for Bank of America, Wells Fargo, and JPMorgan, a 1% rise in the federal funds rate would lead to billions of dollars more in net interest income, significantly boosting profits. On the other hand, runaway inflation can dry up demand and lead to a lack of spending and loan demand, which is a major way banks make money.''

:) Obchodní automaty se včera spletly, když prodávaly akcie amerických bank. Protože FED chce zvýšit úrok až roku 2023 a při zvýšení úroku banky vydělají více peněz s úroky. Ale zřejmě zde fungoval nelogický zvyk: ''Při dobrých zprávách prodej akcie!" :)
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
r626
Member
***




Příspěvků: 161
Registrován: 4-12-2019
Offline


[*] Zasláno 18-6-2021 v 17:00


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Není dobré vařit kávu a polévku současně..

Divím se, jak to profi kuchaři v kuchyních hospod zvládnou, že si nepletou hrnce.


To bude asi tím, že kuchař vaří cibuli a kávu číšník.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
r626
Member
***




Příspěvků: 161
Registrován: 4-12-2019
Offline


[*] Zasláno 18-6-2021 v 17:05


Citace: Původně zaslal: Ladislav  
Není dobré vařit kávu a polévku současně..

Divím se, jak to profi kuchaři v kuchyních hospod zvládnou, že si nepletou hrnce.


To bude asi tím, že kuchař vaří cibuli a kávu číšník. Každý správný investor by měl čas od času na kvalitní kávu nebo na pokrm s cibulí zajít. Ideálně do podniku ve kterém má nakoupené akcie. Tím se vyvaruje i případnému domácímu pomíchání hrnců a cibulové kávě 😀😀 pozor nezamenovat cibulovou kávu s cibetkovou.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 21-6-2021 v 12:40



Něco ve vodě - Brůk Frejsr
Something In The Water - Brooke Fraser
Video 3 minuty
https://www.youtube.com/watch?v=u5C-YHSy3Fw


Brooke-Fraser.jpg - 97kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 22-6-2021 v 15:14


Dostal jsem dnes druhé americké židovské očkování Moderna z Bostonu.
Doufám, že se neproměním v žida.

A tak jsem na smartfounu našel s Google a instaloval ''CovPass App''
a s tím Appem scanoval z papíru QR kód od 1. očkování 11.5.
a scanoval z papíru QR kód od 2. očkování 22.6.
A když ten symbol pro CovPass na smartfounu stisknu,
objeví se na smartounu QR kód pro 2. očkování a německy psáno:

________________________________

COVID-19-Impfzertifikat
QR-Code.jpg - 110kB QR code. Ten zde ale není můj. Na smartfounu mám můj.
Vollständiger Impfschutz ab 07.07.2021
Ladislav Konecny
________________________________
Pak je možno tisknout na smartfounu údaje o tom, který den bylo 1. a který den 2. očkování a že jsem chráněn 14 později, tedy 7.7.
a že to byla Moderna a postaral se o to Robert Koch Institut.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 24-6-2021 v 21:31


Jak se dostává kokain do Evropy a kde se spotřebuje nejvíce kokainu

Každý den se hlupáci a hlupačky pokouší z letiště Lima (Peru) nebo z okolních zemí přivézt do Evropy a USA několik gramů nebo několik kil kokainu v kufru. Jenže psi na letišti ten kokain vyčmuchají i v zavřeném kufru, přestože smrdí v jeho blízkosti pepř. A tak jsou hlupáci a hlupačky odvedeni do vězení, kde stráví několik let.

Profíci vozí tuny kokainu každý rok do Evropy v kontainerech na lodích z Jižní Ameriky. Když přijede veliká loď se stovkami kontainerů do Hamburgu nebo do jiného přístavu v Evropě, policie nebo celníci nechají psy očichat jen 2% kontajnerů z těch stovek kontajnerů na lodi. A tak se každý rok povede bez trestu dovézt do Evropy tuny kokainu.

Tedy nikdy nezkoušejte z jižní Ameriky, ani z Asie nebo z Afriky přivézt drogy letadlem! Byli byste léta ve vězení.

Filipínci mající něco s drogami se hlásí dobrovolně k pobytu ve vězení, protože se bojí, že budou doma zastřeleni od policajtů. Filipínský prezident Duterte nechal zastřelit od policajtů a od vrahů z povolání už tisíce lidí s drogami a další tisíce lidí s drogami budou ještě zastřeleni. Ve druhém největším filipínském městě - Davao je ve vězení místo pro 300 lidí, ale je jich tam 3.000. Snad spí ve stoje. A většina jich měla něco s drogami a ti lidé se přihlásili do vězení sami, aby nebyli doma zastřeleni.

Nejvíce kokainu v Evropě v dnešních dnech se spotřebuje ve městě Antwerpy, druhý je Londýn, třetí je Curych. A ta spotřeba kokainu se měří v odpadní vodě v kanálu před čistírnou.

Vezeni.jpg - 97kB Foto: vězení na Filipínách
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 25-6-2021 v 12:33


Scheichs-Theresienwiese.jpg - 220kB Semité a antisemité na Terezině louce

''Antisemitské výlevy'' https://cs.wikipedia.org/wiki/Antisemitismus
Antisemitismus vytvářejí politici, novináři a zaměstnanci ''Centrální rady židů'' v televizi a v rádiu ze všech vět,
které obsahují slova ''žid'' nebo ''Izrael''.
Slova ''žid'' a ''Izrael'' je zakázáno v Evropě používat a jejich použití je trestné.
Jen v izraelském parlamentu smí politici vyslovit slova ''žid'' a ''Izrael''.
:( Semité jsou národy severní Afriky, blízkého východu a arabského poloostrova.
Tedy antisemitismus je urážka všech Arabů a nejen urážka židů.
Neměli bychom oddělovat antiarabismus od antisemitismu, když je to ten samý úkaz.
:(

Když někdo řekne ''Carl Icahn je žid.'' ''George Soros je žid.'' Čeští židé to nazvou antisemitismus.
Ale je to skutečnost a neplyne z toho žádná urážka, nenávist, nepřátelství. Vždyť je to to samé jako ''Dubček byl Slovák.'' ''Louis Armstrong byl černoch.'' ''Sitting Bull byl indián.'' ''Charlie Chaplin byl cikán.''
To nejsou urážky, nenávist, nepřátelství, antisemitismus.

Když někdo řekne ''Netanjahu může být nyní žalován a trestán pro korupci.'' Čeští židé to nazvou antisemitismus.
Ale je to skutečnost.
My nemusíme čekat, až se to objeví v novinách a pak to okopírpovat a publikovat v uvozovkách a se jménem novináře, který ztratí možná práci.
My můžeme kdykoliv zopakovat tu starou skutečnost, že Netanjahuovi hrozí vězení, tak jako několik jiných izraelských politiků už bylo ve vězení.
Prezident, předseda vlády a 11 ministrů vězněných nebo trestaných na svobodě v Izraeli:
:( President Moshe Katsav - 22 March 2011 - 7 years in prison
:( Prime minister Ehud Olmert - May 2015 - 6 years in prison
:( Ministers in prison or punished on probation: Aharon Abuhatzira, Shlomo Benizri, Aryeh Deri, Tzachi Hanegbi,
Avraham Hirschson, Avigdor Lieberman, Yitzhak Mordechai, Rafael Pinhasi, Haim Ramon, Gonen Segev, Saleh Tarif
:( https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Israeli_public_officia...

Semité jsou oranžové národy. Jejich urážka je antisemitismus.
Neměli bychom oddělovat antiarabismus od antisemitismu, když je to ten samý úkaz.

Semite.png - 141kB Semité jsou oranžové národy.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 5-7-2021 v 19:26


Reporters Without Borders (RSF)
Největší nepřátelé svobody žurnalismu - léto 2021

Orbán, Bolsonaro, Lukašenko, bin Salman, Assad, Xi Jinping, Erdogan, Kim Jong Un.
Patří mezi ně samozřejmě i Putin, ten ale nechtěl poslat svoje aktuální foto.
Patří mezi ně samozřejmě i Ali-Chamenei za Irán, ten mi ale vyhožuje vězením.

Za jejich vlády jsou pracovníci médií zavražděni, uvězněni, oni vyhrožují novinářům, cenzurují média,
zakazují činnost novinám, vysílačkám, webstránkám a zavírají redakce novin, rádia a webstránky.

Nepratele-tisku.jpg - 132kB Putin-Vl.jpg - 36kB Ali_Chamenei.jpg - 42kB

Putin a Chamenei chtěli být také mezi kamarády a proto byl vytvořen nový obrázek:
Press-Freedom-2021.png - 821kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-7-2021 v 00:16


'''Takže to nemá nic společného s nenávistí k Arabům, ale s nenávistí k Židům.'''
Antisemitismus neboli protest proti semitům, se vztahuje na všechny semity a semité jsou obyvatelé severní Afriky,
obyvatelé arabského poloostrova a obyvatelé blízkého východu.
Tedy antisemitismus se vzahuje na 50x více Arabů než Izraelců.

Semité jsou všechny oranžové národy, na všechny se vztahuje antisemitismus, když nejsou v oblibě u Evropanů.

'''V Izraeli jsou odsouzeni i vysoce postavení politici.'''
To je velice smutné.

V Čechách je to naopak = ze zločinců dělají ministry a předsedu vlády, slibují udělat i prezidenta ze zločince.
Po vzoru Sovětského svazu.

Arab.jpg - 18kB Semite.png - 141kB Arab.jpg - 18kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 14-7-2021 v 17:51


skyscrapers-n-y.jpg - 232kB New York a nové mrakodrapy

Mrakodrapy v New Yorku jsou stále užší, vyšší, riskantnější a ošklivější.
Teroristé z celého světa budou mít snadný výběr, které mrakodrapy zbourat.
Stavitelé prodají byty v mrakodrapech za víc milionů-miliard dolarů, než za stavbu zaplatili,
že se pak mrakodrapy zřítí, už může být stavitelům jedno.
Možná že nové mrakodrapy, stejně vysoké jako Empire State Building mají jen odlákat pozornost teroristů,
aby nechali E.S.B. stát a zbourali jiné mrakodrapy.
Jen E.S.B. by měl stát věčně, ten vypadá sympaticky, i když připomíná ruský Stalinův styl.
esb.jpg - 545kB Empire State Building
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Aries
Junior Member
**


Avatar


Příspěvků: 82
Registrován: 25-6-2019
Bydliště: ČESKÁ REPUBLIKA
Offline

Nálada: Yes!

[*] Zasláno 19-7-2021 v 07:40


Přijde mi že teď o prázdninách je tu na fóru nějak mrtvo :O
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 19-7-2021 v 11:47


Okurka.jpg - 218kB Nevím, kde se vzalo semínko okurky v květníku

Návštevníci fóra zemřeli na devatenáctý kovid, nebo leží na intenzivní stanici nemocnice, nebo shání na dovolené v zahraniční novou varintu delta od koruna viru.

Já mám jiný problém. Z mé americké knihy pro akcie jsem korigoval už 61%. Ale u 10 stránek denně bych měl přestat a jít se projít. Protože korigovat 20 stránek od rána do večera bez několika-kilometrové procházky venku, to škodí srdci a opravdu pak píchá u srdce.

Zatímco mých 200 sedmikrásek ze semínek na balkonu nikdy nekvetlo a chcíply, také moje růže, bílé, žluté a červené chcíply. Vyrostla mi na balkonu veliká okurka a vůbec nevím, kde se vzalo to semínko v květníku u chcíplé růže.
Také půl roku mrtvý a usychající tis se začíná na špičce probouzet a objevil se po půl roce na špičce nový výhonek.

Tis.jpg - 172kB Tis půlroku umíral a nyní na špičce oživuje
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 24-7-2021 v 11:50


Bill-21d.jpg - 218kB

Budou to malé okurky, nebo velké okurky?
Bill Konecny

Balkon-1.jpg - 219kB

Balkon-4.jpg - 299kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 10-8-2021 v 09:11


Tak a je rozhodnuto. Filipíny letos vzdávám. Mají tam technicky vyzmatkovanej Covid a je to tam marný. Poletím do Thajska na Phuket, před pěti lety to byla moje první návštěva asie. Rozdíl bude zásadní, přibudou papíry, celou cestu handra na hubě, PCR testy prvních 14 dní 3x 100dolarů jeden. Nyní plusy. Levná letenka Quatar 13500Kč, ubytování dva bazény velkej pokoj 450Kč, 150m od pláže a to hlavní minimum turistů. Cestovat budu po ostrovech Andamnského moře na jih. Phi Phi, Krabi, Koh Lanta, Koh Mok, Koh Bulon to je moje srdcová jednička, Koh Lipe a Koh Adang. V télo lokaci jsou nejhezčí korály a mnoho ryb. V současné době má Česká republika s Thajskem 45 denní bezvízový styk. Letenku zaplatí firma ČEZ a ostatní srpnovou a listopadovou dividendou amíci z AT&T.



AT&T, ČEZ, PM
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 10-8-2021 v 14:56


''PCR testy prvních 14 dní 3x 100 dolarů jeden''

To se rozumí, že jeden korona test stojí 300 dolarů. Pochybuju.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  26    28    30  ..  37

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 10.6% - SQL: 89.4%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: