Diskusni forum pro akcie a investice diskuse jak investovat do akcii
Diskusní fórum akcie a burza
Nepřihlášen [Přihlásit - Registrovat]
Dolů

Tisková verze  
 Stran:  1  ..  7    9    11  ..  37
Autor: Předmět: Jakékoliv povídání
koma
Junior Member
**




Příspěvků: 8
Registrován: 30-6-2019
Offline


[*] Zasláno 3-12-2019 v 17:05


Rohl super video pre zaciatocnikov...:thumbup:
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Vosa
Member
***


Avatar


Příspěvků: 205
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 3-12-2019 v 20:58


Dobrá kalkulačka na složený úrok, kde se dá nastavit i výše inflace je zde.
https://www.thecalculatorsite.com/finance/calculators/compou...

Škoda ale, že tam není ještě třetí políčko, aby se dala zvlášť nastavit míra růstu akcií a míra růstu dividendy.
Víte o nějakém lepším přednastaveném kalkulátoru?

***

V této tabulce v excelu zase není inflace - viz příloha


Příloha: Calculator DGI.xlsx (81kB)
Tato příloha byla stažena 381 krát

***
Dividend growth rate calculator - Po zadání tickeru umí spočítát průměrný roční růst dividendy od první historicky vyplacené dividendy
https://www.buyupside.com/calculators/dividendgrowthrate.php
EDIT: aha, tak jenom data z posledních 20 let




Portfolio: 3M, AbbVie, Alphabet, Altria, Apple, ABR, AT&T, Antero Midstream, Boeing, Br.Am.Tobacco, Broadcom, Canadian National Railway, Carrier, Caterpillar, Chevron, Cisco, Citigroup, Coca Cola, Deutsche Telekom, Duke Energy, Electronic Arts, Enbridge, Exxon, General Mills, Hewlett Packard, Home Depot, Iberdrola, IBM, Intel, JPMorgan, Johnson&Johnson, Kinder Morgan, MAIN, McDonald's, Microsoft, Next Era Energy, Omega Healthcare, Pembina Pipeline, PepsiCo, Pfizer, Philip Morris ČR, Procter&Gamble, Realty Income, Rio Tinto, RITM, Stanley Black&Decker, Texas Instruments, Viatris, Vodafone, Whirlpool, Williams
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 4-12-2019 v 14:48


Zdá se, že v polovině prosince bývají americké akcie většinu let levnější než poslední týden prosince.
Asi Američané tedy 10.-17. prosince prodávají akcie, aby měli peníze na vánoční dárky
a 20.-23. prosince kupují akcie, aby je dali dětem jako vánoční dárek.
Tedy snad bych měl koupit dvě předražené akcie Microsoft raději 15. prosince a nečekat na 23. prosince. :)
Ale investice za pouhých 300 euro nic neznamená při několik let pozdějším nákupu za dalších 5.700 euro.

DJ-aver-year-dec.jpg - 158kB

dec2014.png - 15kB Microsoft v prosinci 2014
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 6-12-2019 v 11:30


Představte si, představte si, co jsem měl dnes k obědu!
Co znamená zkratka DHL

DHL je expresní balíková a dopisní služba založená v San Francisku v roce 1969.
Firmu založili tři Američané: Dalsey, Hillblom a Lynn.
DHL je zkratka z počátečních písmen příjmeních zakladatelů společnosti.
Není to tedy Deutsche H.... Logistik, jak každého jistě napadne.
Od roku 2002 patří tato mezinárodní balíková služba DHL pod německou poštu Deutsche Post.
Dividenda Deutsche Post je hezká, 3.5% z kurzu akcie a dividenda se nezdaňuje. :exclamation: Neztrácí 26,38% daň.
Dividendová historie :post: https://www.boersen-zeitung.de/index.php?li=24&l=0&i...
:exclamation: Morningstar dělá chybu, když dividendu vynechal některý rok. Dividenda byla placena každý rok.
Nevím tedy, zda Morningstar nelže i u růstu tržby REVENUE posledních 10 let
:post: http://financials.morningstar.com/ratios/r.html?t=DPSTF&...
https://www.onvista.de/aktien/fundamental/Deutsche-Post-Akti...
Dividenda rostla průměrně 7% ročně a každých 10 let se zdvojnásobila.
Dividendy Deutsche Post:
16.05.19 . . 1,15 EUR
25.04.18 . . 1,15 EUR
02.05.17 . . 1,05 EUR
19.05.16 . . 0,85 EUR
28.05.15 . . 0,85 EUR
28.05.14 . . 0,80 EUR
30.05.13 . . 0,70 EUR
10.05.12 . . 0,70 EUR
26.05.11 . . 0,65 EUR
29.04.10 . . 0,60 EUR
22.04.09 . . 0,60 EUR
07.05.08 . . 0,90 EUR
09.05.07 . . 0,75 EUR
11.05.06 . . 0,70 EUR
19.05.05 . . 0,50 EUR
07.05.04 . . 0,44 EUR
06.06.03 . . 0,40 EUR
07.06.02 . . 0,37 EUR
28.06.01 . . 0,27 EUR

DHL.jpg - 26kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 10-12-2019 v 09:38


New-Zealand-White-Island.jpg - 44kB

Foto: Bílý Ostrov - Dramatický Ostrov - Nový Zéland

Lumpárna na Novém Zélandu
To je lumpárna, že? Sebevrazi z celého světa jezdí lodí 50 km daleko od pevniny na malý neobydlený ostrov s nejvíce aktivní sopkou Zélandu za účelem úmrtí a dělají záchranné službě veliké výdaje, protože nikoho neinformují, že si záchranu nepřejí, protože páchají sebevraždu.
47 sebevrahů bylo na ostrově v době výbuchu sopky včera 9. prosince. Nyní je 5 lidí mrtvých, 8 pohřešovaných, 31 v nemocnici a 3 propuštěni z nemocnice.

Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 10-12-2019 v 10:05


Po střelbě v ostravské fakultní nemocnici zemřelo dnes v úterý ráno šest lidí.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 11-12-2019 v 20:49


Country music award 2019 nyní vysílá televizní program RTL plus
20,15 až 22,00 hodin.
Kdo to nenajde na televizi ani v internetu, pro toho zde mám jednu moc hezkou country písničku z Islandu
na Youtube a v mp3 formě:
The Country Ballad, Lay Low = Lovisa Elisabet Sigrunardottir
:post: https://www.youtube.com/watch?v=23lxEglvueE
:post: http://nr1a.com/mp3/TheCountryBallad.mp3
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 13-12-2019 v 09:33


Bill-Mati.jpg - 398kB

Už 10 dní jsou moji smradi na prázdninách na Filipínách
a dnes poprvé mi poslali smradi fotografie z výletu.

Joe-Mati-1.jpg - 193kB

^^ Larawan: ang Pinoy Joe Konecny at Pinay Mary Ann nasa Mati City ng Mindanao ^^

Joe-Bill-Mary.jpg - 403kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Wiki
Member
***




Příspěvků: 216
Registrován: 24-6-2019
Offline


[*] Zasláno 14-12-2019 v 17:54


Při plánování ukončení roku jedné zájmové skupiny, jejíž jsem členem došlo k debatě o minimalistickém nebo velkolepém pojetí oslavy. Jak už to tak bývá, tak nejvíce chtěli slavit ti, kteří mají spoustu finančních závazků, které dle vlastních slov zvládají s problémy. Na jedné straně všichni touží po finanční svobodě, ale málokdo si chce na úkor požitků a spotřeby odkládat prostředky na investice. Když už někdo plánuje předčasný důchod, tak v jeho podání to je spíše o výhře v loterii, nebo snaze zbohatnout protekcionismem a nelegálními aktivitami než v systematickém odkládání spotřeby. Měl jsem kolegu, který ve snaze co nejdříve uhradit půjčky a hypotéku chtěl odložit dovolenou u moře, na což mu partnerka sdělila, že na dovolenou pojede sama a taky to udělala. Dle jejího podání je ukázka statusu důležitější, než finanční nezávislost. To, že to kolega nemá jednoduché lze usuzovat i z dalšího výroku jeho partnerky, kdy pronesla, že společenská vážnost jedince se neodvíjí od toho, co dává druhým, nýbrž od toho co si sám přivlastní.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Cyberguy
Junior Member
**




Příspěvků: 86
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 14-12-2019 v 22:52


Wiky, z obsahu tvých slov jednoho až zamrazí. Vidím to kolem sebe také. Ale posiluje mne vidět kolem sebe i lidi, kteří to vše umí pozorovat, přemýšlet o tom a navzdory tomu, čím jsou obklopeni dovedou vzdorovat a ukazovat správný směr. Díky Wiky za Tvá slova.
C




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 15-12-2019 v 14:42


Digos-map.jpg - 78kB

15.12.2019 filipínský ostrov Mindanao v neděli odpoledne místního času zasáhlo zemětřesení o síle 6,9 stupně.
Ohnisko otřesů se nacházelo v provincii Davao Del Sur, šest kilometrů západně od města Padada.

Video 4 minuty ukazuje některé škody z dnešního zemětřesení https://www.youtube.com/watch?v=d5jsTk091z4

Ve městě Digos jsem byl 14 dní v lednu 2015. A v Davao 20 dní v říjnu 2013.
Doufám, že dnes nespadl dům mým dětem na hlavu v Davao City. :(
Joe Konecny je narozen 31.8.2014 v Digos.

Digos-2-3.jpg - 1.5MB Joe Konecny v lednu 2015 v Digos City
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Rohl
Junior Member
**




Příspěvků: 51
Registrován: 27-6-2019
Offline


[*] Zasláno 15-12-2019 v 15:39


Citace: Původně zaslal: Wiki  
Dle jejího podání je ukázka statusu důležitější, než finanční nezávislost.


Brrrr, tak to je síla. Jsem rád, že tuhle hru nemusím s nikým hrát.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 17-12-2019 v 18:08


Jak vypálit na CD foto z computeru, aby to CD donesl člověk do drogerie DM pro výrobu fotografie 10x15 cm nebo 30x40 cm a jakkoliv veliké fotografie

Dnešní systém Microsoft Windows Edge a snad i minulý systém Windows 10 a budoucí Windows 11 nepotřebuje žádné speciální software. Windows vypaluje CDs samo.

CD-R disk znamená jedno stálé nahrání disku, které nelze později vymazat.
CD-RW disk znamená mnohanásobné nahrávání disku. Později je možno přidávat další fotografie a také je z disku vymazat.

Dnes stačí tisknout na computeru tlačítko pro otevření šuplíku a pak se do šuplíku vloží CD-RW a tlakem na šuplík nebo tlakem na tlačítko se šuplík zavře.
Pak se objeví na obrazovce malá černá tabulka mluvící o CD. Na tu se rychle klikne. Jinak se tabulka rychle ztratí a pak je nutno kliknout na obrazovce na symbol ''User''. Objeví se všechny soubory computeru a také jeden nový soubor mluvící o CD-RW, který tam před vložením CD nebyl. Na ten se klikne.

Objeví se malá tabulka, která se ptá, zda chceme vypalovat CD tak jak USB-stick s možností pozdějšího vymazání. To je nutné kliknout, i když nemáme USB-stick ale CD-RW.
Druhá volba ukazuje slova Player a stabilní nahrávku. To nebereme, jestli chceme na CD nahrané věci několik dní později zas vymazat.
Nyní začíná činnost, která se jmenuje formátování CD disku a to trvá asi 5 minut.

Nyní je možno kliknout znova ''User'' a ''CD-RW'' a objeví se tabulka veliká přes celou obrazovku, kam se má přetáhnout foto ze souboru pro obrázky. Je ale těžké zobrazit na obrazovce dvě menší tabulky současně a přetahovat foto z tabulky ''Obrázky'' do tabulky ''CD-RW''. Lepší je kliknout pravým tlačítkem myši na foto v souboru pro obrázky a zvolit ''kopírovat''. Pak v tabulce od CD-RW zvolit ''vložit'' a foto je ihned na CD vypáleno. A v souboru pro obrázky zůstalo foto současně také jako předtím.

V drogerii DM stojí několik automatů na fotografie, kam se dá strčit CD nebo USB-stick a sám si člověk prstem na obrazovce zvolí, jak veliké fotografie mají být a kolik kusů. Fotografie 10x15 cm velké vylezou za chvíli z toho automatu.
Postery 30x40 cm vylezou pár metrů dál z jiné tiskárny za pultem, kde je vybere a zabalí zaměstnankyně drogerie.

DM-Fotoautomat.jpg - 70kB
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 18-12-2019 v 09:52


Včera jsem se byl potěšit s bývalými spolupracovníky, které jsem neviděl některé přes rok. Vypadalo to, jako bych odešel teprve den předtím a opět se den na to vrátil. Jak člověk stárne, tak se stává zřejmě melancholický? Kamarádce jsem nasadil test na Alzheimera, který jsem s ní pilně předcvičoval právě před rokem a ze tří slov si vzpomněla už pouze na jedno slovo, tak mě aspoň vzteky praštila. Skoro rok marodila s nohou a už zase lítá jako srnka, z čehož jsem měl velkou radost. Musím dodat, že ve 62 letech by se už té puberty měla dokonale zbavit, protože jinak mám velké obavy, že zemře v zastydlé pubertě. Taktéž tam pokládají hodiny na oltář vlasti v řádech 2 až 3 desítek hodin, což je v této zemi dosti velký nešvar, který není ceněný. Pěkně jsem za rok zchoulostivěl, protože mi tam byla zima, což jsem dříve dával i za nižších teplot. Mám sjednaný výlet po Praze na březen nebo duben, až bude delší osvit dne a bude příjemné teplé počasí. V minulosti jsme chodili pár kilometrů po okolí a docela mi to schází, i když se dnes nalítám v práci jak debil. Šárecké nebo Prokopské údolí je zaručeně skvělý tip na procházku. Právě v Prokopském údolí se nachází to jezírko z filmu Pelíšky, kde příslušník bezpečnosti vypráví, jak tam zneškodňovali diverzanta. Před lety, kdy jsem tam poprvé zavítal, tak na jezírku plavala labuť, která nemohla lítat a lidi jí tam chodili krmit.



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 18-12-2019 v 13:36


Prach Filtrující Pytlíky pro vysavač 35 let starý
A tak jsem se vydal do ulic hledat prach filtrující pytlíky do vysavače Progress Super CD 1100 Watt Electronic z roku 1984.
Asi není nemožné koupit 10 pytlíků za 10 euro, protože v internetu je několik obchodů stovky kilometrů vzdálených, které by chtěly 3 euro připlatit za poštu.
A tak jdu nejprve pěšky 1 km s jménem vysavače na papíru a s jedním filtrem do obchodu Saturn-MediaMarkt a pak ještě druhý kilometr k tomu do obchodu jen na vysavače a pytlíky.
Jestli nemají, bud muset k 10 € přidat další 3 € a objednat je poštou.
Jiná možnost je, pytlík plný prachu vždy vysypat do popelnice a pak prázdný nasadit do vysavače tak dlouho, dokud se neroztrhá, což bude trvat asi déle než rok.
Ale zatím mám ještě dva pytlíky nepoužité.
= = = = = = = = =
Několik hodin později: Obchod specializovaný na pytlíky a filtry do vysavačů bych chtěl za balíček s 10 kusy kvalitních pytlíků z dovozu z Holandska 20 euro.
Jako value investor si tedy raději objednám v internetu 10-kusový balíček málo kvalitních pytlíků za 10 € plus 3 € na poštu. :)
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bulinak
Member
***




Příspěvků: 105
Registrován: 24-6-2019
Bydliště: Plzeň
Offline


[*] Zasláno 18-12-2019 v 13:47


17.12.2018 jsem oslavil první rok akciových investic :-)
Dle finance.yahoo.com +1,782.37 (+12.32%)
Dividendy do konce roku: 524$




stavím zoo...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 18-12-2019 v 15:34


Citace: Původně zaslal: bulinak  
17.12.2018 jsem oslavil první rok akciových investic :-)
Dle finance.yahoo.com +1,782.37 (+12.32%)
Dividendy do konce roku: 524$


Hezké, doufám, že jsi nenakoupil příliš mnoho akcií před loňským štědrovečerním propadem.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Stanislav
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 736
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 18-12-2019 v 15:54


Koupil jsem si bezsáčkový vysavač a skoro po každém luxování se musí vše vymýt a vysušit, hlavně filtry, jinak se ucpe motor prachem. Každá sranda něco stojí. Divím se jen, že k tomu prehistorickému vysavači jsou ještě sáčky? Dělnící v Číně však budou bez práce! :lol:



AT&T, Citigroup, British American Tobacco ADR, CenturyLink, PPL, Macy's, RDS.B ADR, WFC
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
bulinak
Member
***




Příspěvků: 105
Registrován: 24-6-2019
Bydliště: Plzeň
Offline


[*] Zasláno 18-12-2019 v 15:57


Citace: Původně zaslal: Pavel  
Citace: Původně zaslal: bulinak  
17.12.2018 jsem oslavil první rok akciových investic :-)
Dle finance.yahoo.com +1,782.37 (+12.32%)
Dividendy do konce roku: 524$


Hezké, doufám, že jsi nenakoupil příliš mnoho akcií před loňským štědrovečerním propadem.

Díky :)
SYK - ten už jsem jako první akcii i prodal, poněvadž jsem potřeboval smáznout dluh na účtu. Dále K, PSX a T - to vše s úspěchem držím. Další nákup byl 14.1.2019 MO za 48$ a mrzí mě, že jsem teď při propadu MO kvůli vypsané opci raději nepřikoupil. Plánoval jsem za 41$ a pak jsem to změnil asi na 38$ a už bylo pozdě.




stavím zoo...
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 18-12-2019 v 19:42
Kolik pletíte za telefon?


Kolik pletíte za telefon? Začínal jsem s paušálem u Oskara 500Kč/300min volání do všech sítí/sms zdarma na smlouvu 2 roky jedno číslo. Dnes mám nabídku od Vodafonu 347Kč neomezené volání do všech sítí a sms +1,5G dat. Můžu vypnout data -1G a je to za 298 Kč. 500M mě někdy stačí. Jednání o ceně jsou mnohdy složitá.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Pavel
Senior Member
****


Avatar


Příspěvků: 716
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 18-12-2019 v 20:16


Citace: Původně zaslal: Georg  
Kolik pletíte za telefon? Začínal jsem s paušálem u Oskara 500Kč/300min volání do všech sítí/sms zdarma na smlouvu 2 roky jedno číslo. Dnes mám nabídku od Vodafonu 347Kč neomezené volání do všech sítí a sms +1,5G dat. Můžu vypnout data -1G a je to za 298 Kč. 500M mě někdy stačí. Jednání o ceně jsou mnohdy složitá.


To je dobrá cena.
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Mubarka
Junior Member
**




Příspěvků: 4
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 19-12-2019 v 00:15


Citace: Původně zaslal: bulinak  
17.12.2018 jsem oslavil první rok akciových investic :-)
Dle finance.yahoo.com +1,782.37 (+12.32%)
Dividendy do konce roku: 524$


To jsem ráda, že je tu mezi ostřílenými investičními matadory taky nějaké "mládě" jako já :)
Já měla výročí od prvního nákupu do aktuálního portfolia na konci srpna, za letošek nasbíráno něco málo pod 400 USD.
Pomalu už to začíná být hezký přírůstek k jiným typům investic, co máme.




Na důchod:
ABBV, CTL, DXC, GIS, GPC, JNJ, KHC, KO, MMM, MO, OHI, PFE, RDS.B, T,
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Cyberguy
Junior Member
**




Příspěvků: 86
Registrován: 21-6-2019
Offline


[*] Zasláno 19-12-2019 v 13:04


Citace: Původně zaslal: Pavel  
Citace: Původně zaslal: Georg  
Kolik pletíte za telefon? Začínal jsem s paušálem u Oskara 500Kč/300min volání do všech sítí/sms zdarma na smlouvu 2 roky jedno číslo. Dnes mám nabídku od Vodafonu 347Kč neomezené volání do všech sítí a sms +1,5G dat. Můžu vypnout data -1G a je to za 298 Kč. 500M mě někdy stačí. Jednání o ceně jsou mnohdy složitá.


To je dobrá cena.


Mohlo by se říci. Skoro vždy se dají rezervy najít. Firemní tlf? Přidat se k někomu do skupiny čísel a získat tak větší vyjednávací sílu?




Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Ladislav
Admin
********


Avatar


Příspěvků: 3584
Registrován: 21-6-2019
Bydliště: Evropa
Offline


[*] Zasláno 21-12-2019 v 08:50


Mount-Everest.jpg - 77kB

Mnohé letní slunečné ráno stojí ve frontě 300 lidí, aby vystoupili v Nepálu na 8848 metrů vysoký Mount Everest.
Protože další dny třeba už nebude dobré počasí a budou muset čekat ještě týden na výstup.
Přestože se turisté za několik týdnů aklimatizovali v táboře vysoko pod nebem, mnozí při výstupu na Mount Everest zemřou vyčerpáním.
A za povolení k výstupu museli zaplatit 11.000 amerických dolarů nebo 10.000 euro, v čemž je možná obsažena i strava a pomoc od průvodců.
Profil uživatele Web uživatele Všechny příspěvky od uživatele
Georg
Member
***




Příspěvků: 108
Registrován: 9-12-2019
Offline


[*] Zasláno 21-12-2019 v 12:19


Cena za tuto již nyní turistickou šílenost je 1.250 000
http://www.ckexpedice.cz/everest


Cena nezahrnuje:
* vybyvení na expedici 100000Kč
* letenky do Káthmándú (KTM) a zpět – viz aktuální ceny letenek do Káthmándú (KTM)
* příp. náklady na dřívější opuštění expedice, změnu letenek nebo nadváhu zavazadel
* vízum do Nepálu – vyřídíme si při vstupu do Nepálu
* obědy a večeře v Káthmándú
* Summit Bonus (cca 1500 USD) & tips
* příp. ubytování v Káthmándú nad výšeuvedené (dny po expedici)
Profil uživatele Všechny příspěvky od uživatele
 Stran:  1  ..  7    9    11  ..  37

  Nahoru

Powered by XMB
XMB Forum Software © 2001-2017 The XMB Group
[dotazů: 17] [PHP: 10.1% - SQL: 89.9%]

Při nové registraci přijde e-mail s heslem mezi spam, junk mail. S tímto heslem registraci dokonči, pak heslo změň!

. Když nepřišlo heslo do e-mailu, ani jako spam, hned mi napiš a já registraci zařídím = nr1a@seznam.cz .

. Piš prosím v diskusi celé jméno firmy a ne jen americký symbol akcie, jako nějaký divoký daytrader! .
FACEBOOK česká skupina pro akcie a dividendy     Facebook.com/groups/2660933057270038

US .   Vánoční písničku "Svatá noc" zpívá Anna Prohaska O-holy-night mp3   . D + E

13 hezkých písní z Tahiti v MP3             O Holy Night - Hillsdale College - O holy night             LAUREL a HARDY

DAX 10 dní graf <=> 5 let graf DAX
_________________________________________________________________________________________________

Dow Jones 10 dní <=> 5 let Dow Jones

. Avatar do profilu foto     nr1a.com/AKCIE = akcie Evropa USA Cechy     Radio Tahiti     Gifs         Vánoce     nr1a.com .       Kontakt: nr1a@seznam.cz


Diskusní fórum pro akcie investice fondy diskuse jak investovat ako investovat rozumná inteligentní diskusia pre akcie nr1a Ladislav Konecny nr1a.com odborná diskuze o akciích experti burza gurus diskuzní forum

  Investiční kniha česky ISBN 9788086062334     existuje i anglicky, německy, španělsky
15.1.2023     Akcie a burza – jediná kniha, kterou potřebuješ  
Autor: český value investor Ladislav Konečný narozen 30.3.1954     info v PDF obsah knihy   a   obálka knihy     Test the best from east to west.!
Kniha pro akcie a investice: 280 stran, A4 = 210 x 297 mm, 0.76 kg, asi 24 obrázků, tisíc užitečných informací o investování na burze

Cena knihy > nr1a.com/kniha.html < Knihu objednat prosím e-mailem na > nr1a@seznam.cz

Akcie s potenciálem růstu tento rok

Grafy akcií Portfolio akcií na stálo pro důchod z dividend: AT&T, Bank of America, Cisco Systems, Johnson & Johnson, Kraft Heinz,
Pfizer, Procter & Gamble, RTX, Walgreens Boots Alliance, Wells Fargo, British American Tobacco, HSBC Holdings, Shell, Tesco, Allianz,
BASF, BMW, Deutsche Telekom, Munich Re, Siemens, AB InBev, Iberdrola, BNP Paribas, Sanofi, Bank of Nova Scotia, Enbridge, Mitsubishi Corp.,
Takeda Pharmaceutical, BHP Group, Fortescue
. český value investor Ladislav Konečný *30.3.1954 value investing + dividendy . . .

Všechny akcie indexu, grafy, fundamenty:   DAX   Dow Jones   Eurostoxx50   FTSE 100   Český index PX

° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °
Youtube kanál       15 let P/S       Grafy známých kryptoměn = neměl jsem nikdy krypto       Finanční karikatury

Předražené akcie = nemám žádnou z nich       Online počítač vnitřní hodnoty akcie = sranda pro děti, nebere ohled na P/B a P/S

!Kupuj jen akcie s těmito parametry!: